4936-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Радослава Пламен Чеканска за народен представител от Десети изборен район – Кюстендилски

4935-НС /

ОТНОСНО: заявление от Виктор Томов Янев с искане за необявяването му за избран за народен представител от кандидатската листа на ПП ГЕРБ в Десети изборен район – Кюстендилски

4907-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Иван Стефанов Вълков за народен представител от Втори изборен район – Бургаски

4906-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Евгени Генчев Будинов за народен представител от Двадесет и пети изборен район – София

4897-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Елена Стефанова Аксиева за народен представител от Шестнадесети изборен район – Пловдив

4845-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Даниела Добрева Димитрова за народен представител от Осми изборен район – Добрички

4778-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Кристина Максимова Сидорова за народен представител от Седми изборен район – Габровски

4751-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Севим Исмаил Али за народен представител от Втори изборен район – Бургаски, в 44-то Народно събрание

4750-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Ралица Трилкова Добрева за народен представител в Петнадесети изборен район – Плевенски, в 44-то Народно събрание

4749-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Евгения Бисерова Алексиева и Йорданка Иванова Фикирлийска за народни представители в Двадесет и четвърти изборен район – София, в 44-то Народно събрание

4748-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Калин Димитров Василев за народен представител в Единадесети изборен район – Ловешки, в 44-то Народно събрание

4747-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Мартин Владимиров Тинчев за народен представител в Двадесети и шести изборен район – Софийски, в 44-то Народно събрание

4746-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Венка Константинова Стоянова за народен представител в Двадесети и осми изборен район – Търговищки, в 44-то Народно събрание

4745-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Калин Николов Поповски за народен представител в Петнадесети изборен район – Плевенски, в 44-то Народно събрание

4744-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Галя Стоянова Василева за народен представител във Втори изборен район – Бургаски, в 44-то Народно събрание

4743-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Димитър Николов Гамишев за народен представител в Първи изборен район – Благоевградски, в 44-то Народно събрание

4742-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Анна Василева Александрова за народен представител в Двадесет и пети изборен район – София, в 44-то Народно събрание

4741-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Георги Тенев Станков за народен представител в Двадесети и девети изборен район – Хасковски, в 44-то Народно събрание

4740-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Красимир Митков Събев за народен представител в Двадесети и втори изборен район – Смолянски, в 44-то Народно събрание

4739-НС /

ОТНОСНО: обявяване на Емилия Веселинова Станева-Милкова, Владимир Славчев Вълев и Руслан Здравков Тошев за народни представители в Трети изборен район – Варненски, в 44-то Народно събрание

Календар

Решения

  • № 3000-МИ / 27.02.2024

    относно: промени в състава на ОИК – Сапарева баня, област Кюстендил

  • № 2999-МИ / 27.02.2024

    относно: промени в състава на ОИК – Никола Козлево, област Шумен

  • № 2998 / 27.02.2024

    относно: възлагане на обществена поръчка чрез събиране на оферти с обява по реда на чл. 186 – 189а от Закона за обществените поръчки (ЗОП) във връзка с чл. 20, ал. 3, т. 2 ЗОП с предмет: „Застраховане на движимо имущество на ЦИК и медицински застраховки в четири обособени позиции“

  • всички решения