Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 2210-НС
София, 26 март 2013 г.

ОТНОСНО: регистрация на сдружение „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА”, българска неправителствена организация за участие с наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г.

Постъпило е заявление вх. № 121-НС от 22.03.2013 г. на ЦИК от Антоанета Цонева - председател на Управителния съвет на сдружение „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА" - юридическо лице с нестопанска цел, за регистрация с наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г.
Към заявлението (Приложение № 30 от изборните книжа) са приложени: заверено копие от удостоверение за актуално състояние на сдружението от 18 март 2013 г. по фирмено дело № 4552 от 2003 г., издадено от Софийски градски съд; пълномощно от Антоанета Цонева, представляващ сдружението в полза на 28 (двадесет и осем) лица - представители на „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА", и списък с имената и единните граждански номера на упълномощените от сдружението лица за наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г. Списъкът е представен и на технически носител.
На основание чл. 26, ал. 1, т. 21б и 26, чл. 101б, § 1, т. 18, буква „б" от ДР на Изборния кодекс и Решение № 2180-НС от 20 март 2013 г. Централната избирателна комисия

Р Е Ш И:

РЕГИСТРИРА сдружение „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА" за участие с наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г. като българска неправителствена организация.
РЕГИСТРИРА като наблюдатели упълномощените представители на сдружение „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА", както следва:
1. Асен Георгиев Генов, ЕГН ...
2. Юлияна Танчова Кесарова, ЕГН ..
3. Мария Радкова Костадинова, ЕГН ...
4. Велчо Божилов Михалев, ЕГН ..
5. Красимира Антонова Величкова, ЕГН ...
6. Боряна Панчева Иванова, ЕГН ...
7. Ралица Бориславова Увакова, ЕГН ...
8. Александър Ламбринов Шпатов, ЕГН ...
9. Иван Деянов Енчев, ЕГН ...
10. Елена Николаева Андонова, ЕГН ...
11. Цветан Свиленов Кадиев, ЕГН ...
12. Георги Стефанов Желязков, ЕГН ...
13. Диана Василева Ефтимова, ЕГН ...
14. Константин Петров Павлов, ЕГН ...
15. Цветозар Томов Томов, ЕГН ...
16. Антоанета Димитрова Цонева, ЕГН ...
17. Иван Георгиев Табаков, ЕГН ...
18. Ясен Юлиянов Лазаров, ЕГН ...
19. Десислава Валериева Кузнецова, ЕГН ...
20. Юри Ангелов Карагьозов, ЕГН ...
21. Ива Юлиянова Лазарова, ЕГН ...
22. Полина Атанасова Паунова, ЕГН ...
23. Давид Стефанов Джамбазов, ЕГН ...
24. Валери Георгиев Леков, ЕГН ...
25. Светослав Николов Георгиев, ЕГН ...
26. Стоил Симеонов Стоилов, ЕГН ...
27. Лидия Стойкова Лечева, ЕГН ...
28. Стефан Божидаров Манов, ЕГН ....

Регистрираните наблюдатели да се впишат в електронния регистър.
На регистрираните наблюдатели да се издадат удостоверения.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимира Медарова

СЕКРЕТАР:
Севинч Солакова

 

 


* Публикувано на

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 3005-МИ / 29.02.2024

    относно: промяна в състава на ОИК – Радомир, област Перник

  • № 3004-МИ / 29.02.2024

    относно: предложение до президента на Република България за насрочване на нов избор за кмет на кметство Студеница, община Хитрино, област Шумен

  • № 3003-МИ / 29.02.2024

    относно: промени в състава на ОИК – Разград, област Разград

  • всички решения