Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 3849-ПВР/НР
София, 24.10.2016

ОТНОСНО: назначаване съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за президент и вицепрезидент на републиката и за националния референдум на 6 ноември 2016 г.

 На основание чл. 57, ал. 1, т. 5 и чл. 102 от Изборния кодекс и съгласно Решение № 3785-ПВР/НР от 15.10.2016 г. и Решение № 3802-ПВР/НР от 19.10.2016 г., на ЦИК, писмо на Министерството на външните работи с вх. № ПВР-04-01-164 от 20.10.2016 г. на ЦИК, протокол от проведени консултации в Централна избирателна комисия от 20.10.2016 г. при постигнато съгласие и на основание предложения на парламентарно представените партии и коалиции, присъствали на консултациите за съставите на СИК извън страната, при произвеждане на изборите за президент и вицепрезидент на републиката и за националния референдум на 6 ноември 2016 г.

 

Р Е Ш И :

 

І. НАЗНАЧАВА съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за президент и вицепрезидент на републиката и за националния референдум на 6 ноември 2016 г.

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100001, Австралия, Канбера – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ирена Тодорова Иванова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100002, Австралия, Сидни – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Петър Иванов Николаев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100003, Австралия, Бризбейн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Гергана Цецкомирова Цекова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100004, Австралия, Мелбърн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Петър Станков Петров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100005, Австралия, Пърт – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Яна Александрова Атанасова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200006, Австрия, Виена – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Борис Иванов Георгиев  
  Деница Захариева Кръстева  
  Ваньо Сретенов Любомиров  
  Десислава Георгиева Бакалчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200007, Австрия , Виена – (Постоянно представителство на РБ към ООН, ОССЕ и други Международни организации) – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Здравко Каменов Николов  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Ваня Чавдарова Андреева - Малакова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200008, Австрия , Инсбурк – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Божидара Станкова-Бочева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200009, Австрия, Линц – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Нина Генчева Георгиева - Беленозова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200010, Австрия, Залцбург – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ивайло Върбанов Ценов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200011, Австрия, Грац – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Даниел Иванов Стратиев  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Мюмин Ергин Емин  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200012, Австрия, Брегенц – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Димитър Филипов Серафимов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200013, Австрия, Виена - Български културен институт „Дом Витгенщайн“– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Оли Симеонова Груева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320300014, Азербайджан, Баку - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Маринела Георгиева Атанасова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320400015, Албания, Тирана – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Адела Димитрова Пъшкова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320500016, Алжир, Алжир – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Петя Пламенова Георгиева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320600017, Армения, Ереван – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Августина Константинова Даскалова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320700018, Аржентина, Буенос Айрес - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Иван Дамянов Цанков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320800019, Беларус, Минск – посолство - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Альоша Иванов Кирилов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900020, Белгия, Брюксел – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ясен Руменов Гюров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Антонов Митов  
СЕКРЕТАР: Мелек Фатин Фикри  
ЧЛЕНОВЕ: Марина Владимирова Антонова  
  Ивана Атанасова Методиева  
  Александър Христофоров Петков  
  Димитринка Тодорова Динкова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900021, Белгия, Брюксел- (ПП на РБ към ЕС)  – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лилия Иванова Топорчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Севги Бахайдин Хасан  
СЕКРЕТАР: Елина Лазарова Начева-Скарбю Отосен            
ЧЛЕНОВЕ: Кирил Владиславов Янев  
  Нора Емова Картелова  
  Сияна Петрова Терзийска  
  Иван Николов Райчев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900022, Белгия, Антверпен  – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Антония Михайлова Димитрова  
     
  Радка Николова Балабанова-Рулева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900023, Белгия, Гент – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Линко Алдинов Банцов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Чавдаров Филипов  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Бойко Костадонов Костадинов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900024, Белгия, Льовен – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Надежда Владимирова Миладинова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321000025, Босна и Херцеговина, Сараево - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Альоша Иванов Неделчев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321100026, Бразилия, Бразилия – посолство – 5 членове

                                                       

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Георги Стефанов Пенев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321100027, Бразилия, Сао Пауло – 5 членове

                                                       

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Елеонора Димитрова Димитрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200028, Великобритания, Лондон – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Дянков Николов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живко Василев Живков  
СЕКРЕТАР: Алекс Иванов Донев           
ЧЛЕНОВЕ: Надежда Валтер Желязкова  
     
     
  Теофана Тихомирова  Крайнина- Йорданова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200029, Великобритания, Лондон – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Янчо Георгиев Янчев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Катрин Николаева Иванова  
ЧЛЕНОВЕ: Евгения Господинова Варадинова  
     
     
  Десислава Атанасова Пържелова- Филипова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200030, Великобритания, Лондон Стратфорд – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Стоянова Добрева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Георгиева Маркова  
СЕКРЕТАР: Венета Николова Лозева  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Здравка Асенова Юрчиева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200031, Великобритания, Лондон, Тотнъм – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Александра Янкова Динкова  
     
     
  Стилиян Стилиянов Раковски  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200032, Великобритания, Лондон, Баркинг – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Господинка Петрова Тодорова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Младен Росенов Иванов  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Кристиян Венциславов Миков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200033, Великобритания, Лондон, Уимбълдън – 7 членове

                           

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добромир Милков Трифонов  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Николай Сергеев Гаджев  
     
     
  Таня Койчева Вълова- Кирякова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200034, Великобритания, Кройдъм – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Михнева Баева            
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лиляна Христова Турналиева-Цолова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Тони Димитрова Цанкова  
     

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200035, Великобритания, Ковънтри – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анастасия Желязкова Страволемова  
СЕКРЕТАР: Марио Мирян Христов  
ЧЛЕНОВЕ: Никола Ивайлов Ликов      
     

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200036, Великобритания, Ейлинг Бродуей – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бисер             Максимов Джамбазов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Светославова Иванова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Цветалина Миланова Янкова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200037, Великобритания, Ууд Грийн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нишан Гарабед Джингозян  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павел Златев Бакалов  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Борислав Валентинов Лазаров  
  Мария Иванова Ангелиева- Колева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200038, Великобритания, Лондон – Сатън – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Янаки Иванов Ганчев  
  Георги Илиянов Георгиев  
  Румяна Бориславова Павлова  
  Веселина Илиева Чурилова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200039, Великобритания, Имингъм – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Искра Цветкова Цветанова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200040, Великобритания, Честър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивета Илиева Лалева  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Атанас Йорданов Боруков  
  Атанас Ангелов Рундалиев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200041, Великобритания, Глостър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Маргарита Стефанова Христова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200042, Великобритания, Чатам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илияна Борисова Данчилова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ваня Георгиева Милтенова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200043, Великобритания, Сърбитън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Боряна Илиева Стойнова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200044, Великобритания, Тънбридж Уелс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Горяна Григорова Ленкова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200045, Великобритания, Норич – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Борислав Станимиров Станимиров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200046, Великобритания, Манчестър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Лидия Иванова Владова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200047, Великобритания, Бирмингам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Светла Христова Дионисиева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200048, Великобритания, Бристол – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Иванов Алексиев  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Виолета Владиславова Кънева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200049, Великобритания, Оксфорд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Валентина Методиева Александрова-Кирова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200050, Великобритания, Кеймбридж – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Иван Георгиев Табаков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200051, Великобритания, Саутхемптън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Надя Михайлова Кръстева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200052, Великобритания, Брайтън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Златина Янкова Иванова  
  Теменужка Иванова Кутевски  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200053, Великобритания, Нотингам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Иван Маринов Господинов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200053, Великобритания, Нюкасъл на Тайн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Маргарита Миткова Николова-Иванова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200055, Великобритания, Екситър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Васил Асенов Асенов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200056, Великобритания, Лийдс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Камелия Петрова Димитрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200057, Великобритания, Единбург – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Миглена Здравкова Младенова-Симеонова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200058, Великобритания, Глазгоу – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Светозар Ангелов Димитров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200059, Великобритания, Абърдийн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Благовест Здравков Тичев  
  Андрей Красимиров Влахов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200060, Великобритания, Дънди – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Камелия Атанасова Петрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200061, Великобритания, Кардиф – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ясен Христов Василкьов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200062, Великобритания, Арма – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Анастасия Иванова Миленова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321300063, Виетнам, Ханой – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Здравко Лилов Здравков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400064, Грузия, Тбилиси – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Данчо Добринов Мичев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500065, Гърция, Атина Посолство – 7 членове

                    

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Добрева-Фарконас  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елиза Илиева Бонинска  
СЕКРЕТАР: Пантелей Мирчев Спасов  
ЧЛЕНОВЕ: Петрана Борисова Стойкова  
  Даниела Николова Демирова  
  Катя Георгиева Атанасова  
  Ваня Великова Пенева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500066, Гърция, Солун – генерално консулство – 7 членове

                    

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартина Христова Георгиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Таня Любенова Цилипони  
ЧЛЕНОВЕ: Албена Александрова Салватзоглу  
     
     
  Тодор Тоторов Петров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500067, Гърция, Атина – кв. Екзархия, ул. Солонос 112, Българо-гръцко сдружение за култура - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Димитрова Коциу  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Георгиева Атанасова  
СЕКРЕТАР: Кирил Георгиев Георгиев  
ЧЛЕНОВЕ: Ваня Великова Пенева  
  Юлия Ангелова Георгиева  
  Мария Стоянова Трифонова  
  Полина Даниелова Асенова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500068, Гърция, Каламата – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Димитър Дойчинов Благоев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500069, Гърция, Лариса – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Надежда Трифонова Радева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500070, Гърция, о. Крит, Ираклио – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Захаринка Николова Анастасова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Бойка Илиева Стоянова  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Олга Бонева Чернева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500071, Гърция, о-в Крит, Ретимно – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калин Кирилов Димитров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Иванов Колев  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Александра Димитрова Каймаканова Павлова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500072, Гърция, о. Крит, Ханя – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венета Нейчева Нейчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Веселина Микаел Пицикалис  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Мария Иванова Бояджиева-Гунели  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500073, Гърция, о. Родос – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислава Петрова Василева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Валентина Атанасова Лазарова  
  Весела Христова Нинова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500074, Гърция, Патра – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Иван Стоянов Иванов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500075, Гърция, о. Крит,с. Герани, община Платаня, област Ханя, „Гръцко-българско сдружение за култура“ – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Десислава Йорданова Петрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500076, Гърция, Триполи – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Теодора Генова Георгиева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500077, Гърция, Атина, Караискаки – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарита Василева Петкова  
СЕКРЕТАР: Данаил Георгиев Дражев  
ЧЛЕНОВЕ: Стойка Михайлова Божкова  
  Силвия Никифорова Георгиева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600078, Дания, Копенхаген - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Камелия Иванова Донева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600079, Дания, Олборг – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Тонев Паричев  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Екатерина Георгиева Ненова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600080, Дания, Орхус – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Михаела Михайлова Владова  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Любомир Руменов Цветков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600081, Дания, Хорсенс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Валентин Иванов Георгиев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600082, Дания, Норебро – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Татяна Валериева Петрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600083, Дания, Оденс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Зорница Петрова Апостолова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321700084, Египет, Кайро – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Пламен Стоянов Цолов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321800085, Израел, Тел Авив– посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рина Неон Бакалова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Даниела Шопова  
  Ивелин Димитров Стефанов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321900086, Индия, Делхи - посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Димитринка Огнянова Механджийска  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322100088, Иран, Техеран -посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Миглена Петрова Матева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322200089, Ирландия, Дъблин - посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Евгениев Димитров  
СЕКРЕТАР: Милена Георгиева Иванова  
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Йорданов Димов  
  Антон Георгиев Найденов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322200090, Ирландия, Шанън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Симона Бориславова Драгулева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300091, Испания, Аликанте – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Иванка Кирилова Джатева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300092, Испания, Арресифе – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Елица Валентинова Славчева-Борисова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300093, Испания, Гандия – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Нася Атанасова Бикова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300094, Испания, Хетафе – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Асен Георгиев Христов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300095, Испания, Лерида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Борислав Александров Евлогиев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300096, Испания, Логроно – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Елза Йорданова Крумова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300097, Испания, Малага – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Емилова Янчева  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300098, Испания, Паленция – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Мариела Иванова Муртева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300099, Испания, Палма де Майорка Белеарес – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Павел Пенчев Пенев   
     
     
  Петя Костадинова Николова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300100, Испания, Памплона – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Христо Димитров Василев  
     
     
  Зорница Валери Янева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300101, Испания, Санта Крус де Тенерифе – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Анастасия Любомирова Дочева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300102, Испания, Валядолид – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ана Борисова Николова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300103, Испания, Хатива – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Габриела Николаева Толчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300104, Испания, Сарагоса – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Любка Антонова Стоянова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300105, Испания, Аранда де Дуеро – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Розалина Недялкова Попова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300106, Испания, Барселона – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Николов Терзиев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Йорданка Йосифова Ганчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300107, Испания, Бургос – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Виолина Кирилова Петкова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300108, Испания, Валенсия – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ивайло Севдалинов Пенчеджиев  
  Веселина Кирилова Георгиева – Оре  
  Анна Иванова Руски  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300109, Испания, Кастейон – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Христинка Цветанова Георгиева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300110, Испания, Мадрид – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Петков Иванов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Вълчо Христов Христов  
     
  Надка Грозданова Пращилска  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300111, Испания, Мадрид, Мостолес – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Тодорова Качармазова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300112, Испания, Мурсия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Йордан Дамянов Герасков  
  Цветина Христова Божкова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300113, Испания, Реус – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Емилия Павлова Алексиева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300114, Испания, Торевиеха – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Кристина Павлинова Велкова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300115, Испания, Лас Палмас де гран Канаря – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Пламен Любомиров Георгиев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300116, Испания, Сеговия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ивелина Стойнова Шопова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300117, Испания, Бенидорм – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ирина Стоянова Стоянова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400118, Италия, Фоджа – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Милда Георгиева Георгиева-Паунова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400119, Италия, Сант'Еуфемия д'Аспромонте – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Румяна Христова Кръстева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400120, Италия, Кастелмаре ди Стабия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Валентина Цветанова Паргова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400121, Италия, Милано – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Савов Тодоров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Евгени Иванов Евгениев  
     
     
  Весела Николова Иванова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400122, Италия, Неапол – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Илия Лозанов Лозанов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400123, Италия, Пиза, Сан Джусто – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Емилия Костадинова Хаджийска  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400124, Италия, Рим – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Екатерина Любомирова Субева  
  Ния Младенова Ангелова  
     
  Марияна Атанасова Минчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400125, Италия, Римини – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Мая Пеева Чавдарова-Димитрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400126, Италия, Сиена – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Асен Любомиров Хаджипетров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322500127, Йордания, Аман – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Мирослав Огнянов Георгиев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322600128, Казахстан, Астана – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Стефан Николаев Гургушинов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700129, Канада, Отава – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Десислава Петрова Драгнева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700130 Канада, Торонто – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дора Николова Иванова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Десислава Иванова Атанасова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700131, Канада, Кот де Неж, Монреал –5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Петя Маринова Милева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700132, Канада, Монреал – БПЦ Св. Иван Рилски – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Камен Валентинов Диков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700133, Канада, Ванкувър –5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елица Иванова Куманова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Максим Иванов Марков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700134, Канада, Калгари –5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Емил Александров Миланов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700135, Канада, Брамтън –5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Георги Богомилов Димитров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322800136, Катар, Доха – посолство –5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Владимир Пламенов Доровски  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900137, Кипър, Никозия – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав  Минков Киров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Снежана Кирилова Мусакова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Мина Николаева Христова-Маринова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900138, Кипър, Ларнака – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Румяна Стоименова Младенова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900139, Кипър, Лимасол – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Адeлина Георгиева Ташева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Христо Ангелов Пенев       
  Милка Цветанова Николова  
     
  Виолета Атанасова Несторова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900140, Кипър, Пафос– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стела Бориславова            Керанкова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Цветанка Благоева Миланова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900141, Кипър, Полис Хрисохус – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Васил Петков Василев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900142, Кипър, Паралимини – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Васил Методиев Методиев  

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323000143, Китай, Пекин – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Даниела Иванова Николова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323000144, Китай, Шанхай – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Марин Желязков Димитров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323100145, Косово, Прищина - посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Илия Николов Лясков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323200146, Република Корея, Сеул – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Панко Георгиев Панов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323300147, Куба, Хавана – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Мартин Дочев Дочев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323400148, Кувейт, Кувейт – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Нели Николаева Бериевска  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323500149, Ливан, Бейрут – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Теню Делчев Делчев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323600150, Македония, Скопие – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Стоян Донев  
  Mариан Томовски Любешов  
     
  Антония Милкова Велева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323600151, Македония, Битоля – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Данаил Николов Татарчев  
СЕКРЕТАР: Силвана Младенова Пенчева  
ЧЛЕНОВЕ: Киро Андов  
     

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323700152, Литва, Клайпеда – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Петър Траянов Петров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323800153, Люксембург, Люксембург – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Елена Петева Кирева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323900154, Мароко, Рабат – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Бойчо Тодоров Гюров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324000155, Мексико , Мексико – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Гавриел Борисов Апостолов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100156, Малта, Сент Джулиан – хотел „Интернационал“ - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Станислава Петрова Папучарова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324200157, Молдова, Кишинев – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Татяна Колар  
  Атанас Йорданов Стоев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324200158, Молдова, Тараклия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Трайков Стоянов  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Снежана Дмитриевна Кайряк   
     

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300159, Нидерландия, Хага – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марин Стефанов Банков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветелина Ивайлова Стаменова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Калоян Димитров Милушев  
  Констанди Борисов Петков  
     
  Надя Тодорова Живкова-Ванева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300160., Нидерландия, Амстердам –7 членове

                                          

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мирослав Стилиянов Милков  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Красимира Георгиева Трифонова  

                

  1. Секционна избирателна комисия № 324300161., Нидерландия, Ротердам – 5 членове

                                          

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Мария Христова Дицова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300162, Нидерландия, Айнтховен – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Михаил Радославов Иванов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300163, Нидерландия, Грьонинген – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Виктор Иванов Върбанов  
  Росица Кръстева Промкова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300164, Нидерландия, Енсхеде – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Гергана Петрова Димитрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300165, Нидерландия, Маастрихт – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Васил Георгиев Дурев  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Йона Калинова Цекова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300166, Нидерландия, Утрехт – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росен Михайлов Димитров  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Михаела Николова Ангелова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324400167, Нигерия, Абуджа – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Капка Симеонова Алексиева  

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500168, Норвегия, Осло –– посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Мария Стефанова Иванова-Шопска  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500169, Норвегия, Фроя/Систранда – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Симеон Стоянов Апостолов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500170, Норвегия, Кристиансанд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Запрян Христонов Запрянов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500171, Норвегия, Ставангер – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Николай Тодоров Цанев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500172, Норвегия, Тромсьо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Кирил Тодоров Димитров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500173, Норвегия, Бeрген – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Николай Руменов Крумов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324600174, Нова Зеландия, Окланд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Илия Христов Бонджолов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324700175, ОАЕ, Дубай – генерално консулство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Красимир Цветанов Симиджийски  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324800176, Палестинска власт, Рамалла – дипломатическо представителство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Павлина Левова Божанова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324900177, Полша, Варшава – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Иван Георгиев Китов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325000178, Португалия , Лисабон – посолство- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Иордан Василев Лазаров  
  Станимир Петков Граматиков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325100179, Република Южна Африка, Претория – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Деница Николова Велчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325100180, Република Южна Африка, Мидрант – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Любомир Илиев Ненов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325100181, Република Южна Африка, Кейптаун – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Любен Тодоров Бояджиев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325200182, Румъния, Букурещ –– посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Мирчо Желязков Иванов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300183, Русия, Москва – – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Илиев Петров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Тенев Петков      
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Мирена Милкова Георгиева  
  Люцкан Кирилов Петров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300184, Русия, Санкт Петербург – генерално консулство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Десислава Стефанова Колева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300185, Русия, Екатеринбург – консулство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Крамир Митков Иванов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400186, САЩ, Вашингтон – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Росен Маринов Спасов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400187, САЩ, Ню Йорк – ПП при ООН – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Красимира Цонева Бешкова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400188, САЩ, Ню Йорк – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Цаков Тошков                           
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлин Събев Балталиев  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Елисавета Гошева Йорданова  
     
     
  Ирина Николова Гринкевич  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400189, САЩ, Чикаго – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Кирил Станчев Мирчев  
  Людмила Желязкова Тасева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400190, САЩ, Лос Анджелис – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Евгения Емилова Малчева-Иванова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400191, САЩ, Атланта, Джорджия- 5 членове

                                                 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Калин Ненчев Младенов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400192, САЩ, Синсинати, Охайо  – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Теодора Боткова Ботева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400193, САЩ, Конкорд, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Дарина Тодорова Дечева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400194, САЩ, Денвър, Колорадо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Свилен Цветанов Попов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400195, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Ефремов Хаджиев    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Ценко Стоянов Христов  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Вихра Михайлова Симеонова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400196, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс Българска православна църква“ Св. София) – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Мая Георгиева Христова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Петър Цончев Чапанов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400197 САЩ, Хюстън,Тексас – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Михаил Володиев Божков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400198, САЩ, Ървайн, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Вера Лазарова Анчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400199, САЩ, Джаксънвил, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Иво Мартинов Константинов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400200, САЩ, Лас Вегас, Невада – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александра Спасова Александрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Павлова Пенелова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Анни Иванова Божилска-Неделчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400201, САЩ, Линден, Ню Джърси – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Петя Григорова Захариева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400202, САЩ, Нейпълс, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Цветомир Димитров Цонев  
  Катя Димитрова Енчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400203, САЩ, Ню Йорк, Рего Парк, Куинс - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Явор Лазаров Томов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 32540204, САЩ, Орландо, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Цветомила Димитрова Вълчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400205, САЩ, Филаделфия , Пенсилвания – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Николай Анастасов Цанков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400206, САЩ, Финикс, Аризона – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ася Руменова Цветанова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400207, САЩ, Сакраменто, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Лъчезара Стоянова Стоева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400208, САЩ, Сейнт Питсбърк , Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Нанчо Стефанов Найденов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400209, САЩ, Сънивейл Калифорния– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Кристина Желязкова Фотева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400210, САЩ, Сан Антонио, Тексас – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Петрова Пенелова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Недко Вълков Трошанов  
  Ангел Василев Ангелов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400211, САЩ, Сан Диего Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Цветелина Венциславова Георгиева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400212, САЩ, Бостън, Масачузетс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Пламен Георгиев Георгиев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400213, САЩ, Далас Тексас– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венцислав Христов Замов  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Мария Иванова Овчарова  
  Стефка Иванова Йовчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400214, САЩ, Детройт, Мичиган  – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Искрен Павлов Иванов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400215, САЩ, Норуолк, Кънектикът - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Яна Сашова Димитрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400216, САЩ, Питсбърг, Пенсилвания – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Бранимир Илийчев Илиев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400217, САЩ, Ричмънд, Вирджиния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Саша Райчева Райчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400218, САЩ, Сан Франциско, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Ваня Красимирова Савова  
  Николай Владимиров Ванчев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400219, САЩ, Сиатъл, Вашингтон – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Янко Василев Йорданов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400220, САЩ, Форд Лодърдейл, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Владимир Антимов Пайтарев  
  Петьо Любомиров Върбанов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325500221, Сингапур, Сингапур – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Александрина Евгениева Гигова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325600222, Словакия, Братислава– посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Еленка Андреева Арнаудова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325700223, Словения, Любляна – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Красимира Цветкова Кръстева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325800224, Сърбия, Белград – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йовица Петрович  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Петрова Ролович  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Светла Стоянова Петрович  
  Паулина Иванова Министерова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325800225, Сърбия, Ниш – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Найденов Казаков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Илия Станоев Момчилов  
  Христо Генадиев Христов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325800226, Сърбия, Босилеград, КИЦ „Босилеград“,– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Юлиан Косев Китипов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325800227, Сърбия, Димитровград - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нела Велкович  
СЕКРЕТАР: Данийела Милошев  
ЧЛЕНОВЕ: Бранко Йотев  
  Боряна Пeтрова Пунчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900228, Тунис, Тунис - посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Върбан Методиев Бенишев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000229, Турция, Анкара Посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Семра Юсеин Исмаил  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Добромира Стойкова Кирова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000230, Турция, Истанбул – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рейхан Исмаил Ахмед  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росен Иванов Димов  
СЕКРЕТАР: Гюрсел Мустафов Хасанов  
ЧЛЕНОВЕ: Хаджер Ибрям Ахмед  
     
     
  Антоанета Петкова Найденова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000231, Турция, Одрин - генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Константин Андреев Драганов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000232, Турция, Бурса – Консулска канцелария към генерално консулство Истанбул – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Илинова Чаушева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Акиф Хасанов Йълмаз  
     
     
  Валентина Пенчова Генева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000233, Турция, Анкара Пурсаклар  – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Левент Нихат Кязъм  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Севим Ахмед Кязъм  
     
  Гергана Цекова Кукурина  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000234, Турция, Измир, кв. Борнова 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сабахтин Али Хасан  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Сабахтин Али Тефик  
     
     
  Михаела Василева Ненчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000235, Турция, Измир, кв. Борнова 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Медиха Фахми Камбер  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Мехмед Касим Емин  
     
     
  Габриела Николаева Иванова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000236, Турция, Измир, кв. Мендерес 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Ангелов Калинов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Сейхан Байрам Исмаил  
     
     
  Емил Дуков Георгиев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000237, Турция, Измир, кв. Мендерес 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Манолов Манолов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Галин Михайлов Христов  
     
     
  Николай Любомиров Пешев  

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000238, Турция Измир, кв. Сарънч 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Незиха Мюмюн Али  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Мустафа Адем Али  
     
     
  Георги Викторов Кирилов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000239, Турция Измир, кв. Сарънч 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Себахетин Керим Ходжа  
ЧЛЕНОВЕ: Сидер Вергинов Ризов  
     
     
  Здравка Евгениева Михайлова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000240, Турция, Истанбул , Байрампаша – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хасан Юсуф Нуриев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Шенай Аптула Тюркай  
     
     
  Владимир Николаев Палазов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000241, Турция, Истанбул, Авджълар – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Садулла Наилов Садулов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюнтекин Мюнтаз Шакир  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Бейти Ахмедов Мехмедов  
     
     
  Здравка Велкова Добровска  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000242, Турция, Истанбул, Есенюрт – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емин Неджип Халил  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Джеврие Фикриева Кадъооглу  
     
     
  Вероника Трифонова Велева-Калоянова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000243, Турция, Истанбул, Башакшехир – 7 членове

                

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Имрен Метинова Карамфилова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Закие Хашим Дюлгерова  
     
     
  Мими Атанасова Бусерска  

                           

  1. Секционна избирателна комисия № 326000244, Турция, Истанбул, Бааджълар – 7 членове

                

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айнур Еминова Хюсеинова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Лебибе Бейчиева Йозгюр  
     
     
  Георги Цветков Дамянов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000245, Турция, Истанбул, Картал – 5 членове

                

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюлнар Юсуф Емин  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калоян Георгиев Костадинов  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Ехсин Сейфи Мехмед  
     
     
  Лиляна Пенева Кръстева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000246, Турция, Коджаели, Измит – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мехмед Гюнер Зюрап  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Сюйзан Джелил Ефремова  
  Румен Илиев Вачев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000247, Турция, Коджаели, Гебзе – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юсеин Есман Местан  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Сезгин Нуриев Алиев  
     
     
  Росица Петрова Дънева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000248, Турция, Бурса, Йенибаглар – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Миленов Мартинов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Ерай Реджеб Мюмюн  
     
     
  Красимир Йорданов Петров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000249, Турция, Бурса, Нилюфер – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Алдинова Дюлгерова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Сюлейман Сали Зелябедин   
     
     
  Цвета Емилова Нецова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000250, Турция, Бурса, Йълдъръм – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ахмед Хасан Реджеб  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Юлиян Събев Йорданов   
     
     
  Огнян Григоров Антонов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000251, Турция, Бурса Караман – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сали Мухамед Салим  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Баръш Неджатин Хайрула  
     
     
  Георги Христов Караиванов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000252, Турция, Бурса, Кестел (Йени) – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюлшен Рамадан Ферхад  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Ергин Гюнер Реджеб  
     
     
  Детелина Трифонова Тончева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000253, Турция, Караджабей (Бурса)– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емилиян Лефтеров Ясенов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Танер Сали Чавуш  
  Симеон Иванов Ненов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000254, Турция, Инегьол (Бурса)– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тунджай Неждет Мюмюн  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Шукран Юсеин Салим  
     
     
  Христо Цветолюбов Нушев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000255, Турция, Ялова – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фиданка Игнатова Атанасова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Халиме Смаил Рупчалъ  
     
     
  Вилияна Руменова Иванова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000256, Турция, Буюуккаръштъран, обл. Къркларели – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Магдалена Илиева Илиева-Димитрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000257, Турция, Ергене, обл. Текирда 1 – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бейхан Мустафов Ахмедов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Ажда Неджати Ахмед  
  Антоанета Ненова Берберова-Колева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000258, Турция, Ергене, обл. Текирда 2 – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюлсюм Мехмедалиева Стоянова    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Зьохре Нихатова Гюдюлова  
  Спаска Любенова Стефанова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000259, Турция, Капаклъ, обл. Текирда – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айдън Абтула Ахмед  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Яким Ангелов Дамянов  
  Илия Илиев Начев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000260, Турция, Люлебургаз, обл. Къркларели – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Цветелина Георгиева Джелепска  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000261, Турция, Текирда – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ерол Мюиб Наим  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лиляна Миркова Димитрова-Ацева  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Адриан Викторов Александров  
     

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000262, Турция, Чорлу 1– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Севал Джевджетова Четин  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Севдие Бейзат Апти  
     
     
  Валентин Георгиев Киров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000263, Турция, Чорлу 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нурхан Бехадин Хамид  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Нина Александрова  
     
     
  Дорика Стефанова Цачева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326100264, Унгария, Будапеща – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Румяна Йорданова Йорданова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326200265, Украйна , Киев – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Георги Христов Костурков  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326200266, Украйна , Одеса – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Тодор Василев Витев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326300267, Узбекистан , Ташкент – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Красимир Йорданов Драгнев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400268, ФР Германия, Берлин – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бисер Бисеров Киров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Катарина Мария Юрген Хессе  
     
  Стоян Георгиев Дерменджиев  
  Мариана Георгиева Минкин  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400269, ФР Германия, Мюнхен – генерално консулство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Васил Костов  
     
     
  Милко Николов Милушев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400270, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Пенчева Генова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Пламен Владимиров Бакалов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400271, ФР Германия, Хамбург – почетно консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Янкова Енчева  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Мювдет Севгинова Бейджетова  
     
  Златка Петрова Димитрова  
  Стоянка Стоянова Георгиева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400272, ФР Германия, Дармщадт – почетно консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ивайло Кирчев Стамов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400273, ФР Германия, Магдебург – почетно консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Георгиев Грибнев  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Веселинка Александрова Дечева-Ангелова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400274, ФР Германия, Щутгарт – почетно консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Петрова Димитрова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Веселин Василев Горнишки  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400275, ФР Германия, Мюнстер – почетно консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Галина Лалева Лалева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500276, Франция, Париж – посолство– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Христов Тодоров    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Петко Йорданов Цветков  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Борислав Максимов Михайлов  
  Александър Георгиев Апостолов  
  Асен Николов Кръстев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500277, Франция, Страсбург – постоянно представителство при СЕ – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Александър Веселинов Манов  

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500278, Франция, Монтпелие – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Снежана Иванова Томова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500279, Франция, Нант – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Диана Маринова Игнатова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500280, Франция, Сен-Назер – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Деметра Куманова Дулева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500281, Франция, Бордо– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Росица Пеева Александрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500282, Франция, Лил – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Богдана Власаки Кръстева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500283, Франция, Ница – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Олегов Райковски  
СЕКРЕТАР: Веселина Михайлова Евдокимова  
ЧЛЕНОВЕ: Мария Петрова Николова  
  Петър Тодоров Няголов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500284, Франция, Тулуза – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Атанас Игнатов Младенов  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500285, Франция, Лион – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Стела Пламенова Димитрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326600286, Финландия, Хелзинки – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Милен Иванов Димитров  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326600287, Финландия, Тампере – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Елка Дончева Сурчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326700288, Хърватия, Загреб – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Маргарита Здравкова Велева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326800289, Черна гора, Подгорица – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Джованина Цветанова Докова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326900290, Чешка република, Прага - посолство– 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емилия Георгиева Пейчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Галя Петрова Димитрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326900291, Чешка република, Бърно – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Митко Иванов Попов  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Татяна Ангелова Мухлова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000292, Швейцария, Берн – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Блага Конова Стоева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000293, Швейцария, Женева – ПП на РБ към службата на ООН и други организации – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Раковски Симеонов  Лашев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000294, Швейцария, Лозана – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Боряна Руменова Аргирова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000295, Швейцария, Санкт Гален – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Анета Емилова Груйчева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000296, Швейцария, Базел – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Снежана Иванова Филипова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000297, Швейцария, Цюрих –Конгрес Хаус – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Мариела Василева Тунтова  
  Руслан Василев Стоянов  

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327100298, Швеция, Стокхолм - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Людмилова Илчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Ангелова Костадинова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327100299, Швеция, Гьотеборг – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Гергана Валентинова Панкова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327100300, Швеция, Малмьо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Надя Андонова Велева  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327200301, Япония, Токио – посолство- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Росица Василева Попова  

 

 

301.Секционна избирателна комисия № 320200302, Австрия, Виена – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Марина Александрова Гулева  
  Анастас Илков Шиваров  
     
  Георги Иванов Тенев  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300303, Испания, Мадрид – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Колева Спасова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Евгения Иванова Симова  
     
  Татяна Димитрова Балтова-Заркова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300304, Испания, Мадрид - посолство 3 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владина Иванова Петкова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Елеонора Иванова Георгиева  
  Лозко Стефанов Кузманов  
     

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400305, ФР Германия, Берлин – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Тодорова Костова      
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Лилия Детелинова Комитска  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400306, ФР Германия, Мюнхен 2 – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлия Замфирова Маринова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Иван Смилянов Филчев  
     
     
  Илиана Илиева Тонова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400307, ФР Германия, Мюнхен 3 – генерално консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Мирослав Светославов Русинов  
     
     
  Морена Иванова Димитрова  

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400308, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катерина Иванова Игнатова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Йордан Антонов Донков  

 

ІІ. ПУБЛИКУВА незаетите места в СИК извън страната, чрез обявяване на интернет страницата на Централната избирателна комисия на настоящото решение.

Решението подлежи на обжалване пред Върховния административен съд чрез Централната избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.

 

Председател: Ивилина Алексиева

Секретар: Севинч Солакова

* Публикувано на

Свързани решения:

3894-ПВР/НР/

3954-ПВР/НР/

3968-ПВР/НР/

3971-ПВР/НР/

3978-ПВР/НР/

3979-ПВР/НР/

3980-ПВР/НР/

3997-ПВР/НР/

4003-ПВР/НР/

4005-ПВР/НР/

4006-ПВР/НР/

4015-ПВР/НР/

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 1832 / 02.07.2020

    относно: изменение и допълнение на Правилника за организацията на дейността на Централната избирателна комисия, структурата и функциите на нейната администрация

  • № 1831-МИ / 25.06.2020

    относно: промяна в състава на ОИК – Своге, Софийска област

  • № 1830-МИ / 23.06.2020

    относно: определяне на възнагражденията на членовете на ОИК, СИК/ПСИК и специалисти за произвеждане на частични и нови избори

  • всички решения