Решения за назначаване на ОИК

4750-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Ралица Трилкова Добрева за народен представител в Петнадесети изборен район – Плевенски, в 44-то Народно събрание

4749-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Евгения Бисерова Алексиева и Йорданка Иванова Фикирлийска за народни представители в Двадесет и четвърти изборен район – София, в 44-то Народно събрание

4748-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Калин Димитров Василев за народен представител в Единадесети изборен район – Ловешки, в 44-то Народно събрание

4747-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Мартин Владимиров Тинчев за народен представител в Двадесети и шести изборен район – Софийски, в 44-то Народно събрание

4746-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Венка Константинова Стоянова за народен представител в Двадесети и осми изборен район – Търговищки, в 44-то Народно събрание

4745-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Калин Николов Поповски за народен представител в Петнадесети изборен район – Плевенски, в 44-то Народно събрание

4744-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Галя Стоянова Василева за народен представител във Втори изборен район – Бургаски, в 44-то Народно събрание

4743-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Димитър Николов Гамишев за народен представител в Първи изборен район – Благоевградски, в 44-то Народно събрание

4742-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Анна Василева Александрова за народен представител в Двадесет и пети изборен район – София, в 44-то Народно събрание

4741-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Георги Тенев Станков за народен представител в Двадесети и девети изборен район – Хасковски, в 44-то Народно събрание

4740-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Красимир Митков Събев за народен представител в Двадесети и втори изборен район – Смолянски, в 44-то Народно събрание

4739-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Емилия Веселинова Станева-Милкова, Владимир Славчев Вълев и Руслан Здравков Тошев за народни представители в Трети изборен район – Варненски, в 44-то Народно събрание

4738-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Десислава Йорданова Костадинова-Гушева за народен представител в Тринадесети изборен район – Пазарджишки, в 44-то Народно събрание

4737-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Миглена Дойкова Александрова за народен представител в Двадесет и трети изборен район – София, в 44-то Народно събрание

4736-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Иглика Иванова Иванова-Събева за народен представител в Седми изборен район – Габровски, в 44-то Народно събрание

4735-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Димитър Николов Лазаров за народен представител в Шестнадесети изборен район – Пловдив, в 44-то Народно събрание

4734-МИ/ПВР/НР/НС /

ОТНОСНО: искане за отваряне на запечатано помещение в община Трън, област Перник, в което се съхраняват изборни книжа и материали от произведените на 25 октомври 2015 г. избори за общински съветници и за кметове, от изборите за президент и вицепрезидент на републиката и национален референдум през 2016 г. и от произведените на 26 март 2017 г. избори за Народно събрание

4733-НС /

ОТНОСНО: искане за отваряне на запечатано помещение в община Петрич, област Благоевград, в което се съхраняват изборни материали и книжа от произведените избори за народни представители на 5 октомври 2014 г.

4732-ПВР/НР /

ОТНОСНО: искане за отваряне на запечатано помещение в община Монтана, област Монтана, в което се съхраняват изборни книжа и материали от изборите за президент и вицепрезидент на републиката и национален референдум на 6 ноември 2016 г.

4731-НС /

ОТНОСНО: искане за отваряне на запечатано помещение, в което се съхраняват неизползвани бюлетини (резерв) и формуляри от изборни книжа от произведените избори за народни представители на 26 март 2017 г.

Календар

Решения

  • № 1735-МИ / 23.01.2020

    относно: промяна в състава на ОИК – Добричка, област Добрич

  • № 1734-МИ / 21.01.2020

    относно: налагане на административно наказание на доставчика на медийни услуги „Икономедия“ АД, за нарушение на изискването на чл. 205, ал. 5 от Изборния кодекс

  • № 1733-МИ / 16.01.2020

    относно: жалба от Р. Р. Д. и коалиция „БСП за България“ срещу решение № 234 от 20.11.2019 г. ОИК – Кюстендил, област Кюстендил

  • всички решения