Централна Избирателна Комисия
РЕШЕНИЕ № 2325-НС София, 27 март 2021 г.
ОТНОСНО: изменение, допълнение и поправка на технически грешки на Решение № 227-НС от 22.03.2021 на Централната избирателна комисия относно назначаване съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за народни представители на 4 април 2021 г.
С Решение № 2277-НС от 22.03.2021 г. на Централната избирателна комисия са назначени съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за народни представители на 4 април 2021 г.
В Централната избирателна комисия са постъпили допълнителни предложения, както и предложения за смени по смисъла на чл. 105 от Изборния кодекс от парламентарно представени партии и коалиции, участвали в проведените консултации за определяне съставите на секционните избирателни комисии извън страната.
В Централната избирателна комисия с вх. № НС-04-01-220 от 26.03.2021 г. на основание чл. 104 постъпи предложение от заместник-министъра на външните работи относно попълване съставите на секционните избирателни комисии извън страната.
Предвид гореизложеното и на основание чл. 57, ал. 1, т. 5, чл. 104 и чл. 105 във връзка с чл. 102 от Изборния кодекс Централната избирателна комисия
Р Е Ш И :
І. ИЗМЕНЯ и ДОПЪЛВА Решение № 2277-НС от 22.03.2021 г. на Централната избирателна комисия относно назначаване съставите на секционните избирателни комисии извън страната за изборите за народни представители на 4 април 2021 г., както следва:
Секционна избирателна комисия № 320100001, Австралия, Бризбън – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Желязко Добрев Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Изабела Неделчева Шопова
СЕКРЕТАР:
Румен Валентинов Токушев
ЧЛЕНОВЕ:
Симона Цветанова Ценова
Калина Даринова Богданова
Секционна избирателна комисия № 320100002, Австралия, Канбера (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Жанета Маринова Българанова
СЕКРЕТАР:
Радка Милева Миленова
ЧЛЕНОВЕ:
Петър Велков Петров
Секционна избирателна комисия № 320100003, Австралия, Мелбърн – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пенчо Захариев Захариев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Крист Стефанов Керкенеков
СЕКРЕТАР:
Геновева Георгиева Дублева
ЧЛЕНОВЕ:
Слави Иванов Бойчев
Явор Бориславов Константинов
Секционна избирателна комисия № 320100004, Австралия, Пърт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анна Георгиева Бонева-Стойкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Преслава Вутева
СЕКРЕТАР:
Емма Витория Гирланда
ЧЛЕНОВЕ:
Габриела Методиева Методиева
Силвия Методиева Лозева
Секционна избирателна комисия № 320100005, Австралия, Аделаида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Mария Славчева Достинова – Самарджиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Румяна Георгиева Ганева
СЕКРЕТАР:
Румяна Пенева Тонева
ЧЛЕНОВЕ:
Божидар Русев Русанов
Даниела Атанасова Ризова
Секционна избирателна комисия № 320100006, Австралия, Сидни – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Нено Ненов Ботев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светослав Атанасов Атанасов
СЕКРЕТАР:
Кристина Георгиева Стефанова
ЧЛЕНОВЕ:
Владимира Владимирова Христов
Васил Валентинов Воденски
Секционна избирателна комисия № 320200007, Австрия, Виена – 9–ти Бецирк – Пенсионерски клуб – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Хелга Риск Лазова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Маргарита Великова Илиева
СЕКРЕТАР:
Полина Николова Чачева
ЧЛЕНОВЕ:
Петър Георгиев Стоилов
Румяна Василева Николова
Секционна избирателна комисия № 320200008, Австрия, Виена, 10–ти Бецирк – Пенсионерски клуб – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимир Тодоров Кънчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимира Валентинова Пенева
СЕКРЕТАР:
Димитър Маринов Моллов
ЧЛЕНОВЕ:
Величка Тодорова Мирчева
Владислав Илков Димитров
Пламен Юлиянов Топов
Саша Райчева Райчева
Секционна избирателна комисия № 320200009, Австрия, Виена, 13–ти Бецирк – Пенсионерски клуб – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Васил Валериев Недялков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александър Куртев Иванов
СЕКРЕТАР:
Фидес Адемова Мустафова
ЧЛЕНОВЕ:
Радослав Иванов Григоров
Ренета Иванова Владова
Секционна избирателна комисия № 320200010, Австрия, Виена – 22-ри Бецирк – Пенсионерски клуб – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ива Спасимирова Гечева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Вероника Красимир Безински
СЕКРЕТАР:
Мариана Маринова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ:
Джемал Мустафов Хасанов
Христо Деянов Касаджиков
Секционна избирателна комисия № 320200011, Австрия, Виена – Голяма Зала Посолски комплекс – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Жулиен Тодоров Желев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Симона Димитрова Йонкова
СЕКРЕТАР:
Манол Алипиев Манолов
ЧЛЕНОВЕ:
Мариана Йорданова Де Мео
Евгения Иванова Факирева
Александър Асенов Несторов
Добрин Николаев Станев
Секционна избирателна комисия № 320200012, Австрия, Виена - Малка зала Посолски комплекс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иван Спасов Пеев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мариян Иванов Предов
СЕКРЕТАР:
Ивайло Николаев Аларгов
ЧЛЕНОВЕ:
Адриана Емилова Йорданова
Станимир Стойков Христов
Секционна избирателна комисия № 320200013, Австрия, Виена – Дом Витгенщайн – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Томас Петров Янев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елисавета Бориславова Григорова
СЕКРЕТАР:
Огнян Атанасов Атанасов
ЧЛЕНОВЕ:
Калин Ангелов Тодоров
Марина Зоран Петкович
Теодора Димитрова Димитрова
Янка Драгомирова Нанева
Секционна избирателна комисия № 320200014, Австрия, Линц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Михаил Благоев Златков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Иванова Павич
СЕКРЕТАР:
Гергана Данчева Тодорова
ЧЛЕНОВЕ:
Христо Николаев Хатипски
Глория Панчева Лепоева
Секционна избирателна комисия № 320200015, Австрия, Брегенц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светлана Григорова Спасова Щрьобик
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Снежана Захариева Цветкова
СЕКРЕТАР:
Татяна Йорданова Илиева
ЧЛЕНОВЕ:
Красимир Генчев Маринов
Валери Дариян Митков
Секционна избирателна комисия № 320200016, Австрия, Виена (Посолство) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анелия Петрова Хохвартер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цветана Георгиева Калинина-Енчева
СЕКРЕТАР:
Веселина Иванова Ананиева
ЧЛЕНОВЕ:
Албена Миткова Георгиева
Николай Георгиев Янев
Теодор Антонио Георгиев
Ивайло Върбанов Ценов
Секционна избирателна комисия № 320200017, Австрия, Клагенфурт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Данаил Росенов Павлов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Здравкова Милушева
СЕКРЕТАР:
Цветомира Тодорова Митева
ЧЛЕНОВЕ:
Румен Димитров Димитров
Анета Милчова Енчева
Секционна избирателна комисия № 320200018, Австрия, Блуденц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гюрсел Юсуфов Алиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Калбин Айдънова Юсуфова
СЕКРЕТАР:
Сюлейман Орхан Юбеид
ЧЛЕНОВЕ:
Невена Йорданова Костадинова
Иван Маринов Господинов
Секционна избирателна комисия № 320200019, Австрия, Велс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Магдалена Христофорова Велева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Янка Георгиева Мюфтиева
СЕКРЕТАР:
Камен Илиев Спиридонов
ЧЛЕНОВЕ:
Женета Иванова Златкова
Кирил Пенчев Чокчев
Секционна избирателна комисия № 320200020, Австрия, Виена (ПП на РБ към ООН, ОССЕ и други международни организации) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мария Йорданова Бояджиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Драгомир Иванов Стоянов
СЕКРЕТАР:
Мая Димитрова Станкова
ЧЛЕНОВЕ:
Адрияна Цветанова Цолова
Томислав Ангелов Рачев
Давид Максим Каракаш
Галина Велинова Нинова
Секционна избирателна комисия № 320200021, Австрия, Грац – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теодора Николаева Динева-Симидчиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Eлизабет Бориславова Спасова
СЕКРЕТАР:
Eвелин Светославова Савова
ЧЛЕНОВЕ:
Кристиян Даниелов Гичев
Венцислав Владимиров Велчев
Секционна избирателна комисия № 320200022, Австрия, Залцбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петър Георгиев Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Любомир Иванов Ангелов
СЕКРЕТАР:
Тюркян Керимова Чакърова
ЧЛЕНОВЕ:
Екатерина Асенова Цанова
Малина Павлова Дамянова
Секционна избирателна комисия № 320200023, Австрия, Инсбрук – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Марина Атанасовска-Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Любен Павлов Чешмеджиев
СЕКРЕТАР:
Калоян Димитров Камбуров
ЧЛЕНОВЕ:
Симеон Стоименов Коленцов
Александър Вилдирас Каменов
Секционна избирателна комисия № 320300024, Азербайджан, Баку (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Венета Дончева Симеонова
СЕКРЕТАР:
Анна Цанова Обретенчева
ЧЛЕНОВЕ:
Кръстина Иванова Лекова
Секционна избирателна комисия № 320400025, Албания, Тирана (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гентиан Фетах Кочи
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Миранда Хусни Бело
СЕКРЕТАР:
Йорданка Иванова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Юлиан Костреци
Детелина Красимирова Георгиева
Секционна избирателна комисия № 320500026, Алжир, Алжир (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Искра Борисова Колева - Меселес
СЕКРЕТАР:
Меглена Николаева Тотина
ЧЛЕНОВЕ:
Цветелина Радославова Иванова
Секционна избирателна комисия № 320600027, Аржентина, Буенос Айрес (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ружка Митева Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Херардо Рикардо Лука
СЕКРЕТАР:
Густаво Естебан Гергофф
ЧЛЕНОВЕ:
Грасиела Беатриз Петкофф
Биляна Емилиянова Михайлов
Секционна избирателна комисия № 320700028, Армения, Ереван (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ана Иванова Якимова
СЕКРЕТАР:
Иван Ников Христов
ЧЛЕНОВЕ:
Иван Христов Радков
Секционна избирателна комисия № 320800029, Беларус, Минск (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лъчезар Ганев Николов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Катя Борисова Кирилова
СЕКРЕТАР:
Снежка Иванова Куницка
ЧЛЕНОВЕ:
Николай Валентинов Габърски
Алек Емил Маринов
Секционна избирателна комисия № 320900030, Белгия, Антверпен – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стоянка Великова Минкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мюрвен Метинов Исмаилов
СЕКРЕТАР:
Петранка Емилова Стефанова
ЧЛЕНОВЕ:
Лазар Александров Николов
Томислав Симонов Костянев
Руска Николова Дончевска
Динела Любомирова Кайтазка
Секционна избирателна комисия № 320900031, Белгия, Антверпен – Берхем – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милен Димитров Минков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елионора Кирчева Терзиева
СЕКРЕТАР:
Ралица Стефанова Гавраилова
ЧЛЕНОВЕ:
Айсер Динчер Юсеин
Адлен Динчер Али
Фатме Ахмедова Ахмедова
Ваня Николова Димитрова
Секционна избирателна комисия № 320900032, Белгия, Брюксел - Етербеек – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Дженгис Исмет Рахим
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светла Захаринова Василева
СЕКРЕТАР:
Теодор Любомиров Кузов
ЧЛЕНОВЕ:
Фикрет Бюрхан Фикрет
Февзие Рамаданова Ризаева
Камен Ангелов Драгомиров
Десислава Стоянова Хранова
Секционна избирателна комисия № 320900033, Белгия, Брюксел (Посолство 1) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илгюнер Идризова Кяшифова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кристиан Юлиянов Григоров
СЕКРЕТАР:
Елеонора Николайчева Гигова
ЧЛЕНОВЕ:
Сабрие Ахмедова Коджаалиева
Стефан Николов Топалов
Селвиджан Али Емин
Нина Михайлова Месалска
Секционна избирателна комисия № 320900034, Белгия, Брюксел (Посолство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Алекси Григоров Костадинов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теодор Едуардов Асенов
СЕКРЕТАР:
Стефан Ицов Трифонов
ЧЛЕНОВЕ:
Десислава Антонова Екзарова
Светлана Евгениева Александрова
Секционна избирателна комисия № 320900035, Белгия, Брюксел (ПП на РБ към ЕС 1) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мергюл Назим Юсеин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илхан Ердинчев Бедриев
СЕКРЕТАР:
Анета Тодорова Тодорова
ЧЛЕНОВЕ:
Атанас Руменов Димитров
Зюхре Хайдерова Мехмед
Чавдар Николаев Влъчков
Яна Янкова Михайлова-Пейчева
Секционна избирателна комисия № 320900036, Белгия, Брюксел (ПП на РБ към ЕС 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Дарина Русева Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петранка Коева Вълкова
СЕКРЕТАР:
Гюлюмсер Дауд Асан
ЧЛЕНОВЕ:
Ренгинар Мустафа Ахмед
Методи Димитров Герасимов
Секционна избирателна комисия № 320900037, Белгия, Гент – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ерджан Юсеин Ибрям
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пламен Емилов Михайлов
СЕКРЕТАР:
Селиме Мехмедова Юзеирова
ЧЛЕНОВЕ:
Ивелин Николов Петров
Ревазие Сюлейман Юмерова
Стелиян Василев Ачков
Невена Иванова Иванова
Секционна избирателна комисия № 320900038, Белгия, Гент - Синт Амандсберг – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Хълми Шюкрю Юсеин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Аксел Мехтинов Алиев
СЕКРЕТАР:
Милен Василев Петров
ЧЛЕНОВЕ:
Джанан Метин Осман
Калинка Георгиева Димитрова
Васил Нейков Иванов
Димитър Николов Япраков
Секционна избирателна комисия № 320900039, Белгия, Льовен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Алтай Динчер Али
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елена Огнянова Бобева
СЕКРЕТАР:
Тодор Бориславов Димитров
ЧЛЕНОВЕ:
Борислав Христов Василев
Боряна Славова Янева
Секционна избирателна комисия № 320900040, Белгия, Хаселт – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Магдалена Костадинова Кременлиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Златина Тончева Чолакова
СЕКРЕТАР:
Стоянка Тодорова Колева
ЧЛЕНОВЕ:
Елин Николаев Сиджимов
Христина Георгиева Патишарова
Даниела Иванова Георгиева
Богдан Първанов Богданов
Секционна избирателна комисия № 321000041, Босна и Херцеговина, Сараево (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Албена Христова Николова
СЕКРЕТАР:
Венелина Йорданова Рашева-Николова
ЧЛЕНОВЕ:
Александър Пламенов Траянов
Секционна избирателна комисия № 321100042, Бразилия, Бразилия (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Радан Димитров Сливенски
СЕКРЕТАР:
Георги Николаев Григоров
ЧЛЕНОВЕ:
Магдалена Илиева Илиева-Димитрова
Секционна избирателна комисия № 321100043, Бразилия, Сао Пауло– 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Димитър Маринов Николов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ервант Кехам Бабикян
СЕКРЕТАР:
Зорница Емилова Антонова
ЧЛЕНОВЕ:
Любислава Тодорова Белчева-Де Пайва
Николай Руменов Крумов
Секционна избирателна комисия № 321200044, Великобритания, Абърдийн – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стойчо Петров Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Никола Вилиянов Флавиянов
СЕКРЕТАР:
Катерина Георгиева Видева
ЧЛЕНОВЕ:
Десислава Петрова Желязкова
Даниела Петкова Димова-Георгиева
Десислава Мариянова Георгиева
Милена Нанкова Стефанова
Секционна избирателна комисия № 321200045, Великобритания, Арма – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Станислава Иванова Тачева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Таня Стоянова Вълчанова
СЕКРЕТАР:
Антим Момчилов Юруков
ЧЛЕНОВЕ:
Надя Вълкова Серафимова
Таня Демирева Иванова
Християн Радославов Илиев
Валентина Иванова Стефанова
Секционна избирателна комисия № 321200046, Великобритания, Бирмингам – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Медиха Фахми Камбер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Славка Здравкова Стоянова
СЕКРЕТАР:
Яна Борисова Конова
ЧЛЕНОВЕ:
Виктория Христова Еванс
Елица Янчева Карамихалева
Радина Костадинова Костадинова
Калоян Петров Марков
Секционна избирателна комисия № 321200047, Великобритания, Устър/Уочестър – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петър Стойнов Стойнов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тихомир Нягулов Енев
СЕКРЕТАР:
Катя Иванова Куртева
ЧЛЕНОВЕ:
Силвия Стефанова Ганчева
Живко Момчилов Момчилов
Марияна Димитрова Малинова
Наташа Иванова Блажева
Секционна избирателна комисия № 321200048, Великобритания, Брайтън – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Нонка Стоянова Котева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елица Боянова Ранделова
СЕКРЕТАР:
Мария Димитрова Самарджийска
ЧЛЕНОВЕ:
Варадин Лачев Авальов
Стойчо Венциславов Арнаудов
Милена Василева Барева
Емилия Василева Велкова
Секционна избирателна комисия № 321200049, Великобритания, Бристол – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Деян Иванов Сърнев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Юлия Константинова Плачкова
СЕКРЕТАР:
Людмил Петров Тасев
ЧЛЕНОВЕ:
Десислава Николова Пенева
Даниел Бисеров Ахчиев
Стефка Тодорова Кузманова
Анни Милева Пашалийска
Секционна избирателна комисия № 321200050, Великобритания, Единбург – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Велин Стефанов Йорданов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивелина Георгиева Бенева
СЕКРЕТАР:
Веселка Георгиева Цвяткова
ЧЛЕНОВЕ:
Чавдар Радославов Арсов
Дарина Илиева Фугарова
Диян Христов Дамянов
Светозар Ангелов Димитров
Секционна избирателна комисия № 321200051, Великобритания, Лондон - Ийлинг – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Бисер Максимов Джамбазов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Румяна Николова Пейновска
СЕКРЕТАР:
Цанка Кръстева Петрова
ЧЛЕНОВЕ:
Екатерина Николова Кирева
Стефан Ангелов Димов
Ваня Николаева Габерова
Даниел Здравков Стоянов
Стефка Йорданова Стоянова
Атанас Иванов Цветански
Секционна избирателна комисия № 321200052, Великобритания, Екзитър – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илия Петров Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Катрин Любомирова Анева
СЕКРЕТАР:
Никол Веселинова Ненова
ЧЛЕНОВЕ:
Мерджан Шукри Мехмед
Росица Иванова Матева
Галина Йовчева Георгиева-Танева
Даниела Иванова Стоянова
Секционна избирателна комисия № 321200053, Великобритания, Кардиф – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виктория Марио Агова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Натали Божидарова Живкова
СЕКРЕТАР:
Борис Валентинов Савов
ЧЛЕНОВЕ:
Дамян Красимиров Бочев
Стефани Петрова Ботушарова
Магдалена Динкова Динева
Снежина Петрова Василева
Секционна избирателна комисия № 321200054, Великобритания, Кеймбридж – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елена Николова Ванчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боряна Чавдарова Нушева
СЕКРЕТАР:
Йорданка Красимирова Шипкова
ЧЛЕНОВЕ:
Любомир Николаев Кацарски
Светослав Ангелов Хаджийски
Даниел Любомиров
Бернард Анри Конфортов
Секционна избирателна комисия № 321200055, Великобритания, Ковънтри – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гено Васил Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Франческа-Мария Георгиева Добринска
СЕКРЕТАР:
Петя Милева Енчева
ЧЛЕНОВЕ:
Илиан Захариев Илиев
Йордан Ангелов Киримов
Йордан Георгиев Кръстев
Десислав Венциславов Димитров
Секционна избирателна комисия № 321200056, Великобритания, Лийдс – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Андрея Андреева Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Инна Иванова Ватахова
СЕКРЕТАР:
Стела Дианова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Ива Тодорова Керемедчиева
Васил Николаев Иванов
Ивет Иванова Милкова
Петьо Любомиров Върбанов
Секционна избирателна комисия № 321200057, Великобритания, Лондон (Посолство 1) – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Еди Стоянов Милев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Емилия Стоянова Георгиева
СЕКРЕТАР:
Йоана Боянова Чолтеева
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Николаев Аврамов
Веселин Кирилов Стефанов
Марио Георгиев Яньов
Петър Руменов Мечков
Симеон Бисеров Иванов
Йорданка Йосифова Ганчева
Секционна избирателна комисия № 321200058, Великобритания, Лондон (Посолство 2) – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Катрин Николаева Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гина Николова Кирева
СЕКРЕТАР:
Мая Василева Василева
ЧЛЕНОВЕ:
Павел Златев Бакалов
Данаил Николаев Пенев
Бони Станимиров Стоев
Ева Денисова Савенкова
Анастасия Желязкова Страволемова
Николай Владимиров Ванчев
Секционна избирателна комисия № 321200059, Великобритания, Лондон (Посолство 3) – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Димитров Томов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Силвана Харалампиева Армстронг
СЕКРЕТАР:
Таня Николова Кирева
ЧЛЕНОВЕ:
Виктория Валентинова Гагова
Стоян Пенчев Локмаджиев
Елена Ангелова Ганева - Роблес
Гергана Денева Генчева
Йоана Борислава Светославова Пеева
Десислава Железова Янева
Секционна избирателна комисия № 321200060, Великобритания, Лондон - Гринуич – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александър Стойчев Богданов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Веска Георгиева Янева
СЕКРЕТАР:
Даниела Николова Софтова
ЧЛЕНОВЕ:
Борислав Йорданов Стоянов
Цанка Георгиева Дякова
Иван Георгиев Петаков
Ваня Константинова Ковачева
Диана Димчева Михайлова
Асен Анев Ибров
Секционна избирателна комисия № 321200061, Великобритания, Лондон - Баркинг 1 – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Зорница Милкова Рагуж
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Радослав Тихомиров Узунов
СЕКРЕТАР:
Анатоли Киров Върбанов
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Атанасова Неделчева
Симеон Димитров Андреев
Иван Симеонов Симеонов
Веселин Пламенов Веселинов
Калоян Димитров Панайотов
Милена Кръстева Везенкова
Секционна избирателна комисия № 321200062, Великобритания, Лондон – Баркинг 2 – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христо Вълков Копчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Десислава Петрова Миланова
СЕКРЕТАР:
Лазар Георгиев Стоев
ЧЛЕНОВЕ:
Стефан Тихомиров Узунов
Веселин Димитров Томов
Невяна Костадинова Николова
Диана Иванова Кърчева
Йоана Кирилова Веселинова
Александра Емилова Асенова
Секционна избирателна комисия № 321200063, Великобритания, Лондон – Палмърс Грийн – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Весела Николова Тотова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Надя Георгиева Андреева
СЕКРЕТАР:
Таня Андонова Анджарова
ЧЛЕНОВЕ:
Таня Андонова Анджарова
Надя Тодорова Горанова-Гоцева
Татяна Ивановна Спасова
Марияна Атанасова Трифонова
Юлия Александрова Георгиева
Иван Георгиев Александров
Секционна избирателна комисия № 321200064, Великобритания, Лондон - Сътън – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Владислав Венциславов Горанов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анжела Дорова Крумова
СЕКРЕТАР:
Десислава Иванова Енчева
ЧЛЕНОВЕ:
Людмила Христова Стоичкова
Теодора Тончева Димова
Венера Богомилова Стоянова
Недилина Иванова Иванова
Силвия Драганова Иванова
Илиян Тошев Димитров
Секционна избирателна комисия № 321200065, Великобритания, Лондон – Стратфорд – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Маргарита Владимирова Костадинова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Камелия Венциславова Динкова
СЕКРЕТАР:
Стальо Билянов Дерменджиев
ЧЛЕНОВЕ:
Петрана Стоянова Попдимитрова-Маркова
Христина Николова Стоянова
Велислава Петкова Илиева-Ал Рифаи
Стефка Христова Иванова
Борис Владков Благоев
Станка Василева Тодорова
Секционна избирателна комисия № 321200066, Великобритания, Лондон – Сърбитън – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Йоана Миткова Манджукова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антоанета Борисова Янева
СЕКРЕТАР:
Теодор Николаев Николов
ЧЛЕНОВЕ:
Красимир Василев Нанов
Полина Живкова Дечева
Людмила Димитрова Георгиева
Никола Георгиев Дерменджиев
Светлана Димитрова Костадинова
Нора Огнянова Пейчева
Секционна избирателна комисия № 321200067, Великобритания, Лондон – Уимбълдън – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Саша Димитрова Христова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христо Илиянов Христов
СЕКРЕТАР:
Добромир Милков Трифонов
ЧЛЕНОВЕ:
Мирослав Радославов Гечев
Мирела Ванева Иванова
Севдалина Емилова Христова
Памела Иванова Колева
Иван Галинов Петков
Петър Ганчев Петров
Секционна избирателна комисия № 321200068, Великобритания, Лондон – Уолтъмстоу – 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светланка Георгиева Алексиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кинка Атанасова Палазова
СЕКРЕТАР:
Бисерка Христова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Борисова Аргирова
Гюрга Атанасова Стоева
Хасан Мехмед Хасан
Денимир Станчев Станев
Диана Димитрова Барилска
Светланка Георгиева Алексиева
Секционна избирателна комисия № 321200069, Великобритания, Лутън – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стойчо Тодоров Михайлов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антонина Василева Белчева
СЕКРЕТАР:
Светлана Демирева Кънева
ЧЛЕНОВЕ:
Стилиян Иванов Богданов
Йордан Трендафилов Терзийски
Иван Златков Каракашев
Павлина Димитрова Костова
Секционна избирателна комисия № 321200070, Великобритания, Манчестър – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Георгиев Гущанов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивайла Димитрова Иванова
СЕКРЕТАР:
Косара Руменова Янкова
ЧЛЕНОВЕ:
Вероника Бончева Вичева
Валентин Петров Хаджинаков
Румен Людмилов Цветков
Михаил Георгиев Георгиев
Секционна избирателна комисия № 321200071, Великобритания, Норич – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петър Николаев Матеев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Сашка Тодорова Гайдарджиева
СЕКРЕТАР:
Веска Ташкова Начева
ЧЛЕНОВЕ:
Елена Стефанова Кафеджиева
Галина Петкова Иванова
Юлия Андреевна Стоянова
Бистра Георгиева Петрова
Секционна избирателна комисия № 321200072, Великобритания, Нотингам – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лазарина Мариянова Попова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мариана Живкова Димитрова
СЕКРЕТАР:
Анастасия Владимирова Белчева
ЧЛЕНОВЕ:
Антоанета Емилова Исакова
Полина Ваклинова Мандева
Гергана Любомирова Тодорова
Мария Стоянова Милкова
Секционна избирателна комисия № 321200073, Великобритания, Нюкасъл – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боряна Георгиева Крипс
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виолета Димитрова Ценова
СЕКРЕТАР:
Гинка Стоянова Тренчева
ЧЛЕНОВЕ:
Иво Василев Василев
Юлия Емилова Клисурова
Константин Бонев Джорджанов
Лилия Димитрова Личева
Секционна избирателна комисия № 321200074, Великобритания, Оксфорд – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Дилян Каменов Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Силвия Вълканова Вълканова
СЕКРЕТАР:
Александър Александров Шедрицки
ЧЛЕНОВЕ:
Даниела Руменова Никова
Любомир Христов Делигинев
Мария Йорданова Спирова
Валенитна Методиева Александрова-Кирова
Секционна избирателна комисия № 321200075, Великобритания, Саутхемптън – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Радостина Христова Танева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мария Георгиева Иванова
СЕКРЕТАР:
Веска Георгиева Гюзелева
ЧЛЕНОВЕ:
Цветелина Христова Георгиева
Павлина Севова Атанасова
Мануел Кирилов Киров
Атанас Илиев Атанасов
Секционна избирателна комисия № 321200076, Великобритания, Хъл – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Недка Георгиева Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илияна Стоянова Атанасова
СЕКРЕТАР:
Юсеин Юмер Юсеин
ЧЛЕНОВЕ:
Росица Иванова Христова
Мирослава Ангелова Краева
Иван Маринов Йорданов
Станислава Андреева Желева
Секционна избирателна комисия № 321200077, Великобритания, Чатъм – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тони Красимиров Ницов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Желязкова Стойчева
СЕКРЕТАР:
Виктория Станимирова Величкова
ЧЛЕНОВЕ:
Нарлен Себахатинова Расимова
Даниел Славчев Димитров
Светлозара Светославова Занева-Величкова
Асен Андреев Гюнелиев
Секционна избирателна комисия № 321200078, Великобритания, Честър – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стефан Георгиев Върлинков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Росица Методиев Иванова
СЕКРЕТАР:
Станислава Григорова Уилсън
ЧЛЕНОВЕ:
Неда Тошкова Колева
Пламен Филипов Топалов
Димо Валериев Младенов
Йоана Павлова Дивани
Секционна избирателна комисия № 321300079, ФР Германия, Берлин (Посолство 1) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Катя Тодорова Костова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стоян Ангелов Стоянов
СЕКРЕТАР:
Делия Веселинова Константинова
ЧЛЕНОВЕ:
Юнес Бейсим Мустафа
Йовица Петрович
Валентин Иванов Величков
Анна Захариева Събева-Велкова
Секционна избирателна комисия № 321300080, ФР Германия, Берлин ( Посолство 2) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Сузана Симеонова Стаменова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тихомир Василев Рангелов
СЕКРЕТАР:
Ерсин Бехчет Ибрям
ЧЛЕНОВЕ:
Цветелина Йорданова Тодорова
Димитър Василев Чавдаров
Виолета Костадинова Станева
Пламена Тодорова Христова
Секционна избирателна комисия № 321300081, ФР Германия, Берлин (Посолство 3) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Велислава Недкова Маринова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Янеков Георгиев
СЕКРЕТАР:
Вероника Александрова Близнашка
ЧЛЕНОВЕ:
Мутлу Метин Мехмед
Мария Георгиева Станишева
Екатерина Асенова Холбах
Любомира Димитрова Шуманова
Секционна избирателна комисия № 321300082, ФР Германия, БКИ – Берлин – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елин Асенов Харизанов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петя Радославова Христова
СЕКРЕТАР:
Сашко Руменов Михайлов
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Василев Чавдаров
Янита Василева Васлева
Надя Еленкова Андреева
Борислав Петров Петранов
Секционна избирателна комисия № 321300083, ФР Германия, Магдебург (Почетно консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светлана Николова Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ани Стефанова Тодорова
СЕКРЕТАР:
Божидара Гешева Гешева
ЧЛЕНОВЕ:
Антон Петров Кирев
Марияна Александрова Георгиева
Секционна избирателна комисия № 321300084, ФР Германия, Хамбург 1 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светлозар Бонев Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Радослав Василев Радославов
СЕКРЕТАР:
София Иванова Рълева
ЧЛЕНОВЕ:
Десислава Василева Коева
Стойчо Николов Стойчев
Секционна избирателна комисия № 321300085, ФР Германия, Хамбург 2 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цветелина Лъчезарова Луковижденска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христо Чавдаров Карабаджаков
СЕКРЕТАР:
Християна Христова Рашкова
ЧЛЕНОВЕ:
Нели Венелинова Дечева
Блага Конова Стоева
Секционна избирателна комисия № 321300086, ФР Германия, Бремен 1 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елица Николаева Пешина
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Камен Михайлов Каменов
СЕКРЕТАР:
Зоя Атанасова Филипова
ЧЛЕНОВЕ:
Иван Петров Иванов
Даниел Банов Данов
Секционна избирателна комисия № 321300087, ФР Германия, Бремен 2 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галина Сашева Алипиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лиза Божидарова Обретенова
СЕКРЕТАР:
Юли Радостинов Радушев
ЧЛЕНОВЕ:
Ема Руменова Александрова
Веселина Иванова Илиева
Секционна избирателна комисия № 321300088, ФР Германия, Бренерхафен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Алтънел Веждиев Яшаров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Борислав Любенов Иванов
СЕКРЕТАР:
Кирил Иванов Ганчев
ЧЛЕНОВЕ:
Боян Мустафов Шабанов
Светла Николова Йотова
Секционна избирателна комисия № 321300089, ФР Германия, Хановер – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Десислава Лъчезар Жегова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Клаудиа-Софи Георгиева Ставрева
СЕКРЕТАР:
Велислава Григорова Тодорова
ЧЛЕНОВЕ:
Васил Христов Ковачев
Весела Бориславова Ацева
Секционна избирателна комисия № 321300090, ФР Германия, Вилдесхаузен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гергана Кирилова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Сашо Павлов Емилов
СЕКРЕТАР:
Зорница Сашева Алипиева
ЧЛЕНОВЕ:
Петър Янков Антонов
Николай Кирилов Цветков
Секционна избирателна комисия № 321300091, ФР Германия, Папенбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Събина Райчева Христова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Женя Атанасова Славова
СЕКРЕТАР:
Елена Емилова Захариева
ЧЛЕНОВЕ:
Светла Живкова Желязкова-Николова
Георги Емилов Войнски
Секционна избирателна комисия № 321300092, ФР Германия, Дрезден – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Симеон Христов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
София Руменова Трайкова
СЕКРЕТАР:
Веселин Минчев Минчев
ЧЛЕНОВЕ:
Атанас Здравков Шуманов
Ивалина Светли Маринова
Секционна избирателна комисия № 321300093, ФР Германия, Лайпциг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Росица Димитрова Комитова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Румен Йорданов Владимиров
СЕКРЕТАР:
Михаил Божидаров Иванов
ЧЛЕНОВЕ:
Жана Иванова Кънчева
Галина Венциславова Цветанова-Костова
Секционна избирателна комисия № 321300094, ФР Германия, Кемниц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Румяна Кирилова Кисьов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иван Василев Мюлер
СЕКРЕТАР:
Росица Атанасова Андонова- Хертел
ЧЛЕНОВЕ:
Галя Станева Бьоме
Георги Петков Джановски
Секционна избирателна комисия № 321300095, ФР Германия, Ерфурт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антон Златинов Тенев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анелия Спасова Иванова
СЕКРЕТАР:
Невена Ангелова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Русинов Русинов
Невена Костадинова Миленчева-Бабева
Секционна избирателна комисия № 321300096, ФР Германия, Йена – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Евгения Момчилова Карадинева-Маркс
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Деница Иванова Киселер
СЕКРЕТАР:
Васил Димитров Димитров
ЧЛЕНОВЕ:
Стела Тихомирова Тодорова
Диана Стефанова Недялкова
Секционна избирателна комисия № 321300097, ФР Германия, Аполда – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иванка Пеева Златанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Юсуф Ердинчев Исуфов
СЕКРЕТАР:
Роза Георгиева Басулто
ЧЛЕНОВЕ:
Александър Борисов Асенов
Емил Михайлов Гълъбов
Секционна избирателна комисия № 321300098, ФР Германия, Ноймюнстер – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Симо Славиев Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александър Асенов Табаков
СЕКРЕТАР:
Бисерка Георгиева Борисова
ЧЛЕНОВЕ:
Анелия Страхилова Ангелова
Томислав Методиев Назърски
Секционна избирателна комисия № 321300099, ФР Германия, Любек – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ирена Иванова Наполеонова-Вилхелм
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иванка Владимирова Димитрова
СЕКРЕТАР:
Елена Славчева Хаджиева
ЧЛЕНОВЕ:
Доника Петрова Димова
Евгения Георгиева Дъгарадина
Секционна избирателна комисия № 321300100, ФР Германия, Мюнхен (Генерално консулство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Михаела Иванова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Костадинов Георгиев
СЕКРЕТАР:
Любомир Асенов Шопов
ЧЛЕНОВЕ:
Ивелин Маринов
Мая Василева Даганова-Терзийскиа
Секционна избирателна комисия № 321300101, ФР Германия, Мюнхен (Генерално консулство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Яна Костадинова Йоргакиева-Маринова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мая Георгиева Георгиева
СЕКРЕТАР:
Деница Пламенова Миланова
ЧЛЕНОВЕ:
Анка Руменова Шопова
Райна Иванова Испанска
Секционна избирателна комисия № 321300102, ФР Германия, Мюнхен 3 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петрана Велинова Вельова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Янко Митков Гечев
СЕКРЕТАР:
Нилка Мирчева Сребрева
ЧЛЕНОВЕ:
Надя Димитрова Даскалова-Вазолд
Стефан Tодоров Йонков
Секционна избирателна комисия № 321300103, ФР Германия, Мюнстер – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Рени Петрова Кущилова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Михаил Каменов Арсов
СЕКРЕТАР:
Катя Делчева Бялкова
ЧЛЕНОВЕ:
Виктор Румянов Профиров
Полина Иванова Петрова
Секционна избирателна комисия № 321300104, ФР Германия, Аугсбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стефка Владимирова Николов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Хасан Мустафа Емин
СЕКРЕТАР:
Жени Василева Христова
ЧЛЕНОВЕ:
Антон Нанев Русев
Елена Петрова Чакалова
Секционна избирателна комисия № 321300105, ФР Германия, Регенсбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антоанета Антонова Тончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Юлиан Бориславов Икономов
СЕКРЕТАР:
Добрин Тодоров Добрев
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Стоянова Дукова
Любомир Ганчев Димов
Секционна избирателна комисия № 321300106 , ФР Германия, Фюрт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валентина Асенова Павлова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Джейлян Салиева Чиракова
СЕКРЕТАР:
Цветелина Борисова Петрова
ЧЛЕНОВЕ:
Николай Недялков Панчев
Десислава Иванова Цанкова
Секционна избирателна комисия № 321300107, ФР Германия, Вюрцбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мария Николова Македонска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виктория Юлианова Рабчева
СЕКРЕТАР:
Десислава Стоянова Врачанска
ЧЛЕНОВЕ:
Василка Георгиева Филчева-Артюнян
Антон Тодоров Андонов
Секционна избирателна комисия № 321300108, ФР Германия, Пасау – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Десислава Нанева Зидарова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ралица Тодорова Жекова
СЕКРЕТАР:
Владимира Емилова Кирова
ЧЛЕНОВЕ:
София Христова Димитрова
Таня Стефанова Цветкова
Секционна избирателна комисия № 321300109, ФР Германия, Ноймаркт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тодор Георгиев Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мехмед Исмаил Узун
СЕКРЕТАР:
Антон Емилов Гърбев
ЧЛЕНОВЕ:
Красимир Младенов Узунов
Мартин Ивайлов Симеонов
Секционна избирателна комисия № 321300110, ФР Германия, Оберамергау – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Росенов Йорданов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ангелина Цветанова Костова
СЕКРЕТАР:
Стоилка Димитрова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Десислава Иванова Сотирова
Теодор Юлиянов Цанков
Секционна избирателна комисия № 321300111, ФР Германия, Ландсхут – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Венцислав Венциславов Владимиров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Йордан Емилов Андонов
СЕКРЕТАР:
Теменужка Минчева Тодорова-Вагнер
ЧЛЕНОВЕ:
Марио Александров Алексиев
Красимир Петков Пеков
Секционна избирателна комисия № 321300112, ФР Германия, Щутгарт 1 (Почетно консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тодор Николов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Десислава Петрова Донева
СЕКРЕТАР:
Росица Спасова Томова
ЧЛЕНОВЕ:
Илияна Николаева Николова
Татяна Димитрова Узунова
Секционна избирателна комисия № 321300113, ФР Германия, Щутгарт 2– 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галина Владимирова Влайкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Татяна Стефанова Петкова
СЕКРЕТАР:
Силвия Иванова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ:
Адриан Маринов Апостолов
Надя Георгиева Триова
Секционна избирателна комисия № 321300114, ФР Германия, Манхайм 1– 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ибраим Алиосман Хамит
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Павел Вълчев Вълчев
СЕКРЕТАР:
Чавдар Хрисимов Башев
ЧЛЕНОВЕ:
Хюсеин Юсеин Вели
Християн Росанов Георгиев
Секционна избирателна комисия № 321300115, ФР Германия, Манхайм 2– 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мехмед Латиф Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иван Борисов Зафиров
СЕКРЕТАР:
Станислав Юлиянов Йорданов
ЧЛЕНОВЕ:
Радостин Маринов Димитров
Кристиян Владиславов Христов
Секционна избирателна комисия № 321300116, ФР Германия, Фрайбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Младен Цветанов Влашки
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Андрей Христов Младенов
СЕКРЕТАР:
Иван Иванов Атанасов
ЧЛЕНОВЕ:
Цветан Николов Петров
Даниел Петров Петров
Секционна избирателна комисия № 321300117, ФР Германия, Констанц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Христов Опрев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Станка Петкова Славова
СЕКРЕТАР:
Тодор Стоянов Райков
ЧЛЕНОВЕ:
Мартин Сергеев Ненов
Константинос Янис Яглис
Секционна избирателна комисия № 321300118, ФР Германия, Карлсруе – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивелина Начева Накова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивелина Илиянова Хинкова –Иванова
СЕКРЕТАР:
Яна Радева Йорданова
ЧЛЕНОВЕ:
Петя Иванова Джостова
Любомир Величков Младенов
Секционна избирателна комисия № 321300119, ФР Германия, Хайлброн – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Митко Иванов Недев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теодора Бориславова Добрева
СЕКРЕТАР:
Лия Сергеева Треновска
ЧЛЕНОВЕ:
Григор Георгиев Стайков
Татяна Димитрова Новакова
Секционна избирателна комисия № 321300120, ФР Германия, Равенсбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мирослава Иванова Маргграф
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Силвия Борисова Евстатиева
СЕКРЕТАР:
Райна Божидарова Станоева Думпас
ЧЛЕНОВЕ:
Даниела Събева Илиева
Катя Богданова Грозданова
Секционна избирателна комисия № 321300121, ФР Германия, Офенбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ахмед Кадиров Ибрямов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Божидар Каменов Шаприн
СЕКРЕТАР:
Десислава Пенчева Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Дженифър Володя Иванова
Стойко Богданов Иванов
Секционна избирателна комисия № 321300122, ФР Германия, Улм – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Димитър Илков Димчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Орхан Тахсин Мустафа
СЕКРЕТАР:
Николина Христова Кирякова
ЧЛЕНОВЕ:
Рейхане Мюмюн Ибрям
Поля Михайлова Кяньова
Секционна избирателна комисия № 321300123, ФР Германия, Ройтлинген – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виолета Иванова Ставрева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Васил Николож Уъунов
СЕКРЕТАР:
Румен Георгиев Киров
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Илиев Чолаков
Миглена Цветанова Хитова
Секционна избирателна комисия № 321300124, ФР Германия, Хайделберг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимир Димитров Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илиян Руменов Полежанов
СЕКРЕТАР:
Преслава Асенова Гешева
ЧЛЕНОВЕ:
Йоана Димитрова Караиванова
Пенка Николаева Ангелова
Секционна избирателна комисия № 321300125, ФР Германия, Франкфурт на Майн (Генерално Консулство 1) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Арзи Мехмед Мустафа
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валери Христов Метев
СЕКРЕТАР:
Габриела-Мария Жекова
ЧЛЕНОВЕ:
Кремена Костова Радинова
Мартин Руменов Мартинов
Христина Цветанова Александрова
Мариета Янева Милева
Секционна избирателна комисия № 321300126, ФР Германия, Франкфурт на Майн (Генерално Консулство 2) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивайло Владимиров Абаджиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ралица Йосифова Андонова
СЕКРЕТАР:
Ирина Иванова Гутева
ЧЛЕНОВЕ:
Найден Асенов Живков
Тодор Добрев Добриков
Росица Стоянова Клоучек
Диана Олегова Попова
Секционна избирателна комисия № 321300127, ФР Германия, Дармщат – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илиян Светославов Илиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Диян Динков Качаров
СЕКРЕТАР:
Бианка Стоянова Асенова
ЧЛЕНОВЕ:
Таня Живкова Димитрова
Пламен Владимиров Бакалов
Секционна избирателна комисия № 321300128, ФР Германия, Фирнхайм – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Диян Иванов Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Асения Костадинова Капиело
СЕКРЕТАР:
Ниази Елиаз Ибрям
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Станчева Найденова
Тихомир Иванов Цанев
Секционна избирателна комисия № 321300129, ФР Германия, Касел – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анелия Руменова Бруне
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виктор Петров Петров
СЕКРЕТАР:
Силвия Валериева Галчева-Бухенау
ЧЛЕНОВЕ:
Сиана Иванова Димитрова
Савина Танева Недялкова
Секционна избирателна комисия № 321300130, ФР Германия, Дитценбах – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Рейхан Исмаилов Юсуфов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ибрям Сефула Сали
СЕКРЕТАР:
Севгюл Дурхан Фикри
ЧЛЕНОВЕ:
Галя Петрова Атанасова
Георги Цветанов Янков
Секционна избирателна комисия № 321300131, ФР Германия, Майнц – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светлана Иванова Карабашева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Севинч Нури Мехмед
СЕКРЕТАР:
Петрушка Симеонова Денчева
ЧЛЕНОВЕ:
Aни Георгиева Живкова-Гар
Кристиана Тенчева Лозанова
Секционна избирателна комисия № 321300132, ФР Германия, Трир – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Людмила Ленкова Цветанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Надежда Антонова Тончева
СЕКРЕТАР:
Десислава Любенова Кирилова-Игнеци
ЧЛЕНОВЕ:
Иванела Боянова Бянова
Георги Константинов Стойнев
Секционна избирателна комисия № 321300133, ФР Германия, Кобленц – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Силвия Тихомирова Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боян Иванов Гришев
СЕКРЕТАР:
Милена Господинова-Митев
ЧЛЕНОВЕ:
Цана Цокова Борисова
Миряна Веселинова Добрева
Амалия Николаева Икинджи
Мария Николаева Железарова
Секционна избирателна комисия № 321300134, ФР Германия, Вормс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Нели Миленова Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мартин Русев Иванов
СЕКРЕТАР:
Силвия Александрова Калинова
ЧЛЕНОВЕ:
Йоана Спасова Шипковенска
Венета Петрова Тешовска
Секционна избирателна комисия № 321300135, ФР Германия, Аахен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мартин Николаев Манолов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стамен Пламенов Стаменов
СЕКРЕТАР:
Явор Иванчев Добрев
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Димитров Попов
Атанас Стефанов Поибренски
Секционна избирателна комисия № 321300136, ФР Германия, Бон – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Фани Накова Димитрова-Парашкевова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петър Павлов Синилков
СЕКРЕТАР:
Гергана Христоскова Бишурова
ЧЛЕНОВЕ:
Таня Великова Ангелова
Пламен Стоянов Стоянов
Секционна избирателна комисия № 321300137, ФР Германия, Дортмунд – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мила Георгиева Христова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милен Грозделинов Дашинов
СЕКРЕТАР:
Силвия Виденова Капасъзова
ЧЛЕНОВЕ:
Илиян Стоянов Цигомарев
Фидан Любомиров Емилов
Цветелин Кънчев Касабов
Пепа Василева Пенчева
Секционна избирателна комисия № 321300138, ФР Германия, Дуисбург – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мартин Веселинов Чилев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Наташа Светославова Алдинова
СЕКРЕТАР:
Теодора Димитрова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Тошев Митев
Михаела Илиева Велинова
Секционна избирателна комисия № 321300139, ФР Германия, Дюселдорф – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христена Евгениева Пашаланова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тамер Мюсфер Осман
СЕКРЕТАР:
Мария Краева Тал
ЧЛЕНОВЕ:
Николай Бенчев Йочколовски
Донка Стоянова Ралева
Анатолий Никодимов Стефанов
Весела Вълчева Цветкова
Секционна избирателна комисия № 321300140, ФР Германия, Есен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниел Руменов Димов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Катя Георгиева Златкова
СЕКРЕТАР:
Ивайло Валентинов Симеонов
ЧЛЕНОВЕ:
Лиза София Кюппер
Пламен Валериев Петков
Секционна избирателна комисия № 321300141, ФР Германия, Гютерсло – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пламен Николаев Велчов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теодора Иванова Братанова
СЕКРЕТАР:
Пенка Колева Цвяткова
ЧЛЕНОВЕ:
Йоанна Павлова Ръкльова
Василена Щилиянова Тодорова
Секционна избирателна комисия № 321300142, ФР Германия, Кьолн 1 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Васил Георгиев Тонев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анелия Светославова Огнянова
СЕКРЕТАР:
Катерина Христомирова Зафирова
ЧЛЕНОВЕ:
Галя Асенова Юлиянова
Румен Минев Бонев
Секционна избирателна комисия № 321300143, ФР Германия, Кьолн 2 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Яна Христосова Петерхоф
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимира Стефанова Кръстева
СЕКРЕТАР:
Росица Минева Байрактарски
ЧЛЕНОВЕ:
Юлиян Дамянов Чолаков
Кристина Енчева Паскалева
Секционна избирателна комисия № 321300144, ФР Германия, Хам – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Айлин Радева Руменова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ренгинар Вели Аккисла
СЕКРЕТАР:
Венелин Янков Жеков
ЧЛЕНОВЕ:
Галина Вълкова Пехливанова
Лина Иванова Колева
Секционна избирателна комисия № 321300145, ФР Германия, Билефелд - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Веселина Тодорова Колева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цецка Ваньова Веселинова
СЕКРЕТАР:
Красимира Стефанова Драганова
ЧЛЕНОВЕ:
Михаил Денчев Михалев
Цветанка Филипова Паунова
Секционна избирателна комисия № 321300146, ФР Германия, Саарбрюкен - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Михаел Васков Василев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виктория Илиева Вутева
СЕКРЕТАР:
Бейтулла Есад Халил
ЧЛЕНОВЕ:
Ралица Иванова Дънкова
Розалия Георгиева Коларова
Секционна избирателна комисия № 321300147, ФР Германия, Фрайсен - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Любомира Димитрова Стоилова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Соня Руменова Белчева-Боер
СЕКРЕТАР:
Михаила Борисова Кацарова
ЧЛЕНОВЕ:
Николай Йорданов Атанасов
Кристина Георгиева Ризова
Секционна избирателна комисия № 321400148, Грузия, Тбилиси (Посолство) - 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александър Иванов Трифонов
СЕКРЕТАР:
Любов Евгениева Загорска
ЧЛЕНОВЕ:
Ралица Ангелова Димитрова
Секционна избирателна комисия № 321500149, Гърция, Атина (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лидия Йосифова Мусова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цветанка Лазарова Василева
СЕКРЕТАР:
Мая Мартинова Лунголова
ЧЛЕНОВЕ:
Милка Иванова Христова
Ружина Петрова Младенова-Скобелева
Секционна избирателна комисия № 321500150, Гърция, Атина - културен център Серафио 1 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мая Стефанова Илиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Наташа Николова Стоянова
СЕКРЕТАР:
Славка Димитрова Стоянова
ЧЛЕНОВЕ:
Антония Русанова Маринова
Стоян Митков Темелиев
Секционна избирателна комисия № 321500151, Гърция, Атина - културен център Серафио 2 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ваня Великова Пенева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Константин Марков Игнатов
СЕКРЕТАР:
Стоилка Иванова Дешева-Ашрифех
ЧЛЕНОВЕ:
Бонка Владимирова Гецова
Мартин Пенчев Лесев
Секционна избирателна комисия № 321500152, Гърция, Атина - културен център Серафио 3 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христо Николов Аргиров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кирил Георгиев Георгиев
СЕКРЕТАР:
Екатерина Асенова Благоева
ЧЛЕНОВЕ:
Деспина Георгиу Ракиджи-Карпова
Борислав Милков Илиев
Секционна избирателна комисия № 321500153, Гърция, Атина (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Благородна Стоянова Филевска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пламен Симеонов Димитров
СЕКРЕТАР:
Миглена Арсова Гиатро
ЧЛЕНОВЕ:
Радка Томова Михалева
Васил Методиев Методиев
Секционна избирателна комисия № 321500154, Гърция, остров Родос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Станислава Петрова Василева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Рени Александрова Николова
СЕКРЕТАР:
Иван Костадинов Костов
ЧЛЕНОВЕ:
Светлин Стефанов Панайотов
Йоханес Рупен Крикорян
Секционна избирателна комисия № 321500155, Гърция, остров Миконос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Янко Атанасов Янков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Тодорова Копанкова
СЕКРЕТАР:
Росица Захариева Неделчева
ЧЛЕНОВЕ:
Ангел Иванов Маринов
Пантелей Мирчев Спасов
Секционна избирателна комисия № 321500156, Гърция, Халкида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Екатерина Константинова Трифонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милена Георгиева Добрикова
СЕКРЕТАР:
Людмила Маринова Недкова
ЧЛЕНОВЕ:
Диана Николова Папапостолу
Здравка Евгениева Михайлова
Секционна избирателна комисия № 321500157, Гърция, Кавала – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Златинка Георгиева Смилкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Генка Йовчева Пападопулос
СЕКРЕТАР:
Силвия Веселинова Гочева
ЧЛЕНОВЕ:
Христина Костадинова Христова
Тодор Тодоров Петров
Секционна избирателна комисия № 321500158, Гърция, остров Корфу, Керкира – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антония Тодорова Кющерова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антоний Живков Иванов
СЕКРЕТАР:
Атанас Колев Атанасов
ЧЛЕНОВЕ:
Янка Христова Ставрева
Дорита Тихомирова Златева
Секционна избирателна комисия № 321500159, Гърция, Нафплио – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стела Иванова Герганова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иванела Стефанова Иванова
СЕКРЕТАР:
Росица Иванова Евгениева
ЧЛЕНОВЕ:
Розалия Петкова Генчева
Димитър Стоянов Божилов
Секционна избирателна комисия № 321500160, Гърция, остров Кос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мария Димитрова Георгиева-Мораиту
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гергана Василева Карабойчева-Пападули
СЕКРЕТАР:
Олга Теодорова Теодорова
ЧЛЕНОВЕ:
Валентин Ангелов Маринов
Цветелина Сашева Долумджийска
Секционна избирателна комисия № 321500161, Гърция, остров Крит, Ираклио – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Маргарита Михайлова Михайлова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мария Йорданова Атанасова
СЕКРЕТАР:
Назя Трайчова Манолова-Хелидони
ЧЛЕНОВЕ:
Диана Красимирова Чамова
Миглена Димитрова Манолова
Секционна избирателна комисия № 321500162, Гърция, остров Крит, Йерапетра – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мериам Рафетова Пашова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виолета Генова Господинова
СЕКРЕТАР:
Диньо Георгиев Колев
ЧЛЕНОВЕ:
Стоянка Сашева Янкова
Снежана Кънева Пънова
Секционна избирателна комисия № 321500163, Гърция, остров остров Крит, Ретимно – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Калин Кирилов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антония Сашкова Александрова-Кириакаки
СЕКРЕТАР:
Есмея Тахирова Дервишева
ЧЛЕНОВЕ:
Елеонора Добрева Станчева
Анна Сталинова Велева
Секционна избирателна комисия № 321500164, Гърция, остров Крит, Ханя – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Веселина Маркова Стефанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пепа Стефанова Тодорова
СЕКРЕТАР:
Радостина Мариова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Клавдия Асенова Ангелова
Адриана Валентинова Петрова
Секционна избирателна комисия № 321500165, Гърция, Патра – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анна Кирчова Яничкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Роберто Томов Русинов
СЕКРЕТАР:
Радостина Стоянова Марова
ЧЛЕНОВЕ:
Екатерина Томас Манолиу
Михаил Михайлов Мухлов
Секционна избирателна комисия № 321500166, Гърция, Солун (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Татяна Станчева Киликчиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ренета Траянова Капетануди
СЕКРЕТАР:
Мартина Христова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Валентин Найденов Казаков
Галя Петрова Димитрова
Секционна избирателна комисия № 321500167, Гърция, Ставрос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Росица Станимирова Янкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Андреяна Димитрова Атанасова
СЕКРЕТАР:
Дорина Димитрова Величкова
ЧЛЕНОВЕ:
Руска Венциславова Божкова
Мая Григорова Стоименова
Секционна избирателна комисия № 321500168, Гърция, Триполи – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кристиян Маринов Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Минка Илиева Санкова
СЕКРЕТАР:
Асен Колев Димитров
ЧЛЕНОВЕ:
Гина Неделчева Николова
Виолета Георгиева Съботинова
Секционна избирателна комисия № 321600169, Дания, Копенхаген (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теодор Юриев Йоргов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христина Тошкова Никова
СЕКРЕТАР:
Диана Йонкова Демирова
ЧЛЕНОВЕ:
Гюлфер Ариф Кирез
Албена Симеонова Янкулова
Секционна избирателна комисия № 321600170, Дания, Хернинг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Моника Иванова Арабаджова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анатоли Атанасов Чернооков
СЕКРЕТАР:
Мартин Стоянов Пеев
ЧЛЕНОВЕ:
Пламена Иванова Иванова
Юлия Ангелова Пиргозлиева
Секционна избирателна комисия № 321600171, Дания, Хорсенс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Станислав Петров Първанов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Денислав Иванов Иванов
СЕКРЕТАР:
Мария Делчева Делчева
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Желязков Чапаров
Ивайло Александров Симеонов
Секционна избирателна комисия № 321600172, Дания, Одензе – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Калина Тенева Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боряна Георгиева Георгиева
СЕКРЕТАР:
Александър Евгениев Колев
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Стоянов Йорданов
Мила Георгиева Стефанова
Секционна избирателна комисия № 321600173, Дания, Олборг – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Тонев Паричев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александър Янев Михайлов
СЕКРЕТАР:
Иван Москов Мрънков
ЧЛЕНОВЕ:
Катя Красимирова Оен
Кирил Юлиянов Колев
Секционна избирателна комисия № 321600174, Дания, Орхус – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ния Спасимирова Вълкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Биляна Паскова Карамфилова
СЕКРЕТАР:
Нежля Реджебова Ибрямова
ЧЛЕНОВЕ:
Моника Венциславова Златкова
Исмегюл Сали Дурмуш
Секционна избирателна комисия № 321600175, Дания, Норебро – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Самуил Христо Ганчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ
Катрин Сивкова Пачева
СЕКРЕТАР:
Лора Ивова Чекелева
ЧЛЕНОВЕ:
Денис Мариянов Вълчев
Георги Иванов Димитров
Секционна избирателна комисия № 321600176, Дания, Роскилде – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елина Тодорова Тодорова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Веселина Пламенова Тотева
СЕКРЕТАР:
Петьо Златинов Ников
ЧЛЕНОВЕ:
Феризе Али Нури
Мартин Димитров Генчев
Секционна избирателна комисия № 321700177, Египет, Кайро (Посолство) - 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елизабет Александрова Миланова
СЕКРЕТАР:
Христилина Иванова Япаджиева
ЧЛЕНОВЕ:
Венета Любомирова Заякова
Секционна избирателна комисия № 321800178, Израел, Тел Авив (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Рина Леон Бакалова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Людмила Роберт Мефано
СЕКРЕТАР:
Даниела Николова Чопова-Стоянова
ЧЛЕНОВЕ:
Николай Николаев Зашев
Здравка Асенова Юрчиева
Секционна избирателна комисия № 321900179, Индия, Делхи (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цанка Белчева Миланова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Росица Асенова Цветанова
СЕКРЕТАР:
Десислава Стефанова Декова
ЧЛЕНОВЕ:
Боряна Емилова Алексова
Валентин Иванов Георгиев
Секционна избирателна комисия № 322000180, Иран, Техеран (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Иванов Хъшев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александра Костадинова Гургушинова
СЕКРЕТАР:
Вероника Георгиева Николова - Панайотова
ЧЛЕНОВЕ:
Албена Митева Дамова
Илиана Иванова Горова
Секционна избирателна комисия № 322100181, Ирландия, Дъблин (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Владимир Василев Владимиров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Радостин Атаносов Гецов
СЕКРЕТАР:
Красимира Стоянова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Евгениев Димитров
Ралица Цачева Цачева
Секционна избирателна комисия № 322100182, Ирландия, Еннис – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Венциславова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Румяна Иванова Йоцова
СЕКРЕТАР:
Мария Иванова Сертова
ЧЛЕНОВЕ:
Тихомир Димитров Георгиев
Евгени Георгиев Станков
Секционна избирателна комисия № 322100183, Ирландия, Корк – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пламена Олегова Радева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Славейкова Георгиева
СЕКРЕТАР:
Добриела Милчева Топкарова
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Атанасов Георгиев
Росен Маринов Спасов
Секционна избирателна комисия № 322100184, Ирландия, Туламор – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кремена Славчева Чинова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елена Николаева Пеева
СЕКРЕТАР:
Маргарита Илиева Филипова
ЧЛЕНОВЕ:
Слави Стоянов Василев
Лиляна Василева Иванова-Станкова
Секционна избирателна комисия № 322200185, Исландия, Рейкявик – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Веска Иванова Добрева-Джонсон
СЕКРЕТАР:
Мартин Валентинов Маринов
ЧЛЕНОВЕ:
Мирослав Слободанов Атич
Секционна избирателна комисия № 322300186, Испания, Аликанте – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лейди Страхилова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Екатерина Ангелова Новкова
СЕКРЕТАР:
Анна Атанасова Котрулева
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Минчев Буров
Антонио Иванов Новков
Секционна избирателна комисия № 322300187, Испания, Алкала де Енарес – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Силвия Богомилова Богданова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимира Стефанова Кръстева
СЕКРЕТАР:
Анна Манолова Ангелова
ЧЛЕНОВЕ:
Александър Георгиев Кръстев
Албена Владимирова Вангелова
Секционна избирателна комисия № 322300188, Испания, Алмонте – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Крумов Шенляков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петър Петков Петров
СЕКРЕТАР:
Малинка Петрова Панайотова
ЧЛЕНОВЕ:
Константин Ташков Костовски
Фатме Хюсеин Иб
Секционна избирателна комисия № 322300189, Испания, Аранда де Дуеро – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валя Михайлова Йорданова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мариела Димитрова Петкова
СЕКРЕТАР:
Петко Стоянов Петков
ЧЛЕНОВЕ:
Галина Йовчева Тончева
Камелия Радославова Чакърова
Секционна избирателна комисия № 322300190, Испания, Арресифе (Лансароте) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Габриела Людмилова Генова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивайло Росенов Георгиев
СЕКРЕТАР:
Вяра Васкова Тодорова
ЧЛЕНОВЕ:
Валери Иванов Ангелов
Руслан Василев Стоянов
Секционна избирателна комисия № 322300191, Испания, Канталехо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пепа Драганова Николова-Ончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Иванов Георгиев
СЕКРЕТАР:
Донка Христова Станева
ЧЛЕНОВЕ:
Галин Василев Иванов
Росица Димитрова Николова
Секционна избирателна комисия № 322300192, Испания, Барселона (Генерално Консулство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антония Михайлова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Тодоров Каламов
СЕКРЕТАР:
РенетаТодор.Цветкова-Тернянова
ЧЛЕНОВЕ:
Стоянка Йорданова Колева
Владимир Недков Василев
Секционна избирателна комисия № 322300193, Испания, Барселона (Генерално Консулство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ненчо Георгиев Алексиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галина Иванова Томова
СЕКРЕТАР:
Таня Славчева Динова Симоеш
ЧЛЕНОВЕ:
Йосиф Димитров Борисов
Иванка Кирилова Джатева
Секционна избирателна комисия № 322300194, Испания, Бенидорм – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гергана Георгиева Гергинова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивелин Василев Каракашев
СЕКРЕТАР:
Катя Недкова Стоянова
ЧЛЕНОВЕ:
Радостина Николаева Чановска-Иванова
Весела Георгиева Георгиева
Секционна избирателна комисия № 322300195, Испания, Бургос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Диляна Михайлова Бодурова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тодорка Димитрова Тодорова
СЕКРЕТАР:
Цветина Руменова Багоева
ЧЛЕНОВЕ:
Гергана Колева Дончева
Десислава Павлинова Петрова
Секционна избирателна комисия № 322300196, Испания, Валенсия (Генерално консулство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пенка Николаева Козлова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валентина Пламенова Василева
СЕКРЕТАР:
Явор Любенов Пиргозлиев
ЧЛЕНОВЕ:
Величка Богданова Драганова
Анна Иванова Руски
Секционна избирателна комисия № 322300197, Испания, Валенсия (Генерално консулство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мирела Георгиева Златанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Русан Атанасов Петков
СЕКРЕТАР:
Елза Георгиева Тупарова
ЧЛЕНОВЕ:
Пепа Златева Пенева
Ангелина Христосова Узунова
Секционна избирателна комисия № 322300198, Испания, Валядолид – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Людмил Мирославов Любенов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Биляна Асенова Атанасова
СЕКРЕТАР:
Кристина Спасова Статкова
ЧЛЕНОВЕ:
Надежда Тошева Тотева
Желязка Дянкова Дянкова
Секционна избирателна комисия № 322300199, Испания, Витория - Гастейс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ахмед Митков Баталов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цветелина Огнянова Танева
СЕКРЕТАР:
Фатме Мустафова Алендарова
ЧЛЕНОВЕ:
Седбер Алиосман Абазова
Веселина Атанасова Неделчева
Секционна избирателна комисия № 322300200, Испания, Гандия – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Снежанка Тончева Тончева – Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Живка Тръндева Димова
СЕКРЕТАР:
Зоя Недкова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ:
Елица Илиева Михалева
Стойко Цонев Стойков
Ирена Станчева Катъкова
Албена Йорданова Димитрова
Секционна избирателна комисия № 322300201, Испания, Ел Ехидо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ериета Дякова Кадиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Атанаска Георгиева Ружина
СЕКРЕТАР:
Лидия Ангелова
ЧЛЕНОВЕ:
Красимира Димова Стоева
Боряна Георгиева Ферманджиева
Секционна избирателна комисия № 322300202, Испания, Колядо Вилялба – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Момчил Здравков Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Събина Маркова Видева
СЕКРЕТАР:
Цветомира Иванова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Виктория Лъчезарова Димитрова
Магдалена Николова Каменова
Секционна избирателна комисия № 322300203, Испания, Лас Палмас де Гран Канария – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Християна Христова Бихлюмова - Русинова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Васил Николаев Халачев
СЕКРЕТАР:
Валя Кирилова Трифонова
ЧЛЕНОВЕ:
Диана Тодорова Бачкова
Ралица Петрова Базайтова
Секционна избирателна комисия № 322300204, Испания, Леон – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Рачев Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николина Георгиева Георгиева
СЕКРЕТАР:
Росен Георгиев Георгиев
ЧЛЕНОВЕ:
Василка Маринова Димитрова
Кремена Александрова Йорданова
Секционна избирателна комисия № 322300205, Испания, Йорет де Мар – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Снежина Бойчова Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Борисов Цветков
СЕКРЕТАР:
Деница Георгиева Йоргова
ЧЛЕНОВЕ:
Дебора Гагиг Акопян-Ставриева
Нели Радославова Тълпигова
Секционна избирателна комисия № 322300206 , Испания, Мадрид (Посолство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Вълчо Христов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниел Дечев Годподинов
СЕКРЕТАР:
Светлана Ян Рубанова
ЧЛЕНОВЕ:
Борис Атанасов Пильов
Дарина Тодорова Дечева
Секционна избирателна комисия № 322300207 , Испания, Мадрид ( Посолство 2 ) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Веселка Здравкова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иван Благоев Диманков
СЕКРЕТАР:
Борис Цветков Мартинов
ЧЛЕНОВЕ:
Веселин Георгиев Демирев
Искра Методиева Ивчева
Секционна избирателна комисия № 322300208 , Испания, Мадрид ( Посолство 3) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Нели Жекова Жекова-Илиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Евгения Иватова Симова
СЕКРЕТАР:
Силвия Петрова Димчева-Урджанова
ЧЛЕНОВЕ:
Марияна Ваньова Иванова
Петя Ангелова Павлова-Божурина
Секционна избирателна комисия № 322300209 , Испания, Мадрид 4 – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иван Атанасов Спасов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Марияна Николаева Георгиева
СЕКРЕТАР:
Гергана Василева Йовчева
ЧЛЕНОВЕ:
Румен Йорданов Динков
Мирослав Станкев Божурин
Секционна избирателна комисия № 322300210 , Испания, Малага – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стефка Алексива Алексиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Дилян Ангелов Ергеледжиев
СЕКРЕТАР:
Мирослав Петров Чолаков
ЧЛЕНОВЕ:
Брайан Костадинова Николов
Мария Емилова Янчева
Секционна избирателна комисия № 322300211, Испания, Мурсия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Алина Ангелова Илиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Диана Иванова Иванова
СЕКРЕТАР:
Капка Мирославова Воденичарска
ЧЛЕНОВЕ:
Йордан Дамянов Герасков
Нана Лъчезарова Кръстева
Секционна избирателна комисия № 322300212, Испания, Палма де Майорка 1 – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Павлина Стефкова Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теодора Красимирова Тотева
СЕКРЕТАР:
Мариела Иванова Станчева
ЧЛЕНОВЕ:
Петър Фердинадов Петров
Димчо Генчев Кирилов
Ириней Кръстев Недялков
Гинка Кирилова Митова
Секционна избирателна комисия № 322300213, Испания, Памплона – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валери Банков Хаджиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ралица Сашкова Васева
СЕКРЕТАР:
Радослав Александров Кръстев
ЧЛЕНОВЕ:
Таня Найденова Дишлянова
Юлиана Борисова Николова
Секционна избирателна комисия № 322300214, Испания, Тенерифе – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ирина Илиева Джемпериева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Янко Николов Дичев
СЕКРЕТАР:
Ралица Константинова Бахърова
ЧЛЕНОВЕ:
Ирина Димитрова Качакова
Анна Каменова Мутафова
Секционна избирателна комисия № 322300215, Испания, Сарагоса – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антония Петрова Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Димитър Панов Райновски
СЕКРЕТАР:
Иванка Крумова Рангелова
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Ангелов Георгиев
Янка Кирилова Велева
Секционна избирателна комисия № 322300216, Испания, Сарон – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Женя Христова Цветанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Снежана Костадинова Николова
СЕКРЕТАР:
Василка Сашкова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Маргарита Костадинова Асенова
Мариана Александрова Генева-Тодорова
Секционна избирателна комисия № 322300217, Испания, Севиля – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Васил Георгиев Бараболов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Симо Владинов Ревалски
СЕКРЕТАР:
Мариела Цветанова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ:
Ивайло Георгиев Кукуцков
Лоренцо Каро Шербечян
Секционна избирателна комисия № 322300218, Испания, Сеговия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Веселина Митева Митова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Димитрина Петрова Дякова
СЕКРЕТАР:
Ивалина Кръстева Томова
ЧЛЕНОВЕ:
Кольо Георгиев Неделчев
Антоанета Пейчева Димова
Секционна избирателна комисия № 322300219, Испания, Тафая – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Денис Юлиянов Карадалиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Айше Шукриева Карадалиева
СЕКРЕТАР:
Надка Венциславова Юзекчиева
ЧЛЕНОВЕ:
Мирослава Веселинова Хаджиева
Илиян Свиленов Коцев
Секционна избирателна комисия № 322300220, Испания, Торревиеха – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ваня Василева Цветанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Сашев Паскалев
СЕКРЕТАР:
Илия Иванов Райчев
ЧЛЕНОВЕ:
Юлия Евтимова Сергиева
Бойко Петров Георгиев
Секционна избирателна комисия № 322300221, Испания, Фрага – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Йордан Ганчев Вълканов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Шенгюн Шакир Шакир
СЕКРЕТАР:
Памела Мирославова Мирчева
ЧЛЕНОВЕ:
Донка Вътова Костова
Луиза Руменова Горчева
Секционна избирателна комисия № 322300222, Испания, Хатива – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мариета Иванова Маринова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цветелина Димитрова Кирякова
СЕКРЕТАР:
Каролина Минчева Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Жана Георгиева Стефанова
Светлана Милкова Дамянова
Секционна избирателна комисия № 322300223, Испания, Хуеркал – Овера – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пенка Кирязова Гочева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пенка Кондова Пейкова
СЕКРЕТАР:
Светла Петрова Николова
ЧЛЕНОВЕ:
Анка Петрова Иванова
Мая Русева Русева
Секционна избирателна комисия № 322300224, Испания, Хетафе – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Маргарита Милчева Савова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Бедри Хюсеин Сабри
СЕКРЕТАР:
Петинка Василева Стоянова
ЧЛЕНОВЕ:
Десислава Стефанова Мирнова
Виолина Божидарова Иванова
Секционна избирателна комисия № 322300225, Испания, Марбеля – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ралица Христова Панкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анита Георгиева Христова
СЕКРЕТАР:
Янка Стефанова Затова
ЧЛЕНОВЕ:
Валентина Илиева Борова
Биляна Маркова Золкова
Секционна избирателна комисия № 322300226, Испания, Мостолес – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Емилия Костадинова Халачева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимира Димитрова Костова
СЕКРЕТАР:
Пенка Радкова Манова
ЧЛЕНОВЕ:
Величка Радкова Димитрова
Шукрие Дервишева Гадирова
Секционна избирателна комисия № 322300227, Испания, Паленсия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ирена Любомирова Великова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Татяна Йорданова Колова
СЕКРЕТАР:
Анелия Захариева Велева
ЧЛЕНОВЕ:
Елица Иванова Първанова
Мая Тодорова Вълканова
Секционна избирателна комисия № 322300228, Испания, Палос де ла Фронтера – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Албена Минчова Молова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Аише Алиева Мехмедова
СЕКРЕТАР:
Лидия Валериева Косева
ЧЛЕНОВЕ:
Христина Альошева Костуркова
Румяна Лазарова Гъркова-Василева
Секционна избирателна комисия № 322300229, Испания, Тудела – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галя Йорданова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Донка Маринова Баева
СЕКРЕТАР:
Венета Чавдарова Стефанова
ЧЛЕНОВЕ:
Цаня Пламенова Петкова
Пенка Илиева Любенова
Секционна избирателна комисия № 322300230, Испания, Салоу – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петрана Маринова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цветелина Радославова Топалова
СЕКРЕТАР:
Бойка Васкова Габерова
ЧЛЕНОВЕ:
Стела Симеонова Ангелова
Зоя Ангелова Башова
Секционна избирателна комисия № 322300231, Испания, Лейда – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Борислав Костадинов Янев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теменужка Иванова Димитрова
СЕКРЕТАР:
Йорданка Христова Веселинова
ЧЛЕНОВЕ:
Мариета Вескова Николова
Анета Тодорова Михайлова
Секционна избирателна комисия № 322300232, Испания, Пуерто де Сагунто - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Таня Тончева Тонева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Яница Петкова Петкова
СЕКРЕТАР:
Любомира Сашева Цветанова
ЧЛЕНОВЕ:
Пенчо Георгиев Атанасов
Ралица Милчева Куцарова
Секционна избирателна комисия № 322300233, Испания, Гуадалахара - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Деана Иванова Маринова-Вълканова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светлана Светомилова Кулинска
СЕКРЕТАР:
Калина Тодорова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ:
Валентина Чернева Чобанова
Силвия Николаева Николова
Секционна избирателна комисия № 322300234, Испания, Куенка - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галина Стефанова Ванкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мария Томова Тошкова
СЕКРЕТАР:
Грозданка Танева Павлова
ЧЛЕНОВЕ:
Валентина Дашова Петрова
Тони Георгиев Бояджийски
Секционна избирателна комисия № 322300235, Испания, Олерия - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Слав Пенев Пенев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мишо Ангелов Славов
СЕКРЕТАР:
Ташка Юлиянова Миткова
ЧЛЕНОВЕ:
Меглена Костадинова Кривчева
Шенай Вехбиева Еминова
Секционна избирателна комисия № 322300236, Испания, Енгера - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мирослава Петрова Гочева-Хуан Саррион
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Силвия Веселинова Маринова
СЕКРЕТАР:
Христилиана Маринова Колева
ЧЛЕНОВЕ:
Веселина Тодорова Добрева
Кристина Стефанова Костова
Секционна избирателна комисия № 322300237, Испания, Сантани - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Марин Андонов Угренов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Станислава Николаева Стоянова
СЕКРЕТАР:
Благой Малинов Попов
ЧЛЕНОВЕ:
Христо Илиев Цветков
Стефка Владимирова Хлебарова
Секционна избирателна комисия № 322300238, Испания, Ибиса - 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Диана Кирилова Димитрова
СЕКРЕТАР:
Галина Генчева Билева
ЧЛЕНОВЕ:
Стоян Николаев Карастоянов
Секционна избирателна комисия № 322400239, Италия, Кастеламаре ди Стабия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лилия Ромелова Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лорета Емилова Бондокова
СЕКРЕТАР:
Любимка Георгиева Монолакова
ЧЛЕНОВЕ:
Вилияна Маринова Георгиева
Стефан Руменов Нинов
Секционна избирателна комисия № 322400240, Италия, Милано (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александрия Венциславова Олекова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тодор Савков Тодоров
СЕКРЕТАР:
Долорес Тодорова Мавродиева
ЧЛЕНОВЕ:
Евгени Иванов Евгениев
Ирена Николаева Тодорова
Секционна избирателна комисия № 322400241, Италия, Милано (Българско училище 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тодор Савков Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елизабет Стоилова Стоименова
СЕКРЕТАР:
Силвия Стойнева Стаменова
ЧЛЕНОВЕ:
Новели Бориславов Димитров
Елизабет Стоилова Стоименова
Секционна избирателна комисия № 322400242, Италия, Милано (Българско училище 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ана Ангелова Сотирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Станимир Георгиев Минев
СЕКРЕТАР:
Иван Златев Иванов
ЧЛЕНОВЕ:
Бояна Красимирова Тръпкова
Зоя Дончева Алексиева
Секционна избирателна комисия № 322400243, Италия, Неапол (Почетно консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лиляна Славейкова Биволарска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Диана Стоянова Панчева
СЕКРЕТАР:
Соня Стефанова Спасова
ЧЛЕНОВЕ:
Славейка Янкова Карабобова
Румен Райчов Чифлиджанов
Секционна избирателна комисия № 322400244, Италия, Понтедера – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светлана Богданова Плахойчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мариана Василева Спасова
СЕКРЕТАР:
Гроздан Любомиров Димитров
ЧЛЕНОВЕ:
Александър Иванов Миланов
Даниела Павлинова Найденова
Секционна избирателна комисия № 322400245, Италия, Рим (Посолство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Олга Константинова Босева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Стоянов Вълчев
СЕКРЕТАР:
Магдалена Юриева Чолакова-Качарова
ЧЛЕНОВЕ:
Симеон Георгиев Попов
Ермелина Пейчева Пейчева
Секционна избирателна комисия № 322400246, Италия, Рим (Посолство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Душка Стоянова Тошкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Оля Дикова Пелова
СЕКРЕТАР:
Сирма Станимирова Казакова
ЧЛЕНОВЕ:
Пепа Михайлова Стоянова
Весела Стефанова Паскалева
Секционна избирателна комисия № 322400247, Италия, Римини – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светлана Добромирова Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боряна Георгиева Георгиева
СЕКРЕТАР:
Мина Тодорова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Илиян Георгиев Асенов
Георги Недков Косов
Секционна избирателна комисия № 322400248, Италия, Сиена – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Малин Бориславов Младенов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Десислава Илиева Парашкевова
СЕКРЕТАР:
Амада Стефанова Николаева
ЧЛЕНОВЕ:
Цветан Иванов Петров
Цветелин Магдалинов Игнатов
Секционна избирателна комисия № 322400249, Италия, Флоренция – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Женя Руменова Маринова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Никола Георгиев Врацов
СЕКРЕТАР:
Димитричка Димитрова Стоянова
ЧЛЕНОВЕ:
Галина Радоева Димитрова
Мария Велева Влахова
Секционна избирателна комисия № 322400250, Италия, Фоджа – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анелия Савова Генова - Пиргозлиева
СЕКРЕТАР:
Пламена Петрова Апостолова
ЧЛЕНОВЕ:
Пламен Цветанов Цветков
Секционна избирателна комисия № 322400251, Италия, Акония ди Курига – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анна Илиева Възелова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Костова Иванова
СЕКРЕТАР:
Иван Донев Петков
ЧЛЕНОВЕ:
Ташка Стоилова Георгиева
Борис Василев Кацамунски
Секционна избирателна комисия № 322400252, Италия, Анкона – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Нели Василева Бинджинса
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Йорданка Стоянова Бейкова
СЕКРЕТАР:
Горичка Каменова Кирилова
ЧЛЕНОВЕ:
Емилия Илиева Йосифова
Веселин Велинов Венев
Секционна избирателна комисия № 322400253, Италия, Болоня (Почетно консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Благовеста Траянова Гетова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Надежда Иванова Бостанова
СЕКРЕТАР:
Красимира Светославова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Иван Георгиев Давидoв
Илия Лозанов Лозанов
Секционна избирателна комисия № 322400254, Италия, Верона – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Калинка Сотирова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Десислава Славейкова Вричева
СЕКРЕТАР:
Анастасия Йорданова Ангелова
ЧЛЕНОВЕ:
Константин Иванов Костов
Елена Коева Калева
Секционна избирателна комисия № 322400255, Италия, Генуа – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кристиян Лозев Цалински
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милена Николова Деянова
СЕКРЕТАР:
Даниела Василева Петрова
ЧЛЕНОВЕ:
Стела Николова Хаджиева
Невена Петрова Демерджиева
Секционна избирателна комисия № 322400256, Италия, Нетуно – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Марина Тонева Томова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Детелина Василева Кирилова
СЕКРЕТАР:
Людмил Емилов Ценов
ЧЛЕНОВЕ:
Нели Славчева Георгиева
Цвета Пенчева Минева
Секционна избирателна комисия № 322400257, Италия, Перуджа – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Иванов Николов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гергана Колева Ганева
СЕКРЕТАР:
Любов Людмилова Течева
ЧЛЕНОВЕ:
Веселин Димитров Манев
Натали Николаева Павлова
Секционна избирателна комисия № 322400258, Италия, Пескара – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Надежда димитрова Славова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валентина Йорданова Панова
СЕКРЕТАР:
Силвия Георгиева Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Виктория Кирилова Петрова
Борислава Бориславова Чакринова
Секционна избирателна комисия № 322400259, Италия, Торино – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мартин Петков Русков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Димитър Костадинов Митрев
СЕКРЕТАР:
Мая Страшимирова Страшимирова
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Иванов Чернаев
Росен Бориславов Руфев
Секционна избирателна комисия № 322400260, Италия, Тренто – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Славка Йорданова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цветанка Михайлова Петрова
СЕКРЕТАР:
Нина Маринова Михалева
ЧЛЕНОВЕ:
Констандино Моску Арабаджи
Христиана Здравкова Макрова
Секционна избирателна комисия № 322400261, Италия, Триест – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Юлия Дамянова Дончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Марийка Петрова Петрова
СЕКРЕТАР:
Ирина Кирилова Парушева
ЧЛЕНОВЕ:
Даниела Димитрова Нанева
Андриана Владимирова Колева
Секционна избирателна комисия № 322400262, Италия, Тури – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стефка Руменова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Живка Георгиева Димитрова
СЕКРЕТАР:
Снежана Иванова Налбантова
ЧЛЕНОВЕ:
Йорданка Людмилова Нешева
Иван Георгиев Костов
Секционна избирателна комисия № 322400263, Италия, Колеферо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мариола Звезделинова Пенчева- Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Зоя Георгиева Вълкова
СЕКРЕТАР:
Величка Александрова Михова
ЧЛЕНОВЕ:
Цветан Йорданов Петров
Теодора Методиева Иванова
Секционна избирателна комисия № 322500264, Йордания, Аман (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Уалид Мохамед Ал Кудах
СЕКРЕТАР:
Омар Акрам Багаин
ЧЛЕНОВЕ:
Марина Йорданова Георгиева
Секционна избирателна комисия № 322600265, Канада, Брамптън – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петко Николов Маневски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Стоянов Николов
СЕКРЕТАР:
Богомил Генов Янков
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Желков Желков
Петя Маринова Милева
Секционна избирателна комисия № 322600266, Канада, Ванкувър – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Снежана Минкова Игнатова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Наталия Йорданова Манолова
СЕКРЕТАР:
Mарина Велева Дончева
ЧЛЕНОВЕ:
Саша Русанова Кайрямова
Ваня Христова Захариева-Алексиева
Секционна избирателна комисия № 322600267, Канада, Калгари – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иван Събев Махмудов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Полина Велева Диманчева
СЕКРЕТАР:
Стилиан Димитров Рангелов
ЧЛЕНОВЕ:
Станислав Велинов Станимиров
Иван Георгиев Китов
Секционна избирателна комисия № 322600268, Канада, Монреал 1, Българска православна църква „Свети Иван Рилски“ – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мима Бориславова Михайлова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Недко Борисов Иванов
СЕКРЕТАР:
Мария Колева Котакова-Динева
ЧЛЕНОВЕ:
Мирослав Владимиров Василев
Нанчо Николов Стоянов
Иван Нанчев Иванов
Петър Петков Гайдаров
Секционна избирателна комисия № 322600269, Канада, Монреал 2 Код де Неж – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Силвия Миланова Великова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иво Константинов Добрев
СЕКРЕТАР:
Яна Томова Беличка
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Динкова Тюркеджиева
Антония Пламенова Алексиева
Секционна избирателна комисия № 322600270, Канада, Монреал 3 Гринфийлд парк – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ива Хубанова Михайлова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Царевна Тодорова Браткова
СЕКРЕТАР:
Емилия Петрова Беляшка- Христова
ЧЛЕНОВЕ:
Христина Георгиева Митева
Мариета Бориславова Спасова
Секционна избирателна комисия № 322600271, Канада, Отава (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антон Атанасов Минков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ванина Петрова Захариева
СЕКРЕТАР:
Александър Николов Николов
ЧЛЕНОВЕ:
Евгения Пенчева Иванова
Станислав Димитров Станоев
Секционна избирателна комисия № 322600272, Канада, Торонто (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Марио Христов Коларов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цветанка Величкова Величкова
СЕКРЕТАР:
Йоана Димитрова Манолова
ЧЛЕНОВЕ:
Иван Георгиев Маджаров
Гергана Василева Спасова
Секционна избирателна комисия № 322600273, Канада, Китчънър – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Дарина Иванова Цолова
СЕКРЕТАР:
Пламен Ташков Петров
ЧЛЕНОВЕ:
Мирослав Илиев Илиев
Секционна избирателна комисия № 322600274, Канада, Едмънтън – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боряна Веселинова Василева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светослав Александров Маринов
СЕКРЕТАР:
Владимир Сашев Ненов
ЧЛЕНОВЕ:
Бойко Стоянов Златев
Калин Иванов Стоянов
Секционна избирателна комисия № 322600275, Канада, Ниагара Фолс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Жанет Костадинова Пизи
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Наум Георгиев Наумов
СЕКРЕТАР:
Татяна Николова Трендафилова
ЧЛЕНОВЕ:
Стефан Георгиев Авджийски
Анастасия Тодорова Върбанова
Секционна избирателна комисия № 322600276, Канада, Квебек – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милена Еленкова Дойчинова
СЕКРЕТАР:
Евелина Луканова Толинова
ЧЛЕНОВЕ:
Лидия Димчева Мирчева
Секционна избирателна комисия № 322600277, Канада, Вон – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анна Николова Стоева-Шпилман
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елисавета Иванова Андонова
СЕКРЕТАР:
Лидия Даниелова Белколева
ЧЛЕНОВЕ:
Галина Петкова Русева
Силвана Любомирова Недялкова
Секционна избирателна комисия № 322700278, Катар, Доха (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петя Петрова Кирова-Накова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Димитрина Ангелова Пенева
СЕКРЕТАР:
Симона Димитрова Петкова
ЧЛЕНОВЕ:
Надежда Имре Такач-Христова
Стоимен Миланов Велев
Секционна избирателна комисия № 322800279, Кипър, Ларнака – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гергана Чавдарова Тодорова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тодор Руменов Здравков
СЕКРЕТАР:
Анелия Радкова Атанасова - Христова
ЧЛЕНОВЕ:
Полина Росенова Борисова
Веселка Петрова Георгиева
Цветана Георгиева Владимирова - Папаставру
Секционна избирателна комисия № 322800280, Кипър, Лимасол – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Добрин Димитров Финиотис
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стела Георгиева Пипаки
СЕКРЕТАР:
Теодоси Косев Теодосиев
ЧЛЕНОВЕ:
Аделина Георгиева Ташева
Иван Христов Иванов
Нина Владимирова Русева
Секционна избирателна комисия № 322800281, Кипър, Никозия (Посолство) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Снежана Кирилова Мусакова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лидия Вескова Стефанова
СЕКРЕТАР:
Здравка Димитрова Борисова
ЧЛЕНОВЕ:
Борис Иванов Петков
Милена Г. Атанасова-Топозлийска
Ивелина Дим.Димитрова
Тодор Георгиев Осиковски
Секционна избирателна комисия № 322800282, Кипър, Паралимни – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Румен Бориславов Боянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Живка Ангелова Милова
СЕКРЕТАР:
Мария Христова Мавруди
ЧЛЕНОВЕ:
Цанка Иванова Кожухарова
Райко Илиев Пепеланов
Секционна избирателна комисия № 322800283, Кипър, Пафос – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Деница Иванова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иво Христов Христов
СЕКРЕТАР:
Александра Методиева Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Гергана Методиева Петрова
Красимир Нинов Митов
Секционна избирателна комисия № 322800284, Кипър, Полис Хрисохус – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кристина Георгиева Параскева
СЕКРЕТАР:
Людмила Димитрова Дамянова
ЧЛЕНОВЕ:
Радостина Жекова Жекова
Секционна избирателна комисия № 322900285, Китай, Пекин (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Върбан Методиев Бенишев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивослав Петров Ганчев
СЕКРЕТАР:
Нина Пламенова Пашова-Андонова
ЧЛЕНОВЕ:
Силвия Василева Йорданова
Здравко Георгиев Христов
Секционна избирателна комисия № 322900286, Китай, Шанхай (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Станимир Емилов Александров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виктор Василев Серафимов
СЕКРЕТАР:
Стефания Цонева Цонева
ЧЛЕНОВЕ:
Антония Любомирова Илиева
Костадин Иванов Джатев
Секционна избирателна комисия № 323000287, Косово, Прищина (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иван Валентинов Жиков
СЕКРЕТАР:
Елена Павлова Кутлловци
ЧЛЕНОВЕ:
Елеонора Кирилова Велкова
Секционна избирателна комисия № 323100288, Куба , Хавана (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елиса Иванова Димитрова
СЕКРЕТАР:
Джелси Карденас Белчева
ЧЛЕНОВЕ:
Горяна Григорова Ленкова
Секционна избирателна комисия № 323200289, Кувейт, Кувейт (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милена Стефанова Баева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цветан Николов Ценков
СЕКРЕТАР:
Христина Спасова Кръстева
ЧЛЕНОВЕ:
Теодора Атанасова Мастикова
Елена Димитрова Личева-Каравасилева
Секционна избирателна комисия № 323300290, Ливан, Бейрут (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Банов Жековски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Надежда Ставрева Маркова
СЕКРЕТАР:
Милена Григорова Илиева
ЧЛЕНОВЕ:
Елена Милчева Дюлгерова - Абделал
Димитър Драгомиров Петров
Секционна избирателна комисия № 323400291, Люксембург, Люксембург – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гергана Симеонова Алуминова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Вероника Танева Бикова
СЕКРЕТАР:
Бранимир Пламенов Станимиров
ЧЛЕНОВЕ:
Моника Пламенова Дякова
Георги Ангелов Татарски
Маргарита Бориславова Георгиева
Малин Велинов Месалски
Секционна избирателна комисия № 323400292, Люксембург, Люксембург - Щрасен – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мирена Славова Чардакова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Симеон Цветанов Кузманов
СЕКРЕТАР:
Чавдар Георгиев Аладжов
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Николаев Ганчев
Даниела Георгиева Байчева
Кристина Михайлова Кръстева
Филип Борисов Спасов
Секционна избирателна комисия № 323500293, Малайзия, Куала Лумпур – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Славдимир Стоянов Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боян Койчев Стоянов
СЕКРЕТАР:
Мирослав Бориславов Кръстев
ЧЛЕНОВЕ:
Даниела Любенова Белорешка
Иван Дианов Азманов
Секционна избирателна комисия № 323600294, Малта, Буджиба – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Йорданка Методиева Игнатова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Калин Георгиев Михов
СЕКРЕТАР:
Василка Михайлова Попова
ЧЛЕНОВЕ:
Деяна Варчева Цанкова
Марияна Желева Дончева
Светлозара Станимирова Колева
Вълчо Стойчев Вълчев
Секционна избирателна комисия № 323600295, Малта, Сейнт Джулианс – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Диди Димова Михова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лидия Илиева Кортова
СЕКРЕТАР:
Йордан Цветанов Иванов
ЧЛЕНОВЕ:
Петя Николаева Велкова
Радионка Панайотова Грозева
Светлана Димитрова Цонкова
Стефан Николов Кончев
Секционна избирателна комисия № 323700296, Мароко, Рабат (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теодор Андрей Шевалей
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ирина Стоянова Стоянова
СЕКРЕТАР:
Марияна Иванова Аризанова
ЧЛЕНОВЕ:
Николай Горанов Спиридонов
Владимир Теодосиев Караиванов
Секционна избирателна комисия № 323800297, Мексико, Мексико (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Емил Петров Андреев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мариела Тошкова Русанова
СЕКРЕТАР:
Катерина Христова Колчева
ЧЛЕНОВЕ:
Елена Христова Терешкина
Симеон Стоянов Апостолов
Секционна избирателна комисия № 323900298, Молдова, Кишинев (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Татяна Колар
СЕКРЕТАР:
Василий Шендря
ЧЛЕНОВЕ:
Калинка Минчева Герова
Секционна избирателна комисия № 323900299, Молдова, Тараклия (Консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александр Боримечков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мария Иванова Делибалтова
СЕКРЕТАР:
Мария Петровна Рабаджи
ЧЛЕНОВЕ:
Анастасия Николаева
Лидия Иванова Владова
Секционна избирателна комисия № 323900300, Молдова, Кахул – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Марина Павловна Пшеник
СЕКРЕТАР:
Татяна Павловна Усата
ЧЛЕНОВЕ:
Ирина Василева Богоева
Секционна избирателна комисия № 324000301, Нигерия, Абуджа (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петьо Цветанов Петров
СЕКРЕТАР:
Мина Александрова Йорданова
ЧЛЕНОВЕ:
Георги Маринов Йовчевски
Секционна избирателна комисия № 324100302, Нидерландия, Айндховен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Велислава Ангелова Игнатова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Олга Стефанова Стоименова
СЕКРЕТАР:
Елена Атанасова Митева
ЧЛЕНОВЕ:
Диана Тодорова Ангелова
Венелин Александров Ганков
Секционна избирателна комисия № 324100303, Нидерландия, Амстердам – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Бисер Димитров Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Хюсеин Али Хаккъ
СЕКРЕТАР:
Никола Тонев Джунилов
ЧЛЕНОВЕ:
Камелия Любомирова Стефанова
Юзел Юналов Мустафов
Михаил Борисов Михайлов
Румяна Василева Камберска
Секционна избирателна комисия № 324100304, Нидерландия, Венло – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Яна Красимирова Пенкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илиян Владимиров Константинов
СЕКРЕТАР:
Илиян Панев Панев
ЧЛЕНОВЕ:
Емил Калоянов Тарълов
Ваня Стефанова Тодорова
Секционна избирателна комисия № 324100305, Нидерландия, Грьонинген – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гергана Борисова Антова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елена Валериева Субашка
СЕКРЕТАР:
Десислава Николаева Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Драганов Димитров
Камелия Иванова Донева
Секционна избирателна комисия № 324100306, Нидерландия, Енсхеде – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христо Володиев Герговски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Дария Руменова Гелева
СЕКРЕТАР:
Мария Людмилова Овчарова
ЧЛЕНОВЕ:
Цветелин Станиславов Ценков
Милена Дойчинова Дянкова
Секционна избирателна комисия № 324100307, Нидерландия, Ротердам – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Селимир Мартинов Ширков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светлин Руменов Александров
СЕКРЕТАР:
Анета Мирчева Асенова
ЧЛЕНОВЕ:
Мартин Росенов Стоилов
Лидия Иванова Айвазова
Цветелина Ивайлова Стаменова
Анастасия Иванова Миленова
Секционна избирателна комисия № 324100308, Нидерландия, Утрехт – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Емине Нуриева Даудова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Волен Петров Влъчков
СЕКРЕТАР:
Синан Кямилов Мехмедов
ЧЛЕНОВЕ:
Андрей Юлиянов Шахпазов
Камелия Атанасова Петрова
Секционна избирателна комисия № 324100309, Нидерландия, Хага (Посолство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тахир Рамадан Аптикадир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виждан Вежди Мехмед
СЕКРЕТАР:
Росица Илкова Македонска
ЧЛЕНОВЕ:
Сенай Емин Керим
Маргарита Здравкова Велева
Секционна избирателна комисия № 324100310, Нидерландия, Хага (Посолство 2) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светлана Огнянова Храброва
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мохамед Мехмед Мехмед
СЕКРЕТАР:
Емине Хасанова Ахмедова
ЧЛЕНОВЕ:
Емрах Мюсреф Мехмед
Иглика Петрова Христова
Секционна избирателна комисия № 324100311, Нидерландия, Арнем – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Магдалена Петрова Проданова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Константин Огнянов Купенов
СЕКРЕТАР:
Николай Стефанов Узунов
ЧЛЕНОВЕ:
Димитрина Маринова Димитрова
Росица Антонова Иванова
Секционна избирателна комисия № 324100312, Нидерландия, Харлем – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кирил Василев Джанкардашлийски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Хюлия Зийни Шакир
СЕКРЕТАР:
Гергана Георгиева Нел
ЧЛЕНОВЕ:
Надя Андреева Кирилова
Христина Петрова Петрова
Секционна избирателна комисия № 324100313, Нидерландия, Хилверсум – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Дора Василева Калоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Росица Стоянова Калчева
СЕКРЕТАР:
Женя Костадинова Щерева
ЧЛЕНОВЕ:
Таня Александрова Петрова
Панко Георгиев Панов
Секционна избирателна комисия № 324100314, Нидерландия, Лелистад – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Росенова Болутова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимир Димитров Белев
СЕКРЕТАР:
Веска Григорова Григорова
ЧЛЕНОВЕ:
Бисер Асенов Мирчев
Костадин Стоянов Атанасов
Секционна избирателна комисия № 324100315, Нидерландия, Бреда – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Владимир Стефанов Креснички
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Павел Каменов Емилов
СЕКРЕТАР:
Емилиян Владимиров Десподски
ЧЛЕНОВЕ:
Ахмед Тахиров Хакъев
Григор Тонков Антов
Секционна избирателна комисия № 324200316, Нова Зеландия, Окланд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лиляна Димитрова Пенева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Спаска Панова Добрева
СЕКРЕТАР:
Емилия Ангелова Станимирова
ЧЛЕНОВЕ:
Маргарита Георгиева Ялдъз
Стоян Петков Цалев
Секционна избирателна комисия № 324200317, Нова Зеландия, Крайстчърч – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милен Георгиев Маринов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Надежда Динкова Хийли
СЕКРЕТАР:
Филип Викторов Наньов
ЧЛЕНОВЕ:
Магдалина Дечева Дили
Деница Димитрова Стоева
Секционна избирателна комисия № 324300318, Норвегия, Берген – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мария Николова Илиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивайло Атанасов Николов
СЕКРЕТАР:
Азер Нури Ембие
ЧЛЕНОВЕ:
Тодор Панев Йорданов
Йордан Иванов Димитров
Секционна избирателна комисия № 324300319, Норвегия, Будьо – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Митко Ангелов Георгиев
СЕКРЕТАР:
Лъчезар Андонов Стоянов
ЧЛЕНОВЕ:
Елена Емилова Попова
Секционна избирателна комисия № 324300320, Норвегия, Осло (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимир Кунчев Кунчев
СЕКРЕТАР:
Мария Невинова Желева
ЧЛЕНОВЕ:
Камен Валентинов Диков
Секционна избирателна комисия № 324300321, Норвегия, Систранда – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валентина Василева Стаматова
СЕКРЕТАР:
Милена Христова Пашова
ЧЛЕНОВЕ:
Ралица Красимирова Малакова
Секционна избирателна комисия № 324300322, Норвегия, Ставангер – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мартин Ненчев Йорданов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боряна Йорданова Маринова
СЕКРЕТАР:
Даниела Занкова Чучукова
ЧЛЕНОВЕ:
Тодор Милков Кесаровски
Диана Бинева Иванова
Секционна избирателна комисия № 324300323, Норвегия, Тромсьо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Йордан Валериев Костов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илиян Емилов Йордакиев
СЕКРЕТАР:
Максим Максимов Чапкънски
ЧЛЕНОВЕ:
Йордан Цветанов Нечев
Стилияна Раденкова Христова
Секционна избирателна комисия № 324300324, Норвегия, Хамар – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивайло Жеков Иванов
СЕКРЕТАР:
Радостина Йовчева Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Стоян Иванов Радев
Секционна избирателна комисия № 324300325, Норвегия, Сандефьорд – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Явор Живков Милков
СЕКРЕТАР:
Валентин Иванов Желев
ЧЛЕНОВЕ:
Теодора Иванова Иванова
Секционна избирателна комисия № 324300326, Норвегия, Трондхайм – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антония Георгиева Радкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иван Недялков Иванов
СЕКРЕТАР:
Оксана Маринова Дечева
ЧЛЕНОВЕ:
Десислава Маринова Тодорова
Кристиян Жеков Георгиев
Секционна избирателна комисия № 324300327, Норвегия, Олесунд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антония Любенова Гигова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Йорданова Борхолм
СЕКРЕТАР:
Мария Тянкова Василева
ЧЛЕНОВЕ:
Лилияна Димитрова Атанасова
Здравка Стоянова Момчилова
Секционна избирателна комисия № 324400328, ОАЕ, Дубай (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Венета Венелинова Трифонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Бисер Йошов Атанасов
СЕКРЕТАР:
Диана Атанасова Нажи
ЧЛЕНОВЕ:
Елени Аргирис Анастасова
Геновева Георгиева Христова
Секционна избирателна комисия № 324400329, ОАЕ, Абу Даби (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валерий Любенов Мирчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христина Петкова Цъцарова
СЕКРЕТАР:
Мария Боянова Георгиева-Мисалева
ЧЛЕНОВЕ:
Красимира Тодорова Панева-Савова
Галина Христова Костова
Секционна избирателна комисия № 324500330, Полша, Варшава (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Чавдар Георгиев Чернев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мартин Стоянов Костов
СЕКРЕТАР:
Ренета Цветанова Цветанова
ЧЛЕНОВЕ:
Емилия Цветанова Милушева
Тюркян Акиф Мехмед
Секционна избирателна комисия № 324500331, Полша, Краков (Почетно консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кристияна Димитрова Нанева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Катерина Иванова Игнатова
СЕКРЕТАР:
Ангел Димчев Георгиев
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Асенов Христов
Виктор Бенов Бенов
Секционна избирателна комисия № 324600332, Португалия, Лисабон (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Ненов Христовски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мирена Живкова Желева
СЕКРЕТАР:
Захари Стоянов Марков
ЧЛЕНОВЕ:
Ваня Богданова Иванова
Тодор Миланов Николов
Секционна избирателна комисия № 324600333, Португалия, Фаро – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Борисов Ковачки
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Станчо Добрев Станчев
СЕКРЕТАР:
Даниела Венцисласова Бонева
ЧЛЕНОВЕ:
Емилия Веселинова Ченева
Екатерина Александрова Начева
Секционна избирателна комисия № 324700334, Република Корея, Сеул (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Людмила Атанасова Атанасова
СЕКРЕТАР:
Спас Ангелов Рангелов
ЧЛЕНОВЕ:
Катина Сашкова Новкова
Секционна избирателна комисия № 324800335, Република Северна Македония, Битоля (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Маринела Лъчезарова Петреска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Весела Иванова Станоева
СЕКРЕТАР:
Георги Църномаров
ЧЛЕНОВЕ:
Катя Лазарова Кулевска
Милена Валентинова Джоргова
Секционна избирателна комисия № 324800336, Република Северна Македония, Скопие (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Сашко Заревски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Денис Тодоровски
СЕКРЕТАР:
Слободан Кръстев
ЧЛЕНОВЕ:
Атанас Величков Тиханов
Пламен Любомиров Георгиев
Секционна избирателна комисия № 324800337, Република Северна Македония, Струмица – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петя Иванова Косева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лазар Иванов Младенов
СЕКРЕТАР:
Илчо Борисов Христов
ЧЛЕНОВЕ:
Стоян Донев
Йордан Илиев Йорданов
Секционна избирателна комисия № 324800338, Република Северна Македония, Охрид – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Албена Йорданова Ангелона
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Любчо Куртелов
СЕКРЕТАР:
Росица Цветанова Ристеска
ЧЛЕНОВЕ:
Мартина Руменова Спироска
Атанас Йорданов Енчев
Секционна избирателна комисия № 324800339, Република Северна Македония, Щип – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тони Шишевски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивица Тодоровски
СЕКРЕТАР:
Благой Михов
ЧЛЕНОВЕ:
Петър Досев
Иво Ананиев Асенов
Секционна избирателна комисия № 324900340, Република Южна Африка, Кейптаун – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Борис Димитров Василев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елмира Иванова Гълъбова
СЕКРЕТАР:
Антон Светозаров Николов
ЧЛЕНОВЕ:
Христиана Петкова Маронова
Владимир Милков Христов
Секционна избирателна комисия № 324900341, Република Южна Африка, Мидранд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Юлвер Седат Муса
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Йордан Кръстев Радкев
СЕКРЕТАР:
Ваня Михайлова Христова
ЧЛЕНОВЕ:
Красимира Миланова Бешева
Йонко Веселинов Иванов
Секционна избирателна комисия № 324900342, Република Южна Африка, Претория (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Екатерина Стефанова Бота
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Здравко Николов Крумов
СЕКРЕТАР:
Мая Димитрова Тодорова
ЧЛЕНОВЕ:
Любомир Бориславов Миленов
Деница Николова Велчева
Секционна избирателна комисия № 325000343, Румъния, Букурещ (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Екатерина Боянова Бибишкова-Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Димитър Дойчинов Благоев
СЕКРЕТАР:
Недялко Иванов Недялков
ЧЛЕНОВЕ:
Гергана Атанасова Черноокова
Делян Валериев Николов
Секционна избирателна комисия № 325100344, Русия, Екатеринбург (Консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимир Христов Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
СЕКРЕТАР:
Виолин Радославов Георгиев
ЧЛЕНОВЕ:
Цветан Христов Бояджиев
Секционна избирателна комисия № 325100345, Русия, Москва (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валентин Тенев Петков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Буряна Цветанова Ангелакиева
СЕКРЕТАР:
Красен Миланов Караманов
ЧЛЕНОВЕ:
Стефан Ангелов Димов
Васил Илиев Гешев
Секционна избирателна комисия № 325100346, Русия, Санкт Петербург (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валентин Ваньов Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елица Пенева Вакуленко
СЕКРЕТАР:
Надя Михайлова Христова
ЧЛЕНОВЕ:
Наталия Андреевна Палчева
Христинка Цветанова Георгиева
Секционна избирателна комисия № 325200347, Саудитска арабия, Рияд (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петър Харалампиев Мойсов
СЕКРЕТАР:
Венцислава Велкова Велкова
ЧЛЕНОВЕ:
Гергана Валентинова Цековска
Секционна избирателна комисия № 325300348, САЩ , Атланта, Джорджия – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пролета Аристотелова Гоцева-Велева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лилия Милкова Ганова-Раева
СЕКРЕТАР:
Величка Ангелова Паскова
ЧЛЕНОВЕ:
Мария Георгиева Пейкова
Николай Лъчезаров Михайлов
Секционна избирателна комисия № 325300349, САЩ , Бостън, Масачузетс – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Михаел Георгиев Рашков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Надежда Кирилова Стоянова–Литъл
СЕКРЕТАР:
Мария Александрова Чакърова
ЧЛЕНОВЕ:
Калина Тодорова Карлоу
Светлин Георгиев Калайджиев
Светла Кръстева Мараченскa
Никола Любомиров Ненов
Секционна избирателна комисия № 325300350, САЩ , Брумал - Филаделфия, Пенсилвания – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Албена Илиева Патронева-Бакалова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Василев Петров
СЕКРЕТАР:
Росица Георгиева Ангелова-Сабо
ЧЛЕНОВЕ:
Любка Иванова Гатева
Нина Генчева Георгиева-Беленозова
Секционна избирателна комисия № 325300351, САЩ , Вашингтон (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Никола Николов Николов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Веселин Мирославов Маринов
СЕКРЕТАР:
Десислава Тодорова Тодорова
ЧЛЕНОВЕ:
Христо Георгиев Христов
Йълдъз Решат Телят
Секционна избирателна комисия № 325300352, САЩ , Далас, Тексас– 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мария Иванова Овчарова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Йордан Георгиев Додников
СЕКРЕТАР:
Надежда Николова Колева
ЧЛЕНОВЕ:
Мартина Миткова Де Лос Сантос
Любомир Делянов Грънчаров
Секционна избирателна комисия № 325300353, САЩ , Денвър, Колорадо– 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Крум Христов Коларов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мариаяна Николова Михайлова
СЕКРЕТАР:
Радослав Петров Горанов
ЧЛЕНОВЕ:
Тошко Хубенов Тодоров
Илиян Валериев Евгениев
Секционна избирателна комисия № 325300354, САЩ , Детройт, Мичиган – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Деян Руменов Кожухаров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петрушка Веселинова Иванова
СЕКРЕТАР:
Димитрия Георгиева Начева
ЧЛЕНОВЕ:
Кристина Трифонова Стоянова
Маргарита Александрова Божилова-Славчева
Секционна избирателна комисия № 325300355, САЩ , Арлингтън Хайтс, Илинойс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Катерина Димитрова Ангелова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Венцислав Милков Великов
СЕКРЕТАР:
Милена Миткова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ:
Петя Величкова Пухалева
Атанас Ангелов Рундалиев
Секционна избирателна комисия № 325300356, САЩ , Дес Плейнс 1, магазин "Малинчо", Илинойс – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Магдалена Жекова Колева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Велислава Боянова Баева
СЕКРЕТАР:
Тодор Янкулов Янкулов
ЧЛЕНОВЕ:
Николай Димитров Блянгов
Мирена Николова Йорданова
Светлин Севдалинов Бърчинов
София Красимирова Веселинова
Секционна избирателна комисия № 325300357, САЩ , Дес Плейнс 2, Център "Малката България", Илинойс – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Таня Валентинова Бодова - Гаджова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валентина Тенева Петрова
СЕКРЕТАР:
Йордан Димитров Давидов
ЧЛЕНОВЕ:
Николай Динков Бянков
Костадинка Георгиева Костова
Полина Йоргова Перусанова
Вихра Михайлова Симеонова
Секционна избирателна комисия № 325300358, САЩ, Джаксънвил, Флорида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илона Иванова Илиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пламен Панталеев Танев
СЕКРЕТАР:
Валентина Сергеева Неделчева
ЧЛЕНОВЕ:
Теодора Иванова Стамова
Димитър Иванов Пидов
Секционна избирателна комисия № 325300359, САЩ , Маунт Проспект, Илинойс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Величка Димитрова Бончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Антонов Шопов
СЕКРЕТАР:
Елена Иванова Гайдарска
ЧЛЕНОВЕ:
Даниела Недялкова Вълканова
Мартин Евгениев Бачев
Секционна избирателна комисия № 325300360, САЩ , Минеаполис, Минесота – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Светослав Иванчов Миленов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Димитър Ивайлов Бачев
СЕКРЕТАР:
Кирил Ангелов Тотев
ЧЛЕНОВЕ:
Бистра Динкова Желева
Христо Цветолюбов Нушев
Секционна избирателна комисия № 325300361, САЩ, Лас Вегас, Невада – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Атанаска Стоянова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петър Христов Терзиев
СЕКРЕТАР:
Галина Костадинова Динева
ЧЛЕНОВЕ:
Милена Дечева Тодорова
Кирил Андреев Евтимов
Секционна избирателна комисия № 325300362, САЩ, Лос Анджелис (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Живка Кирилова Костова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Веселка Атанасова Василева
СЕКРЕТАР:
Нина Петрова Аритонова
ЧЛЕНОВЕ:
Васил Иванов Стоименов
Райко Асенов Дундалов
Секционна избирателна комисия № 325300363, САЩ, Нантъкет, Масачузетс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виржиния Иванова Костадинова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Жанета Стефанова Аврамова
СЕКРЕТАР:
Гергана Нейкова Нейкова
ЧЛЕНОВЕ:
Росица Несторова Стефанова
Юлия Димитрова Церова
Секционна избирателна комисия № 325300364, САЩ, Ню Брънсуик, Ню Джърси – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Катерина Веселинова Хубанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мила Стоянова Етрополски
СЕКРЕТАР:
Веселка Красимирова Душичка
ЧЛЕНОВЕ:
Стефан Георгиев Стефанов
Теодора Лазарова Петкова
Секционна избирателна комисия № 325300365, САЩ, Ню Йорк (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Нели Йорданова Хаджийска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милена Стоянова Мишев
СЕКРЕТАР:
Виолета Йорданова Мълчанова
ЧЛЕНОВЕ:
Лора Абдулах Еид Ал-Ахмад
Любомира Димитрова Георгиева
Секционна избирателна комисия № 325300366, САЩ, Ню Йорк, Куинс – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Маргарита Димитрова Маркова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гергана Николова Ганчева
СЕКРЕТАР:
Нина Йорданова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Валерия Цокова Йорданова
Нели Ярославова Богомилова-Рашева
Секционна избирателна комисия № 325300367, САЩ, Питсбърг, Пенсилвания – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александър Атанасов Боянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милена Цветкова Ялъмова-Дуайър
СЕКРЕТАР:
Антония Стоянова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ:
Велислав Тошев Ганев
Явор Петров Иванов
Секционна избирателна комисия № 325300368, САЩ, Сакраменто - Кармайкъл, Калифорния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Габриела Кирилова Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Десислава Климентова Димитрова
СЕКРЕТАР:
Невена Огнянова Цонева
ЧЛЕНОВЕ:
Катя Петрова Бакалова
Натали Георгиева Димитрова
Секционна избирателна комисия № 325300369, САЩ, Солт Лейк Сити, Юта – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Албена Симеонова Ташева – Христозова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Шехеразада Лейд Хамид
СЕКРЕТАР:
Велизар Василев Милчев
ЧЛЕНОВЕ:
Линда Иса Сандаклие-Николова
Злати Георгиев Кацарски
Секционна избирателна комисия № 325300370, САЩ, Сан Диего - Оушънсайд, Калифорния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Колев Минев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Марияна Георгиева Маринова
СЕКРЕТАР:
Павлина Георгиева Макакова-Насим
ЧЛЕНОВЕ:
Драга Кирилова Пухлева
Виляна Миланова Миланова
Секционна избирателна комисия № 325300371, САЩ, Сейнт Питърсбърг, Флорида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мая Дечева Дякова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боряна Иванова Николова
СЕКРЕТАР:
Габриела Георгиева Сидерова
ЧЛЕНОВЕ:
Филиз Али Русинова
Катя Димитрова Енчева
Секционна избирателна комисия № 325300372, САЩ, Сейнт Луис, Мисури – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Иванов Колев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Искра Янкова Гидулска
СЕКРЕТАР:
Камелия Пенкова Маркова
ЧЛЕНОВЕ:
Виолета Иванова Василева
Адриан Георгиев Георгиев
Секционна избирателна комисия № 325300373, САЩ , Сиатъл - Едмъндс, Вашингтон – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Бойка Костова Кръстева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Станимир Стефанов Иванов
СЕКРЕТАР:
Слави Димитров Стефанов
ЧЛЕНОВЕ:
Елена Бончева Джалъзова
Любка Василева Качакова
Секционна избирателна комисия № 325300374, САЩ, Синсинати, Охайо – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Петров Станков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Димитринка Михайлова Испиридонова - Патридж
СЕКРЕТАР:
Александър Руменов Върбанов
ЧЛЕНОВЕ:
Даниела Владимирова Кършовска
Мая Младенова Петрова
Секционна избирателна комисия № 325300375, САЩ, Сънивейл - Сан Хосе, Калифорния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галина Русева Милкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иван Георгиев Леков
СЕКРЕТАР:
Станимира Тодорова Атанасова
ЧЛЕНОВЕ:
Мариян Михайлович Бида
Десислава Николова Попова
Секционна избирателна комисия № 325300376, САЩ, Финикс, Аризона – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Огнян Йорданов Пенев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Велко Георгиев Неделчев
СЕКРЕТАР:
Евгения Иванова Димова
ЧЛЕНОВЕ:
Галина Николаева Панова
Надя Георгиева Кулева
Секционна избирателна комисия № 325300377, САЩ , Маями - Форт Лодърдейл, Флорида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Велико Иванов Великов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тоника Илийчова Валдеррама Мартинес
СЕКРЕТАР:
Десислава Георгиева Дурева
ЧЛЕНОВЕ:
Дейн Николаев Панайотов
Емилия Георгиева Благоева
Секционна избирателна комисия № 325300378, САЩ, Хюстън, Тексас– 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Михаела Минчева Аракчиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Невена Петрова Николова
СЕКРЕТАР:
Мария Георгиева Великова
ЧЛЕНОВЕ:
Дамян Маринов Братанов
Иво Мартинов Константинов
Секционна избирателна комисия № 325300379, САЩ, Чикаго (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Никола Иванов Малашевски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кирил Станчев Мирчев
СЕКРЕТАР:
Виолета Евгениева Дикова
ЧЛЕНОВЕ:
Величка Стефанова Дешева-Калеевска
Десислава Людмилова Стойчева
Секционна избирателна комисия № 325300380, САЩ, Шарлът - Матюс, Северна Каролина – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христо Добрев Стоев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боряна Георгиева Данова-Начева
СЕКРЕТАР:
Гергана Андреева Йорданова
ЧЛЕНОВЕ:
Иван Милков Нанев
Моника Александрова Димитрова
Секционна избирателна комисия № 325300381, САЩ, Ървайн - Тъстин, Калифорния – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христофор Дечков Караджов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тодор Александров Тренков
СЕКРЕТАР:
Петрослав Здравков Душков
ЧЛЕНОВЕ:
Станислав Митков Русев
Вера Лазарова Анчева
Секционна избирателна комисия № 325300382, САЩ, Алтамонт Спринг - Орландо, Флорида – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Орлинова Илиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимир Жечев Кръстев
СЕКРЕТАР:
Светослава Лъчезарова Сярова
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Иванов Пенев
Олина Тодорова Тодорова
Секционна избирателна комисия № 325400383, Сингапур, Сингапур – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мартин Красимиров Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Дарин Димитров Върбанов
СЕКРЕТАР:
Недялко Стефанов Терзиев
ЧЛЕНОВЕ:
Тодор Димитров Петров
Жана Николаева Сандева
Секционна избирателна комисия № 325500384, Словакия, Братислава (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Виктория Красимирова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александър Георгиев Бояджиев
СЕКРЕТАР:
Николай Борсиво Йорданов
ЧЛЕНОВЕ:
Моника Кирилова Костова
Калин Иванов Димитров
Секционна избирателна комисия № 325600385, Словения, Любляна (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антоанета Желязкова Големанова Кухар
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Богдана Стефанова Жепич
СЕКРЕТАР:
Пламен Христов Кънчев
ЧЛЕНОВЕ:
Станимира Емилова Александрова
Георги Лъчезаров Сусанин
Секционна избирателна комисия № 325700386, Сърбия, Белград (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Емил Христов Енчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Биляна Иванова Боева
СЕКРЕТАР:
Албена Руменова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Владан Тодосиев
Анжело Борисов Дренов
Секционна избирателна комисия № 325700387, Сърбия, Босилеград – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивайло Симеонов Кашканов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Живко Риста Велинов
СЕКРЕТАР:
Радица Стоянова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ:
Милкица Андонова
Драголюб Иванчов
Секционна избирателна комисия № 325700388, Сърбия, Цариброд – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Нела Велкович
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Душица Средойевич
СЕКРЕТАР:
Деян Минев
ЧЛЕНОВЕ:
Сергей Андонов
Антон Миланов Миланов
Секционна избирателна комисия № 325700389, Сърбия, Ниш (Генерално консулство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илия Станоев Момчилович
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Дарко Аначков
СЕКРЕТАР:
Саня Стоянов
ЧЛЕНОВЕ:
Игор Троянов
Петър Данчев Данов
Секционна избирателна комисия № 325800390, Тунис, Тунис (Посолство) – 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елза Методиева Руйнова
СЕКРЕТАР:
Искра Борисова Енчева
ЧЛЕНОВЕ:
Васил Вълков Вълков
Секционна избирателна комисия № 325900391, Турция, Анкара (Посолство) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Зайде Ибрахим Джелил
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Лютви Касим Осман
СЕКРЕТАР:
Стефан Михайлов Петров
ЧЛЕНОВЕ:
Тонка Илиева Колева
Ани Спасова Петкова
Секционна избирателна комисия № 325900392, Турция, Истанбул (Генерално консулство) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Бисер Русимов Русимов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивайло Красимиров Радев
СЕКРЕТАР:
Вена Ивелинова Златева
ЧЛЕНОВЕ:
Гюрсел Бакиев Мехмедалиев
Виктор Бисеров Илиев
Георги Бориславов Братанов
Диана Благоева Соколова
Секционна избирателна комисия № 325900393, Турция, Одрин (Генерално консулство) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Таньо Асенов Билянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Биляна Славчева Балева
СЕКРЕТАР:
Весиле Мехмед Чирак
ЧЛЕНОВЕ:
Фидан Ружанов Бекяров
Стоян Илиев Тончев
Фикрет Сеид Мехмед
Марио Георгиев Чилев
Секционна избирателна комисия № 325900394, Турция, Бурса (Консулска канцелария) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Танер Сали Чавуш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимир Христов Атанасов
СЕКРЕТАР:
Генадий Димитров Котаков
ЧЛЕНОВЕ:
Райчо Николаев Христов
Ася Райчева Джошкун
Танер Севгинов Ибрахимов
Ивелина Стойнова Шопова
Секционна избирателна комисия № 325900395, Турция, Анкара, кв. Пурсаклар – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Йордан Цветанов Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ибрахим Хюсню Чолак
СЕКРЕТАР:
Димитър Колев Димитров
ЧЛЕНОВЕ:
Иван Миленов Иванов
Богдан Томов Карчев
Орлин Орлинов Ангелов
Димитър Иванов Йовчев-Данаилов
Секционна избирателна комисия № 325900396, Турция, Измир, община Борнова, кв. Иньоню – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Нихат Мустафа Халваджъ
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александър Христов Атанасов
СЕКРЕТАР:
Биляна Антонова Аргирова
ЧЛЕНОВЕ:
Марияна Димитрова Карагьозова
Гинка Димова Димитрова
Светозар Стилиянов Христов
Емилия Петрова Петрова
Секционна избирателна комисия № 325900397, Турция, Измир, община Мендерес, кв. Гьоредже – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Фахрие Хайри Джелхеджи
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Христина Иванова Георгиева
СЕКРЕТАР:
Рушен Лютви Алиш
ЧЛЕНОВЕ:
Гергана Тодорова Арнаудова
Тюркан Шукри Шабан
Желязко Ганев Славов
Йорданка Христова Иванова
Секционна избирателна комисия № 325900398, Турция, Измир, община Газиемир, кв. Мендерес – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Велин Иванов Янков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Кирилов Зидаров
СЕКРЕТАР:
Самет Сабри Ахмед
ЧЛЕНОВЕ:
Сабри Ахмед Мехмед
Ахмед Али Юмер
Кольо Димитров Колев
Даринка Якимова Николова
Секционна избирателна комисия № 325900399, Турция, Измир, община Буджа, кв. Чамлъкуле – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Юлиан Емилов Станоев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Яна Вангелова Вангелова
СЕКРЕТАР:
Гюлезар Мюмюн Садула
ЧЛЕНОВЕ:
Стоян Димитров Христов
Наско Наумов Асенов
Живко Николаев Минчев
Георги Емилов Чапов
Секционна избирателна комисия № 325900400, Турция, Маниса, община Юнус Емре, кв. Гюзелюрт – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галин Вълков Ганев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мирослав Димитров Тихолов
СЕКРЕТАР:
Алтан Мустафа Мехмед
ЧЛЕНОВЕ:
Айтен Мюмюн Осман
Румен Боянова Койчев
Сами Али Аптуллах
Апостол Милев Милев
Секционна избирателна комисия № 325900401, Турция, Ескишехир, община Одунпазаръ, кв. Чанкая – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мехмед Изет Хамди
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милена Асенова Тилев
СЕКРЕТАР:
Георги Стефанов Димитров
ЧЛЕНОВЕ:
Минчо Николаев Минчев
Петя Петрова Атанасова
Секционна избирателна комисия № 325900402, Турция, Истанбул, кв. Авджълар – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Едибе Юзеирова Ахмедова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пламен Севдалинов Русев
СЕКРЕТАР:
Гергана Желязкова Стефанова
ЧЛЕНОВЕ:
Игнат Георгиев Андровски
Невин Юсмен Йълмаз
Виждан Нурденизова Алиева
Райна Кирилова Терзиева-Стоянова
Секционна избирателна комисия № 325900403, Турция, Истанбул, кв. Есенюрт – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Юксел Мюмюн Якуб
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивайло Бориславов Рангелов
СЕКРЕТАР:
Ина Сашева Селчук
ЧЛЕНОВЕ:
Лейля Джевдетова Радичкова
Петър Колев Димитров
Геновева Славова Нецова
Мими Николова Балевска
Секционна избирателна комисия № 325900404, Турция, Истанбул, кв. Башакшехир – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Росица Георгиева Атанасова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Бахтияр Шефкиев Шефкетов
СЕКРЕТАР:
Зекие Хашим Дюлгерова
ЧЛЕНОВЕ:
Танер Фикриев Сабриев
Николай Велев Велев
Шерефе Мехмед Велева
Анна Велимирова Мартулкова
Секционна избирателна комисия № 325900405, Турция, Истанбул, кв. Бааджълар (Гюнешли) – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гюрсел Мустафов Хасанов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теодор Бориславов Станимиров
СЕКРЕТАР:
Ивелин Руменов Миленов
ЧЛЕНОВЕ:
Нурай Мехмедова Топуз
Станислав Миленов Иванов
Диляна Михайлова Стоянова
Деница Иванова Николова
Секционна избирателна комисия № 325900406, Турция, Истанбул, кв. Газиосманпаша– 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Шенай Аптула Тюркай
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Десислава Наскова Атанасова
СЕКРЕТАР:
Христо Димитров Христов
ЧЛЕНОВЕ:
Антон Симеонов Милев
Севинч Ебазелова Кобакова
Иван Вълчев Иванов
Момчил Недков Узунов
Секционна избирателна комисия № 325900407, Турция, Истанбул, кв. Картал – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивелина Маринова Богданова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Камен Христов Христов
СЕКРЕТАР:
Гюлнар Юсуф Емин
ЧЛЕНОВЕ:
Исмаил Азис Исмаил
Манол Георгиев Петров
Ерсин Сейфи Мехмед
Ивайло Вергилов Ангелов
Секционна избирателна комисия № 325900408, Турция, Област Коджаели, гр. Измит – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Димо Людмилов Рахнев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивелин Славчев Балев
СЕКРЕТАР:
Жевадие Мехмед Хасан
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Росенов Янкински
Мехмед Гюнер Зюрап
Ахмед Исмаилов Мурадов
Мая Серафимова Хънтева-Чавдарова
Секционна избирателна комисия № 325900409, Турция, Област Коджаели, гр. Гебзе – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галя Емилова Арабаджиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Антон Станчев Нинов
СЕКРЕТАР:
Николай Георгиев Георгиев
ЧЛЕНОВЕ:
Огнян Тенев Андонов
Севдие Халибрям Чамдалъ
Стоян Димитров Давичонов
Любомир Методиев Бечев
Секционна избирателна комисия № 325900410, Турция, Бурса, район Османгази, (Демирташ)– 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тезджан Хасанова Ахмедова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Сюлейман Ердуван Енвер
СЕКРЕТАР:
Денис Савов Чаушев
ЧЛЕНОВЕ:
Кою Василев Гроздев
Венета Иванова Димитрова
Бейтула Мустафа Али
Десислава Райчева Григорова
Секционна избирателна комисия № 325900411, Турция, Бурса, район Османгази, (Йенибаалар) - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Калин Тодоров Стамов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ваня Микова Христова
СЕКРЕТАР:
Алпер Осман Али
ЧЛЕНОВЕ:
Емил Николаев Симитчиев
Назиф Ахмед Халил
Калинка Райкова Славова
Китка Тодорова Начова
Секционна избирателна комисия № 325900412, Турция, Бурса, район Нилюфер, (Гьорюкле) - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галина Алдинова Дюлгерова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Йоан Бисеров Йошов
СЕКРЕТАР:
Нели Георгиева Ламбурова
ЧЛЕНОВЕ:
Милен Емилов Ангелов
Емил Викторов Емилов
Петьо Петев Теменлиев
Чавдар Иванов Петров
Секционна избирателна комисия № 325900413, Турция, Бурса, район Нилюфер, (Караман) - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Атанас Атанасов Попов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Халибрям Недим Местан
СЕКРЕТАР:
Нели Илинова Чаушева
ЧЛЕНОВЕ:
Айше Халилова Евтимова
Мергюл Сюлейман Шакир
Мариела Петрова Ненова
Валентина Цанкова Ангелова
Секционна избирателна комисия № 325900414, Турция, Бурса, район Йълдъръм - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Руслан Русев Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Илиян Петков Тодоров
СЕКРЕТАР:
Мартин Емилов Николов
ЧЛЕНОВЕ:
Анастасия Сергеевна Гоженко
Ахмед Хасан Реджеб
Емилия Михайлова Михайлова
Наталия Кирилова Димитрова
Секционна избирателна комисия № 325900415, Турция, Бурса, район Кестел - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иванка Радева Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Михаил Огнянов Борисов
СЕКРЕТАР:
Йешим Неджметин Беделоглу
ЧЛЕНОВЕ:
Денислав Русланов Русев
Иван Георгиев Тренчев
Гюнер Реджеб Ферхат
Бойко Петков Георгиев
Секционна избирателна комисия № 325900416, Турция, Бурса, район Инегьол - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мели Маринова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милан Захариев Мартинов
СЕКРЕТАР:
Тунджай Неждет Мюмюн
ЧЛЕНОВЕ:
Кирил Красимиров Сандев
Имилиян Стоянов Иванов
Шукран Юсеин Салин
Мариела Кирилова Парушева
Секционна избирателна комисия № 325900417, Турция, Ялова – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Бейхан Мустафа Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галин Даниславов Моновски
СЕКРЕТАР:
Калина Бойчева Далкаранова
ЧЛЕНОВЕ:
Мемиш Феимов Хаджиев
Александра Димитрова Димитрова
Мехмед Нури Мехмед
Катерина Георгиева Попова
Секционна избирателна комисия № 325900418, Турция , Къркларели - 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ася Руменова Ценкова-Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теодора Боянова Христозова
СЕКРЕТАР:
Иво Георгиев Георгиев
ЧЛЕНОВЕ:
Павел Николов Христозов
Север Наилова Хасан
Мелекшен Сюлейманова Маджарова
Нина Захариева Гергова
Николай Магриотов Едрев
Мария Каменова Тодорова
Секционна избирателна комисия № 325900419, Турция, област Текирдаг, гр. Ергене, кв. Йешилтепе - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Рукие Ибрямова Андреева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Емил Шаломов Криспин
СЕКРЕТАР:
Гено Иванов Георгиев
ЧЛЕНОВЕ:
Северин Асенов Ловджиев
Иван Николов Белянов
Танзер Бехат Исмаил
Росица Петрова Велкова
Секционна избирателна комисия № 325900420, Турция, област Текирдаг, гр. Ергене, кв. Саглък- 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ростислав Василев Арнаудов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пламена Христова Христова
СЕКРЕТАР:
Дуранджа Али Орманли
ЧЛЕНОВЕ:
Вели Ерол Аслан
Шенгюл Хамзова Чолакова
Ангел Михайлов Огнянов
Петя Георгиева Дерибеева-Табакова
Секционна избирателна комисия № 325900421, Турция , област Текирдаг, гр. Капаклъ - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Филиз Ибрямова Йозкан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стоян Желязков Желязков
СЕКРЕТАР:
Кезибан Хамидова Ахмедова
ЧЛЕНОВЕ:
Рахми Идиризов Мустафов
Генчо Иванов Драганов
Георги Симеонов Бараклийски
Даниела Георгиева Торлакова-Дали
Секционна избирателна комисия № 325900422, Турция, област Къркларели, Люлебургаз - 9 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Гюлчай Ахмед Рамадан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Добрин Христов Александров
СЕКРЕТАР:
Нисрин Мохамад Аяш
ЧЛЕНОВЕ:
Недко Минков Харалампиев
Александър Христов Христов
Айлин Юксел Четин
Иляз Мустафов Кочев
Валентина Симеонова Александрова
Делина Атанасова Джонджорова
Секционна избирателна комисия № 325900423, Турция, Текирдаг – 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Денислава Иванова Шопова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Джан Сейхан Сафер
СЕКРЕТАР:
Андриан Викторов Александров
ЧЛЕНОВЕ:
Божан Минков Борисов
Александра Димитрова Димитрова
Зюхал Талиб Хаджи
Галина Генова Бъчварова
Секционна избирателна комисия № 325900424, Турция, Чорлу, кв. Шейхсинан - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Севал Джевджедова Четин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Живка Христова Добрева
СЕКРЕТАР:
Юмер Ергин Юхан
ЧЛЕНОВЕ:
Милан Василев Благоев
Лиляна Димитрова Златева
Росица Дичева Шопова
Мадлена Асенова Станоева
Секционна избирателна комисия № 325900425, Турция, Чорлу, кв. Хавузлар - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Шермин Сабри Ахмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иван Василев Благоев
СЕКРЕТАР:
Наталия Руменова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Юмер Орхан Касим
Мехмед Мехмед Осман
Илиан Любомиров Иванов
Марияна Томова Милева
Секционна избирателна комисия № 326000426, Украйна , Киев (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александър Росенов Ованезов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Веселка Борисова Рангелова
СЕКРЕТАР:
Георги Йорданов Шомев
ЧЛЕНОВЕ:
Весела Иванова Залогина
Радка Асенова Михайлова
Секционна избирателна комисия № 326000427, Украйна , Одеса (Генерално консулство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Енчев Енчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ирина Янкова Димитрова
СЕКРЕТАР:
Кирил Ангелов Апостолов
ЧЛЕНОВЕ:
Ангел Стоянов Ценов
Йорданка Цветкова Панева
Секционна избирателна комисия № 326100428, Унгария , Будапеща (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стоян Марков Недялков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Марина Йорданова Кръстева
СЕКРЕТАР:
Ива Николова Постолова
ЧЛЕНОВЕ:
Владислава Христова Порколаб-Енкова
Адриана Иванова Тричкова
Секционна избирателна комисия № 326200429, Финландия, Тампере - 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Милва Петрова Минова
СЕКРЕТАР:
Диана Иванова Радованова
ЧЛЕНОВЕ:
Любомир Стоянов Станев
Секционна избирателна комисия № 326200430, Финландия, Хелзинки (Посолство) - 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петя Веселинова Стойкова
СЕКРЕТАР:
Емин Еминов Мерчев
ЧЛЕНОВЕ:
Иван Христов Колев
Секционна избирателна комисия № 326200431, Финландия, Турку - 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Павел Алексеев Александров
СЕКРЕТАР:
Едит Йорданов Павлов
ЧЛЕНОВЕ:
Илонка Тодорова Димитрова
Секционна избирателна комисия № 326200432, Финландия, Раума - 3 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мустафа Бейзатов Мусов
СЕКРЕТАР:
Георги Петров Димитров
ЧЛЕНОВЕ:
Катя Кръстева Иванова
Секционна избирателна комисия № 326300433, Франция, Бордо - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Филип Радев Горцев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Галя Димчева Дюбул-Асенова
СЕКРЕТАР:
Татяна Костова Нинова
ЧЛЕНОВЕ:
Дафинка Радева Георгиева
Екатерина Василева Личева
Секционна избирателна комисия № 326300434, Франция, Лил - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боян Валентинов Бялков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Вичеслав Димчев Абрашев
СЕКРЕТАР:
Димка Делчева Делчева
ЧЛЕНОВЕ:
Йоана Руменова Бояджиева
Миглена Здравкова Младенова-Симеонова
Секционна избирателна комисия № 326300435, Франция, Лион - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тодор Трифонов Червенков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елка Иванова Стоянова
СЕКРЕТАР:
Мариана Йотова Николова
ЧЛЕНОВЕ:
Румяна Василева Георгиева
Ганчо Неделчев Ганев
Секционна избирателна комисия № 326300436, Франция, Марсилия - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Александър Атанасов Александров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анелия Ясенова Димитрова
СЕКРЕТАР:
Светомира Стефанова Тодорова
ЧЛЕНОВЕ:
Ерма Антонова Ангелова
Георги Димитров Георгиев
Секционна избирателна комисия № 326300437, Франция, Монпелие - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Атанас Иванов Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Нина Добринова Панева
СЕКРЕТАР:
Павела Данаилов Данаилов
ЧЛЕНОВЕ:
Десислава Димитрова Падарева
Искра Димитрова Ангелова
Секционна избирателна комисия № 326300438, Франция, Нант - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Иво Пламенов Даракчиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Павлин Иванов Василев
СЕКРЕТАР:
Лиа Сергеева Панкина
ЧЛЕНОВЕ:
Елионора Йорданова Неделчева
Лидия Мариянова Маркова
Секционна избирателна комисия № 326300439, Франция, Ница - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кирил Кирилов Дамянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петя Неделчева Петров
СЕКРЕТАР:
Ферди Исмет Мемиш
ЧЛЕНОВЕ:
Ася Василева Методиева
Николай Евгениев Теохаров
Секционна избирателна комисия № 326300440, Франция, Рен – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Живко Колев Седларски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мая Давидова Седларска
СЕКРЕТАР:
Катя Атанасова - Пере
ЧЛЕНОВЕ:
Спаска Станчева Лазарова
Христо Христов Гутев
Секционна избирателна комисия № 326300441, Франция, Париж (Посолство 1) – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Венцислав Янков Донев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Хабибе Хюсеин Джевиз
СЕКРЕТАР:
Александър Георгиев Апостолов
ЧЛЕНОВЕ:
Марин Вълков Демирев
Милена Стефанова Узунова
Секционна избирателна комисия № 326300442, Франция, Париж (Посолство 2) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мила Иванова Мусакова - Петкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Насибе Муса Хюсеин
СЕКРЕТАР:
Петя Емилова Христова
ЧЛЕНОВЕ:
Петър Правдомиров Папасчиков
Десислава Бинева Бинева
Секционна избирателна комисия № 326300443, Франция, Париж (Посолство 3) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тодор Христов Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петко Йорданов Цветков
СЕКРЕТАР:
Пламена Димитрова Донева
ЧЛЕНОВЕ:
Севил Илхан Джевиз
Лора Маринова Николова
Секционна избирателна комисия № 326300444, Франция, Сен -Назер - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Румен Николаев Лазаров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимир Спасов Кънчашки
СЕКРЕТАР:
Димитър Михайлов Дамянов
ЧЛЕНОВЕ:
Надежда Сарафимова Йорданова - Дамянова
Татяна Иванова Димитрова
Секционна избирателна комисия № 326300445, Франция, Страсбург (Постоянно представителство при СЕ) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пламен Владимиров Николов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Василий Иванов Иванов
СЕКРЕТАР:
Инна Йорданова Димова
ЧЛЕНОВЕ:
Паолина Иванова Недялкoва
Емануела Пламенова Томова
Секционна избирателна комисия № 326300446, Франция, Тулуза - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мирослава Божидарова Маринова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивелина Димитрова Русева
СЕКРЕТАР:
Дафинка Петрова Начева
ЧЛЕНОВЕ:
Силвия Василева Балабанова
Енчо Димитров Димитров
Секционна избирателна комисия № 326300447, Франция, Туар - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Цветанов Гергов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Леонора Леонова Петрова
СЕКРЕТАР:
Милен Христов Илиев
ЧЛЕНОВЕ:
Милка Кирова Илиева
Вергиния Кирилова Пепелянкова
Секционна избирателна комисия № 326300448, Франция, Ансенис - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Кристина Джамал Тахан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стефка Данева Чолакова
СЕКРЕТАР:
Тянка Иванова Александрова
ЧЛЕНОВЕ:
Асен Тодоров Тодоров
Веселина Михайлова Евдокимова
Секционна избирателна комисия № 326300449, Франция, Гренобъл - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Емилия Пламенова Илиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Симеон Николаев Найденов
СЕКРЕТАР:
Калоян Кръстев Кръстев
ЧЛЕНОВЕ:
Боян Максимов Караджов
Борис Емилов Шабански
Секционна избирателна комисия № 326300450, Франция, Моасак – 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Добри Асенов Ковачев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Диан Насков Кънчев
СЕКРЕТАР:
Петър Митков Християмов
ЧЛЕНОВЕ:
Йосиф Миланов Пашов
Сашка Василева Николаева
Секционна избирателна комисия № 326400451, Хърватия, Загреб (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Даниела Красимирова Якшич
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Диана Николаева Гласнова
СЕКРЕТАР:
Росица Тодорова Пехливанова
ЧЛЕНОВЕ:
Радослава Георгиева Мончева
Никола Георгиев Николов
Секционна избирателна комисия № 326500452, Черна гора, Подгорица (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Стефан Веселинов Вукчевич
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Бойка Крумова Пехлева
СЕКРЕТАР:
Васил Георгиев Дурев
ЧЛЕНОВЕ:
Димитър Василев Тучков
Виолета Петрова Йорданова- Тодорова
Секционна избирателна комисия № 326600453, Чешка Република, Прага (Посолство) - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Румяна Георгиева Симеонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Валерия Кунова Тошева
СЕКРЕТАР:
Георги Благоев Стоилов
ЧЛЕНОВЕ:
Иван Христов Инджов
Ангелина Христова Ралева
Десислава Огнянова Николова
Христо Маринов Йовчевски
Секционна избирателна комисия № 326700454, Швейцария, Базел - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Георги Красимиров Бодуров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Боян Николаев Ганчев
СЕКРЕТАР:
Тихомир Руменов Кюмюрджиев
ЧЛЕНОВЕ:
Евелина Евгениева Волгемут
Бончо Василев Ников
Дончо Росенов Иванов
Ясен Руменов Томов
Секционна избирателна комисия № 326700455, Швейцария, Берн (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Петър Георгиев Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Диана Красемерова Гигова-Брун
СЕКРЕТАР:
Нада Борисова Трайкова
ЧЛЕНОВЕ:
Жени Стоянова Думермут
Виктория Тодорова Атанасова
Секционна избирателна комисия № 326700456, Швейцария, Женева (ПП на РБ към службата на ООН и другите международни организации) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Борис Петков Киров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Евелина Райчова Ананиева
СЕКРЕТАР:
Лина Евгениева Филипова
ЧЛЕНОВЕ:
Марин Славомиров Качамаков
Ясен Христов Василкьов
Секционна избирателна комисия № 326700457, Швейцария, Цуг - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Мариела Василева Тунтова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Елеонора Димитрова Кирова-Пилла
СЕКРЕТАР:
Пепа Димитрова Иванова
ЧЛЕНОВЕ:
Анка Георгиева Петрова
Донна Пеева Урилска
Светослав Петров Дочев
Веселка Ангелова Лалова-Мютце
Секционна избирателна комисия № 326700458, Швейцария, Лозана - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Силвия Георгиева Караманлиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Теодора Иванова Зюфре
СЕКРЕТАР:
Маргарита Борисова Стоянова
ЧЛЕНОВЕ:
Пламен Иванов Мамихин
Мирослав Александров Бърнев
Секционна избирателна комисия № 326700459, Швейцария, Локарно - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ралица Радославова Кирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ива Петева Ковачевич
СЕКРЕТАР:
Нели Димитрова Корбо
ЧЛЕНОВЕ:
Десислава Николаева Лепоре
Райко Страхилов Райчев
Секционна избирателна комисия № 326700460, Швейцария, Санкт Гален - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Зорита Бишоф
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Пенка Стоянова Колева
СЕКРЕТАР:
Биляна Валентинова Илиева
ЧЛЕНОВЕ:
Петьо Божидаров Бонев
Мирчо Желязков Иванов
Секционна избирателна комисия № 326700461, Швейцария, Цюрих - 7 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Маргарита Алексиева Кусева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Анета Недкова Ангелова
СЕКРЕТАР:
Димитър Емилов Иванов
ЧЛЕНОВЕ:
Теодор Николаев Николов
Стефан Ангелов Великов
Мария Ангелова Чернева
Светлана Христова Йорданова
Секционна избирателна комисия № 326800462, Швеция, Гьотеборг - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Горица Яворова Науверк
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Татяна Николаева Мирчева
СЕКРЕТАР:
Атанас Георгиев Ковачев
ЧЛЕНОВЕ:
Галина Борисова Борисова
Кирил Миленов Колев
Секционна избирателна комисия № 326800463, Швеция, Малмьо - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Тахирюмер Фарис Мюмюн
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Николай Венциславов Серафимов
СЕКРЕТАР:
Стефан Бисеров Пелев
ЧЛЕНОВЕ:
Златан Асенов Златанов
Валентин Стоянов Стоев
Секционна избирателна комисия № 326800464, Швеция, Стокхолм (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Бекир Юсуф Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Цветан Мишев Ангелов
СЕКРЕТАР:
Симона Тодорова Монева
ЧЛЕНОВЕ:
Емилиян Георгиев Тодоров
Красимира Христофорова Темелкова
Секционна избирателна комисия № 326900465, Япония, Токио (Посолство) - 5 членове
ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ирен Ангелова Величкова-Ямами
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Неда Атанасова Мочурова-Декова
СЕКРЕТАР:
Мария Любомирова Бауренска
ЧЛЕНОВЕ:
Николай Димитров Димитров
Йордан Кирилов Даскалов
ІІ. ПРОМЕНИ в съставите на секционните избирателни комисии извън страната, назначени с Решение № 2277-НС от 22.03.2021 г.:
ОСВОБОЖДАВА Нела Велкович, ЕГН …, като председател на СИК № 325700388, Сърбия, Цариброд.
НАЗНАЧАВА Милислав Николов, ЕГН …, като председател на СИК № 325700388, Сърбия, Цариброд.
ОСВОБОЖДАВА Елин Николаев Сиджимов, ЕГН …, като член на СИК № 320900040, Белгия, Хаселт.
НАЗНАЧАВА Богдан Първанов Богданов, ЕГН …, като член на СИК № 320900040, Белгия, Хаселт.
ОСВОБОЖДАВА Теодор Едуардов Асенов, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 320900034, Белгия, Брюксел (Посолство 2).
ОСВОБОЖДАВА Теодоси Косев Теодосиев , ЕГН …, като секретар на СИК № 322800280, Кипър, Лимасол.
ПРЕНАЗНАЧАВА Теодоси Косев Теодосиев , ЕГН …, като член на СИК № 322800280, Кипър, Лимасол.
НАЗНАЧАВА Пламен Димов Петков , ЕГН …, като секретар на СИК № 322800280, Кипър, Лимасол.
ОСВОБОЖДАВА Гергана Чавдарова Тодорова, ЕГН …, като председател на СИК № 322800279, Кипър, Ларнака.
ПРЕНАЗНАЧАВА Гергана Чавдарова Тодорова, ЕГН …, като член на СИК № 322800279, Кипър, Ларнака.
НАЗНАЧАВА Паскал Иванов Борисов, ЕГН …, като председател на СИК № 322800280, Кипър, Лимасол.
ОСВОБОЖДАВА Румен Бориславов Боянов, ЕГН …, като председател на СИК № 322800282, Кипър, Паралимни.
ПРЕНАЗНАЧАВА Румен Бориславов Боянов, ЕГН …, като член на СИК № 322800282, Кипър, Паралимни.
ОСВОБОЖДАВА Цанка Иванова Кожухарова, ЕГН …, като член на СИК № 322800282, Кипър, Паралимни.
ПРЕНАЗНАЧАВА Цанка Иванова Кожухарова, ЕГН …, като председател на СИК № 322800282, Кипър, Паралимни.
ОСВОБОЖДАВА Деница Иванова Димитрова, ЕГН …, като председател на СИК № 322800283, Кипър, Пафос.
ПРЕНАЗНАЧАВА Деница Иванова Димитрова, ЕГН …, като член на СИК № 322800283, Кипър, Пафос.
ОСВОБОЖДАВА Гергана Методиева Петрова, ЕГН …, като член на СИК № 322800283, Кипър, Пафос.
ПРЕНАЗНАЧАВА Гергана Методиева Петрова, ЕГН …, като председател на СИК № 322800283, Кипър, Пафос.
ОСВОБОЖДАВА Фидес Адемова Мустафова, ЕГН …, като секретар на СИК № 320200009, Австрия, Виена, 13–ти Бецирк – Пенсионерски клуб.
НАЗНАЧАВА Светла Димитрова Кумхофер, ЕГН …, като член на СИК № 320200009, Австрия, Виена, 13–ти Бецирк – Пенсионерски клуб.
ОСВОБОЖДАВА Джемал Мустафов Хасанов , ЕГН …, като член на СИК № 320200010, Австрия, Виена – 22-ри Бецирк – Пенсионерски клуб.
НАЗНАЧАВА Полина Дончева Стоянова, ЕГН …, като член на СИК № 320200010, Австрия, Виена – 22-ри Бецирк – Пенсионерски клуб.
ОСВОБОЖДАВА Албена Миткова Георгиева , ЕГН …, като член на СИК № 320200016, Австрия, Виена (Посолство).
НАЗНАЧАВА Кристина Ивова Косовска, ЕГН …, като член на СИК № 320200016, Австрия, Виена (Посолство).
ОСВОБОЖДАВА Теодор Любомиров Кузов, ЕГН …, като секретар на СИК № 320900032, Белгия, Брюксел - Етербеек.
НАЗНАЧАВА Елфина Христова Айт Ел Хаж, ЕГН …, като секретар на СИК № 320900032, Белгия, Брюксел - Етербеек.
ОСВОБОЖДАВА Малина Павлова Дамянова, ЕГН …, като член на СИК № 320200022, Австрия, Залцбург.
НАЗНАЧАВА Росица Бонева Димитрова, ЕГН …, като член на СИК № 320200022, Австрия, Залцбург.
ОСВОБОЖДАВА Алек Емил Маринов, ЕГН …, като член на СИК № 320800029, Беларус, Минск.
НАЗНАЧАВА Юксел Халилов Алиев, ЕГН …, като член на СИК № 320800029, Беларус, Минск.
ОСВОБОЖДАВА Теодор Юлиянов Цанков , ЕГН …, като член на СИК № 321300110, ФР Германия, Оберамергау.
НАЗНАЧАВА Атанаска Кънчева Костадинова, ЕГН …, като член на СИК № 321300110, ФР Германия, Оберамергау.
ОСВОБОЖДАВА Константинос Янис Яглис, ЕГН …, като член на СИК № 321300117, ФР Германия, Констанц.
НАЗНАЧАВА Анелия Владимирова Александрова, ЕГН …, като член на СИК № 321300117, ФР Германия, Констанц.
ОСВОБОЖДАВА Стойко Богданов Иванов , ЕГН …, като член на СИК № 321300121, ФР Германия, Офенбург.
НАЗНАЧАВА Мадлена Ивова Калчева, ЕГН …, като член на СИК № 321300121, ФР Германия, Офенбург.
ОСВОБОЖДАВА Георги Цветанов Янков, ЕГН …, като член на СИК № 321300130, ФР Германия, Дитценбах.
НАЗНАЧАВА Мустафа Алиев Салиев, ЕГН …, като член на СИК № 321300130, ФР Германия, Дитценбах.
ОСВОБОЖДАВА Мартин Пенчев Лесев, ЕГН …, като член на СИК № 321500151, Гърция, Атина - културен център Серафио 2.
НАЗНАЧАВА Диана Дойчинова Дойчева, ЕГН …, като член на СИК № 321500151, Гърция, Атина - културен център Серафио 2.
ОСВОБОЖДАВА Анна Каменова Мутафова, ЕГН …, като член на СИК № 322300214, Испания, Тенерифе.
НАЗНАЧАВА Малина Павлова Дамянова, ЕГН …, като член на СИК № 322300214, Испания, Тенерифе.
ОСВОБОЖДАВА Антонио Иванов Новков, ЕГН …, като член на СИК № 322300186, Испания, Аликанте.
НАЗНАЧАВА Петя Стефанова Ценова, ЕГН …, като член на СИК № 322300186, Испания, Аликанте.
ОСВОБОЖДАВА Петър Данчев Данов, ЕГН …, като член на СИК № 325700389, Сърбия, Ниш (Генерално консулство).
НАЗНАЧАВА Илия Христов Бонджолов, ЕГН …, като член на СИК № 325700389, Сърбия, Ниш (Генерално консулство).
ОСВОБОЖДАВА Ивелина Стойнова Шопова, ЕГН …, като член на СИК № 325900394, Турция, Бурса (Консулска канцелария).
НАЗНАЧАВА Пламена Михайлова Михайлова, ЕГН …, като член на СИК № 325900394, Турция, Бурса (Консулска канцелария).
ОСВОБОЖДАВА Димитър Иванов Йовчев-Данаилов, ЕГН …, като член на СИК № 325900395, Турция, Анкара, кв. Пурсаклар.
НАЗНАЧАВА Димитрина Иванова Николова, ЕГН …, като член на СИК № 325900395, Турция, Анкара, кв. Пурсаклар.
ОСВОБОЖДАВА Апостол Милев Милев , ЕГН …, като член на СИК № 325900400, Турция, Маниса, община Юнус Емре, кв. Гюзелюрт.
НАЗНАЧАВА Янита Колева Манолова, ЕГН …, като член на СИК № 325900400, Турция, Маниса, община Юнус Емре, кв. Гюзелюрт.
ОСВОБОЖДАВА Мила Георгиева Стефанова, ЕГН …, като член на СИК № 321600172, Дания, Одензе.
НАЗНАЧАВА Галина Димитрова Блажева, ЕГН …, като член на СИК № 321600172, Дания, Одензе.
ОСВОБОЖДАВА Дженгис Исмет Рахим, ЕГН …, като председател на СИК № 320900032, Белгия, Брюксел - Етербеек.
НАЗНАЧАВА Мелек Фатин Фикри, ЕГН …, като председател на СИК № 320900032, Белгия, Брюксел - Етербеек.
ОСВОБОЖДАВА Елизабет Стоилова Стоименова , ЕГН …, като член на СИК № 322400241, Италия, Милано (Българско училище 1).
НАЗНАЧАВА Радка Великова Минева, ЕГН …, като член на СИК № 322400241, Италия, Милано (Българско училище 1).
ОСВОБОЖДАВА Димитър Колев Димитров, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900391, Турция, Анкара (Посолство).
НАЗНАЧАВА Андрей Иванов Ганов, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900391, Турция, Анкара (Посолство).
ОСВОБОЖДАВА Биляна Славчева Балева , ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900393, Турция, Одрин (Генерално консулство).
НАЗНАЧАВА Гюлдаллъ Хюсниева Соколова, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900393, Турция, Одрин (Генерално консулство).
ОСВОБОЖДАВА Красимир Христов Атанасов, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900394, Турция, Бурса (Консулска канцелария).
НАЗНАЧАВА Светлин Денисов Чаушев, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900394, Турция, Бурса (Консулска канцелария).
ОСВОБОЖДАВА Красимир Христов Атанасов, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900395, Турция, Анкара, кв. Пурсаклар.
НАЗНАЧАВА Нора Здравкова Ковачева, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900394, Турция, Бурса (Консулска канцелария).
ОСВОБОЖДАВА Александър Христов Атанасов , ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900396, Турция, Измир, община Борнова, кв. Иньоню.
НАЗНАЧАВА Лютви Тасим Юсеин, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900396, Турция, Измир, община Борнова, кв. Иньоню.
ОСВОБОЖДАВА Желязко Ганев Славов, ЕГН …, като член на СИК № 325900397, Турция, Измир, община Мендерес, кв. Гьоредже.
НАЗНАЧАВА Мюжгян Хасан Хасан, ЕГН …, като член на СИК № 325900397, Турция, Измир, община Мендерес, кв. Гьоредже.
ОСВОБОЖДАВА Кольо Димитров Колев, ЕГН …, като член на СИК № 325900398, Турция, Измир, община Газиемир, кв. Мендерес.
НАЗНАЧАВА Халим Мюмюн Халим, ЕГН …, като член на СИК № 325900398, Турция, Измир, община Газиемир, кв. Мендерес.
ОСВОБОЖДАВА Живко Николаев Минчев, ЕГН …, като член на СИК № 325900399, Турция, Измир, община Буджа, кв. Чамлъкуле.
НАЗНАЧАВА Олга Христова Кирова , ЕГН …, като член на СИК № 325900399, Турция, Измир, община Буджа, кв. Чамлъкуле.
ОСВОБОЖДАВА Галин Вълков Ганев, ЕГН …, като член на СИК № 325900400, Турция, Маниса, община Юнус Емре, кв. Гюзелюрт.
НАЗНАЧАВА Матей Алдинов Моллов, ЕГН …, като член на СИК № 325900400, Турция, Маниса, община Юнус Емре, кв. Гюзелюрт.
ОСВОБОЖДАВА Минчо Николаев Минчев, ЕГН …, като член на СИК № 325900401, Турция, Ескишехир, община Одунпазаръ, кв. Чанкая.
НАЗНАЧАВА Алекси Асенов Косев, ЕГН …, като член на СИК № 325900401, Турция, Ескишехир, община Одунпазаръ, кв. Чанкая.
ОСВОБОЖДАВА Ивелин Славчев Балев, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900408, Турция, Област Коджаели, гр. Измит.
НАЗНАЧАВА Емел Ахмед Зюлкярова, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900408, Турция, Област Коджаели, гр. Измит.
ОСВОБОЖДАВА Николай Георгиев Георгиев, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900409, Турция, Област Коджаели, гр. Гебзе.
НАЗНАЧАВА Исай Исаев Исаев, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900409, Турция, Област Коджаели, гр. Гебзе.
ОСВОБОЖДАВА Бейтула Мустафа Али , ЕГН …, като член на СИК № 325900410, Турция, Бурса, район Османгази, (Демирташ).
НАЗНАЧАВА Акиф Хасанов Йълмаз, ЕГН …, като член на СИК № 325900410, Турция, Бурса, район Османгази, (Демирташ).
ОСВОБОЖДАВА Калинка Райкова Славова , ЕГН …, като член на СИК № 325900411, Турция, Бурса, район Османгази, (Йенибаалар).
НАЗНАЧАВА Тихомир Антонов Ясенов, ЕГН …, като член на СИК № 325900411, Турция, Бурса, район Османгази, (Йенибаалар).
ОСВОБОЖДАВА Йоан Бисеров Йошов , ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900412, Турция, Бурса, район Нилюфер, (Гьорюкле).
НАЗНАЧАВА Сюлейман Сали Зелябедин, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900412, Турция, Бурса, район Нилюфер, (Гьорюкле).
ОСВОБОЖДАВА Мариела Петрова Ненова , ЕГН …, като член на СИК № 325900413, Турция, Бурса, район Нилюфер, (Караман).
НАЗНАЧАВА Зейнеб Мустафа Хаджи, ЕГН …, като член на СИК № 325900413, Турция, Бурса, район Нилюфер, (Караман).
ОСВОБОЖДАВА Емилия Михайлова Михайлова, ЕГН …, като член на СИК № 325900414, Турция, Бурса, район Йълдъръм.
НАЗНАЧАВА Алкан Конак, ЕГН …, като член на СИК № 325900414, Турция, Бурса, район Йълдъръм.
ОСВОБОЖДАВА Иванка Радева Димитрова, ЕГН …, като председател на СИК № 325900415, Турция, Бурса, район Кестел.
НАЗНАЧАВА Евтим Мартинов Найденов, ЕГН …, като председател на СИК № 325900415, Турция, Бурса, район Кестел.
ОСВОБОЖДАВА Мели Маринова Петрова, ЕГН …, като председател на СИК № 325900416, Турция, Бурса, район Инегьол.
НАЗНАЧАВА Сейхан Исмаилов Мехмедов, ЕГН …, като председател на СИК № 325900416, Турция, Бурса, район Инегьол.
ОСВОБОЖДАВА Галин Даниславов Моновски, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900417, Турция, Ялова.
НАЗНАЧАВА Алие Нурула Ахмед, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900417, Турция, Ялова.
ОСВОБОЖДАВА Иво Георгиев Георгиев, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900418, Турция , Къркларели.
НАЗНАЧАВА Николай Бисеров Симеонов, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900418, Турция , Къркларели.
ОСВОБОЖДАВА Гено Иванов Георгиев , ЕГН …, като секретар на СИК № 325900419, Турция, област Текирдаг, гр. Ергене, кв. Йешилтепе.
НАЗНАЧАВА Неше Абилова Махмуд, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900419, Турция, област Текирдаг, гр. Ергене, кв. Йешилтепе.
ОСВОБОЖДАВА Пламена Христова Христова, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900420, Турция, област Текирдаг, гр. Ергене, кв. Саглък.
НАЗНАЧАВА Шериф Алиев Чакъров, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900420, Турция, област Текирдаг, гр. Ергене, кв. Саглък.
ОСВОБОЖДАВА Стоян Желязков Желязков, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900421, Турция , област Текирдаг, гр. Капаклъ.
НАЗНАЧАВА Ергин Хюсню Хюсеин, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900421, Турция , област Текирдаг, гр. Капаклъ.
ОСВОБОЖДАВА Нисрин Мохамад Аяш, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900422, Турция, област Къркларели, Люлебургаз.
НАЗНАЧАВА Ефрем Радостинов Методиев, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900422, Турция, област Къркларели, Люлебургаз.
ОСВОБОЖДАВА Денислава Иванова Шопова, ЕГН …, като председател на СИК № 325900423, Турция, Текирдаг.
НАЗНАЧАВА Хинка Благовестова Асенова, ЕГН …, като председател на СИК № 325900423, Турция, Текирдаг.
ОСВОБОЖДАВА Росица Дичева Шопова, ЕГН …, като председател на СИК № 325900424, Турция, Чорлу, кв. Шейхсинан.
НАЗНАЧАВА Сияна Наумова Стоева, ЕГН …, като председател на СИК № 325900424, Турция, Чорлу, кв. Шейхсинан.
ОСВОБОЖДАВА Наталия Руменова Иванова, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900425, Турция, Чорлу, кв. Хавузлар.
НАЗНАЧАВА Нурхан Бехадин Хамди, ЕГН …, като секретар на СИК № 325900425, Турция, Чорлу, кв. Хавузлар.
ОСВОБОЖДАВА Ивайло Красимиров Радев, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900392, Турция, Истанбул (Генерално консулство).
НАЗНАЧАВА Станислав Станимиров Петров, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900392, Турция, Истанбул (Генерално консулство).
ОСВОБОЖДАВА Гергана Желязкова Стефанова, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900402, Турция, Истанбул, кв. Авджълар.
НАЗНАЧАВА Велина Димова Събева, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900402, Турция, Истанбул, кв. Авджълар.
ОСВОБОЖДАВА Геновева Славова Нецова, ЕГН …, като член на СИК № 325900403, Турция, Истанбул, кв. Есенюрт
НАЗНАЧАВА Теодор Станимиров Петров, ЕГН …, като член на СИК № 325900403, Турция, Истанбул, кв. Есенюрт.
ОСВОБОЖДАВА Росица Георгиева Атанасова, ЕГН …, като председател на СИК № 325900404, Турция, Истанбул, кв. Башакшехир
НАЗНАЧАВА Светлана Христова Жекова, ЕГН …, като председател на СИК № 325900404, Турция, Истанбул, кв. Башакшехир
ОСВОБОЖДАВА Диляна Михайлова Стоянова, ЕГН …, като член на СИК № 325900405, Турция, Истанбул, кв. Бааджълар (Гюнешли).
НАЗНАЧАВА Еманоел Костов Петров , ЕГН …, като член на СИК № 325900405, Турция, Истанбул, кв. Бааджълар (Гюнешли).
ОСВОБОЖДАВА Десислава Наскова Атанасова, ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900406, Турция, Истанбул, кв. Газиосманпаша.
НАЗНАЧАВА Атанас Тодоров Дробенов , ЕГН …, като заместник-председател на СИК № 325900406, Турция, Истанбул, кв. Газиосманпаша.
ОСВОБОЖДАВА Ивелина Маринова Богданова, ЕГН …, като председател на СИК № 325900407, Турция, Истанбул, кв. Картал.
НАЗНАЧАВА Тодор Атанасов Дробенов, ЕГН …, като председател на СИК № 325900407, Турция, Истанбул, кв. Картал
ОСВОБОЖДАВА Ивелина Маринова Богданова, ЕГН …, като председател на СИК № 325900407, Турция, Истанбул, кв. Картал.
НАЗНАЧАВА Тодор Атанасов Дробенов, ЕГН …, като председател на СИК № 325900407, Турция, Истанбул, кв. Картал
ІІІ. ДОПУСКА поправка на технически грешки в Решение № 2277-НС от 22.03.2021 г. както следва:
В т. 167. Секционна избирателна комисия № 321500167, Гърция, Ставрос:
На ред „ПРЕДСЕДАТЕЛ“ да се чете: „ПРЕДСЕДАТЕЛ“ Йорданка Станимирова Янкова, ЕГН …“, вместо Росица Станимирова Янкова, ЕГН …“
В т. 344. Секционна избирателна комисия № 325100344, Русия, Екатеринбург (Консулство) – 5 членове:
Вместо „Секционна избирателна комисия № 325100344, Русия, Екатеринбург (Консулство) – 5 членове“ да се чете : „ Секционна избирателна комисия № 325100344, Русия, Екатеринбург (Консулство) – 3 членове.“
Решението подлежи на обжалване пред Върховния административен съд чрез Централната избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.
Председател: Александър Андреев
Секретар: Севинч Солакова
ЙГ/ЛТ
* Публикувано на 27.03.2021 в 22:37 часа
Свързани решения:
2331-НС/29.03.2021
2332-НС/29.03.2021
2368-НС/31.03.2021
2389-НС/02.04.2021
2402-НС/03.04.2021