Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 4380-НС
София, 1 март 2017 г.

ОТНОСНО: искане да бъдат регистрирани като международни наблюдатели представители от Парламентарната асамблея на Съвета на Европа (ПАСЕ) за участие в изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

Постъпило е писмо по електронната поща на ЦИК от Министерството на външните работи с вх. № НС-04-01-41 от 01.03.2017 г. с искане да бъдат регистрирани като международни наблюдатели представители на Парламентарната асамблея на Съвета на Европа (ПАСЕ) за участие в изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

На основание чл. 57, ал. 1, т. 14, чл. 112, ал. 1, т. 2, ал. 5, 6 и 8 от Изборния кодекс и Решение № 4161-НС от 31 януари 2017 г. на ЦИК Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

РЕГИСТРИРА като международни наблюдатели в изборите за народни представители на 26 март 2017 г. следните лица:

 

1.

Мари-Кристин Дальоз (Marie-Christine DALLOZ)

Франция

2.

Никол Дюрантон (Nicole DURANTON)

Франция

3.

Дуарче Маркес (Duarte MARQUES)

Португалия

4.

Кестутис Масиулис (Kestutis MASIULIS)

Литва

5.

Ясен Месич (Jasen MESIC)

Хърватия

6.

Ронан Малън (Ronan MULLEN)

Ирландия

7.

Егидиус Вареикис (Egidijus VAREIKIS)

Литва

8.

Хосе Сепеда (Jose CEPEDA)

Испания

9.

Ан-Ивон Льо Ден (Anne-Yvonne LE DAIN)

Франция

10.

Луис Алберто Орелана (Luis Alberto ORELLANA)

Италия

11.

Идалиа Серайьо (Idalia SERRAO)

Португалия

12.

Предраг Секулич (Predrag SEKULl)

Черна гора

13.

Гордан Марас (Gordan MARAS)

Хърватия

14.

Паоло Корсини (Paolo CORSINI)

Италия

15.

Димитри Цикитишвили (Dimitri TSKITISHVILI)

Грузия

16.

Рената Дескоска (Renata DESKOSKA)

Република Македония

17.

Суат Йонал (Suat ONAL)

Турция

18.

Шерил Гилън (Cheryl GILLAN)

Великобритания

19.

Нино Гогуадзе (Nino GOGUADZE)

Грузия

20.

Джон Хауел (John HOWELL)

Великобритания

21.

Ярослав Обремски (Jaroslaw OBREMSKI)

Полша

22.

Олена Сотник (Olena SOTNYK)

Украйна

23.

Март ван де Вен (Mart van de VEN)

Холандия

24.

Алфред Xeap (Alfred HEER)

Швейцария

25.

Матиаш Ханжек (Matjaz HANZEK)

Словения

26.

Жолт Немет (Zsolt NEMETH)

Унгария

27.

Франк Швабе (Franck SCHWABE)

Германия

28.

Ейрик Хьолмьойвик (Eirik HOLM0YVIK)

Норвегия

29.

Шемавон Шахбазиан (Chemavon Chahbazian)

Франция

30.

Даниел Гасл (Daniele Gastl)

Франция

31.

Гаел Мартен-Микалеф (Gael Martin-Micallef)

Франция

 

Регистрираните наблюдатели да се впишат в публичния регистър.

На регистрираните наблюдатели да се издадат удостоверения.


Председател: Ивилина Алексиева

Секретар: Севинч Солакова

* Публикувано на

Календар

Решения

  • № 1018 / 24.11.2021

    относно: предоставяне на достъп до обществена информация

  • № 1017-ЗДОИ / 24.11.2021

    относно: предоставяне на достъп до обществена информация

  • № 1016-МИ / 23.11.2021

    относно: предложение до президента на Република България за насрочване на частичен избор за кмет на кметство Тича, община Котел, област Сливен

  • всички решения