Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 2535-НС
София, 6 май 2013 г.

ОТНОСНО: искане да бъдат регистрирани като международни наблюдатели представители на Партията на европейските социалисти (ПЕС) за изборите за народни представители на 12 май 2013 г.

Постъпило е писмо от Министерството на външните работи с вх. № 1428-НС от 03.05.2013 г. с искане да бъдат регистрирани като наблюдатели представители на Партията на европейските социалисти (ПЕС) за изборите за народни представители на 12 май 2013 г. Към писмото е приложен списък с имената.

На основание чл. 26, ал. 1, т. 21б и 26, чл. 101б, § 1, т. 18, буква „а" от ДР на Изборния кодекс и Решение № 2180-НС от 20 март 2013 г. Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И: 

РЕГИСТРИРА като международни наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г. следните лица:

  1. Джонатан Греъм Милинс (Великобритания)
  2. Туро Ги (Франция)
  3. Юрген Качия (Малта)
  4. Виктор Карлос Паскуал (Великобритания)
  5. Един Требиняч (Босна и Херцеговина)
  6. Космин Витку (Румъния)
  7. Томас Майкъл Дън (Великобритания)
  8. Никола Фюрие (Франция)
  9. Давид Габор Тукер (Унгария)
  10. Терънс Конъли (Ирландия)
  11. Роел Дийкман (Холандия)
  12. Дандер ван дер Мелен (Белгия)
  13. Емануела Корсика Пиколини (Италия)
  14. Жан Франсоа Леру (Франция)
  15. Матю Кифи (Франция)
  16. Ронда Донаи (Ирландия)
  17. Хосе Лусио Гутиереш Росио (Испания)
  18. Хелем Али Хелем (Франция)
  19. Мойсес Гонсалез Диез (Испания)
  20. Сеа Седрик Ерман Винму (Франция)
  21. Матео Манфредини (Италия)
  22. Строе Стефан Корнел (Румъния)
  23. Николас Виоларис (Кипър)
  24. Матюсен Гюнтер (Белгия)
  25. Франсоа Риве (Франция)
  26. Жайон Александър Клемент (Франция)
  27. Енри Д' Амиен (Франция)
  28. Михаел Майер (Австрия)
  29. Деклерк Елоди Кристелем (Белгия)
  30. Клер Шрайбер (Франция)
  31. Науман Первез Януа (Холандия)
  32. Патрисия Никол Костадинов (Белгия)
  33. Жозеп Хуригие (Испания)
  34. Йозеф Регец (Чешка република)
  35. Дейвид Ийд (Великобритания)
  36. Павел Антонин (Чешка република)
  37. Яник Едуард Робърт Хаан (Люксембург)
  38. Робър  Уилямс Еди (Шотландия)
  39. Балаби Пошо (Швейцария)
  40. Ставрос Катсилис (Гърция)
  41. Юлиян Вернер (Германия)
  42. Анника Форстроп (Швеция)
  43. Лоренцо Д' Агостино (Италия)
  44. Стевомир Мийович (Сърбия)
  45. Анжиолина Скиберас (Малта)
  46. Фабрис Ямар (Белгия)
  47. Марк Грейлинг (Великобритания)
  48. Ребека Джейн Пакууд (Великобритания)
  49. Филиппо Гиуфрида (Италия)
  50. Алваро Имберон Сайнц (Испания)
  51. Николаос Мерцанидис (Гърция)
  52. Игнасио Паредеро Хуерта (Испания)
  53. Дебора Бриджмън (Великобритания)
  54. Едуард Майор (Франция)
  55. Матео Бианки (Италия)
  56. Жан Луис Диечи (Франция)
  57. Куентин Гуильомен (Франция)
  58. Хю Бакстър (Ирландия)
  59. Енгелаге Торстен (Австрия)
  60. Елза Фуркро (Франция)
  61. Андреас Херман (Германия)
  62. Ги Вербакел (Белгия)
  63. Донъл Лайънс (Ирландия)
  64. Морийн Хик (Великобритания)
  65. Хавиер Суарез (Испания)
  66. Матео Пуглиесе (Италия)
  67. Барзан Фарай (Франция)
  68. Джордже Чичович (Сърбия)
  69. Йован Йовчич (Сърбия)
  70. Реми Даниел (Франция)
  71. Арсан Далвин (Швеция)
  72. Мария Лаура Формисано (Белгия)
  73. Франчиско Авила (Италия)
  74. Павлос Папанастасио (Гърция)
  75. Карл Пер Магнус Висен (Швеция)
  76. Карлос Карнисеро Урабайен (Испания)
  77. Манфредо Мангано (Италия)
  78. Джанмарко Даниеле (Италия)
  79. Хадли Робъртс (Великобритания)
  80. Саид Кохар (Франция)
  81. Куентин Гийом Киш (Франция)
  82. Рожие Мори Денекин (Белгия)
  83. Лаура Казузкели (Италия)
  84. Мари-Роз Лопес Бонвал (Франция)
  85. Невьо Кристиан (Франция)
  86. Емануел Фауре (Германия)
  87. Бономо Дюфур Рафаел (Франция)
  88. Антон Оресте Суарез (Испания)
  89. Валери Кюседу (Италия)
  90. Ален Габриел Лош (Франция)
  91. Бьорнвал Герт Ингвер (Швеция)
  92. Янсон Ларс-Ове (Швеция)
  93. Герхард Фридрих Гулднер (Германия)
  94. Куентин Байон (Франция)
  95. Санела Мустафич (Босна и Херцеговина)
  96. Зебир Фатма-Зора (Франция)
  97. Омер Екен (Турция)
  98. Кристиан Кастаня (Франция)
  99. Фредерика Дегли Еспости (Италия)
  100. Сара Жозефин Хермансон (Швеция)
  101. Торстен Андесон Бернстром (Швеция)
  102. Абелт Георг Теодор Герт (Швеция)
  103. Елза Мария Шарлоте Свенсон (Швеция)
  104. Чарлс Микаел Какетто (Швеция)
  105. Тео Рикард Калдвел (Швеция).

 

Регистрираните наблюдатели да се впишат в електронния регистър.

На регистрираните наблюдатели да се издадат удостоверения.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Красимира Медарова

СЕКРЕТАР:

Севинч Солакова


* Публикувано на

Календар

Решения

  • № 1152-МИ / 19.05.2022

    относно: промяна в състава на ОИК – Тунджа, област Ямбол

  • № 1151-МИ / 19.05.2022

    относно: приложимите решения на Централната избирателна комисия при произвеждане на частични избори за кметове на 3 юли 2022 г.

  • № 1150-МИ / 17.05.2022

    относно: промяна в състава на ОИК – Разлог, област Благоевград

  • всички решения