1. Работя в администрацията на община „А“ и съм кандидат за кмет на кметство в същата община. Трябва ли задължително да изляза в отпуск?

    Кандидат за кмет на община, район или кметство, който заема длъжност в администрацията на същата община, задължително ползва отпуск в периода от регистрацията до обявяване на резултатите.

Календар

Решения