Начало » ЦИК

ЦИК





28.10.2014 г.

СЪОБЩЕНИЕ

Заседанието на Централната избирателна комисия на 30 октомври 2014 г. е насрочено за 10.30 часа.

 



21.10.2014 г.

СЪОБЩЕНИЕ

На 21 октомври т.г. от 14.30 часа Централната избирателна комисия (ЦИК) и Съветът за електронни медии (СЕМ) ще представят финалния доклад от специализирания мониторинг върху дейността на доставчици на медийни услуги при отразяването на предизборната кампания за 43-то Народно събрание, съгласно подписаното между ЦИК и СЕМ Споразумение.

Заповядайте в зала „Света София" на Народното събрание на пл. „Княз Александър І" №1, вход откъм Ларгото.



21.10.2014 г.

СЪОБЩЕНИЕ

Във връзка с постъпили запитвания от членове на районни избирателни комисии и общински администрации относно приложението на чл. 62, ал. 1 от ИК и Решение № 660-НС от 7 август 2014 г. на ЦИК Ви уведомяваме, че правомощията на районните избирателни комисии се осъществяват от деня на тяхното назначаване до 14 календарни дни след произвеждане на изборите за народни представители - 19 октомври 2014 г. включително.



12.10.2014 г.

СЪОБЩЕНИЕ

Централната избирателна комисия на свое заседание на 12 октомври 2014 г. прие Решение № 1327-НС от 12 октомври 2014 г., с което се произнесе по подадените заявления от избрани народни представители от два изборни района. Съгласно приетото решение: 
Обявен за избран народен представител ПП/КП Изборен район На мястото, освободено от
Димитър Николов Лазаров ПП ГЕРБ Шестнадесети изборен район - Пловдив Бойко Методиев Борисов
Свилен Филипов Иванов ПП ГЕРБ Деветнадесети изборен район - Русенски Десислава Вълчева Атанасова
Владимир Цветанов Тошев ПП ГЕРБ Пети изборен район - Видински Ивайло Ангелов Московски
Кирил Добрев Добрев ПП ГЕРБ Двадесет и седми изборен район - Старозагорски Лиляна Павлова Николова
Алтимир Емилов Адамов ПП ГЕРБ Двадесети изборен район - Силистренски Милена Цветанова Дамянова
Георги Иванов Андонов ПП ГЕРБ Първи изборен район - Благоевградски Цветан Генчев Цветанов
Филип Стефанов Попов КП БСП лява България Пети изборен район - Видински Михаил Райков Миков
Мариана Василева Георгиева-Бенчева ПП ДПС Тринадесети изборен район - Пазарджишки Делян Славчев Пеевски
Ерджан Себайтин Ебатин ПП ДПС Трети изборен район - Варненски Йордан Кирилов Цонев
Айхан Ахмед Етем ПП ДПС Шести изборен район - Врачански Камен Костов Костадинов
Мустафа Фахри Ахмед ПП ДПС Девети изборен район - Кърджалийски Салиха Хакиф Емин
Салиха Хакиф Емин ПП ДПС Двадесет и девети изборен район - Хасковски Лютви Ахмед Местан
Борислав Райчов Миланов КП Реформаторски блок Първи изборен район - Благоевградски Атанас Петров Атанасов
Христиан Радев Митев КП Патриотичен фронт - НФСБ и ВМРО Втори изборен район - Бургаски Валентин Кирилов Касабов
Полина Кръстева Карастоянова КП Патриотичен фронт - НФСБ и ВМРО Двадесет и трети изборен район - София Валери Симеонов Симеонов
Юлиан Кръстев Ангелов КП Патриотичен фронт - НФСБ и ВМРО Двадесет и пети изборен район - София Красимир Дончев Каракачанов
Султанка Димитрова Петрова КП Патриотичен фронт - НФСБ и ВМРО Двадесет и четвърти изборен район - София Юлиан Кръстев Ангелов
Калина Петрова Балабанова ПП Атака Трети изборен район - Варненски Волен Николов Сидеров
Светослав Димитров Белемезов КП АБВ Двадесет и трети изборен район - София Борислав Михайлов Борисов
Георги Недков Кючуков КП АБВ Трети изборен район - Варненски Ивайло Георгиев Калфин


10.10.2014 г.

СЪОБЩЕНИЕ

На 10 октомври (петък) от 13.30 часа, Централната избирателна комисия ще даде брифинг за обявяване на избраните народни представители в 43-тото Народно събрание от проведените на 5 октомври 2014 г. избори.

Брифингът ще се състои в зала "Св. София" на Народното събрание, пл. "Княз Александър І" №1, вход откъм Ларгото.

Моля, носете си журналистически и лични карти.


Web Content Accessibility Guidelines 2: Level AA Conformance
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив област Разград Русе Силистра Сливен Смолян София РИК 23 София РИК 24 София РИК 25 София област Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол