Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 386-ЕП
София, 22.05.2019

ОТНОСНО: попълване и промени в съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г., назначени с Решение № 305-ЕП от 13 май 2019 г., допълнени с Решение № 364-ЕП от 20 май 2019 г.

На основание чл. 57, ал. 1, т. 5, чл. 104 и чл. 105 от Изборния кодекс във връзка с Решение № 305-ЕП от 13 май 2019 г., Решение № 353-ЕП от 18 май 2019 г. и Решение № 364-ЕП от 20 май 2019 г. на ЦИК, писма на Министерството на външните работи с вх. № ЕП-04-01-147 от 21.05.2019 г., вх. № ЕП-04-01-147\1 от 22.05.2019 г. и предложение от ПП ДПС с вх. № ЕП-10-56\7 от 21.05.2019 г. Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

І. ПОПЪЛВА съставите на секционните избирателни комисии извън страната в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.

  1. Секционна избирателна комисия № 320100001, Австралия, Канбера (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Камелия Иванова Кaнева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жанета Маринова Българанова
СЕКРЕТАР: Илиян Александров Даргънов
ЧЛЕНОВЕ: Мартин Руменов Васев
  Десислава Йорданова Петрова
  1. Секционна избирателна комисия № 320200002, Австрия, Виена (Посолство) – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ива Николаева Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Господинов Киров
СЕКРЕТАР: Десислава Георгиева Чакърова
ЧЛЕНОВЕ: Хасан Ахмедов Шерифов
  Шенол Шукриев Ахмедов
  Деница Захариева Кръстева
  1. Секционна избирателна комисия № 320200003, Австрия, Виена (Постоянно представителство на РБ) – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жулиен Тодоров Желев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Спасов Пеев
СЕКРЕТАР: Иван Маринов Господинов
ЧЛЕНОВЕ: Иво Ицков Ясенов
  Мустафа Якубов Мехмедов
  Константин Димитров Станев
  1. Секционна избирателна комисия № 320200004, Австрия, Залцбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тюркян Керимова Чакърова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Иванов Ангелов
СЕКРЕТАР: Живко Николаев Тачев.
ЧЛЕНОВЕ: Румяна Александрова Нецова-Богданова
  Ивайло Върбанов Ценов
  1. Секционна избирателна комисия № 320200005, Австрия, Инсбрук – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина Димитрова Вълкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Атанасова Петкова
СЕКРЕТАР: Вероника Славчева Йорданова
ЧЛЕНОВЕ: Илияна Миткова Андреева
  Янко Велков Велев
  1. Секционна избирателна комисия № 320200006, Австрия, Линц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Михаил Благоев Златков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ани Милчева Параскевова
СЕКРЕТАР: Гергана Данчева Данева
ЧЛЕНОВЕ: Нина Николова Николова
  Янка Драгомирова Нанева
  1. Секционна избирателна комисия №320200007, Австрия, Брегенц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлана Григорова Спасова-Щрюбиг
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Йорданова Илиева
СЕКРЕТАР: Ваня Андреева Ангелова
ЧЛЕНОВЕ: Даниела Сотирова Коева
  Димитър Филипов Серафимов
  1. Секционна избирателна комисия № 320300008, Азербайджан, Баку (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Недялкова Пъкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вяра Ичкова Димова-Желева
СЕКРЕТАР: Венета Дончева Симеонова
ЧЛЕНОВЕ: Анна Цанова Обретенчева
  Кирил Ангелов Апостолов
  1. Секционна избирателна комисия № 320400009, Албания, Тирана (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зоя Иванова Костадинова Райчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Добринов Тодоров
СЕКРЕТАР: Гентиан Фетах Кочи
ЧЛЕНОВЕ: Миранда Хусни Бело
  Мария Димитрава Пеева
  1. Секционна избирателна комисия № 320500010, Алжир, Алжир (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мадлена Ивова Калчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Меглена Николаева Тотина
СЕКРЕТАР: Георги Гаврилов Георгиев
ЧЛЕНОВЕ: Таничка Бориславова Чипева
  Методи Кирилов Делев
  1. Секционна избирателна комисия № 320600011, Аржентина, Буенос Айрес (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пламен Георгиев Цветанов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евтим Рангелов Рангелов
СЕКРЕТАР: Валентин Стефанов Бабов
ЧЛЕНОВЕ: Петя Григорова Захариева
  Мартин Дочев Дочев
  1. Секционна избирателна комисия № 320700012, Армения, Ереван (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валери Петров Атанасов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иванка Райчева Славова-Щерева
СЕКРЕТАР: Симеон Христов Каймакчиев
ЧЛЕНОВЕ: Мария Атанасова Кълбова
  Иван Христов Радков
  1. Секционна избирателна комисия № 320800013, Беларус, Минск (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лъчезар Ганев Николов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Борисова Кирилова
СЕКРЕТАР: Мария Любомирова Цонева
ЧЛЕНОВЕ: Полина Кръстева Карадимова
  Георги Стефанов Гюров
  1. Секционна избирателна комисия № 320900014, Белгия, Брюксел (Посолство 1) – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Димитрова Илиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Любенов Терзийски
СЕКРЕТАР: Илгюнер Идризова Кяшифова
ЧЛЕНОВЕ: Михаела-София Габриелова-Пашаянова
  Севим Мехмедова Ибрямова
  Димитринка Тодорова Динкова
  1. Секционна избирателна комисия № 320900015, Белгия, Брюксел (Посолство 2) – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елин Николаев Сиджимов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шенай Ремзи Амди
СЕКРЕТАР: Мая Тодорова Станулова
ЧЛЕНОВЕ: Анна Захаринова Георгиева
  Белкие Бахриева Юсеинова
  Слави Митков Георгиев
  1. Секционна избирателна комисия № 320900016, Белгия, Брюксел (Постоянно представителство на РБ към ЕС 1) – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Димитров Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боряна Красимирова Капчина
СЕКРЕТАР: Виолета Пламенова Палатовска
ЧЛЕНОВЕ: Георги Стоянов Ганчев
  Тезджан Шабан Вахид
  Йово Панчев Панчев
  1. Секционна избирателна комисия № 320900017, Белгия, Брюксел (Постоянно представителство на РБ към ЕС 2) – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айлин Фахриева Сюлейманова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Благовест Здравков Тичев
СЕКРЕТАР: Елина Лазарова Начева-Скарбю Отосен
ЧЛЕНОВЕ: Калин Петев Христов
  Танер Джафер Хаккъ
  Даниела Василева Драмбозова
  1. Секционна избирателна комисия № 320900018, Белгия, Гент – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристиян Йорданов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Чавдаров Филипов
СЕКРЕТАР: Сюлейман Хюсеин Сюлейман
ЧЛЕНОВЕ: Мустафа Сейфулов Мустафов
  Пенчо Христов Пенчев
  1. Секционна избирателна комисия № 320900019, Белгия, Льовен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Емилиянова Атипова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартина Юрген Хессе
СЕКРЕТАР: Преслав Илич Митранов
ЧЛЕНОВЕ: Варужан Вартан Апелян
  Божидар Виолинов Патинов
  1. Секционна избирателна комисия № 321000020, Босна и Херцеговина, Сараево (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Боянов Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Албена Христова Николова
СЕКРЕТАР: Георги Василев Манолов
ЧЛЕНОВЕ: Венелина Йорданова Рашева-Николова
  Ана Борисова Николова
  1. Секционна избирателна комисия № 321100021, Бразилия, Бразилия (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бисер Найденов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарита Антонова Савова
СЕКРЕТАР: Теодора Димитрова Нецова
ЧЛЕНОВЕ: Виктор Карамфилов Гюров
  Петър Станков Петров
  1. Секционна избирателна комисия № 321200022, Великобритания, Лондон (Посолство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Камелия Симеонова Цветкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Чавдарова Кисьова
СЕКРЕТАР: Янчо Георгиев Янчев
ЧЛЕНОВЕ: Евгения Господинова Варадинова
  Мария Иванова Ангелиева
  1. Секционна избирателна комисия № 321200023, Великобритания, Лондон (Посолство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анастасия Желязкова Страволемова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катрин Николаева Иванова
СЕКРЕТАР: Сали Байрам Кочаков
ЧЛЕНОВЕ: Йоанна Юлиянова Колева
  Таня Койчева Вълова-Кирякова
  1. Секционна избирателна комисия № 321200024, Великобритания, Лондон (Посолство 3) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Михайлов Михайлов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Димитров Томов
СЕКРЕТАР: Гергана Денева Генчева
ЧЛЕНОВЕ: Калоян Иванов Алексиев
  Надя Михайлова Кръстева
  1. Секционна избирателна комисия № 321200025, Великобритания, Лондон (Посолство 4) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрия Валентинова Вълкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Илиева Ковачка
СЕКРЕТАР: Мартин Тодоров Тодоров
ЧЛЕНОВЕ: Надежда Петрова Спасова
  Силвия Михова Методиева
  1. Секционна избирателна комисия № 321200026, Великобритания, Саутхамптън – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радостина Христова Танева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Георгиева Иванова
СЕКРЕТАР: Джемиле Алиосманова Мейзинева-Димитрова
ЧЛЕНОВЕ: Валентин Самуилов Василев
  Диана Пенчева Спасова
  1. Секционна избирателна комисия № 321200027, Великобритания, Уочестър парк– 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мирослав Николов Гамишев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Добромир Милков Трифонов
СЕКРЕТАР: Милка Стефанова Гирова
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Иванова Енчева
  Надежда Трифонова Радева
  1. Секционна избирателна комисия № 321200028, Великобритания, Брайтън – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вергиния Иванова Крумова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Димитрова Самарджийска
СЕКРЕТАР: Нонка Стоянова Котева
ЧЛЕНОВЕ: Виктория Пламенова Ангелова
  Светла Христова Дионисиева
  1. Секционна избирателна комисия № 321200029, Великобритания, Бристол – 5 членове                                 
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Георгиева Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Йорданова Василева
СЕКРЕТАР: Анни Милева Пашалийска
ЧЛЕНОВЕ: Людмил Петров Тасев
  Йорданка Йосифова Ганчева
  1. Секционна избирателна комисия № 321200030, Великобритания, Глазгоу – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кирил Миленов Бойчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Мартинова Савчева
СЕКРЕТАР: Симеон Евгений Скопалик
ЧЛЕНОВЕ: Цветелина Венцеславова Среброва
  Светозар Ангелов Димитров
  1. Секционна избирателна комисия № 321200031, Великобритания, Глостър – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Христов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлин Василев Връбчев
СЕКРЕТАР: Калина Миткова Бонева
ЧЛЕНОВЕ: Светлана Иванова Павлова
  Боряна Илиева Стойнова
  1. Секционна избирателна комисия № 321200032, Великобритания, Единбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивелина Янкова Янкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велин Стефанов Йорданов
СЕКРЕТАР: Веселка Георгиева Цвяткова
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Сергеева Алвас
  Ясен Христов Василкьов
  1. Секционна избирателна комисия № 321200033, Великобритания, Екситър – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Иванов Соколов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Йовчева Георгиева-Танева
СЕКРЕТАР: Весислава Атанасова Желева
ЧЛЕНОВЕ: Павел Веселинов Ненов
  Андрей Красимиров Влахов
  1. Секционна избирателна комисия № 321200034, Великобритания, Кеймбридж – 5 членов
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниел Колев Мийков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселин Борисов Димов
СЕКРЕТАР: Красимир Василев Кондев
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Петров Костадинов
  Лиляна Миркова Димитрова-Ацева

 

  1. Секционна избирателна комисия № 321200035, Великобритания, Ковънтри – 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрина Христова Христозова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лиляна Василева Пенчева
СЕКРЕТАР: Гергана Мина Стефанова
ЧЛЕНОВЕ: Илиан Захариев Илиев
  Десислава Людмилова Стойчева
  1. Секционна избирателна комисия № 321200036, Великобритания, Крю – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тезджан Исмаил Сабри
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Стоянов Илиев
СЕКРЕТАР: Иван Алексиев Атанасов
ЧЛЕНОВЕ: Стилиян Георгиев Ченев
  Мирослава Дойчинова Дойчинова
  1. Секционна избирателна комисия № 321200037, Великобритания, Лийдс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Пламенов Арабаджийски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георгия Диянова Томова
СЕКРЕТАР: Мехмед Хашим Рамадан
ЧЛЕНОВЕ: Иван Станчев Иванов
  Васил Асенов Асенов
  1. Секционна избирателна комисия № 321200038, Великобритания, Лондон Ийлинг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бисер Максимов Джамбазов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Максимилиана Илиева Емилова
СЕКРЕТАР: Цанка Кръстева Петрова
ЧЛЕНОВЕ: Надя Георгиева Андреева
  Марияна Атанасова Минчева
  1. Секционна избирателна комисия № 321200039, Великобритания, Лондон Стратфорд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Барие Юсеинова Ханьова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариана Маринова Вълканова
СЕКРЕТАР: Димитрина Василева Асенова
ЧЛЕНОВЕ: Илия Коцев Асенов
  Ани Спасова Петкова
  1. Секционна избирателна комисия № 321200040, Великобритания, Лондон, Финсбъри парк, Ресторант Родина – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветан Стоянов Христев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ Кръстина Андреева Атанасова
СЕКРЕТАР: Борис Стоянов Стоянов
ЧЛЕНОВЕ: Георги Господинов Проданов
  Анастасия Зосимова Маргаритова
  Любомир Николаев Талев
  1. Секционна избирателна комисия № 321200041, Великобритания, Норич – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павлина Христова Боралиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Василка Костадинова Костадинова
СЕКРЕТАР: Бистра Георгиева Петрова
ЧЛЕНОВЕ: Елена Стефанова Кафеджиева
  Борислав Станимиров Станимиров
  1. Секционна избирателна комисия № 321200042, Великобритания, Нотингам – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лазарина Мариянова Попова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анастасия Владимирова Белчева
СЕКРЕТАР: Боряна Йорданова Стойкова-Димова
ЧЛЕНОВЕ: Дешка Иванова Пасева
  Таня Владимирова Милова
  1. Секционна избирателна комисия № 321200043, Великобритания, Оксфорд – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Василев Василев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоанна Тихомирова Василева
СЕКРЕТАР: Весела Александрова Хауел
ЧЛЕНОВЕ: Симона Венциславова Петрова
  Тихомир Борисов Тихомиров
  Валентина Методиева Александрова-Кирова
  1. Секционна избирателна комисия № 321200044, Великобритания, Чатам – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Асен Андреев Гюнелиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цвета Димитрова Созонова
СЕКРЕТАР: Мирослава Петкова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Яна Емилова Еманоилова
  Станислава Пламенова Манолова
  1. Секционна избирателна комисия № 321200045, Великобритания, Шефилд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Иванов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светомир Борисов Цоков
СЕКРЕТАР: Евгений Кръстев Казаков
ЧЛЕНОВЕ: Христина Стефанова Брадистилова
  Теофана Тихомирова Крайнина-Йорданова
  1. Секционна избирателна комисия № 321300046, ФР Германия, Берлин (Посолство 1) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Тодорова Костова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ерсин Бехчет Ибрям
СЕКРЕТАР: Радина Витанова Ралчева
ЧЛЕНОВЕ: Виолета Костадинова Станева
  Станислав Колев Стоянов
  Владислава Христова Бербенкова
  Галина Лалева Лалева
  1. Секционна избирателна комисия № 321300047, ФР Германия, Берлин (Посолство 2) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катерина Тодорова Кобакова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Жорж Ветцолд
СЕКРЕТАР: Елин Асенов Харизанов
ЧЛЕНОВЕ: Виолета Вълкова Георгиева
  Соня Йорданова Керимова
  Калина Кирилова Кръстева
  Борислав Петров Петранов
  1. Секционна избирателна комисия № 321300048, ФР Германия, Берлин (Посолство 3) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Георгиева Станишева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емилия Йорданова Нигш
СЕКРЕТАР: Мария Георгиева Станишева
ЧЛЕНОВЕ: Евшен Гюрсел Такавит
  Венета Борисова Терзиева
  Ганчо Савин Савов
  Мариана Георгиева Минкин
  1. Секционна избирателна комисия № 321300049, ФР Германия, Бремен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елица Николаева Пешина
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Александрова Кръстева
СЕКРЕТАР: Вихрен Владимиров  Стоев
ЧЛЕНОВЕ: Калин Георгиев Апостолов
  Даниел Банов Данов
  1. Секционна избирателна комисия № 321300050, ФР Германия, Дармщадт (Почетно консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Владимиров Абаджиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ганчо Александров Ганчев
СЕКРЕТАР: Ирена Петрова Римпопова
ЧЛЕНОВЕ: Елица Галинова Желязкова
  Пламен Владимиров Бакалов
  1. Секционна избирателна комисия № 321300051, ФР Германия, Дортмунд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марио Любомиров Романов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мила Георгиева Христова
СЕКРЕТАР: Севил Али Али
ЧЛЕНОВЕ: Денислава Райкова Христова
  Боряна Найденова Танева
  1. Секционна избирателна комисия № 321300052, ФР Германия, Дрезден – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Кирилова Кисьов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симеон Христов Христов
СЕКРЕТАР: София Руменова Трайкова
ЧЛЕНОВЕ: Александър Каменов Илиев
  Евгения Георгиева Дъгарадина
  1. Секционна избирателна комисия № 321300053, ФР Германия, Ерфурт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Веселинова Тодорова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Златка Мирева Йорданова
СЕКРЕТАР: Антон Златинов Тенев
ЧЛЕНОВЕ: Вяра Николаева Кирчева
  Стефан Тодоров Йонков
  1. Секционна избирателна комисия № 321300054, ФР Германия, Карлсруе – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивелина Начева Накова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Митков Тошовски
СЕКРЕТАР: Цветелина Николаева Николова
ЧЛЕНОВЕ: Яна Радева Йорданова
  Геновева Георгиева Христова
  1. Секционна избирателна комисия № 321300055, ФР Германия, Констанц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Минкова Пъдешка-Аманфо
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Христов Опрев
СЕКРЕТАР: Марияна Стефанова Станчева
ЧЛЕНОВЕ: Мариана Димитрова Димитрова
  Деляна Мирославова Маслинкова
  1. Секционна избирателна комисия № 321300056, ФР Германия, Кьолн – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анелия Светославова Огнянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пепа Йорданова Никова
СЕКРЕТАР: Ива Бориславова Бочева
ЧЛЕНОВЕ: Елена Златева Димитрова
  Румен Минев Бонев
  1. Секционна избирателна комисия № 321300057, ФР Германия, Лайпциг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елиза Стоянова Ангелова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Димитрова Комитова
СЕКРЕТАР: Светла Гергова Николова
ЧЛЕНОВЕ: Жана Иванова Кънчева
  Стоян Михайлов Михайлов
  1. Секционна избирателна комисия № 321300058, ФР Германия, Магдебург (Почетно консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлана Николова Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ани Стефанова Тодорова
СЕКРЕТАР: Божидара Гешева Гешева
ЧЛЕНОВЕ: Антон Петров Кирев
  Марияна Александрова Георгиева
  1. Секционна избирателна комисия № 321300059, ФР Германия, Мюнстер (Почетно консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Делчева Бялкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рени Петрова Кущилова
СЕКРЕТАР: Любка Василева Каракостова
ЧЛЕНОВЕ: Евелина Момчилова Стратиева
  Николай Спасов Георгиев
  1. Секционна избирателна комисия № 321300060, ФР Германия, Мюнхен (Генерално консулство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Преслава Димитрова Костова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калин Трифонов Крумов
СЕКРЕТАР: Емилия Ганева Михайлова-Проданова
ЧЛЕНОВЕ: Дамян Стефанов Карабалиев
  Валентин Динев Вълев
  1. Секционна избирателна комисия № 321300061, ФР Германия, Мюнхен (Генерално консулство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нина Пенчева Пенова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Йорданова Георгиева
СЕКРЕТАР: Бойко Петров Петров
ЧЛЕНОВЕ: Анна Йорданова Тьонис
  Райна Иванова Испанска
  1. Секционна избирателна комисия № 321300062, ФР Германия, Нюрнберг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Веселинов Манушев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Петров Йонев
СЕКРЕТАР: Тодорка Николова Ангелова
ЧЛЕНОВЕ: Петър Димитров Иванов
  Веселин Василев Горнишки
  1. Секционна избирателна комисия №321300063, ФР Германия, Регенсбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Антонова Тончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Благовеста Викторова Цонева
СЕКРЕТАР: Станислава Пенчева Цветкова-Христова
ЧЛЕНОВЕ: Марина Венелинова Далаберова
  Мартин Игнатов Колев
  1. Секционна избирателна комисия № 321300064, ФР Германия, Фрайбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоян Минков Панов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Андрей Христов Младенов
СЕКРЕТАР: Мария Димитрова Мичкова
ЧЛЕНОВЕ: Иван Иванов Атанасов
  Делина Атанасова Джонджорова
  1. Секционна избирателна комисия № 321300065, ФР Германия, Франкфурт на Майн (Генерално консулство) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Соня Георгиева Кръстева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валери Христов Метев
СЕКРЕТАР: Людмил Милчев Василев
ЧЛЕНОВЕ: Арзи Мехмед Мустафа
  Кристина Здравкова Иванова
  Деница Йорданова Палежева-Юнгич
  Мариета Янева Милева
  1. Секционна избирателна комисия № 321300066, ФР Германия, Хамбург (Почетно консулство) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлозар Бонев Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: София Иванова Рълева
СЕКРЕТАР: Недялка Рангелова Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Стелияна василева Симеонова
  Гергана Захариева Козарова
  Станка Иванова Касконе
  Весела Бориславова Ацева
  1. Секционна избирателна комисия № 321300067, ФР Германия, Хановер – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Костадинова Калоферова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвена Генадиева Симеонова
СЕКРЕТАР: Ася Драгомирова Балтаджиева
ЧЛЕНОВЕ: Антония Тодорова Михайлова
  Стоянка Стоянова Георгиева
  1. Секционна избирателна комисия № 321300068, ФР Германия, Щутгарт (Почетно консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Райко Радославов Синев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илонка Тихомирова Спасова-Дамянова
СЕКРЕТАР: Соня Костова Костова-Цилликен
ЧЛЕНОВЕ: Тодор Николов Димитров
  Илиана Илиева Тонова
  1. Секционна избирателна комисия № 321300069, ФР Германия, Аахен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Николаев Манолов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Димитров Попов
СЕКРЕТАР: Явор Иванчев Добрев
ЧЛЕНОВЕ: Лилия Златкова Евтимова-Тичев
  Мартина Първанова Кехайова
  1. Секционна избирателна комисия № 321400070, Грузия, Тбилиси (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Николаева Тодорова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илияна Руменова Церовска
СЕКРЕТАР: Любов Евгениева Загорска
ЧЛЕНОВЕ: Дорина Проданова Балева
  Данчо Добринов Мичев
  1. Секционна избирателна комисия № 321500071, Гърция, Атина (Йеротеу 7) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Великова Пенева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Богомил Славчев Борисов
СЕКРЕТАР: Екатерина Асенова Благоева
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Стойнева Велинова
  Здравка Евгениева Михайлова
  1. Секционна избирателна комисия № 321500072, Гърция, Атина (Посолство) – 5 членове          
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Петрова Добрева-Фарконас
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Константин Марков Игнатов
СЕКРЕТАР: Златка Господинова Фрагу
ЧЛЕНОВЕ: Валерия Дионисиева Найденова
  Веселин Иванов Иванов
  1. Секционна избирателна комисия № 321500073, Гърция, Атина, (Турист сървиз холдинг) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зорка Петрова Михайлова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Миглена Арсова Ятра
СЕКРЕТАР: Кирил Георгиев Георгиев
ЧЛЕНОВЕ: Ваня Великова Пенева
  Данаил Георгиев Дражев
  1. Секционна избирателна комисия № 321500074, Гърция, Кавала – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станка Николова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Генка Йовчева Пападопулос
СЕКРЕТАР: Силвия Веселинова Гочева
ЧЛЕНОВЕ: Христина Костадинова Христова
  Тодор Тодоров Петров
  1. Секционна избирателна комисия № 321500075, Гърция, Каламата – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Богданова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Поля Цветкова Велева
СЕКРЕТАР: Елица Диманова Ваклинова
ЧЛЕНОВЕ: Мими Нейчева Димова
  Димитър Стоянов Божилов
  1. Секционна избирателна комисия № 321500076, Гърция, о. Крит-Йерапетра – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мериам Рафетова Пашова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диньо Георгиев Колев
СЕКРЕТАР: Иван Борисов Иванов
ЧЛЕНОВЕ: Виолета Генова Господинова
  Цветелина Цветославова Георгиева
  Цветелина Атанасова Иванова
  1. Секционна избирателна комисия № 321500077, Гърция, о. Крит-Ираклио – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Захаринка Николова Анастасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пенка Николова Иванова
СЕКРЕТАР: Кирил Любенов Предов
ЧЛЕНОВЕ: Лина Димчева Хадзаки
  Елка Илиева Стоянова
  Нина Костадинова Митова
  1. Секционна избирателна комисия № 321500078, Гърция, о. Крит-Ретимно – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антония Сашкова Александрова-Кириакаки
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калин Кирилов Димитров
СЕКРЕТАР: Светла Матева Матева
ЧЛЕНОВЕ: Есмея Тахирова Дервишева
  Маргарита Петкова Ценкова
  Иван Спасов Чалъков
  1. Секционна избирателна комисия № 321500079, Гърция, о. Крит-Ханя – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яница Емилова Атева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пепа Стефанова Тодорова
СЕКРЕТАР: Радостина Мариова Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Ивайло Неделчев Костов
  Милка Кирилова Кръстева
  Йоханес Рупен Крикорян
  1. Секционна избирателна комисия № 321500080, Гърция, Неа Муданя – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Денчева Тодорова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Янев Николов
СЕКРЕТАР: Веселина Михайлова Миту
ЧЛЕНОВЕ: Руслан Белизаров Баждеков
  Мария Иванова Бояджиева-Гунели
  1. Секционна избирателна комисия № 321500081, Гърция, Никити – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниел Михайлов Неделчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Георгиев Добрев
СЕКРЕТАР: Радина Александрова Миленчева
ЧЛЕНОВЕ: Людмил Иванов Узунов
  Мая Григорова Стоименова
  1. Секционна избирателна комисия № 321500082, Гърция, о. Родос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивелина Георгиева Бенева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Живкова Маринова
СЕКРЕТАР: Нела Апостолова Захараки
ЧЛЕНОВЕ: Юлия Стоянова Панайотова
  Цветелина Сашева Долумджийска
  1. Секционна избирателна комисия № 321500083, Гърция, Солун (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Станчева Киликчиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мила Димитрис Шопова
СЕКРЕТАР: Ренета Траянова Капетануди
ЧЛЕНОВЕ: Катерина Димова Борисова
  Михаела Калинова Трингова
  1. Секционна избирателна комисия № 321600084, Дания, Копенхаген (Посолство) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Василева Желязкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Динков Стоянов
СЕКРЕТАР: Бойко Албенов Каров
ЧЛЕНОВЕ: Валерия Богомилова Димитрова
  Мария Димитрова Мирчева
  Татяна Валериева Петрова
  Зорница Петрова Апостолова
  1. Секционна избирателна комисия № 321700085, Израел, Тел Авив (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рина Неон Бакалова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Здравка Асенова Юрчиева
СЕКРЕТАР: Николай Николаев Зашев
ЧЛЕНОВЕ: Любка Жекова Кирчева
  Ивелин Димитров Стефанов
  1. Секционна избирателна комисия № 321800086, Индия, Делхи (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цанка Белчева Миланова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Иванов Георгиев
СЕКРЕТАР: Десислава Стефанова Декова
ЧЛЕНОВЕ: Боряна Емилова Алексова
  Милена Валентинова Николова
  1. Секционна избирателна комисия № 321900087, Йордания, Аман (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариета Борисова Кирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Раид Салахелдин-Рашид Амус
СЕКРЕТАР: Елена Георгиева Ал Кюрди
ЧЛЕНОВЕ: Соня Атанасова Станевска
  Пламен Стоянов Димитров
  1. Секционна избирателна комисия № 322000088, Иран, Техеран (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Маринов Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александра Костадинова Гургушинова
СЕКРЕТАР: Светлана Петрова Тасева
ЧЛЕНОВЕ: Жанет Руменова Панчева
  Илиана Иванова Горова
  1. Секционна избирателна комисия № 322100089, Ирландия, Дъблин (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николинка Тодорова Колиър
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Василев Владимиров
СЕКРЕТАР: Красимир Милчев Димитров
ЧЛЕНОВЕ: Евгени Георгиев Станков
  Ралица Цачева Цачева
  1. Секционна избирателна комисия № 322200090, Испания, Кастельон де ла Плана – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариела Павлинова Владова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Иванов Киряков
СЕКРЕТАР: Наталия Йорданова Найденова-Петкова
ЧЛЕНОВЕ: Илиян Костадинов Попов
  Юлиана Ангелова Неделин
  1. Секционна избирателна комисия № 322200091, Испания, Барселона – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антония Михайлова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иванка Василева Иванова
СЕКРЕТАР: Ненчо Георгиев Алексиев
ЧЛЕНОВЕ: Aндрей Тодоров Георгиев
  Явор Ананиев Дончев
  Иван Андреев Стоилов
  Мартина  Цветанова Петрова
  Надежда Петрова Касабова
  Иванка Кирилова Джатева
  1. Секционна избирателна комисия № 322200092, Испания, Валенсия (Генерално консулство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Пламенова Василева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлиана Любомирова Анастасова
СЕКРЕТАР: Мирела Георгиева Златанова
ЧЛЕНОВЕ: Стефка Здравкова Иванова
  Анна Иванова Руски
  1. Секционна избирателна комисия № 322200093, Испания, Валенсия (Генерално консулство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Миткова Дръндева-Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марияна Маринова Андреева
СЕКРЕТАР: Юлиана Тодорова Павлова
ЧЛЕНОВЕ: Спаска  Димитрова  Георгиева
  Диана Бойкова Сугарева
  1. Секционна избирателна комисия № 322200094, Испания, Валядолид – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светла Георгиева Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сашо Бориславов Йорданов
СЕКРЕТАР: Людмил Мирославов Любенов
ЧЛЕНОВЕ: Надежда Тошева Тотева
  Десислава Павлинова Петрова
  1. Секционна избирателна комисия № 322200095, Испания, Гандия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живка Тръндева Димова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зоя Недкова Димитрова
СЕКРЕТАР: Юлия Цветанова Гойчева
ЧЛЕНОВЕ: Росинка Иванова Лалова
  Райна Николова Тонева
  1. Секционна избирателна комисия № 322200096, Испания, Лерида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анета Тодорова Михайлова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Вълчева Коцева
СЕКРЕТАР: Даниела Георгиева Бенова
ЧЛЕНОВЕ: Здравко Енев Бенов
  Борислав Александров Евлогиев
  1. Секционна избирателна комисия № 322200097, Испания, Льорет дел Мар – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деница Георгиева Йоргова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Радославова Тълпигова
СЕКРЕТАР: Мария Георгиева Ангелова
ЧЛЕНОВЕ: Жельо Петков Желков
  Стойко Даков Йорданов
  1. Секционна избирателна комисия № 322200098, Испания, Мадрид (Посолство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Благоев Диманков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калоян Марианов Димитров
СЕКРЕТАР: Ефтим Илиев Станков
ЧЛЕНОВЕ: Васил Илиев Василев
  Татяна Димитрова Балтова-Заркова
  1. Секционна избирателна комисия № 322200099, Испания, Мадрид (Посолство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живко Василев Бейдов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дора Владимирова Цветкова
СЕКРЕТАР: Юлияна Стефанова Маркова
ЧЛЕНОВЕ: Иван Атанасов Цанев
  Мария Емилова Янчева
  1. Секционна избирателна комисия № 322200100, Испания, Мадрид (Посолство 3) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Божидарова Досева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ася Иванова Ралчевска
СЕКРЕТАР: Eлеонора Иванова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Здравка Христова Илчева
  Анастасия Любомирова Дочева
  1. Секционна избирателна комисия № 322200101, Испания, Майорка – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариана Божидарова Аръшева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Камелия Атанасова Павлова
СЕКРЕТАР: Павлина Стефкова Стоянова
ЧЛЕНОВЕ: Красимира Димитрова Кирилова
  Елка  Петева  Филипова
  Теодора Йорданова Христова
  Латинка Александрова Костова
  Захари Борисов Попадийн
  Пламен Любомиров Георгиев
  1. Секционна избирателна комисия № 322200102, Испания, Памплона – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валери Банков Хаджиев –
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радослав Александров Кръстев
СЕКРЕТАР: Таня Найденова Дишлянова
ЧЛЕНОВЕ: Христо Димитров Василев
  Юлиана Борисова Николова
  1. Секционна избирателна комисия № 322200103, Испания, Тафаия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Горан Пламенов Шекеров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Денис Юлиянов Карадалиев
СЕКРЕТАР: Мирослава Веселинова Хаджиева
ЧЛЕНОВЕ: Надка Венциславова Юзекчиева
  Искра Методиева Ивчева
  1. Секционна избирателна комисия № 322200104, Испания, Торревиеха – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Василева Цветанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емилия Орлинова Аликанова
СЕКРЕТАР: Петя Нейкова Петрова
ЧЛЕНОВЕ: Илия Димитров Даражански
  Ренета Параскевова Здравкова
  1. Секционна избирателна комисия № 322200105, Испания, Аликанте – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лина Атанасова Гюзелева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежана Иванова Узунова
СЕКРЕТАР: Елеонора Емилова Мусева
ЧЛЕНОВЕ: Петър Христов Атанасов
  Кристина Павлинова Велкова
  1. Секционна избирателна комисия № 322300106, Италия, Кастелламмаре ди Стабия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лорета Емилова Бондокова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислав Пламенов Цанков
СЕКРЕТАР: Таня Славова Славова
ЧЛЕНОВЕ: Любимка Георгиева Манолакова
  Илия Лозанов Лозанов
  1. Секционна избирателна комисия № 322300107, Италия, Милано (Генерално консулство) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Савков Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Долорес Тодорова Мавродиева
СЕКРЕТАР: Иванка Йорданова Дичева
ЧЛЕНОВЕ: Илинка Славейкова Габарова
  Венелин Станимиров Велинов
  Силвия Стойнева Стаменова
  Ирена Николаева Тодорова
  1. Секционна избирателна комисия № 322300108, Италия, Понтедера – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Павлинова Найденова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариана Василева Спасова
СЕКРЕТАР: Александрина Грозданова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ: Николина Иванова Ставрова
  Борис Василев Кацамунски
  1. Секционна избирателна комисия № 322300109, Италия, Рим (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Георгиев Костов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Невена Петрова Демерджиева
СЕКРЕТАР: Боряна Димитрова Патева
ЧЛЕНОВЕ: Оля Дикова Пелова
  Ермелина Пейчева Пейчева
  1. Секционна избирателна комисия № 322300110, Италия, Тури – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефка Руменова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Живка Георгиева Димитрова
СЕКРЕТАР: Виолета Иванова Чинова
ЧЛЕНОВЕ: Снежана Иванова Налбантова
  Андрияна Владимирова Колева
  1. Секционна избирателна комисия № 322300111, Италия, Фоджа – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анелия Савова Генова-Пиргозлиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Димитрова Пармакова
СЕКРЕТАР: Диана Ангелова Гайтанова
ЧЛЕНОВЕ: Ивелина Йорданова Иванова
  Христиана Здравкова Макрова
  1. Секционна избирателна комисия № 322400112, Казахстан, Нур Султан /Астана/ (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Антонов Карамалаков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Иванович Таласимов
СЕКРЕТАР: Румяна Михайлова Динкова
ЧЛЕНОВЕ: Кристиян Емилов Ставрев
  Кирил Иванов Георгиев
  1. Секционна избирателна комисия № 322500113, Канада, Отава (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Петрова Драгнева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Димитров Станоев
СЕКРЕТАР: Георги Богомилов Димитров
ЧЛЕНОВЕ: Николай Лъчезаров Михайлов
  Антония Пламенова Алексиева
  1. Секционна избирателна комисия № 322500114, Канада, Торонто (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елеонора Кирилова Велкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Анастасова Матуски
СЕКРЕТАР: Йълдъз Решат Талят
ЧЛЕНОВЕ: Клементина Атанасова Ковачева
  Десислава Иванова Атанасова
  1. Секционна избирателна комисия № 322600115, Катар, Доха (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Петрова Кирова-Накова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велислава Методиева Велкова
СЕКРЕТАР: Симона Димитрова Петкова
ЧЛЕНОВЕ: Димитрина Ангелова Пенева
  Стоимен Миланов Велев
  1. Секционна избирателна комисия № 322700116, Кипър, Ларнака – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Руменов Здравков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анелия Радкова Атанасова-Христова
СЕКРЕТАР: Биляна Денчева Тодорова
ЧЛЕНОВЕ: Паскал Иванов Борисов
  Полина Росенова Борисова
  Стоян Жеков Ганев
  Лила Ангелова Георгиева
  1. Секционна избирателна комисия № 322700117, Кипър, Лимасол – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Аделина Георгиева Ташева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стела Георгиева Пипаки
СЕКРЕТАР: Димитър Николов Лечев
ЧЛЕНОВЕ: Христо Ангелов Пенев
  Милка Цветанова Николова
  Добрин Димитров Финиотис
  Виолета Атанасова Несторова
  1. Секционна избирателна комисия № 322700118, Кипър, Никозия (Посолство) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежана Кирилова Мусакова-Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Весела Димитрова Димитрова
СЕКРЕТАР: Лидия Вескова Стефанова
ЧЛЕНОВЕ: Христиана Иванова Славкова
  Слава Калинова Павлова
  Милена Георгиева Атанасова-Топозлийска
  Мина Николаева Христова-Маринова
  1. Секционна избирателна комисия № 322700119, Кипър, Паралимини 5290 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маргарита Николова Белеганска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Дилкова Лишова
СЕКРЕТАР: Божидарка Константинова Акривопулу
ЧЛЕНОВЕ: Олег Георгиев Петков
  Владимир Стефанов Инков
  1. Секционна избирателна комисия № 322700120, Кипър, Пафос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мина Стоянова Тончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Велинова Златкова
СЕКРЕТАР: Велислав Божинов Иванов
ЧЛЕНОВЕ: Людмил Иванов Стоянов
  Силвана Валериева Сълова
  1. Секционна избирателна комисия № 322800121, Китай, Пекин (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоян Иванов Николов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордана Василева Костова
СЕКРЕТАР: Методи Кирилов Негревски
ЧЛЕНОВЕ: Десислава Димитрова Ангелова
  Владислав Александров Спасов
  1. Секционна избирателна комисия № 322800122, Китай, Шанхай (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станимир Емилов Александров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселина Веселинова Илиева
СЕКРЕТАР: Дана Детелинова Джатева
ЧЛЕНОВЕ: Ваня Стефанова Петрова
  Сара Николаева Кънчева
  1. Секционна избирателна комисия № 322900123, Косово, Прищина (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитринка Куртева Неделчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стойка Петкова Иванова
СЕКРЕТАР: Ралица Танева Танева
ЧЛЕНОВЕ: Роза Ванкова Велкова
  Илия Николов Лясков
  1. Секционна избирателна комисия № 323000124, Куба, Хавана (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Христева Костадинова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илия Иванов Миладинов
СЕКРЕТАР: Илиян Маринов Ганев
ЧЛЕНОВЕ: Росица Василева Попова
  Горяна Григорова Ленкова
  1. Секционна избирателна комисия № 323100125, Ливан, Бейрут (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Банов Жековски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Ставрева Маркова
СЕКРЕТАР: Елена Милчева Дюлгерова-Абделал
ЧЛЕНОВЕ: Емилия Върбанова Георгиева-Ал Дарзи
  Димитър Драгомиров Петров
  1. Секционна избирателна комисия № 323200126, Люксембург, Люксембург 5-то Авеню Мария Тереза - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлин Костадинов Лукаров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Жорова Богданова
СЕКРЕТАР: Десислава Димитрова Панова
ЧЛЕНОВЕ: Ева Любомирова Крапчева
  Цветин Любомиров Спасов
  1. Секционна избирателна комисия № 323300127, Малта, Сейнт Джулианс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вълчо Стойчев Вълчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Николов Кончев
СЕКРЕТАР: Диди Димова Михова
ЧЛЕНОВЕ: Боряна Благоева Колевска
  Искра Недкова Нейкова
  1. Секционна избирателна комисия № 323300128, Малта, Буджиба - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светлана Димитрова Цонкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Калин Георгиев Михов
СЕКРЕТАР: Станислава Живкова Николова
ЧЛЕНОВЕ: Соня Найденова Въгларова
  Таня Димитрова Тотева
  1. Секционна избирателна комисия № 323400129, Мароко, Рабат (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветина Христова Божкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Стоянов Гюров
СЕКРЕТАР: Злати Георгиев Кацарски
ЧЛЕНОВЕ: Марина Йорданова Георгиева
  Ирина Стоянова Стоянова
  1. Секционна избирателна комисия № 323500130, Мексико, Мексико (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надя Георгиева Кулева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Райчов Чифлиджанов
СЕКРЕТАР: Яница Стойчева Стоева
ЧЛЕНОВЕ: Ангелина Иванова Станева
  Симеон Стоянов Апостолов
  1. Секционна избирателна комисия № 323600131, Молдова, Кишинев (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Колар
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Любомирова Стоянова
СЕКРЕТАР: Катерина Иванова Данаилова
ЧЛЕНОВЕ: Даниела Василева Йорданова
  Атанас Йорданов Стоев
  1. Секционна избирателна комисия №323600132, Молдова, Тараклия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николае Паскалов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александра Воинская
СЕКРЕТАР: Николай Николаев Тодоров
ЧЛЕНОВЕ: Диана Боримечкова
  Ангел Илиев Маринков
  1. Секционна избирателна комисия №323700133, Нидерландия, Айндховен – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Николов Здравков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Олга Стефанова Стоименова
СЕКРЕТАР: Дияна Борисова Михайлова
ЧЛЕНОВЕ: Ивайло Руменов Маринов
  Николай Станимиров Станев
  Венелин Александров Ганков
  1. Секционна избирателна комисия №323700134, Нидерландия, Амстердам – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бисер Димитров Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Михаил Борисов Михайлов
СЕКРЕТАР: Атанаска Димитрова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Диляна Красимирова Влаева
  Гергана Василева Янкова
  Румяна Василева Камберска-Иванова
  1. Секционна избирателна комисия №323700135, Нидерландия, Грьонинген – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Илиянова Паунова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Илиянов Паунов
СЕКРЕТАР: Кирил Стоянов Паликрушев
ЧЛЕНОВЕ: Кръстина Николаева Ръжева
  Антон Румянов Георгиев
  1. Секционна избирателна комисия №323700136, Нидерландия, Ротердам-Схийдам – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Асен Мартинов Асенов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фатме Хасанова Салимова
СЕКРЕТАР: Сирма Бориславова Боянова
ЧЛЕНОВЕ: Иванка Стамова Петкова
  Свилен Иванов Илиев
  1. Секционна избирателна комисия №323700137, Нидерландия, Утрехт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емине Нуриева Даудова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Синан Кямилов Мехмедов
СЕКРЕТАР: Женя Костадинова Щерева
ЧЛЕНОВЕ: Дора Василева Калоянова
  Камелия Атанасова Петрова
  1. Секционна избирателна комисия №323700138, Нидерландия, Хага (Посолство 1) – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Иванов Пачеджиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ани Петрова Гечева
СЕКРЕТАР: Деяна Деянова Петрова
ЧЛЕНОВЕ: Росица Илкова Македонска
  Ерджан Шабан Неджиб
  Надя Тодорова Живкова-Ванева
  1. Секционна избирателна комисия №323700139, Нидерландия, Хага (Посолство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Петров Ванев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иглика Петрова Христова
СЕКРЕТАР: Нико Димитров Каменов
ЧЛЕНОВЕ: Ергин Мехмед Иляз
  Иглика Петрова Христова
  1. Секционна избирателна комисия №323800140, Норвегия, Осло (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоян Миайлов Михайлов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Йорданов Павлов
СЕКРЕТАР: Радостина Викторова Заимова
ЧЛЕНОВЕ: Красимира Гергинова Манолова
  Румяна Бориславова Крушовенска-Тодорова
  1. Секционна избирателна комисия №323900141, ОАЕ, Абу Даби (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Емануилова Янкова-Шишкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Венциславов Янев
СЕКРЕТАР: Гергана Михайлова Чешмеджиева
ЧЛЕНОВЕ: Илиян Господинов Караманов
  Валерий Любенов Мирчев
  1. Секционна избирателна комисия №323900142, ОАЕ, Дубай (Генерално консулство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Емилов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Поля Вескова Йорданова
СЕКРЕТАР: Христо Димитров Христов
ЧЛЕНОВЕ: Бирсен Джемилова Карабаджакова
  Вилияна Руменова Иванова
  1. Секционна избирателна комисия №324000143, Полша, Колобжег - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ридван Салиев Исмаилов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Илиев Драганчев
СЕКРЕТАР: Иван Георгиев Китов
ЧЛЕНОВЕ: Иван Каменов Иванов
  Виктор Бенов Бенов
  1. Секционна избирателна комисия №324000144, Полша, Краков – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Димчев Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристияна Димитрова Нанева
СЕКРЕТАР: Катерина Иванова Игнатова
ЧЛЕНОВЕ: Людмил Мариянов Илиев
  Димитър Асенов Христов
  1. Секционна избирателна комисия №324000145, Полша, Варшава (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефка Димитрова Николова-Бенза
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ани Стефанова Костадинова
СЕКРЕТАР: Чавдар Георгиев Чернев
ЧЛЕНОВЕ: Ивалина Славова Симеонова
  Альоша Иванов Неделчев
  1. Секционна избирателна комисия №324100146, Португалия, Лисабон (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Юлиянова Давидова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Младен Георгиев Милев
СЕКРЕТАР: Ваня Богданова Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Станимир Петков Граматиков
  Надя Николова Стефанова
  1. Секционна избирателна комисия №324200147, Република Корея, Сеул (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмила Атанасова Атанасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Владимиров Демирев
СЕКРЕТАР: Теодора Вангелова Гюпчанова
ЧЛЕНОВЕ: Спас Ангелов Рангелов
  Даниела Бойчева Петрова
  1. Секционна избирателна комисия №324300148, Република Северна Македония, Скопие (Посолство) – 5 членове                               
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антония Милкова Велева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тони Шишевски
СЕКРЕТАР: Димитър Георгиев Карастоянов
ЧЛЕНОВЕ: Горан Цветановски
  Димитър Иванов Димитров
  1. Секционна избирателна комисия №324300149, Република Северна Македония, Битоля (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Валентинова Джоргова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Ганчевски
СЕКРЕТАР: Катя Лазарова Кулевска
ЧЛЕНОВЕ: Томче Китановски
  Веселин Христов Богданов
  1. Секционна избирателна комисия №324400150, Република Южна Африка, Претория (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деница Николова Велчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ива Красимирова Стефанова
СЕКРЕТАР: Атанас Георгиев Димов
ЧЛЕНОВЕ: Янко Василев Йорданов
  Цвети Кирилова Романска
  1. Секционна избирателна комисия №324500151, Румъния, Букурещ (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антон Милчев Канчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недялко Иванов Недялков
СЕКРЕТАР: Емил Герасимов Тончев
ЧЛЕНОВЕ: Екатерина Боянова Бибишкова-Стоянова
  Любомир Сергеев Николов
  1. Секционна избирателна комисия №324600152, Русия, Москва (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Тенев Петков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марианна Кирилова Конова
СЕКРЕТАР: Пламен Йорданов Кръстев
ЧЛЕНОВЕ: Ивайло Симеонов Славов
  Галина Станимирова Караиванова
  1. Секционна избирателна комисия №324600153, Русия, Санкт Петербург (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Ваньов Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елица Пенева Вакуленко
СЕКРЕТАР: Глория Венциславова Балканджиева
ЧЛЕНОВЕ: Александър Татянов Даков
  Христинка Цветанова Георгиева
  1. Секционна избирателна комисия №324600154, Русия, Екатеринбург (Консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Ганчев Димов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бойко Петков Георгиев
СЕКРЕТАР: Теодора Петрова Дойчева
ЧЛЕНОВЕ: Цветан Христов Бояджиев
  Десислава Стефанова Колева
  1. Секционна избирателна комисия №324700155, Саудитска Арабия, Рияд (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Харалампиев Мойсов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Здравко Емилов Ашиков
СЕКРЕТАР: Галя Миронова Геновска-Уерга
ЧЛЕНОВЕ: Надежда Димитрова Петрова
  Владимир Пламенов Доровски
  1. Секционна избирателна комисия №324800156, САЩ, Лос Анджелис (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариана Иванова Йотинова-Мачканска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Младенова Петрова
СЕКРЕТАР: Саша Райчева Райчева
ЧЛЕНОВЕ: Румяна Николова Колева
  Евгения Емилова Малчева-Иванова
  1. Секционна избирателна комисия №324800157, САЩ, Ню Йорк (Генерално конкулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:  
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Николаев Борисов
СЕКРЕТАР: Цветелина Венциславова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Пламен Георгиев Георгиев
  Ева Дончева Живкова
  1. Секционна избирателна комисия №324800158, САЩ, Ню Йорк (Постоянно представителство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лъчезара Стоянова Стоева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нина Генчева Георгиева-Беленозова
СЕКРЕТАР: Красимира Цонева Бешкова
ЧЛЕНОВЕ: Явор Петров Иванов
  Светослав Станков Станков
  1. Секционна избирателна комисия №324800159, САЩ, Чикаго (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кирил Станчев Мирчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Денислава Павлинова Тодорова
СЕКРЕТАР: Доника Кирилова Колева-Николов
ЧЛЕНОВЕ: Виолета Евгениева Дикова
  Атанас Ангелов Рундалиев
  1. Секционна избирателна комисия №324800160, САЩ, Вашингтон (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Делянов Грънчаров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бойко Бориславов Хаджийски
СЕКРЕТАР: Велислава Василева Панова
ЧЛЕНОВЕ: Иво Мартинов Константинов
  Катя Димитрова Енчева
  1. Секционна избирателна комисия №324900161, Словакия, Братислава (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виктория Красимирова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Еленка Андреева Арнаудова
СЕКРЕТАР: Ангел Илиев Павлов
ЧЛЕНОВЕ: Николай Борисов Йорданов
  Калин Иванов Димитров
  1. Секционна избирателна комисия №325000162, Словения, Любляна (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Желязкова Големанова-Кухар
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Богдана Стефанова Жепич
СЕКРЕТАР: Пламен Христов Кънчев
ЧЛЕНОВЕ: Венета Тодорова Креачич
  Георги Лъчезаров Сусанин
  1. Секционна избирателна комисия №325100163, Сърбия, Белград (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боряна Петрова Пунчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анжело Борисов Дренов
СЕКРЕТАР: Павлинка Бонева Атанасова
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Димитров Кожухаров
  Ива Николаева Крулева
  1. Секционна избирателна комисия №325100164, Сърбия, Ниш (Генерално консулство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Найденов Казаков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентина Величкова
СЕКРЕТАР: Николай Минков Колев
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Атанасова Неделчева
  Илия Христов Бонджолов
  1. Секционна избирателна комисия №325200165, Тунис, Тунис (Посолство) - 5 членове                                                                                        
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елза Методиева Руйнова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Кънчев Димитров
СЕКРЕТАР: Вера Андонова Янчева-Камержи
ЧЛЕНОВЕ: Веселина Стефанова Гачевска
  Анелия Маринова Петкова
  1. Секционна избирателна комисия №325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Танер Сали Чавуш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Николова Симеонова
СЕКРЕТАР: Валентин Цанев Дончев
ЧЛЕНОВЕ: Никола Христов Узунов
  Валентина Пенчова Генева
  1. Секционна избирателна комисия №325300167, Турция, Истанбул (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зекие Хашим Дюлгерова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Иванова Станева
СЕКРЕТАР: Иванка Романова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ: Бойка Маринова Арабаджийска
  Бранимир Илийчев Илиев
  1. Секционна избирателна комисия №325300168, Турция, Одрин (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радослава Велизарова Кафеджийска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Махмуд Абил Халач
СЕКРЕТАР: Георги Александров Чъкърък
ЧЛЕНОВЕ: Огняна Костадинова Димитрова
  Мюмин Ергин Емин
  1. Секционна избирателна комисия №325300169, Турция, Анкара (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Запрян Христонов Запрянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вилдан Яшарова Ахмедова
СЕКРЕТАР: Димитрина Георгиева Темелкова
ЧЛЕНОВЕ: Вежен Исаев Коджаев
  Доротея Христова Бобчева
  1. Секционна избирателна комисия №325400170, Узбекистан, Ташкент (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Димитрова Узунова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александра Димитрова Каймаканова
СЕКРЕТАР: Красимира Тодорова Качармазова
ЧЛЕНОВЕ: Мартин Марианов Йорданов
  Калин Николаев Рунтев
  1. Секционна избирателна комисия №325500171, Украйна, Киев (Посолство) – 5 членове           
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариолина Димитрова Михайлова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Весела Иванова Залогина
СЕКРЕТАР: Добромир Иванов Христов
ЧЛЕНОВЕ: Иво Георгиев Кюмюрджиев
  Веселка Борисова Рангелова
  1. Секционна избирателна комисия №325500172, Украйна, Одеса (Генерално консулство) – 5 членове             
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Василев Витев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Веселинова Янчева
СЕКРЕТАР: Диана Станчева Лахнева
ЧЛЕНОВЕ: Николай Руменов Димитров
  Мирослав Енков Енков
  1. Секционна избирателна комисия №325600173, Унгария, Будапеща (Посолство) – 5 членове              
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоян Марков Недялков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Александров Димитров
СЕКРЕТАР: Ваня Дечкова Дякова
ЧЛЕНОВЕ: Богоя Велев Димитров
  Георги Василев Георгиев
  1. Секционна избирателна комисия №325700174, Финландия, Хелзинки (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Тодоров Гичев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рамзе Албертова Ханьова
СЕКРЕТАР: Елка Дончева Сурчева
ЧЛЕНОВЕ: Петя Веселинова Стойкова
  Валентин Господинов Димитров
  1. Секционна избирателна комисия №325800175, Франция, Бордо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Димчева Дюбул-Асенова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емилия Николова Змийчарова
СЕКРЕТАР: Теодора Красимирова Люцканова
ЧЛЕНОВЕ: Мария Константинова Цветкова
  Веселина Михайлова Евдокимова
  1. Секционна избирателна комисия №325800176, Франция, Лион – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Трифонов Червенков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Геновева Дончева Загорска
СЕКРЕТАР: Мариана Йотова Николова
ЧЛЕНОВЕ: Кирил Стоянов Йовчев
  Николай Евгениев Теохаров
  1. Секционна избирателна комисия №325800177, Франция, Марсилия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Василева Герен
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Калоянова Ройал
СЕКРЕТАР: Анна Славова Енчева
ЧЛЕНОВЕ: Гюлмие Иляз Кадирова
  Миглена Здравкова Младенова-Симеонова
  1. Секционна избирателна комисия №325800178, Франция, Нант – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мирела Райчева Парашкевова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефка Данева Чолакова
СЕКРЕТАР: Иво Пламенов Даракчиев
ЧЛЕНОВЕ: Елионора Йорданова Неделчева
  Росица Пеева Александрова
  1. Секционна избирателна комисия №325800179, Франция, Ница – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Асенова Натина
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недка Георгиева Петрова-Стоянова
СЕКРЕТАР: София Зухер Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Ферди Исмет Мемиш
  Деметра Куманова Дулева
  1. Секционна избирателна комисия №325800180, Франция, Париж (Посолство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Христов Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Зорница Емилова Грекова-Стефанова
СЕКРЕТАР: Петко Йорданов Цветков
ЧЛЕНОВЕ: Несрин Невдживан Кязим
  Искра Димитрова Ангелова
  1. Секционна избирателна комисия №325800181, Франция, Париж (Посолство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петко Йорданов Цветков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Александрова Гаджалова
СЕКРЕТАР: Сава Руменов Стоянов
ЧЛЕНОВЕ: Ахмед Шемси Ахмед
  Лора Маринова Николова
  1. Секционна избирателна комисия №325800182, Франция, Сен-Назер  – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Павел Стоянов Станков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Петрова Дянкова
СЕКРЕТАР: Красимир Спасов Кънчашки
ЧЛЕНОВЕ: Надежда Серафимова Йорданова-Дамянова
  Атанас Игнатов Младенов
  1. Секционна избирателна комисия №325800183, Франция, Страсбург (Постоянно представителство)– 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Петкова Коеджикова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Инна Йорданова Димова
СЕКРЕТАР: Красимира Василева Гонгалова
ЧЛЕНОВЕ: Изабел Стоянова Карабашева
  Борис Емилов Шабански
  1. Секционна избирателна комисия №325800184, Франция, Тулуза – 6 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Недялков Гаврилов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гергана Георгиева Иванова-Фидер
СЕКРЕТАР: Пепа Миткова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Кадир Сейфи Садък
  Стойчо Стефанов Ангелов
  Енчо Димитров Димитров
  1. Секционна избирателна комисия №325900185, Хърватия, Загреб (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Николаева Гласнова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Тихомирова Тодорова
СЕКРЕТАР: Радослава Георгиева Мончева
ЧЛЕНОВЕ: Росица Тодорова Пехливанова
  Никола Георгиев Николов
  1. Секционна избирателна комисия №326000186, Черна гора, Подгорица (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Богомил Стоянов Богданов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виолета Петрова Йорданова-Тодорова
СЕКРЕТАР: Стефан Веселинов Вукчевич
ЧЛЕНОВЕ: Виолета Йорданова Димитрова
  Джованина Цветанова Докова
  1. Секционна избирателна комисия №326100187, Чешка република, Прага (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Иванова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валерия Кунова Тошева
СЕКРЕТАР: Володя Стоянов Гоцев
ЧЛЕНОВЕ: Кремена Димитрова Сханелцова
  Росен Христов Генчев
  1. Секционна избирателна комисия №326200188, Швейцария, Берн (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Руслан Василев Стоянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежана Иванова Филипова
СЕКРЕТАР: Веселка Ангелова Лалова-Мютце
ЧЛЕНОВЕ: Люси Георгиева Илиева
  Виктория Тодорова Атанасова
  1. Секционна избирателна комисия №326200189, Швейцария, Женева (Постоянно представителство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ясен Руменов Томов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вера Венелинова Йоцова-Димитрова
СЕКРЕТАР: Боряна Руменова Аргирова
ЧЛЕНОВЕ: Мирослав Александров Бърнев
  Раковски Симеонов Лашев
  1. Секционна избирателна комисия №326300190, Швеция, Стокхолм (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Людмилова Илчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Патриция Златкова Виденова
СЕКРЕТАР: Борислава Богомилова Момчилова
ЧЛЕНОВЕ: Славка Паскова Бахчеванова-Величкова
  Надя Андонова Велева
  1. Секционна избирателна комисия №326400191, Япония, Токио (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мими Атанасова Бусерска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Неда Атанасова Мочурова-Декова
СЕКРЕТАР: Малина Николова Грудова
ЧЛЕНОВЕ: Лили Томова Проданова
  Йордан Кирилов Даскалов


ІІ. ПРОМЕНИ в съставите на секционните избирателни комисии извън страната, назначени с Решение №353-ЕП от 18.05.2019г.

ОСВОБОЖДАВА Тезджан Шабан Вахид, ЕГН …, като член на СИК № 320900016, Белгия, Брюксел (Постоянно представителство на РБ към ЕС 1)

НАЗНАЧАВА Мергюл Назим Юсеин, ЕГН …, член на СИК № 320900016, Белгия, Брюксел (Постоянно представителство на РБ към ЕС 1)

 

ОСВОБОЖДАВА Цветан Стоянов Христев, ЕГН …, като председател на СИК № 321200040, Лондон, Финсбъри парк, Ресторант Родина.

ОСВОБОЖДАВА Кръстина Андреева Атанасова, ЕГН …, като зам.-председател на СИК № 321200040, Лондон, Финсбъри парк, Ресторант Родина.

НАЗНАЧАВА Кръстина Андреева Атанасова, ЕГН …, като председател на СИК № 321200040, Лондон, Финсбъри парк, Ресторант Родина.

НАЗНАЧАВА Недялка Стоянова Чиперкова, ЕГН …, като зам.-председател на СИК № 321200040, Лондон, Финсбъри парк, Ресторант Родина.

 

ОСВОБОЖДАВА Мария Георгиева Станишева, ЕГН…, като председател на СИК № 321300048, ФР Германия, Берлин (Посолство 3).

НАЗНАЧАВА Искра Младенова Вълева, ЕГН …, като председател на СИК № 321300048, ФР Германия, Берлин (Посолство 3).

 

ОСВОБОЖДАВА Марияна Стефанова Станчева, ЕГН …, като председател на СИК № 321300055, ФР Германия, Констанц.

НАЗНАЧАВА Мартин Сергеев Ненов, ЕГН …, като председател на СИК № 321300055, ФР Германия, Констанц.

 

ОСВОБОЖДАВА Рина Неон Бакалова, ЕГН …, като председател на СИК 321700085, Израел, Тел Авив – посолство.

НАЗНАЧАВА Палома Димитрова Илиева, ЕГН …, като председател на СИК 321700085, Израел, Тел Авив – посолство

 

ОСВОБОЖДАВА Татяна Колар, ЕГН …, като председател на СИК № 323600131, Молдова, Кишинев (Посолство).

ОСВОБОЖДАВА Катерина Иванова Данаилова, ЕГН …, като секретар на СИК № 323600131, Молдова, Кишинев (Посолство).

НАЗНАЧАВА Катерина Иванова Данаилова, ЕГН …, като председател на СИК № 323600131, Молдова, Кишинев (Посолство).

НАЗНАЧАВА Любка Антонова Стоянова, ЕГН …, като секретар на СИК № 323600131, Молдова, Кишинев (Посолство).

 

ОСВОБОЖДАВА Николае Паскалов, ЕГН …, като председател на СИК № 323600132, Молдова, Тараклия.

ОСВОБОЖДАВА Николай Николаев Тодоров, ЕГН …, като секретар на СИК 323600132, Молдова, Тараклия

НАЗНАЧАВА Мария Иванова Делибалтова, ЕГН …, като председател на СИК № 323600132, Молдова, Тараклия.

НАЗНАЧАВА Жанета Петрова Иванова, ЕГН …, като секретар на СИК № 323600132, Молдова, Тараклия.

 

ОСВОБОЖДАВА Александър Илиянов Паунов, ЕГН …, като зам.-председател на СИК №323700135, Нидерландия, Грьонинген.

НАЗНАЧАВА Антон Ивайлов Арабаджиев, ЕГН …, като зам.-председател на СИК №323700135, Нидерландия, Грьонинген.

 

ОСВОБОЖДАВА Антония Милкова Велева, ЕГН …, като председател на СИК № 324300148, Република Северна Македония, Скопие (Посолство).

ОСВОБОЖДАВА Тони Шишевски, ЕГН …, като зам.-председател на СИК № 324300148, Република Северна Македония, Скопие (Посолство).

ОСВОБОЖДАВА Горан Цветановски, ЕГН …, като член на СИК № 324300148, Република Северна Македония, Скопие (Посолство).

НАЗНАЧАВА Петя Димитрова Пенелова, ЕГН …, като председател на СИК № 324300148, Република Северна Македония, Скопие (Посолство).

НАЗНАЧАВА Мария Любенова Гайдарова-Гюрова, ЕГН …, като зам.-председател на СИК № 324300148, Република Северна Македония, Скопие (Посолство).

НАЗНАЧАВА Бойко Петров Йорданов, ЕГН …, като член на СИК № 324300148, Република Северна Македония, Скопие (Посолство).

 

ОСВОБОЖДАВА Атанас Ганчевски, ЕГН …, като председател на СИК № 324300149, Република Северна Македония, Битоля (Генерално консулство).

ОСВОБОЖДАВА Томче Китановски, ЕГН …, като член на СИК № 324300149, Република Северна Македония, Битоля (Генерално консулство).

НАЗНАЧАВА Мария Дойчева Шопова, ЕГН …, като председател на СИК № 324300149, Република Северна Македония, Битоля (Генерално консулство).

НАЗНАЧАВА Добрин Николаев Станев, ЕГН …, като член на СИК № 324300149, Република Северна Македония, Битоля (Генерално консулство).

 

ОСВОБОЖДАВА Пламен Георгиев Георгиев, ЕГН …, като член на СИК № 324800157, САЩ, Ню Йорк (Генерално консулство)

НАЗНАЧАВА Пламен Георгиев Георгиев, ЕГН …, като председател на СИК № 324800157, САЩ, Ню Йорк (Генерално консулство).

НАЗНАЧАВА Иван Милчов Мирчев, ЕГН …, като член на СИК № 324800157, САЩ, Ню Йорк (Генерално консулство).

 

ОСВОБОЖДАВА Кирил Станчев Мирчев, ЕГН …, като председател на СИК № 324800159, САЩ, Чикаго (Генерално консулство).

НАЗНАЧАВА Мира Имад Шуайб, ЕГН …, като председател на СИК № 324800159, САЩ, Чикаго (Генерално консулство).

 

ОСВОБОЖДАВА Танер Сали Чавуш, ЕГН …, като председател на СИК № 325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул).

ОСВОБОЖДАВА Нели Николова Симеонова, ЕГН …, като зам.-председател на СИК № 325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул).

ОСВОБОЖДАВА Валентин Цанев Дончев, ЕГН …, като секретар на СИК № 325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул).

ОСВОБОЖДАВА Никола Христов Узунов, ЕГН …, като член на СИК № 325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул).

ОСВОБОЖДАВА Валентина Пенчова Генева, ЕГН …, като член на СИК № 325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул).

НАЗНАЧАВА Валентин Цанев Дончев, ЕГН …, като председател на СИК № 325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул).

НАЗНАЧАВА Никола Христов Узунов, ЕГН …, като зам.-председател на СИК № 325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул).

НАЗНАЧАВА Валентина Пенчова Генева, ЕГН …, като секретар на СИК № 325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул).

НАЗНАЧАВА Мартин Радославов Котрулев, ЕГН …, като член на СИК № 325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул).

НАЗНАЧАВА Пламен Христов Петков, ЕГН …, като член на СИК № 325300166, Турция, Бурса (Консулска канцелария към Генерално консулство – Истанбул).

 

ОСВОБОЖДАВА Вежен Исаев Коджаев, ЕГН …, като член на СИК № 325300169, Турция, Анкара (Посолство).

НАЗНАЧАВА Константина Славчева Костова, ЕГН …, като член на СИК № 325300169, Турция, Анкара (Посолство).

 

ІІІ. ДОПУСКА поправка на технически грешки в Решение № 364-ЕП от 20.05.2019 г., както следва:

В раздел ІІ вместо „ОСВОБОЖДАВА Десислава Стоянова Хранова, ЕГН …, като председател на СИК 320900015, Белгия, Брюксел  (Посолство 2).“

да се чете „НАЗНАЧАВА Десислава Стоянова Хранова, ЕГН …, като председател на СИК 320900015, Белгия, Брюксел  (Посолство 2).

Решението подлежи на обжалване пред Върховния административен съд чрез Централната избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.

Председател: Стефка Стоева

Секретар: Севинч Солакова

* Публикувано на

Свързани решения:

305-ЕП/

364-ЕП/

399-ЕП/

411-ЕП/

419-ЕП/

428-ЕП/

430-ЕП/

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 1820-МИ / 28.05.2020

    относно: предложение до президента на Република България за насрочване на частичен избор за кмет на кметство Житница, община Добричка, област Добрич

  • № 1819-МИ / 28.05.2020

    относно: жалба от Стефан Димитров Петков – представляващ МК „Ние, гражданите“, срещу решение № 273-МИ от 18.05.2020 г. на Общинска избирателна комисия – Плевен

  • № 1818-МИ / 28.05.2020

    относно: промяна в състава на ОИК – Костенец, Софийска област

  • всички решения