Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 1037-НС
София, 22 септември 2014

ОТНОСНО: назначаване съставите на секционните избирателни комисии извън страната за гласуване в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г.

На основание чл. 57, ал. 1, т. 5,т. 17 и т. 18 във връзка с чл. 14 от Изборния кодекс, Решение № 920-НС от 12.09.2014 г., Решение № 928-НС от 13.09.2014 г., Решение № 941-НС от 15.09.2014 г. Решение № 976-НС от 18.09.2014 г. на ЦИК, писмо на Министерството на външните работи с вх. № НС-04-01-54 от 19.09.2014 г. на ЦИК, протокол от проведени консултации в Централна избирателна комисия от 18.09.2014 г. и при постигнато съгласие за съставите на СИК извън страната за гласуване в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г. и писмо на ЦИК с изх. № НС-10-60 от 19.09.2014 г. Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И :

І. НАЗНАЧАВА съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г. Република България

 

1. Секционна избирателна комисия № 320100001, Австралия, Аделаида - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Тодоров Стефанов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Александър Стефанов
ЧЛЕНОВЕ: Гергана Цецкомирова Цокова

2. Секционна избирателна комисия № 320100002, Австралия, Бризбейн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Камен Петров Куцаров

3. Секционна избирателна комисия № 320100003, Австралия, Мелбърн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Петър Станков Петров

4. Секционна избирателна комисия № 320100004, Австралия, Сидни - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Деница Николова Велчева

5. Секционна избирателна комисия № 320200005, Австрия, Виена 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айлин Мехмедова Алиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александра Алексеева Йолова
СЕКРЕТАР: Мария Димитрова Маврова
ЧЛЕНОВЕ:
Милена Стефанова Узунова

6. Секционна избирателна комисия № 320200006, Австрия , Виена 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Магдалена Руменова Янева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фахри Бейтулов Ахмедов
СЕКРЕТАР: Христина Николова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Анна Чавдарова Попова
Александър Йорданов Детев

7. Секционна избирателна комисия № 320200007, Австрия , Виена 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлана Павлова Павлова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Гюлхан Идризова Ахмедова
ЧЛЕНОВЕ: Вера Иванова Ганева
Борис Иванов Георгиев

8. Секционна избирателна комисия № 320200008, Австрия, Винер Нойщад - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирфан Байрам Рашид
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Ивайлова Славкова
СЕКРЕТАР: Иван Георгиев Петров
ЧЛЕНОВЕ: Ивайло Върбанов Ценов

9. Секционна избирателна комисия № 320200009, Австрия, Брегенц - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Борислава Симеонова Щерева

10. Секционна избирателна комисия № 320200010, Австрия, Грац - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Даниел Иванов Стратиев
ЧЛЕНОВЕ: Мая Петрова Гошева

11. Секционна избирателна комисия № 320200011, Австрия, Линц - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Михаела Стефанова Михайлова
Тинка Драгова Троева

12. Секционна избирателна комисия № 320300012, Албания, Тирана - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Христо Маринов Йовчевски

13. Секционна избирателна комисия № 320400013, Аржентина, Буенос Айрес - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Стоян Михайлов Михайлов

14. Секционна избирателна комисия № 320500015, Афганистан, Кандахар - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Панко Георгиев Панов

15. Секционна избирателна комисия № 320600016, Белгия, Антверпен - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хюсню Хасан Хюсню
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Деян Ников Ников
Томислав Симеонов Костянев

16. Секционна избирателна комисия № 320600017, Белгия, Брюксел 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Васил Светославов Василев
СЕКРЕТАР: Алекси Григоров Костадинов
ЧЛЕНОВЕ: Анелия Бончева Ангелова

17. Секционна избирателна комисия № 320600018, Белгия, Брюксел 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Венциславова Асенова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Десислава Василева Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Карина Любомирова Ангелиева

18. Секционна избирателна комисия № 320600019, Белгия, Брюксел ПП 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елина Лазарова Начева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартина Емилова Хълок
СЕКРЕТАР: Мелек Фатин Фикри
ЧЛЕНОВЕ: Христиана Благоева Грозданова

19. Секционна избирателна комисия № 320600020, Белгия, Брюксел ПП 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Йовков Тончев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Георги Велчев Събев
ЧЛЕНОВЕ: Любомира Ненкова Димитрова

20. Секционна избирателна комисия № 320600021, Белгия, Гент -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нурген Османова Салиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Линко Алдинов Банцов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Йово Панчев Панчев

21. Секционна избирателна комисия № 320600022, Белгия, Льовен -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Юлиан Ивов Атанасов

22. Секционна избирателна комисия № 320700023, Босна и Херцеговина, Сараево -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Петър Боянов Петров

23. Секционна избирателна комисия № 320800024, Бразилия, Сао Пауло -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Елеонора Димитрова Димитрова

24. Секционна избирателна комисия № 320900025, Великобритания, Лондон Пос. 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Янчо Георгиев Янчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цано Цветелинов Кънчев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Жанет Емилова Грозева
Надежда Валтер Желязкова

25. Секционна избирателна комисия № 320900026, Великобритания, Лондон - Пос. 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боряна Христова Здравкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павел Златев Бакалов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Веселин Стоянов Арнаудов
Евгения Господинова Варадинова

26. Секционна избирателна комисия № 320900027, Великобритания, Лондон - Пос. 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Георгиева Добрева
СЕКРЕТАР: Господинка Петрова Тодорова
ЧЛЕНОВЕ: Петя Тодорова Карагеоргиева-Паунова
Мариана Василева Дамянова

27. Секционна избирателна комисия № 320900028, Великобритания, Лондон - Пос. 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Струмен Кирилов Паунов
СЕКРЕТАР: Тодорка Костова Василева
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Бориславов Велев
Десислава Иванова Гайдарова

28. Секционна избирателна комисия № 320900029, Великобритания, Лондон, Тотнъм 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Медиха Фахри Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Георгиев Върлинков
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Христина Стефанова Гинчева
Златина Владкова Димитрова

29. Секционна избирателна комисия № 320900030, Великобритания, Лондон , Тотнъм 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нишан Гарабед Джингозян
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борян Бисеров Ясенов
СЕКРЕТАР: Невена Здравкова Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Стоян Пенчев Локмаджиев
Боряна Димитрова Кънчева

30. Секционна избирателна комисия № 320900031, Великобритания, Лондон, Тотнъм 3- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Филипа Спасова Чучукова

31. Секционна избирателна комисия № 320900032, Великобритания, Лондон, Баркинг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Златев Бакалов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Костадин Димитров Душков
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Марио Валентин Маринов

32. Секционна избирателна комисия № 320900033, Великобритания, Лондон, Сатън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мая Тодорова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Илиянов Георгиев

33. Секционна избирателна комисия № 320900034, Великобритания, Лондон, Стратфорд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милко Райков Грозданов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Теодоров Бисерков
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Георги Христов Костурков

34. Секционна избирателна комисия № 320900035, Великобритания, Лондон, Уимбълдън - Мъртън Роуд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Ивов Никифоров
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Петър Илиев Спасов

35. Секционна избирателна комисия № 320900036, Великобритания, Манчестер - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виктор Минчов Панков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Тошко Йорданов Черкезов

36. Секционна избирателна комисия № 320900037, Великобритания, Глазгоу - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Тодор Борисов Кръстев

37. Секционна избирателна комисия № 320900038, Великобритания, Дънди - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Стоимен Миланов Велев

38. Секционна избирателна комисия № 320900039, Великобритания, Абърдийн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Борислав Станимиров Станимиров

39. Секционна избирателна комисия № 320900040, Великобритания, Бирмингам - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Светла Христова Дионисиева

40. Секционна избирателна комисия № 320900041, Великобритания, Бристол - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Николай Анастасов Цанков

41. Секционна избирателна комисия № 320900042, Великобритания, Единбург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Цветин Любомиров Спасов
Радослав Ивелинов Стоянов

42. Секционна избирателна комисия № 320900043, Великобритания, Колчестер - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Миглена Здравкова Младенова- Симеонова

43. Секционна избирателна комисия № 320900044, Великобритания, Чатам - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Илияна Борисова Данчилова
ЧЛЕНОВЕ: Таня Койчева Вълова-Кирякова

44. Секционна избирателна комисия № 320900045, Великобритания, Честър - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Атанасова Пържелова-Филипова

45. Секционна избирателна комисия № 320900046, Великобритания, Абъристуит - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Бранислав Славолюб Стаматович
Надя Михайлова Кръстева

46. Секционна избирателна комисия № 320900047, Великобритания, Белфаст - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Емил Тодоров Трифонов

47. Секционна избирателна комисия № 320900048, Великобритания, Богнър Реджис - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Андонов Мичев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Емил Тодоров Трифонов
Николай Димитров Бабев

48. Секционна избирателна комисия № 320900049, Великобритания, Борнмът - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симона Иванова Клисарска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Цветомира Йорданова Иванова
Антония Йорданова Тасева

49. Секционна избирателна комисия № 320900050, Великобритания, Брайтън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Калоян Маринов Георгиев
Златина Данаилова Толева

50. Секционна избирателна комисия № 320900051, Великобритания, Глостър - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Наталия Кирилова Димитрова

51. Секционна избирателна комисия № 320900052, Великобритания, Екситър - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ясен Христов Василкьов

52. Секционна избирателна комисия № 320900053, Великобритания, Кембридж - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Елисавета Петрова Паунова

53. Секционна избирателна комисия № 320900054, Великобритания, Ковънтри - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Даниела Костадинова Оцетова

54. Секционна избирателна комисия № 320900055, Великобритания, Ланкастър - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Борислав Георгиев Овчаров
Полина Иванова Петрова

55. Секционна избирателна комисия № 320900056, Великобритания, Лиидс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мария Иванова Цанкова

56. Секционна избирателна комисия № 320900057, Великобритания, Норич - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Гергана Петрова Мутафчиева

57. Секционна избирателна комисия № 320900058, Великобритания, Нотингам - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Наташа Иванова Блажева

58. Секционна избирателна комисия № 320900059, Великобритания, Нюкасъл на Tайн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Августина Константинова Даскалова

59. Секционна избирателна комисия № 320900060, Великобритания, Оксфорд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Николай Иванов Павлов

60. Секционна избирателна комисия № 320900061, Великобритания, Питърбъроу - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Пламенов Величков

61. Секционна избирателна комисия № 320900062, Великобритания, Портсмут - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мария Стефанова Иванова

62. Секционна избирателна комисия № 320900063, Великобритания, Саутхемптън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Красимир Андреев Андреев

63. Секционна избирателна комисия № 320900064, Великобритания, Тънбридж Уелс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Димо Железанов Узунов

64. Секционна избирателна комисия № 321000065, Грузия, Тбилиси - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ясен Руменов Томов

65. Секционна избирателна комисия № 321100066, Гърция, Атина Посолство 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анета Бориславова Симеонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Станка Стоева Божинова
Мариана Милкова Петрова

66. Секционна избирателна комисия № 321100067, Гърция, Атина Посолство 2 - 5 членове - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Миглен Александров Ерменков
СЕКРЕТАР: Екатерина Петрова Добрева-Фарконас
ЧЛЕНОВЕ: Стойка Михайлова Божкова
Мария Димитрова Игнева -Кочос

67. Секционна избирателна комисия № 321100068, Гърция, Атина - кв. Екзархия , 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Биляна Иванова Белева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Дойчинов Благоев

68. Секционна избирателна комисия № 321100069, Гърция, Солун - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Руслан Велизаров Баджеков
Радослава Велизарова Кафеджийска

69. Секционна избирателна комисия № 321100070, Гърция, Александруполис - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Сашка Петрова Гелева

70. Секционна избирателна комисия № 321100071, Гърция, Волос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Надежда Трифонова Радева

71. Секционна избирателна комисия № 321100072, Гърция, Йерапетра - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мария Иванова Бояджиева- Гунели

72. Секционна избирателна комисия № 321100073, Гърция, Кавала - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Димитров Петков
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мартин Милчев Алишанов
Тодор Тодоров Петров

73. Секционна избирателна комисия № 321100074, Гърция, Родос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Костадинова Димитрова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Теодора Генова Георгиева

74. Секционна избирателна комисия № 321100075, Гърция, Патра - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Иван Стоянов Иванов

75. Секционна избирателна комисия № 321100076, Гърция, Ханя - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Екатерина Димитрова Кунадис

76. Секционна избирателна комисия № 321100077, Гърция, Гоуменисса - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Лидия Мариянова Маркова

77. Секционна избирателна комисия № 321100078, Гърция, Каламата - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Албена Симеонова Янкулова

78. Секционна избирателна комисия № 321100079, Гърция, о-в Кос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Радка Николова Младенова

79. Секционна избирателна комисия № 321100080, Гърция, Ставрос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Йорданов Стоянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Николай Николов Митов

80. Секционна избирателна комисия № 321200081, Дания, Копенхаген - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ердун Сабри Мустафа
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Момчил Валентинов Момчилов
Николай Бонев Трифонов

81. Секционна избирателна комисия № 321200082, Дания, Орхус - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Любомир Руменов Цветков

82. Секционна избирателна комисия № 321200083, Дания, Олборг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Стойков Стойков

83. Секционна избирателна комисия № 321200084, Дания, Норебро - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Камелия Петрова Димитрова

84. Секционна избирателна комисия № 321200085, Дания, Одензе - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Григор Николаев Господинов

85. Секционна избирателна комисия № 321300086, Египет, Кайро - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Маргарита Антонова Савова

86. Секционна избирателна комисия № 321400087, Иран, Техеран - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ирена Генадиева Ганчева

87. Секционна избирателна комисия № 321500088, Израел, Тел Авив- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмила Роберт Мефано
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Райко Илиев Пепеланов

88. Секционна избирателна комисия № 321600089, Ирландия, Дъблин - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Росен Христов Генчев
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Евгениев Димитров
Антон Георгиев Найденов

89. Секционна избирателна комисия № 321600090, Ирландия, Шанън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Симона Бориславова Драгулева

90. Секционна избирателна комисия № 321700091, Испания, Аранда де Дуеро - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Вероника Кирилова Савова

91. Секционна избирателна комисия № 321700092, Испания, Барселона - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирина Парашкевова Станкова - Пишиева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Нели Боянова Никуцова

92. Секционна избирателна комисия № 321700093, Испания, Валенсия 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Марков Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Георгиева Станимирова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

93. Секционна избирателна комисия № 321700094, Испания, Валенсия 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Кирилова Георгиева -Оре
Красимир Славейков Станимиров

94. Секционна избирателна комисия № 321700095, Испания, Бургос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Парашкевова Парушева

95. Секционна избирателна комисия № 321700096, Испания, Валядолид- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Красимира Парушева Мекерова

96. Секционна избирателна комисия № 321700096, Испания, Колядо Вилялба - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Тюркян Акиф Мехмед

97. Секционна избирателна комисия № 321700098, Испания, Мадрид 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Каменова Богданова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Боряна Славова Янева
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Ангелов Тодоров
Вълчо Христов Христов

98. Секционна избирателна комисия № 321700099, Испания, Мадрид 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марияна Иванова Стоилкова
СЕКРЕТАР: Миглена Людмилова Любенова
ЧЛЕНОВЕ: Евгения Иватова Симова
Анастасия Любомирова Дочева

99. Секционна избирателна комисия № 321700100, Испания, Мадрид 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Ангелов Василев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Костадин Андреев Андреев
ЧЛЕНОВЕ: Снежана Георгиева Матева
Славина Минкова Гетова

100. Секционна избирателна комисия № 321700101, Испания, Палма де Майорка 1- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Веселин Райчев Хаджиев
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Грозданов Петров
Маруся Георгиева Дикова

101. Секционна избирателна комисия № 321700102, Испания, Палма де Майорка 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Димитров Христов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Павел Пенчев Пенев
Адриана Василева Петрова

102. Секционна избирателна комисия № 321700103, Испания, Памплона - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мивдет Юсеинова Рушидова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Радка Николова Младенова

103. Секционна избирателна комисия № 321700104, Испания, Сеговия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Атанасова Йонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кристиана Груди Дочева

104. Секционна избирателна комисия № 321700105, Испания, Аликанте - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лина Атанасова Гюзелева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

105. Секционна избирателна комисия № 321700106, Испания, Гандия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Иван Руменов Василев

106. Секционна избирателна комисия № 321700107, Испания, Енгера - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Ралица Тотева Джубраилова-Чорбаджийска

107. Секционна избирателна комисия № 321700108, Испания, Мурсия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Малина Павлова Дамянова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Петър Емилианов Петров

108. Секционна избирателна комисия № 321700109, Испания, Торемолинос - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ирена Кирилова Михайлова

109. Секционна избирателна комисия № 321700110, Испания, Алкала де Енарес - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пенка Борисова Петрова
СЕКРЕТАР: Благой Димитров Проданов
ЧЛЕНОВЕ: Златка Димитрова Пътова
Анна Манолова Ангелова

110. Секционна избирателна комисия № 321700111, Испания, Мостолес - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Румяна Веселинова Янчева

111. Секционна избирателна комисия № 321700112, Испания, Бенидорм - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антонина Иванова Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кристиана Миткова Мирчева

112. Секционна избирателна комисия № 321700113, Испания, Ел Елхидо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Елизабет Иванова Гроздева

113. Секционна избирателна комисия № 321700114, Испания, Кастейон - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мария Радославова Вълчева

114. Секционна избирателна комисия № 321700115, Испания, Сарагоса - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Илиана Илиева Тoнова

115. Секционна избирателна комисия № 321700116, Испания, Таррагона - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Любка Антонова Стоянова

116. Секционна избирателна комисия № 321700117, Испания, Торревиеха - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Малинка Стоянова Бонева

117. Секционна избирателна комисия № 321700118, Испания, Хатива - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светла Иванова Димитрова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Станислава Петрова Папучарова

118. Секционна избирателна комисия № 321700119, Испания, Хетафе - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Румяна Бориславова Крушовенска-Кърджева

119. Секционна избирателна комисия № 321700120, Испания, Канталехо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Анита Дончева Дичева

120. Секционна избирателна комисия № 321700121, Испания, Йорет де Мар - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Владина Иванова Петкова

121. Секционна избирателна комисия № 321700122, Испания, Лорка - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мирослав Милчев Атанасов

122. Секционна избирателна комисия № 321700123, Испания, Малага - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Петър Симеонов Върбановски
Борислав Митков Петров

123. Секционна избирателна комисия № 321700124, Испания, Реус - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Георги Йорданов Стоименов

124. Секционна избирателна комисия № 321700125, Испания, Тафая - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юсеин Ибраимов Кискинев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Цветомила Валериева Цанкова

125. Секционна избирателна комисия № 321700126, Испания, Пеняфиел - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Яна Стоянова Сарова

126. Секционна избирателна комисия № 321700127, Испания, Вейекас - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Даниелов Митев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Нели Николова Симеонова

127. Секционна избирателна комисия № 321700128, Испания, Гран Канаря-Лас Палмас - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Елица Валентинова Славчева-Борисова

128. Секционна избирателна комисия № 321700129, Испания, Санта Круз де Тенерифе - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Цветелин Руменов Цолов

129. Секционна избирателна комисия № 321700130, Испания, Сарон - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Нина Ангелова Йорданова

130. Секционна избирателна комисия № 321700131, Испания, Уеркал- Овера - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мирослава Стойчева Мирчева
Атанас Иванов Будев

131. Секционна избирателна комисия № 321800132, Италия, Милано 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лъчезар Георгиев Атанасов
СЕКРЕТАР: Надя Миткова Киселова
ЧЛЕНОВЕ: Тодор Савов Тодоров
Слави Иванов Бенков

132. Секционна избирателна комисия № 321800133, Италия, Милано 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ваня Боянова Славева
Десислава Георгиева Бакалчева

133. Секционна избирателна комисия № 321800134, Италия, Рим - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Стоянов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Екатерина Любомирова Субева
Марияна Атанасова Минчева

134. Секционна избирателна комисия № 321800135, Италия, Кастелмаре ди Стабия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Моника Пламенова Накева

135. Секционна избирателна комисия № 321800136, Италия, Неапол - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Камелия Атанасова Петрова

136. Секционна избирателна комисия № 321800137, Италия, Сиена - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Наташа Георгиева Илиева
Дарина Атанасова Желязкова

137. Секционна избирателна комисия № 321800138, Италия, Римини - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Теодора Мартинова Петрова

138. Секционна избирателна комисия № 321800139, Италия, Чезена - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пламен Йосифов Георгиев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

139. Секционна избирателна комисия № 321900140, Йордания, Аман - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Илко Димитров Славчев

140. Секционна избирателна комисия № 322000141, Казахстан, Астана - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Галина Генова Бъчварова

141. Секционна избирателна комисия № 322100142, Катар, Доха - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Владимир Пламенов Доровски

142. Секционна избирателна комисия № 322200143, Канада, Брамптън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Максим Иванов Марков

143. Секционна избирателна комисия № 322200144 Канада, Монреал - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Владимиров Мирчев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Нина Николаева Господинова- Димитрова
Камен Валентинов Диков

144. Секционна избирателна комисия № 322200145, Канада, Отава -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Петрова Драгнева

145. Секционна избирателна комисия № 322200146, Канада, Торонто - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стела Георгиева Ченчева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Емил Александров Миланов

146. Секционна избирателна комисия № 322300147, Китай, Пекин - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ивац Цветанов Владайчев

147. Секционна избирателна комисия № 322400148, Кипър, Никозия 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венера Георгиева Драчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Снежана Кирилова Мусакова
ЧЛЕНОВЕ: Мая Алексанрова Жилиева

148. Секционна избирателна комисия № 322400149, Кипър, Никозия 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добрин Димитров Добрев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Галина Станимирова Караиванова

149. Секционна избирателна комисия № 322400150, Кипър, Полис -Хрисохус - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кристина Желязкова Фотева

150. Секционна избирателна комисия № 322400151, Кипър, Пафос- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Нина Кръстева Дончева
ЧЛЕНОВЕ: Цветанка Благоева Миланова

151. Секционна избирателна комисия № 322400152, Кипър, Лимасол - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Анка Георгиева Димитрова-Вега
ЧЛЕНОВЕ: Христо Драганов Томов

152. Секционна избирателна комисия № 322400153, Кипър, Ларнака - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Асен Йорданов Михайлов
Николай Анев Ангелов

153. Секционна избирателна комисия № 322400154, Кипър, Паралимини - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Генка Панчова Тодорова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Виолета Атанасова Несторова

154. Секционна избирателна комисия № 322500155, Корея, Сеул - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Магдалена Илиева Илиева-Димитрова

155. Секционна избирателна комисия № 322600156, Косово, Прищина - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кирил Николов Янчев

156. Секционна избирателна комисия № 322700157, Кувейт, Кувейт - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Нели Николаева Бериевска

157. Секционна избирателна комисия № 322800158, Ливан, Бейрут - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Теню Делчев Делчев

158. Секционна избирателна комисия № 322900159, Люксембург, Луксембург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Надя Михайлова Даскалова-Илова

159. Секционна избирателна комисия № 323000160, Македония, Битоля - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Олег Бошале
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Маринела Лъчезарова Петреска
Силвана Младенова Пенчева

160. Секционна избирателна комисия № 323000161, Македония, Скопие 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Пламенов Бериевски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Mариан Томовски Любешов
Ангел Димитров Банджов

161. Секционна избирателна комисия № 323000162, Македония, Скопие 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Иво Ивелинов Господинов
ЧЛЕНОВЕ: Ренета Иванова Владова

162. Секционна избирателна комисия № 323100163, Малта, Сейнт Джулиан - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Янко Любомиров Якимов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Екатерина Анастасова Неофитова

163. Секционна избирателна комисия № 323200164, Мароко, Рабат - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Пенчо Христов Пенчев

164. Секционна избирателна комисия № 323300165, Молдова, Кишинев - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Василиса Иванова Младенова

165. Секционна избирателна комисия № 323300166, Молдова, Тараклия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Иванов Боримечков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Боян Йорданов Йорданов

166. Секционна избирателна комисия № 323300167, Молдова, Твардица - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Димитриевна Бобикова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Бодлева Лариса Николаевна
Георги Цветков Стефанов

167. Секционна избирателна комисия № 323300168, Молдова, Чадър-Лунга - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сергей Дмитриевич Кайряк
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Олеся Николаевна Чебанова
Альоша Петков Иванов

168. Секционна избирателна комисия № 323300169, Молдова, Комрат - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кихаял Дмитрий Федорович
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Валентин Методиев Радомирски

169. Секционна избирателна комисия № 323300170 Молдова, Стояновка - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Стоян Божинов Стоянов

170. Секционна избирателна комисия № 323400171, Нидерландия, Ротердам - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айлин Рахим Сталева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Добромир Стефанов Семков

171. Секционна избирателна комисия № 323400172, Нидерландия, Хага 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирина Христозова Панайотова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Викторов Атанасов
СЕКРЕТАР: Румяна Александрова Илиева
ЧЛЕНОВЕ: Гергана Петрова Димитрова

172. Секционна избирателна комисия № 323400173, Нидерландия, Хага 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шенгюл Мюмюн Осман
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ромина Севдалин Арнаудова
СЕКРЕТАР: Иван Дианов Господинов
ЧЛЕНОВЕ: Мария Христова Дицова

173. Секционна избирателна комисия № 323400174, Нидерландия, Утрехт - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анна Асенова Соколова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Ирена Георгиева Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Павлин Райков Тодоров

174. Секционна избирателна комисия № 323400175., Нидерландия, Амстердам - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венцислав Илианов Недялков
СЕКРЕТАР: Александър Ангелов Пищовлиев
ЧЛЕНОВЕ: Мариана Цветанова Чавракова

175. Секционна избирателна комисия № 323400176, Нидерландия, Айнтховен - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Клементина Атанасова Ковачева

176. Секционна избирателна комисия № 323400177, Нидерландия, Валс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Енчо Димитров Димитров

177. Секционна избирателна комисия № 323400178, Нидерландия, Грьонинген - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Красимирова Влаева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Боряна Бужашка

178. Секционна избирателна комисия № 323400179, Нидерландия, Маастрихт - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Юрий Илиев Божилов
Кирил Венелинов Върбанов

179. Секционна избирателна комисия № 323500180, Нигерия, Абуджа - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Маргарита Миткова Николова- Иванова

180. Секционна избирателна комисия № 323600181, Нова Зеландия, Оклънд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мирослав Слободанов Атич

181. Секционна избирателна комисия № 323700182, Норвегия, Осло - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Андрей Адриянов Филипов
Георги Лъчезаров Сусанин

182. Секционна избирателна комисия № 323700183, Норвегия, Бeрген - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Иванова Радева-Педерсен
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ирина Николова Гринкевич

183. Секционна избирателна комисия № 323700184, Норвегия, Кристиансанд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Валентин Иванов Желев
ЧЛЕНОВЕ: Екатерина Димитрова Петрова

184. Секционна избирателна комисия № 323700185, Норвегия, Систранда - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нора Йорданова Джорова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кирил Тодоров Димитров

185. Секционна избирателна комисия № 323700186, Норвегия, Ставангер - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Боряна Иванова Маринова
ЧЛЕНОВЕ: Мирослав Мирчев Цанков
Николай Георгиев Спасов

186. Секционна избирателна комисия № 323700187, Норвегия, Тромсьо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Валериев Костов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Георги Стефанов Пенев

187. Секционна избирателна комисия № 323700188, Норвегия, Тронхайм - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Емилия Георгиева Кънчева

188. Секционна избирателна комисия № 323800189, ОАЕ, Дубай - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарита Николаева Добрева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Алекси Георгиев Алексиев

189. Секционна избирателна комисия № 323900190, Полша, Варшава - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ахмед Ибрямов Исмаилов
Йовка Димитрова Кръстанова

190. Секционна избирателна комисия № 323900191, Полша, Ленкница - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сюлейман Фаик Сюлейман
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Иван Георгиев Китов

191. Секционна избирателна комисия № 323900192, Полша, Краков - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Антония Пламенова Алексиева

192. Секционна избирателна комисия № 324000193, Португалия, Лисабон - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Георги Кирилов Георгиев
ЧЛЕНОВЕ: Йордан Василев Лазаров
Надя Николова Стефанова

193. Секционна избирателна комисия № 324000194, Португалия, Сао Теотонио - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сийка Костова Маркова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кремена Тодорова Тунева

194. Секционна избирателна комисия № 324100195, Република Южна Африка, Кейптаун - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ваня Илиянова Илиева-Смит

195. Секционна избирателна комисия № 324200196, Румъния, Букурещ - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Милен Александров Любенов

196. Секционна избирателна комисия № 324300197, Русия, Москва - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Николов Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Люцкан Кирилов Петров

197. Секционна избирателна комисия № 324300198, Русия, Санкт Петербург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Антон Петров Марков

198. Секционна избирателна комисия № 324400199, САЩ, Атланта - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Иво Мартинов Константинов

199. Секционна избирателна комисия № 324400200, САЩ, Бостън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Николай Владимиров Ванчев

200. Секционна избирателна комисия № 324400201, САЩ, Брумол-Филаделфия- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Даниел Димитров Димитров
Радиана Бориславова Карагьозова

201. Секционна избирателна комисия № 324400202, САЩ, Вашингтон - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ваня Красимирова Савова
Валентин Цанев Дончев

202. Секционна избирателна комисия № 324400203, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс - 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Милен Георгиев Русинов
Димитър Здравков Пампулов

203. Секционна избирателна комисия № 324400204, САЩ, Дес Плейнс, Илинойс - 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Христо Митков Симеонов

204. Секционна избирателна комисия № 324400205, САЩ, Лас Вегас - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мирела Любенова Тотева

205. Секционна избирателна комисия № 324400206, САЩ, Лос Анджелис - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Вера Викторова Шатилова-Мицарова

206. Секционна избирателна комисия № 324400207, САЩ, Ню Йорк - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Цаков Тошков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Илиана Иванова Горова

207. Секционна избирателна комисия № 324400208, САЩ, Оукланд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ангел Василев Ангелов

208. Секционна избирателна комисия № 324400209, САЩ, Сейнт Питърсбърг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Нанчо Стефанов Найденов

209. Секционна избирателна комисия № 324400210 САЩ, Сънивейл- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ася Руменова Цветанова

210. Секционна избирателна комисия № 324400211, САЩ, Форт Лодърдейл - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Любомира Димитрова Георгиева

211. Секционна избирателна комисия № 324400212, САЩ, Чикаго Илинойс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кирил Станчев Мирчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Ценко Стоянов Христов
ЧЛЕНОВЕ: Петър Цончев Чапанов

212. Секционна избирателна комисия № 324400213, САЩ, Шилер парк, Илинойс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Норбертина Стефан Бойкова
Вихра Михайлова Симеонова

213. Секционна избирателна комисия № 324400214, САЩ, Батон Руж - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Росен Маринов Спасов

214. Секционна избирателна комисия № 324400215, САЩ, Вирджиния Биич - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Райна Иванова Испанска

215. Секционна избирателна комисия № 324400216, САЩ, Далас - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Михаил Володиев Божков
Мария Иванова Овчарова

216. Секционна избирателна комисия № 32440217, САЩ, Денвър, Колорадо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Злати Георгиев Кацарски

217. Секционна избирателна комисия № 324400218, САЩ, Детройт, Мичигън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Лора Димитрова Георгиева

218. Секционна избирателна комисия № 324400219, САЩ, Индианаполис, Индиана - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Веселка Борисова Рангелова

219. Секционна избирателна комисия № 324400220, САЩ, Кълъмбъс, Охайо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кирил Любомиров Величков
Александър Александров Петров

220. Секционна избирателна комисия № 324400221, САЩ, Конкорд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: г
ЧЛЕНОВЕ: Цветан Христов Бояджиев

221. Секционна избирателна комисия № 324400222, САЩ, Маунтинсайд Ню Джърси - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Цветомила Димитрова Вълчева

222. Секционна избирателна комисия № 324400223, САЩ, Медисън, Илинойс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Иванка Стефанова Георгиева

223. Секционна избирателна комисия № 324400224, САЩ, Нейпълс

Флорида - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Петьо Любомиров Върбанов

224. Секционна избирателна комисия № 324400225, САЩ, Норуолк - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Живко Георгиев Иванов

225. Секционна избирателна комисия № 324400226, САЩ, Оклахома Сити - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Филип Дончев Меледжиев
Явор Лазаров Томов

226. Секционна избирателна комисия № 324400227, САЩ, Питсбърг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Галина Георгиева Александрова

227. Секционна избирателна комисия № 324400228, САЩ, Сакраменто - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Лъчезара Стоянова Стоева

228. Секционна избирателна комисия № 324400229, САЩ, Сан Диего - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Боян Недялков Белев

229. Секционна избирателна комисия № 324400230, САЩ, Сан Франциско - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Янко Василев Йорданов

230. Секционна избирателна комисия № 324400231, САЩ, Сейнт Пол, Минесота - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Величков Иванов

231. Секционна избирателна комисия № 324400232, САЩ, Сиатъл - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Марина Владимирова Владимирова

232. Секционна избирателна комисия № 324400233, САЩ, Синсинати Охайо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Александър Александров Петров
Емил Веселинов Миланов

233. Секционна избирателна комисия № 324400234, САЩ, Солт Лейк Сити - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Любомир Делянов Грънчаров

234. Секционна избирателна комисия № 324400235, САЩ, Финикс Аризона - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Людмила Желязкова Тасева

235. Секционна избирателна комисия № 324400236, САЩ, Хаянис Масачузетс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Анни Иванова Божилска-Неделчева

236. Секционна избирателна комисия № 324400237, САЩ, Хюстън - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Деян Ангелов Катрачев

237. Секционна избирателна комисия № 324400238, САЩ, Шамбърг, Илинойс - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кристина Емилова Кузманова
Александрина Евгениева Гигова

238. Секционна избирателна комисия № 324400239, САЩ, Ървайн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Вера Лазарова Анчева

239. Секционна избирателна комисия № 324500240, Сингапур, Сингапур - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Катина Сашкова Новкова

240. Секционна избирателна комисия № 324600241, Словакия, Братислава - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Станислав Пламенов Димитров

241. Секционна избирателна комисия № 324700242, Словения, Любляна - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Красимира Цветкова Кръстева

242. Секционна избирателна комисия № 324800243, Сърбия, Белград - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илия Станоев Момчилов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Емилия Пенчева Хаджиолова

243. Секционна избирателна комисия № 324800244, Сърбия, Ниш -

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марко Маркулев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Цедомир Стефанов
ЧЛЕНОВЕ: Антония Милкова Велева

244. Секционна избирателна комисия № 324900245, Турция, Анкара Посолство - членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Стоянова Мантини
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Сеид Мустафа Хадзхъоглу
Александра Димитрова Каймаканова Павлова

245. Секционна избирателна комисия № 324900246, Турция, Анкара Пурсаклар 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Хатидже Халимова Рахимова
ЧЛЕНОВЕ: Танел Неждет Рифат
Саша Райчева Райчева

246. Секционна избирателна комисия № 324900247, Турция, Анкара Пурсаклар 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Синан Ахмед Мухарем
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Искрен Радославов Братанов
Симеон Василев Ангелов

247. Секционна избирателна комисия № 324900248, Турция, Синджан Гьочмен Евлери - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мустафа Ахмед Мухарем
ЧЛЕНОВЕ: Петя Григорова Захариева

248. Секционна избирателна комисия № 324900249, Турция, Анталия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Раим Мустафа Мустафа
ЧЛЕНОВЕ: Даниела Константинова Митева

249. Секционна избирателна комисия № 324900250, Турция, Бабаески - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вера Мартинова Белинска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Горяна Григорова Ленкова

250. Секционна избирателна комисия № 324900251, Турция, Балъкесир - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Салих Сюлейман Мутлу
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кристина Делянова Съева - Стаменкова

251. Секционна избирателна комисия № 324900252, Турция, Бандърма - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Бюлянт Рухиев Дандинов
ЧЛЕНОВЕ: Елена Александрова Зидарова

252. Секционна избирателна комисия № 324900253, Турция, Биледжик - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Орхан Рашид Мехмед
ЧЛЕНОВЕ: Анна Грозданова Иванова

253. Секционна избирателна комисия № 324900254, Турция, Бурса Истиклял 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Метин Халилов Ибрамов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галип Назиф Али
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Гюнур Ахмет Улуда
Янко Христов Ковачев

254. Секционна избирателна комисия № 324900255, Турция, Бурса Истиклял 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сами Мустафа Алибаш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Беязът Мюмюн Сюлейман
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Владимир Петров Обретенов

255. Секционна избирателна комисия № 324900256, Турция, Бурса Истиклял 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рахми Садък Али
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Гюлер Зекки Ибрахим
Рая Борисова Николова

256. Секционна избирателна комисия № 324900257, Турция, Бурса Хамитлер 1 - 9 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илхан Хасанов Еминов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ерджан Хакъев Кьосев
СЕКРЕТАР: Сабахтин Мюмюн Кърбекир
ЧЛЕНОВЕ: Мехмед Ибрям Ибрям
Венета Иванова Димитрова

257. Секционна избирателна комисия № 324900258, Турция, Бурса Хамитлер 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ердинч Иляз Мюмюн
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емин Хасанов Еминов
СЕКРЕТАР: Румен Русев Димитров
ЧЛЕНОВЕ: Николина Людмилова Шуманова- Георгиева

258. Секционна избирателна комисия № 324900259, Турция, Бурса Хамитлер 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бахри Кадир Фейзула
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жана Борилова Тимева-Шаранкова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Халил Мустафа Абдурахим
Нейлан Наит Салибрам

259. Секционна избирателна комисия № 324900260, Турция, Бурса Куртулуш 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галип Алиш Юмер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Рушен Яшар Вели
ЧЛЕНОВЕ: Владимир Добрев Трифонов

260. Секционна избирателна комисия № 324900261, Турция, Бурса , Куртулуш 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Джемил Джемал Дурмуш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Салим Салимов Халилов
Звездица Николаева Николова - Недева

261. Секционна избирателна комисия № 324900262, Турция, Бурса Куртулуш 3- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Насуф Шаиб Насуф
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Искухи Крикор Чивиджиян

262. Секционна избирателна комисия № 324900263, Турция, Бурса Куртулуш 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фикри Нури Юсеинджик
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Венцислав Христов Испорски

263. Секционна избирателна комисия № 324900264, Турция, Бурса Караман 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хазел Сеидахмед Юсуф
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Тунджай Юсеин Гюнеш
ЧЛЕНОВЕ: Красимира Йорданова Русева

264. Секционна избирателна комисия № 324900265, Турция, Бурса Караман 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шенай Гюнерова Ахмедова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Севгюл Сеидахмед Юсуф
Росен Иванов Петков

265. Секционна избирателна комисия № 324900266, Турция, Бурса Караман 3- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фикрет Ибрямов Мустафов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Василева Ликоманова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Сибел Шенол Изет
Нефизе Мурадова Халилова

266. Секционна избирателна комисия № 324900267, Турция, Бурса Йени 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нуридин Емин Шабан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хасан Тахиров Тахиров
СЕКРЕТАР: Ридван Сабахтин Сюлейман
ЧЛЕНОВЕ: Мария Павлинова Петрова

267. Секционна избирателна комисия № 324900268, Турция, Бурса Йени 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сезер Рамисов Сабриев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Бейхан Енфакт Мехмед
ЧЛЕНОВЕ: Мария Павлинова Петрова

268. Секционна избирателна комисия № 324900269, Турция, Бурса Йени 3- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Манчо Младенов Исаев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Йорданов Пепеланов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Небахат Ахмет Бейтула
Севдалин Минчев Мирчев

269. Секционна избирателна комисия № 324900270, Турция, Бурса Йени 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хълми Касим Ферад
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Александър Христов Стефанов

270. Секционна избирателна комисия № 324900271, Турция, Бурса Йени 5- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мюмюн Керим Мюмюн
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Даниела Людмилова Георгиева

271. Секционна избирателна комисия № 324900272, Турция, Бурса Йени 6 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ахмед Хашим Ахмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Лиляна Николова Кузманова

272. Секционна избирателна комисия № 324900273, Турция, Бурса Дуачанър 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Христов Янев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мая Димитрова Донова

273. Секционна избирателна комисия № 324900274, Турция, Бурса Дуачанър 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Нуритин Мюмюн Халил
ЧЛЕНОВЕ: Нели Димитрова Доева

274. Секционна избирателна комисия № 324900275, Турция, Бурса Дуачанър 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Нешев Илиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Невен Севдалинов Мирчев
Силвия Василева Свиленова

275. Секционна избирателна комисия № 324900276, Турция, Бурса, Казъм карабек 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анифе Кемал Молламехмет
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Салимехмед Шериф Вели
ЧЛЕНОВЕ: Росен Славейков Кожухаров

276. Секционна избирателна комисия № 324900277, Турция, Бурса, Казъм карабек 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Джемал Хайруллах Хайруллах
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Севда Борисова Мирчева
Добрина Иванова Гаванозова-Радикова

277. Секционна избирателна комисия № 324900278, Турция, Бурса, Казъм карабек 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фикрет Исмаил Али
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Валериева Георгиева

278. Секционна избирателна комисия № 324900279, Турция, Бурса, Казъм карабек 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ердун Юсеин Хасан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Георги Тодоров Данков

279. Секционна избирателна комисия № 324900280, Турция, Бурса, Дейирменликъзък - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фикри Алиосман Моллахасан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Елена Йорданова Арапкюлиева

280. Секционна избирателна комисия № 324900281, Турция, Бурса, Демирташ 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Алексей Мартинов Миленов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Алдемир Кирилов Илиев
СЕКРЕТАР: Мустафа Хюсеин Садък
ЧЛЕНОВЕ: Емил Димитров Миланов

281. Секционна избирателна комисия № 324900282, Турция, Бурса, Демирташ 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юзджан Хасан Ибрям
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мустафа Алим Хюсеин
СЕКРЕТАР: Елван Юмер Мехметемин
ЧЛЕНОВЕ: Мариета Йорданова Савова

282. Секционна избирателна комисия № 324900283, Турция, Бурса, Миллет 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сабаитин Халил Халил
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Севгинар Юмеросман Молламехмет
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Бранимир Илийчев Илиев

283. Секционна избирателна комисия № 324900284, Турция, Бурса, Миллет 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Альоша Димитров Чолаков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Емил Мехмедов Чаушев
Вецка Димитрова Няголова

284. Секционна избирателна комисия № 324900285, Турция, Бурса, Миллет 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фикрет Сюлейман Кърбаш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Стойна Манолова Станкова

285. Секционна избирателна комисия № 324900286, Турция, Бурса, Минареличавуш - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Наит Мюмюнов Османов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Дургуд Рамадан Мехмед
ЧЛЕНОВЕ: Костадин Стоянов Атанасов

286. Секционна избирателна комисия № 324900287, Турция, Бурса, Орхангази - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ремзи Ибрям Седеф
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Гергана Илиянова Илиева

287. Секционна избирателна комисия № 324900288, Турция, Бурса, Юнусели 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хубен Русинов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мартин Илиев Асенов
ЧЛЕНОВЕ: Мерджан Мартинов Хаджиев
Елена Вълчева Господинова

288. Секционна избирателна комисия № 324900289, Турция, Бурса, Юнусели 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йълмаз Шабан Юзеир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хубавена Кънчева Димитрова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Яни Иванов Нинков

289. Секционна избирателна комисия № 324900290, Турция, Бурса, Ючевлер - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шабан Сали Балабан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рамадан Мюмюнов Османов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Селин Тюркоглу
Бойко Петков Георгиев

290. Секционна избирателна комисия № 324900291, Турция, Бююккаръщаран - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нора Неданова Беримирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мартин Иванов Върбички

291. Секционна избирателна комисия № 324900292, Турция, Визе - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ибрахим Ибрахим Кърпач
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ангел Георгиев Георгиев

292. Секционна избирателна комисия № 324900293, Турция, Гебзе 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нуретин Халил Рашид
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Сами Сабри Лютфи
Валери Петров Трендафилов

293. Секционна избирателна комисия № 324900294, Турция, Гебзе 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюрсел Хюсни Фетта
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мустафа Емин Сабри
Десислава Владова Петрова

294. Секционна избирателна комисия № 324900295, Турция, Гебзе 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Емилов Емилов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Виолета Василева Ралева

295. Секционна избирателна комисия № 324900296, Турция, Гебзе 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нури Алиев Халимов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Иванов Русев
Гюрсел Хюсню Феттах

296. Секционна избирателна комисия № 324900297, Турция, Бурса, Даръджа - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Фатме Мустафа Галиб
ЧЛЕНОВЕ: Стилиян Стилиянов Раковски

297. Секционна избирателна комисия № 324900298, Турция, Бурса, Дериндже - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюлсум Шабан Дурмуш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Зоя Спасова Милчева

298. Секционна избирателна комисия № 324900299, Турция, Ескишехир - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мехмед Изет Хамди
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Райчева Григорова

299. Секционна избирателна комисия № 324900300, Турция, Измир Ататюрк 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюлбеяз Али Юсеин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Михаела Василева Ненчева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Орхан Ахмед Бекир
Елман Наим Мустафа

300. Секционна избирателна комисия № 324900301, Турция, Измир Ататюрк 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Данислав Латинов Тютюнджиев
ЧЛЕНОВЕ: Виолета Людмилова Войнова

301. Секционна избирателна комисия № 324900302, Турция, Измир, Доганлар 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хатидже Фахри Юсеин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Ясин Расим Емин
ЧЛЕНОВЕ: Марийка Василева Савова

302. Секционна избирателна комисия № 324900303, Турция, Измир, Доганлар 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Исаева Ангелова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Емил Руменов Илиев
Минка Григорова Йорданова

303. Секционна избирателна комисия № 324900304, Турция, Измир, Чамлъкуле 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Исак Тодоров Огнянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Анелия Антонова Томова
ЧЛЕНОВЕ: Райко Маринов Николов

304. Секционна избирателна комисия № 324900305, Турция, Измир, Чамлъкуле 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Феризе Исмет Пекер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюрай Аксой
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Габриела Светославова Корчева

305. Секционна избирателна комисия № 324900306, Турция, Измир, Сарнъч 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недко Насков Огнянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Шакир Халил Мюмюн
Здравка Асенова Юрчиева

306. Секционна избирателна комисия № 324900307, Турция, Измир, Сарнъч 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Кирилов Зидаров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Керим Кадир Расим
Георги Василев Джунджуров

307. Секционна избирателна комисия № 324900308, Турция, Измир, Сарнъч 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Андрей Илиев Йорданов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Илда Лъчезарова Лилова

308. Секционна избирателна комисия № 324900309, Турция, Измир, Сарнъч 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Байрамали Мустафа Анадол
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Стефка Иванова Кирилова

309. Секционна избирателна комисия № 324900310, Турция, Измир, Гьоредже 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Деянова Христова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Стефка Иванова Кирилова

310. Секционна избирателна комисия № 324900311, Турция, Измир, Гьоредже 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюлер Вели Реджеб
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Илия Василев Илиев
Мехмет Хамди Емин

311. Секционна избирателна комисия № 324900312, Турция, Измир, Гази Паша 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юсеин Осман Ходжаоглу
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Цецка Петрова Хаджигеоргиева

312. Секционна избирателна комисия № 324900313, Турция, Измир, Гази Паша 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Фьодолов Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Явор Димитров Сидеров

13. Секционна избирателна комисия № 32431400314, Турция, Измир, Алиага - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Анета Иванова Даскалова
ЧЛЕНОВЕ: Валентина Георгиева Танева-Алексова

314. Секционна избирателна комисия № 324900315, Турция, Измир, Гюмюлдюр - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Северина Паунова Карамфилова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Нина Славова Лазарова
Аптула Хлми Февзи

315. Секционна избирателна комисия № 324900316, Турция, Измир, Ичмелер - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деян Христов Тингалов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Илия Йосков Лилов
Диана Благоева Соколова

316. Секционна избирателна комисия № 324900317, Турция, Измир, Йешилова - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Медиха Фахми Камбер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Величка Валентинова Георгиева

317. Секционна избирателна комисия № 324900318, Турция, Измир, Пънарбашъ - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Латинов Тютюнджиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Детелина Трифонова Тончева

318. Секционна избирателна комисия № 324900319, Турция, Измит - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фатме Рифат Хамид
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елмаз Юмер Улуда
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Силвана Георгиева Цокова

319. Секционна избирателна комисия № 324900320, Турция, Инегьол 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яшар Мюмюн Рамадан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Емил Дуков Георгиев

320. Секционна избирателна комисия № 324900321, Турция, Инегьол 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Изет Еджат Изет
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Иван Николов Райчев

321. Секционна избирателна комисия № 324900322, Турция, Истанбул, Консулство - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рейхан Исмаил Ахмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Адем Адел Хасан
СЕКРЕТАР: Илияна Иванова Кадийска
ЧЛЕНОВЕ: Васил Викторов Василев
Сиян Асенов Митев

322. Секционна избирателна комисия № 324900323, Турция, Истанбул, Б.Ото- Гюмюшпала 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дарин Недев Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ердуан Юзеир Юзеир
СЕКРЕТАР: Гюлбеяз Исмаил Емурла
ЧЛЕНОВЕ: Васил Георгиев Дурев

323. Секционна избирателна комисия № 324900324, Турция, Истанбул, Б.Ото- Гюмюшпала 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Назмие Рафи Реджеб
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Касим Беъсим Сюлейман
ЧЛЕНОВЕ: Йълдъз Мухидин Хамди
Трифон Атанасов Нешков

324. Секционна избирателна комисия № 324900325, Турция, Истанбул, Б. Ото-Гюмюшпала 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юсуф Исмаил Юсуфов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христина Георгиева Маринова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Марин Тодоров Балтов
Фатме Мустафа Джелил

325. Секционна избирателна комисия № 324900326, Турция, Истанбул, Гюмюшпапа 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Садкъ Мухарем Етем
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Гюнер Исмет Шакир
Калинка Василева Плачкова

326. Секционна избирателна комисия № 324900327, Турция, Истанбул, Гюмюшпапа 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Джемил Сюлейман Селим
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Атанасова Василева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Иво Вергилов Ангелов
Ниран Илханова Ангелова

327. Секционна избирателна комисия № 324900328, Турция, Истанбул, Джеватпаша 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ширин Халил Юзеир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хасан Юсуф Нуриев
СЕКРЕТАР: Шазие Сергеева Боянова
ЧЛЕНОВЕ:

328. Секционна избирателна комисия № 324900329, Турция, Истанбул, Джеватпаша 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мурад Рафет Мурад
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шахин Назиф Али
СЕКРЕТАР: Андрей Зафиров Зафиров
ЧЛЕНОВЕ: Андрей Красимиров Влахов

329. Секционна избирателна комисия № 324900330, Турция, Истанбул, Джеватпаша 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Андреева Зафирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лютви Хасан Али
СЕКРЕТАР: Кадрие Кадир Али
ЧЛЕНОВЕ: Николина Цветанова Гуляшка

330. Секционна избирателна комисия № 324900331, Турция, Истанбул, Ортамахала 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Гюлнар Юсуф Емин
ЧЛЕНОВЕ: Тони Кънчев Кънев

331. Секционна избирателна комисия № 324900332, Турция, Истанбул, Ортамахала 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ферхат Шериф Юмер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Илчо Маринов Илиев
Сузана Миткова Симеонова

332. Секционна избирателна комисия № 324900333, Турция, Истанбул, Авджълар - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сейфидин Емин Сабри
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Халиме Емин Юмер
ЧЛЕНОВЕ: Фатме Мехмедова Еюбова
Ива Бориславова Василева

333. Секционна избирателна комисия № 324900334, Турция, Истанбул, Арнавуткьой - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Назан Елмалъ
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Фахрие Халим Халилибрям
ЧЛЕНОВЕ: Росица Темелкова Ганчева

334. Секционна избирателна комисия № 324900335, Турция, Истанбул, Бахчелиевлер - Чобанчешме - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Джелил Кямил
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Самет Исмаил Ибрахим
ЧЛЕНОВЕ: Наталия Василева Киселова

335. Секционна избирателна комисия № 324900336, Турция, Истанбул, Башакшехир - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айтен Хасан Ибрахим
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Семат Халит Йорен
ЧЛЕНОВЕ: Боряна Руменова Аргирова

336. Секционна избирателна комисия № 324900337, Турция, Истанбул, Бейликдюзю - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марина Искренова Коларова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Бирджан Хаджъоглу
ЧЛЕНОВЕ: Георги Димитров Попов

337. Секционна избирателна комисия № 324900338, Турция, Истанбул, Газиосманпаша - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ембие Ахмет Салимехмет
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Сибел Енвер Реджеб
ЧЛЕНОВЕ: Правдолюба Атанасова Божинова

338. Секционна избирателна комисия № 324900339, Турция, Истанбул, Гюнешли Меркез - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хюсеин Ибрамов Караисмаилов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Емрах Адем Хаджъхюсеин
ЧЛЕНОВЕ: Райна Николова Тонева

339. Секционна избирателна комисия № 324900340, Турция, Истанбул, сенюрт - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вена Ивелинова Златева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Ерсан Ходжаоглу
ЧЛЕНОВЕ: Румяна Иванова Александрова

340. Секционна избирателна комисия № 324900341, Турция, Истанбул, Зейтинбурну - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Асим Илхан Чауш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Ибрахим Зекеря Юсуф
ЧЛЕНОВЕ: Любомир Ганчев Димов

341. Секционна избирателна комисия № 324900342, Турция, Истанбул, Кючукчекмедже - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айсел Исмаил Ибрахим
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Исмет Акиф Ибрям
ЧЛЕНОВЕ: Гюнтекин Мюнтаз Шакир
Ивайло Александров Димитров

342. Секционна избирателна комисия № 324900343, Турция, Истанбул, Пендик Йени - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Петков Хамджиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Елица Искендерова Андреева
ЧЛЕНОВЕ: Илиян Стилянов Василев
Елка Ефтимова Гергова

343. Секционна избирателна комисия № 324900344, Турция, Истанбул, Силиври Йени - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Семиха Мухсин Ахмет
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Шенол Мустан Мухарем
ЧЛЕНОВЕ: Андрей Милчев Милчев

344. Секционна избирателна комисия № 324900345, Турция, Истанбул, Султангази - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Найда Милтенова Исайева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Невин Нефиде Кадир
ЧЛЕНОВЕ: Емил Стилиянов Пеев
Лидия Благоева Иванова

345. Секционна избирателна комисия № 324900346, Турция, Истанбул, Талятпаша - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евгени Ясенов Ясенов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Ниязи Сали Мустафа
ЧЛЕНОВЕ: Гюнер Джунейт Сали
Илияна Илиева Хаджийска-Антонова

346. Секционна избирателна комисия № 324900347, Турция, Капаклъ - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айдън Абтула Ахмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Назиле Хасан Мустафа
Мария Петрова Петрова

347. Секционна избирателна комисия № 324900348, Турция, Караджабей - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ахмед Хюсеин Юзер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Недим Хамит Али
Жанета Богомилова Йорданова

348. Секционна избирателна комисия № 324900349, Турция, Курткьой (Пендик Курткьoй Йенишехир) - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Семра Рахми Махмуд
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мартин Мартинов Алипиев
ЧЛЕНОВЕ: Борил Ценков Иванов

349. Секционна избирателна комисия № 324900350, Турция, Къркларели - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ася Руменова Ценкова-Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Салиха Зекерия Махмуд
Ивелин Димитров Стефанов

350. Секционна избирателна комисия № 324900351, Турция, Кьорфез - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айше Идрис Назиф
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Абидин Абидинов Хаджиев
ЧЛЕНОВЕ: Наталия Лазарова Ковачка
Айше Идрис Назиф

351. Секционна избирателна комисия № 324900352, Турция, Люлебургаз - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Несибе Юсеинова Кадирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дорика Стефанова Цачева
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Алпай Феим Изет
Реджеб Яшар Реджеб

352. Секционна избирателна комисия № 324900353, Турция, Маниса -5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фехим Рамадан Шабан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Десислава Мартинова Райкова
ЧЛЕНОВЕ: Емил Стефанов Султанов

353. Секционна избирателна комисия № 324900354, Турция, Маниса Караагачлъ - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хълми Реджеб Мустафа
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Албена Ангелова Рядкова

354. Секционна избирателна комисия № 324900355, Турция, Мармараджък - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Синан Зафер Февзи
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Исмаил Алиосман Ибрахим
Светла Николова Йотова

355. Секционна избирателна комисия № 324900356, Турция, Мерсин - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нафие Мехмедова Топалова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Хриска Мариянова Митева
ЧЛЕНОВЕ: Гергана Цекова Кукурина

356. Секционна избирателна комисия № 324900357, Турция, Муратлъ - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деян Каменов Киров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Джейлан Йълмаз Халил
Зорница Стаменова Рангелова

357. Секционна избирателна комисия № 324900358, Турция, Одрин - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Исай Исаев Емилов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илона Бориславова Чавдарова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Александър Колев Стаменов
Александър Колев Стаменов

358. Секционна избирателна комисия № 324900359, Турция, Сакъзкьой - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рашид Юсеин Хаджъфейзула
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Здравка Евгениева Михайлова

359. Секционна избирателна комисия № 324900360, Турция, Сарай - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Джемил Шемсидин Шабан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Авшин Балкан
Юлиан Косев Китипов

360. Секционна избирателна комисия № 324900361, Турция, Сердиван - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ибрям Юсуф Сюлейман
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Любомир Сергеев Николов
Елка Евтимова Христова

361. Секционна избирателна комисия № 324900362, Турция, Текирдаа - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Невин Мехмед Юсеин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Габриела Михайлова Илиева
ЧЛЕНОВЕ: Петко Тотюв Андарски

362. Секционна избирателна комисия № 324900363, Турция, Улаш - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Васил Зарков Исаев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Фатие Азис Хасан
Катя Димитрова Енчева

363. Секционна избирателна комисия № 324900364, Турция, Феризли - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мехмед Ахмед Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Велина Красимирова Иванова
Христо Младенов Христов

364. Секционна избирателна комисия № 32490065, Турция, Чайърова 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Христова Филипова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Силвия Христова Филипова
Роза Ванкова Велкова

365. Секционна избирателна комисия № 324900366, Турция, Чайърова 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рафие Мюмюн Исмаил
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Айсел Февзиева Алтънташ
Елена Костадинова Кирилова

366. Секционна избирателна комисия № 324900367, Турция, Черкезкьой - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлиян Асенов Краев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Филиз Акиф Ибрахим
Явор Петров Иванов

367. Секционна избирателна комисия № 324900368, Турция, Чорлу, Шейх Синан 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хамиет Рафет Дал
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Севал Джевджедова Четин
ЧЛЕНОВЕ: Валентина Цанкова Ангелова

368. Секционна избирателна комисия № 324900369, Турция, Чорлу, Шейх Синан 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лиляна Димитрова Златева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Искра Цветкова Цветанова

369. Секционна избирателна комисия № 324900370, Турция, Чорлу Шейх Синан 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бейти Сюлейман Вели
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Методи Евлогиев Димитров

370. Секционна избирателна комисия № 324900371, Турция, Чорлу , Шейх Синан 4 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ахмед Ибрям Мюсреф
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Йордан Симеонов Топчийски

371. Секционна избирателна комисия № 324900372, Турция, Чорлу Каземие - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Байсе Васвиева Салиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мерсин Мюмюн Хатип
Миглена Йорданова Димова

372. Секционна избирателна комисия № 324900373, Турция, Чорлу, Йешилтепе 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Огнянов Шибилев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Сали Мустафа Осман
Росица Кръстева Промкова

373. Секционна избирателна комисия № 324900374, Турция, Чорлу, Йешилтепе 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ерджан Сали Чауш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мухаммет Махмуд
Диляна Иванова Карастоянова-Стоичкова

374. Секционна избирателна комисия № 324900375, Турция, Чорлу, Йешилтепе 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нихат Ахмедов Кокоев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Салиф Хасан Хасан
Мирослав Огнянов Георгиев

375. Секционна избирателна комисия № 324900376, Турция, Чорлу, Хавузпар 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нурхан Бехадин Хамди
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Севилджан Сезгин Юдже
Весела Евгениева Механджийска

376. Секционна избирателна комисия № 324900377, Турция, Чорлу, Хавузпар 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шермин Сабри Местан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Разие Салих Шакир
Христинка Димитрова Христова

377. Секционна избирателна комисия № 324900378, Турция, Ялова 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фатме Нуриева Шакирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Акиф Ибрахим Еюп
Христинка Цветанова Георгиева

378. Секционна избирателна комисия № 324900379, Турция, Ялова 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тайбе Мехмед Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Златомира Иванова Тодорова

379. Секционна избирателна комисия № 324900380, Турция, Ялова 3 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фиданка Игнатова Атанасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Анелия Маринова Петкова

380. Секционна избирателна комисия № 325000381, Украйна, Киев - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрий Василиевич Кирилов
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Лилия Димитрова Бурлакова
Веселин Кръстев Иванов

381. Секционна избирателна комисия № 325100382, Унгария, Будапеща - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоян Марков Надялков
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Румяна Йорданова Йорданова

382. Секционна избирателна комисия № 325200383, Финландия, Хелзинки - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Венета Любомирова Заякова

383. Секционна избирателна комисия № 325200384, Финландия, Тампере - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мая Алипи Константинова

384. Секционна избирателна комисия № 325300385, ФР Германия, Берлин 1 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мустафа Мустафа Ланков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Стефанов Козарев
СЕКРЕТАР: Петко Иванов Петков
ЧЛЕНОВЕ: Константин Атанасов Костадинов
Албена Петкова Гетова

385. Секционна избирателна комисия № 325300386, ФР Германия, Берлин 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Тодорова Костова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юзджан Фикрет Тургут
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Стоян Георгиев Дерменджиев
Ради Стефанов Футеков

386. Секционна избирателна комисия № 325300387, ФР Германия, Хамбург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елица Пламенова Янкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Гюлшах Бари Юсуф
ЧЛЕНОВЕ:
Красимир Николов Калчев

387. Секционна избирателна комисия № 325300388, ФР Германия, Мюнхен 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Чавдаров Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бекир Дуран Бекир
СЕКРЕТАР: Весела Илиева Кисьова
ЧЛЕНОВЕ: Васил Янев Костов
Румяна Николаева Вангелова

388. Секционна избирателна комисия № 325300389, ФР Германия, Мюнхен 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илхан Фейми Алиосман
СЕКРЕТАР: Веселинка Александрова Дечева-Ангелова
ЧЛЕНОВЕ: Даниел Иларионов Лазаров
Иван Смилянов Филчев

389. Секционна избирателна комисия № 325300390, ФР Германия, Франкфурт 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илхан Зиаев Джелилов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валери Петров Деков
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Александър Николов Николов
Любомир Ангелов Петков

390. Секционна избирателна комисия № 325300391, ФР Германия, Франкфурт 2- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмила Константинова Шнайдер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мустафа Хюсеин Мустафа
ЧЛЕНОВЕ: Румен Минев Бонев

391. Секционна избирателна комисия № 325300392, ФР Германия, Магдерубрг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Християн Ясенов Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Георгиев Грибнев
СЕКРЕТАР: Любомир Стефанов Димитров
ЧЛЕНОВЕ: Лилия Детелинова Комитска

392. Секционна избирателна комисия № 325300393, ФР Германия, Дармщат - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Димитров Димитров

393. Секционна избирателна комисия № 325300394, ФР Германия, Дортмунд - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мая Младенова Петрова

394. Секционна избирателна комисия № 325300395, ФР Германия, Дрезден - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Ангелова Найденова-Господинова

395. Секционна избирателна комисия № 325300396, ФР Германия, Дюселдроф - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Галина Венциславова Цветанова-Костова
Павел Александров Попов

396. Секционна избирателна комисия № 325300397, ФР Германия, Карлсруе - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яна Сашова Димитрова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ивелина Илиянова Хинкова
Николай Владимиров Маринов

397. Секционна избирателна комисия № 325300398, ФР Германия, Кьолн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Райчо эЦветанов Пенчев
ЧЛЕНОВЕ: Николай Илиев Илиев

398. Секционна избирателна комисия № 325300399, ФР Германия, Манхайм - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Пламен Владимиров Бакалов
Росица Димитрова Узунова

399. Секционна избирателна комисия № 325300400, ФР Германия, Нюрнберг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мариана Георгиева Гърчанова

400. Секционна избирателна комисия № 325300401, ФР Германия, Регенсбург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Петя Калчева Стелиянова

401. Секционна избирателна комисия № 325300402, ФР Германия, Фрайбург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Петър Генадиев Георгиев

402. Секционна избирателна комисия № 325300403, ФР Германия, Щутгарт - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Райко Радославов Синев
Стоянка Стоянова Георгиева

403. Секционна избирателна комисия № 325400404, Франция, Париж 1- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Христов Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Андонов Аврамов
СЕКРЕТАР: Асен Николов Кръстев
ЧЛЕНОВЕ: Илиан Кирилов Илиев
Марина Иванова Иванова

404. Секционна избирателна комисия № 325400405, Франция, Париж 2 - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дилявер Исмаил Дилявер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Георгиев Апостолов
СЕКРЕТАР: Генко Величков Вълков
ЧЛЕНОВЕ: Елина Иванова Узунова
Марияна Николаева Бояджиева

405. Секционна избирателна комисия № 325400406, Франция, Страсбург - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Александър Веселинов Манов

40

6. Секционна избирателна комисия № 325400407, Франция, Марсилия - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бекир Фикрет Бекир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кристина Николова Йотова

407. Секционна избирателна комисия № 325400408, Франция, Лион- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симеон Ивов Альошев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Марио Мирян Христов
Росица Тодорова Георгиева

408. Секционна избирателна комисия № 325400409, Франция, Тулуза - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пепа Миткова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Иванов Тенев
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Жулиде Рефет Шефкет

409. Секционна избирателна комисия № 325400410, Франция, Бордо- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Фериде Ремзиева Халилова
ЧЛЕНОВЕ: Богдана Власаки Кръстева

410. Секционна избирателна комисия № 325400411, Франция, Ница - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виолета Цветанова Попова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Сергей Стойнев Тасев

411. Секционна избирателна комисия № 325400412, Франция, Контрес - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анна Димитрова Лазарова
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:
Татяна Иванова Димитрова

412. Секционна избирателна комисия № 325400413, Франция, Лил - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Людмилова Янева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Мирела Тонева Петрова
ЧЛЕНОВЕ: Татяна Иванова Димитрова

413. Секционна избирателна комисия № 325400414, Франция, Монпелие - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Христо Христов Гутев

414. Секционна избирателна комисия № 325500415, Хърватия, Загреб - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Маргарита Здравкова Велева

415. Секционна избирателна комисия № 325600416, Чехия, Прага - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Петрова Димитрова
СЕКРЕТАР: Иван Тонев Кънев
ЧЛЕНОВЕ: Емилия Георгиева Пейчева
Тодор Георгив Димитров

416. Секционна избирателна комисия № 325600417, Чехия, Бърно - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Татяна Ангелова Мухлова

417. Секционна избирателна комисия № 325700418, Швейцария, Базел - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Елица Тодорова Пеева

418. Секционна избирателна комисия № 325700419, Швейцария, Берн - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бистра Димова Секулич
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Анета Емилова Груйчева-Христова

419. Секционна избирателна комисия № 325700420, Швейцария, Женева - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Кръстина Ивайлова Христова
Алексей Еленков Андреев

420. Секционна избирателна комисия № 325700421, Швейцария, Цюрих - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Мариела Василева Тунтова
Георги Иванов Тенев

421. Секционна избирателна комисия № 325700422, Швейцария, Лозана - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Ася Давидова

422. Секционна избирателна комисия № 325800423, Швеция, Стокхолм - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Людмилова Илчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР: Бекир Юсуф Мехмед
ЧЛЕНОВЕ:

423. Секционна избирателна комисия № 325800424, Швеция, Молмьо - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тахирюмер Фарис Мюмюн
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Надя Андонова Велева

424. Секционна избирателна комисия № 325800425, Швеция, Гьотеборг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Джунайт Хидает Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Диана Бойкова Сугарева

425. Секционна избирателна комисия № 325900426, Япония, Токио - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ: Росица Василева Попова

426. Секционна избирателна комисия № 320900427, Великобритания , Лондон,Иилинг - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

427. Секционна избирателна комисия № 324400428, САЩ , Куинс, Ню Йорк- 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

428. Секционна избирателна комисия № 326000429, Тунис , Тунис - 5 членове

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
ЧЛЕНОВЕ:

ІІ. Незаетите места в секционните избирателни комисии ще бъдат попълнени по реда на чл. 104, ал. 2 от Изборния кодекс.

ІІІ. Ръководителите на съответните дипломатически или консулски представителства или Министърът на външните работи да представят в ЦИК предложенията си за членове на СИК извън страната на незаетите места не по-късно от 5 дни преди изборния ден - 29 септември 2014 г.

ІV. Партиите и коалициите от партии могат да правят промени в предложените от тях състави на секционните избирателни комисии извън страната. Предложението се представя в Централната избирателна комисия не по-късно от 27 септември 2014 г. (7 дни преди изборния ден).

V. УТВЪРЖДАВА списък с резервните членове на секционните избирателни комисии извън страната за гласуване в изборите за народни представители на 5 октомври 2014 г. съгласно приложение № 1.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивилина Алексиева

СЕКРЕТАР:

Севинч Солакова


* Публикувано на

Свързани решения:

1156-НС/

1208-НС/

1263-НС/

1269-НС/

1274-НС/

1275-НС/

1280-НС/

Календар

Решения

  • № 1902-МИ / 13.10.2020

    относно: промяна в състава на ОИК – Ябланица, област Ловеч

  • № 1901-МИ / 06.10.2020

    относно: искане за отваряне на запечатано помещение в община Септември, област Пазарджик, в което се съхраняват изборни книжа и материали от изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври и на 3 ноември 2019 г. и от частичните избори за кмет на община Септември на 27 септември 2020 г.

  • № 1900-МИ / 01.10.2020

    относно: искане за отваряне на запечатанo помещение в община Исперих, област Разград, в което се съхраняват изборни книжа и материали от произведените избори за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г. и от втори тур на 3 ноември 2019 г.

  • всички решения