Работя в администрацията на община „А“ и съм кандидат за кмет на кметство в същата община. Трябва ли задължително да изляза в отпуск?
Кандидат за кмет на община, район или кметство, който заема длъжност в администрацията на същата община, задължително ползва отпуск в периода от регистрацията до обявяване на резултатите.
относно: промяна в състава на ОИК – Димитровград, област Хасково
относно: промяна в състава на ОИК – Етрополе, Софийска област
относно: промяна в състава на ОИК – Борино, област Смолян