Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 4156
София, 13 март 2025 г.

ОТНОСНО: откриване на обществена поръчка с предмет: „Периодична доставка на канцеларски материали, офис принадлежности и тонери за принтери за нуждите на Централната избирателна комисия“ с три обособени позиции

На основание чл. 20, ал. 3, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП) Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

ОТКРИВА обществена поръчка „събиране на оферти с обява“ по реда на чл. 20, ал. 3, т. 2 ЗОП с предмет: „Периодична доставка на канцеларски материали, офис принадлежности и тонери за принтери за нуждите на Централната избирателна комисия“ с три обособени позиции:

Обособена позиция № 1: „Доставка на канцеларски материали и офис принадлежности“;

Обособена позиция № 2: „Доставка на канцеларски материали, включени в списъка по чл. 12, ал. 1, т. 1 ЗОП“;

Обособена позиция № 3: „Доставка на тонери за принтери“.

1. Предметът на обществената поръчка включва периодична доставка на канцеларски материали, офис принадлежности и тонери за принтери за нуждите на Централната избирателна комисия за срок от 12 месеца.

2. Обект на обществената поръчка е предоставянето на услуга по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 3 ЗОП.

3. Кандидатите могат да подават една оферта по всяка една обособена позиция.

3.1. Максималната прогнозна стойност за срок от 12 месеца, определена в резултат на проведени пазарни проучвания по реда на чл. 21, ал. 2 ЗОП, е 87 797,00 лева без вкл. ДДС, или 105 356,40 лева с вкл. ДДС.

3.2. Прогнозната стойност за всяка обособена позиция е:

За обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали и офис принадлежности“ – 16 522,00 (шестнадесет хиляди петстотин двадесет и два) лева без вкл. ДДС и опция „допълнителни доставки“ – 2000 (две хиляди) лева.

За обособена позиция № 2 „Доставка на канцеларски материали, включени в списъка по чл. 12, ал. 1, т. 1 от Закона за обществените поръчки“ – 6649,00 (шест хиляди шестстотин четиридесет и девет) лева без вкл. ДДС и опция „допълнителни доставки“ – 1000 (хиляда) лева.

За обособена позиция № 3 „Доставка на тонери за принтери“ – 58 626,00 (петдесет и осем хиляди шестстотин двадесет и шест) лева без вкл. ДДС и опция „допълнителни доставки“ – 3000 (три хиляди) лева.

4. Срок за изпълнение на договора 12 месеца.

5. Критерият, по който ще се извърши оценяването на офертите, е „икономически най-изгодна оферта – най-ниска цена“.

6. На основание чл. 187, ал. 2 ЗОП при провеждане на процедурата се допуска оценка на техническите и ценовите предложения на участниците преди разглеждане на документите за съответствие с критериите за подбор.

7. Одобрява документацията за обществената поръчка.

8. Определя за отговорни длъжностни лица: Нели Тодорова – юрисконсулт и Мерлин Мехмедова – експерт-юрист в звено „Правна дейност“ в дирекция „Администрация“ на ЦИК.

Възлага на отговорните длъжностни лица:

  • да създадат обществената поръчка в Централизираната автоматизирана информационна система „Електронни обществени поръчки“;
  • да осъществяват дейностите, свързани с провеждането на обществената поръчка.

Председател: Камелия Нейкова

Зам.-председател: Емил Войнов

ЕС/НТ


* Публикувано на

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930 

Решения

  • № 4903-МИ / 04.06.2026

    относно: промяна в състава на ОИК – Минерални бани, област Хасково

  • № 4902-МИ / 04.06.2026

    относно: жалба от М. А. срещу решение № 128-МИ от 01.06.2026 г. на ОИК – Невестино

  • № 4901-НС / 04.06.2026

    относно: обявяване на Галя Стоянова Василева за народен представител във Втори изборен район – Бургаски, в 52-то Народно събрание

  • всички решения