Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 4550- НС
София, 20.03.2017

ОТНОСНО: попълване и промени в съставите на секционните избирателни комисии извън страната за гласуване в изборите за народни представители на 26 март 2017 г. и поправки на технически грешки в Решение № 4492 - НС от 11.03.2017 г. на ЦИК

На основание чл. 57, ал. 1, т. 5, т. 17 и т. 18 и чл. 102, 104 и 105  от Изборния кодекс във връзка с Решение № 4212-НС от 03.02.2017 и Решение № 4400-НС от 04.03.2017 г. и Решение № 4492-НС от 11.03.2017 г. на ЦИК, писмо на Министерството на външните работи с вх. № НС-04-01-103 от 17.03.2017 г.  на ЦИК, протокол от проведени консултации в Централна избирателна комисия от 08.03.2017 г. и на основание предложения на парламентарно представените партии и коалиции, присъствали на консултациите за съставите на СИК извън страната, при произвеждане изборите за народни представители на 26 март 2017 г. Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И :

 

 І. ПОПЪЛВА съставите на секционните избирателни комисии извън страната в изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

  1. Секционна избирателна комисия № 320100001, Австралия, Бризбън– 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Огнян Ивайлов Георгиев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрина Панделиева Трайков  
СЕКРЕТАР: Лиляна Димитрова Стойчева  
ЧЛЕНОВЕ: Росен Асенов Халачев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320100002, Австралия, Канбера – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радка Милева Миленова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Григорова Мирчева  
СЕКРЕТАР: Жанета Маринова Българанова  
ЧЛЕНОВЕ: Вяра Кирилова Виделова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320100003, Австралия, Мелбърн – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калина Даринова Богданова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина Александрова Малинова  
СЕКРЕТАР: Габриела Методиева Методиева  
ЧЛЕНОВЕ: Пенчо Захариев Захариев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320100004, Австралия, Пърт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Методиева Лозева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Kристиан Христов Каров  
СЕКРЕТАР: Георги Найденов Танков  
ЧЛЕНОВЕ: Гергана Стефанова Теодосиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320100005, Австралия, Сидни – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Николаев Мацурев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радиана Георгиева Друмева  
СЕКРЕТАР: Ваня Димитрова Станева  
ЧЛЕНОВЕ: Пенка Христова Есирова-Иванова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200006, Австрия, Виена, кв. 10 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Недялкова Добрева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Георгиев Тодоров  
СЕКРЕТАР: Васил Цветанов Алексиев  
ЧЛЕНОВЕ: Никол Кирилова Цветкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200007, Австрия, Виена, кв. 19 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариана Йорданова Де-Мео  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Васил Валериев Недялков  
СЕКРЕТАР: Ива Спасимирова Гечева  
ЧЛЕНОВЕ: Хелга Риск Лазова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200008, Австрия, Виена, кв. 21,22 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Иванов Тотев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Йорданова Бояджиева  
СЕКРЕТАР: Елена Красимирова Чакърова  
ЧЛЕНОВЕ: Лилия Наскова Лазова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200009, Австрия, Линц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виделинка Димитрова Ел-Масри  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ани Милчева Параскевова  
СЕКРЕТАР: Христина Андреева Минева  
ЧЛЕНОВЕ: Гергана Данчева Тодорова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200010, Австрия, Брегенц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлана Григорова Спасова Щрьобик  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюрсел Юсуфов Алиев  
СЕКРЕТАР: Маргарита Йорданова Похонзова  
ЧЛЕНОВЕ: Татяна Йорданова Илиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200011, Австрия, Виена - Български културен институт „Дом Витгенщайн“– 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тихомир Кирилов Бонев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Любомирова Цветкова  
СЕКРЕТАР: Елена Ванчева Желева  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Борислав Иванов Василев  
  Симона Димитрова Йонкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200012, Австрия, Виена – посолство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Иванов Георгиев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ива Юриева Кръстева-Ходжа  
СЕКРЕТАР: Веселин Георгиев Петрушков  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Илия Петров Рушанов  
  Румяна Симеонова Петрова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200013, Австрия, Виена – посолство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сергей Симеонов Борисов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселин Иванов Кирилов  
СЕКРЕТАР: Димитрина Ивгорова Гочева  
ЧЛЕНОВЕ: Видилена Иванов Тодоров  
     
  Нели Мирославова Мирчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200014, Австрия, Виена – (Постоянно представителство на РБ към ООН, ОССЕ и други Международни организации) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владислав Стоилов Милков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Николаев Гегов  
СЕКРЕТАР: Али Хакъ Али  
ЧЛЕНОВЕ: Моника Симеонова Борисова  
  Айлин Мехмедова Алиева  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200015, Австрия, Грац – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Вълкова Петрова-Попова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Eвелин Светославова Савова  
СЕКРЕТАР: Теодора Динева Симидчиева  
ЧЛЕНОВЕ: Eлизабет  Бориславова Спасова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200016, Австрия, Залцбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тюркян Керимова Чакърова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Кирилов Павлов  
СЕКРЕТАР: Любомир Иванов Ангелов  
ЧЛЕНОВЕ: Живко Николаев Тачев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320200017, Австрия, Инсбурк – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина Димитрова Вълкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гергана Димитрова Ангелова  
СЕКРЕТАР: Вероника Славчева Йорданова  
ЧЛЕНОВЕ: Илиана Атанасова Петкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320300018, Азербайджан, Баку – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маринела Георгиева Атанасова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Василка Петрова Кехайова  
СЕКРЕТАР: Валентин Снежев Христов  
ЧЛЕНОВЕ: Албена Викторова Павлова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320400019, Албания, Тирана – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зоя Иванова Костадинова-Райчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Добринов Тодоров  
СЕКРЕТАР: Ваня Христова Малинова  
ЧЛЕНОВЕ: Адела Димитрова Пъшкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320500020, Алжир, Алжир – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лилия Павлова Сади  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Соня Тодорова Вълкова  
СЕКРЕТАР: Искрa Борисова Koлевa Meселес  
ЧЛЕНОВЕ: Хазел Хасан Ахлуш  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320600021, Аржентина, Буенос Айрес – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Димитров Иванов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светла Искрьова Кърова  
СЕКРЕТАР: Ружка Митова Николова  
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Георгиева Христова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320700022, Армения, Ереван – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Желяза Радева Петкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ани Христова Тутекова  
СЕКРЕТАР: Иванка Райчева Славова-Щерева  
ЧЛЕНОВЕ: Катя Павлова Николова-Бадалян  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320800023, Беларус, Минск – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лъчезар Ганев Николов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежка Иванова Куницка  
СЕКРЕТАР: Дичко Атанасов Дринков  
ЧЛЕНОВЕ: Мария Любомирова Цонева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320900024, Белгия, Антверпен  – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Николаева Бабулкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Томислав Симеонов Костянев  
СЕКРЕТАР: Руска Николова Дончевска  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320900025, Белгия, Брюксел – посолство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Галя Детелинова Йорданова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Венцислав Василев Вълчанов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320900026, Белгия, Брюксел – посолство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивана Атанасова Методиева  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Стефан Ицов Трифонов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320900027, Белгия, Брюксел – ПП на РБ към ЕС 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Руска Петкова Келевска  
  Димитър Георгиев Дерменджиев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320900028, Белгия, Брюксел – ПП на РБ към ЕС 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сибила Стоянова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Илиев Ралчев  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Сияна Петрова Терзийска  
  Радостина Васкова Примова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320900029, Белгия, Гент – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Димитрова Папаризова  
СЕКРЕТАР: Петя Рачева Шейтанова  
ЧЛЕНОВЕ: Милен Ялианов Ангелов  
  Ина Благоева Атанасчева  
  Калин Бончев Йовчев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320900030, Белгия, Льовен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Иванов Бакалов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Владимирова Миладинова  
СЕКРЕТАР: Милица Валентинова Ганева  
ЧЛЕНОВЕ: Елена Огнянова Бобева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 320900031, Белгия, Брюксел Скарбек – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвина Алексеева Илиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Малина Павлова Дамянова  
ЧЛЕНОВЕ: Ренгинар Ерджанова  Расимова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321000032, Босна и Херцеговина, Сараево – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлана Иванова Павлова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Рангелова Манолова  
СЕКРЕТАР: Альоша Иванов Неделчев  
ЧЛЕНОВЕ: Петър Боянов Петров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321100033, Бразилия, Бразилия – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бисер Найденов Христов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислава Владимирова Николова  
СЕКРЕТАР: Петер Гимараеш Стоименоф  
ЧЛЕНОВЕ: Мартин Николаев Цачев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200034, Великобритания, Абърдийн – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивона Павлова Стоянова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Стефан Бисеров Пелев  
ЧЛЕНОВЕ: Михаела Любомирова Фролошка  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200035, Великобритания, Арма – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Иванова Стефанова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Иванова Ангелова  
СЕКРЕТАР: Антим Момчилов Юруков  
ЧЛЕНОВЕ: Надя Светломирова Кръстева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200036, Великобритания, Бирмингам – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деница Ивова Димитрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петра Христова Кръстева  
СЕКРЕТАР: Боян Симеонов Димитров  
ЧЛЕНОВЕ: Людмила Петрова Тодорва  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200037, Великобритания, Бишъпс Стортфорд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Петров Стефанов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живко Николов Кайков  
СЕКРЕТАР: Соня Георгиева Ченкова  
ЧЛЕНОВЕ: Стела Николаева Рачева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200038, Великобритания, Богнър Реджис – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Георгева Бояджиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деяна Стефанова Костадинова  
СЕКРЕТАР: Розалина Ангелова Банкова  
ЧЛЕНОВЕ: Милена Томова Чолакова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200039, Великобритания, Борнмут – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Наскова Николова-Томс  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катерина Иванова Тинкова  
СЕКРЕТАР: Катя Георгиева Йорданова  
ЧЛЕНОВЕ: Иванка Лъчезарова Аббас  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200040, Великобритания, Брайтън – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виктория Пламенова Ангелова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Димитрова Самарджийска  
СЕКРЕТАР: Нонка Стоянова Котева  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200041, Великобритания, Бристол – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катерина Бориславова Василева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анни Милева Пашалийска  
СЕКРЕТАР: Желез Димчев Енчев  
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Георгиев Димитров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200042, Великобритания, Гилфорд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дарина Георгиева Георгиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мелиса Хайрединова Кадирова  
СЕКРЕТАР: Жени Петрова Паскалева  
ЧЛЕНОВЕ: Петя Йорданова Раянлиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200043, Великобритания, Глазгоу – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлия Миленова Маркова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деница Мирославова Динева  
СЕКРЕТАР: Мария Йонкова Йовчева  
ЧЛЕНОВЕ: Виктория Пламенова Нанкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200044, Великобритания, Глостър – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жасмина Каменова Зубева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христина Василева Анастасова  
СЕКРЕТАР: Светлин Василев Връбчев  
ЧЛЕНОВЕ: Калина Миткова Бонева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200045, Великобритания, Дънди – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Димитров Иванов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недко Валентинов Гатев  
СЕКРЕТАР: Александра Александрова Ковачева  
ЧЛЕНОВЕ: Георги Валентинов Гатев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200046, Великобритания, Единбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Емилова Нешева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Мирославов Павлов  
СЕКРЕТАР: Михаил Петров Вацов  
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Любомиров Данев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200047, Великобритания, Ейлинг – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Насков Андреев  
СЕКРЕТАР: Стефан Ангелов Димов  
ЧЛЕНОВЕ: Никол Янева Димитрова  
  Асенка Асенова Бонева  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200048, Великобритания, Екситър – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Иванов Соколов    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Каменова Василева  
СЕКРЕТАР: Анна Владимирова Попова  
ЧЛЕНОВЕ: Адриан Александров Ганчев   
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200049, Великобритания, Имингам – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добринка Тодорова Георгиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Димитрова Петрова  
СЕКРЕТАР: Севджихан Хасанова Керимова  
ЧЛЕНОВЕ: Господин Делчев Господинов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200050, Великобритания, Ипсуич – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Росенова Стоева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Димитрова Петрова  
СЕКРЕТАР: Мария Мариянова Узунова  
ЧЛЕНОВЕ: Деница Tодорова Шошева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200051, Великобритания, Кардиф – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кирил Иво Танчев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симона Кирилова Захова  
СЕКРЕТАР: Венета Боянова Тодорова  
ЧЛЕНОВЕ: Неделчо Борисов Есев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200052, Великобритания, Кеймбридж – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Иванова Мерев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлия Александрова Аризанова  
СЕКРЕТАР: Петър Христов Христов  
ЧЛЕНОВЕ: Борис Димитров Бонгалов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200053, Великобритания, Ковънтри – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павел Росенов Найденов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиан Захариев Илиев  
СЕКРЕТАР: Александър Димитров Мандажиев  
ЧЛЕНОВЕ: Теодор Младенов Павлов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200054, Великобритания, Крю – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Явор Стефанов Стоев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хаджер Джемиле Сабри  
СЕКРЕТАР: Виктория Пламенова Григорова  
ЧЛЕНОВЕ: Сюлейман Шефкет Осман  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200055, Великобритания, Лейтънстоун – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иванка Маринова Попова  
СЕКРЕТАР: Спаска Тодорова Алишева- Юнакова  
ЧЛЕНОВЕ: Невин Торханова Кенарова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200056, Великобритания, Лийдс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Цветанов Цеков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Пламенов Арабаджийски  
СЕКРЕТАР: Георгия Диянова Томова  
ЧЛЕНОВЕ: Весела Димитрова Тренчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200057, Великобритания, Лондон – посолство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Петър Александров Богданов  
  Румяна Красимирова Пелтекова  
  Бояна Янкова Буюклиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200058, Великобритания, Лондон – посолство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Борисов Стоев  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Силвио Йорданов Стоянов  
  Лиана Георгиева Минкова  
  Диана Пенчева Спасова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200059, Великобритания, Лондон – посолство 3 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Михайлов Михайлов   
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калина Петрова Христова  
СЕКРЕТАР: Теодора Стоянова Вълнарова  
ЧЛЕНОВЕ: Виктория Валентинова Гагова  
  Георги Дечев Георгиев  
  Йорданка Георгиева Велкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200060, Великобритания, Лондон – посолство 4 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрия Валентинова Вълкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Ангелова Ганева - Роблес  
СЕКРЕТАР: Венелина Христова Вълчева  
ЧЛЕНОВЕ: Антоанета Илиева Ковачка  
  Мартин Тодоров Тодоров  
  Запрян Йорданов Димитров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200061, Великобритания, Лондон, Баркинг 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Стойка Василева Захарлиева  
ЧЛЕНОВЕ: Виолетка Стоянова Стойкова  
  Калоян Димитров Панайотов  
  Радостина Денева Кадирева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200062, Великобритания, Лондон, Баркинг 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Кръстева Везенкова  
СЕКРЕТАР: Александра Емилова Асенова  
ЧЛЕНОВЕ: Ростислав Иванов Димитров  
  Христо Дянков Георгиев  
  Марин Чонов Кисьов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200063, Великобритания, Лондон, Голдърс Грийн, Принцес парк – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ева Денисова Савенкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Стефанова Христова  
СЕКРЕТАР: Невелина Йорданова Бонева  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200064, Великобритания, Лондон, Кройдън – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любка Георгиева Кабакова-Ряхова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дияна Людмилова Попова  
СЕКРЕТАР: Женя Костадинова Щерева  
ЧЛЕНОВЕ: Любка Петрова Сербезова  
  Таня Христова  
  Горчо Атанасов Дубров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200065, Великобритания, Лондон, Палмърс Грийн, Ресторант Уникат – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евгени Красимиров Спасов  
СЕКРЕТАР: Аделина Викторова Станкова  
ЧЛЕНОВЕ: Йорданка Данаилова Андреева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200066, Великобритания, Лондон, Сатън – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Васил Пенев Субев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Койка Красимирова Андреева  
СЕКРЕТАР: Наталия Матеева Цончева  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ростислав Христов Стоянов  
  Светлин Милчев Стоянов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200067, Великобритания, Лондон Стратфорд 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дамянка Панталеева Димитрова  
СЕКРЕТАР: Делка Кирова Мачева  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Венета Николова Лозева    
  Юлиан Георгиев Димитров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200068, Великобритания, Лондон Стратфорд 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Силвана Димитрова Янчева  
ЧЛЕНОВЕ: Мариана Маринова Вълканова  
  Златка Красимирова Ранкова  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200069, Великобритания, Лондон, Тотнъм 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Донка Кръстева Асенова  
  Христо Вълков Копчев  
  Емил Василев Митърчев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200070, Великобритания, Лондон, Тотнъм 2– 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евгени Павлов Ботев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариана Христова Бакалова  
СЕКРЕТАР: Диана Иванова Кърчева  
ЧЛЕНОВЕ: Николай Димитров Везенков  
  Емил Димитров Асенов  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200071, Великобритания, Лондон, Уест Грийн Роуд, Голдън Сандс Бар – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Невена Здравкова Иванова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Станислав Славчев Николов  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200072, Великобритания, Лондон, Уимбълдън – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добромир Милков Трифонов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодор Митков Бакалов  
СЕКРЕТАР: Теодора Красимирова Добрева  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Иван Стоянов Ставрев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200073, Великобритания, Лондон, Уолтъмстоу – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Евгениева Петрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Айлин Айдън Емин  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Сузана Албенчова Кафеджиева  
  Рослана Мариова Петкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200074, Великобритания, Лондон, Хароу – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Паула Великова Добрева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Михнева Баева  
СЕКРЕТАР: Анатоли Людмилов Гочков  
ЧЛЕНОВЕ: Катя Димитрова Вранчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200075, Великобритания, Манчестер – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Георгиев Гущанов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Маринова Йовова  
СЕКРЕТАР: Борис Илиев Гърков  
ЧЛЕНОВЕ: Михаил Георгиев Георгиев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200076, Великобритания, Норич – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павлина Христова Боралиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Василка Костадинова Костадинова  
СЕКРЕТАР: Йонка Христова Венедиктова  
ЧЛЕНОВЕ: Мария Душкова Абаджиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200077, Великобритания, Нотингам – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виолета Иванова Радуловска  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Желязкова Желязкова  
СЕКРЕТАР: Николина Атанасова Шушулова  
ЧЛЕНОВЕ: Лазарина Мариянова Попова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200078, Великобритания, Нюкасъл на Тайн – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симеон Бисеров Иванов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Илиянов Ичов  
СЕКРЕТАР: Екатерина Емилова Димитрова  
ЧЛЕНОВЕ: Мария-Магдалена Йорданова Манолова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200079, Великобритания, Оксфорд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Пламенов Яйджиев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Йорданова Спирова  
СЕКРЕТАР: Владимир Петров Демерджиев  
ЧЛЕНОВЕ: Христо Владимиров Мартинов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200080, Великобритания, Питърбъро – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Янков Кременаров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йорданка Илиева Ангелова  
СЕКРЕТАР: Снежанка Йорданова Гьошева  
ЧЛЕНОВЕ: Маринела Иванова Георгиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200081, Великобритания, Портсмут – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ива Асенова Асенова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деян Пламенов Найденов  
СЕКРЕТАР: Теодор Георгиев Недялков  
ЧЛЕНОВЕ: Менчо Николов Менчев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200082, Великобритания, Рединг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виктория Цветанова Влаховска  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Донка Димчева Петкова  
СЕКРЕТАР: Живко Георгиев Минчев  
ЧЛЕНОВЕ: Пламена Славчева Панова-Оманович  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200083, Великобритания, Саутхемптън – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радостина Христова Танева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веска Георгиева Гюзелева  
СЕКРЕТАР: Мария Георгиева Иванова  
ЧЛЕНОВЕ: Лорита Ангелова Илиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200084, Великобритания, Сърбитън – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Видолова Цончева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Миткова Манджукова  
СЕКРЕТАР: Анелия Иванова Иванова  
ЧЛЕНОВЕ: Исмет Реджеп Цинев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200085, Великобритания, Тънбридж Уелс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Тодорова Тодорова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислава Сашева Иванова  
СЕКРЕТАР: Ангел Любенов Спасов  
ЧЛЕНОВЕ: Иванка Ангелова Хаджиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200086, Великобритания, Ууд Грийн – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200087, Великобритания, Хемел-Хемпстед – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недялка Илчева Великова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Християнова Тодорова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Анелия Иванова Борисова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200088, Великобритания, Хъл – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недка Георгиева Георгиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Владимирова Пеянска  
СЕКРЕТАР: Станислава Андреева Желева  
ЧЛЕНОВЕ: Динка Семова Нейчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200089, Великобритания, Чатам – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Асен Андреев Гюнелиев  
СЕКРЕТАР: Тони Красимиров Ницов  
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Балушева Кинджакова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200090, Великобритания, Честър – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирена Милкова Величкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стамен Антонов Деков  
СЕКРЕТАР: Марина Емилова Димитрова  
ЧЛЕНОВЕ: Божидар Маринов Маринов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321200091, Великобритания, Шефилд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Иванов Христов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Димитрова Бредбъри  
СЕКРЕТАР: Евгений Кръстев Казаков  
ЧЛЕНОВЕ: Светомир Борисов Цоков  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321300092, Виетнам, Ханой – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мила Михайлова Банкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цвятко Малинов Кабахчийски  
СЕКРЕТАР: Владимир Христов Симеонов  
ЧЛЕНОВЕ: Даниел Бойчев Добрев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400093, ФР Германия, Берлин – посолство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Карина Ивелинова Николова  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Даниела Атанасова Атанасова-Кованджиева  
  Ивайло Ясенов Цонев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400094, ФР Германия, Берлин – посолство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Каролина Георгиева Калоянова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Петя Радославова Христова  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Криста Петрова Георгиева  
  Нели Николаева Грошчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400095, ФР Германия, Берлин – посолство 3 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Георгиев Белчев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Мартин Иванов Линков  
ЧЛЕНОВЕ: Ирина Господинова Тонева  
  Йоана Викторова Викторова  
  Галя Цветанова Крумова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400096, ФР Германия, Мюнхен – генерално консулство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нина Лазарова Каменова  
СЕКРЕТАР: Ивайло Маринов Драшански  
ЧЛЕНОВЕ: Людмила Пенева Петкова  
  Росица Георгиева Гюнеш  
  Ганка Руменова Чивчибашева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400097, ФР Германия, Мюнхен – генерално консулство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветелина Маргаритова Цветанова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Асенова Чакърова  
СЕКРЕТАР: Иван Найденов Василев  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Светла Маргаритова Пантулова  
  Пепа Тенчева Чернева-Цекова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400098, ФР Германия, Мюнхен – генерално консулство 3 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Преслава Димитрова Костова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бонка Петкова Дойчевска  
СЕКРЕТАР: Калин Трифонов Крумов  
ЧЛЕНОВЕ: Даниела Калоферова Василева  
  Николина Димова Димитрова  
  Емилия Ганева Проданова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400099, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Соня Георгиева Кръстева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Кристина Здравкова Иванова  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Габриела Антониева Казлачева  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400100, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмил Милчев Василев  
СЕКРЕТАР: Стоимен Пламенов Стоименов  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Владимир Петков Пенков  
  Габриела-Мария Пламенова Петрова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400101, ФР Германия, Хамбург – почетно консулство – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлозар Бонев Иванов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елиза Пламенова Янкова  
СЕКРЕТАР: Виолетка Петрова Караиванова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Надежда Петрова Касабова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400102, ФР Германия, Щутгард – почетно консулство – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Райко Радославов Синев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Стефан Ботев Ботев  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Соня Костова Костова-Циликен  
  Тодор Николов Димитров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400103, ФР Германия, Мюнстер – почетно консулство – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Гълъбинов Парушев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Катя Димитрова Василева  
ЧЛЕНОВЕ: Теодомира Росенова Инджова  
  Диана Олегова Попова  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400104, ФР Германия, Дармщадт – почетно консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лилия Димитрова Нанкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Андреан Илиев Дрянков  
СЕКРЕТАР: Ганчо Александров Ганчов  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321400105, ФР Германия, Магдебург – почетно консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Иванова Константинова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антон Петров Кирев  
СЕКРЕТАР: Сияна Димитрова Димитрова  
ЧЛЕНОВЕ: Марияна Александрова Георгиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321500106, Грузия, Тбилиси – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калин  Тодоров Кючуков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илияна Руменова Церовска  
СЕКРЕТАР: Дорина Проданова Балева  
ЧЛЕНОВЕ: Теодора Николаева Тодорова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600107, Гърция, Александруполис – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Кирилова Георгиева-Власакиду  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Слави Крумов Маринов  
СЕКРЕТАР: Деница Христова Кюркчийска-Христу  
ЧЛЕНОВЕ: Краса Динчева Пенева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600108, Гърция, Атина –посолство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Лидия Йосифова Мусова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600109, Гърция, Атина – посолство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
     
  Миглена Арсова Гиатро  
  1. Секционна избирателна комисия № 321600110, Гърция, Атина, Омония, ул. „Домоку 2“, Библиотека срещу гара „Ларисис“ - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежана Венцислова Танукова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600111, Гърция, Атина, пл. Караискаки – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Никифорова Георгиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Маргарита Василева Петкова  
     
  Николай Лъчезаров Бранков  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600112, Гърция, Атина, ул. „Аристотелус“ 16 (до магазин „Дама козметикс център“) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тинка Андонова Венкова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600113, Гърция, Атина, ул. „Лиосин“ 21 /ул. „Критис“/ – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Константин Марков Игнатов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600114, Гърция, Кавала – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Силвия Веселинова Гочева  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600115, Гърция, Каламата – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Богданова Петрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Поля Цветкова Велева  
СЕКРЕТАР: Цанко Митев Цанков  
ЧЛЕНОВЕ: Мими Нейчева Димова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600116, Гърция, Комотини – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Якова Кожухарова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фанурия Йоннакис Кокинели  
СЕКРЕТАР: Анита Георгиева Бедникова-Христова  
ЧЛЕНОВЕ: Валентина Георгиева Ванчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600117, Гърция, Лариса – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Събчева Пенева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмила Страхилова Маджарска Клицас  
СЕКРЕТАР: Девора Георгиева Желязкова  
ЧЛЕНОВЕ: Стефания Тонева Харалампиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600118, Гърция, Нафплио – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иванела Стефанова Иванова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тамара Антонова Рафайлиди  
СЕКРЕТАР: Тотьо Василев Василев    
ЧЛЕНОВЕ: Стела Иванова Герганова   
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600119, Гърция, остров Кос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Димитрова Георгиева-Мораиту  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветелина Ангелова Павлова  
СЕКРЕТАР: Татяна Христова Николова  
ЧЛЕНОВЕ: Валентин Ангелов Маринов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600120, Гърция, остров Крит, Ираклио – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Ведрина Михайлова Чанлиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600121, Гърция, остров Крит, Йерапатра – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Митко Ангелов Симов  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600122, Гърция, остров Крит, Ретимно – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Мариана Златкова Василева  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600123, Гърция, остров Крит, Ханя – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600124, Гърция, Патра – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Богомил Славчев Борисов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анна Кирчова Яничкова  
СЕКРЕТАР: Венета Кръстева Горанова  
ЧЛЕНОВЕ: Силвия Димитрова Стоянова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600125, Гърция, Солун – генерално консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600126, Гърция, Ставрос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Петрова Вангелова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Ангелова Василева  
СЕКРЕТАР: Гергана Николова Вучкова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321600127, Гърция, Триполи – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристиян Маринов Ангелов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стойчо Борисов Ангелов  
СЕКРЕТАР: Минка Илиева Саралийска  
ЧЛЕНОВЕ: Кирил Кирилов Йорданов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321700128, Дания, Балеруп – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюлфер Ариф Кирез  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емин Юсуф Али  
СЕКРЕТАР: Цветелина Антонова Сотирова  
ЧЛЕНОВЕ: Нерийма Мустафа Якуб  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321700129, Дания, Копенхаген – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Василева Желязкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валерия Богомилова Димитрова  
СЕКРЕТАР: Ралица Руменова Станимирова  
ЧЛЕНОВЕ: Васко Любенов Тошев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321700130, Дания, Ньоребро – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лидия Методиева Георгиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Бонев Попгеоргиев  
СЕКРЕТАР: Теодора Евгениева Янева   
ЧЛЕНОВЕ: Лиляна Щерионова Халд   
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321700131, Дания, Оденсе – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калина Тенева Георгиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Стоянов Йорданов  
СЕКРЕТАР: Галина Димитрова Блажева  
ЧЛЕНОВЕ: Вяра Милева Милева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321700132, Дания, Олборг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Георгиев Ковачев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Симона Христова Трифонова  
ЧЛЕНОВЕ: Росица Пламенова Прокопиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321700133, Дания, Орхус – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антония Георгиева Донева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илина Йорданова Серафимова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Виолета Николова Кънева-Вюртс  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321700134, Дания, Тааструп – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лазарина Богоева Богоева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петьо Златинов Ников  
СЕКРЕТАР: Мартин Димитров Генчев  
ЧЛЕНОВЕ: Ина Руменова Русева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321800135, Египет, Кайро – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитринка Стефанова Танева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фима Георгиева Стоилова  
СЕКРЕТАР: Пламен Стоянов Цолов  
ЧЛЕНОВЕ: Христилина Иванова Япаджиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 321900136, Израел, Тел Авив – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Камен Станимиров Минков  
СЕКРЕТАР: Даниела Николова Чопова-Стоянова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322000137, Индия, Делхи – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Милков Христов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Валентинова Николова  
СЕКРЕТАР: Илия Сашев Деков  
ЧЛЕНОВЕ: Милена Иванова Колева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322100138, Иран, Техеран –посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виктория Николаева Свиленова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Иванова Кънчева  
СЕКРЕТАР: Милена Димитрова Владимирова  
ЧЛЕНОВЕ: Николина Кръстева Касабова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322200139, Ирландия, Дъблин – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симона Бориславова Драгулева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Йовка Атанасова Джунгурова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322200140, Ирландия, Шанън – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Стефанов Георгиев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартина Николаева Зафирова-Елигът  
СЕКРЕТАР: Мария Иванова Сертова  
ЧЛЕНОВЕ: Стефка Стоянчова Георгиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300141, Испания, Аликанте – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лейди Страхилова Петрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Роман Здравков Урумов  
СЕКРЕТАР: Бисер Методиев Узунов  
ЧЛЕНОВЕ: Чавдар Симеонов Янков  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300142, Испания, Алкала де Енарес – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иванка Димитрова  Сердарова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежинка Иванова Кянова  
СЕКРЕТАР: Анна Манолова Ангелова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300143, Испания, Аранда де Дуеро – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Малин Христов Димитров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анита Стефанова Кирилова  
СЕКРЕТАР: Петко Стоянов Петков  
ЧЛЕНОВЕ: Галина Йовчева Тончева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300144, Испания, Арресифе – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Росенов Георгиев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Габриела Людмилова Генова  
СЕКРЕТАР: Aнтони Mосков Aнгелов  
ЧЛЕНОВЕ: Виолета Кънчева Кънева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300145, Испания, Барселона – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иванка Василева Иванова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ненчо Георгиев Алексиев   
СЕКРЕТАР: Румяна Йорданова  Манолова  
ЧЛЕНОВЕ: Емил Белев  Василев                         
  Йосиф  Димитров  Борисов  
  Виктория Христомирова Михайлова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300146, Испания, Бенидорм – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гергана Георгиева Гергинова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Димитрова Маринчева  
СЕКРЕТАР: Лилия Иванова Спиридонова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300147, Испания, Бургос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Михайлова Бодурова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодорка Димитрова Тодорова  
СЕКРЕТАР: Венета Георгиева Терзиева  
ЧЛЕНОВЕ: Стоянка Симеонова Бикова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300148, Испания, Валенсия – генерално консулство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жана Илиева Иванова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Димитрова Тодорова  
СЕКРЕТАР: Елизабет Несторова Енчева  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Теменужка Петрова Ганчева  
  Светлана Исаева Ангова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300149, Испания, Валенсия – генерално консулство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Миткова Дръндева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Николова Илиева  
СЕКРЕТАР: Марияна Маринова Андреева  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Светлана Рачева Димитрова  
  Пепа Маринова Печанска  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300150, Испания, Валядолид – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмил Мирославов Любенов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сашо Борисов  Йорданов  
СЕКРЕТАР: Кристина Спасова Статкова  
ЧЛЕНОВЕ: Антоанета Красимирова Ненова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300151, Испания, Витория-Гастейс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фатме Мустафова Алендарова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ахмед Митков Баталов  
СЕКРЕТАР: Мюневера Ибрахим Джинджиева  
ЧЛЕНОВЕ: Адиле Мехмедова Алендарова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300152, Испания, Гандия – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зоя Недкова Димитрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живка Тръндева Димова  
СЕКРЕТАР: Ирена Станчева Катъкова  
ЧЛЕНОВЕ: Юлия Цветанова Гойчева  
  Росинка Иванова Лалова  
  Цветелина Петрова Гойчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300153, Испания, Ел Ехидо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Димитрова Тенева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антония Скулиева-Стойчева  
СЕКРЕТАР: Силвия Йовчева Йорданова  
ЧЛЕНОВЕ: Жечка Колева Неделчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300154, Испания, Кастельон де ла Плана – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариела Павлинова Владова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Иванов Киряков  
СЕКРЕТАР: Жулиета Борис. Владимирова  
ЧЛЕНОВЕ: Наталия Йорд.Найден.Петкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300155, Испания, Колядо Вилялба – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любка Иванова Добрева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димо Борисов Павлов  
СЕКРЕТАР: Деяна Димитрова Влайкова  
ЧЛЕНОВЕ: Любка Иванова Тодорова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300156, Испания, Лас Палмас де Гран Канария – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Наталия Баева Стефанова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартина Цветанова Павлова  
СЕКРЕТАР: Християна Христова Бихлюмова-Русинова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300157, Испания, Леон – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стела Костадинова Петрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Методиева Тошева  
СЕКРЕТАР: Владимир Христов Душков  
ЧЛЕНОВЕ: Дора Дунева Тонева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300158, Испания, Лерида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анета Тодорова Михайлова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Костадинова Тодорова  
СЕКРЕТАР: Петко Дамянов Тодоров  
ЧЛЕНОВЕ: Радко Данаилов Ковачев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300159, Испания, Логроньо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Христов Серафимов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Димитров Сяров  
СЕКРЕТАР: Антоан Емилиянов Механджиев  
ЧЛЕНОВЕ: Валентина Николова Борисова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300160, Испания, Лорет де Мар – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деница Георгиева Йоргова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Радославова Тълпигова  
СЕКРЕТАР: Mария Георгиева Ангелова  
ЧЛЕНОВЕ: Петър Янакиев Ангелов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300161, Испания, Мадрид – посолство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомира Георгиева Тенева  
СЕКРЕТАР: Ирена Веселинова Абрашева  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Живко Василев Бейдов  
  Михаела Бранимирова Михайлова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300162, Испания, Мадрид – посолство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Благоев Диманков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Даниела Захариева Петрова  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Ефтим Илиев Станков  
  Цветанка Колева Спасова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300163, Испания, Мадрид – посолство 3 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виктория Илиева Маркова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Александър Даниелов Митев  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Елена Иванова Гинева  
  Галина Андонова Яналиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300164, Испания, Малага – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефкс Алексива Алексиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елка Илиева Кирова  
СЕКРЕТАР: Дилян Ангелов Ергеледжиев  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300165, Испания, Мурсия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Здравкова Василева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румянка Маринова Славчева  
СЕКРЕТАР: Павлина Ангелова Генчева  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300166, Испания, Палма де Майорка 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павел Василев Кацаров  
СЕКРЕТАР: Елия Ангелова Бенчева  
ЧЛЕНОВЕ: Милан Иванов Енев  
  Виктория Любенова Радева  
  Стефка Тодорова Андонова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300167, Испания, Палма де Майорка 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павлина Стефкова Стоянова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Йорданова Христова  
СЕКРЕТАР: Красимира Димитрова Kирилова  
ЧЛЕНОВЕ: Кристиян Венциславов Миков  
  Латинка Александрова Костова  
  Марияна Божидарова Аръшева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300168, Испания, Памплона – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валери Банков Хаджиев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Найденова Дишлянова  
СЕКРЕТАР: Юсеин Ибраимов  Кискинев  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Златко Емилов Юзекчиев  
  Стоян Смиленов Мусов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300169, Испания, Санта Крус де Тенерифе – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Митко Младенов Борисов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Николов Гешев  
СЕКРЕТАР: Добри Цвятков Кривирадов  
ЧЛЕНОВЕ: Кристина Стефанова Ангелова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300170, Испания, Сарагоса – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лилия Иванова Димитрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Василева Пенева - Грозева  
СЕКРЕТАР: Янка Кирилова Велева  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300171, Испания, Сарон – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Женя Христова Цветанова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарита Костадинова Асенова  
СЕКРЕТАР: Василка Сашкова Иванова  
ЧЛЕНОВЕ: Снежана Костадинова Николова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300172, Испания, Севиля – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Ромеова Чотрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Николова Чонкова  
СЕКРЕТАР: Ивайло Георгиев Кокуцов  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300173, Испания, Сеговия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Ангелов Маринов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мими Данаилова Добрева  
СЕКРЕТАР: Иван Истилиянов Братанов  
ЧЛЕНОВЕ: Йорданка Димитрова Петкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300174, Испания, Тафая – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дияна Яворова Демирова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Здравко Алеков Поюков  
СЕКРЕТАР: Фатме Джемалова Юзекчиева  
ЧЛЕНОВЕ: Бейхан Асанов Карагьозов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300175, Испания, Торревиеха – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Златомира Димитрова Попова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Димитрова Георгиева  
СЕКРЕТАР: Стоян Николов Стоянов  
ЧЛЕНОВЕ: Симеон Георгиев Георгиев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300176, Испания, Фрага – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радостина Петрова Иванова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мирослав Василев Пенев  
СЕКРЕТАР: Меглена Костадинова Кривчева  
ЧЛЕНОВЕ: Сашо Василев Методиев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300177, Испания, Хатива – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Атанасова Пенчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христилиана Маринова Колева  
СЕКРЕТАР: Мирослава Тодорова Чолакова  
ЧЛЕНОВЕ: Божидара Бориславова Топузова  
  Веселина Крумова Божанова  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322300178, Испания, Хуеркал Овера – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пенка Кирязова Гочева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пенка Кондова Пейкова  
СЕКРЕТАР: Камелия Василева Тодорова  
ЧЛЕНОВЕ: Красимир Радков Пашов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400179, Италия, Бари – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефка Руменова Георгиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живка Георгиева Димитрова  
СЕКРЕТАР: Мария Герасимова Грънчарова  
ЧЛЕНОВЕ: Борислава Бориславова Чакринова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400180, Италия, Кастеламаре ди Стабия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислав Пламенов Цанков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Павлинова Петрова  
СЕКРЕТАР: Любимка Георгиева Манолакова  
ЧЛЕНОВЕ: Илия Лозанов Лозанов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400181, Италия, Милано – генерално консулство 1 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Олга Филипова Александрова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400182, Италия, Милано – генерално консулство 2 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Бориславова Александрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Ангелова Владимирова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Силвия Стойнева Стаменова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400183, Италия, Милано, пл. Удине – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниел Йорданов Стаменков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стилиян Атанасов Атанасов  
СЕКРЕТАР: Евгени Иванов Евгениев  
ЧЛЕНОВЕ: Илинка Славейкова Габарова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400184, Италия, Неапол – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лиляна Славейкова Биволарска  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дияна Стоянова Панчева  
СЕКРЕТАР: Славейка Янкова Карабобова  
ЧЛЕНОВЕ: Цветана Петкова Рангелова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400185, Италия, Понтедера – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Павлинова Найденова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлана Богданова Плахойчева  
СЕКРЕТАР: Павел Илиев Мазов  
ЧЛЕНОВЕ: Васил Георгиев Василев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400186, Италия, Рим – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Паулина Маринова Тихолова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Душка Стоянова Котупова  
СЕКРЕТАР: Емилия Костадинова Хаджийска  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400187, Италия, Римини – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Недков Косов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пламен Пейчев Пейчев  
СЕКРЕТАР: Виолета Манолова Толева  
ЧЛЕНОВЕ: Илиян Георгиев Асенов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400188, Италия, Санта Еуфемиа Даспромонте – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мима Йорданова Кунчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Николаев Великов  
СЕКРЕТАР: Тихомир Добрев Панчев  
ЧЛЕНОВЕ: Марийка Добрева Йорданова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400189, Италия, Сиена – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветелин Магдалинов Игнатов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лора Красимирова Веселинова  
СЕКРЕТАР: Малин Бориславов Младенов  
ЧЛЕНОВЕ: Христиана Здравкова Макрова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400190, Италия, Флоренция – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пенка Манолова Вълчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Славомир Иванов Лазаров  
СЕКРЕТАР: Марияна Йорданова Стоянова  
ЧЛЕНОВЕ: Кристина Иванова Байкушева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322400191, Италия, Фоджа – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анелия Савова Генова-Пиргозлиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Кирилова Цветкова  
СЕКРЕТАР: Мария Димитрова Пармакова  
ЧЛЕНОВЕ: Милда Георгиева Георгиева-Паунова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322500192, Йордания, Аман – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирена Владимирова Сеферинова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариета Борисова Кирова  
СЕКРЕТАР: Раид Салахелдин-Рашид Амус  
ЧЛЕНОВЕ: Методи Димитров Герасимов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322600193, Казахстан, Астана – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Антонов Карамалаков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сергей Андреев Нинов  
СЕКРЕТАР: Галина Генова Бъчварова  
ЧЛЕНОВЕ: Адела Георгиева Димова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322700194, Канада, Брамптън – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселин Стоянов Георгиев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Иванова Христоскова  
СЕКРЕТАР: Михаил Иванов Робев  
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Николаев Атанасов  
  Георги Богомилов Димитров  
  1. Секционна избирателна комисия № 322700195 Канада, Ванкувър – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зисис Димитри Анагностос  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Владимир Нейков Нейков  
ЧЛЕНОВЕ: Мария Любенова Минчева  
  Злати Георгиев Кацарски  
  1. Секционна избирателна комисия № 322700196, Канада, Калгари – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Велинов Станимиров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светослав Делчев Минчев  
СЕКРЕТАР: Руслан Георгиев Бенов  
ЧЛЕНОВЕ: Евгения Георгиева Тодорова  
  Максим Иванов Марков  
  1. Секционна избирателна комисия № 322700197, Канада, Монреал, Българска православна църква „Свети Иван Рилски“ – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Николаева Андонова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Семов Георгиев  
СЕКРЕТАР: Стефка Иванова Попова-Атанасова  
ЧЛЕНОВЕ: Васил Величков Георгиев  
  Камен Валентинов Диков  
  1. Секционна избирателна комисия № 322700198, Канада, Монреал, Културен Център „Зорница“ – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Василев Димитров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирена Методиева Найденова  
СЕКРЕТАР: Ива Хубанова Михайлова  
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Благоева Жечева  
  Петя Маринова Милева  
  1. Секционна избирателна комисия № 322700199, Канада, Отава – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Моева Радкова-Шопова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Моника Дианова Митева  
СЕКРЕТАР: Ванина Петрова Захариева  
ЧЛЕНОВЕ: Катерина Бондарчук  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322700200, Канада, Торонто – генерално консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Георгиев Паскалев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Величкова Григорова  
СЕКРЕТАР: Надежда Тодорова Дивчева  
ЧЛЕНОВЕ: Елена Бонева Петкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322800201, Катар, Доха – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Иванов Кръстев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Константин Любомиров Ненков  
СЕКРЕТАР: Симона Димитрова Петкова  
ЧЛЕНОВЕ: Радостина Илиева Стоянова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322900202, Кипър, Ларнака – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Руменов Здравков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Полина Росенова Борисова  
СЕКРЕТАР: Мариана Петрова Ишмериева-Иванова  
ЧЛЕНОВЕ: Кристийн Владиславова Ангелова  
  Силвана Светозарова Василева  
  Биляна Атанасова Славова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322900203, Кипър, Лимасол – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стела Георгиева Пипаки  
СЕКРЕТАР: Веселка Атанасова Градинарова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Димитър Николов Лечев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322900204, Кипър, Никозия – посолство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лидия Вескова Стефанова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Христиана Иванова Славкова  
  Слава Калинова Павлова  
  Вихра Веселинова Станчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322900205, Кипър, Никозия – посолство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мирослав Петров Господинов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Иванова Кумбару  
СЕКРЕТАР: Весела Димитрова Димитрова  
ЧЛЕНОВЕ: Маргаритка Тодорова Клериду  
  Димитринка Иванова Динчева  
  Деяна Пенева Кръстева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322900206, Кипър, Паралимини – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселин Янчев Недков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стилияна Йорданова Стойчева  
СЕКРЕТАР: Мария Христова Мавруди  
ЧЛЕНОВЕ: Мариянка Станчева Накева - Адаму  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322900207, Кипър, Пафос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мина Стоянова Тончева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Елена Иванова Димитрова  
ЧЛЕНОВЕ: Елена Велинова Златкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 322900208, Кипър, Полис Хрисохус – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоянка Великова Мирчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмила Димитрова Дамянова  
СЕКРЕТАР: Веселин Ивайлов Танков  
ЧЛЕНОВЕ: Бистра Лазарова Христова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323000209, Китай, Пекин – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иво Стефанов Чернев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Люба Петрова
Атанасова
 
СЕКРЕТАР: Манол
Александров Манолов
 
ЧЛЕНОВЕ: Стоян Иванов Николов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323000210, Китай, Шанхай – генерално консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марина Петрова Енчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Кирилова Иванова  
СЕКРЕТАР: Антония Анатолова Кръстева  
ЧЛЕНОВЕ: Стоянка Георгиева Георгиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323100211, Косово, Прищина – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кирил Николов Янчев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илия Николов Лясков  
СЕКРЕТАР: Боряна Иванова Мустафа  
ЧЛЕНОВЕ: Елена Павлова Кутлловци  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323200212, Куба, Хавана – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Христева Костадинова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илия Иванов Миладинов  
СЕКРЕТАР: Елиса Иванова Димитрова  
ЧЛЕНОВЕ: Джелси Карденас Белчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323300213, Кувейт, Кувейт – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Стефанова Баева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Огнян Кирилов Сидеров  
СЕКРЕТАР: Илчо Тодоров Илиев  
ЧЛЕНОВЕ: Теодора Атанасова Мастикова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323400214, Ливан, Бейрут – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Банов Жековски  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Милчева Дюлгерова-Абделал  
СЕКРЕТАР: Емилия Върбанова Георгиева-Ал Дарзи  
ЧЛЕНОВЕ: Надежда Ставрева Маркова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323500215, Люксембург, Люксембург, хотел Парк Бел-Вю, ул. „Мария Тереза“ № 5 - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антон Христов Христов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Великова Димитрова  
СЕКРЕТАР: Георги Милков Гьошев  
ЧЛЕНОВЕ: Ваня Георгиева Кирова  
  Иво Евгениев Велинов  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323600216, Малта, Буджиба – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диди Димова Михова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Петров Панов  
СЕКРЕТАР: Мариана Николова Мирева  
ЧЛЕНОВЕ: Гергана Иванова Ангелова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323600217, Малта, Сейнт Джулианс - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вълчо Стойчев Вълчев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Николова Кончев  
СЕКРЕТАР: Ваня Божидарова Спирова  
ЧЛЕНОВЕ: Михаил Радославов Иванов  
  Ива Петрова Петрова  
  Янко Георгиев Георгиев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323700218, Мароко, Рабат – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павлин Игнатов Николов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Петров Иванов  
СЕКРЕТАР: Радка Асенова Михайлова  
ЧЛЕНОВЕ: Светлана Григорова Ел-Хатиб  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323800219, Мексико, Мексико – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветелина Антонова Велева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гергана Силвестър Иванова  
СЕКРЕТАР: Димана Стефанова Калинова  
ЧЛЕНОВЕ: Анелия Красимирова Димитрова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323900220, Молдова, Кахул – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марина Павловна Пшеник  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Василии Иванович Куртев  
СЕКРЕТАР: Татяна Павловна Усата  
ЧЛЕНОВЕ: Константин Иванов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323900221, Молдова, Кишинев – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежана Степанова Никифорцева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Василева Йорданова  
СЕКРЕТАР: Атанас Йорданов Стоев  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 323900222, Молдова, Тараклия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александр Иванов Боримечков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324000223, Нигерия, Абуджа – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пламен Стефанов Тодоров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Петков Георгиев  
СЕКРЕТАР: Петър Кирилов Бойнов  
ЧЛЕНОВЕ: Николай Райчев Даскалов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324100224, Нидерландия, Айндховен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Николов Здравков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велислава Ангелова Игнатова  
СЕКРЕТАР: Ина Петрова Тодорова  
ЧЛЕНОВЕ: Георги Иванов Радулов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324100225, Нидерландия, Амстердам – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юзел Юналов Мустафов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бисер Димитров Тодоров  
СЕКРЕТАР: Аркадий Иванович Радолов  
ЧЛЕНОВЕ: Никола Тонев Джунилов  
  Васил Илиев Гюлеметов  
  Виктория Николаева Василева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324100226, Нидерландия, Ваалс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Петров Станоев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Николаев Манолов  
СЕКРЕТАР: Явор Иванчев Добрев  
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Димитров Попов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324100227, Нидерландия, Грьонинген – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бойка Костадинова Димитрова - де Бур  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина Илиева Христова  
СЕКРЕТАР: Димитър Драганов Димитров  
ЧЛЕНОВЕ: Александър Владимиров Михайлов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324100228, Нидерландия, Енсхеде – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Аспарух Аспарухов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сийка Розенова Панова  
СЕКРЕТАР: Павел Веселинов Чолаков  
ЧЛЕНОВЕ: Катерина Пламенова Данчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324100229, Нидерландия, Маахстрихт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никол Момчилова Николова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виктор Радев Димов  
СЕКРЕТАР: Божидар Николаев Добрев  
ЧЛЕНОВЕ: Юрий Илиев Божилов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324100230, Нидерландия, Ротердам – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Троянка Жечева Матеева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рени Христова Господинова  
СЕКРЕТАР: Цветомира Филева Милева  
ЧЛЕНОВЕ: Маргаритка Великова Николова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324100231, Нидерландия, Утрехт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Валериев Иванчев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Eмине Нуриева Даудова  
СЕКРЕТАР: Мирослав Тотев Дамянов  
ЧЛЕНОВЕ: Теодора Тодорова Стоянова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324100232, Нидерландия, Хага – посолство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жанета Захариева Желева  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Павлина Иванова Христова  
     
  Марина Орилона Бонева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324100233, Нидерландия, Хага – посолство 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Александра Александрова Миланова  
ЧЛЕНОВЕ: Ралица Максимова Козуева  
  Александрина Валентинова Мавродиева  
  Силвия Владимирова Катранджиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324200234, Нова Зеландия, Окланд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лиляна Димитрова Пенева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселка Димитрова Рашкова  
СЕКРЕТАР: Наталия Иванова Миланова  
ЧЛЕНОВЕ: Спаска Панова Добрева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324300235, Норвегия, Берген - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Иванова Радаева-Педерсен  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислава Георгиева Неделчева  
СЕКРЕТАР: Янка Илиева Мичелсен  
ЧЛЕНОВЕ: Анета Теофилова Божичкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324300236, Норвегия, Кристиансанд - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Михайлов Узунов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Стойчев Георгиев  
СЕКРЕТАР: Валентин Иванов Желев  
ЧЛЕНОВЕ: Христо Иванов Христов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324300237, Норвегия, Осло – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Хардинова Остби  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Трифонова Янкова  
СЕКРЕТАР: Николай Александров Вазов  
ЧЛЕНОВЕ: Александра Добрева Гочева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324300238, Норвегия, Систранда-Фроя - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нина Йорданова Джорова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Христова Пашова  
СЕКРЕТАР: Пламен Николаев Казаков  
ЧЛЕНОВЕ: Наталия Иванова Стоянова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324300239, Норвегия, Ставангер - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боряна Йорданова Маринова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодорка Георгиева Славчева  
СЕКРЕТАР: Мирослав Мирчев Цанков  
ЧЛЕНОВЕ: Андрей Веселинов Бонев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324300240, Норвегия, Тромсъо - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Валериев Костов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Максим Максимов Чапкънски  
СЕКРЕТАР: Илиян Емилов Йордакиев  
ЧЛЕНОВЕ: Станка Стоилова Чимширова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324400241, ОАЕ, Дубай – генерално консулство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Иванов Узунов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимир Цветанов Симиджийски  
СЕКРЕТАР: Богдана Йорданова Давидова  
ЧЛЕНОВЕ: Ани Иванова Атанасова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324500242, Палестинска власт, Рамалла – дипломатическо представителство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Алхади Риад Машал  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Салма Мохамед Салех Албизри  
СЕКРЕТАР: Лазар Камал Ал-Шарафи  
ЧЛЕНОВЕ: Марияна Михайлова Ал-Абед  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324600243, Полша, Варшава – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Георгиев Гаджанов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дамян Борисов Полеганов  
СЕКРЕТАР: Йордан Николаев Зафиров  
ЧЛЕНОВЕ: Стефка Димитрова Николова - Бенза  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324700244, Португалия, Лисабон – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Юлиянова Давидова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Младен Георгиев Милев  
СЕКРЕТАР: Екатерина Александрова Начева  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324800245, Република Корея, Сеул – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симеон Венциславов Арнаудов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмила Атанасова Атанасова  
СЕКРЕТАР: Даниел Георгиев Рупанов  
ЧЛЕНОВЕ: Ирина Константинова Шолева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324900246, Република Македония, Битоля – генерално консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 324900247, Република Македония, Скопие – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325000248, Република Южна Африка, Кейптаун – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Димитров Василев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариола Василева Кирова  
СЕКРЕТАР: Елмира Иванова Гълъбова  
ЧЛЕНОВЕ: Ивайло Илков Камбуров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325000249, Република Южна Африка, Мидранд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Кръстев Радкев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Иванов Бабачев  
СЕКРЕТАР: Иванка Стоянова Иванова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325000250, Република Южна Африка, Претория – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Стефанова Бота  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Здравко Николов Крумов  
СЕКРЕТАР: Валентина Богомилова Ангелова  
ЧЛЕНОВЕ: Мария Петрова Иванова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325100251, Румъния, Букурещ – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недялко Иванов Недялков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Сергеев Николов  
СЕКРЕТАР: Моника  Александрова Велкова  
ЧЛЕНОВЕ: Мирчо Желязков Иванов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325200252, Русия, Екатеринбург – консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимир Христов Иванов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илона Николаевна Щеглова  
СЕКРЕТАР: Виолин Радославов Георгиев  
ЧЛЕНОВЕ: Дончо Велчев Велчев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325200253, Русия, Москва –посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йорданка Цветкова Зикатанова  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325200254, Русия, Санкт Петербург – генерално консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Стефанова Колева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Красимиров Димитров  
СЕКРЕТАР: Даниел Василев Цветанов  
ЧЛЕНОВЕ: Борис Димитров Алексиев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325200255, Русия, Сургут, Ханти-Мансийск – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Христов Атанасов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Маргаритов Бодуров  
СЕКРЕТАР: Цветана Георгиева Спасова  
ЧЛЕНОВЕ: Николай Валентинов Караиванов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300256, САЩ, Атланта, Джорджия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жанета Жан Захариева-Генова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоян Иванов Сугарлиев  
СЕКРЕТАР: Кристина Костадинова Жежева  
ЧЛЕНОВЕ: Пролета Аристотелова Гоцева-Велева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300257, САЩ, Бостън, Масачузетс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Павлинов Русанов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Кирилова Стоянова  
СЕКРЕТАР: Михаел Георгиев Рашков  
ЧЛЕНОВЕ: Вера Василева Йорданова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300258, САЩ, Брумал - Филаделфия, Пенсилвания – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валерия Петкова Господинова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Бориславов Фролошки  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Сирма Христо Куцаки  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300259, САЩ, Вашингтон – посолство – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина  Петрова Кронин  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Корнелия Тихомирова Бачийска  
СЕКРЕТАР: Вася Атанасова Стоилов  
ЧЛЕНОВЕ: Светлана Димитрова Ирасек  
  Никола Николов Николов  
  Стефан Филипов Стефанов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300260, САЩ, Далас, Тексас – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Николова Колева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартина Миткова Де Лос Сантос  
СЕКРЕТАР: Петя Желязкова Узуновяа  
ЧЛЕНОВЕ: Ганка Илиева Илиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300261, САЩ, Денвър, Колорадо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Андрей Георгиев Ненов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Паскал Станчев Железов  
СЕКРЕТАР: Радослав Петров Горанов  
ЧЛЕНОВЕ: Светослав Мисак Дердерян  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300262, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Чавдар Илиев Ангелов  
СЕКРЕТАР: Пенчо Недев Иванов  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Живка Тодорова Бубалова - Петрова  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300263, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс, Българска православна църква „Св.София“ – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветелина Савова Димитрова  
СЕКРЕТАР: Петкана Стефанова Георгиева  
ЧЛЕНОВЕ: Борис Цветанов Борисов  
  Михаил Димитров Янков  
  Татяна Петкова Танева-Георгиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300264, САЩ, Джаксънвил, Флорида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велислава Любомирова Матеева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станка Георгиева Димитрова  
СЕКРЕТАР: Пламен Панталеев Танев  
ЧЛЕНОВЕ: Валентина Сергеева Неделчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300265, САЩ, Конкорд, Калифорния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лиляна Ангелова Рангелова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлий Николов Лозанов  
СЕКРЕТАР: Любина Василева Запрянова  
ЧЛЕНОВЕ: Николай Иванов Рангелов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300266, САЩ, Куинс, Ню Йорк – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Георгиев Георгиев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Георгиев Станишев  
СЕКРЕТАР: Гергана Николова Ганчева  
ЧЛЕНОВЕ: Вангелия Любенова Михайлова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300267, САЩ, Лас Вегас, Невада – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанаска Стоянова Димитрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Христов Терзиев  
СЕКРЕТАР: Невена Георгиева Димитрова  
ЧЛЕНОВЕ: Галина Костадинова Динева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300268, САЩ, Лос Анджелис – генерално консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живка Кирилова Костова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселка Атанасова Василева  
СЕКРЕТАР: Гинка Генова Гаврилова  
ЧЛЕНОВЕ: Тодор Любенов Узунов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300269, САЩ, Нантъкет, Масачузетс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виржиния Иванова Костадинова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гергана Нейкова Нейкова  
СЕКРЕТАР: Николай Василев Алексиев  
ЧЛЕНОВЕ: Емил Димитров Костадинов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300270, САЩ, Норуолк, Кънектикът – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Димитров Харисков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Костадин Димитров Димитров  
СЕКРЕТАР: Стефка Стефанова Антонова  
ЧЛЕНОВЕ: Катя Петрова Раева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300271, САЩ, Ню Брънсуик, Ню Джърси – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катерина Веселинова Хубанова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Георгиев Стефанов  
СЕКРЕТАР: Илия Тодоров Гърнев  
ЧЛЕНОВЕ: Даниела Николаева Митрева-Пехливанова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300272, САЩ, Ню Йорк – генерално консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Димитров Даскалов  
СЕКРЕТАР: Маргарита Димитрова Маркова  
ЧЛЕНОВЕ: Боряна Георгиева Павлова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300273, САЩ, Питсбърг, Пенсилвания – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Константинова Тодорова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Христов Иванов  
СЕКРЕТАР: Десислава Петкова Динова  
ЧЛЕНОВЕ: Милен Любенов Станоев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300274, САЩ, Ричмънд, Вирджиния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиян Николов Баков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вилен Христофоров Донев  
СЕКРЕТАР: Весела Илиева Стефанова  
ЧЛЕНОВЕ: Мила Симеонова Стаменова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300275, САЩ, Сакраменто, Калифорния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Габриела Кирилова Йорданова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Климентова Димитрова  
СЕКРЕТАР: Невена Огнянова Цонева  
ЧЛЕНОВЕ: Татяна Венкова Тасева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300276, САЩ, Сан Антонио, Тексас – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Райна Ангелова Левакова  
СЕКРЕТАР: Недко Вълков Трошанов  
ЧЛЕНОВЕ: Цветан Георгиев Черкезов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300277, САЩ, Сан Диего, Калифорния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Колев Минев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маринка Йорданова Цонева  
СЕКРЕТАР: Цоньо Бонев Цонев  
ЧЛЕНОВЕ: Диана Захариева Захариева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300278, САЩ, Сан Франциско, Калифорния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нина Мариова Бъчварова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павлина Николова Янакиева  
СЕКРЕТАР: Силвана Петрова Илиева  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300279, САЩ, Сейн Питтърсбърг, Флорида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитричка Стефанова Атанасова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владислав Георгиев Рангочев  
СЕКРЕТАР: Доротея Михайлова Теофилова  
ЧЛЕНОВЕ: Илко Стефанов Мечкански  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300280, САЩ, Сиатъл, Вашингтон – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Пламенов Тодоров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Йорданова Тодорова  
СЕКРЕТАР: Бойка Костова Кръстева  
ЧЛЕНОВЕ: Милен Милчев Нанков  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300281, САЩ, Синсинати, Охайо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитринка Михайлова Испиридонова - Патридж  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Петров Станков  
СЕКРЕТАР: Даниела Владимирова Кършовска  
ЧЛЕНОВЕ: Иван Динев Иванов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300282, САЩ, Сънивейл, Калифорния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милен Желев Андонов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Георгиев Леков  
СЕКРЕТАР: Катерина Красимирова Велчева  
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Тодорова Кабранова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300283, САЩ, Финикс, Аризона – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Огнян Йорданов Пенев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валерия Георгиева Недева  
СЕКРЕТАР: Иван Василев Касабов  
ЧЛЕНОВЕ: Галина Николаева Панова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300284, САЩ, Форт Лодърдейл, Флорида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Стоянов Сматраклиев  
СЕКРЕТАР: Стела Олегова Начева  
ЧЛЕНОВЕ: Стоян Василев Лещевски  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300285, САЩ, Хюстън, Тексас – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Павлов Джамбов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Храбър Христов Алексиев  
СЕКРЕТАР: Тихомира Дечева Петкова  
ЧЛЕНОВЕ: Михаела Минчева Аракчиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300286, САЩ, Чикаго – генерално консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Катерина Димитрова Ангелова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300287, САЩ, Шамбърг, Илинойс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добри Христов Карабонев  
СЕКРЕТАР: Николай Динков Бянков  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300288, САЩ, Шарлът, Северна Каролина – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симеон Йорданов Димитров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Добрев Стоев  
СЕКРЕТАР: Христо Василев Маслинков  
ЧЛЕНОВЕ: Мартин Димитров Николов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300289, САЩ, Шилер парк, Илинойс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Николаева Мирчева  
СЕКРЕТАР: Елка Илиева Бърдарова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325300290, САЩ, Ървайн, Калифорния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Славов Вечерников  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николаѝ Николаев Колев  
СЕКРЕТАР: Стенислав Митков Русев  
ЧЛЕНОВЕ: Росен Иванов Стоѝнев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325400291, Сингапур, Сингапур – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Орлин Орлинов Владиков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Бонев Бонев  
СЕКРЕТАР: Десислава Андреева Капитанова  
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Емилов Венков  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325500292, Словакия, Братислава – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виктория Красимирова Петрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Илиев Павлов  
СЕКРЕТАР: Теодора Богомилова Костуркова  
ЧЛЕНОВЕ: Първолета Василева Василева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325600293, Словения, Любляна – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Желязкова Големанова Кухар  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирена Росенова Богоев  
СЕКРЕТАР: Пламен Христов Кънчев  
ЧЛЕНОВЕ: Нели Георгиева Кънова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325700294, Сърбия, Белград – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Емил Христов Енчев  
ЧЛЕНОВЕ: Емилия Пенчева Хаджиолова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325700295, Сърбия, Босилеград - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325700296, Сърбия, Димитровград - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325700297, Сърбия, Ниш – генерално консулство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любен Тодоров Алексов  
СЕКРЕТАР: Валентина Веселин Величкова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325800298, Тунис, Тунис – посолство - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Георгиева Здравкова-Саяри  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: София Софиен Шамли  
СЕКРЕТАР: Преслава Петкова Тодорова  
ЧЛЕНОВЕ: Миглена Радева Чакърова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900299, Турция, Анкара –посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900300, Турция, Анкара, кв. Пурсаклар – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Надя Георгиева Триова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900301, Турция, Бурса – консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Валентина Цанкова Ангелова  
  Фикрет Ибрямов Мустафов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900302, Турция, Бурса, Инегьол – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Изет Есат  Изет  
  Валентин Георгиев Крумов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900303, Турция, Бурса, Йълдъръм – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Адриана Иванова Тричкова  
  Сали Мохамед Мюмюн  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900304, Турция, Бурса, Кестел – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Галина Георгиева Александрова  
  Метин Фахри Юмер  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900305, Турция, Бурса, Нилюфер, кв. Гьорюкле – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Хасан Ридван Карамолла  
  Нели Димитрова Доева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900306, Турция, Бурса, Нилюфер, кв. Караман – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Марийка Василева Савова  
  Зейнеп Мустафа Хаджи  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900307, Турция, Бурса, Османгази, кв. Демирташ – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Ирина Стоянова Стоянова  
  Серафим Антимов Синов  
  Мехмедали Юсеин Мехмед  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900308, Турция, Бурса, Османгази, кв. Йенибаглар – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Росица Петрова Дънева  
  Кемал Мехмедалиев Аптишев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900309, Турция, Измир, кв. Борнова 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Благовеста Илиева Борчева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900310, Турция, Измир, кв. Борнова 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Йоланта Иванова Шопова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900311, Турция, Измир, Буджа, кв. Чамлъпънар – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900312, Турция, Измир, Мендерес, кв. Гьоредже – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Невена Костадинова Миленчева-Бабева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900313, Турция, Измир, общ. Газиемир, кв. Сарнъч – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Боряна Георгиева Ферманджиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900314, Турция, Истанбул – генерално консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900315, Турция, Истанбул, кв. Авджълар – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Нася Атанасова Бикова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900316, Турция, Истанбул, кв. Башакшехир – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Красимир Петров Пенков  
  Ширин Шаибова Чалъшкан  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900317, Турция, Истанбул, кв. Гюнешли – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Мюмин Ергин Емин  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900318, Турция, Истанбул, кв. Есенюрт-Кърач – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Григор Тонков Антов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900319, Турция, Истанбул, кв. Картал – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Георги Руменов Костадинов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900320, Турция, Истанбул, кв. Султангази – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Виолета Василева Иванова  
  Мерал Неджип Ибрахим  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900321, Турция, Коджаели, гр. Гебзе – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Недялка Стайкова Драгоева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900322, Турция, Коджаели, гр. Измит – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Любомир Ганчев Димов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900323, Турция, Къркларели – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Силвия Семова Арабаджиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900324, Турция, Къркларели, Люлебургаз – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
  Делина Атанасова Джонджорова  
  Юлкю Алиева Халилова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900325, Турция, Маниса – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Надка Илиева Китанова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900326, Турция, Одрин генерално консулство– 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Спаска Любенова Стефанова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Галена Хубенова Соколова  
  Назми Раиф Сали  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900327, Турция, Текирдаг – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Симеон Иванов Ненов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900328, Турция, Текирдаг, Ергене 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Иван Павлов Станоев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900329, Турция, Текирдаг, Ергене 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Мариана Тодорова Маринова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900330, Турция, Текирдаг, Капаклъ – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Миглена Радославова Славова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900331, Турция, Чорлу 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Христо Деянов Касаджиков  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900332, Турция, Чорлу 2 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Димитър Иванов Русев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 325900333, Турция, Ялова – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  Стаменка Миткова Атанасова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326000334, Узбекистан , Ташкент – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пламен Иванов Лалов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Желязкова Кирева  
СЕКРЕТАР: Светлин Вячеславов Сергеенков  
ЧЛЕНОВЕ: Андриан Борисов Георгиев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326100335, Украйна, Киев– посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елеонора Кирилова Велкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Росенов Ованезов  
СЕКРЕТАР: Емилия Искренова Пенкова  
ЧЛЕНОВЕ: Добромир Иванов Христов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326100336, Украйна, Одеса генерално консулство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Василев Витев  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Веселинова Янчева  
СЕКРЕТАР: Мирослав Енков Енков  
ЧЛЕНОВЕ: Глория Цветева Яхнис  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326200337, Унгария, Будапеща - посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоян Марков Недялков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Александров Димитров  
СЕКРЕТАР: Георги Василев Георгиев  
ЧЛЕНОВЕ: Петър Венелинов Петров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326300338, Финландия, Тампере – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кремена Христова Маринчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Петромилов Нончев  
СЕКРЕТАР: Милен Иванов Димитров  
ЧЛЕНОВЕ: Иван  Христов Колев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326300339, Финландия, Хелзинки - посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Цветанов Борисов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велемира Иванова Андреева  
СЕКРЕТАР: Яна Стефанова Цанева  
ЧЛЕНОВЕ: Елена Красимирова Петрова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400340, Франция, Бордо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Димчева Дюбул-Асенова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велислава Борисова Джамбазова  
СЕКРЕТАР: Емилия Николова Змийчарова  
ЧЛЕНОВЕ: Надя Георгиева Михайлова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400341, Франция, Лил – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боян Валентинов Бялков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Богоя Велев Димитров  
СЕКРЕТАР: Екатерина Димитрова Тянкова  
ЧЛЕНОВЕ: Филип Димитров Димитров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400342, Франция, Лион – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ралица Василева Иванова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Трифонов Червенков  
СЕКРЕТАР: Розалия Мирославова Мирчева  
ЧЛЕНОВЕ: Веселин Атанасов Василев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400343, Франция, Лотербург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивелина Начева Накова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яна Радева Йорданова  
СЕКРЕТАР: Александър Митков Тошовски  
ЧЛЕНОВЕ: Цветелина Николаева Николова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400344, Франция, Маринян – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Танер Апти Юмер  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Семавер Хамди Юмер  
СЕКРЕТАР: Мурад Рамадан Исмаил  
ЧЛЕНОВЕ: Алейдин Бейсим Юмер  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400345, Франция, Марсилия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Василева Герен  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Илиева Кръстева  
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400346, Франция, Монпелие – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ива Василева Милкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Иванова Терзиева  
СЕКРЕТАР: Габриела Вескова Стоянова  
ЧЛЕНОВЕ: Стефани Георгиева Боцова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400347, Франция, Нант – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Соня Генкова Якимова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Полина Петрова Петрова  
СЕКРЕТАР: Ралица Георгиева Бонева  
ЧЛЕНОВЕ: Мирела Райчева Проданова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400348, Франция, Ница – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Йорданов Каназиров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стела Бориславова Каназирова  
СЕКРЕТАР: Кристина Христова Владимирова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400349, Франция, Париж – посолство 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР:    
ЧЛЕНОВЕ: Марина Иванова Иванова-Корел  
  Елина Иванова Узунова-Ируларт  
  Петко Йорданов Цветков  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400350, Франция, Париж – посолство 2– 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирина Владимирова Верне  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Кръстева Кратункова  
СЕКРЕТАР: Емилия Георгиева Енева  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Дора Стоянова Димитрова  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400351, Франция, Париж – посолство 3– 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мила Иванова Мусакова-Петкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петко Йорданов Цветков  
СЕКРЕТАР: Венцислав Янков Донев  
ЧЛЕНОВЕ: Величка Златкова Андреева-Льо-Бра  
     
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400352, Франция, Сен-Назер  – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павел Стоянов Станков  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Дончев Ковачев  
СЕКРЕТАР: Цоню Живков Желязков  
ЧЛЕНОВЕ: Айлин Байрям Ахмед  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400353, Франция, Страсбург – постоянно представителство при СЕ – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Петкова Коеджикова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Инна Йорданова Димова  
СЕКРЕТАР: Лидия Борисова Михова  
ЧЛЕНОВЕ: Йоана Детелинова Павлова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326400354, Франция, Тулуза – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венета Ангелова Петрова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добрина Русева Русева  
СЕКРЕТАР: Любина Филипова Папазова  
ЧЛЕНОВЕ: Константин Стефанов Цонев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326500355, Хърватия, Загреб – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Николаева Гласнова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Момчил Стоянов Райчевски  
СЕКРЕТАР: Румяна Маринова Мещрович  
ЧЛЕНОВЕ: Калин Василев Лазаров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326600356, Черна гора, Подгорица – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станимир Стойков Христов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Велиборов Христов  
СЕКРЕТАР: Стефан Веселинов Вукчевич  
ЧЛЕНОВЕ: Веселка Пешева Надрилянска  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326700357, Чешка република, Бърно – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Петрова Георгиева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калина Стоянова Стефанова  
СЕКРЕТАР: Митко Иванов Попов  
ЧЛЕНОВЕ: Сашо Аврамов Михайлов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326700358, Чешка република, Прага - посолство– 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Володя Стоянов Гоцев  
ЧЛЕНОВЕ: Кремена Димитрова Сханелцова  
  Ангел Маринов Маринов  
  Емилия Костадинова Калудова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326800359, Швейцария, Базел – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добромир Валентинов Бърдаров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Горанова Райков  
СЕКРЕТАР: Елена Веселинова Керачева  
ЧЛЕНОВЕ: Пламен Николов Гинов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326800360, Швейцария, Берн – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бистра Томова Секулич  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Милчева Пенева  
СЕКРЕТАР: Валя Василева Митева  
ЧЛЕНОВЕ: Петър Димитров Петров  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326800361, Швейцария, Женева – ПП на РБ към службата на ООН и други организации – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Петров Киров  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Пламена Христова Парашкевова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326800362, Швейцария, Кройцлинген – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Минкова Пъдешка-Аманфо  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Сергеев Ненов  
СЕКРЕТАР: Георги Христов Опрев  
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Златев Чернев  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326800363, Швейцария, Лозана – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дияна Танчева Владкова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христина Емилова Янкова  
СЕКРЕТАР: Силвия Георгиева Караманлиева  
ЧЛЕНОВЕ: Елена Георгиева Русимова-Ангелова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326800364, Швейцария, Локарно – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бисер Симеонов Стоилов  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Василева Ферари  
СЕКРЕТАР: Евгени Руменов Георгиев  
ЧЛЕНОВЕ: Лилия Маринова Кирилова - Кръстева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326800365, Швейцария, Санкт Гален – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зорита Красимирова Бишоф  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добринка Евтимова Фурер  
СЕКРЕТАР: Лиляна Любенова Грозденина  
ЧЛЕНОВЕ: Биляна Валентинова Илиева  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326800366, Швейцария, Цюрих – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Тодорова Генчева  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Костадин Александров Кочев  
СЕКРЕТАР: Мария Ангелова Чернева  
ЧЛЕНОВЕ:    
  Петя Стайкова Стайкова  
     
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326900367, Швеция, Гьотеборг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Горица Яворова Науверк  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Николаева Мирчева  
СЕКРЕТАР: Роксана Красимирова Минчева  
ЧЛЕНОВЕ: Валерия Димитрова Мечкова  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326900368, Швеция, Йоншопинг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Христов Георгиев  
СЕКРЕТАР: Росица Григорова Андонова  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326900369, Швеция, Малмьо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Венциславов Серафимов  
СЕКРЕТАР: Петя Спаскова Жоевска  
ЧЛЕНОВЕ: Костадин Георгиев Павлов  
     
  1. Секционна избирателна комисия № 326900370, Швеция, Стокхолм - посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Ангелова Костадинова  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:    
СЕКРЕТАР: Елица Якоб Офан  
ЧЛЕНОВЕ:    
     
  1. Секционна избирателна комисия № 327000371, Япония, Токио – посолство – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирен Ангелова Величкова-Ямами  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Малина Николова Грудова  
СЕКРЕТАР: Василка Димитрова Баева  
ЧЛЕНОВЕ: Неда Атанасова Мочурова-Декова  
     

ІІ. ПРОМЕНИ в съставите на секционните избирателни комисии извън страната, назначени с  Решение № 4492 - НС от 11.03.2017 г.

ОСВОБОЖДАВА Мария Стефанова Иванова-Шопска, ЕГН…, като член на СИК № 324300237, Норвегия, Осло.

НАЗНАЧАВА Мая Хардинова Остби, ЕГН…, като член на СИК № 324300237, Норвегия, Осло.

ОСВОБОЖДАВА Геновева Димитрова Димитрова-Сарандинаки, ЕГН…, като член на СИК № 321600122, Гърция, остров Крит, Ретимно.

НАЗНАЧАВА Светла Матеева Матеева, ЕГН…, като член на СИК № 321600122, Гърция, остров Крит, Ретимно.

ОСВОБОЖДАВА Светлана Димова, ЕГН…, като член на СИК № 323900222, Молдова, Тараклия.

НАЗНАЧАВА Диана Сергеевна Герги, ЕГН…, като член на СИК № 323900222, Молдова, Тараклия.

ОСВОБОЖДАВА Деян Любомиров Лазаров, ЕГН…, като член на СИК № 321400093, ФР Германия, Берлин – посолство 1.

ОСВОБОЖДАВА Милена Юриева Копишева, ЕГН…, като заместник-председател на СИК № 321600111, Гърция, Атина, пл. Караискаки.

НАЗНАЧАВА Милена Юриева Копишева, ЕГН…, като заместник-председател на СИК № 321600113, Гърция, Атина, ул. „Лиосин“ 21 (ул. „Критис“).

ОСВОБОЖДАВА Стела Бориславова Керанкова, ЕГН…, като заместник-председател на СИК № 322900207, Кипър, Пафос.

НАЗНАЧАВА Людмил Иванов Стоянов, ЕГН…, като заместник-председател на СИК № 322900207, Кипър, Пафос.

ОСВОБОЖДАВА Георги Иванов Тенев, ЕГН…, като член на СИК № 320200012, Австрия, Виена – посолство 1.

ОСВОБОЖДАВА Десислава Георгиева Бакалчева, ЕГН…, като член на СИК № 320200013, Австрия, Виена – посолство 2.

НАЗНАЧАВА Десислава Георгиева Бакалчева, ЕГН…, като член на СИК № 320200012, Австрия, Виена – посолство 1.

НАЗНАЧАВА Георги Иванов Тенев, ЕГН…, като член на СИК № 320200013, Австрия, Виена – посолство 2.

ОСВОБОЖДАВА Богдан Първанов Богданов, ЕГН…, като член на СИК № 320900024, Белгия, Антверпен.

НАЗНАЧАВА Радка Николова Балабанова, ЕГН…, като член на СИК № 320900024, Белгия, Антверпен.

ОСВОБОЖДАВА Радка Николова Балабанова-Рулева, ЕГН…, като член на СИК № 320900031, Белгия, Брюксел Скарбек.

НАЗНАЧАВА Златина Владкова Димитрова, ЕГН…, като член на СИК № 320900031, Белгия, Брюксел Скарбек.

ОСВОБОЖДАВА Милан Радославов Томанов, ЕГН…, като член на СИК № 321200056, Великобритания, Лийдс.

НАЗНАЧАВА Емилия Кънчева Лазарова-Дамянова, ЕГН…, като член на СИК № 321200056, Великобритания, Лийдс.

ОСВОБОЖДАВА Йорданка Йосифова Ганчева, ЕГН…, като член на СИК № 321200065, Великобритания, Лондон, Палмърс Грийн, Ресторант Уникат.

ОСВОБОЖДАВА Леончия Петрова Сеизова, ЕГН…, като член на СИК № 321200068, Великобритания, Лондон Стратфорд 2.

НАЗНАЧАВА Йорданка Йосифова Ганчева, ЕГН…, като член на СИК № 321200068, Великобритания, Лондон Стратфорд 2.

НАЗНАЧАВА Леончия Петрова Сеизова, ЕГН…, като член на СИК № 321200065, Великобритания, Лондон, Палмърс Грийн, Ресторант Уникат.

ОСВОБОЖДАВА Калинка Василева Плачкова, ЕГН…, като член на СИК № 321200082, Великобритания, Рединг.

НАЗНАЧАВА Петя Христова Рътарова-Алексиева, ЕГН…, като член на СИК № 321200082, Великобритания, Рединг.

ОСВОБОЖДАВА Мила Кирилова Негревска, ЕГН…, като член на СИК № 321700134, Дания, Тааструп.

НАЗНАЧАВА Кристина Павлинова Велкова, ЕГН…, като член на СИК № 321700134, Дания, Тааструп.

ОСВОБОЖДАВА Ралица Емилова Василева, ЕГН…, като член на СИК № 322300150, Испания, Валядолид.

НАЗНАЧАВА Мая Младенова Петрова, ЕГН…, като член на СИК № 322300150, Испания, Валядолид.

ОСВОБОЖДАВА Дафинка Христова Костова, ЕГН…, като член на СИК № 322300174, Испания, Тафая.

НАЗНАЧАВА Светла Николова Йотова, ЕГН…, като член на СИК № 322300174, Испания, Тафая.

ОСВОБОЖДАВА Ана Борисова Николова, ЕГН…, като член на СИК № 322400190, Италия, Флоренция.

НАЗНАЧАВА Вера Викторова Шатилова-Мицарова, ЕГН…, като член на СИК № 322400190, Италия, Флоренция.

ОСВОБОЖДАВА Адриана Иванова Тричкова, ЕГН…, като член на СИК № 324300239, Норвегия, Ставангер.

НАЗНАЧАВА Виолета Владиславова Кънева, ЕГН…, като член на СИК № 324300239, Норвегия, Ставангер.

ОСВОБОЖДАВА Тихомир Василев Кайрямов, ЕГН…, като член на СИК № 325300281, САЩ, Синсинати, Охайо.

НАЗНАЧАВА Валентин Ваньов Ангелов, ЕГН…, като член на СИК № 325300281, САЩ, Синсинати, Охайо.

ОСВОБОЖДАВА Ивайло Стойков Йорданов, ЕГН…, като член на СИК № 325900299, Турция, Анкара – посолство.

НАЗНАЧАВА Аделина Великова Дочева-Кьосева, ЕГН…, като член на СИК № 325900299, Турция, Анкара – посолство.

ОСВОБОЖДАВА Георги Йорданов Стоименов, ЕГН…, като член на СИК № 325900302, Турция, Бурса, Инегьол.

НАЗНАЧАВА Мария Каменова Тодорова, ЕГН…, като член на СИК № 325900302, Турция, Бурса, Инегьол.

ОСВОБОЖДАВА Рая Стоянова Цветкова, ЕГН…, като член на СИК № 325900304, Турция, Бурса, Кестел.

НАЗНАЧАВА Даниела Георгиева Торлакова-Дали, ЕГН…, като член на СИК № 325900304, Турция, Бурса, Кестел.

ОСВОБОЖДАВА Пламен Йосифов Георгиев, ЕГН…, като член на СИК № 325900306, Турция, Бурса, Нилюфер, кв. Караман.

НАЗНАЧАВА Тиха Николова Кандева, ЕГН…, като член на СИК № 325900306, Турция, Бурса, Нилюфер, кв. Караман.

ОСВОБОЖДАВА Мариана Цветанова Чавракова, ЕГН…, като член на СИК № 325900311, Турция, Измир, Буджа, кв. Чамлъпънар.

НАЗНАЧАВА Красимир Йорданов Петров, ЕГН…, като член на СИК № 325900311, Турция, Измир, Буджа, кв. Чамлъпънар.

ОСВОБОЖДАВА Иванка Стефанова Георгиева, ЕГН…, като член на СИК № 325900313, Турция, Измир, общ. Газиемир, кв. Сарнъч.

НАЗНАЧАВА Мариела Кирилова Парушева, ЕГН…, като член на СИК № 325900313, Турция, Измир, общ. Газиемир, кв. Сарнъч.

ОСВОБОЖДАВА Десислава Цветанова Иванова, ЕГН…, като член на СИК № 325900315, Турция, Истанбул, кв. Авджълар.

НАЗНАЧАВА Жулиета Николова Тенчева, ЕГН…, като член на СИК № 325900315, Турция, Истанбул, кв. Авджълар.

ОСВОБОЖДАВА Валентин Иванов Георгиев, ЕГН…, като член на СИК № 325900323, Турция, Къркларели.

НАЗНАЧАВА Деа Михайлова Рашкова, ЕГН…, като член на СИК № 325900323, Турция, Къркларели.

ОСВОБОЖДАВА Димитър Димитров Димитров, ЕГН…, като член на СИК № 325900324, Турция, Къркларели, Люлебургаз.

НАЗНАЧАВА Адриана Валентинова Петрова, ЕГН…, като член на СИК № 325900324, Турция, Къркларели, Люлебургаз.

ОСВОБОЖДАВА Диана Маринова Игнатова, ЕГН…, като член на СИК № 326400347, Франция, Нант.

НАЗНАЧАВА Марияна Николаева Бояджиева, ЕГН…, като член на СИК № 326400347, Франция, Нант.

ОСВОБОЖДАВА Веселина Михайлова Евдокимова, ЕГН…, като член на СИК № 326400348, Франция, Ница.

НАЗНАЧАВА Христо Христов Гутев, ЕГН…, като член на СИК № 326400348, Франция, Ница.

ОСВОБОЖДАВА Мая Младенова Петрова, ЕГН…, като член на СИК № 326800364, Швейцария, Локарно.

НАЗНАЧАВА Ася Ангелова Давидова, ЕГН…, като член на СИК № 326800364, Швейцария, Локарно.

ОСВОБОЖДАВА Севгин Кязим Яшар , ЕГН…, като член на СИК № 321400101, ФР Германия, Хамбург – почетно консулство.

НАЗНАЧАВА Мария Димова Костадинова, ЕГН…, като член на СИК № 321400101, ФР Германия, Хамбург – почетно консулство.

ОСВОБОЖДАВА Александар Лозановски, ЕГН…, като секретар на СИК № 324900246, Република Македония, Битоля – генерално консулство.

НАЗНАЧАВА Маринела Лъчезарова Петреска, ЕГН…, като секретар на СИК № 324900246, Република Македония, Битоля – генерално консулство.

ОСВОБОЖДАВА Нишан Гарабед Джингозян, ЕГН…, като заместник-председател на СИК № 321200086, Великобритания, Ууд Грийн.

НАЗНАЧАВА Нишан Гарабед Джингозян, ЕГН…, като заместник-председател на СИК № 321200061, Великобритания, Лондон, Баркинг 1.

ОСВОБОЖДАВА Ваня Великова Пенева, ЕГН…, като член на СИК № 321600108, Гърция, Атина – посолство 1.

НАЗНАЧАВА Мирослава Мирославова Станчева, ЕГН…, като член  на СИК № 321600108, Гърция, Атина – посолство 1.

III. ДОПУСКА поправки на технически грешки в Решение № 4492- НС от 11.03.2017 г., както следва:

  1. В т. 110. Секционна избирателна комисия № 321600110, Гърция, Атина, Омония, ул. „Домоку 2“, Библиотека срещу гара „Ларисис“:

На ред „ПРЕДСЕДАТЕЛ“ да се чете: „ПРЕДСЕДАТЕЛ“ Мария Димитрова Игнева-Кочос“, ЕГН….“, вместо Мария Димитрова Коциу, ЕГН….

  1. В т. 112. Секционна избирателна комисия № 321600112, Гърция, Атина, ул. „Аристотелус“ 16 (до магазин „Дама козметикс център“):

На ред „ЧЛЕН“ да се чете: „ЧЛЕН“ Валерия Дионисиева Найденова , ЕГН….“, вместо Валерия Дионисиева Хайденова, ЕГН….

  1. В т. 50. Секционна избирателна комисия № 321200050, Великобритания, Ипсуич :

На ред „ЧЛЕН“ да се чете: „ЧЛЕН“ Христо Цветолюбов Нушев, ЕГН….“, вместо Христо Цветолюбов Нушев, ЕГН….

  1. В т. 166. Секционна избирателна комисия №322300166, Испания, Палма де Майорка 1:

На ред „ЧЛЕН“ да се чете: „ЧЛЕН“ Александра Михайлова Чинкеза, ЕГН….“, вместо Александра Михяйлова Чинкеза, ЕГН….

  1. В т. 193. Секционна избирателна комисия № 322600193, Казахстан, Астана – посолство:

На ред „ЧЛЕН“ да се чете: „ЧЛЕН“ Стефан Николаев Гургушинов, ЕГН….“, вместо Стефан Николаев Гургушино, ЕГН ….

  1. В т. 159. „Секционна избирателна комисия № 322300157, Испания, Логроньо – 5 членове“, да се чете: „Секционна избирателна комисия № 322300159, Испания, Логроньо – 5 членове“.
  1. В т. 126. „Секционна избирателна комисия № 3216000126, Гърция, Ставрос – 5 членове“, да се чете: „Секционна избирателна комисия № 321600126, Гърция, Ставрос – 5 членове“.
  1. В т. 224. „Секционна избирателна комисия № 3254100224, Нидерландия, Айндховен – 5 членове“, да се чете: „Секционна избирателна комисия № 324100224, Нидерландия, Айндховен – 5 членове“.

Решението подлежи на обжалване пред Върховния административен съд чрез Централната избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.

Председател: Ивилина Алексиева

Секретар: Севинч Солакова

* Публикувано на

Свързани решения:

4492- НС/

4591 - НС/

4611-НС/

4625-НС/

4636-НС/

4646-НС/

4650-НС/

4656-НС/

4662-НС/

Календар

Решения

  • № 1860-МИ / 10.08.2020

    относно: допускане на партия „ГЕРБ“ за участие в новите избори, насрочени на 27 септември 2020 г.

  • № 1859-МИ / 10.08.2020

    относно: допускане на коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ за участие в частичните избори, насрочени на 27 септември 2020 г

  • № 1858-МИ / 10.08.2020

    относно: допускане на коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ за участие в новите избори, насрочени на 27 септември 2020 г.

  • всички решения