Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 3894-ПВР/НР
София, 29 октомври 2016

ОТНОСНО: попълване и промени в съставите на секционните избирателни комисии извън страната за гласуване в изборите за президент и вицепрезидент на републиката и за националния референдум на 6 ноември 2016 г., и поправки на технически грешки в Решение № 3849-ПВР/НР от 24.10.2016 г. на ЦИК

На основание чл. 57, ал. 1, т. 5 и чл. 102 от Изборния кодекс и съгласно Решение № 3785-ПВР/НР от 15.10.2016 г. и Решение № 3802-ПВР/НР от 19.10.2016 г., на ЦИК, писмо на Министерството на външните работи с вх. № ПВР-04-01-218 от 29.10.2016 г. на ЦИК, и постъпили предложения на парламентарно представените партии и коалиции, присъствали на консултациите за съставите на СИК извън страната, при произвеждане на изборите за президент и вицепрезидент на републиката и за националния референдум на 6 ноември 2016 г.

 

Р Е Ш И :

 

І. ПОПЪЛВА съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за президент и вицепрезидент на републиката и за националния референдум на 6 ноември 2016 г.

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100001, Австралия, Канбера – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Камелия Иванова Кънева

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветанка Григорова Мирчева

СЕКРЕТАР:

Димитринка Стефанова Манасиева

ЧЛЕНОВЕ:

Илиана Добринова Ралева

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100002, Австралия, Сидни – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бойко Георгиев Лазаров

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Васил Валентинов Воденски

СЕКРЕТАР:

Нина Пенчева Нунева

ЧЛЕНОВЕ:

Пенка Христова Есирова-Иванова

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100003, Австралия, Бризбейн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Огнян Ивайлов Георгиев

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лиляна Димитрова Стойчева

СЕКРЕТАР:

Георги Василев Коларски

ЧЛЕНОВЕ:

Венелина Димитрова Петкова

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100004, Австралия, Мелбърн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Явор Бориславов Константинов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пенчо Захариев Захариев

СЕКРЕТАР:

Крист Стефанов Керкенеков

ЧЛЕНОВЕ:

Михаил Георгиев Гълъбов

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100005, Австралия, Пърт – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Кръстев Рачев

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Силвия Методиева Лозева

СЕКРЕТАР:

Мария Иванова Харисън

ЧЛЕНОВЕ:

Кристиан Христов Каров

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200006, Австрия, Виена – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емил Младенов Цветанов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илия Петров Рушанов

СЕКРЕТАР:

Веселин Георгиев Петрушков

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200007, Австрия , Виена – (Постоянно представителство на РБ към ООН, ОССЕ и други Международни организации) – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Владислав Стоилов Милков

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

СЕКРЕТАР:

Владимир Николаев Гегов

ЧЛЕНОВЕ:

Айлин Мехмедова Алиева

 

Моника Валентинова Стоянова

 

Теодора Цветанова Божилова

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200008, Австрия, Инсбурк – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кристина Димитрова Вълкова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Стоянов Канинов

СЕКРЕТАР:

Гергана Димитрова Ангелова

ЧЛЕНОВЕ:

Илиана Атанасова Петкова

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200009, Австрия, Линц – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Дарина Златкова Тонкова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ани Милчева Параскевова

СЕКРЕТАР:

Христина Андреева Минева

ЧЛЕНОВЕ:

Гергана Данчева Тодорова

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200010, Австрия, Залцбург – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Радослав Младенов Чолаков

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Кирилов Павлов

СЕКРЕТАР:

Любомир Иванов Ангелов

ЧЛЕНОВЕ:

Живко Николаев Тачев

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200011, Австрия, Грац – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елена Вълкова Петрова-Попова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодора Николаева Динева Симидчиева

СЕКРЕТАР:

 

ЧЛЕНОВЕ:

Eлизабет  Бориславова Спасова

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200012, Австрия, Брегенц – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Светлана Григорова Спасова Щрьобик

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гюрсел Юсуфов Алиев

СЕКРЕТАР:

Маргарита Йорданова Похонзова

ЧЛЕНОВЕ:

Татяна Йорданова Илиева

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200013, Австрия, Виена - Български културен институт „Дом Витгенщайн“– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Спасов Пеев

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елена Любомирова Цветкова

СЕКРЕТАР:

Борислав Иванов Василев

ЧЛЕНОВЕ:

Жулиен Тодоров Желев

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320300014, Азербайджан, Баку - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кирил Ангелов Апостолов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Арслан Хасанов Ахмедов

СЕКРЕТАР:

Албена Викторова Павлова

ЧЛЕНОВЕ:

Петко Живков Димитров

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320400015, Албания, Тирана – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румяна Бориславова Крушовенска -Тодорова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Зоя Иванова Костадинова-Райчева

СЕКРЕТАР:

Тодор Добринов Тодоров

ЧЛЕНОВЕ:

Ваня Христова Малинова

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320500016, Алжир, Алжир – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лилия Павлова Сади

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Соня Тодорова Вълкова

СЕКРЕТАР:

Искрa Борисова Koлевa Meселес

ЧЛЕНОВЕ:

Хазел Хасан Ахлуш

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320600017, Армения, Ереван – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Христо Ников Христов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валентина Петкова Хамие

СЕКРЕТАР:

Иванка Райчева Славова-Щерева

ЧЛЕНОВЕ:

Катя Павлова Николова-Бадалян

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320700018, Аржентина, Буенос Айрес - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Димитров Иванов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Светла Искрьова Кърова

СЕКРЕТАР:

Веселина Георгиева Георгиева

ЧЛЕНОВЕ:

Христоса Петрова Цанева

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320800019, Беларус, Минск – посолство - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламен Тодоров Нецов

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лъчезар Ганев Николов

СЕКРЕТАР:

Деляна Бориславова Русева

ЧЛЕНОВЕ:

Дичко Атанасов Дринков

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900020, Белгия, Брюксел – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

СЕКРЕТАР:

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900021, Белгия, Брюксел (ПП на РБ към ЕС)  – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

СЕКРЕТАР:

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900022, Белгия, Антверпен – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодора Николаева Бабулкова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илхан Аби Мустаха

СЕКРЕТАР:

Руска Николова Дончевска

ЧЛЕНОВЕ:

Мария Атанасова Стойчева

 

Мария Иванова Тау

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900023, Белгия, Гент – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

СЕКРЕТАР:

Росица Димитрова Папаризова

ЧЛЕНОВЕ:

Милен Ялианов Ангелов

 

Йордан Тодоров Йорданов

 

Стелиян Василев Ачков

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900024, Белгия, Льовен – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Силвия Емилиянова Атипова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Иванов Бакалов

 

СЕКРЕТАР:

Милица Валентинова Ганева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Татяна Ангелова Керезова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321000025, Босна и Херцеговина, Сараево - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Боянов Петров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Моника Димитрова Петрова

 

СЕКРЕТАР:

Даниела Рангелова Манолова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Йорданка Тодорова Спиридонова 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321100026, Бразилия, Бразилия – посолство – 5 членове

                                                       

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бисер Найденов Христов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Радан Димитров Сливенски

 

СЕКРЕТАР:

Петер Гимараеш Стоименоф

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иван Константинов Малинов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321100027, Бразилия, Сао Пауло – 5 членове

                                                       

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Маринов Николов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Христина Митова Горанова

 

СЕКРЕТАР:

Милена Миткова Регреги

 

ЧЛЕНОВЕ:

Eрвант Кехам Бабикян

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200028, Великобритания, Лондон – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ивилина Иванова Дронзалска

 

 

Лора Стоянова Петкова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200029, Великобритания, Лондон – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Боримир Славов Тотев

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Павел Илиянов Кондов

 

 

Александър Светославов Захариев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200030, Великобритания, Лондон Стратфорд – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Константина Иванова Георгиева

 

 

Станислав Бойков Калчев

 

 

Марияна Георгиева Вангелова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200031, Великобритания, Лондон, Тотнъм – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Донка Кръстева Асенова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Христо Копчев

 

СЕКРЕТАР:

Емил Василев Митърчев

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Любомир Страхилов Минчев

 

 

Николай Димитров Везенков

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200032, Великобритания, Лондон, Баркинг – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Калоян Димитров Панайотов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Валентин Димитров Вангелов

 

 

Маргарита Александрова Божилова - Славчева

 

 

Диана Иванова Кърчева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200033, Великобритания, Лондон, Уимбълдън – 7 членове

                           

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодор Митков Бакалов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Теодора Красимирова Добрева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мария Браниславова Карамихалева

 

 

Камен Милчев Дойчинов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200034, Великобритания, Кройдъм – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Женя Костадинова Щерева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Любка Георгиева Кабакова-Ряхова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200035, Великобритания, Ковънтри – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефан Христов Асенов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Яница Димитрова Михалева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200036, Великобритания, Ейлинг Бродуей – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Анна Манчева  Георгиева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мария Славчева Карвър 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200037, Великобритания, Ууд Грийн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Цветан Стоянов Христев

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200038, Великобритания, Лондон – Сатън – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Васил Пенев Субев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Снежина Йорданова Тодорова

 

СЕКРЕТАР:

Лъчезар Валентинов Вичев

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200039, Великобритания, Имингъм – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Добринка Тодорова Георгиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кристияна Благомирова Петкова

 

СЕКРЕТАР:

Севджихан Хасанова Керимова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Галя Димитрова Петрова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200040, Великобритания, Честър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йоана Павлова Дивани

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Неда Тошкова Колева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200041, Великобритания, Глостър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Христов Христов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Жасмина Каменова Зубева

 

СЕКРЕТАР:

Тодор Ангелов Краев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христина Василева Атанасова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200042, Великобритания, Чатам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Асен Андреев Гюнелиев

 

СЕКРЕТАР:

Тони Красимиров Ницов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Веселина Балушева Кинджакова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200043, Великобритания, Сърбитън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Койка Красимирова Андреева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Антония Стефанова Радулова

 

СЕКРЕТАР:

Денислав Найденов Георгиев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Йоана Миткова Манджукова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200044, Великобритания, Тънбридж Уелс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Денислава Тодорова Тодорова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Станислава Сашева Иванова

 

СЕКРЕТАР:

Ангел Любенов Спасов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иванка Ангелова Хаджиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200045, Великобритания, Норич – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Павлина Христова Боралиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Сашка Тодорова Гайдарджиева

 

СЕКРЕТАР:

Василка Костадинова Костадинова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Валентина Съботинова Събева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200046, Великобритания, Манчестър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Маринова Йовова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Георгиев Гущанов

 

СЕКРЕТАР:

Михаил Георгиев Георгиев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христо Мирославов Добрев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200047, Великобритания, Бирмингам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Станислав Здравков Христов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Деница Ивова Димитрова

 

СЕКРЕТАР:

Адела Николаева Щерева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Йордан Любенов Ненов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200048, Великобритания, Бристол – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Катерина Бориславова Василева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Желез Димчев Енчев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мария Илиевска-Костова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200049, Великобритания, Оксфорд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивайло Пламенов Яйджиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Йорданова Спирова

 

СЕКРЕТАР:

Александър Живков Иванов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Страхил Емилов Лепоев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200050, Великобритания, Кеймбридж – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бернард Анри Конфортов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Диляна Иванова Мерев

 

СЕКРЕТАР:

Юлия Александрова Аризанова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Елена Николова Ванчева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200051, Великобритания, Саутхемптън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Радостина Христова Танева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Веска Георгиева Гюзелева

 

СЕКРЕТАР:

Мария Георгиева Иванова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Теодора Димитрова Матева-Йовчева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200052, Великобритания, Брайтън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нонка Стоянова Котева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Димитрова Самарджийска

 

СЕКРЕТАР:

Виктория Пламенова Ангелова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200053, Великобритания, Нотингам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александър Иванов Санадинов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Викторов Павлов

 

СЕКРЕТАР:

Цветан Пламенов Николов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Дарина Илиянова Савова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200053, Великобритания, Нюкасъл на Тайн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Симеон Бисеров Иванов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Владимир Владимиров Хълтъков

 

СЕКРЕТАР:

Огняна Жорж Йорданова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Бианка Веселинова Господинова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200055, Великобритания, Екситър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емил Иванов Соколов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Василена Николаева Николова

 

СЕКРЕТАР:

Анна Владимирова Попова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Анастасия Иванова Яламова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200056, Великобритания, Лийдс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емил Емилов Аврамов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Патриция Владимирова Костадинова

 

СЕКРЕТАР:

Валентин Тимков Иванов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Георгия Диянова Томова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200057, Великобритания, Единбург – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Наташа Иванова Блажева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Деница Алцекова Цекова

 

СЕКРЕТАР:

Ясен Маринов Марашев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Кремена Тодорова Тунева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200058, Великобритания, Глазгоу – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Юлия Миленова Маркова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Андрей Георгиев Георгиев

 

СЕКРЕТАР:

Борис Митков Янчев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Йорданов Райков

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200059, Великобритания, Абърдийн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гергана Георгиева Иванова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивона Павлова Стоянова

 

СЕКРЕТАР:

Стефан Бисеров Пелев

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200060, Великобритания, Дънди – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Руменов Филибев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Красимир Емилов Костов

 

СЕКРЕТАР:

Николай Ангелов Ванков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Габриела Милкова Димитрова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200061, Великобритания, Кардиф – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кирил Иво Танчев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Красимирова Филева

 

СЕКРЕТАР:

Венета Боянова Тодорова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Симона Кирилова Захова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200062, Великобритания, Арма – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валентина Иванова Стефанова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Диана Иванова Ангелова

 

СЕКРЕТАР:

Антим Момчилов Юруков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Илиана Драгомирова Илиева-Стефанова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321300063, Виетнам, Ханой – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даяна Пламенова Иванова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Игоров Илиев

 

СЕКРЕТАР:

Владимир Христов Симеонов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Даниел Бойчев Добрев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400064, Грузия, Тбилиси – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Калин  Тодоров Кючуков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георгий Петрович Куртев

 

СЕКРЕТАР:

Християна Евгениева Христова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Дорина Проданова Балева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500065, Гърция, Атина Посолство – 7 членове

                    

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500066, Гърция, Солун – генерално консулство – 7 членове

                    

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Руслан Белизаров Бажеков

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Тодор Тодоров Петров

 

 

Мила Димитрис Шопова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500067, Гърция, Атина – кв. Екзархия, ул. Солонос 112, Българо-гръцко сдружение за култура – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500068, Гърция, Каламата – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветанка Богданова Петрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тошка Ангелова Димареси

 

СЕКРЕТАР:

Цанко Митев Цанков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Поля Цветкова Велева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500069, Гърция, Лариса – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ваня Събчева Пенева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Людмила Страхилова Маджарска-Клицас

 

СЕКРЕТАР:

Девора Георгиева Желязкова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Кармен Георгиева Хондродимус

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500070, Гърция, о. Крит, Ираклио – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Катя Янкова Данола

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ведрина Михайлова Чанлиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500071, Гърция, о-в Крит, Ретимно – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Маргарита Петкова Тенкова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Марияна Злакова Василева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500072, Гърция, о. Крит, Ханя – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Вълкана Янкова Колева

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христо Димов Янчев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500073, Гърция, о. Родос – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Марин Колев Маринов

 

СЕКРЕТАР:

Северина Живкова Якимова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500074, Гърция, Патра – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Звезделина Димитрова Добрева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Недялка Николова Богданова

 

СЕКРЕТАР:

Милена Станчева Нанкова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Богомил Славчев Борисов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500075, Гърция, о. Крит,с. Герани, община Платаня, област Ханя, „Гръцко-българско сдружение за култура“ – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветана Кънова-Перулакис

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Галя Иванова Тодорова

 

СЕКРЕТАР:

Петрана Рангелова Каменова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Богдана Паспалева-Джамандаки

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500076, Гърция, Триполи – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ралица Красенова Николова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мариян Петров Марков

 

СЕКРЕТАР:

Кристиян Маринов Ангелов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стойчо Борисов Ангелов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500077, Гърция, Атина, Караискаки – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мими Иванова Ничева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

Снежана Събева Дзобелова

 

 

Георги Илиев Чакалов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600078, Дания, Копенхаген - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Надежда Василева Желязкова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ралица Руменова Станимирова

 

СЕКРЕТАР:

Валерия Богомилова Димитрова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Емил Емилов Тодоров

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600079, Дания, Олборг – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Атанас Георгиев Ковачев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Александра Стефанова Якимова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Даниел Николаев Иванов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600080, Дания, Орхус – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Антония Георгиева Донева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Делчева Делчева

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Дарин Николаев Стефанов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600081, Дания, Хорсенс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Денислав Иванов Иванов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ясен Цветанов Василев

 

СЕКРЕТАР:

Стефан Борисов Димитров

 

ЧЛЕНОВЕ:

Дейвид Евгениев Ангелов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600082, Дания, Норебро – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лидия Методиева Георгиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Асие Шефкед Хасан

 

СЕКРЕТАР:

Гюлфер Ариф Кирез

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ангел Николаев Драганов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600083, Дания, Оденс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Калина Тенева Георгиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Стоянов Йорданов

 

СЕКРЕТАР:

Таня Илиева Опралова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Галина Димитрова Блажева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321700084, Египет, Кайро – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодора Георгиева Русинова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитринка Стефанова Танева

 

СЕКРЕТАР:

Цветелина Тодорова Кръстева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Вера Гергинова Златева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321800085, Израел, Тел Авив– посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Камен Станимиров Минков

 

СЕКРЕТАР:

Самуел Нисим Азис

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321900086, Индия, Делхи - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милена Валентинова Николова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милена Иванова Колева

 

СЕКРЕТАР:

Владимир Милков Христов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Илия Сашев Деков

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322100088, Иран, Техеран -посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виктория Николаева Свиленова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петя Иванова Кънчева

 

СЕКРЕТАР:

Милена Димитрова Владимирова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николина Кръстева Касабова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322200089, Ирландия, Дъблин - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Венета Владимирова Георгиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322200090, Ирландия, Шанън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефка Стоянчова Георгиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Венциславова Георгиева

 

СЕКРЕТАР:

Мартина Николаева Зафирова-Елигът

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мария Иванова Сертова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300091, Испания, Аликанте – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лейди Страхилова Петрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Роман Здравков Урумов

 

СЕКРЕТАР:

Бисер Методиев Узунов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стефка Йотова Тачева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300092, Испания, Арресифе – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивайло Росенов Георгиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Габриела Людмилова Генова

 

СЕКРЕТАР:

Aнтони Mосков Aнгелов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Павел Димитров Михайлов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300093, Испания, Гандия – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Зоя Недкова Димитрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Живка Тръндева Димова

 

СЕКРЕТАР:

Ирена Станчева Катъкова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Юлия Цветанова Гойчева

 

 

Жулиета Йорданова Янкова

 

 

Росинка Иванова Лалова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300094, Испания, Хетафе – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нели Христова Кочева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илияна Митева Савова

 

СЕКРЕТАР:

Силвия Георгиева Атанасова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Катерина Арсениева Павлова-Стоименова

 

 

Илияна Красимирова Вичева

 

 

Трифон Парушев Кожухаров

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300095, Испания, Лерида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Анета Тодорова Михайлова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елена Стоянова Дарачева

 

СЕКРЕТАР:

Ивайло Стоянов Стоянов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ваня Танева Пенчева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300096, Испания, Логроно – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Христов Серафимов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Антоан Емилиянов Механджиев

 

СЕКРЕТАР:

Ибрахим Ракип Аширк

 

ЧЛЕНОВЕ:

Валентина Николова Борисова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300097, Испания, Малага – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Татяна Панчова Иванова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Стефка Алексиева Алексиева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Дилян Ангелов Ергеледжиев

 

 

Цветан Димитров Първанов

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300098, Испания, Паленция – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ирена Любомирова Великова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виделина Каменова Колова

 

СЕКРЕТАР:

Петя Гичева Янкова-Анкина

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ива Красимирова Христова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300099, Испания, Палма де Майорка Белеарес – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Павлина Стефкова Стоянова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодора Йорданова Христова

 

СЕКРЕТАР:

Петя Костадинова Николова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Лъчезар Стефанов Златерев

 

 

Магда Светозарова Ганчева-Генова

 

 

Елка Петева Филипова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300100, Испания, Памплона – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валери Банков Хаджиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Юсеин Ибраимов Кискинев

 

СЕКРЕТАР:

Пламен Спасов Младенов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Стоян Смиленов Мусов

 

 

Стефка Миленова Василева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300101, Испания, Санта Крус де Тенерифе – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Митко Младенов Борисов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивайло Чавдаров Пенчев

 

СЕКРЕТАР:

Мирослав Найденов Иванов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Нина Красимирова Пантева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300102, Испания, Валядолид – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Людмил Мирославов Любенов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лидия Георгиева Христова

 

СЕКРЕТАР:

Биляна Асенова Атанасова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Марияна  Андреева Кънчева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300103, Испания, Хатива – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ваня Атанасова Пенчева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мирослава Тодорова Чолакова

 

СЕКРЕТАР:

Цветелина Димитрова Кирякова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Фабрицио Христов Христов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300104, Испания, Сарагоса – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лилия Иванова Димитрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Панов Райновски

 

СЕКРЕТАР:

Валентина Пенева - Грозева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стоян Атанасов Атанасов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300105, Испания, Аранда де Дуеро – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Малин Христов Димитров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Галина Йовчева Тончева

 

СЕКРЕТАР:

Петко Стоянов Петков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Биляна Милкова Асенова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300106, Испания, Барселона – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милко Алексиев Асенов

 

СЕКРЕТАР:

Иванка Василева Иванова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Андрей Тодоров Георгиев

 

 

Гинка Василева Аспарухова

 

 

Йорданка Валентинова Ангелова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300107, Испания, Бургос – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Диляна Михайлова Бодурова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тодорка Димитрова Тодорова

 

СЕКРЕТАР:

Венета Георгиева Терзиева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стоянка Симеонова Бикова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300108, Испания, Валенсия – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пепа Златева Пенева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петя Стоянова Савова

 

СЕКРЕТАР:

Жана Илиева Иванова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Таня Димитрова Тодорова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300109, Испания, Кастейон – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мариела Павлинова Владова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефан Иванов Киряков

 

СЕКРЕТАР:

Петранка Йордан. Мирчева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Жулиета Борис. Владимирова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300110, Испания, Мадрид – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветанка Колева Спасова

 

СЕКРЕТАР:

Зорница Стаменова Рангелова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христина Захариева Стоянова

 

 

 

 

 

Лилия Николова Тилева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300111, Испания, Мадрид, Мостолес – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мариела Стефчова Георгиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Павел Витанов Лазаров

 

ЧЛЕНОВЕ:

Нели Иванова Божинова

 

 

Лазар Костадинов Лазаров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300112, Испания, Мурсия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румянка Маринова Славчева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Павлина Ангелова Генчева

 

СЕКРЕТАР:

Иван Атанасов Ковачев

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300113, Испания, Реус – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нели Първанова Цветкова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Славов Иванов

 

СЕКРЕТАР:

Емилиян Борисов Маринов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Кольо Добрев Колев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300114, Испания, Торевиеха – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стоян Николов Стоянов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петя Нейкова Петрова

 

СЕКРЕТАР:

Мария Димитрова Димитрова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Симеон Георгиев Георгиев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300115, Испания, Лас Палмас де гран Канаря – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Васил Николаев Халачев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Наталия Баева Стефанова

 

СЕКРЕТАР:

Валя Кирилова Трифонова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Валентин Илиев Николов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300116, Испания, Сеговия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Ангелов Маринов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Веселка Здравкова Василева-Симеонова

 

СЕКРЕТАР:

Паулина Христова Маринова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Радомир Георгиев Ненчев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300117, Испания, Бенидорм – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Силвия Димитрова Маринчева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гегана Георгиева Гергинова

 

СЕКРЕТАР:

Весела Георгиева Георгиева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Снежа Колева Георгиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400118, Италия, Фоджа – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Анелия Савова Генова-Пиргозлиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Кирилова Цветкова

 

СЕКРЕТАР:

Мария Димитрова Пармакова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мариана Красимирова Анева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400119, Италия, Сант'Еуфемия д'Аспромонте – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мима Йорданова Кунчева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Галинов Николчов

 

СЕКРЕТАР:

Тихомир Добрев Панчев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ива Николова Апостолова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400120, Италия, Кастелмаре ди Стабия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Десислав Пламенов Цанков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодора Павлинова Петрова

 

СЕКРЕТАР:

Любимка Георгиева Манолакова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мария Георгиева Казанджиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400121, Италия, Милано – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Олга Филипова Александрова

 

СЕКРЕТАР:

Стилиян Атанасов Атанасов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Силвия Стойнева Стаменова

 

 

Александър Петров Мавродиев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400122, Италия, Неапол – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лиляна Славейкова Биволарска

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любомира Георгиева Софтова-Палагачева

 

СЕКРЕТАР:

Мария Георгиева Казанджиева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Станислава Георгиева Мерджанова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400123, Италия, Пиза, Сан Джусто – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Павлинова Найденова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Светлана Богданова Плахойчева

 

СЕКРЕТАР:

Павел Илиев Мазов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Галина Нецова Георгиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400124, Италия, Рим – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Паулина Маринова Тихолова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария-Магдалена Христова Христова

 

СЕКРЕТАР:

Оля Дикова Пелова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

Ана Георгиева Паскалева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400125, Италия, Римини – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Недков Косов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виолета Манолова Толева

 

СЕКРЕТАР:

Илиян Георгиев Асенов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Пламен Пейчев Пейчев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400126, Италия, Сиена – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветелин Магдалинов Игнатов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Христиана Здравкова Макрова

 

СЕКРЕТАР:

Малин Бориславов Младенов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Манол Йорданов Димитров

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322500127, Йордания, Аман – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ирена Владимирова Сеферинова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мариета Борисова Кирова

 

СЕКРЕТАР:

Александър Муен Сайег

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мариянка Стоянова Михайлова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322600128, Казахстан, Астана – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йордан Антонов Карамалаков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илияна Йорданова Гюрова

 

СЕКРЕТАР:

Снежанка Василева Христова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Сергей Андреев Нинов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700129, Канада, Отава – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Татяна Моева Радкова-Шопова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валентин Николаев Йолов

 

СЕКРЕТАР:

Aтанас Йорданов Димитров

 

ЧЛЕНОВЕ:

Виктор Венелинов Николов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700130 Канада, Торонто – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Георгиев Паскалев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Таня Вълчева Натан

 

ЧЛЕНОВЕ:

Радостина Цолова Борисова

 

 

Розмари Константин Де Мео

 

 

Надежда Тодорова Дивчева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700131, Канада, Кот де Неж, Монреал –5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нина Николаева Господинова- Димитрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодора Александрова Тотева

 

СЕКРЕТАР:

Ива Хубанова Михайлова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стоян Николов Клисуров

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700132, Канада, Монреал – БПЦ Св. Иван Рилски – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валентина Николаева Андонова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Семов Георгиев

 

СЕКРЕТАР:

Стефка Иванова Попова-Атанасова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иван Николов Геков

 

 

Васил Величков Георгиев

 

 

Орлин Стефанов Попов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700133, Канада, Ванкувър –5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Kрасимира Иванова Стоянова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Ваня Захариева-Алексиева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Лиляна Здравкова Пешкова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700134, Канада, Калгари –5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Станислав Велинов Станимиров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Борис Николов Тодев

 

СЕКРЕТАР:

Георги Тодоров Априлов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Поля Иванова Нинова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700135, Канада, Брамтън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Веселин Стоянов Георгиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Михаил Иванов Робев

 

СЕКРЕТАР:

Цветанка Иванова Христоскова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Веселина Златанова Монева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322800136, Катар, Доха – посолство –5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Константин Любомиров Ненков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Симона Димитрова Петкова

 

СЕКРЕТАР:

Радостина Илиева Стоянова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Иванов Кръстев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900137, Кипър, Никозия – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лидия Вескова Стефанова

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христиана Иванова Славкова

 

 

Слава Калинова Павлова

 

 

Камен Кирилов Кънчев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900138, Кипър, Ларнака – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Радослав Колев Георгиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елеонора Любомирова Ангелова

 

СЕКРЕТАР:

Анелия Радкова Атанасова-Христова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Тодор Руменов Здравков

 

 

Николинка Александрова Димова

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900139, Кипър, Лимасол – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стела Георгиева Пипаки

 

СЕКРЕТАР:

Веселка Атанасова Градинарова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

Димитър Николов Лечев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900140, Кипър, Пафос– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Людмил Иванов Стоянов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Мина Стоянова Тончева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Костадин Славов Веселинов

 

 

Айшен Юсуф Османова

 

 

Христо Георгиев Ставрев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900141, Кипър, Полис Хрисохус – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кристина Георгиева Параскева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Людмила Димитрова Дамянова

 

СЕКРЕТАР:

Веселин Ивайлов Танков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Диана Христова Шопова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900142, Кипър, Паралимини – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Веселин Янчев Недков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Христова Мавруди

 

СЕКРЕТАР:

Недялка Делчева Делчева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Диана Христова Шопова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323000143, Китай, Пекин – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иво Стефанов Чернев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Люба Петрова Атанасова

 

СЕКРЕТАР:

Манол  Атанасов Манолов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Любомир Цветанов Спасов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323000144, Китай, Шанхай – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Марина Петрова Енчева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Кирилова Иванова

 

СЕКРЕТАР:

Антония Анатолова Кръстева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Радина Сарандиева Коровесова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323100145, Косово, Прищина – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кирил Николов Янчев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Яница Дякова Дякова

 

СЕКРЕТАР:

Елена Павлова Кутлловци

 

ЧЛЕНОВЕ:

Роза Ванкова Велкова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323200146, Република Корея, Сеул – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Симеон Венциславов Арнаудов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Людмила Атанасова Атанасова

 

СЕКРЕТАР:

Даниел Георгиев Рупанов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Боян Илиев Татаров

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323300147, Куба, Хавана – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Радослав Иванов Павлов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илия Иванов Миладинов

 

СЕКРЕТАР:

Елиса Иванова Димитрова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Джелси Карденас Белчева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323400148, Кувейт, Кувейт – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любомир Владимиров Кючуков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Огнян Кирилов Сидеров

 

СЕКРЕТАР:

Ани Христова Епитропова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ангел Стефанов Киров

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323500149, Ливан, Бейрут – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Банов Жековски

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивелина Василева Николова

 

СЕКРЕТАР:

Елена Милчева Дюлгерова-Абделал

 

ЧЛЕНОВЕ:

Надежда Ставрева Маркова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323600150, Македония, Скопие – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Дина Стоянова Стойкова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тони Шишевски

 

СЕКРЕТАР:

Юлия Каменова Бенова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

Николай Игнатов Димовски

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323600151, Македония, Битоля – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Маринела Лъчезарова Петреска

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Александар Лозановски

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323700152, Литва, Клайпеда – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емил Димитров Френгов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Иванов Иванов

 

СЕКРЕТАР:

Делчо Николаев Желев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Йордан Илиев Драганчев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323800153, Люксембург, Люксембург – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Антон Христов Христов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Надежда Великова Димитрова

 

СЕКРЕТАР:

Георги Милков Гьошев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ваня Георгиева Кирова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323900154, Мароко, Рабат – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодор Андрей Шевалей

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Павлина Боянова Манова

 

СЕКРЕТАР:

Радка Асенова Михайлова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иван Петров Иванов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324000155, Мексико, Мексико – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветелина Антонова Велева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветана Колева Бързилова

 

СЕКРЕТАР:

Гергана Силвестър Иванова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Радина Пламенова Димитрова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100156, Малта, Сент Джулиан – хотел „Интернационал“ - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Вълчо Стойчев Вълчев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефан Николова Кончев

 

СЕКРЕТАР:

Диди Димова Михова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Нора Дафинова Тодорова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324200157, Молдова, Кишинев – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Яна Василевна Цветкова-Александряну

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Снежана Степанова Никифорцева

 

СЕКРЕТАР:

Людмила Мариянова Стаматова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324200158, Молдова, Тараклия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александр Иванов Боримечков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Диана Сергеевна Герги

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Александра Воинская

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300159, Нидерландия, Хага – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Таня Димитрова Гочева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

Александър Боянов Шопски

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300160, Нидерландия, Амстердам –7 членове

                                          

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бисер Димитров Тодоров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Християн Кирилов Цолов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Красимиров Кавалджиев

 

 

Кина Маркова Маркова

 

 

Надежда Йоданова Зельова

 

 

 

 

                

  1. Секционна избирателна комисия № 324300161, Нидерландия, Ротердам – 5 членове

                                          

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Троянка Жечева Матеева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Рени Христова Господинова

 

СЕКРЕТАР:

Надежда Иванова Иванова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Красимира Иванова Чарчиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300162, Нидерландия, Айнтховен – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Велислава Ангелова Игнатова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ина Петрова Тодорова

 

СЕКРЕТАР:

Георги Иванов Радулов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Росен Светлозаров Недев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300163, Нидерландия, Грьонинген – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бойка Костадинова Димитрова -Де Бур

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Здравка Христова Русенова

 

СЕКРЕТАР:

Димитър Атанасов Чолаков

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300164, Нидерландия, Енсхеде – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бойко Димчев Иванов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Аспарух Аспарухов

 

СЕКРЕТАР:

Сийка Розенова Панова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Павел Веселинов Чолаков

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300165, Нидерландия, Маастрихт – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николета Живкова Димитрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Виктор Радев  Димов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Елена Романова Димитрова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300166, Нидерландия, Утрехт – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александър Валериев Иванчев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Eмине Нуриева Даудова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мирослав Тотев Дамянов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324400167, Нигерия, Абуджа – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламен Стефанов Тодоров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Петков Георгиев

 

СЕКРЕТАР:

Димитър Иванов Чекуров

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Райчев Даскалов

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500168, Норвегия, Осло – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александра Добрева Гочева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Александров Вазов

 

СЕКРЕТАР:

Борко Йорданов Борисов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Диана Трифонова Янкова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500169, Норвегия, Фроя/Систранда – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нина Йорданова Джорова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милена Христова Пашова

 

СЕКРЕТАР:

Пламен Николаев Казаков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Наталия Иванова Стоянова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500170, Норвегия, Кристиансанд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Михайлов Узунов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ангел Стойчев Георгиев

 

СЕКРЕТАР:

Валентин Иванов Желев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христо Иванов Христов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500171, Норвегия, Ставангер – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мирослав Мирчев Цанков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Андрей Веселинов Бонев

 

СЕКРЕТАР:

Боряна Йорданова Маринова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Тодорка Георгиева Славчева            

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500172, Норвегия, Тромсьо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Максим Максимов Чапкънски

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Живка Русева Ангелова

 

СЕКРЕТАР:

Илиян Емилов Йордакиев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Юлияна Димитрова Михайлова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500173, Норвегия, Бeрген – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Иванова Радаева-Педерсен

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мариана Илиева Станева

 

СЕКРЕТАР:

Янка Илиева Мичелсен

 

ЧЛЕНОВЕ:

Анета Теофилова Божичкова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324600174, Нова Зеландия, Окланд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лиляна Димитрова Пенева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Веселка Димитрова Рашкова

 

СЕКРЕТАР:

Росен Николаев Митев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Спаска Панова Добрева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324700175, ОАЕ, Дубай – генерално консулство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Светла Стефанова Димитрова-Пищикова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивайло Иванов Узунов

 

СЕКРЕТАР:

Любомир Стефанов Койчев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Димитър Александров Димитров

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324800176, Палестинска власт, Рамалла – дипломатическо представителство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Алхади Риад Машал

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Салма Мохамед Салех Албизри

 

СЕКРЕТАР:

Марияна Михайлова Ал-Абед

 

ЧЛЕНОВЕ:

Гасуб Сами Гадбан

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324900177, Полша, Варшава – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Анна Михайловна Зафирова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александър Георгиев Гаджанов

 

СЕКРЕТАР:

Ивалина Славова Симеонова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стефка Димитрова Николова - Бенза

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325000178, Португалия , Лисабон – посолство- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Надя Николова Стефанова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Екатерина Александрова Начева

 

СЕКРЕТАР:

Румяна Юлиянова Давидова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325100179, Република Южна Африка, Претория – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емилия Панайотова Панайотова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валентина Богомилова Ангелова

 

СЕКРЕТАР:

Екатерина Стефанова Бота

 

ЧЛЕНОВЕ:

Здравко Николов Крумов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325100180, Република Южна Африка, Мидрант – 5 члено

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йордан Кръстев Радкев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Здравко Иванов Владовски

 

СЕКРЕТАР:

Стефан Иванов Бабачев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иванка Стоянова Иванова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325100181, Република Южна Африка, Кейптаун – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мариола Василева Кирова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елмира Иванова Гълъбова

 

СЕКРЕТАР:

Тодор Кирилов Попов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Асен Христов Асенов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325200182, Румъния, Букурещ –– посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милен Александров Любенов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любомир Сергеев Николов

 

СЕКРЕТАР:

Моника  Александрова Велкова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Надя Амер Шехаби

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300183, Русия, Москва – – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Ивелина Йорданова Николова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300184, Русия, Санкт Петербург – генерално консулство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Борислав Красимиров Димитров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниел Василев Цветанов

 

СЕКРЕТАР:

Борис Димитров Алексиев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Живко Желязков Чернилов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300185, Русия, Екатеринбург – консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Красимир Христов Иванов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илона Николаевна Щеглова

 

СЕКРЕТАР:

Виолин Радославов Георгиев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Дончо Велчев Велчев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400186, САЩ, Вашингтон – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кристина Петрова Кронин

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Корнелия Тихомирова Бачийска

 

СЕКРЕТАР:

Десислава Кирилова Любомирова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христо Маринов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400187, САЩ, Ню Йорк – ПП при ООН – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Катерина Павлова Караиванова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ваня Георгиева Димитрова

 

СЕКРЕТАР:

Калоян Дончев Сазанов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Анна Костова Костова

 

 

 

 

 

 

 

 

Красимира Цонева Бешкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400188, САЩ, Ню Йорк – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Елена Ангелова Стойчева-Иган

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Маргарита Димитрова Маркова

 

 

Даниела Ивайлова Пондева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400189, САЩ, Чикаго – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петкана Стефанова Георгиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Доника Кирилова Колева Николов

 

СЕКРЕТАР:

Зорка Спасова Стоицева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400190, САЩ, Лос Анджелис – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Живка Кирилова Костова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Веселка Атанасова Василева

 

СЕКРЕТАР:

Деян Валентинов Казашки

 

ЧЛЕНОВЕ:

Устин Маринов Иванов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400191, САЩ, Атланта, Джорджия- 5 членове

                                                 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Жанета Жан Захариева-Генова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иво Вилхемов Калчев

 

СЕКРЕТАР:

Пролета Аристотелова Гоцева-Велева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Кристина Костадинова Жежева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400192, САЩ, Синсинати, Охайо  – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитринка Михайлова Испиридонова - Патридж

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Петров Станков

 

СЕКРЕТАР:

Цветислава Димитрова Терзийска - Рейнър

 

ЧЛЕНОВЕ:

Гергана Благоева Еневска

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400193, САЩ, Конкорд, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лиляна Ангелова Рангелова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Юлий Николов Лозанов

 

СЕКРЕТАР:

Любина Василева Запрянова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Иванов Рангелов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400194, САЩ, Денвър, Колорадо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александър Стефанов Попов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мара Иванова Иванова

 

СЕКРЕТАР:

Радослав Петров Горанов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Паскал Станчев Железов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400195, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Добри Христов Карабонев

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Антоанета Георгиева Гайдарова

 

 

Мариян Цветанов Лаков

 

 

Мирена Николов Йорданова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400196, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс Българска православна църква“ Св. София) – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветелина Савова Димитрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Стоянова Йорданова

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Борислав Владимиров Калачоров

 

 

Румяна Димитрова Арабаджиева-Вичева

 

 

Нора Костадинова Георгиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400197 САЩ, Хюстън,Тексас – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивайло Павлов Джамбов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гергана Храброва Алексиева

 

СЕКРЕТАР:

Веселина Ангелова Андреева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Павел Димитров Павлов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400198, САЩ, Ървайн, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Николаева Пиперова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Калин Боянов Крумов

 

СЕКРЕТАР:

Мария Петкова Бобева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Румен Емилов Петров

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400199, САЩ, Джаксънвил, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Велислава Любомирова Матеева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Станка Георгиева Димитрова

 

СЕКРЕТАР:

Стоян Пенчев Марински

 

ЧЛЕНОВЕ:

Димитър Иванов Илиев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400200, САЩ, Лас Вегас, Невада – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Атанаска Стоянова Димитрова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Петър Христов Терзиев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400201, САЩ, Линден, Ню Джърси – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Катерина Веселинова Хубанова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефан Георгиев Стефанов

 

СЕКРЕТАР:

Веселка Красимирова Душичка

 

ЧЛЕНОВЕ:

Илия Тодоров Гърнев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400202, САЩ, Нейпълс, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Атанас Милчов Чергов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Невена Георгиева Кесякова

 

СЕКРЕТАР:

Светослав Викторов Иванов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400203, САЩ, Ню Йорк, Рего Парк, Куинс - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елена Николаева Хамбарджиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Венера Иванова Върбанова

 

СЕКРЕТАР:

Вангелия Любенова Михайлова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Полина Тодорова Геронтиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 32540204, САЩ, Орландо, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Орлинова Илиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Венета Иванова Върбанова

 

СЕКРЕТАР:

Виолета Христова Шимерова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Димитрина Петрова Пенева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400205, САЩ, Филаделфия , Пенсилвания – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валерия Петкова Господинова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефан Бориславов Фролошки

 

СЕКРЕТАР:

Сирма Христо Куцаки

 

ЧЛЕНОВЕ:

Волен Росенов Николов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400206, САЩ, Финикс, Аризона – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Огнян Йорданов Пенев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефан Илиев Дюлгеров

 

СЕКРЕТАР:

Валерия Георгиева Недева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Велко Георгиев Неделчев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400207, САЩ, Сакраменто, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Габриела Кирилова Иванова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Светлана Янева Донкова

 

СЕКРЕТАР:

Десислава Кмиментова Димитрова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Таня Николова Марселева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400208, САЩ, Сейнт Питсбърк , Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефан Костов Кулаксъзов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитричка Стефанова Атанасова

 

СЕКРЕТАР:

Владислав Георгиев Рангочев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Илко Стефанов Мечкански

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400209, САЩ, Сънивейл Калифорния– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милен Желев Андонов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Георгиев Леков

 

СЕКРЕТАР:

Катерина Красимирова Велчева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Цветан Любенов Ерендицов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400210, САЩ, Сан Антонио, Тексас – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елена Илиева Бамбекова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Райна Ангелова Левакова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400211, САЩ, Сан Диего Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петко Александров Томов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Искра Хиткова Ценкова

 

СЕКРЕТАР:

Маринка Йорданова Цонева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Колев Минев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400212, САЩ, Бостън, Масачузетс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йоана Ивайлова Кузмова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Надежда Кирилова Стоянова

 

СЕКРЕТАР:

Михаел Георгиев Рашков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Тодор Павлинов Русанов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400213, САЩ, Далас Тексас– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Надежда Николова Колева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Анджела Миткова Петкова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400214, САЩ, Детройт, Мичиган  – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тодор Иванов Гаджев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Юрий Иванов Митев

 

СЕКРЕТАР:

Деян Руменов Кожухаров

 

ЧЛЕНОВЕ:

Анелия Николаева Петрова-Христова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400215, САЩ, Норуолк, Кънектикът - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йордан Димитров Харисков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Костадин Димитров Димитров

 

СЕКРЕТАР:

Стефка Стефанова Антонова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Катя Петрова Раева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400216, САЩ, Питсбърг, Пенсилвания – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Генко Георгиев Гешев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милен Любенов Станоев

 

СЕКРЕТАР:

Надежда Константинова Тодорова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Албена Димитрова Пенева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400217, САЩ, Ричмънд, Вирджиния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Симеон Мильов Симов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илиян Николов Баков

 

СЕКРЕТАР:

Весела Илиева Стефанова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Вилен Христофоров Донев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400218, САЩ, Сан Франциско, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нина Мариова Бъчварова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Албена Георгиева Трандева

 

СЕКРЕТАР:

Теодора Маринова Неева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400219, САЩ, Сиатъл, Вашингтон – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емил Пламенов Тодоров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Силвия Йорданова Тодорова

 

СЕКРЕТАР:

Бойка Костова Кръстева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Тихомир Цветков Търнавски

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400220, САЩ, Форд Лодърдейл, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Стоянов Сматракалев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Васил Кирилов Велков

 

СЕКРЕТАР:

Стела Олегова Начева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325500221, Сингапур, Сингапур – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тодор Димитров Енчев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Боян Евгениев Велев

 

СЕКРЕТАР:

Стефан Петров Попов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Георги Бонев Бонев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325600222, Словакия, Братислава– посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виктория Красимирова Петрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ангел Илиев Павлов

 

СЕКРЕТАР:

Вероника Димитрова Шаламанова-Петкова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Людмила Иванова Кирова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325700223, Словения, Любляна – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Антоанета Желязкова Големанова Кухар

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламен Христов Кънчев

 

СЕКРЕТАР:

Параскеви Константину Карагеоргу

 

ЧЛЕНОВЕ:

Богдана Стефанова Жепич

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325800224, Сърбия, Белград – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Емил Христов Енчев

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325800225, Сърбия, Ниш – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любен Тодоров Алексов

 

СЕКРЕТАР:

Валентина Веселин Величкова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325800226, Сърбия, Босилеград, КИЦ „Босилеград“,– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Жаклина Иванчов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Живко Риста Велинов

 

СЕКРЕТАР:

Войислав Стойов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Драголюб Иванчов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325800227, Сърбия, Димитровград - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милислав Николов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900228, Тунис, Тунис - посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Трифонов Ненов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емилия Перова Минкова

 

СЕКРЕТАР:

Вера Андонова Янчева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Анелия Маринова Петрова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000229, Турция, Анкара Посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Сеид Мустафа Хадзхъоглу

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мехмед Халил Рамадан

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Виктория Андреева Чачева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000230, Турция, Истанбул – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Асим Илхан Чауш

 

 

Мюлкие Шакир Наки

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000231, Турция, Одрин - генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Юркюш Бейсим Имам

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Галена Хубенова Соколова

 

СЕКРЕТАР:

Александър Стоянов Попов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Исай Исаев Емилов

 

 

Невин Насуф Асенова

 

 

Емил Шаломов Криспин

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000232, Турция, Бурса – Консулска канцелария към генерално консулство Истанбул – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Фикрет Ибрямов Мустафов

 

СЕКРЕТАР:

Стойко Петров Петров

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Нихат Ахмед Мехмед

 

 

Асие Мохамед Али

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000233, Турция, Анкара Пурсаклар  – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кямуран Мюмюнали Рамис

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Танел Неждет Рифат

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Aйлян Юнуз Юмер

 

 

Светла Стилиянова Стойчева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000234, Турция, Измир, кв. Борнова 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гюлбияс Али Юсеин

 

СЕКРЕТАР:

Гюлбахар Куртулуш

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Благовеста Илиева Борчева

 

 

Айнур Дениз

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000235, Турция, Измир, кв. Борнова 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мартин Латинов Тютюнджиев

 

СЕКРЕТАР:

Лютвю Ахмед Ресев

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Самет Сабри Ахмед

 

 

Димитър Иванов Русев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000236, Турция, Измир, кв. Мендерес 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тюркян Шукри Шабан

 

СЕКРЕТАР:

Мюжгян Хасан Хасан

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Аиде Ахмед Йозгюр

 

 

Мариела Кирилова Парушева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000237, Турция, Измир, кв. Мендерес 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Фатме Якуб Хасан

 

СЕКРЕТАР:

Гюлбие Мохамед Юмер

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Христина Боянова Четин

 

 

Невена Костадинова Миленчева-Бабева

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000238, Турция Измир, кв. Сарънч 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Хафизе Идриз Юсуф

 

СЕКРЕТАР:

Гюлшен Ферхат Мехмед

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мая Илинова Младенова

 

 

Боряна Георгиева Ферманджиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000239, Турция Измир, кв. Сарънч 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Севинч Мюмюн Рашид

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Хазел Керим Халил

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Бирхан Хюсеин Мюмюн

 

 

Елисавета Димитрова Дунчева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000240, Турция, Истанбул , Байрампаша – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нуртен Мюмюн Халил

 

СЕКРЕТАР:

Садрие Хюсменова Нуриева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Неджат Мюмюн Осман

 

 

Неджати Арда

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000241, Турция, Истанбул, Авджълар – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Джемил Сюлейман Селим

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Биляна Маркова Золкова

 

 

Ерсин Икмедов Ахмедов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000242, Турция, Истанбул, Есенюрт – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Вена Ивелинова Златева

 

СЕКРЕТАР:

Ерджан Хабилов Ризаев

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Семра Себайдинова Шабанова

 

 

Левент Мехмед Махмуд

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000243, Турция, Истанбул, Башакшехир – 7 членове

                

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Февзие Щииб Акбулут

 

СЕКРЕТАР:

Ширин Шаибова Чалъшкан

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Шенай Ефраим Байрактар

 

 

Айхан Дурмуш Оман

 

 

 

 

                           

  1. Секционна избирателна комисия № 326000244, Турция, Истанбул, Бааджълар – 7 членове

                

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пролетка Валентинова Чай

 

СЕКРЕТАР:

Мехмед Еролов Мехмедов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Невин Салиева Хюсеинова

 

 

Сейхан Незиров Ахмедов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000245, Турция, Истанбул, Картал – 5 членове

                

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Ферхат Шериф Юмер

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Жулиета Николова Тенчева

 

 

Емине Махмуд Ахмед

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000246, Турция, Коджаели, Измит – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Амир Фахри Феляти

 

СЕКРЕТАР:

Гюкназ Ариф Адем

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000247, Турция, Коджаели, Гебзе – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Исмаил Мустафов Топалов

 

СЕКРЕТАР:

Седат Ахмед Салим

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Валентина Цанкова Ангелова

 

 

Исмаил Исмаилов Исаев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000248, Турция, Бурса, Йенибаглар – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кемал Мехмедалиев Аптишев

 

СЕКРЕТАР:

Тезджан Мустафа Алтън

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Фатме Зевджетова Халилова

 

 

Исмет Иляз Мюмюн

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000249, Турция, Бурса, Нилюфер – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ридван Хасан Карамолла

 

СЕКРЕТАР:

Мюмюн Юмер Кьосеюмер

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Фатма Хасан Мустафа

 

 

Емин Бейсим Мустафа

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000250, Турция, Бурса, Йълдъръм – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Сали Мохамед Мюмюн

 

СЕКРЕТАР:

Бирджан Гюрсел Садула

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Бирол Шериф Чауш

 

 

Исмет Ахмед Емин

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000251, Турция, Бурса Караман – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Зейнеп Мустафа Хаджи

 

СЕКРЕТАР:

Ремзи Халилов Ахмедов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мая Йорданова Матейкова - Георгиева

 

 

Фатме Алиева Менедиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000252, Турция, Бурса, Кестел (Йени) – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Метин Фахри Юмер

 

СЕКРЕТАР:

Мюмюн Али Манав

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Назмия Ферад Осман

 

 

Ахмед Хашим Ахмед

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000253, Турция, Караджабей (Бурса)– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ахмед Хюсеин Юзер

 

СЕКРЕТАР:

Зехра Джамал Дуран-Читак

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000254, Турция, Инегьол (Бурса)– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Изет Есат  Изет

 

СЕКРЕТАР:

Сабиха Халибрям Халил

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Гюлнар Фикрет Сюлейман

 

 

Шабан Рамадан Сюлейман

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000255, Турция, Ялова – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тайбе Мехмед Мехмед

 

СЕКРЕТАР:

Мехмед Нури Мехмед

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Енвер Мехмед Мустафа

 

 

Алие Нурула Ахмед

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000256, Турция, Буюуккаръштъран, обл. Къркларели – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нериман Адем Осман

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ерхан Ахмед Мустафа

 

СЕКРЕТАР:

Хасан Хюсеинов Исмаилов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ралица Красимирова Ранкова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000257, Турция, Ергене, обл. Текирда 1 – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Рукие Ибрямова Андреева

 

СЕКРЕТАР:

Бахисе Север

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000258, Турция, Ергене, обл. Текирда 2 – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Дуранджа Али Орманли

 

СЕКРЕТАР:

Ангел Михайлов Огнянов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000259, Турция, Капаклъ, обл. Текирда – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ергин Хюсню Хюсеин

 

СЕКРЕТАР:

Лиляна Миркова Димитрова-Ацева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000260, Турция, Люлебургаз, обл. Къркларели – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Ралица Петрова Базайтова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Рашид Юсеин Хаджъфейзула

 

 

Гюлчай Ахмед Рамадан

 

 

Юлкю Алиева Халилова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000261, Турция, Текирда – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Зюхал Талиб Хаджи

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мими Николова Балевска

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000262, Турция, Чорлу 1– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Алие Васведин Емин

 

СЕКРЕТАР:

Силвия Йорданова Асенова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мирослав Илев Ангелов

 

 

Ваня Стефанова Тодорова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000263, Турция, Чорлу 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Наталия Събинова Ефтимова

 

СЕКРЕТАР:

Шермин Сабти Ахмед

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Милан Иванов Енев

 

 

Мелиха Мюлянидин Бейти

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326100264, Унгария, Будапеща – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стоян Марков Недялков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Василев Георгиев

 

СЕКРЕТАР:

Любомир Александров Димитров

 

ЧЛЕНОВЕ:

Аглика Аспарухова Атанасова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326200265, Украйна , Киев – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елеонора Кирилова Велкова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александър Росенов  Ованезов

 

СЕКРЕТАР:

Емилия Искренова Пенкова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Калин Обрешков Калчев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326200266, Украйна , Одеса – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кральо Стефанов Димов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румяна Веселинова Янчева

 

СЕКРЕТАР:

Мирослав Енков Енков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Кондьо Тодоров Кондов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326300267, Узбекистан , Ташкент – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламен Иванов Лалов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Максим Василев Лилов

 

СЕКРЕТАР:

Росица Желязкова Кирева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Андриан Борисов Георгиев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400268, ФР Германия, Берлин – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Криста Петрова Георгиева

 

СЕКРЕТАР:

Гергана Йорданова Николаева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Йоанна Недева Иванова

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400269, ФР Германия, Мюнхен – генерално консулство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветелина Маргаритова Цветанова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Асенова Чакърова

 

СЕКРЕТАР:

Анелия Владимирова Савова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мартина Александрова Маркова

 

 

Пепа Тенчева Чернева-Цекова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400270, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Соня Георгиева Кръстева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Кристина Здравкова Иванова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ивайло Владимиров Абаджиев

 

 

Валери Христов Метев

 

 

Габриела Йорданова Митева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400271, ФР Германия, Хамбург – почетно консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Снежана Митева Димитрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Светлозар Бонев Иванов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Виолетка Петрова Караиванова

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400272, ФР Германия, Дармщадт – почетно консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лилия Димитрова Нанкова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ганчо Александров Ганчев

 

СЕКРЕТАР:

Кристин Йорданова Василева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Михаела Миленова Димитрова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400273, ФР Германия, Магдебург – почетно консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милена Иванова Константинова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Светлана Николова Николова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ради Стефанов Футеков

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400274, ФР Германия, Щутгарт – почетно консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Райко Радославов Синев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Стефанка Георгиева Василева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Невяна Тодорова Томева

 

 

Стела Христова Георгиева

 

 

Ева Яворова Тодорова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400275, ФР Германия, Мюнстер – почетно консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Станимира Благоева Бялкова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Веселина Любомирова Трендафилова

 

СЕКРЕТАР:

Рени Петрова Кущилова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стефан Тодоров Йонков

 

 

 

 

 

Калина Кунчева Кунчева

 

 

Николай Людмилов Василев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500276, Франция, Париж – посолство– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Николов Божков

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Марина Иванова Иванова-Корел

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500277, Франция, Страсбург – постоянно представителство при СЕ – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Росица Петкова Коеджикова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лидия Борисова Михова

 

СЕКРЕТАР:

Йорданка Ангелова Парпарова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Йоана Детелинова Павлова        

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500278, Франция, Монтпелие – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ива Василева Милкова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Галина Иванова Терзиева

 

СЕКРЕТАР:

Габриела Вескова Стоянова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стефани Георгиева Боцова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500279, Франция, Нант – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Соня Генкова Якимова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Полина Петрова Петрова

 

СЕКРЕТАР:

Валя Динчева Иванова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Любомир Георгиев Водев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500280, Франция, Сен-Назер – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Евгени Борисов Симитчиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мюмюн Адем Мюмюн

 

СЕКРЕТАР:

Айлин Байрям Ахмед

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стоян Жеков Стоянов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500281, Франция, Бордо– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Галя Димчева Дюбул-Асенова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Велислава Борисова Джамбазова

 

СЕКРЕТАР:

Емилия Николова Змийчарова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Емилия Гълъбинова Стоименова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500282, Франция, Лил – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Борисов Велчев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Зорница Павлинова Цонева

 

СЕКРЕТАР:

Валентина Минчева Николова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Антония Бобева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500283, Франция, Ница – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефан Йорданов Каназирев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500284, Франция, Тулуза – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Венета Ангелова Петрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Георгиев Владимиров

 

СЕКРЕТАР:

Любина Филипова Папазова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Георги Бончев Георгиев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500285, Франция, Лион – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ралица Василева Иванова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стелияна Дамянова Николова

 

СЕКРЕТАР:

Марияна Йотова Николова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Тодор Трифонов Червенков

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326600286, Финландия, Хелзинки – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Росица Стаменова Минкова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Луиза Георгиева Каравутева

 

СЕКРЕТАР:

Людмил Цветанов Илиев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ралица Жорова Арнаудова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326600287, Финландия, Тампере – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Станислав Петромилов Нончев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Михаил Георгиев Георгиев

 

СЕКРЕТАР:

Иван Христов Колев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Кремена Христова Маринчева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326700288, Хърватия, Загреб – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Диана Николаева Гласнова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Момчил Стоянов Райчевски

 

СЕКРЕТАР:

Дориана Жак Коен

 

ЧЛЕНОВЕ:

Калин Василев Лазаров

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326800289, Черна гора, Подгорица – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тонка Димитрова Христова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Станимир Стойков Христов

 

СЕКРЕТАР:

Стефан Веселинов Вукчевич

 

ЧЛЕНОВЕ:

Веселка Пешева Надрилянска

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326900290, Чешка република, Прага - посолство– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кремена Димитрова Сханелцова

 

СЕКРЕТАР:

Володя Стоянов Гоцев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ангел Маринов Маринов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326900291, Чешка република, Бърно – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Галя Петрова Георгиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Сашо Аврамов Михайлов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Калина Стоянова Стефанова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000292, Швейцария, Берн – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бистра Димова Секулич

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Татяна Милчева Пенева

 

СЕКРЕТАР:

Нелли Димитрова Петрова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Петър Васков Томов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000293, Швейцария, Женева – ПП на РБ към службата на ООН и други организации – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Христов Анчев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламена Христова Парашкевова

 

СЕКРЕТАР:

Вера Венелинова Йоцова-Димитрова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Цветелина Георгиева Димитрова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000294, Швейцария, Лозана – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Борис Петков Киров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Христина Емилова Янкова

 

СЕКРЕТАР:

Светослава Петкова Дилкова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Татяна Станимирова Илиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000295, Швейцария, Санкт Гален – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Зорита Красимирова Бишоф

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Добринка Евтимова Фурер

 

СЕКРЕТАР:

Лиляна Любенова Грозденина

 

ЧЛЕНОВЕ:

Биляна Валентинова Илиева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000296, Швейцария, Базел – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елена Веселинова Керачева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йорданка Стефанова Добрева

 

СЕКРЕТАР:

Димитър Димитров Немски

 

ЧЛЕНОВЕ:

Красимира Горанова Райков

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000297, Швейцария, Цюрих –Конгрес Хаус – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Жени Иванова Дизмитрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Тодорова Пенчева

 

СЕКРЕТАР:

Маргарита Алексиева Кусева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327100298, Швеция, Стокхолм - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Александра Асенова Сьодерстрьом

 

ЧЛЕНОВЕ:

Атанас Филипов Николов

 

 

Веселин Тодоров Иванов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327100299, Швеция, Гьотеборг – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Горица Яворова Науверк

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валерия Димитрова Мечкова

 

СЕКРЕТАР:

Татяна Николаева Мирчева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иван Радославов Глушков

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327100300, Швеция, Малмьо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тахирюмер Фарис Мюмюн

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Златан Асенов Златанов

 

СЕКРЕТАР:

Костадин Георгиев Павлов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Венциславов Серафимов

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327200301, Япония, Токио – посолство- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ирен Ангелова Величкова-Ямами

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Йорданов Костов

 

СЕКРЕТАР:

Малина Николова Грудова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Антонио Анатолиев Ангелов

 

 

 

 

 

 

301.Секционна избирателна комисия № 320200302, Австрия, Виена – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Борис Иванов Георгиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Сергей Симеонов Борисов

 

СЕКРЕТАР:

Веселин Иванов Кирилов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

Димитрина Ивгорова Гочева

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300303, Испания, Мадрид – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Благоев Диманков

 

СЕКРЕТАР:

Ефтим Илиев Станков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мариана Кирилова Коцева

 

 

 

 

 

Даниела Захариева Петрова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300304, Испания, Мадрид - посолство 3 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виктория Илиева Маркова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Милослава Илчева Сръндева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Александър Даниелов Митев

 

 

 

 

 

 

 

 

Галина Андонова Яналиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400305, ФР Германия, Берлин – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Криста Петрова Георгиева

 

СЕКРЕТАР:

Петя Радославова Христова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Любомира Димитрова Фандъкова-Георгиева

 

 

Каролина Георгиева Калоянова

 

 

Карина Ивелинова Николова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400306, ФР Германия, Мюнхен 2 – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нина Лазарова Каменова

 

СЕКРЕТАР:

Ивайло Маринов Драшански

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Бонка Петкова Дойчевска

 

 

Росица Георгиева Гюнеш

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400307, ФР Германия, Мюнхен 3 – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Преслава Димитрова Костова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламенка Пенчева Дечкова

 

СЕКРЕТАР:

Калин Трифонов Крумов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Васил Димитров Братанов

 

 

Христо Георгиев Хаджиколев

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400308, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Людмил Милчев Василев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стоимен Пламенов Стоименов

 

СЕКРЕТАР:

Владимир Петков Пенков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Любов Димитриевна Касим

 

 

 

 

 

Станимир Василев Димитров

 

 

 

 

 

ІІ. ПРОМЕНИ в съставите на секционните избирателни комисии извън страната назначени с  Решение № 3849-ПВР/НР от 24.10.2016 г.:

 

ОСВОБОЖДАВА Павел Пенчев Пенев , ЕГН …, като член на СИК № 322300099, Испания, Палма де Майорка Белеарес.

 

ОСВОБОЖДАВА Катя Георгиева Атанасова , ЕГН …, като член на СИК № 321500065, Гърция, Атина Посолство.

НАЗНАЧАВА Зорка Петрова Михайлова , ЕГН …, като член на СИК № 321500065, Гърция, Атина Посолство.

 

ОСВОБОЖДАВА Таня Койчева Вълова- Кирякова, ЕГН …, като член на СИК № 321200033, Великобритания, Лондон, Уимбълдън.

ОСВОБОЖДАВА Цветелина Миланова Янкова, ЕГН …, като член на СИК № 321200036, Великобритания, Ейлинг Бродуей.

НАЗНАЧАВА Цветелина Миланова Янкова  , ЕГН …, като член на СИК № 321200033, Великобритания, Лондон, Уимбълдън.

НАЗНАЧАВА Таня Койчева Вълова- Кирякова, ЕГН …, като член на СИК № 321200036, Великобритания, Ейлинг Бродуей.

 

ОСВОБОЖДАВА Веселинка Александрова Дечева - Ангелова, ЕГН …, като член на СИК № 326400273, ФР Германия, Магдебург – почетно консулство.

НАЗНАЧАВА Диана Олегова Попова, ЕГН …, като член на СИК № 326400273, ФР Германия, Магдебург – почетно консулство

 

ОСВОБОЖДАВА Стоянка Стоянова Георгиева, ЕГН …, като член на СИК № 326400271, ФР Германия, Хамбург – почетно консулство.

НАЗНАЧАВА Веселинка Александрова Дечева - Ангелова, ЕГН …, като член на СИК № 326400271, ФР Германия, Хамбург – почетно консулство.

 

ОСВОБОЖДАВА Здравка Велкова Добровска, ЕГН …, като член на СИК № 326000241, Турция, Истанбул, Авджълар.

НАЗНАЧАВА Биляна Маркова Золкова, ЕГН …, като член на СИК № 326000241, Турция, Истанбул, Авджълар.

 

ОСВОБОЖДАВА Миглена Здравкова Младенова - Симеонова …, като член на СИК № 321200057, Великобритания, Единбург.

НАЗНАЧАВА Кремена Тодорова Тунева, ЕГН …, като член на СИК № 321200057, Великобритания, Единбург.

 

ОСВОБОЖДАВА Румен Илиев Вачев ЕГН   …, като член на СИК № 326000246, Турция, Коджаели, Измит.

НАЗНАЧАВА Теменужка Стоянова Савова - Манчева, ЕГН …, като член на СИК № 326000246, Турция, Коджаели, Измит.

 

ОСВОБОЖДАВА Симеон Иванов Ненов ЕГН …, като член на СИК № 326000253, Турция, Караджабей (Бурса).

НАЗНАЧАВА Мариана Симеонова Димова, ЕГН …, като член на СИК № 326000253, Турция, Караджабей (Бурса).

 

ОСВОБОЖДАВА Лиляна Миркова Димитрова-Ацева ЕГН …, като зам.-председател на СИК № 326000261, Турция, Текирда.

НАЗНАЧАВА Елена Арсентиевна Апостолова, ЕГН …, като зам.-председател на СИК № 326000261, Турция, Текирда.

 

ОСВОБОЖДАВА Рейхан Исмаил Ахмед, ЕГН …, като председател на СИК № 326000230, Турция, Истанбул – генерално консулство.

НАЗНАЧАВА Асим Илхан Чауш, ЕГН …, като председател на СИК № 326000230, Турция, Истанбул – генерално консулство.

 

ОСВОБОЖДАВА Катерина Иванова Игнатова , ЕГН …, като заместник-председател  на СИК № 326400308, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 2.

ПРЕНАЗНАЧАВА Катерина Иванова Игнатова , ЕГН …, като член  на СИК № 326400308, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 2.

 

ОСВОБОЖДАВА Ваня Великова Пенева , ЕГН …, като член на СИК № 321500065, Гърция, Атина Посолство.

НАЗНАЧАВА Мая Мартинова Лунголова, ЕГН …, като член на СИК № 321500065, Гърция, Атина Посолство.

 

 

III. ДОПУСКА поправки на технически грешки в Решение № 3849- ПВР/НР от 24.10.2016 г., както следва:

 

  1. В т.67. Секционна избирателна комисия № 321500067, Гърция, Атина – кв. Екзархия, ул. Солонос 112, Българо-гръцко сдружение за култура :

На ред „ПРЕДСЕДАТЕЛ“ да се чете: „ПРЕДСЕДАТЕЛ“ Мария Димитрова Игнева - Кочос“, ЕГН ….“, вместо Мария Димитрова Коциу, ЕГН ….

 

  1. В т.66. Секционна избирателна комисия № 321500066, Гърция, Солун – генерално консулство :

На ред „ЧЛЕН“ да се чете: „ЧЛЕН“ Тодор Тодоров Петров “, ЕГН ….“, вместо Тодор Тоторов Петров, ЕГН ...

                                                                         

  1. В т.8. Секционна избирателна комисия № 320200008, Австрия , Инсбурк :

На ред „ЧЛЕН“ да се чете: „ЧЛЕН“ Божидара Георгиева  Станкова-Бочева“, ЕГН ….“, вместо Божидара Станкова-Бочева, ЕГН ….

 

  1. В т. 269. Секционна избирателна комисия № 326400270, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 1 :

На ред „ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ“ да се чете: „ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ“ „Валентина Пенчева Генева, ЕГН ….“, вместо „Валентина Пенчева Генова, ЕГН …“.

 

  1. В т. 164. Секционна избирателна комисия № 324300165, Нидерландия, Маастрихт :

На ред „ЧЛЕН“ да се чете: „ЧЛЕН“ „Йоана Калинова Цекова , ЕГН ….“, вместо „Йона Калинова Цекова , ЕГН …“.

 

Решението подлежи на обжалване пред Върховния административен съд чрез Централната избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.

 

 


Председател: Ивилина Алексиева

Секретар: Севинч Солакова

* Публикувано на

Свързани решения:

3849-ПВР/НР/

3954-ПВР/НР/

3968-ПВР/НР/

3971-ПВР/НР/

3978-ПВР/НР/

3979-ПВР/НР/

3980-ПВР/НР/

3997-ПВР/НР/

4003-ПВР/НР/

4005-ПВР/НР/

4006-ПВР/НР/

4015-ПВР/НР/

Календар

Решения

  • № 1905-МИ / 22.10.2020

    относно: промени в състава на ОИК – Банско, област Благоевград

  • № 1904-МИ / 22.10.2020

    относно: промяна в състава на ОИК – Мъглиж, област Стара Загора

  • № 1903-МИ / 20.10.2020

    относно: предложение до президента на Република България за насрочване на частичен избор за кмет на кметство Пудрия, община Криводол, област Враца

  • всички решения