Централна Избирателна Комисия
РЕШЕНИЕ
№ 3735-НР
София, 5 октомври 2016 г.
ОТНОСНО: определяне чрез жребий на реда за представяне на участниците в информационно-разяснителната кампания за националния референдум на 6 ноември 2016 г. в програмите на БНТ и БНР
На основание чл. 16, ал. 1 и § 2 от ПЗР на Закона за пряко участие на гражданите в държавната власт и местното самоуправление във връзка с чл. 192 от Изборния кодекс и в изпълнение на Решение № 3599-НР от 22 септември 2016 г., на 5 октомври 2016 г., в 11,30 ч., в сградата на Народното събрание на пл. „Княз Александър I” № 1, официален вход откъм източно крило, Централната избирателна комисия проведе жребий за определяне чрез жребий на реда за представяне на участниците в информационно-разяснителната кампания за националния референдум на 6 ноември 2016 г. в програмите на БНТ и БНР. След проведения жребий Централната избирателна комисия
Р Е Ш И:
І. Обявява следната поредност за представяне на участниците в информационно-разяснителната кампания в клиповете и другите форми в програмите на БНТ и БНР:
1 |
ИК Представляван от Светлана Митова Стоянова |
2 |
ИК Представляван от Станислав Тодоров Трифонов |
3 |
ИК Представляван от Росица Любенова Кирова |
4 |
ИК Представляван от Нестор Иванов Мильов |
5 |
ИК Представляван от Ангел Иванов Гаджев |
6 |
коалиция „Обединени земеделци, РДП и БСДП“ |
7 |
коалиция „КАЛФИН-ПРЕЗИДЕНТ“ |
8 |
коалиция „ПП Движение 21 – ПП НДСВ“ |
9 |
партия „СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА“ |
10 |
партия „НОВА АЛТЕРНАТИВА“ |
11 |
партия „БАЛКАНСКА ДЕМОКРАТИЧНА ЛИГА“ |
12 |
партия „Движение за радикална промяна Българската пролет“ |
13 |
партия „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА“ |
14 |
партия „БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ“ |
15 |
партия „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ“ |
16 |
партия „СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ“ |
17 |
партия „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“ |
18 |
ИК Представляван от Николай Събев Михайлов |
19 |
ИК Представляван от Светозар Стоянов Съев |
20 |
ИК Представляван от Александър Димитров Димитров |
21 |
ИК Представляван от Стефан Александров Алексиев |
22 |
ИК Представляван от Каролина Бойчева Цампарова |
23 |
ИК Представляван от Биляна Генчева Колева |
24 |
ИК Представляван от Пламен Трифонов Христов |
25 |
ИК Представляван от Наташа Димитрова Димитрова |
26 |
ИК Представляван от Валери Василев Венков |
27 |
ИК Представляван от Петър Илиянов Кичашки |
28 |
ИК Представляван от Надка Бориславова Готева |
29 |
ИК Представляван от Николай Иванов Драганов |
30 |
ИК Представляван от Красимира Димитрова Найденова |
31 |
ИК Представляван от Станислав Иванов Косаков |
32 |
ИК Представляван от Румен Асенов Маринов |
33 |
ИК Представляван от Димитър Николов Митов |
34 |
ИК Представляван от Светослав Щерев Николов |
ІІ. Обявява следната поредност за представяне на участниците в информационно-разяснителната кампания в диспутите в програмите по БНТ и БНР:
1 |
ИК Представляван от Валери Василев Венков |
2 |
ИК Представляван от Петър Илиянов Кичашки |
3 |
ИК Представляван от Наташа Димитрова Димитрова |
4 |
ИК Представляван от Биляна Генчева Колева |
5 |
ИК Представляван от Каролина Бойчева Цампарова |
6 |
ИК Представляван от Стефан Александров Алексиев |
7 |
ИК Представляван от Александър Димитров Димитров |
8 |
ИК Представляван от Светослав Щерев Николов |
9 |
ИК Представляван от Димитър Николов Митов |
10 |
партия „БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ“ |
11 |
ИК Представляван от Красимира Димитрова Найденова |
12 |
партия „СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ“ |
13 |
партия „СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА“ |
14 |
партия „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ“ |
15 |
партия „НОВА АЛТЕРНАТИВА“ |
16 |
партия „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА“ |
17 |
ИК Представляван от Ангел Иванов Гаджев |
18 |
ИК Представляван от Нестор Иванов Мильов |
19 |
ИК Представляван от Надка Бориславова Готева |
20 |
ИК Представляван от Румен Асенов Маринов |
21 |
ИК Представляван от Станислав Иванов Косаков |
22 |
ИК Представляван от Росица Любенова Кирова |
23 |
ИК Представляван от Станислав Тодоров Трифонов |
24 |
ИК Представляван от Николай Иванов Драганов |
25 |
ИК Представляван от Пламен Трифонов Христов |
26 |
ИК Представляван от Светлана Митова Стоянова |
27 |
ИК Представляван от Светозар Стоянов Съев |
28 |
партия „БАЛКАНСКА ДЕМОКРАТИЧНА ЛИГА“ |
29 |
партия „Движение за радикална промяна Българската пролет“ |
30 |
коалиция „ПП Движение 21 – ПП НДСВ“ |
31 |
коалиция „КАЛФИН-ПРЕЗИДЕНТ“ |
32 |
коалиция „Обединени земеделци, РДП и БСДП“ |
33 |
партия „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“ |
34 |
ИК Представляван от Николай Събев Михайлов |
Решението подлежи на обжалване пред Върховния административен съд чрез Централната избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.
Председател: Ивилина Алексиева
Секретар: Севинч Солакова
* Публикувано на
относно: промени в състава на ОИК – Пловдив, област Пловдив
относно: промени в състава на ОИК – Разлог, област Благоевград
относно: промяна в състава на ОИК – Сопот, област Пловдив