Председател:

  1. Камелия Стоянова Нейкова

Заместник-председатели:

  1. Димитър Генчев Димитров
  2. Емил Цветанов Войнов
  3. Росица Борисова Матева
  4. Цветозар Томов Томов

Секретар:

  1. Севинч Османова Солакова

Членове:

  1. Георги Славчев Баханов
  2. Елка Тодорова Стоянова
  3. Ерхан Юксел Чаушев
  4. Йорданка Цвяткова Ганчева
  5. Красимир Георгиев Ципов
  6. Любомир Петров Георгиев
  7. Силвия Тодорова Стойчева
  8. Цветанка Петкова Георгиева
  9. Гергана Петрова Стоянова

Състав на ЦИК от 21.03.2014 г. до 20.03.2019 г.

Състав на ЦИК от 21.03.2019 г. до 03.09.2020 г.

Състав на ЦИК от 03.09.2020 г. до 08.11.2020 г.

Състав на ЦИК от 08.11.2020 г. до 12.05.2021 г.

Състав на ЦИК от 12.05.2021 г. до 16.08.2021 г.

Състав на ЦИК от 16.08.2021 г. до 10.09.2021 г.

Календар

Решения

  • № 1152-МИ / 19.05.2022

    относно: промяна в състава на ОИК – Тунджа, област Ямбол

  • № 1151-МИ / 19.05.2022

    относно: приложимите решения на Централната избирателна комисия при произвеждане на частични избори за кметове на 3 юли 2022 г.

  • № 1150-МИ / 17.05.2022

    относно: промяна в състава на ОИК – Разлог, област Благоевград

  • всички решения