Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 1099-НС
София, 27.09.2014

ОТНОСНО: попълване и промени в съставите на секционните избирателни комисии извън страната за гласуване в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г., назначени с Решение № 1037-НС от 22 септември 2014 г.

Постъпили са писма от МВнР с вх. № НС-04-01-53 от 25.09.2014 г., вх. № НС-04-01-53 от 26.09.2014 г., вх. № НС-04-01-68 от 27.09.2014 г., предложение с вх. № НС-10-63 от 25.09.2014 г. на ПП „ГЕРБ", предложение с вх. № НС-10-64 от 24.09.2014 г. на ПП „ДПС", предложение с вх. № НС-10-62 от 25.09.2014 г. на ПП „АТАКА", предложение с вх. № НС-10-66 от 24.09.2014 г. и вх. № НС-10-66 от 26.09.2014 г на КП „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК" и предложение с вх. № НС-10-78 от 26.09.2014 г. на КП „Коалиция за България" за допълване и промяна в съставите на СИК извън страната за изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г.

 

Р Е Ш И :

І. ПОПЪЛВА съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г. Република България

 

1. Секционна избирателна комисия № 320100001, Австралия, Аделаида - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Пенева Тонева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Христева Стаменкова

2. Секционна избирателна комисия № 320100002, Австралия, Бризбейн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Огнян Ивайлов Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрина Панделиева Трайков
СЕКРЕТАР: Диана Костадинова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Роман Януш Алурков

3. Секционна избирателна комисия № 320100003, Австралия, Мелбърн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Явор Бориславов Костантинов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пенчо Захариев Захариев
СЕКРЕТАР: Светла Богомилова Петкова
ЧЛЕНОВЕ:
Васил Евгениев Андреев

4. Секционна избирателна комисия № 320100004, Австралия, Сидни - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боян Любенов Лулчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мара Иванова Себова
СЕКРЕТАР: Цветанка Михова Дойчинова
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Любомирова Алексиева-Колева

5. Секционна избирателна комисия № 320200005, Австрия, Виена 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Соня Георгиева Меркова-Пенева

6. Секционна избирателна комисия № 320200006, Австрия, Виена 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

7. Секционна избирателна комисия № 320200007, Австрия, Виена 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Васкова Петрова-Михайлова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

8. Секционна избирателна комисия № 320200008, Австрия, Винер Нойщад - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Халил Шабан Шабан

9. Секционна избирателна комисия № 320200009, Австрия, Брегенц - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарита Йорданова Похонзова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Йорданова Илиева
СЕКРЕТАР: Румен Любенов Филков
ЧЛЕНОВЕ:
Зорита Красимирова Стамболиева

10. Секционна избирателна комисия № 320200010, Австрия, Грац - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Димитрова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Вълкова Петрова-Попова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Стоянов Колев

11. Секционна избирателна комисия № 320200011, Австрия, Линц - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емилиян Пламенов Панайотов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Георгиев Балдиков
СЕКРЕТАР: Стефан Петров Георгиев
ЧЛЕНОВЕ:

12. Секционна избирателна комисия № 320300012, Албания, Тирана - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Стойнева Енева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Кирилова Личева
СЕКРЕТАР: Зоя Иванова Костадинова -Райчева
ЧЛЕНОВЕ:
Гентиян Хаджи Пируши

13. Секционна избирателна комисия № 320400013, Аржентина, Буенос Айрес - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Дамянов Цанков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светла Искрьова Кърова
СЕКРЕТАР: Ружка Митева Николова
ЧЛЕНОВЕ:
Иван Димитров Иванов

14. Секционна избирателна комисия № 320500015, Афганистан, Кандахар - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ненчо Велков Ненчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ростислав Василев Карамфилов
СЕКРЕТАР: Владислав Александров Спасов
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Димитров Димитров

15. Секционна избирателна комисия № 320600016, Белгия, Антверпен - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емилия Андреева Гечевска
СЕКРЕТАР: Дориан Огнянов Тодоров
ЧЛЕНОВЕ:

16. Секционна избирателна комисия № 320600017, Белгия, Брюксел 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Динева Йорданова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Боряна Йоткова Йотова

17. Секционна избирателна комисия № 320600018, Белгия, Брюксел 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Георгиева Кантарджиева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Венета Александрова Тодорова

18. Секционна избирателна комисия № 320600019, Белгия, Брюксел ПП 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Юлия Красимирова Стефанова

19. Секционна избирателна комисия № 320600020, Белгия, Брюксел ПП 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветозара Иванова Даярска
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Атанаска Васкова Върбанова

20. Секционна избирателна комисия № 320600021, Белгия, Гент -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Веселина Атанасова Бурова
ЧЛЕНОВЕ:
Росица Димитрова Папаризова

21. Секционна избирателна комисия № 320600022, Белгия, Льовен -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Иванов Бакалов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселин Величков Василев
СЕКРЕТАР: Веселин Иванов Йорданов
ЧЛЕНОВЕ:
Кристина Тодорова Хитрова

22. Секционна избирателна комисия № 320700023, Босна и Херцеговина, Сараево -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Моника Димитрова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Делчо Николов Наплатанов
СЕКРЕТАР: Станислав Аспарухов Късльовски
ЧЛЕНОВЕ:
Биляна Мирославова Кънчева

23. Секционна избирателна комисия № 320800024, Бразилия, Сао Пауло -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Eрвант Кехам Бабикян
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Маринов Николов
СЕКРЕТАР: Красимир Пейчев Пейчев
ЧЛЕНОВЕ:
Христина Митова Горанова

24. Секционна избирателна комисия № 320900025, Великобритания, Лондон Пос. 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мария Иванова Ангелиева-Колева
ЧЛЕНОВЕ:

25. Секционна избирателна комисия № 320900026, Великобритания, Лондон - Пос. 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Mалин Велинов Месалски
ЧЛЕНОВЕ:

26. Секционна избирателна комисия № 320900027, Великобритания, Лондон - Пос. 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Иванов Николов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

27. Секционна избирателна комисия № 320900028, Великобритания, Лондон - Пос. 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недко Атанасов Недков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

28. Секционна избирателна комисия № 320900029, Великобритания, Лондон, Тотнъм 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Донка Кръстева Асенова
ЧЛЕНОВЕ:

29. Секционна избирателна комисия № 320900030, Великобритания, Лондон , Тотнъм 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

30. Секционна избирателна комисия № 320900031, Великобритания, Лондон, Тотнъм 3- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иванка Михайлова Добрева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надя Михайлова Кръстева
СЕКРЕТАР: Славена Димитрова Йорданова
ЧЛЕНОВЕ: Ялчин Седат Яшар

31. Секционна избирателна комисия № 320900032, Великобритания, Лондон, Баркинг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Николай Николаев Везенков
ЧЛЕНОВЕ:
Калоян Димитров Панайотов

32. Секционна избирателна комисия № 320900033, Великобритания, Лондон, Сатън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надя Запрянова Вълчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боримир Славов Тотев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Васил Пенев Субев

33. Секционна избирателна комисия № 320900034, Великобритания, Лондон, Стратфорд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Маргарита Александрова Божилова-Славчева
ЧЛЕНОВЕ:
Добромир Милков Трифонов

34. Секционна избирателна комисия № 320900035, Великобритания, Лондон, Уимбълдън - Мъртън Роуд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Красимирова Добрева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Теодор Митков Бакалов
ЧЛЕНОВЕ:
Мая Иванова Игнатова

35. Секционна избирателна комисия № 320900036, Великобритания, Манчестер - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Георгиев Гущанов
СЕКРЕТАР: Иван Веселинов Павлов
ЧЛЕНОВЕ:
Михаил Георгиев Георгиев

36. Секционна избирателна комисия № 320900037, Великобритания, Глазгоу - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Николаев Начев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Георгиев Количев
СЕКРЕТАР: Виктор Иванов Аргиров
ЧЛЕНОВЕ:
Кремена Златева Горанова

37. Секционна избирателна комисия № 320900038, Великобритания, Дънди - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Явор Живков Гочев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Момчил Любомиров Куртев
СЕКРЕТАР: Елена Ангелова Сариева
ЧЛЕНОВЕ:
Кристиян Цветанов Божинов

38. Секционна избирателна комисия № 320900039, Великобритания, Абърдийн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пламен Павлов Илиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Тодоров Стоичков
СЕКРЕТАР: Пламен Николаев Колев
ЧЛЕНОВЕ:
Гергана Георгиева Иванова

39. Секционна избирателна комисия № 320900040, Великобритания, Бирмингам - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милица Атанасова Капричева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милен Атанасов Иванов
СЕКРЕТАР: Кирил Каменов Узунов
ЧЛЕНОВЕ:
Станислав Здравков Христов

40. Секционна избирателна комисия № 320900041, Великобритания, Бристол - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Красимирова Иванова-Динева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Станкова Ботева
СЕКРЕТАР: Яна Димитрова Панова
ЧЛЕНОВЕ:
Вихрен Иванов Найденов

41. Секционна избирателна комисия № 320900042, Великобритания, Единбург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нора Джамал Сабир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йова Радославова Кеменчеджиева
СЕКРЕТАР: Мартин Красимиров Коцев
ЧЛЕНОВЕ:

42. Секционна избирателна комисия № 320900043, Великобритания, Колчестер - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Mая Георгиева Нешева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румина Мирославова Димова
СЕКРЕТАР: Станимира Драгомирова Драгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Кристиана Цанкова Градева

43. Секционна избирателна комисия № 320900044, Великобритания, Чатам - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дора Панайотова Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Асен Андреев Гюнелиев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Тони Красимиров Ницов

44. Секционна избирателна комисия № 320900045, Великобритания, Честър - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Павлова Дивани
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Георгиев Върлинков
СЕКРЕТАР: Неда Тошкова Колева
ЧЛЕНОВЕ:
Веселин Станимиров Maринов

45. Секционна избирателна комисия № 320900046, Великобритания, Абъристуит - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ясен Димитров Дудин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Карина Павлинова Джокова
СЕКРЕТАР: Яница Малчева Арнаудова
ЧЛЕНОВЕ:

46. Секционна избирателна комисия № 320900047, Великобритания, Белфаст - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Драгомирова Илиева-Стефанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Петкова Николова
СЕКРЕТАР: Валентина Иванова Стефанова
ЧЛЕНОВЕ:
Милен Костов Димов

47. Секционна избирателна комисия № 320900048, Великобритания, Богнър Реджис - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деяна Стефанова Костадинова
СЕКРЕТАР: Надежда Тодорова Димова
ЧЛЕНОВЕ:

48. Секционна избирателна комисия № 320900049, Великобритания, Борнмът - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яна Гришина Борисова
СЕКРЕТАР: Атанас Георгиев Павлов
ЧЛЕНОВЕ:

49. Секционна избирателна комисия № 320900050, Великобритания, Брайтън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вилина Георгиева Ташева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиян Венциславов Митев
СЕКРЕТАР: Атанаска Иванова Проданова
ЧЛЕНОВЕ:

50. Секционна избирателна комисия № 320900051, Великобритания, Глостър - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Христов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Василева Христова
СЕКРЕТАР: Христина Василева Тонева
ЧЛЕНОВЕ:
Тодор Ангелов Краев

51. Секционна избирателна комисия № 320900052, Великобритания, Екситър - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павел Илиянов Кондов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Доротея Асенова Коджанова
СЕКРЕТАР: Мила Олег Чернева
ЧЛЕНОВЕ:
Емил Иванов Соколов

52. Секционна избирателна комисия № 320900053, Великобритания, Кембридж - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Николаева Олова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бернард Анри Конфортов
СЕКРЕТАР: Бела Олегова Димова
ЧЛЕНОВЕ:
Нина Владимирова Борисова

53. Секционна избирателна комисия № 320900054, Великобритания, Ковънтри - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислав Венциславов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Наталия Димитрова Митева
СЕКРЕТАР: Дойчин Филипов Сакутов
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Ставрев Ковачев

54. Секционна избирателна комисия № 320900055, Великобритания, Ланкастър - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росен Иванов Манев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Петрова Павлова
СЕКРЕТАР: Ива Ивайлова Тодорова
ЧЛЕНОВЕ:

55. Секционна избирателна комисия № 320900056, Великобритания, Лиидс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлана Енчева Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рангел Николаев Колданов
СЕКРЕТАР: Ангел Цветанов Цеков
ЧЛЕНОВЕ:
Теодора Пламенова Трендафилова

56. Секционна избирателна комисия № 320900057, Великобритания, Норич - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павлина Христова Боралиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Женя Йорданова Михалева
СЕКРЕТАР: Василка Костадинова Костадинова
ЧЛЕНОВЕ:
Петя Тодорова Петракова

57. Секционна избирателна комисия № 320900058, Великобритания, Нотингам - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Васил Никифоров Вангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кузман Тодоров Тонев
СЕКРЕТАР: Стилияна Николаева Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Даяна Тодорова Анастасова

58. Секционна избирателна комисия № 320900059, Великобритания, Нюкасъл на Tайн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Невена Георгиева Беловодска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лора Стоянова Петкова
СЕКРЕТАР: Жулиен Пламенов Генев
ЧЛЕНОВЕ:
Борислава Спасова Кондакова

59. Секционна избирателна комисия № 320900060, Великобритания, Оксфорд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Методиева Александрова-Кирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Йорданова Спирова
СЕКРЕТАР: Росица Григорова Андонова
ЧЛЕНОВЕ:
Ивайло Пламенов Яйджиев

60. Секционна избирателна комисия № 320900061, Великобритания, Питърбъроу - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Янков Кременаров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Богомил Иванов Курумилев
СЕКРЕТАР: Христо Иванов Заяков
ЧЛЕНОВЕ:
Йорданка Илиева Ангелова

61. Секционна избирателна комисия № 320900062, Великобритания, Портсмут - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лилия Ангелова Назлъмова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Янев Берков
СЕКРЕТАР: Станислава Николаева Цонева
ЧЛЕНОВЕ:
Деян Пламенов Найденов

62. Секционна избирателна комисия № 320900063, Великобритания, Саутхемптън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимир Райчов Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Димитрова Матева - Йовчева
СЕКРЕТАР: Кристина Първанова Борисова
ЧЛЕНОВЕ:
Цветана Костадинова Малинова

63. Секционна избирателна комисия № 320900064, Великобритания, Тънбридж Уелс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Тодорова Тодорова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Богомил Олегов Сланчев
СЕКРЕТАР: Ангел Любенов Спасов
ЧЛЕНОВЕ:
Станислава Сашева Иванова

64. Секционна избирателна комисия № 321000065, Грузия, Тбилиси - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Михаил Жеков Краваев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калин Тодоров Кючуков
СЕКРЕТАР: Даша Илиева Тенева
ЧЛЕНОВЕ:
Михаил Тодоров Тодоров

65. Секционна избирателна комисия № 321100066, Гърция, Атина Посолство 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пламен Димитров Симеонов
СЕКРЕТАР: Мая Атанасова Станчева
ЧЛЕНОВЕ:

66. Секционна избирателна комисия № 321100067, Гърция, Атина Посолство 2 - 5 членове - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлиана Веселинова Василева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

67. Секционна избирателна комисия № 321100068, Гърция, Атина - кв. Екзархия , 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валерия Бойкова Кертикова
СЕКРЕТАР: Мими Иванова Ничева
ЧЛЕНОВЕ:
Наско Атанасов Борисов

68. Секционна избирателна комисия № 321100069, Гърция, Солун - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Цветанова Джуровенска-Франгопулу
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартина Христова Георгиева
СЕКРЕТАР: Янко Димитров Димитров
ЧЛЕНОВЕ:

69. Секционна избирателна комисия № 321100070, Гърция, Александруполис - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Кирилова Георгиева-Власакиду
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Слави Крумов Маринов
СЕКРЕТАР: Мирослав Димитров Коркинов
ЧЛЕНОВЕ:
Тодор Георгиев Апостолов

70. Секционна избирателна комисия № 321100071, Гърция, Волос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вяра Ангелова Христова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велислава Валентинова Влахаки
СЕКРЕТАР: Петко Видолов Калайджийски
ЧЛЕНОВЕ:
Надя Ваньова Тодорова

71. Секционна избирателна комисия № 321100072, Гърция, Йерапетра - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Ангелов Александров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Митко Ангелов Симов
СЕКРЕТАР: Костадин Стоянов Писаров
ЧЛЕНОВЕ:
Златка Александрова Атанасова

72. Секционна избирателна комисия № 321100073, Гърция, Кавала - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Генка Йовчева Пападопулос
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Камелия Каменова Калчева
ЧЛЕНОВЕ:

73. Секционна избирателна комисия № 321100074, Гърция, Родос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евгения Маринова Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Марин Колев Маринов
ЧЛЕНОВЕ:
Катя Василева Кръстева

74. Секционна избирателна комисия № 321100075, Гърция, Патра - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Звездалина Димитрова Добрева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветалина Станчева Кирилова
СЕКРЕТАР: Пламен Атанасов Саманджиев
ЧЛЕНОВЕ:
Радостина Стоянова Марова

75. Секционна избирателна комисия № 321100076, Гърция, Ханя - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Тонева Цонева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Иванова Куцарова
СЕКРЕТАР: Ивайло Кръстев Сидеров
ЧЛЕНОВЕ:
Николай Станев Колев

76. Секционна избирателна комисия № 321100077, Гърция, Гоуменисса - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоянка Георгиева Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николина Йорданова Тодорова
СЕКРЕТАР: Ирина Христова Ангелова
ЧЛЕНОВЕ:
Татяна Спасова Пенки

77. Секционна избирателна комисия № 321100078, Гърция, Каламата - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Богданова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емилия Йорданова Алексиева
СЕКРЕТАР: Цанко Митев Цанков
ЧЛЕНОВЕ:
Тошка Ангелова Димареси

78. Секционна избирателна комисия № 321100079, Гърция, о-в Кос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Веселинова Атанасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Димитрова Георгиева - Мораиту
СЕКРЕТАР: Татяна Христова Николова
ЧЛЕНОВЕ:
Цветелина Ангелова Павлова

79. Секционна избирателна комисия № 321100080, Гърция, Ставрос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Петрова Ванчелова
СЕКРЕТАР: Никола Иванов Панов
ЧЛЕНОВЕ:
Джулияна Николаева Иванова

80. Секционна избирателна комисия № 321200081, Дания, Копенхаген - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Василева Желязкова
СЕКРЕТАР: Йоана Руменова Павлова
ЧЛЕНОВЕ:

81. Секционна избирателна комисия № 321200082, Дания, Орхус - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Росенов Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велислава Бориславова Чардакова
СЕКРЕТАР: Антония Георгиева Донева
ЧЛЕНОВЕ:
Алексей Петров Славчев

82. Секционна избирателна комисия № 321200083, Дания, Олборг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Стефанов Павлов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Георгиев Ковачев
СЕКРЕТАР: Жени Димитрова Орешкова
ЧЛЕНОВЕ:
Кристиян Светлозаров Петров

83. Секционна избирателна комисия № 321200084, Дания, Норебро - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Красимиров Върбанов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лидия Методиева Георгиева
СЕКРЕТАР: Цветанка Георгиева Маркова
ЧЛЕНОВЕ:
Надежда Димитрова Митева

84. Секционна избирателна комисия № 321200085, Дания, Одензе - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калина Тенева Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Борисов Бонев
СЕКРЕТАР: Елена Борисова Методиева
ЧЛЕНОВЕ:
Таня Илиева Опралова

85. Секционна избирателна комисия № 321300086, Египет, Кайро - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Георгиева Русинова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Габриела Симеонова Стоянова-Узунова
СЕКРЕТАР: Вера Гергинова Златева
ЧЛЕНОВЕ:
Кръстина Илиева Жечева

86. Секционна избирателна комисия № 321400087, Иран, Техеран - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Иванова Кънчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Албена Стоянова Мичева
СЕКРЕТАР: Александър Илиев Илиев
ЧЛЕНОВЕ:
Цвета Георгиева Борисова

87. Секционна избирателна комисия № 321500088, Израел, Тел Авив- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Генов Велков
СЕКРЕТАР: Камен Станимиров Минков
ЧЛЕНОВЕ:
Самуел Нисим Азис

88. Секционна избирателна комисия № 321600089, Ирландия, Дъблин - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Георгиев Найденов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венцислава Милчова Любенова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

89. Секционна избирателна комисия № 321600090, Ирландия, Шанън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Стефанов Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Михаил Димитров Зарев
СЕКРЕТАР: Милена Георгиева Славова
ЧЛЕНОВЕ:
Румяна Иванова Йоцова-Кар

90. Секционна избирателна комисия № 321700091, Испания, Аранда де Дуеро - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Малин Христов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Правда Василева Йорданова
СЕКРЕТАР: Петко Стоянов Петков
ЧЛЕНОВЕ: Борис Силжиев Асенов

91. Секционна избирателна комисия № 321700092, Испания, Барселона - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ненчо Георгиев Алексиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Иванка Василева Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Анета Тончева Станчевска

92. Секционна избирателна комисия № 321700093, Испания, Валенсия 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Красимир Николаев Петков
ЧЛЕНОВЕ: Петя Стоянова Савова
Десислава Николаева Стоянова

93. Секционна избирателна комисия № 321700094, Испания, Валенсия 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Йорданова Златковска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Царинка Недкова Панева
СЕКРЕТАР: Станимир Атанасов Стоянов
ЧЛЕНОВЕ:

94. Секционна избирателна комисия № 321700095, Испания, Бургос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Михайлова Бодурова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодорка Димитрова Тодорова
СЕКРЕТАР: Захаринка Марианова Йосифова
ЧЛЕНОВЕ:
Мариела Юриева Минчева

95. Секционна избирателна комисия № 321700096, Испания, Валядолид- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Борисова Златкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмил Мирославов Любенов
СЕКРЕТАР: Надя Георгиева Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Веселина Йорданова Димова

96. Секционна избирателна комисия № 321700096, Испания, Колядо Вилялба - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деяна Димитрова Влайкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любка Иванова Добрева
СЕКРЕТАР: Десислава Вергилова Божинова
ЧЛЕНОВЕ:
Снежана Василева Попова

97. Секционна избирателна комисия № 321700098, Испания, Мадрид 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Благоев Диманков
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

98. Секционна избирателна комисия № 321700099, Испания, Мадрид 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Копева Спасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

99. Секционна избирателна комисия № 321700100, Испания, Мадрид 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Симеонова Герасимова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

100. Секционна избирателна комисия № 321700101, Испания, Палма де Майорка 1- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павлина Стефкова Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Димитрова Kирилова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

101. Секционна избирателна комисия № 321700102, Испания, Палма де Майорка 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Димитрова Чукова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Стефка Тодорова Андонова
ЧЛЕНОВЕ:

102. Секционна избирателна комисия № 321700103, Испания, Памплона - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимир Алексиев Камбошев
СЕКРЕТАР: Валентин Иванов Чобанов
ЧЛЕНОВЕ:
Бисер Арсениев Атипов

103. Секционна избирателна комисия № 321700104, Испания, Сеговия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмила ТрендафиловаДимитрова
СЕКРЕТАР: Роза Георгиева Лазова
ЧЛЕНОВЕ:
Христинка Тинкова Йорданова-Додова

104. Секционна избирателна комисия № 321700105, Испания, Аликанте - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Александров Добринов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Анна Атанасова Котрулева
ЧЛЕНОВЕ: Искра Найденова Иванова
Кръстьо Димитров Тодоров

105. Секционна избирателна комисия № 321700106, Испания, Гандия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Миролюбова Цветкова-Радкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Илиева Зашева
СЕКРЕТАР: Виолета Атанасова Петрова
ЧЛЕНОВЕ:
Катерина Георгиева Сергинова

106. Секционна избирателна комисия № 321700107, Испания, Енгера - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимир Геогиев Василев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христилиана Маринова Колева
СЕКРЕТАР: Димитър Стоянов Хаджиев
ЧЛЕНОВЕ: Мирослава Петрова Гочева

107. Секционна избирателна комисия № 321700108, Испания, Мурсия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Здравкова Василева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Тереза Стефанова Азманова
ЧЛЕНОВЕ:
Румянка Маринова Славчева

108. Секционна избирателна комисия № 321700109, Испания, Торемолинос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марина Красимирова Тончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марияна Запрянова Севова
СЕКРЕТАР: Сашка Величкова Николова
ЧЛЕНОВЕ:
Васил Георгиев Бараболов

109. Секционна избирателна комисия № 321700110, Испания, Алкала де Енарес - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иванка Димитрова Сердарева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

110. Секционна избирателна комисия № 321700111, Испания, Мостолес - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вержиния Костадинова Ардалска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарит Радославов Атанасов
СЕКРЕТАР: Миглена Георгиева Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Венцислав Драгомиров Дойчинов

111. Секционна избирателна комисия № 321700112, Испания, Бенидорм - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Весела Димитрова Каракашева
СЕКРЕТАР: Сашка Георгиева Петрова
ЧЛЕНОВЕ:
Владислав Нинков Тодоров

112. Секционна избирателна комисия № 321700113, Испания, Ел Елхидо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Димитрова Тенева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Йовчева Йорданова
СЕКРЕТАР: Павлина Петрова Пейкова
ЧЛЕНОВЕ:
Живка Момчилова Койчева

113. Секционна избирателна комисия № 321700114, Испания, Кастейон - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариела Павлинова Владова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светломира Христова Костова
СЕКРЕТАР: Стефан Иванов Киряков
ЧЛЕНОВЕ:
Taтяна Митева Димитрова

114. Секционна избирателна комисия № 321700115, Испания, Сарагоса - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Панов Райновски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лилия Иванова Димитрова
СЕКРЕТАР: Валентина Пенева-Грозева
ЧЛЕНОВЕ:
Стоян Атанасов Атанасов

115. Секционна избирателна комисия № 321700116, Испания, Тарагона - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Георгиева Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Николаев Дъбов
СЕКРЕТАР: Емилиян Емануилов Цветанов
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Павлова Александрова

116. Секционна избирателна комисия № 321700117, Испания, Торевиеха - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлия Евтимова Сергиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антон Станков Антонов
СЕКРЕТАР: Мирослав Христов Тодоров
ЧЛЕНОВЕ:
Грета Миткова Митева

117. Секционна избирателна комисия № 321700118, Испания, Хатива - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Атанасова Пенчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мирослава Тодорова Чолакова
ЧЛЕНОВЕ:
Тома Николов Иванов

118. Секционна избирателна комисия № 321700119, Испания, Хетафе - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Христова Кочева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Георгиева Атанасова
СЕКРЕТАР: Катерина Арсениева Павлова Стоименова
ЧЛЕНОВЕ: Илияна Метева Савова

119. Секционна избирателна комисия № 321700120, Испания, Канталехо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никодим Николов Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Милков Иванов
СЕКРЕТАР: Борислав Митков Петров
ЧЛЕНОВЕ: Емил Иванов Куков
Цветан Дамянов Хойсов

120. Секционна избирателна комисия № 321700121, Испания, Йорет де Мар - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деница Георгиева Йоргова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Радославова Тълпигова
СЕКРЕТАР: Maрия Георгиева Ангелова
ЧЛЕНОВЕ: Петър Янакиев Ангелов

121. Секционна избирателна комисия № 321700122, Испания, Лорка - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бистра Иванова Генова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветелина Александрова Йорданова
СЕКРЕТАР: Антония Стефанова Андонова
ЧЛЕНОВЕ:
Христо Василев Ников

122. Секционна избирателна комисия № 321700123, Испания, Малага - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бойка Ангелова Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанаска Тодорова Тодорова
СЕКРЕТАР: Василка Бойчева Ангелова
ЧЛЕНОВЕ:

123. Секционна избирателна комисия № 321700124, Испания, Реус - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Тодорова Илиева - Дъбова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Славейкова Търкаланова
СЕКРЕТАР: Стефан Руменов Йорданов
ЧЛЕНОВЕ:
Димитрина Симеонова Шопова

124. Секционна избирателна комисия № 321700125, Испания, Тафая - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Здравко Алеков Поюков
СЕКРЕТАР: Борислав Славчов Борисов
ЧЛЕНОВЕ:
Веселин Алеков Чиликов

125. Секционна избирателна комисия № 321700126, Испания, Пеняфиел - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надя Тодорова Бошкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тихомир Стоянов Борисов
СЕКРЕТАР: Мирослав Милчев Атанасов
ЧЛЕНОВЕ:
Бисер Илиев Георгиев

126. Секционна избирателна комисия № 321700127, Испания, Вейекас - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гергана Юнчова Величкова-Михайлова
СЕКРЕТАР: Даниела Нанова Деливерска
ЧЛЕНОВЕ:
Виктория Илиева Маркова

127. Секционна избирателна комисия № 321700128, Испания, Гран Канаря-Лас Палмас - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Наталия Баева Стефанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валя Кирилова Трифонова
СЕКРЕТАР: Васил Николаев Халачев
ЧЛЕНОВЕ:
Константин Георгиев Костов

128. Секционна избирателна комисия № 321700129, Испания, Санта Круз де Тенерифе - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Митко Младенов Борисов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Николов Гешев
СЕКРЕТАР: Иван Георгиев Желязков
ЧЛЕНОВЕ:
Добри Цвятков Кривирадов

129. Секционна избирателна комисия № 321700130, Испания, Сарон - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марина Любомирова Ексарова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Русев Христов
СЕКРЕТАР: Дончо Ненов Ненов
ЧЛЕНОВЕ:
Василка Сашкова Иванова

130. Секционна избирателна комисия № 321700131, Испания, Уеркал- Овера - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пенка Кирязова Гочева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ани Руменова Асенова
СЕКРЕТАР: Златка Иванова Стоянова
ЧЛЕНОВЕ:

131. Секционна избирателна комисия № 321800132, Италия, Милано 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Стойнева Стаменова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

132. Секционна избирателна комисия № 321800133, Италия, Милано 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нелия Стойкова Дулева-Атанасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елица Руменова Денчева
СЕКРЕТАР: Антония Стоянова Велинова
ЧЛЕНОВЕ:

133. Секционна избирателна комисия № 321800134, Италия, Рим - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Паулина Маринова Тихолова
СЕКРЕТАР: Ирена Николаева Тодорова
ЧЛЕНОВЕ:

134. Секционна избирателна комисия № 321800135, Италия, Кастелмаре ди Стабия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светла Микова Жикова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емилия Костадинова Хаджийска
СЕКРЕТАР: Людмил Аристотелов Лозанов
ЧЛЕНОВЕ:
Десислав Пламенов Цанков

135. Секционна избирателна комисия № 321800136, Италия, Неапол - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Иванова Алексова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христиана Здравкова Макрова
СЕКРЕТАР: Лиляна Славейкова Биволарска
ЧЛЕНОВЕ:
Петя Великова Гошева

136. Секционна избирателна комисия № 321800137, Италия, Сиена - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Пеева Чавдарова Димитрова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

137. Секционна избирателна комисия № 321800138, Италия, Римини - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Андреев Марков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Василев Кацамунски
СЕКРЕТАР: Илза Любенова Веселинова
ЧЛЕНОВЕ:
Калинка Асенова Дагъчева

138. Секционна избирателна комисия № 321800139, Италия, Чезена - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Иванова Бекярова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Борислава Бориславова Чакринова
ЧЛЕНОВЕ: Нела Динева Маринова
Паулина Ванкова Ванкова

139. Секционна избирателна комисия № 321900140, Йордания, Аман - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселина Стафанова Врачева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юксел Халилов Алиев
СЕКРЕТАР: Дана Ал Адуан
ЧЛЕНОВЕ:
Жасмина Димитрова Славчева

140. Секционна избирателна комисия № 322000141, Казахстан, Астана - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Кирилова Няголова-Величкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлин Вячеславов Сергеенков
СЕКРЕТАР: Стефан Николаев Гургушинов
ЧЛЕНОВЕ:
Снежанка Велинова Христова

141. Секционна избирателна комисия № 322100142, Катар, Доха - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Иванов Кръстев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кръстина Георгиева Косанова
СЕКРЕТАР: Симона Димитрова Петкова
ЧЛЕНОВЕ:
Радостина Илиева Стоянова

142. Секционна избирателна комисия № 322200143, Канада, Брамптън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселин Стоянов Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Иванова Христоскова
СЕКРЕТАР: София Александрова Караджова
ЧЛЕНОВЕ:
Цанка Белчева Миланова

143. Секционна избирателна комисия № 322200144 Канада, Монреал - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Николаева Андонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Орлин Стефанов Попов
ЧЛЕНОВЕ:

144. Секционна избирателна комисия № 322200145, Канада, Отава -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ралица Николова Чолакова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Богданова Аминкова
СЕКРЕТАР: Калинка Василева Ганчева
ЧЛЕНОВЕ:
Милка Тодорова Кротнева

145. Секционна избирателна комисия № 322200146, Канада, Торонто - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Георгиев Паскалев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Тотка Маринова Чивчибашиева
ЧЛЕНОВЕ:
Розмари Константин Де Мео

146. Секционна избирателна комисия № 322300147, Китай, Пекин - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иво Стефанов Чернев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Люба Петрова Атанасова
СЕКРЕТАР: Таня Симеонова Шишкова-Гермер
ЧЛЕНОВЕ:
Любомир Цветанов Спасов

147. Секционна избирателна комисия № 322400148, Кипър, Никозия 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Слава Калинова Павлова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Маргарита Маркова Икова

148. Секционна избирателна комисия № 322400149, Кипър, Никозия 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мирена Серафимова
СЕКРЕТАР: Лидия Вескова Стефанова
ЧЛЕНОВЕ:
Ваня Иванова Ганева

149. Секционна избирателна комисия № 322400150, Кипър, Полис -Хрисохус - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина Георгиева Параскева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радослав Радославов Ангелов
СЕКРЕТАР: Людмила Димитрова Дамянова
ЧЛЕНОВЕ:
Галя Добрева Хондроянис

150. Секционна избирателна комисия № 322400151, Кипър, Пафос- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмил Иванов Стоянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Славка Христова Герчева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Елена Иванова Димитрова

151. Секционна избирателна комисия № 322400152, Кипър, Лимасол - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ира Денкова Велкова Папагеоргиу
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселка Атанасова Градинарова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Христина Мирчева Христова

152. Секционна избирателна комисия № 322400153, Кипър, Ларнака - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елеонора Любомирова Ангелова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радослав Колев Георгиев
СЕКРЕТАР: Георги Едгаров Марков
ЧЛЕНОВЕ:

153. Секционна избирателна комисия № 322400154, Кипър, Паралимини - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стела Георгиева Пинали
СЕКРЕТАР: Маргарита Николова Белеганска
ЧЛЕНОВЕ:
Божидарка Константинова Акривопулу

154. Секционна избирателна комисия № 322500155, Корея, Сеул - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симеон Венциславов Арнаудов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Габриела Мариова Терзийска
СЕКРЕТАР: Людмила Атанасова Атанасова
ЧЛЕНОВЕ:
Милена Орлинова Лазарова

155. Секционна избирателна комисия № 322600156, Косово, Прищина - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрина Маринова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зорница Найденова Попова
СЕКРЕТАР: Светла Боянова Илиева
ЧЛЕНОВЕ:
Елена Павлова Кутловци

156. Секционна избирателна комисия № 322700157, Кувейт, Кувейт - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Владимиров Кючуков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Димитров Димитров
СЕКРЕТАР: Ангел Стефанов Киров
ЧЛЕНОВЕ:
Диляна Асенова Антонова

157. Секционна избирателна комисия № 322800158, Ливан, Бейрут - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Банов Жековски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Милчева Дюлгерова-Абделал
СЕКРЕТАР: Ивелина Василева Николова
ЧЛЕНОВЕ:
Надежда Ставрева Маркова

158. Секционна избирателна комисия № 322900159, Люксембург, Люксембург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Янков Първанов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоянка Николова Ангелова
СЕКРЕТАР: Иван Мирчев Иванов
ЧЛЕНОВЕ:
Цветко Огнянов Иванов

159. Секционна избирателна комисия № 323000160, Македония, Битоля - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Христовска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Богдона Василева Христова-Хаджиевска
ЧЛЕНОВЕ:

160. Секционна избирателна комисия № 323000161, Македония, Скопие 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Христов Черняев
СЕКРЕТАР: Ясминка Филковска
ЧЛЕНОВЕ:

161. Секционна избирателна комисия № 323000162, Македония, Скопие 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гордана Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Христова Захариева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Деян Танчовски

162. Секционна избирателна комисия № 323100163, Малта, Сейнт Джулиан - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Николов Кончев
СЕКРЕТАР: Диди Димова Михова
ЧЛЕНОВЕ:
Александър Петров Панов

163. Секционна избирателна комисия № 323200164, Мароко, Рабат - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодор Андрей Шевалей
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евгений Георгиев Васев
СЕКРЕТАР: Павлина Боянова Манова
ЧЛЕНОВЕ:
Радка Асенова Михайлова

164. Секционна избирателна комисия № 323300165, Молдова, Кишинев - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яна Василевна Цветкова-Александряну
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Борисов Караиванов
СЕКРЕТАР: Петър Пасков Иванов
ЧЛЕНОВЕ: Зоя Петрова Касапова

165. Секционна избирателна комисия № 323300166, Молдова, Тараклия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вадим Валериевич Олифирович
СЕКРЕТАР: Александър Николаев Юровский
ЧЛЕНОВЕ:
Ирина Юревна Касапова

166. Секционна избирателна комисия № 323300167, Молдова, Твардица - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Паскова Мария
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Шегева Татьяна
ЧЛЕНОВЕ:

167. Секционна избирателна комисия № 323300168, Молдова, Чадър-Лунга - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Карабаджак Виктор Николаев
СЕКРЕТАР: Бодлева Лариса Николаевна
ЧЛЕНОВЕ:

168. Секционна избирателна комисия № 323300169, Молдова, Комрат - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Ивановна Раковчена
СЕКРЕТАР: Сергей Иванович Колчишков
ЧЛЕНОВЕ:
Витали Николаевич Цвятков

169. Секционна избирателна комисия № 323300170 Молдова, Стояновка - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Василий Макаров Барбаров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лидия Иванова Владова
СЕКРЕТАР: Анна Степановна Пителова
ЧЛЕНОВЕ: Зинаида Афанасева Малкова

170. Секционна избирателна комисия № 323400171, Нидерландия, Ротердам - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Златка Димитрова Колева
СЕКРЕТАР: Цветомира Филева Милева
ЧЛЕНОВЕ: Анелия Красимирова Колева

 

171. Секционна избирателна комисия № 323400172, Нидерландия, Хага 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Минка Стоянова Янева

172. Секционна избирателна комисия № 323400173, Нидерландия, Хага 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Станка Вълкова Стоянова

173. Секционна избирателна комисия № 323400174, Нидерландия, Утрехт - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христина Владимирова Манолова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Валя Стефанова Михайлова

174. Секционна избирателна комисия № 323400175, Нидерландия, Амстердам - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Красимиров Кавалджиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Златко Василев Златев

175. Секционна избирателна комисия № 323400176, Нидерландия, Айнтховен - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Николов Здравков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ина Петрова Тодорова
СЕКРЕТАР: Велислава Ангелова Игнатова
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Иванов Радулов

176. Секционна избирателна комисия № 323400177, Нидерландия, Валс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Петров Станоев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радослав Асенов Младенов
СЕКРЕТАР: Кирил Панчев Сипков
ЧЛЕНОВЕ:
Мариян Димитров Николов

177. Секционна избирателна комисия № 323400178, Нидерландия, Грьонинген - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бойка Костадинова Димитрова-де Бур
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мария Илиянова Паунова
ЧЛЕНОВЕ:
Станислав Иванов Шопов

178. Секционна избирателна комисия № 323400179, Нидерландия, Маастрихт - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ефросина Станимирова Живкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радослав Миленов Милков
СЕКРЕТАР: Десислава Жорова Богданова
ЧЛЕНОВЕ:

179. Секционна избирателна комисия № 323500180, Нигерия, Абуджа - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Райчев Даскалов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Албена Станиславова Бойнова
СЕКРЕТАР: Стоян Борисов Казаков
ЧЛЕНОВЕ:
Пламен Стефанов Тодоров

180. Секционна избирателна комисия № 323600181, Нова Зеландия, Оклънд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ихтиандър Георгиев Ценов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лиляна Димитрова Пенева
СЕКРЕТАР: Наталия Иванова Миланова
ЧЛЕНОВЕ:
Жорж Николаев Стамболийски

181. Секционна избирателна комисия № 323700182, Норвегия, Осло - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Иванова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борко Йорданов Борисов
СЕКРЕТАР: Николай Александров Вазов
ЧЛЕНОВЕ:

182. Секционна избирателна комисия № 323700183, Норвегия, Бeрген - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Атанасов Николов
СЕКРЕТАР: Мариана Илиева Станева
ЧЛЕНОВЕ:
Янка Илиева Микелсен

183. Секционна избирателна комисия № 323700184, Норвегия, Кристиансанд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Михайлов Узунов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пламен Любомиров Петров
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Владимир Карамфилов Хаджийски

184. Секционна избирателна комисия № 323700185, Норвегия, Систранда - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ралица Красимирова Малакова
СЕКРЕТАР: Димитър Атанасов Атанасов
ЧЛЕНОВЕ:
Емануела Младенова Стоилова

185. Секционна избирателна комисия № 323700186, Норвегия, Ставангер - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димо Христов Станчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодорка Георгиева Славчева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

186. Секционна избирателна комисия № 323700187, Норвегия, Тромсьо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Василева Дамянова
СЕКРЕТАР: Илиян Емилов Йордакиев
ЧЛЕНОВЕ:
Ивелина Мирославова Евгениева

187. Секционна избирателна комисия № 323700188, Норвегия, Тронхайм - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росен Атанасов Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Веселинов Иванов
СЕКРЕТАР: Марин Иовчев Маринов
ЧЛЕНОВЕ:
Галина Ивелинова Атанасова

188. Секционна избирателна комисия № 323800189, ОАЕ, Дубай - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Асенова Симиджийска
СЕКРЕТАР: Ивайло Иванов Узунов
ЧЛЕНОВЕ:
Любомир Стефанов Койчев

189. Секционна избирателна комисия № 323900190, Полша, Варшава - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калинка Минчева Герова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивалина Славова Симеонова
СЕКРЕТАР: Александър Георгиев Гаджанов
ЧЛЕНОВЕ:

190. Секционна избирателна комисия № 323900191, Полша, Ленкница - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сашо Алексиев Хаджиев
СЕКРЕТАР: Илхан Ибрямов Шабанов
ЧЛЕНОВЕ:
Байраям Гюлтенов Реджебов

191. Секционна избирателна комисия № 323900192, Полша, Краков - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Миланов Ковачев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлозар Деянов Димитров
СЕКРЕТАР: Мариана Венциславова Витек
ЧЛЕНОВЕ:
Румяна Георгиева Стандо

192. Секционна избирателна комисия № 324000193, Португалия, Лисабон - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Юлиянова Давидова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Иванова Рашева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

193. Секционна избирателна комисия № 324000194, Португалия, Сао Теотонио - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кирил Георгиев Георгиев
СЕКРЕТАР: Eкатерина Александрова Начева
ЧЛЕНОВЕ:
Нако Петров Симеонов

194. Секционна избирателна комисия № 324100195, Република Южна Африка, Кейптаун - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Димитров Василев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Илиев Ненов
СЕКРЕТАР: Мариола Василева Кирова
ЧЛЕНОВЕ:
Елмира Иванова Гълъбова

195. Секционна избирателна комисия № 324200196, Румъния, Букурещ - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мирчо Желязков Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анна-Мария Византиева Атанасова
СЕКРЕТАР: Таня Бинева Влахова
ЧЛЕНОВЕ:
Недялко Иванов Недялков

196. Секционна избирателна комисия № 324300197, Русия, Москва - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Василев Стефанов
СЕКРЕТАР: Василка Петрова Кехайова
ЧЛЕНОВЕ:
Йорданка Цветкова Зикатанова

197. Секционна избирателна комисия № 324300198, Русия, Санкт Петербург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Мишева Минева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Стефанова Колева
СЕКРЕТАР: Камен Елков Крайчев
ЧЛЕНОВЕ:
Рада Красимирова Маркова

198. Секционна избирателна комисия № 324400199, САЩ, Атланта - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жанета Жан Захариева-Генова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариана Кирилова Вълчева
СЕКРЕТАР: Здравчо Евдокимов Станев
ЧЛЕНОВЕ:
Силвия Христова Дедева

199. Секционна избирателна комисия № 324400200, САЩ, Бостън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Кирилова Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велин Костадинов Николов
СЕКРЕТАР: Невена Николаева Стойнова-Бояджиева
ЧЛЕНОВЕ:
Цветелина Георгиева Лекова

200. Секционна избирателна комисия № 324400201, САЩ, Брумол-Филаделфия- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валерия Петкова Господинова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йорданка Здравкова Андонова
СЕКРЕТАР: Славей Ваклинов Кичуков
ЧЛЕНОВЕ:

201. Секционна избирателна комисия № 324400202, САЩ, Вашингтон - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина Петрова Кронин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Иванов Николов
СЕКРЕТАР: Десислава Кирилова Любомирова
ЧЛЕНОВЕ:

202. Секционна избирателна комисия № 324400203, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс - 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лариса Стефанова Шахова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анна Николаева Драганова
СЕКРЕТАР: Ива Красимирова Ганева
ЧЛЕНОВЕ:

203. Секционна избирателна комисия № 324400204, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс - 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Панайотов Драганов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николина Петкова Петкова
СЕКРЕТАР: Мирена Николова Йорданова
ЧЛЕНОВЕ:
Петкана Стефанова Георгиева

204. Секционна избирателна комисия № 324400205, САЩ, Лас Вегас - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанаска Стоянова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Христов Терзиев
СЕКРЕТАР: Невена Георгиева Димитрова
ЧЛЕНОВЕ:
Велимира Бориславова Гьошева

205. Секционна избирателна комисия № 324400206, САЩ, Лос Анджелис - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Богдан Боянов Атанасов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живка Кирилова Костова
СЕКРЕТАР: Веселка Атанасова Василева
ЧЛЕНОВЕ:
Деян Валентинов Казашки

206. Секционна избирателна комисия № 324400207, САЩ, Ню Йорк - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Стоянова Мишев
СЕКРЕТАР: Елисавета Гошева Йорданова
ЧЛЕНОВЕ:
Маргарита Димитрова Маркова

207. Секционна избирателна комисия № 324400208, САЩ, Оукланд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Албена Георгиева Трандева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Георгиев Георгиев
СЕКРЕТАР: Мария Христова-Мацукава
ЧЛЕНОВЕ:
Александър Красимиров Камбуров

208. Секционна избирателна комисия № 324400209, САЩ, Сейнт Питърсбърг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитричка Стефанова Атанасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илко Стефанов Мечкански
СЕКРЕТАР: Асен Атанасов Гюров
ЧЛЕНОВЕ:
Доротея Михайлова Теофилова

209. Секционна избирателна комисия № 324400210 САЩ, Сънивейл- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Христофорова Вичева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарита Илиева Николова
СЕКРЕТАР: Милен Желев Андонов
ЧЛЕНОВЕ:
Иван Георгиев Леков

210. Секционна избирателна комисия № 324400211, САЩ, Форт Лодърдейл - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Стоянов Сматракалев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомира Димитрова Георгиева
СЕКРЕТАР: Васил Кирилов Велков
ЧЛЕНОВЕ:
Стела Олегова Начева

211. Секционна избирателна комисия № 324400212, САЩ, Чикаго Илинойс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: София Миткова Знаймер
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Пенка Стамболова Желязкова

212. Секционна избирателна комисия № 324400213, САЩ, Шилер парк, Илинойс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Адриана Симеонова Андреева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоянка Асенова Зяпкова
СЕКРЕТАР: Добри Христов Карабонев
ЧЛЕНОВЕ:

213. Секционна избирателна комисия № 324400214, САЩ, Батон Руж - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Наташа Кирилова Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Андонов Щърбов
СЕКРЕТАР: Силвия Иванова Механджийска
ЧЛЕНОВЕ:
Таня Димитрова Какарадова

214. Секционна избирателна комисия № 324400215, САЩ, Вирджиния Биич - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Константин Петков Цигуларов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тихомир Христов Христов
СЕКРЕТАР: Иван Боянов Станоев
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Костадинов Кордев

215. Секционна избирателна комисия № 324400216, САЩ, Далас - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дениз Шерафедин Йълмаз
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живко Златев Стоев
СЕКРЕТАР: Иван Емилов Димитров
ЧЛЕНОВЕ:

216. Секционна избирателна комисия № 32440217, САЩ, Денвър, Колорадо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Андрей Георгиев Ненов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Стефанов Попов
СЕКРЕТАР: Мара Иванова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Радослав Петров Горанов

217. Секционна избирателна комисия № 324400218, САЩ, Детройт, Мичигън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Иванов Гаджев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деян Руменов Кожухаров
СЕКРЕТАР: Юрий Иванов Митев
ЧЛЕНОВЕ:
Зарко Костадинов Костов

218. Секционна избирателна комисия № 324400219, САЩ, Индианаполис, Индиана - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павел Дечев Свиленов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Георгиев Стоянов
СЕКРЕТАР: Тодор Димитров Александров
ЧЛЕНОВЕ:
Виктор Василев Хинов

219. Секционна избирателна комисия № 324400220, САЩ, Кълъмбъс, Охайо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Александров Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боряна Михайлова Захариева -Миланова
СЕКРЕТАР: Боян Боянов Александров
ЧЛЕНОВЕ:

220. Секционна избирателна комисия № 324400221, САЩ, Конкорд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Генчо Петров Лазаров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марияна Костадинова Костадинова
СЕКРЕТАР: Габриела Кирилова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Любина Василева Запрянова

221. Секционна избирателна комисия № 324400222, САЩ, Маунтинсайд Ню Джърси - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вера Антонова Накова Ортиз
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мила Стоянова Етрополски
СЕКРЕТАР: Катерина Веселинова Хубанова
ЧЛЕНОВЕ:
Веселин Атанасов Манов

222. Секционна избирателна комисия № 324400223, САЩ, Медисън, Илинойс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Иванов Колев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галин Георгиев Генов
СЕКРЕТАР: Николина Бойнова Костадинова
ЧЛЕНОВЕ:
Искра Янкова Гидулска

223. Секционна избирателна комисия № 324400224, САЩ, Нейпълс

Флорида - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Милчов Чергов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дебора Николаева Стефанова
СЕКРЕТАР: Боян Божанов Желев
ЧЛЕНОВЕ:
Светослав Викторов Иванов

224. Секционна избирателна комисия № 324400225, САЩ, Норуолк - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Димитров Харисков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Костадин Димитров Димитров
СЕКРЕТАР: Стефка Стефанова Антонова
ЧЛЕНОВЕ:
Катя Петрова Раева

225. Секционна избирателна комисия № 324400226, САЩ, Оклахома Сити - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валери Христов Попов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Борисов Николов
СЕКРЕТАР: Боян Ангелов Ганчев
ЧЛЕНОВЕ:

226. Секционна избирателна комисия № 324400227, САЩ, Питсбърг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Генко Георгиев Гешев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милен Любенов Станоев
СЕКРЕТАР: Десислава Петкова Динова
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Светлозаровна Стефанова

227. Секционна избирателна комисия № 324400228, САЩ, Сакраменто - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стиляна Салакова-Сервантес
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Николова Марселева
СЕКРЕТАР: Нели Любенова Петкова
ЧЛЕНОВЕ:
Ели Георгиева Червениванова

228. Секционна избирателна комисия № 324400229, САЩ, Сан Диего - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петко Александров Томов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елисавета Петрова Карамфилова-Евтимова
СЕКРЕТАР: Вася Валентинова Василева
ЧЛЕНОВЕ:
Николина Стойчева Гелева

229. Секционна избирателна комисия № 324400230, САЩ, Сан Франциско - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Момчил Димитров Кюркчиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нина Мариова Бъчварова
СЕКРЕТАР: Теодора Маринова Неева
ЧЛЕНОВЕ:
Александър Красимиров Камбуров

230. Секционна избирателна комисия № 324400231, САЩ, Сейнт Пол, Минесота - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светослав Иванчов Миленов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росен Стефанов Николов
СЕКРЕТАР: Симеон Христов Димитров
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Иванов Димитров

231. Секционна избирателна комисия № 324400232, САЩ, Сиатъл - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Иванов Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислава Стефанова Стефанова
СЕКРЕТАР: Емил Пламенов Тодоров
ЧЛЕНОВЕ:
Елена Огнянова Мишева

232. Секционна избирателна комисия № 324400233, САЩ, Синсинати Охайо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитринка Михайлова Испиридонова - Патридж
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Петрова Иванова
СЕКРЕТАР: Кристина Антонова Лолова
ЧЛЕНОВЕ:

233. Секционна избирателна комисия № 324400234, САЩ, Солт Лейк Сити - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Василева Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марияна Павлова Павлова
СЕКРЕТАР: Линда Иса Сандаклие-Николова
ЧЛЕНОВЕ:
Шехеразада Лейд Хамид

234. Секционна избирателна комисия № 324400235, САЩ, Финикс Аризона - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Огнян Йорданов Пенев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велко Георгиев Неделчев
СЕКРЕТАР: Веселин Кирилов Милчев
ЧЛЕНОВЕ:
Галина Николаева Панова

235. Секционна избирателна комисия № 324400236, САЩ, Хаянис Масачузетс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вилиян Валентинов Каменов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Александров Беров
СЕКРЕТАР: Владислав Валериев Качулски
ЧЛЕНОВЕ:
Венцислав Пламенов Маджаров

236. Секционна избирателна комисия № 324400237, САЩ, Хюстън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Храбър Христов Алексиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Павлов Джамбов
СЕКРЕТАР: Таня Георгиева Багашка
ЧЛЕНОВЕ:
Гроздан Николаев Грозев

237. Секционна избирателна комисия № 324400238, САЩ, Шамбърг, Илинойс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живка Тодорова Бубалова-Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Цветанов Борисов
СЕКРЕТАР: Веселка Савова Беличкова-Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:

238. Секционна избирателна комисия № 324400239, САЩ, Ървайн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петрослав Здравков Душков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калин Боянов Крумов
СЕКРЕТАР: Мария Петков Бобева
ЧЛЕНОВЕ:
Спас Живков Андонов

239. Секционна избирателна комисия № 324500240, Сингапур, Сингапур - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Методиева Вълова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Бонев Бонев
СЕКРЕТАР: Недялко Стефанов Терзиев
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Николаева Ангелова

240. Секционна избирателна комисия № 324600241, Словакия, Братислава - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Еленка Андреева Арнаудова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Харалампиев Коларов
СЕКРЕТАР: Виктория Красимирова Петрова
ЧЛЕНОВЕ:
Петър Тодоров Младенов

241. Секционна избирателна комисия № 324700242, Словения, Любляна - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Желязкова Големанова Кухар
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирена Росенова Богоев
СЕКРЕТАР: Пламен Христов Кънчев
ЧЛЕНОВЕ:
Параскеви Константину Карагеоргу

242. Секционна избирателна комисия № 324800243, Сърбия, Белград - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александрина Валентинова Мавродиева
СЕКРЕТАР: Емил Христов Енчев
ЧЛЕНОВЕ:
Венета Милчова Стоева

243. Секционна избирателна комисия № 324800244, Сърбия, Ниш -

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Генадиев Христов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Татяна Костадинова Христова

244. Секционна избирателна комисия № 324900245, Турция, Анкара Посолство - членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кямуран Мюмюнали Рамис
СЕКРЕТАР: Александра Сашева Костова
ЧЛЕНОВЕ:

245. Секционна избирателна комисия № 324900246, Турция, Анкара Пурсаклар 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мехмед Халил Рамадан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоян Николаев Карастоянов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

246. Секционна избирателна комисия № 324900247, Турция, Анкара Пурсаклар 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добринка Йорданова Добрева
СЕКРЕТАР: Айше Джеладинова Хюсеинова
ЧЛЕНОВЕ:

247. Секционна избирателна комисия № 324900248, Турция, Синджан Гьочмен Евлери - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Левент Нихат Казим
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добролюб Кирилов Янчев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Никола Асенов Алексиев

248. Секционна избирателна комисия № 324900249, Турция, Анталия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Димитров Митев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велизар Вергилов Алипиев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Невен Асенов Карамфилов

249. Секционна избирателна комисия № 324900250, Турция, Бабаески - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирена Илинова Сидерова Стоянова
СЕКРЕТАР: Здравка Велкова Добровска
ЧЛЕНОВЕ:
Галин Иванов Билянов

250. Секционна избирателна комисия № 324900251, Турция, Балъкесир - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виолета Симеонова Илиева
СЕКРЕТАР: Йордан Стоянчов Рангелов
ЧЛЕНОВЕ:
Ерол Баурам Осман

251. Секционна избирателна комисия № 324900252, Турция, Бандърма - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зулбие Сейдали Паша
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Димитрова Иванова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Вергиния Миткова Илиева

252. Секционна избирателна комисия № 324900253, Турция, Биледжик - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Басри Мехмет Алиосман
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Смилен Христосков Смиленов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Сунай Орхан Юмер

253. Секционна избирателна комисия № 324900254, Турция, Бурса Истиклял 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Ваня Георгиева Милтенова
ЧЛЕНОВЕ:

254. Секционна избирателна комисия № 324900255, Турция, Бурса Истиклял 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Живка Евгениева Генова
ЧЛЕНОВЕ:
Мустафа Салим Джамбаз

255. Секционна избирателна комисия № 324900256, Турция, Бурса Истиклял 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шериф Рамадан Емин
СЕКРЕТАР: Валентин Петров Дилински
ЧЛЕНОВЕ:

256. Секционна избирателна комисия № 324900257, Турция, Бурса Хамитлер 1 - 9 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

257. Секционна избирателна комисия № 324900258, Турция, Бурса Хамитлер 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Леончия Петрова Сеизова

258. Секционна избирателна комисия № 324900259, Турция, Бурса Хамитлер 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Венера Лазарова Влаевска
ЧЛЕНОВЕ:

259. Секционна избирателна комисия № 324900260, Турция, Бурса Куртулуш 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шефкет Шефкет Мехмед
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Анелия Иванова Димова

260. Секционна избирателна комисия № 324900261, Турция, Бурса , Куртулуш 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Реджеп Ремзи Мюмюн
СЕКРЕТАР: Фатма Хасан Мустафа
ЧЛЕНОВЕ:

261. Секционна избирателна комисия № 324900262, Турция, Бурса Куртулуш 3- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ридван Хасан Карамолла
СЕКРЕТАР: Ангел Димитров Томанов
ЧЛЕНОВЕ:
Севгин Ахмет Али

262. Секционна избирателна комисия № 324900263, Турция, Бурса Куртулуш 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зюре Ахмед Юсеин
СЕКРЕТАР: Биляна Маркова Золкова
ЧЛЕНОВЕ:
Мартин Стоянов Илиев

263. Секционна избирателна комисия № 324900264, Турция, Бурса Караман 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айгюн Алиосман Будак
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Салим Ремзи Дикме

264. Секционна избирателна комисия № 324900265, Турция, Бурса Караман 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Салим Гюнгьор Салим
СЕКРЕТАР: Антония Петкова Попова
ЧЛЕНОВЕ:

265. Секционна избирателна комисия № 324900266, Турция, Бурса Караман 3- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Атанас Георгиев Колчаков
ЧЛЕНОВЕ:

266. Секционна избирателна комисия № 324900267, Турция, Бурса Йени 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Димитринка Огнянова Механджийска

267. Секционна избирателна комисия № 324900268, Турция, Бурса Йени 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Николов Палазов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Гюлизар Ибрям Мехмед

268. Секционна избирателна комисия № 324900269, Турция, Бурса Йени 3- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Илхане Хасанова Исмаилова
ЧЛЕНОВЕ:

269. Секционна избирателна комисия № 324900270, Турция, Бурса Йени 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлия Георгиева Асенова
СЕКРЕТАР: Валентина Ганева Марчева
ЧЛЕНОВЕ:
Селван Халил Халил

270. Секционна избирателна комисия № 324900271, Турция, Бурса Йени 5- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виолета Викторова Миранова
СЕКРЕТАР: Венда Николова Зидарова
ЧЛЕНОВЕ:
Ерван Халил Ахмет

271. Секционна избирателна комисия № 324900272, Турция, Бурса Йени 6 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шефкет Фехми Хаджиахмед
СЕКРЕТАР: Илиян Александров Божилов
ЧЛЕНОВЕ:
Танер Керим Изет

272. Секционна избирателна комисия № 324900273, Турция, Бурса Дуачанър 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлиян Симеонов Петков
СЕКРЕТАР: Йелиз Йълмаз
ЧЛЕНОВЕ:
Ахмед Хасан Реджеб

273. Секционна избирателна комисия № 324900274, Турция, Бурса Дуачанър 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гьонюл Караджа
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Георгиев Дойчев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Себахетин Тасим Али

274. Секционна избирателна комисия № 324900275, Турция, Бурса Дуачанър 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хикмет Салим Мехмед
СЕКРЕТАР: Найден Николаев Миланов
ЧЛЕНОВЕ:

275. Секционна избирателна комисия № 324900276, Турция, Бурса, Казъм карабек 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Леман Мехмед Хайруллах
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Сергей Стефанов Момчилов

276. Секционна избирателна комисия № 324900277, Турция, Бурса, Казъм карабек 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Съби Томов Ангелов
СЕКРЕТАР: Васил Асенов Асенов
ЧЛЕНОВЕ:

277. Секционна избирателна комисия № 324900278, Турция, Бурса, Казъм карабек 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ибрахим Хайрула Ахмед
СЕКРЕТАР: Стефан Арсенов Борисов
ЧЛЕНОВЕ:
Фикри Али Реджеб

278. Секционна избирателна комисия № 324900279, Турция, Бурса, Казъм карабек 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тунджер Ахмед Мустафа
СЕКРЕТАР: Георги Маринов Петров
ЧЛЕНОВЕ:
Ерол Фикрет Али

279. Секционна избирателна комисия № 324900280, Турция, Бурса, Дейирменликъзък - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мустафа Юсеин Бекир
СЕКРЕТАР: Любчо Иванов Рангелов
ЧЛЕНОВЕ:
Анета Гергинова Йосифова

280. Секционна избирателна комисия № 324900281, Турция, Бурса, Демирташ 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Теменужка Иванчова Велкова

281. Секционна избирателна комисия № 324900282, Турция, Бурса, Демирташ 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Калин Станчев Йорданов

282. Секционна избирателна комисия № 324900283, Турция, Бурса, Миллет 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Анастасия Руменова Цунижева
ЧЛЕНОВЕ:
Али Салимехмед Юсеин

283. Секционна избирателна комисия № 324900284, Турция, Бурса, Миллет 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йълдъз Неждетова Алиева
СЕКРЕТАР: Фани Емилова Михайлова-Момчева
ЧЛЕНОВЕ:

284. Секционна избирателна комисия № 324900285, Турция, Бурса, Миллет 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Неждет Мюмюн Исмаил
СЕКРЕТАР: Йоана Трайкова Трайкова
ЧЛЕНОВЕ:
Гюлтекин Кямил Кърбаш

285. Секционна избирателна комисия № 324900286, Турция, Бурса, Минареличавуш - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боряна Емилова Стефанова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Мюмюн Рамадан Сали

286. Секционна избирателна комисия № 324900287, Турция, Бурса, Орхангази - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фатме Ахмед Зекерия
СЕКРЕТАР: Евгения Стоянова Катевска
ЧЛЕНОВЕ:
Ниязи Исмаил Джелил

287. Секционна избирателна комисия № 324900288, Турция, Бурса, Юнусели 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Атанасов Тодоров
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

288. Секционна избирателна комисия № 324900289, Турция, Бурса, Юнусели 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Ива Христова Андровска
ЧЛЕНОВЕ:
Шуаиб Тасин Мехмед

289. Секционна избирателна комисия № 324900290, Турция, Бурса, Ючевлер - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Цветанка Владимирова Дишлийска
ЧЛЕНОВЕ:

290. Секционна избирателна комисия № 324900291, Турция, Бююккаръщаран - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юзджан Дургут Емин
СЕКРЕТАР: Ерхан Ахмед Мустафа
ЧЛЕНОВЕ:
Мехмедали Мюмюн Мехмед

291. Секционна избирателна комисия № 324900292, Турция, Визе - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мустафа Хюсеинали Мехмедали
СЕКРЕТАР: Мустафа Мюмюнов Юсеинов
ЧЛЕНОВЕ:
Синан Зафри Камбер

292. Секционна избирателна комисия № 324900293, Турция, Гебзе 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фикрет Изет Хюсни
СЕКРЕТАР: Чавдар Чавдаров Иванов
ЧЛЕНОВЕ:

293. Секционна избирателна комисия № 324900294, Турция, Гебзе 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Исмаил Мустафов Топалов
СЕКРЕТАР: Александър Илиев Василев
ЧЛЕНОВЕ:

294. Секционна избирателна комисия № 324900295, Турция, Гебзе 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Исай Исаев Исаев
СЕКРЕТАР: Биляна Светославова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Лиляна Славчева Окан

295. Секционна избирателна комисия № 324900296, Турция, Гебзе 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мустафа Емин Шакир
СЕКРЕТАР: Васил Стоянов Якимовски
ЧЛЕНОВЕ:

296. Секционна избирателна комисия № 324900297, Турция, Бурса, Даръджа - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселин Първанов Тошев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ръфат Яйкуб Яйкуб
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Шюкрю Мюмюн Чауш

297. Секционна избирателна комисия № 324900298, Турция, Бурса, Дериндже - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ахмед Ахмед Реджеб
СЕКРЕТАР: Цеца Стоянова Стоянова
ЧЛЕНОВЕ:
Ибрахим Хасанов Махмудов

298. Секционна избирателна комисия № 324900299, Турция, Ескишехир - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрина Иванова Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бисер Илиев Ташчиев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Мийасе Ибрям Пазъ

299. Секционна избирателна комисия № 324900300, Турция, Измир Ататюрк 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Владимир Йорданов Ангелов
ЧЛЕНОВЕ:

300. Секционна избирателна комисия № 324900301, Турция, Измир Ататюрк 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Петков Петков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юсеин Ахмет Имам
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Левен Емилов Хаджиев

301. Секционна избирателна комисия № 324900302, Турция, Измир, Доганлар 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добромира Димова Димитрова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Севгюл Бейсим Ташджъ

302. Секционна избирателна комисия № 324900303, Турция, Измир, Доганлар 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марин Сарафимов Филипов
СЕКРЕТАР: Билян Боянов Ангелов
ЧЛЕНОВЕ:

303. Секционна избирателна комисия № 324900304, Турция, Измир, Чамлъкуле 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Дан Букур
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Рамадан Ахмед Мюмюн

304. Секционна избирателна комисия № 324900305, Турция, Измир, Чамлъкуле 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Елеонора Евдокимова Ангелкова
ЧЛЕНОВЕ:
Хафизе Юзеир Емин

305. Секционна избирателна комисия № 324900306, Турция, Измир, Сарнъч 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ерол Мусин Нури
СЕКРЕТАР: Емил Иванов Вълчев
ЧЛЕНОВЕ:

306. Секционна избирателна комисия № 324900307, Турция, Измир, Сарнъч 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айше Фикрет Мюмюн
СЕКРЕТАР: Жана Недкова Кадънкова
ЧЛЕНОВЕ:

307. Секционна избирателна комисия № 324900308, Турция, Измир, Сарнъч 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Петрова Дънева
СЕКРЕТАР: Мелина Борянова Христова
ЧЛЕНОВЕ:
Себахетин Керим Ходжа

308. Секционна избирателна комисия № 324900309, Турция, Измир, Сарнъч 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Назиле Сами Осман
СЕКРЕТАР: Венелина Борисова Борисова
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Стефанов Пенев

309. Секционна избирателна комисия № 324900310, Турция, Измир, Гьоредже 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлияна Миланова Вълкова
СЕКРЕТАР: Йорданка Йосифова Ганчева
ЧЛЕНОВЕ:
Силвия Христова Хаджиева

310. Секционна избирателна комисия № 324900311, Турция, Измир, Гьоредже 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Весвие Мустафа Мустафа
СЕКРЕТАР: Даниела Цветанова Кънева
ЧЛЕНОВЕ:

311. Секционна избирателна комисия № 324900312, Турция, Измир, Гази Паша 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фахри Махмуд Сюлейман
СЕКРЕТАР: Александър Красимиров Нейчев
ЧЛЕНОВЕ:
Семра Ахмед Ахмед

312. Секционна избирателна комисия № 324900313, Турция, Измир, Гази Паша 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хилми Юсеин Юсеин
СЕКРЕТАР: Мая Павлинова Маркова
ЧЛЕНОВЕ:
Мартин Мартинов Асенов

313. Секционна избирателна комисия № 32431400314, Турция, Измир, Алиага - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариана Александрова Генева-Тодорова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бина Юлиянова Юрай
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Ренета Недева Исаева

314. Секционна избирателна комисия № 324900315, Турция, Измир, Гюмюлдюр - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нурхан Нуритин Алиосман
СЕКРЕТАР: Марийка Георгиева Роглева
ЧЛЕНОВЕ:

315. Секционна избирателна комисия № 324900316, Турция, Измир, Ичмелер - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Северина Сашева Еминова
СЕКРЕТАР: Мариана Димитрова Йотова
ЧЛЕНОВЕ:

316. Секционна избирателна комисия № 324900317, Турция, Измир, Йешилова - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мехмед Касъм Емин
СЕКРЕТАР: Мартина Първанова Кехайова
ЧЛЕНОВЕ:
Бейхан Мюмюн Ибрам

317. Секционна избирателна комисия № 324900318, Турция, Измир, Пънарбашъ - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Самед Сабри Ахмед
СЕКРЕТАР: Маруся Славчева Велева
ЧЛЕНОВЕ:
Емил Мартинов Миланов

318. Секционна избирателна комисия № 324900319, Турция, Измит - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мелина Крикор Крикорян
ЧЛЕНОВЕ:
Ерол Ариф Мейзин

319. Секционна избирателна комисия № 324900320, Турция, Инегьол 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илхан Емин Мюмюн
СЕКРЕТАР: Диана Дойчинова Дойчева
ЧЛЕНОВЕ:
Сабиха Расим Емин

320. Секционна избирателна комисия № 324900321, Турция, Инегьол 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Янчев Бисеров
СЕКРЕТАР: Александър Стоянов Попов
ЧЛЕНОВЕ:
Шабан Рамадан Сюлейман

321. Секционна избирателна комисия № 324900322, Турция, Истанбул, Консулство - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

322. Секционна избирателна комисия № 324900323, Турция, Истанбул, Б.Ото- Гюмюшпала 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Васил Георгиев Дурев

323. Секционна избирателна комисия № 324900324, Турция, Истанбул, Б.Ото- Гюмюшпала 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Милчева Симеонова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

324. Секционна избирателна комисия № 324900325, Турция, Истанбул, Б. Ото-Гюмюшпала 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Боряна Пламенова Николова
ЧЛЕНОВЕ:

325. Секционна избирателна комисия № 324900326, Турция, Истанбул, Гюмюшпапа 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Халилибрям Ахмедов Хюсеинов
СЕКРЕТАР: Евгения Иванова Попова
ЧЛЕНОВЕ:

326. Секционна избирателна комисия № 324900327, Турция, Истанбул, Гюмюшпапа 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Милан Радославов Томанов
ЧЛЕНОВЕ:

327. Секционна избирателна комисия № 324900328, Турция, Истанбул, Джеватпаша 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Добринка Георгиева Господинова
Георги Петров Божинов

328. Секционна избирателна комисия № 324900329, Турция, Истанбул, Джеватпаша 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Лучия Георгиева Бакалчева

329. Секционна избирателна комисия № 324900330, Турция, Истанбул, Джеватпаша 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Гергана Димитрова Пенчева

330. Секционна избирателна комисия № 324900331, Турция, Истанбул, Ортамахала 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирена Константинова Василева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тони Кънчев Кънев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Сонер Заферов Фикриев
Хаккъ Кязимов Халилов

331. Секционна избирателна комисия № 324900332, Турция, Истанбул, Ортамахала 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петьо Дианов Димитров
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

332. Секционна избирателна комисия № 324900333, Турция, Истанбул, Авджълар - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тиха Николова Кандева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

333. Секционна избирателна комисия № 324900334, Турция, Истанбул, Арнавуткьой - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катерина Василева Кацева-Младенова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Бейхан Нуридин Мурад

334. Секционна избирателна комисия № 324900335, Турция, Истанбул, Бахчелиевлер - Чобанчешме - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрина Радоева Малчева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Нюлюфер Ереджеб Мехмед

335. Секционна избирателна комисия № 324900336, Турция, Истанбул, Башакшехир - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Кирилов Карамешев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Йълдъз Карамфилова Иванова

336. Секционна избирателна комисия № 324900337, Турция, Истанбул, Бейликдюзю - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Димитрова Възлева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Илияна Христова Кахраман

337. Секционна избирателна комисия № 324900338, Турция, Истанбул, Газиосманпаша - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Атанасов Плевнелиев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Нина Радославова Маджарова

338. Секционна избирателна комисия № 324900339, Турция, Истанбул, Гюнешли Меркез - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Юрийев Данев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Ремзие Исмаил Мехмед

339. Секционна избирателна комисия № 324900340, Турция, Истанбул, Есенюрт - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Миленов Алексиев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Светлана Цветанова Станева

340. Секционна избирателна комисия № 324900341, Турция, Истанбул, Зейтинбурну - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дияна Янева Лилова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Йордан Илиев Момчилов

341. Секционна избирателна комисия № 324900342, Турция, Истанбул, Кючукчекмедже - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Сталинов Тенев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

342. Секционна избирателна комисия № 324900343, Турция, Истанбул, Пендик Йени - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Анкова Алексова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

343. Секционна избирателна комисия № 324900344, Турция, Истанбул, Силиври Йени - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Стоянова Младенова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Ергюл Иджаби Мухарем

344. Секционна избирателна комисия № 324900345, Турция, Истанбул, Султангази - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Георгиева Трифонова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

345. Секционна избирателна комисия № 324900346, Турция, Истанбул, Талятпаша - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сезен Бехчет Руфат
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

346. Секционна избирателна комисия № 324900347, Турция, Капаклъ - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виктор Александров Илиянов
СЕКРЕТАР: Светла Николова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:

347. Секционна избирателна комисия № 324900348, Турция, Караджабей - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светослав Смасов Башев
СЕКРЕТАР: Иван Емилов Нурков
ЧЛЕНОВЕ:

348. Секционна избирателна комисия № 324900349, Турция, Курткьой (Пендик Курткьoй Йенишехир) - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Иванова Лозанова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Боян Руменов Хамджиев

349. Секционна избирателна комисия № 324900350, Турция, Къркларели - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Бисеров Симеонов
СЕКРЕТАР: Силвия Стефчова Зарева
ЧЛЕНОВЕ:

350. Секционна избирателна комисия № 324900351, Турция, Кьорфез - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лъчезар Цецков Цветков
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

351. Секционна избирателна комисия № 324900352, Турция, Люлебургаз - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Филип Стефанов Шулц
ЧЛЕНОВЕ:

352. Секционна избирателна комисия № 324900353, Турция, Маниса -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Каменова Тодорова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Ахмед Мюмюнов Мехмедов

353. Секционна избирателна комисия № 324900354, Турция, Маниса Караагачлъ - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фаретин Рамадан Рамадан
СЕКРЕТАР: Мирослава Веселинова Мачева
ЧЛЕНОВЕ:
Eмил Иванов Огнянов

354. Секционна избирателна комисия № 324900355, Турция, Мармараджък - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Настя Наскова Атанасова
СЕКРЕТАР: Нели Кръстева Първанова
ЧЛЕНОВЕ:

355. Секционна избирателна комисия № 324900356, Турция, Мерсин - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лиляна Димитрова Владимирова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Етем Хюсеин Хюсеин

356. Секционна избирателна комисия № 324900357, Турция, Муратлъ - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Осман Салим Адем
СЕКРЕТАР: Юлий Василев Василев
ЧЛЕНОВЕ:

357. Секционна избирателна комисия № 324900358, Турция, Одрин - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Даниела Петрова Гинчева
ЧЛЕНОВЕ:

358. Секционна избирателна комисия № 324900359, Турция, Сакъзкьой - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рени Симеонова Балджиева
СЕКРЕТАР: Ради Стефчев Радев
ЧЛЕНОВЕ:
Невен Бисеров Узунов

359. Секционна избирателна комисия № 324900360, Турция, Сарай - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сюйзан Мустафа Шабан
СЕКРЕТАР: Любомира Пенчева Александрова-Ангелова
ЧЛЕНОВЕ:

360. Секционна избирателна комисия № 324900361, Турция, Сердиван - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Нели Венкова Ненчева
ЧЛЕНОВЕ:

361. Секционна избирателна комисия № 324900362, Турция, Текирдаа - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мелек Исметова Карадаш
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Адриан Викторов Александров

362. Секционна избирателна комисия № 324900363, Турция, Улаш - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Джелил Неджиб Кямил
СЕКРЕТАР: Ивиан Бориславов Бенишев
ЧЛЕНОВЕ:

363. Секционна избирателна комисия № 324900364, Турция, Феризли - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Вяра Кънчева Панайотова
ЧЛЕНОВЕ:

364. Секционна избирателна комисия № 324900365, Турция, Чайърова 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Златков Христов
СЕКРЕТАР: Ива Васкова Пелтекова
ЧЛЕНОВЕ:

365. Секционна избирателна комисия № 324900366, Турция, Чайърова 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фахридин Мехмед Халил
СЕКРЕТАР: Пламен Стоянов Цолов
ЧЛЕНОВЕ:

366. Секционна избирателна комисия № 324900367, Турция, Черкезкьой - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сузана Невенова Косева
СЕКРЕТАР: Боряна Георгиева Ферманджиева
ЧЛЕНОВЕ:

367. Секционна избирателна комисия № 324900368, Турция, Чорлу, Шейх Синан 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христина Стефанова Лачева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Тюркян Ниази Кушчу

368. Секционна избирателна комисия № 324900369, Турция, Чорлу, Шейх Синан 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фааредин Исмаил Асан
СЕКРЕТАР: Гергана Асенова Стоева
ЧЛЕНОВЕ:
Магдалена Наумова Андреева

369. Секционна избирателна комисия № 324900370, Турция, Чорлу Шейх Синан 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сабиха Еюб Зекерие
СЕКРЕТАР: Ива Димитрова Маркова
ЧЛЕНОВЕ:
Сияна Наумова Стоева

370. Секционна избирателна комисия № 324900371, Турция, Чорлу , Шейх Синан 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тезджан Смаил Ариф
СЕКРЕТАР: Шермин Фикрет Ибрахим
ЧЛЕНОВЕ: Кямиле Кемал Мандажъ

371. Секционна избирателна комисия № 324900372, Турция, Чорлу Каземие - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Неждет Осман Хасан
СЕКРЕТАР: Елена Страшимирова Деянова
ЧЛЕНОВЕ:

372. Секционна избирателна комисия № 324900373, Турция, Чорлу, Йешилтепе 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Огнян Сашев Минков
СЕКРЕТАР: Васил Иванов Попов
ЧЛЕНОВЕ:

373. Секционна избирателна комисия № 324900374, Турция, Чорлу, Йешилтепе 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ажда Неджати Вейсал
СЕКРЕТАР: Ася Николова Христова
ЧЛЕНОВЕ:

374. Секционна избирателна комисия № 324900375, Турция, Чорлу, Йешилтепе 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Наумов Мартинов
СЕКРЕТАР: Николай Захариев Младенов
ЧЛЕНОВЕ:

375. Секционна избирателна комисия № 324900376, Турция, Чорлу, Хавузпар 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ерол Джемилов Мехмедов
СЕКРЕТАР: Асен Панев Петров
ЧЛЕНОВЕ:

376. Секционна избирателна комисия № 324900377, Турция, Чорлу, Хавузпар 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Севгин Иззет Реджеб
СЕКРЕТАР: Йорданка Христова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:

377. Секционна избирателна комисия № 324900378, Турция, Ялова 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нури Мехмед Мехмед
СЕКРЕТАР: Ина Славейкова Славчева
ЧЛЕНОВЕ:

378. Секционна избирателна комисия № 324900379, Турция, Ялова 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Четин Хасан Дрянцали
СЕКРЕТАР: Бояна Станкова Мечкова
ЧЛЕНОВЕ:
Севахатин Ферадов Шакиров

379. Секционна избирателна комисия № 324900380, Турция, Ялова 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Осман Хюсеинали Осман
СЕКРЕТАР: Летиф Осман Сюлеман
ЧЛЕНОВЕ:
Халиме Смаил Рупчалъ

380. Секционна избирателна комисия № 325000381, Украйна, Киев - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветан Борисов Главашки
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Емилия Искренова Пенкова
ЧЛЕНОВЕ:

381. Секционна избирателна комисия № 325100382, Унгария, Будапеща - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Драгостин Иванов Драгостинов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Тодор Миланов Николов
ЧЛЕНОВЕ:
Юлиана Василева Петкова

382. Секционна избирателна комисия № 325200383, Финландия, Хелзинки - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Стаменова Минкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Бориславов Николов
СЕКРЕТАР: Александър Теодосиев Костадинов
ЧЛЕНОВЕ:
Алек Методиев Каленски

383. Секционна избирателна комисия № 325200384, Финландия, Тампере - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яна Стефанова Цанева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Рашков Йорданов
СЕКРЕТАР: Станислав Петромилов Нончев
ЧЛЕНОВЕ:
Елиас Рауно Мякинен

384. Секционна избирателна комисия № 325300385, ФР Германия, Берлин 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

385. Секционна избирателна комисия № 325300386, ФР Германия, Берлин 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Ани Валери Вълчева
ЧЛЕНОВЕ:

386. Секционна избирателна комисия № 325300387, ФР Германия, Хамбург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кузман Петров Попов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Светлозар Бонев Иванов

387. Секционна избирателна комисия № 325300388, ФР Германия, Мюнхен 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

388. Секционна избирателна комисия № 325300389, ФР Германия, Мюнхен 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Димитрова Сапунджиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

389. Секционна избирателна комисия № 325300390, ФР Германия, Франкфурт 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Йонка Николова Янакиева
ЧЛЕНОВЕ:

390. Секционна избирателна комисия № 325300391, ФР Германия, Франкфурт 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Николов Янакиев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Ивайло Владимиров Абаджиев

391. Секционна избирателна комисия № 325300392, ФР Германия, Магдерубрг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Любомира Димитрова Фандъкова-Георгиева

392. Секционна избирателна комисия № 325300393, ФР Германия, Дармщат - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виолета Ангелова Бойгер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стела Иванова Иванова
СЕКРЕТАР: Лилия Димитрова Нанкова
ЧЛЕНОВЕ:
Виктория Иванова Костадинова

393. Секционна избирателна комисия № 325300394, ФР Германия, Дортмунд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Илиянов Стефанов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зорница Илианова Грънчарова
СЕКРЕТАР: Васил Стайков Седянков
ЧЛЕНОВЕ:
Веселин Василев Горнишки

394. Секционна избирателна комисия № 325300395, ФР Германия, Дрезден - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симеон Христов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселин Минчев Минчев
СЕКРЕТАР: София Руменова Трайкова
ЧЛЕНОВЕ:
Никола Георгиев Белчев

395. Секционна избирателна комисия № 325300396, ФР Германия, Дюселдроф - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Евтимов Стаменов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Димитрова Тодорова
СЕКРЕТАР: Богомила Ивелинова Богомилова
ЧЛЕНОВЕ:

396. Секционна избирателна комисия № 325300397, ФР Германия, Карлсруе - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Митков Тошовски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Димитър Пламенов Личев
ЧЛЕНОВЕ:

397. Секционна избирателна комисия № 325300398, ФР Германия, Кьолн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Васил Георгиев Тонев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислава Галинова Цеферер
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Илияна Михайлова Михайлова

398. Секционна избирателна комисия № 325300399, ФР Германия, Манхайм - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарита Димитрова Ангелова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бейхайдин Исмаил Исмаил
СЕКРЕТАР: Цветелина Пламенова Прокопиева
ЧЛЕНОВЕ:

399. Секционна избирателна комисия № 325300400, ФР Германия, Нюрнберг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Миглена Желева Маринова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Иванов Лалов
СЕКРЕТАР: Ася Неждет Бонева
ЧЛЕНОВЕ:
Иво Любомиров Стоилов

400. Секционна избирателна комисия № 325300401, ФР Германия, Регенсбург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Антонова Тончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ненчо Николов Кавърков
СЕКРЕТАР: Петя Кирилова Тодорова
ЧЛЕНОВЕ:
Живка Марчева Желязова

401. Секционна избирателна комисия № 325300402, ФР Германия, Фрайбург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дима Христева Кюртидис
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Тенев Кортенски
СЕКРЕТАР: Тодор Димов Цонев
ЧЛЕНОВЕ:
Диляна Пенева Иванова

402. Секционна избирателна комисия № 325300403, ФР Германия, Щутгарт - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тони Райков Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Христов Иванов
СЕКРЕТАР: Даниела Апостолова Костадинова
ЧЛЕНОВЕ:

403. Секционна избирателна комисия № 325400404, Франция, Париж 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

404. Секционна избирателна комисия № 325400405, Франция, Париж 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

405. Секционна избирателна комисия № 325400406, Франция, Страсбург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниелида Андонова Пиргова-Вебер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лидия Борисова Михова
СЕКРЕТАР: Камелия Стефанова Николова
ЧЛЕНОВЕ:
Йоана Детелинова Павлова

 

406. Секционна избирателна комисия № 325400407, Франция, Марсилия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Клод Еме Робер Пиера
СЕКРЕТАР: Даниела Цветкова Йорданова
ЧЛЕНОВЕ:
Теодора Василева Герен

407. Секционна избирателна комисия № 325400408, Франция, Лион- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрина Тодорова Бертран
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мартин Йорданов Костов
ЧЛЕНОВЕ:

408. Секционна избирателна комисия № 325400409, Франция, Тулуза - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мирослава Валентинова Байчева
ЧЛЕНОВЕ:
Кремена Манолова Макашева

409. Секционна избирателна комисия № 325400410, Франция, Бордо- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Димчева Дюбул-Асенова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велислава Борисова Джамбазова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Спас Стойчев Стоев

410. Секционна избирателна комисия № 325400411, Франция, Ница - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Свиленова Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Соня Лъчезарова Владова
ЧЛЕНОВЕ:
Виктор Ганчев Георгиев

411. Секционна избирателна комисия № 325400412, Франция, Контрес - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зорница Стаменова Рангелова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

412. Секционна избирателна комисия № 325400413, Франция, Лил - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Людмилова Янева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Данаил Йорданов Дамянов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Боян Валентинов Бялков

413. Секционна избирателна комисия № 325400414, Франция, Монпелие - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ива Василева Милкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариела Петрова Стефанова
СЕКРЕТАР: Златко Валериев Милоев
ЧЛЕНОВЕ:
Ваня Красимирова Хинова

414. Секционна избирателна комисия № 325500415, Хърватия, Загреб - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Момчил Стоянов Райчевски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дориана Жак Коен
СЕКРЕТАР: Диана Николаева Гласнова
ЧЛЕНОВЕ:
Калин Василев Лазаров

415. Секционна избирателна комисия № 325600416, Чехия, Прага - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кремена Димитрова Сханелцова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

416. Секционна избирателна комисия № 325600417, Чехия, Бърно - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Петрова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Йорданова Тодорова
СЕКРЕТАР: Елена Иванова Крейчова
ЧЛЕНОВЕ:
Сашо Аврамов Михайлов

417. Секционна избирателна комисия № 325700418, Швейцария, Базел - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристиан Петров Ванев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Веселинова Керачева
СЕКРЕТАР: Петя Костадинова Николова
ЧЛЕНОВЕ:
Пaвел Начев Петров

418. Секционна избирателна комисия № 325700419, Швейцария, Берн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Милчева Пенева
СЕКРЕТАР: Валя Василева Митева
ЧЛЕНОВЕ:
Кръстю Денчев Стоянов

419. Секционна избирателна комисия № 325700420, Швейцария, Женева - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Христов Анчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вера Венелинова Йоцова-Димитрова
СЕКРЕТАР: Пламена Христова Парашкевова
ЧЛЕНОВЕ:

420. Секционна избирателна комисия № 325700421, Швейцария, Цюрих - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велина Петрова Станкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живка Ботева Агова
СЕКРЕТАР: Димитър Емилов Иванов
ЧЛЕНОВЕ:

421. Секционна избирателна комисия № 325700422, Швейцария, Лозана - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венета Трифонова Атанасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виолета Николова Антонова
СЕКРЕТАР: Христина Емилова Янкова
ЧЛЕНОВЕ:
Райна Владимирова Сотирова

422. Секционна избирателна комисия № 325800423, Швеция, Стокхолм - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Иванова Сидерова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Айсел Шефки Мартинова
Лилия Иванова Тодорова-Янсенс

423. Секционна избирателна комисия № 325800424, Швеция, Молмьо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Спаскова Жоевска
СЕКРЕТАР: Володя Калчев Райков
ЧЛЕНОВЕ:
Гюлчан Мустафа Алиосман

424. Секционна избирателна комисия № 325800425, Швеция, Гьотеборг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валерия Димитрова Мечкова
СЕКРЕТАР: Галатея Кирилова Коликова
ЧЛЕНОВЕ:
Румен Пламенов Кръстев

425. Секционна избирателна комисия № 325900426, Япония, Токио - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Георгиев Илиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катинка Илиева Попова
СЕКРЕТАР: Ирен Ангелова Величкова-Ямами
ЧЛЕНОВЕ:
Олег Найденов Дойчинов

426. Секционна избирателна комисия № 320900427, Великобритания, Лондон, Иилинг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарита Константинова Тасева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Насков Андреев
СЕКРЕТАР: Радослав Златинов Тотев
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Ангелов Димов
Емилия Ивайлова Атанасова

427. Секционна избирателна комисия № 324400428, САЩ, Куинс, Ню Йорк- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Николаева Хамбарджиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Николов Стоянов
СЕКРЕТАР: Юлиана Живкова Ангелова
ЧЛЕНОВЕ: Венера Иванова Върбанова
Владимир Георгиев Станишев

428. Секционна избирателна комисия № 326000429, Тунис , Тунис - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Запрян Христонов Запрянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Трифонов Ненов
СЕКРЕТАР: Гачо Йотов Гачевски
ЧЛЕНОВЕ: Пенка Иванова Майстер
Долорес Викторова Донова-Мелки

ІІ. ПРОМЕНИ в съставите на секционните избирателни комисии извън страната:

ОСВОБОЖДАВА Мария Димитрова Мавровая, ЕГН..., като секретар на СИК № 320200005, Австрия, Виена 1.

ОСВОБОЖДАВА Магдалена Руменова Янева ЕГН..., като председател на СИК № 320200006, Австрия , Виена 2.

НАЗНАЧАВА Пламен Николаев Ганчев, ЕГН..., като секретар на СИК № 320200005, Австрия, Виена 1.

НАЗНАЧАВА Елена Александрова Атанасова ЕГН..., като председател на СИК № 320200006, Австрия, Виена 2.

ОСВОБОЖДАВА Айше Идрис Назиф, ЕГН..., като председател на СИК № № 324900351, Турция, Кьорфез.

НАЗНАЧАВА Ниязи Хашим Дурмуш, ЕГН..., като председател на СИК № № 324900351, Турция, Кьорфез.

ОСВОБОЖДАВА Радка Николова Младенова, ЕГН..., като член на СИК № 321100079, Гърция, Остров Кос.

НАЗНАЧАВА Асен Георгиев Христов, ЕГН..., член на СИК № № 321100079, Гърция, Остров Кос.

ОСВОБОЖДАВА Боряна Славова Янева, ЕГН..., като секретар на СИК № 321700098, Испания, Мадрид 1

НАЗНАЧАВА Татяна Кирилова Дончева, ЕГН..., като секретар на СИК № 321700098, Испания, Мадрид 1.

ОСВОБОЖДАВА Ралица Тотева Джубраилова-Чорбаджийска, ЕГН..., като член на СИК № 321700107, Испания, Енгера

НАЗНАЧАВА Иван Пенчев Данчев, ЕГН..., като член на СИК № 321700107, Испания, Енгера.

ОСВОБОЖДАВА Анита Дончева Дичева, ЕГН..., като член на СИК № 321700120, Испания, Канталехо.

ПРЕНАЗНАЧАВА Анита Дончева Дичева, ЕГН..., като член СИК № 321700123, Испания, Малага

ОСВОБОЖДАВА Борислав Митков Петров, ЕГН..., като член на СИК № 321700123, Испания, Малага

ПРЕНАЗНАЧАВА Борислав Митков Петров, ЕГН..., като секретар СИК № 321700120, Испания, Канталехо.

ОСВОБОЖДАВА Мирослав Милчев Атанасов, ЕГН..., като член на СИК № 321700122, Испания, Лорка.

ОСВОБОЖДАВА Яна Стоянова Сарова, ЕГН..., член на СИК № 321700126, Испания, Пеняфиел.

ПРЕНАЗНАЧАВА Мирослав Милчев Атанасов, ЕГН..., като секретар на СИК № 321700126, Испания, Пеняфиел.

ПРЕНАЗНАЧАВА Яна Стоянова Сарова, ЕГН..., член на СИК № 321700122, Испания, Лорка.

ОСВОБОЖДАВА Лъчезар Георгиев Атанасов, ЕГН..., като заместник-председател на СИК № 321800132, Италия, Милано 1.

НАЗНАЧАВА Весела Николова Иванова, ЕГН..., като заместник-председател на СИК № 321800132, Италия, Милано 1.

НАЗНАЧАВА Ренгинар Якуб Сали, ЕГН..., като член на СИК № 324900358, Турция, Одрин.

ОСВОБОЖДАВА Емил Тодоров Трифонов, ЕГН..., като член на СИК № 320900048, Великобритания, Богнър Реджис

НАЗНАЧАВА Десислава Венелинова Уийлър, ЕГН..., като член на СИК № 320900048, Великобритания, Богнър Реджис.

ОСВОБОЖДАВА Петя Григорова Захариева, ЕГН..., като член на СИК № 324900248, Турция, Синджан Гьочмен Евлери.

НАЗНАЧАВА Албена Йорданова Ангелова, ЕГН..., като член на СИК № 324900248, Турция, Синджан Гьочмен Евлери.

ОСВОБОЖДАВА Мария Павлинова Петрова, ЕГН..., като член на СИК № 324900267, Турция, Бурса Йени 1.

НАЗНАЧАВА Борис Якимов Якимов, ЕГН..., като член на СИК № 324900267, Турция, Бурса Йени 1.

ОСВОБОЖДАВА Стефка Иванова Кирилова, ЕГН..., като член на СИК № 324900309, Турция, Измир, Сарнъч 4

НАЗНАЧАВА Бойчин Йосифов Андонов, ЕГН..., като член на СИК № 324900309, Турция, Измир, Сарнъч 4.

ОСВОБОЖДАВА Илия Василев Илиев, ЕГН..., като член на СИК № 324900311, Турция, Измир, Гьоредже 2.

НАЗНАЧАВА Ивелина Стоянова Шопова, ЕГН..., като член на СИК № 324900311, Турция, Измир, Гьоредже 2.

ОСВОБОЖДАВА Детелина Трифонова Тончева, ЕГН..., като член на СИК № 324900318, Турция, Измир, Пънарбашъ.

НАЗНАЧАВА Ирина Евгениева Тихова, ЕГН..., като член на СИК № 324900318, Турция, Измир, Пънарбашъ.

ОСВОБОЖДАВА Марин Тодоров Балтов, ЕГН..., като член на СИК № 324900325, Турция, Истанбул, Б. Ото-Гюмюшпала 3.

НАЗНАЧАВА Любов Евгениева Загорска, ЕГН..., като член на СИК № 324900325, Турция, Истанбул, Б. Ото-Гюмюшпала 3.

ОСВОБОЖДАВА Николина Цветанова Гуляшка, ЕГН..., като член на СИК № 324900330, Турция, Истанбул, Джеватпаша 3

НАЗНАЧАВА Христинка Цветанова Георгиева, ЕГН..., като член на СИК № 324900330, Турция, Истанбул, Джеватпаша 3.

ОСВОБОЖДАВА Тони Кънчев Кънев, ЕГН..., като член на СИК № 324900331, Турция, Истанбул, Ортамахала 1.

ПРЕНАЗНАЧАВА Тони Кънчев Кънев, ЕГН..., като секретар на СИК № 324900331, Турция, Истанбул, Ортамахала 1.

ОСВОБОЖДАВА Силвия Христова Филипова, ЕГН..., като член на СИК № 324900365, Турция, Чайърова 1.

НАЗНАЧАВА Орхан Мустафа Мустафа, ЕГН..., като член на СИК № 324900365, Турция, Чайърова 1.

ОСВОБОЖДАВА Жанета Богомилова Йорданова, ЕГН..., като член на СИК № 324900348, Турция, Караджабей.

НАЗНАЧАВА Пепа Василева Пенчева, ЕГН..., като член на СИК № 324900348, Турция, Караджабей.

ОСВОБОЖДАВА Георги Димитров Попов, ЕГН..., като член на СИК № 324900337, Турция, Истанбул, Бейликдюзю.

НАЗНАЧАВА Александър Красимиров Иванов, ЕГН..., като член на СИК № 324900337, Турция, Истанбул, Бейликдюзю.

ОСВОБОЖДАВА Зорница Стаменова Рангелова, ЕГН..., като член на СИК № 324900357, Турция, Муратлъ.

НАЗНАЧАВА Анна Велимирова Мартулкова, ЕГН..., като член на СИК № 324900357, Турция, Муратлъ.

ОСВОБОЖДАВА Елена Костадинова Кирилова, ЕГН..., като член на СИК № 324900366, Турция, Чайърова 2.

НАЗНАЧАВА Невена Костадинова Миленчева-Бабева, ЕГН..., като член на СИК № 324900366, Турция, Чайърова 2.

ОСВОБОЖДАВА Христинка Цветанова Георгиева, ЕГН..., като член на СИК № 324900378, Турция, Ялова 1.

НАЗНАЧАВА Иван Георгиев Нейчев, ЕГН..., като член на № 324900378, Турция, Ялова 1.

ОСВОБОЖДАВА Анелия Маринова Петкова, ЕГН..., като член на СИК № 324900380, Турция, Ялова 3.

НАЗНАЧАВА Младен Йоникиев Петрунов, ЕГН..., като член на № 324900380, Турция, Ялова 3.

ОСВОБОЖДАВА Добрин Димитров Добрев като председател на СИК № 322400149, Кипър, Никозия 2.

ОСВОБОЖДАВА Нина Кръстева Дончева, ЕГН..., като серетар на СИК № 322400151, Кипър, Пафос.

ПРЕНАЗНАЧАВА Добрин Димитров Добрев, ЕГН..., като секретар на СИК № 322400151, Кипър, Пафос.

ПРЕНАЗНАЧАВА Нина Кръстева Дончева, ЕГН..., като председател на СИК № 322400149, Кипър, Никозия 2.

ОСВОБОЖДАВА Румен Русев Димитров, ЕГН..., като секретар на СИК № 324900285, Турция, Бурса, Хамитлер 2.

НАЗНАЧАВА Мехмед Реджеб Муса, ЕГН..., като секретар на СИК № 324900285, Турция, Бурса, Хамитлер 2.

ОСВОБОЖДАВА Галип Назиф Али, ЕГН..., като заместник-председател на СИК № 324900254, Турция, Бурса Истиклял 1.

НАЗНАЧАВА Наталия Бонева Миланова, ЕГН..., като заместник-председател на СИК № 324900254, Турция, Бурса Истиклял 1.

ОСВОБОЖДАВА Антон Георгиев Найденов, ЕГН..., като член на СИК № 321600089, Ирландия, Дъблин.

НАЗНАЧАВА Андриан Мирославов Андрианов, ЕГН..., като член на СИК № 321600089, Ирландия, Дъблин .

ІІІ. ДОПУСКА поправка на техническа грешка, като в секционна избирателна комисия № 324900358, Турция, Одрин, на ред четвърти вместо „ЧЛЕН Александър Колев Стаменов", да се чете „ЧЛЕН Ренгинар Якуб Сали, ЕГН ...". 

ІV. УТВЪРЖДАВА списък с резервните членове на секционните избирателни комисии извън страната за гласуване в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г. съгласно приложение № 1.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивилина Алексиева

СЕКРЕТАР:

Севинч Солакова

* Публикувано на

Свързани решения:

1156-НС/

1208-НС/

1263-НС/

1269-НС/

1274-НС/

1275-НС/

1280-НС/

Календар

Решения

  • № 1735-МИ / 23.01.2020

    относно: промяна в състава на ОИК – Добричка, област Добрич

  • № 1734-МИ / 21.01.2020

    относно: налагане на административно наказание на доставчика на медийни услуги „Икономедия“ АД, за нарушение на изискването на чл. 205, ал. 5 от Изборния кодекс

  • № 1733-МИ / 16.01.2020

    относно: жалба от Р. Р. Д. и коалиция „БСП за България“ срещу решение № 234 от 20.11.2019 г. ОИК – Кюстендил, област Кюстендил

  • всички решения