Централната избирателна комисия проведе среща с представители на Националната и Местна избирателни комисии на Южна Корея. Делегацията на гостите бе представлявана от Ким Янг Ду - директор на изборите в Местната избирателна комисия, Парк Сунгбае - заместник-директор отдел „Администрация и международна дейност“ в Национална избирателна комисия, Ха Сеунг Гуин - заместник-директор на отдел „Избори“, както и служители на корейската изборна администрация - Ю Сангхее и Шин Кюнгхва.
Основните теми на обсъждане бяха:
Централната избирателна комисия и представителите на Корейската избирателна комисия изразиха своето задоволство от съвместното сътрудничество и обмен на добри практики в рамките на световната организация A-WEB, както и волята си за повишаване на интензитета на двустранно сътрудничество по въпроси, свързани с организиране на изборите с цел гарантиране на свободни и честни избори и повишаване на доверието на гражданите в изборния процес.

относно: промяна в състава на ОИК – Димитровград, област Хасково
относно: промяна в състава на ОИК – Етрополе, Софийска област
относно: промяна в състава на ОИК – Борино, област Смолян