Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 869-ПВР/МИ
София, 20.09.2011

ОТНОСНО:  определяне чрез жребий на реда за представяне на кандидатите, регистрирани от партии, коалиции от партии и инициативни комитети в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР в изборите за президент и вицепрезидент на републиката и в изборите за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г.

На основание чл. 141 от Изборния кодекс и във връзка с Решение № 782-ПВР/МИ от 15.09.2011 г. на ЦИК на 20 септември 2011 г. в 18,30 ч., в сградата на Народното събрание на пл. „Княз Александър I" № 1, фоайе на зала „Света София" Централната избирателна комисия проведе жребий за определяне на реда за представяне на кандидатите, регистрирани от партии, коалиции от партии и инициативни комитети в ЦИК за участие в изборите за президент и вицепрезидент на републиката и в изборите за общински съветници и кметове на 23 октомври 2011 г. в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР.
След проведения жребий Централната избирателна комисия

Р Е Ш И:

І. Обявява следната поредност на встъпителните и заключителните обръщения на кандидатите за президент и вицепрезидент по БНТ и БНР:

1. Красимир Дончев Каракачанов - кандидат за президент
Даниела Проданова Симидчиева-Димитрова - кандидат за вицепрезидент
ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"
2. Сали Шабан Ибрям - кандидат за президент
Валентина Иванова Гоцева - кандидат за вицепрезидент
ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО"
3. Стефан Георгиев Солаков - кандидат за президент
Галина Асенова Василева - кандидат за вицепрезидент
ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"
4. Павел Михайлов Чернев - кандидат за президент
Анелия Димитрова Делчева - кандидат за вицепрезидент
ПП "ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"
5. Алексей Илиев Петров - кандидат за президент
Николай Личков Георгиев - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
6. Румен Димитров Христов - кандидат за президент
Емануил Николов Йорданов - кандидат за вицепрезидент
КП "СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ" - СДС, Обединени Земеделци, ДП, Движение Гергьовден, ССД, БДС "Радикали", БДФ
7. Ивайло Георгиев Калфин - кандидат за президент
Стефан Ламбов Данаилов - кандидат за вицепрезидент
ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
8. Венцислав Йорданов Йосифов - кандидат за президент
Емилиян Крумов Димитров - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
9. Волен Николов Сидеров - кандидат за президент
Павел Димитров Шопов - кандидат за вицепрезидент
ПП "АТАКА"
10. Николай Нанков Ненчев - кандидат за президент
Жеко Стоянов Иванов - кандидат за вицепрезидент
ПП "БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
11. Атанас Марков Семов - кандидат за президент
Поля Николова Станчева - кандидат за вицепрезидент
ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
12. Мария Василева Капон - кандидат за президент
Николай Христов Кисьов - кандидат за вицепрезидент
ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"
13. Росен Асенов Плевнелиев - кандидат за президент
Маргарита Стефанова Попова - кандидат за вицепрезидент
ПП "ГЕРБ"
14. Светослав Емилов Витков - кандидат за президент
Венцислав Емилов Мицов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
15. Николай Кирилов Василев - кандидат за президент
Владимир Емил Савов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
16. Андрей Иванов Чорбанов - кандидат за президент
Ангел Бойчев Мирчев - кандидат за вицепрезидент
ПП "БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ"
17. Меглена Щилиянова Кунева - кандидат за президент
Любомир Христов Христов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
18. Димитър Демиров Куцаров - кандидат за президент
Камелия Кирилова Тодорова - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ

ІІ. Обявява следната поредност за представяне на партиите, коалициите от партии и инициативните комитети в клиповете и в другите форми на предизборната кампания по БНТ и БНР:

1. ПП "СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ"
2. ПП "ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ"
3. ПП "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"
4. ПП "РАДИКАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ В БЪЛГАРИЯ"
5. ПП "НОВОТО ВРЕМЕ"
6. ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
7. ПП "СОЛИДАРНОСТ"
8. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
9. ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
10. ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"
11. КП "ОДС - ОБЩНОСТ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
12. ПП "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Българските лейбъристи"
13. ПП "ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"
14. Димитър Демиров Куцаров - кандидат за президент
Камелия Кирилова Тодорова - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
15. Меглена Щилиянова Кунева - кандидат за президент
Любомир Христов Христов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
16. КП "СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ" - СДС, Обединени Земеделци, ДП, Движение Гергьовден, ССД, БДС "Радикали", БДФ
17. ПП "ПОЛИТИЧЕСКИ КЛУБ "ТРАКИЯ"
18. ПП "ДВИЖЕНИЕ "СВОБОДЕН ИЗБОР"
19. ПП "КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ"
20. ПП "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ"
21. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО"
22. ПП "ПАРТИЯ НА ЛИБЕРАЛНАТА АЛТЕРНАТИВА И МИРА"
23. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
24. ПП "ОТЕЧЕСТВО"
25. ПП "НОВА СИЛА"
26. ПП "ВОТ КОНСЕРВАТОРИ"
27. ПП "ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ"
28. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
29. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
30. ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"
31. ПП "ГЕРБ"
32. ПП "БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА"
33. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
34. ПП "ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД"
35. ПП "ДРОМ"
36. ПП "ОБЕДИНЕНИЕ ДОСТОЙНА БЪЛГАРИЯ"
37. ПП "БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ"
38. ПП "БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ"
39. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД"
40. ПП "БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
41. ПП "ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"
42. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ"
43. ПП "ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН"
44. ПП "НОВА ЗОРА"
45. ПП "ЛИДЕР"
46. ПП "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ"
47. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЕКСПЕРТИ ЗА РЕГИОНИТЕ"
48. ПП "БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ"
49. ПП "ЛИБЕРАЛЕН АЛИАНС"
50. ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
51. ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"
52. ПП "ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ - НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО"
53. ПП "АТАКА"
54. ПП "МОРЕ"
55. ПП "ПОЛИТИЧЕСКИ КЛУБ "ЕКОГЛАСНОСТ"
56. ПП "ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
57. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ"
58. ПП ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
59. ПП ЕСИ
60. ПП "Политическо движение ЕВРОРОМА"
61. ПП "КАУЗА БЪЛГАРИЯ"
62. ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"
63. ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
64. ПП "НАЦИОНАЛНА ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРЕ"
65. ПП "СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"
66. ПП "БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНО-РАДИКАЛНА ПАРТИЯ"
67. ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"
68. ПП "НОВА ЕВРОПА"
69. ПП "БУРГАС"
70. ПП "ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ"
71. ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"
72. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СПАСЕНИЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО"
73. ПП "БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕСКИ ФОРУМ"
74. Алексей Илиев Петров - кандидат за президент
Николай Личков Георгиев - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
75. Николай Кирилов Василев - кандидат за президент
Владимир Емил Савов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
76. Светослав Емилов Витков - кандидат за президент
Венцислав Емилов Мицов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
77. Венцислав Йорданов Йосифов - кандидат за президент
Емилиян Крумов Димитров - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
78. ПП "ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ"

ІІІ. Обявява следната поредност за представяне на партиите, коалициите от партии и инициативните комитети в хрониките в предизборната кампания по БНТ и БНР:

1. ПП "НАЦИОНАЛНА ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРЕ"
2. ПП "НОВА ЗОРА"
3. ПП "НОВА ЕВРОПА"
4. ПП "БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕСКИ ФОРУМ"
5. ПП "НОВА СИЛА"
6. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЕКСПЕРТИ ЗА РЕГИОНИТЕ"
7. ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
8. ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"
9. КП "ОДС - ОБЩНОСТ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
10. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
11. ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
12. ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"
13. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ"
14. ПП "ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"
15. Алексей Илиев Петров - кандидат за президент
Николай Личков Георгиев - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
16. Венцислав Йорданов Йосифов - кандидат за президент
Емилиян Крумов Димитров - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
17. ПП "КАУЗА БЪЛГАРИЯ"
18. ПП ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
19. ПП "ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
20. ПП "ОБЕДИНЕНИЕ ДОСТОЙНА БЪЛГАРИЯ"
21. ПП "БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
22. Меглена Щилиянова Кунева - кандидат за президент
Любомир Христов Христов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
23. ПП "ВОТ КОНСЕРВАТОРИ"
24. Димитър Демиров Куцаров - кандидат за президент
Камелия Кирилова Тодорова - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
25. ПП "ЛИДЕР"
26. ПП "ПОЛИТИЧЕСКИ КЛУБ "ТРАКИЯ"
27. ПП "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ"
28. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО"
29. ПП "СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"
30. ПП "ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ - НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО"
31. ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"
32. ПП "ПАРТИЯ НА ЛИБЕРАЛНАТА АЛТЕРНАТИВА И МИРА"
33. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
34. ПП "АТАКА"
35. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ"
36. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
37. ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
38. ПП "БУРГАС"
39. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
40. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
41. ПП „ЛИБЕРАЛЕН АЛИАНС"
42. ПП "Политическо движение ЕВРОРОМА"
43. Николай Кирилов Василев - кандидат за президент
Владимир Емил Савов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
44. ПП "ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ"
45. ПП "ГЕРБ"
46. ПП "КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ"
47. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД"
48. ПП "ДВИЖЕНИЕ "СВОБОДЕН ИЗБОР"
49. ПП "СОЛИДАРНОСТ"
50. ПП "ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"
51. ПП "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Българските лейбъристи"
52. ПП "ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН"
53. ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
54. ПП "НОВОТО ВРЕМЕ"
55. ПП "РАДИКАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ В БЪЛГАРИЯ"
56. ПП "МОРЕ"
57. ПП "БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА"
58. ПП "ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД"
59. ПП "БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ"
60. ПП "ДРОМ"
61. ПП "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"
62. Светослав Емилов Витков - кандидат за президент
Венцислав Емилов Мицов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
63. ПП "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ"
64. ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"
65. ПП "СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ"
66. ПП "ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ"
67. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СПАСЕНИЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО"
68. ПП „БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ"
69. ПП „ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ"
70. КП "СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ" - СДС, Обединени Земеделци, ДП, Движение Гергьовден, ССД, БДС "Радикали", БДФ
71. ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"
72. ПП "ОТЕЧЕСТВО"
73. ПП "БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ"
74. ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"
75. ПП "ПОЛИТИЧЕСКИ КЛУБ "ЕКОГЛАСНОСТ"
76. ПП ЕСИ
77. ПП "БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНО-РАДИКАЛНА ПАРТИЯ"
78. ПП "ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ"

ІV. Обявява следната поредност за представяне на партиите, коалициите от партии и инициативните комитети в диспутите в предизборната кампания по БНТ и БНР:

1. ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
2. ПП "НАЦИОНАЛНА ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРЕ"
3. ПП "БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕСКИ ФОРУМ"
4. ПП "ВОТ КОНСЕРВАТОРИ"
5. КП "ОДС - ОБЩНОСТ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
6. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
7. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
8. ПП "Политическо движение ЕВРОРОМА"
9. ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"
10. ПП ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
11. ПП "КАУЗА БЪЛГАРИЯ"
12. ПП "БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА"
13. ПП "ОБЕДИНЕН БЛОК НА ТРУДА Българските лейбъристи"
14. ПП "НОВОТО ВРЕМЕ"
15. Алексей Илиев Петров - кандидат за президент
Николай Личков Георгиев - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
16. ПП "ГЕРБ"
17. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД"
18. ПП "ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД"
19. ПП "БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНО-РАДИКАЛНА ПАРТИЯ"
20. ПП "СОЛИДАРНОСТ"
21. ПП "ДВИЖЕНИЕ "СВОБОДЕН ИЗБОР"
22. ПП "ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ"
23. ПП "МОРЕ"
24. ПП "ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
25. ПП "БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ"
26. Димитър Демиров Куцаров - кандидат за президент
Камелия Кирилова Тодорова - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
27. ПП "АТАКА"
28. ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
29. ПП "БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
30. ПП "КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ"
31. ПП "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"
32. ПП "ЛИБЕРАЛЕН АЛИАНС"
33. ПП "ДРОМ"
34. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ"
35. ПП "ОБЕДИНЕНИЕ ДОСТОЙНА БЪЛГАРИЯ"
36. Венцислав Йорданов Йосифов - кандидат за президент
Емилиян Крумов Димитров - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
37. ПП "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ"
38. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
39. ПП ЕСИ
40. КП "СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ" - СДС, Обединени Земеделци, ДП, Движение Гергьовден, ССД, БДС "Радикали", БДФ
41. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СПАСЕНИЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО"
42. ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО"
43. ПП "НОВА ЕВРОПА"
44. ПП "БУРГАС"
45. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
46. ПП "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ"
47. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ"
48. ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
49. ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
Николай Кирилов Василев - кандидат за президент
Владимир Емил Савов - кандидат за вицепрезидент
50. ПП "РАДИКАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ В БЪЛГАРИЯ"
51. ПП "БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ"
52. Меглена Щилиянова Кунева - кандидат за президент
Любомир Христов Христов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
53. ПП "ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН"
54. ПП "СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ"
55. ПП "ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ"
56. ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"
57. ПП "ПАРТИЯ НА ЛИБЕРАЛНАТА АЛТЕРНАТИВА И МИРА"
58. ПП "ОТЕЧЕСТВО"
59. ПП "ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА"
60. ПП "БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ"
61. ПП "ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ"
62. ПП "ЗЕЛЕНИТЕ"
63. Светослав Емилов Витков - кандидат за президент
Венцислав Емилов Мицов - кандидат за вицепрезидент
ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ
64. ПП "БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
65. ПП "ЛИДЕР"
66. ПП "ПОЛИТИЧЕСКИ КЛУБ "ТРАКИЯ"
67. ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ"
68. ПП "ДВИЖЕНИЕ ЕКСПЕРТИ ЗА РЕГИОНИТЕ"
69. ПП "НОВА ЗОРА"
70. ПП "ВЯРА МОРАЛ РОДОЛЮБИЕ ОТГОВОРНОСТ - НАЦИОНАЛЕН ИДЕАЛ ЗА ЕДИНСТВО"
71. ПП "НОВА СИЛА"
72. ПП "ПОЛИТИЧЕСКИ КЛУБ "ЕКОГЛАСНОСТ"
73. ПП "ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ"
74. ПП "СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА"
75. ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
76. ПП "ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ"
77. ПП "СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"
78. ПП "ДЕМОКРАТИ ЗА СИЛНА БЪЛГАРИЯ"

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимира Медарова

СЕКРЕТАР:
Севинч Солакова

 

 

* Публикувано на

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 1820-МИ / 28.05.2020

    относно: предложение до президента на Република България за насрочване на частичен избор за кмет на кметство Житница, община Добричка, област Добрич

  • № 1819-МИ / 28.05.2020

    относно: жалба от Стефан Димитров Петков – представляващ МК „Ние, гражданите“, срещу решение № 273-МИ от 18.05.2020 г. на Общинска избирателна комисия – Плевен

  • № 1818-МИ / 28.05.2020

    относно: промяна в състава на ОИК – Костенец, Софийска област

  • всички решения