Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 4492- НС
София, 11.03.2017

ОТНОСНО: назначаване съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

На основание чл. 57, ал. 1, т. 5, т. 17 и т. 18 и чл. 102 от Изборния кодекс и съгласно Решение № 4212-НС от 03.02.2017 и Решение № 4400-НС от 04.03.2017 г. на ЦИК, писмо на Министерството на външните работи с вх. № НС-04-01-66 от 08.03.2017 г. и вх. № НС-04-01-66/1 от 10.03.2017 г. на ЦИК, протокол от проведени консултации в Централна избирателна комисия от 08.03.2017 г. и на основание предложения на парламентарно представените партии и коалиции, присъствали на консултациите за съставите на СИК извън страната, при произвеждане изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

 

Р Е Ш И :

 

І. НАЗНАЧАВА съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100001, Австралия, Бризбън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Калина Любомирова Дамянова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100002, Австралия, Канбера – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ирена Тодорова Иванова

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100003, Австралия, Мелбърн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Даниел Валериев Шекерлетов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100004, Австралия, Пърт – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Яна Сашова Димитрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320100005, Австралия, Сидни – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Петър Иванов Николаев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200006, Австрия, Виена, кв. 10 – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Румен Райчов Чифлиджанов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200007, Австрия, Виена, кв. 19 – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Елена Петрова Чакалова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200008, Австрия, Виена, кв. 21,22 – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Валерия Георгиева Хамп

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200009, Австрия, Линц – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Янко Велков Велев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200010, Австрия, Брегенц – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Димитър Филипов Серафимов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200011, Австрия, Виена - Български културен институт „Дом Витгенщайн“– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Диана Костадинова Камлайтнер

 

 

 

 

 

 

 

 

Борислава Симеонова Щерева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200012, Австрия, Виена – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Деница Захариева Кръстева

 

 

 

 

 

 

 

 

Георги Иванов Тенев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200013, Австрия, Виена – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Анастас Илков Шиваров

 

 

 

 

 

Десислава Георгиева Бакалчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200014, Австрия, Виена – (Постоянно представителство на РБ към ООН, ОССЕ и други Международни организации) – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анна  Чавдарова  Попова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200015, Австрия, Грац – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Красимира Емилова Георгиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200016, Австрия, Залцбург – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ивайло Върбанов Ценов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320200017, Австрия, Инсбурк – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Божидара Станкова-Бочева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320300018, Азербайджан, Баку – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Кирил Ангелов Апостолов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320400019, Албания, Тирана – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Румяна Бориславова Крушовенска-Тодорова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320500020, Алжир, Алжир – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Петя Пламенова Георгиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320600021, Аржентина, Буенос Айрес – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мартин Дочев Дочев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320700022, Армения, Ереван – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Августина Константинова Даскалова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320800023, Беларус, Минск – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Пламен Тодоров Нецов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900024, Белгия, Антверпен  – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Антония Михайлова Димитрова

 

 

Богдан Първанов Богданов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900025, Белгия, Брюксел – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йоана Димитрова Илиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Любенов Терзийски

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ирина Недялкова Станева

 

 

Ели Маринова Калушева

 

 

 

 

 

Димитринка Тодорова Динкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900026, Белгия, Брюксел – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елена Любомирова Найденова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Севгин Бахайдин Хасан

 

ЧЛЕНОВЕ:

Кирил Владиславов Янев

 

 

Атанас Пламенов Атанасов

 

 

 

 

 

Богдан Първанов Богданов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900027, Белгия, Брюксел – ПП на РБ към ЕС 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александър  Станиславов Станчев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Боряна Красимирова Капчина

 

СЕКРЕТАР:

Марин Стефанов Банков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Алекси Григоров Костадинов

 

 

 

 

 

 

 

 

Раймонд Николов Сапарев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900028, Белгия, Брюксел – ПП на РБ към ЕС 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Анна Асенова Пашанска

 

ЧЛЕНОВЕ:

Елина Лазарова Начева-Скарбю Отосен

 

 

 

 

 

 

 

 

Богдан Радославов Млъчков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900029, Белгия, Гент – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Линко            Алдинов Банцов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бойко Костадонов Костадинов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900030, Белгия, Льовен – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Татяна Ангелова Керезова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 320900031, Белгия, Брюксел Скарбек – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мартин Чавдаров Филипов

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Радка Николова Балабанова-Рулева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321000032, Босна и Херцеговина, Сараево – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Моника Димитрова Петрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321100033, Бразилия, Бразилия – посолство – 5 членове

                                                       

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Елеонора Димитрова Димитрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200034, Великобритания, Абърдийн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Благовест Здравков Тичев

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ивелина Стойнова Шопова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200035, Великобритания, Арма – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росица Бонева Димитрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200036, Великобритания, Бирмингам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Светла Христова Дионисиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200037, Великобритания, Бишъпс Стортфорд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Юлиана Ангелова Неделин

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200038, Великобритания, Богнър Реджис – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Надя Михайлова Кръстева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200039, Великобритания, Борнмут – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Теофана Тихомирова  Крайнина- Йорданова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200040, Великобритания, Брайтън – 5 членове

                                        

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Златина Янкова Иванова

 

 

Наташа Иванова Блажева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200041, Великобритания, Бристол – 5 членове

                                        

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Анна Цанова Обретенчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200042, Великобритания, Гилфорд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Розалина Недялкова Попова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200043, Великобритания, Глазгоу – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Николай Енев Димитров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200044, Великобритания, Глостър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Габриела Николаева Толчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200045, Великобритания, Дънди – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Светозар Ангелов Димитров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200046, Великобритания, Единбург – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Андрей Красимиров Влахов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200047, Великобритания, Ейлинг – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бисер             Максимов Джамбазов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таня Койчева Вълова- Кирякова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200048, Великобритания, Екситър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Васил Асенов Асенов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200049, Великобритания, Имингам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Румен Георгиев Дойчев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200050, Великобритания, Ипсуич – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Христо Цветолюбов Нушев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200051, Великобритания, Кардиф – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ясен Христов Василкьов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200052, Великобритания, Кеймбридж – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Огнян Григоров Антонов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200053, Великобритания, Ковънтри – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Йоана- Борислава Светославова Пеева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200054, Великобритания, Крю – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Рени Симеонова Михайлова-Димитрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200055, Великобритания, Лейтънстоун – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гергана Кирова Танева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Яна Александрова Атанасова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200056, Великобритания, Лийдс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Милан Радославов Томанов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200057, Великобритания, Лондон – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Дянков Николов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Живко Василев Живков

 

СЕКРЕТАР:

Алекс Иванов Донев

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мария Иванова Ангелиева- Колева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200058, Великобритания, Лондон – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Веселин Кирилов Стефанов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Катрин Николаева Иванова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Десислава Атанасова Пържелова- Филипова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200059, Великобритания, Лондон – посолство 3 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анастасия Желязкова Страволемова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200060, Великобритания, Лондон – посолство 4 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Веселина Веселинова Андреева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200061, Великобритания, Лондон, Баркинг 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Господинка Петрова Тодорова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Габриела Николаева Иванова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200062, Великобритания, Лондон, Баркинг 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Павел Златев Бакалов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Георги Викторов Кирилов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200063, Великобритания, Лондон, Голдърс Грийн, Принцес парк – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стоян Пенчев Локмаджиев

 

 

Силвия Михова Методиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200064, Великобритания, Лондон, Кройдън – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лиляна Христова Турналиева-Цолова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200065, Великобритания, Лондон, Палмърс Грийн, Ресторант Уникат – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитринка Тодорова Алексиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Йорданка Йосифова Ганчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200066, Великобритания, Лондон, Сатън – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мирослава Неделчева Неделчева

 

 

 

 

 

 

 

 

Маргарита Александрова Божилова-Славчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200067, Великобритания, Лондон Стратфорд 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Силвия Стоянова Добрева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Рая Емилова Василиева

 

 

 

 

 

 

 

 

Емилия Павлова Алексиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200068, Великобритания, Лондон Стратфорд 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Жеко Косев Жеков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Славян Емилов Василев

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леончия Петрова Сеизова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200069, Великобритания, Лондон, Тотнъм 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Юлиян Иванов Димитров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мехмед Хасан Мехмед

 

СЕКРЕТАР:

Гергана Вълкова Янева

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Михаела Василева Ненчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200070, Великобритания, Лондон, Тотнъм 2– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Валери Кирилов Веселинов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200071, Великобритания, Лондон, Уест Грийн Роуд, Голдън Сандс Бар – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Борислав Валентинов Лазаров

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стилян Радоев Томов

 

 

Вяра Кънчева Панайотова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200072, Великобритания, Лондон, Уимбълдън – 7 членове

                           

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Сергеев Гаджев

 

 

Добромир Милков Трифонов

 

 

 

 

 

Цветалина Миланова Янкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200073, Великобритания, Лондон, Уолтъмстоу – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Драгомир Любенов Василев

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Милка Стефанова Гирова

 

 

 

 

 

 

 

 

Атанас Ангелов Рундалиев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200074, Великобритания, Лондон, Хароу – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Даниела Божидарова Петрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200075, Великобритания, Манчестер – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Любомир  Николаев Талев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200076, Великобритания, Норич – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Борислав Станимиров Станимиров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200077, Великобритания, Нотингам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Калина Свиленова Блажева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200078, Великобритания, Нюкасъл на Тайн – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росен Славейков Кожухаров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200079, Великобритания, Оксфорд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Валентина Методиева Александрова-Кирова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200080, Великобритания, Питърбъро – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Стефана Георгиева Караславова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200081, Великобритания, Портсмут – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ясен Василев Марков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200082, Великобритания, Рединг – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Калинка Василева Плачкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200083, Великобритания, Саутхемптън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Стефан Любомиров Йорданов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200084, Великобритания, Сърбитън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Боряна Илиева Стойнова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200085, Великобритания, Тънбридж Уелс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мая Йорданова Матейкова - Георгиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200086, Великобритания, Ууд Грийн – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елена Веселинова Тодорова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нишан Гарабед Джингозян

 

СЕКРЕТАР:

Цветан Стоянов Христев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Петър Володев Кузманов

 

 

Гюлшен Зекри Кузманова

 

 

Маренка Василева Кирова

 

 

Биляна Маркова Золкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200087, Великобритания, Хемел-Хемпстед – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Вяра Огнянова Атанасова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200088, Великобритания, Хъл – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Валентина Иванова Иванова-Вълканова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200089, Великобритания, Чатам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илияна Борисова Данчилова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ралица Петрова Базайтова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200090, Великобритания, Честър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Здравка Велкова Добровска

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200091, Великобритания, Шефилд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ралица Красимирова Ранкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321300092, Виетнам, Ханой – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Здравко Лилов Здравков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400093, ФР Германия, Берлин – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Катя Тодорова Костова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Десислава Жорж Ветцолд

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Деян Любомиров Лазаров

 

 

 

 

 

 

 

 

Мариана Георгиева Минкин

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400094, ФР Германия, Берлин – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йоана Стефанова Попова

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Михаил Георгиев Костов

 

 

 

 

 

 

 

 

Веселинка Александрова Дечева-Ангелова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400095, ФР Германия, Берлин – посолство 3 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Росица Василева Коцева

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Десислава Ангелова Найденова-Господинова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400096, ФР Германия, Мюнхен – генерално консулство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ани Георгиева Цветанска

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Илиана Илиева Тонова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400097, ФР Германия, Мюнхен – генерално консулство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мария Георгиева Станишева

 

 

 

 

 

 

 

 

Милко Николов Милушев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400098, ФР Германия, Мюнхен – генерално консулство 3 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Морена Иванова Димитрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400099, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Атанас Кръстанов Маджаров

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Севдие Ферхад Етем

 

 

 

 

 

Тодор Емилов Вълев

 

 

Желязка Дянкова Дянкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400100, ФР Германия, Франкфурт на Майн – консулство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Маргарита Костадинова Милчева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Севим Ферхад Расим

 

 

 

 

 

 

 

 

Геновева Георгиева Христова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400101, ФР Германия, Хамбург – почетно консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Севгин Кязим Яшар

 

 

Иван Георгиев Масленков

 

 

 

 

 

Румяна Николова Колева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400102, ФР Германия, Щутгард – почетно консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Диана Петрова Димитрова

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ведат Ешреф Юсуф

 

 

 

 

 

 

 

 

Веселин Василев Горнишки

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400103, ФР Германия, Мюнстер – почетно консулство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Катя Делчева Бялкова

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

Ниязи Рамадан Солак

 

 

Ради Стефанов Футеков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400104, ФР Германия, Дармщадт – почетно консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Недим Шахин Етем

 

 

Пламен Владимиров Бакалов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321400105, ФР Германия, Магдебург – почетно консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Галина Лалева Лалева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321500106, Грузия, Тбилиси – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Данчо Добринов Мичев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600107, Гърция, Александруполис – 5 членове

                    

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Сашка Петрова Гелева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600108, Гърция, Атина –посолство 1 – 7 членове

                    

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Екатерина Добрева-Фарконас

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Радослава Миткова Илова

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ваня Великова Пенева

 

 

Петрос Юри Ступел

 

 

Маргарита Асенова Йорданова

 

 

Мария Иванова Бояджиева-Гунели

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600109, Гърция, Атина – посолство 2 – 7 членове

                    

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Александров Шопов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Стефанова Борисова

 

СЕКРЕТАР:

Катя Петкова Коева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Даниела Николова Демирова

 

 

Антоанета Кирчева Георгиева 

 

 

Юри Петров Ступел

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600110, Гърция, Атина, Омония, ул. „Домоку 2“, Библиотека срещу гара „Ларисис“ - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Димитрова Коциу

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Ваня Пенева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Анастасия Атанасова Атанасова

 

 

Петрана Борисова Стойкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600111, Гърция, Атина, пл. Караискаки – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милена Юриева Копишева

 

СЕКРЕТАР:

Снежана Венциславова Танукова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Стойка Михайлова Божкова

 

 

 

 

 

Данаил Георгиев Дражев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600112, Гърция, Атина, ул. „Аристотелус“ 16 (до магазин „Дама козметикс център“) – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Росица Иванова Христова 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Кирил Георгиев Георгиев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Валерия Дионисиева Хайденова

 

 

Вера Руменова Рускова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600113, Гърция, Атина, ул. „Лиосин“ 21 /ул. „Критис“/ – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Ружина  Петрова Младенова-Скобелева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Катя Георгиева Атанасова

 

 

Лидия            Георгиева Маринова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600114, Гърция, Кавала – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Никола Димитров Петков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румяна Стоименова Младенова

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Костадин Тодоров Щерев

 

 

Мартин Милчев Алишанов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600115, Гърция, Каламата – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Димитър Дойчинов Благоев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600116, Гърция, Комотини – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Тодор Тодоров Петров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600117, Гърция, Лариса – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Надежда Трифонова Радева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600118, Гърция, Нафплио – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Виктория Андреева Чачева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600119, Гърция, остров Кос – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Пантелей Мирчев Спасов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600120, Гърция, остров Крит, Ираклио – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Бойка Илиева Стоянова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Захаринка Николова Анастасова

 

СЕКРЕТАР:

Лина Димчева Хадзаки

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Здравка Евгениева Михайлова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600121, Гърция, остров Крит, Йерапатра – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветелина Атанасова Иванова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Борисов Иванов

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Анна Христова Патйова

 

 

Петър Любомиров Анастасов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600122, Гърция, остров Крит, Ретимно – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Калин Кирилов Димитров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Антония Сашкова Александрова-Кириакаки

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Геновева Димитрова Димитрова-Сарандинаки

 

 

Георги Иванов Арнаутски

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600123, Гърция, остров Крит, Ханя – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Веселина Микаел Пицикалис

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пепа Стефанова Тодорова

 

СЕКРЕТАР:

Цветана Петрова Кънова-Перулакис

 

ЧЛЕНОВЕ:

Богдана Йорданова Паспалева-Дзамандаки

 

 

Никола Георгиев Николов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600124, Гърция, Патра – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Димитър Стоянов Божилов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600125, Гърция, Солун – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мартина Христова Георгиева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мила Димитрис Шопова

 

СЕКРЕТАР:

Таня Любенова Цилипони

 

ЧЛЕНОВЕ:

Албена Александрова Салватзоглу

 

 

Ася Василева Борисова-Мераки

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 3216000126, Гърция, Ставрос – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Красимира Тодорова Качармазова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321600127, Гърция, Триполи – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Теодора Генова Георгиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321700128, Дания, Балеруп – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мирослав Красимиров Енчев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321700129, Дания, Копенхаген – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Камелия Иванова Донева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321700130, Дания, Ньоребро – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Татяна Валериева Петрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321700131, Дания, Оденсе – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Надя Венкова Джиголова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321700132, Дания, Олборг – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Тонев Паричев

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Зорница Петрова Апостолова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321700133, Дания, Орхус – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Михаела Михайлова Владова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Любомир Руменов Цветков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321700134, Дания, Тааструп – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мила Кирилова Негревска

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321800135, Египет, Кайро – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Маргарита Антонова Савова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321900136, Израел, Тел Авив – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Рина Неон Бакалова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Даниела Шопова 

 

 

Ивелин Димитров Стефанов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322000137, Индия, Делхи – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Димитринка Огнянова Механджийска

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322100138, Иран, Техеран –посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Миглена Петрова Матева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322200139, Ирландия, Дъблин – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Владимир Илиев Димитров

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Димитър Евгениев Димитров

 

 

Милена Георгиева Иванова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322200140, Ирландия, Шанън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ралица Цачева Цачева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300141, Испания, Аликанте – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Боряна Найденова Танева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300142, Испания, Алкала де Енарес – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Златка Димитрова Пътова

 

 

Мариета Михайлова Маджарова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300143, Испания, Аранда де Дуеро – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Десислава Йорданова Петрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300144, Испания, Арресифе – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Анастасия Любомирова Дочева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300145, Испания, Барселона – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Иванка Кирилова Джатева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300146, Испания, Бенидорм – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Владислав Нинков Тодоров

 

 

Венета Любомирова Заякова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300147, Испания, Бургос – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Виолина Кирилова Петкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300148, Испания, Валенсия – генерално консулство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ивайло Севдалинов Пенчеджиев

 

 

 

 

 

 

 

 

Анна Иванова Руски

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300149, Испания, Валенсия – генерално консулство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Росица Иванова Ангелова

 

 

 

 

 

 

 

 

Мария Дойчева Шопова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300150, Испания, Валядолид – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ралица Емилова Василева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300151, Испания, Витория-Гастейс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Кремена Тодорова Тунева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300152, Испания, Гандия – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лидия Иванова Владова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300153, Испания, Ел Ехидо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Петър Огнянов Василев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300154, Испания, Кастельон де ла Плана – 5 членове

                                

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Елена Коева Калева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300155, Испания, Колядо Вилялба – 5 членове

                                

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Нина Генчева Георгиева - Беленозова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300156, Испания, Лас Палмас де Гран Канария – 5 членове

                                

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Валентин Илиев Николов

 

 

Илия Христов Бонджолов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300157, Испания, Леон – 5 членове

                                

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мая Петрова Николова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300158, Испания, Лерида – 5 членове

                                

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Станислава Петрова Папучарова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300157, Испания, Логроньо – 5 членове

                                

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Любка Антонова Стоянова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300160, Испания, Лорет де Мар – 5 членове

                                

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Цветомир Тошков Стоилов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300161, Испания, Мадрид – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Вълчо Христов Христов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ваня Миткова Младенова

 

 

 

 

 

 

 

 

Надка Грозданова Пращилска

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300162, Испания, Мадрид – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Евгения Иватова Симова

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Борянка Димитрова Йорданова

 

 

 

 

 

 

 

 

Асен Георгиев Христов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300163, Испания, Мадрид – посолство 3 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Снежана Георгиева Матева

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Лозко Стефанов Кузманов

 

 

 

 

 

 

 

 

Калина Ангелова Костадинова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300164, Испания, Малага – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мария Емилова Янчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300165, Испания, Мурсия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Диана Иванова Иванова

 

 

Христинка Цветанова Георгиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300166, Испания, Палма де Майорка 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лъчезар Стефанов Златарев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Александра Михяйлова Чинкеза

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300167, Испания, Палма де Майорка 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деляна Мирославова Маслинкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300168, Испания, Памплона – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христо Димитров Василев

 

 

 

 

 

 

 

 

Кристина Захариева Гишина

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300169, Испания, Санта Крус де Тенерифе – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Елица Валентинова Славчева -Борисова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300170, Испания, Сарагоса – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Харалампи Стефанов Харалампиев           

 

 

Борислав Александров Евлогиев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300171, Испания, Сарон – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росица Кръстева Промкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300172, Испания, Севиля – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Васил Георгиев Бараболов

 

 

Искра Цветкова Цветанова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300173, Испания, Сеговия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Константина Славчева Костова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300174, Испания, Тафая – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Дафинка Христова Костова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300175, Испания, Торревиеха – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Теменужка Стоянова Савова-Манчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300176, Испания, Фрага – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Асен Панев Петров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300177, Испания, Хатива – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мариана Александрова Генева - Тодорова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322300178, Испания, Хуеркал Овера – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Моника Любомирова Янакиева - Енчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400179, Италия, Бари – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Надя Георгиева Кулева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400180, Италия, Кастеламаре ди Стабия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Александра Димитрова Каймаканова Павлова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400181, Италия, Милано – генерално консулство 1 – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тодор Савов Тодоров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Долорес Тодорова Мавродиева

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Евгени Иванов Евгениев

 

 

Лъчезар Георгиев Атанасов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400182, Италия, Милано – генерално консулство 2 – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Александър Петров Мавродиев

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Весела Николова Иванова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400183, Италия, Милано, пл. Удине – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Николай Цветков Облаков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400184, Италия, Неапол – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Раяна Руменова Цачева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400185, Италия, Понтедера – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мая Пеева Чавдарова-Димитрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400186, Италия, Рим – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Стоянов Христов

 

 

Марияна Атанасова Минчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400187, Италия, Римини – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ана Николова Христова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400188, Италия, Санта Еуфемиа Даспромонте – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Николай Симонов Спасов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400189, Италия, Сиена – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росица Димитрова Николова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400190, Италия, Флоренция – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ана Борисова Николова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322400191, Италия, Фоджа – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Тотка Лалева Спасовска

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322500192, Йордания, Аман – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мирослав Огнянов Георгиев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322600193, Казахстан, Астана – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Стефан Николаев Гургушино

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700194, Канада, Брамптън – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700195 Канада, Ванкувър – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елица Иванова Куманова

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700196, Канада, Калгари – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700197, Канада, Монреал, Българска православна църква „Свети Иван Рилски“ – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700198, Канада, Монреал, Културен Център „Зорница“ – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700199, Канада, Отава – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Десислава Петрова Драгнева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322700200, Канада, Торонто – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Десислава Иванова Атанасова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322800201, Катар, Доха – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Владимир Пламенов Доровски

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900202, Кипър, Ларнака – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лила Ангелова Георгиева

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900203, Кипър, Лимасол – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Адeлина Георгиева Ташева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христо Ангелов Пенев

 

 

Милка Цветанова Николова

 

 

 

 

 

Виолета Атанасова Несторова

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900204, Кипър, Никозия – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Станислав Киров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Снежана Кирилова Мусакова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мина Николаева Христова-Маринова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900205, Кипър, Никозия – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Росица Ангелова Анзова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900206, Кипър, Паралимини – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 Пламен Любомиров Георгиев

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900207, Кипър, Пафос – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стела Бориславова Керанкова

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Цветанка Благоева Миланова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 322900208, Кипър, Полис Хрисохус – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Цеца Стоянова Стоянова

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323000209, Китай, Пекин – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Владислав Александров Спасов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323000210, Китай, Шанхай – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Костадин Иванов Джатев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323100211, Косово, Прищина – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Роза Ванкова Велкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323200212, Куба, Хавана – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Горяна Григорова Ленкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323300213, Кувейт, Кувейт – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Нели Николаева Бериевска

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323400214, Ливан, Бейрут – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Теню Делчев Делчев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323500215, Люксембург, Люксембург, хотел Парк Бел-Вю, ул. „Мария Тереза“ № 5 - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цвета Пенчева Минева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323600216, Малта, Буджиба – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мирослав Слободанов Атич

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323600217, Малта, Сейнт Джулианс - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олга Бонева Чернева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323700218, Мароко, Рабат – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Бойчо Тодоров Гюров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323800219, Мексико, Мексико – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Гавриел Борисов Апостолов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323900220, Молдова, Кахул – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Климент Иванов Пръмов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323900221, Молдова, Кишинев – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Татяна Колар

 

 

Людмила Мариянова Стаматова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 323900222, Молдова, Тараклия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александра Воинская

 

СЕКРЕТАР:

Иван Трайков Стоянов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Наталия Ивановна Нейкулова

 

 

Светлана Димова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324000223, Нигерия, Абуджа – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Капка Симеонова Алексиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 3254100224, Нидерландия, Айндховен – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мирослава Евгениева Максимова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100225, Нидерландия, Амстердам – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Камелия Атанасова Петрова

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100226, Нидерландия, Ваалс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Елена Златкова Зюмбюлева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100227, Нидерландия, Грьонинген – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Стефан Димитров Минев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100228, Нидерландия, Енсхеде – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Гергана Петрова Димитрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100229, Нидерландия, Маахстрихт – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Анастасия Иванова Миленова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100230, Нидерландия, Ротердам – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мария Христова Дицова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100231, Нидерландия, Утрехт – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Павлин Райков Тодоров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100232, Нидерландия, Хага – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветелина Ивайлова Стаменова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Нико Димитров Каменов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Деяна Деянова Петрова

 

 

 

 

 

Надя Тодорова Живкова-Ванева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324100233, Нидерландия, Хага – посолство 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефан Иванов Пачеджиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ергюн Рамадан Ахмед

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Райна Атанасова Иванова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324200234, Нова Зеландия, Окланд – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росен Недков Сейреков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300235, Норвегия, Берген - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Николай Тодоров Цанев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300236, Норвегия, Кристиансанд - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Цвета Емилова Нецова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300237, Норвегия, Осло – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мария Стефанова Иванова-Шопска

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300238, Норвегия, Систранда-Фроя - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Камелия Петрова Димитрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300239, Норвегия, Ставангер - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Адриана Иванова Тричкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324300240, Норвегия, Тромсъо - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Иван Георгиев Табаков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324400241, ОАЕ, Дубай – генерално консулство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Димитър Александров Димитров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324500242, Палестинска власт, Рамалла – дипломатическо представителство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Павлина Левова Божанова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324600243, Полша, Варшава – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Иван Георгиев Китов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324700244, Португалия, Лисабон – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иордан Василев Лазаров

 

 

Надя Николова Стефанова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324800245, Република Корея, Сеул – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Панко Георгиев Панов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 324900246, Република Македония, Битоля – генерално консулство – 5 членове

                                          

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Силвана Младенова Пенчева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Атанас Ганчевски

 

СЕКРЕТАР:

Александар Лозановски

 

ЧЛЕНОВЕ:

Томче Китановски

 

 

Киро Андов

 

                

  1. Секционна избирателна комисия № 324900247, Република Македония, Скопие – посолство – 5 членове

                                          

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Mариан Томовски Любешов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тони Шишевски

 

СЕКРЕТАР:

Николай Игнатов Димовски

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ивайло Симеонов Кашканов

 

 

Стоян Донев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325000248, Република Южна Африка, Кейптаун – 5 членове

                                          

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Любен Тодоров Бояджиев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325000249, Република Южна Африка, Мидранд – 5 членове

                                          

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Здравко Иванов Владовски

 

 

Йонко Веселинов Иванов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325000250, Република Южна Африка, Претория – посолство – 5 членове

                                          

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Деница Николова Велчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325100251, Румъния, Букурещ – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Албена Костадинова Борисова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325200252, Русия, Екатеринбург – консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Красимир Митков Иванов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325200253, Русия, Москва –посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Илиев Петров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Валентин Тенев Петков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мирена Милкова Георгиева

 

 

Ивелина Йорданова Николова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325200254, Русия, Санкт Петербург – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Антон Петров Марков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325200255, Русия, Сургут, Ханти-Мансийск – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Бойко Симеонов Пенев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300256, САЩ, Атланта, Джорджия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Катя Димитрова Енчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300257, САЩ, Бостън, Масачузетс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Николай Владимиров Ванчев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300258, САЩ, Брумал - Филаделфия, Пенсилвания – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Гергина Атанасова Димова

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Свилен Цветанов Попов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300259, САЩ, Вашингтон – посолство – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Росен Маринов Спасов

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300260, САЩ, Далас, Тексас – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Петьо Любомиров Върбанов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300261, САЩ, Денвър, Колорадо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Петя Григорова Захариева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300262, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емил Ефремов Хаджиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Норбертина Стефан Бойкова

 

 

 

 

 

 

 

 

Вихра Михайлова Симеонова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300263, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс, Българска православна църква „Св.София“ – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мая Георгиева Христова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Петър Цочев Чапанов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300264, САЩ, Джаксънвил, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Явор Лазаров Томов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300265, САЩ, Конкорд, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Боян Недялков Белев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300266, САЩ, Куинс, Ню Йорк – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Красимира Цонева Бешкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300267, САЩ, Лас Вегас, Невада – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Янко Василев Йорданов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300268, САЩ, Лос Анджелис – генерално консулство – 5 членове

                                                                                                          

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Евгения Емилова Малчева-Иванова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300269, САЩ, Нантъкет, Масачузетс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Цветелина Венциславова Георгиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300270, САЩ, Норуолк, Кънектикът – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ангел Василев Ангелов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300271, САЩ, Ню Брънсуик, Ню Джърси – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Пламен Георгиев Георгиев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300272, САЩ, Ню Йорк – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Атанас Цаков Тошков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ирина Николова Гринкевич

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300273, САЩ, Питсбърг, Пенсилвания – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Анни Иванова Божилска-Неделчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300274, САЩ, Ричмънд, Вирджиния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Михаил Володиев Божков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300275, САЩ, Сакраменто, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Николай Любомиров Пешев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300276, САЩ, Сан Антонио, Тексас – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йоана Петрова Пенелова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Стефка Иванова Йовчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300277, САЩ, Сан Диего, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Цветомила Димитрова Вълчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300278, САЩ, Сан Франциско, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ваня Красимирова Савова

 

 

Искрен Павлов Иванов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300279, САЩ, Сейн Питтърсбърг, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Калин Ненчев Младенов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300280, САЩ, Сиатъл, Вашингтон – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Бойко Александров Христов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300281, САЩ, Синсинати, Охайо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Тихомир Василев Кайрямов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300282, САЩ, Сънивейл, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Кристина Желязкова Фотева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300283, САЩ, Финикс, Аризона – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Йонко Петков Иванов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300284, САЩ, Форт Лодърдейл, Флорида – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Васил Кирилов Велков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Огняна Костадинова Димитрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300285, САЩ, Хюстън, Тексас – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Иво Мартинов Константинов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300286, САЩ, Чикаго – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кирил Станчев Мирчев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Людмила Желязкова Тасева

 

СЕКРЕТАР:

Ценко Стоянов Христов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300287, САЩ, Шамбърг, Илинойс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ася Йорданова Йорданова-Духнева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Милена Младенова Пехливанова

 

 

Бранимир Илийчев Илиев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300288, САЩ, Шарлът, Северна Каролина – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Румен Илиев Вачев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300289, САЩ, Шилер парк, Илинойс – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кристина Емилова Кузманова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Милена Павлова Мечкова

 

 

Теодора Боткова Ботева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325300290, САЩ, Ървайн, Калифорния – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Маргарита Миткова Николова-Иванова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325400291, Сингапур, Сингапур – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Александрина Евгениева Гигова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325500292, Словакия, Братислава – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Еленка Андреева Арнаудова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325600293, Словения, Любляна – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Красимира Цветкова Кръстева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325700294, Сърбия, Белград – посолство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йовица Петрович

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Светлaнa Стояновa Петaкович

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Паулина Иванова Министерова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325700295, Сърбия, Босилеград - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Юлиан Косев Китипов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Живко Риста Велинов

 

СЕКРЕТАР:

Драголюб Иванчов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Бойчо Димитров

 

 

Васил Стойчов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325700296, Сърбия, Димитровград - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Боряна Петрова Пунчева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нела Велкович

 

СЕКРЕТАР:

Данийела Милошев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Джордже Маринков

 

 

Бранко Йотев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325700297, Сърбия, Ниш – генерално консулство - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валентин Найденов Казаков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Никола Цветков

 

 

Христо Генадиев Христов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325800298, Тунис, Тунис – посолство - 5 членове

                                                                                                 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Върбан Методиев Бенишев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900299, Турция, Анкара –посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Вежен Исаев Коджаев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Колю Петров Русев

 

СЕКРЕТАР:

Мартин Янчев Тенев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Сеид Мустафа Хадзхъоглу

 

 

Ивайло Стойков Йорданов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900300, Турция, Анкара, кв. Пурсаклар – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гюла Анчева Ангелова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Красимиров Георгиев

 

СЕКРЕТАР:

Петър Колев Русев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мериям Юмер Али

 

 

Ана Ивова Антонова

 

 

 

 

 

Ридван Исмаилов Мехмедов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900301, Турция, Бурса – консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Танер Сали Чавуш

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стойчо Стоянов Караджов

 

СЕКРЕТАР:

Богдан Томов Карчев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Акиф Хасанов Йълмаз

 

 

 

 

 

 

 

 

Валентина Пенчова Генева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900302, Турция, Бурса, Инегьол – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румен Янков Янков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Емилов Гачовски

 

СЕКРЕТАР:

Шукран Юсеин Салим

 

ЧЛЕНОВЕ:

Тунджай Неждет Мюмюн

 

 

 

 

 

 

 

 

Георги Йорданов Стоименов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900303, Турция, Бурса, Йълдъръм – 7 членове

 

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Станимир Цецов Цаков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петко Иванов Иванов

 

СЕКРЕТАР:

Ахмед Хасан Реджеб

 

ЧЛЕНОВЕ:

Салиосман Мюмюн Халибрям

 

 

 

 

 

 

 

 

Полина Иванова Петрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900304, Турция, Бурса, Кестел – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гюнер Реджеб Ферхад

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламен Иванов Кесов

 

СЕКРЕТАР:

Генадий Димитров Котаков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ергин Гюнер Реджеб

 

 

 

 

 

 

 

 

Рая Стоянова Цветкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900305, Турция, Бурса, Нилюфер, кв. Гьорюкле – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивайло Цветанов Попов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Пламенов Чобанов

 

СЕКРЕТАР:

Галина Алдинова Дюлгерова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Сюлейман Сали Зелябедин

 

 

 

 

 

 

 

 

Петя Георгиева Дерибеева-Табакова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900306, Турция, Бурса, Нилюфер, кв. Караман – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нели Илинова Чаушева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ростислав Василев Арнаудов

 

СЕКРЕТАР:

Вели Ерол Аслан

 

ЧЛЕНОВЕ:

Емил Алексиев Асенов

 

 

 

 

 

 

 

 

Пламен Йосифов Георгиев

 

 

  1. 307. Секционна избирателна комисия № 325900307, Турция, Бурса, Османгази, кв. Демирташ – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ахмед Шабан Ахмед

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петко Красимиров Иванов

 

СЕКРЕТАР:

Георги Симеонов Бараклийски

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ивайло Вергилов Ангелов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900308, Турция, Бурса, Османгази, кв. Йенибаглар – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Калоян Георгиев Калоянов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Данчев Ганев

 

СЕКРЕТАР:

Назиф Ахмед Халил

 

ЧЛЕНОВЕ:

Назми Ахмед Халил

 

 

 

 

 

 

 

 

Веселка Георгиева Божилова

 

 

  1. 309. Секционна избирателна комисия № 325900309, Турция, Измир, кв. Борнова 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Хабибе Мюмюн Ахмед

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Янко   Владимиров Митев

 

СЕКРЕТАР:

Николай Иванов Груев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Айваз Рами Салим

 

 

Шенол Фикри Хашим

 

 

 

 

 

Николай Руменов Крумов

 

 

  1. 310. Секционна избирателна комисия № 325900310, Турция, Измир, кв. Борнова 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александър Миленов Георгиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Кръстев Евтимов 

 

СЕКРЕТАР:

Гюлсюм Ведат Ибрахим

 

ЧЛЕНОВЕ:

Сами Расим Осман

 

 

Гюлфер Мехмедова Юсеинова

 

 

 

 

 

Наталия Кирилова Димитрова

 

 

  1. 311. Секционна избирателна комисия № 325900311, Турция, Измир, Буджа, кв. Чамлъпънар – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Себахтин Алиосманов Мюмюнов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милан Василев Благоев

 

СЕКРЕТАР:

Иван Василев Благоев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Юсеин Бекир Бекир

 

 

Мариана Цветанова Чавракова

 

 

 

  1. 312. Секционна избирателна комисия № 325900312, Турция, Измир, Мендерес, кв. Гьоредже – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иво Славчев Стефанов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стоян Василев Гагов

 

СЕКРЕТАР:

Тюркян Шукри Шабан

 

ЧЛЕНОВЕ:

Бирджиния Самоилова Гезер

 

 

Мустафа Адем Али

 

 

 

 

 

Георги Емилов Минков

 

 

  1. 313. Секционна избирателна комисия № 325900313, Турция, Измир, общ. Газиемир, кв. Сарнъч – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Рушен Лютви Алиш

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Атанас Тодоров Лилов

 

СЕКРЕТАР:

Станислав Игнатов Игнатов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Силвия Северинова Христова

 

 

Евгени Ивайлов Тодоров

 

 

 

 

 

Иванка Стефанова Георгиева

 

 

  1. 314. Секционна избирателна комисия № 325900314, Турция, Истанбул – генерално консулство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Антон Кирилов Иванов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Aхмед Халил Ахмед

 

СЕКРЕТАР:

Гюрсел Мустафов Хасанов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Фатме Ахмед Янева

 

 

Ана Методиева Ралева

 

 

  1. 315. Секционна избирателна комисия № 325900315, Турция, Истанбул, кв. Авджълар – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Асим Илхан Чауш

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Атанас Димов Георгиев

 

СЕКРЕТАР:

Вяра Димитрова Шивачева-Янева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Бирсен Амед Осман

 

 

Ергюл Ридван Йсуф

 

 

 

 

 

Десислава Цветанова Иванова

 

 

 

  1. 316. Секционна избирателна комисия № 325900316, Турция, Истанбул, кв. Башакшехир – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Галя Димитрова Лечева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивелина Николаева Стайкова

 

СЕКРЕТАР:

Закие Хашим Дюлгерова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Февзие Щииб Акбулут

 

 

 

 

 

 

 

 

Пламен Михайлов Бонев

 

 

  1. 317. Секционна избирателна комисия № 325900317, Турция, Истанбул, кв. Гюнешли – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Хюсеин Али Нас

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ренгинар Ахмед Хасан

 

СЕКРЕТАР:

Георги Тодоров Бойков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Нурджан Юсеин Мустафа

 

 

Таня Ненова Тодорова

 

 

 

 

 

Ясен Маринов Марашев

 

 

  1. 318. Секционна избирателна комисия № 325900318, Турция, Истанбул, кв. Есенюрт-Кърач – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емин Неджип Халил

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Христо Георгиев Георгиев          

 

СЕКРЕТАР:

Танер Севгинов Ибрахимов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Джеврие Фикриева Кадъооглу

 

 

Осман Кадир Емин

 

 

 

 

 

Мария Георгиева Казанджиева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900319, Турция, Истанбул, кв. Картал – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Георгиев Киряков

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цанита Ангелова Павлова

 

СЕКРЕТАР:

Гюлнар Юсуф Емин

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ехсин Сейфи Мехмед

 

 

Димитър Асенов Кахраман

 

 

 

 

 

Румяна Асенова Алипиева-Стефанова

 

 

  1. 320. Секционна избирателна комисия № 325900320, Турция, Истанбул, кв. Султангази – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Стоянов Стоянов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Атанасов Георгиев

 

СЕКРЕТАР:

Шенай Аптула Тюркай

 

ЧЛЕНОВЕ:

Нуртен Мюмюн Халил

 

 

 

 

 

 

 

 

Тони Ганчев Ганев

 

 

  1. 321. Секционна избирателна комисия № 325900321, Турция, Коджаели, гр. Гебзе – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Сезгин Нуриев Алиев

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Живка Христова Добрева

 

СЕКРЕТАР:

Александър Христов Христов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Галя Емилова Арабаджиева

 

 

Юсеин Есман Местан

 

 

 

 

 

Мартин Руменов Васев

 

 

  1. 322. Секционна избирателна комисия № 325900322, Турция, Коджаели, гр. Измит – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александра Димитрова Димитрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Добрин Христов Александров

 

СЕКРЕТАР:

Мехмед Гюнер Зюрап

 

ЧЛЕНОВЕ:

Сюйзан Джелил Ефремова

 

 

Адриан Радев Ефремов

 

 

 

 

 

Велико Димитров Демирев

 

 

  1. 323. Секционна избирателна комисия № 325900323, Турция, Къркларели – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ася Руменова Ценкова Мехмед

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодора Боянова Христозова

 

СЕКРЕТАР:

Павел Николов Христозов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Бисеров Симеонов

 

 

Мелекшен Сюлейманова Маджарова

 

 

 

 

 

Валентин Иванов Георгиев

 

 

 

  1. 324. Секционна избирателна комисия № 325900324, Турция, Къркларели, Люлебургаз – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емил Шаломов Криспин

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Димитров Владимиров      

 

СЕКРЕТАР:

Мехмед Фариев Емурлов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Зоя Сергеева Радева

 

 

 

 

 

 

 

 

Димитър Димитров Димитров

 

 

  1. 325. Секционна избирателна комисия № 325900325, Турция, Маниса – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Фехим Рамадан Шабан

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Евгени Пламенов Борисов

 

СЕКРЕТАР:

Стоян Димитрова Давичонов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Сами Али Аптуллах

 

 

Алтан Мустафа Мехмед

 

 

 

 

 

Васил Илиев Гешев

 

 

  1. 326. Секционна избирателна комисия № 325900326, Турция, Одрин генерално консулство– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иванка Алексиева Георгиева     

 

СЕКРЕТАР:

Иван Николов Белянов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Антоанета Ненова Берберова-Колева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900327, Турция, Текирдаг – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Адриан Викторов Александров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Калоян Калоянов Калоянов

 

СЕКРЕТАР:

Георги Панайотов Славилов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Зюхал Талиб Хаджи

 

 

Хинка Благовестова Асенова

 

 

 

 

 

Ваня Стефанова Тодорова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900328, Турция, Текирдаг, Ергене 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илия Веселинов Зелинов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Стефанова Вълева

 

СЕКРЕТАР:

Светлан Ненов Стоянов

 

ЧЛЕНОВЕ:

Севда Емилова Алипиева

 

 

Емине Мубинова  Чалъм

 

 

 

 

 

Димитър Драгомиров Петров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900329, Турция, Текирдаг, Ергене 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гюлсюм Мехмедалиева Стоянова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Николов Димитров

 

СЕКРЕТАР:

Силвия Симеонова Йорданова

 

ЧЛЕНОВЕ:

Нергис Исмет Юсни

 

 

Ангел Михайлов Огнянов

 

 

 

 

 

Стилиян Димитров Минков

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900330, Турция, Текирдаг, Капаклъ – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Симеон Вълков Йорданов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Венета Константинова Джеджева – Маринова

 

СЕКРЕТАР:

Сузана Невенова Косева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Филиз Ибрямова Йозкан

 

 

Ергин Хюсню Хюсеин

 

 

 

 

 

Емил Петров Козарев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900331, Турция, Чорлу 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Шермин Сабри Ахмед

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Герасим Иванов Генев

 

СЕКРЕТАР:

Стефан Светлинов Колчев

 

ЧЛЕНОВЕ:

Нурхан Бехадин Хамди

 

 

Нина Александрова Йозкан

 

 

 

 

 

Константин Андреев Драганов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900332, Турция, Чорлу 2 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Имилиян Стоянов Иванов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Рени Тодорова Георгиева – Колчева

 

СЕКРЕТАР:

Севал Джевдетова Четин

 

ЧЛЕНОВЕ:

Севда Бахри Райчева

 

 

Севдие Бейзат Апти

 

 

 

 

 

Валентин Георгиев Киров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 325900333, Турция, Ялова – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Фиданка Игнатова Атанасова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милка Костадинова Дескова

 

СЕКРЕТАР:

Димитър Десков Десков

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мехмед Нури Мехмед

 

 

Алие Нурула Ахмед

 

 

 

 

 

Весела Иванова Станоева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326000334, Узбекистан , Ташкент – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Красимир Йорданов Драгнев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326100335, Украйна, Киев– посолство – 5 членове

                     

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Георги Христов Костурков

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326100336, Украйна, Одеса генерално консулство – 5 членове

                     

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Кральо Стоянов Димов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326200337, Унгария, Будапеща - посолство – 5 членове

                     

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Румяна Йорданова Йорданова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326300338, Финландия, Тампере – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росица Стаменова Минкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326300339, Финландия, Хелзинки - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Eлка Дончева Сурчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400340, Франция, Бордо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росица Пеева Александрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400341, Франция, Лил – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Богдана Власаки Кръстева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400342, Франция, Лион – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Асен Асенов Антов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400343, Франция, Лотербург – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Таня Димитрова Тотева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400344, Франция, Маринян – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Снежка Данчева Петкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400345, Франция, Марсилия – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Деметра Куманова Дулева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400346, Франция, Монпелие – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Снежана Иванова Томова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400347, Франция, Нант – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Диана Маринова Игнатова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400348, Франция, Ница – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Веселина Михайлова Евдокимова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400349, Франция, Париж – посолство 1 – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тодор Христов Тодоров

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Александър Георгиев Апостолов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Василий Иванов Иванов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400350, Франция, Париж – посолство 2– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Борислав Максимов Михайлов

 

 

 

 

 

 

 

 

Зорница Емилова Грекова-Стефанова

 

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400351, Франция, Париж – посолство 3– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лилия Ангелова Чаушева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400352, Франция, Сен-Назер  – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

ДетелинаТрифонова Тончева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400353, Франция, Страсбург – постоянно представителство при СЕ – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Александър Веселинов Манов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326400354, Франция, Тулуза – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Атанас Игнатов Младенов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326500355, Хърватия, Загреб – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Маргарита Здравкова Велева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326600356, Черна гора, Подгорица – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Джованина Цветанова Докова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326700357, Чешка република, Бърно – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Татяна Ангелова Мухлова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326700358, Чешка република, Прага - посолство– 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Емилия Георгиева Пейчева

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Пеев Карабоев

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Галя Петрова Димитрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326800359, Швейцария, Базел – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Снежана Иванова Филипова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326800360, Швейцария, Берн – посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Блага Конова Стоева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326800361, Швейцария, Женева – ПП на РБ към службата на ООН и други организации – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Петков Пейчинов 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Владимир Тодоров Нецов 

 

 

Раковски Симеонов Лашев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326800362, Швейцария, Кройцлинген – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мариана Иванова Йотинова -Мачканска

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326800363, Швейцария, Лозана – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Боряна Руменова Аргирова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326800364, Швейцария, Локарно – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мая Младенова Петрова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326800365, Швейцария, Санкт Гален – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Анета Емилова Груйчева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326800366, Швейцария, Цюрих – 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мариела Василева Тунтова

 

 

 

 

 

 

 

 

Руслан Василев Стоянов

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326900367, Швеция, Гьотеборг – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Валентин Стоянов Стоев

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326900368, Швеция, Йоншопинг – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Зелиха Бахри Юмер

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Юсеин Аптулазис Мюмюн

 

 

Валентин Михайлов Гайдаров

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326900369, Швеция, Малмьо – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Таирюмер Фарис Мюмюн

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Надя Андонова Велева

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 326900370, Швеция, Стокхолм - посолство – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мюмюн Осман Мюмюн

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Сема Фикрет Мюмюн

 

 

Гергана Валентинова Панкова

 

 

  1. Секционна избирателна комисия № 327000371, Япония, Токио – посолство- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Георги Йорданов Костов

 

 

 

ІІ. ПУБЛИКУВА незаетите места в СИК извън страната чрез обявяване на интернет страницата на Централната избирателна комисия на настоящото решение.

 

Решението подлежи на обжалване пред Върховния административен съд чрез Централната избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.

Председател: Ивилина Алексиева

Секретар: Севинч Солакова

* Публикувано на

Свързани решения:

4550- НС/

4591 - НС/

4611-НС/

4625-НС/

4636-НС/

4646-НС/

4650-НС/

4656-НС/

Календар

Решения

  • № 1860-МИ / 10.08.2020

    относно: допускане на партия „ГЕРБ“ за участие в новите избори, насрочени на 27 септември 2020 г.

  • № 1859-МИ / 10.08.2020

    относно: допускане на коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ за участие в частичните избори, насрочени на 27 септември 2020 г

  • № 1858-МИ / 10.08.2020

    относно: допускане на коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ за участие в новите избори, насрочени на 27 септември 2020 г.

  • всички решения