Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 2533-НС
София, 06.05.2013

ОТНОСНО: искане да бъдат регистрирани като международни наблюдатели краткосрочни наблюдатели на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа (OSCE)/Бюрото за демократични институции и права на човека (ODIHR) за изборите за народни представители на 12 май 2013 г.

Постъпили са писма от Министерството на външните работи с вх. № 1428-НС от 03.05.2013 г. и № 1454-НС от 06.05.2013 г.с искане да бъдат регистрирани като наблюдатели краткосрочни наблюдатели на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа (OSCE)/Бюрото за демократични институции и права на човека (ODIHR) за изборите за народни представители на 12 май 2013 г. Към писмото е приложен списък с имената.

На основание чл. 26, ал. 1, т. 21б и 26, чл. 101б, § 1, т. 18, буква „а" от ДР на Изборния кодекс и Решение № 2180-НС от 20 март 2013 г. Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

РЕГИСТРИРА като международни наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г. следните лица:

  1. Хамик Мартиросян (Армения)
  2. Арман Ховханисян (Армения)
  3. Гунай Асадли (Азербайджан)
  4. Нармин Рахимли (Азербайджан)
  5. Дария Спаткаи (Беларус)
  6. Дмитри Шчепачничев (Беларус)
  7. Сашко Ташулов (Македония)
  8. Венко Поповски (Македония)
  9. Вячеслав Бербека (Молдова)
  10. Наталия Юрас (Молдова)
  11. Иван Томис (Черна гора)
  12. Вана Войнович (Черна гора)
  13. Филип Пежович (Черна гора)
  14. Мария Вукмирович (Сърбия)
  15. Марко Самарджия (Сърбия)
  16. Зорица Войнович (Сърбия)
  17. Андреас Алсой (Дания)
  18. Стеен Хинриксен (Дания)
  19. Мадс Хюсгаард (Дания)
  20. Маргрете Лингс Мортенсен (Дания)
  21. Метте Тайлман Нийлсен (Дания)
  22. Лене Тибйерг Шаке (Дания)
  23. Меелис Тиигимай (Естония)
  24. Ханс Вулф Бартелс (Германия)
  25. Щефан Беринг (Германия)
  26. Маркус Бьоеме (Германия)
  27. Ролф Бьоенке (Германия)
  28. Петра Борнхьофт (Германия)
  29. Анели Катрин Кох (Германия)
  30. Регина Кордес Ларсон (Германия)
  31. Йенс Гуцики (Германия)
  32. Райнхард Хесе (Германия)
  33. Клаудия Хьохст (Германия)
  34. Райнер Клефел (Германия)
  35. Йенс Крайбаум (Германия)
  36. Доротея Люке (Германия)
  37. Корд-Хенрик Мюлер (Германия)
  38. Райнер Оттер (Германия)
  39. Клаудия Пройсер (Германия)
  40. Ханс-Хайнрих Риизер (Германия)
  41. Инго Ширмайер (Германия)
  42. Ролф Петер Швийдрцик-Кройтер (Германия)
  43. Дженифър Зеел (Германия)
  44. Филип Зайдел (Германия)
  45. Клара Зайц (Германия)
  46. Мария Изабел Куеста (Испания)
  47. Лаура Луиза Хуиси Санчо (Испания)
  48. Рубен Руиз Рамас (Испания)
  49. Севил Юзгюр Бедик (Турция)
  50. Катрин Кашнер (САЩ)
  51. Дж. Брус Кларк (САЩ)
  52. Дейвид Кук (САЩ)
  53. Матю Даулинг (САЩ)
  54. Андре Ясе (САЩ)
  55. Илижия Левиен (САЩ)
  56. Лия Локерт (САЩ)
  57. Мерианн Махейви (САЩ)
  58. Дарнел Мейсън (САЩ)
  59. Джонатан Маккаскил (САЩ)
  60. Филип Макмеън (САЩ)
  61. Жоузеф Майер (САЩ)
  62. Върнон Нелсън (САЩ)
  63. Маргарет О, Шиа (САЩ)
  64. Анн Пескоу (САЩ)
  65. Олга Прохорова (САЩ)
  66. Мерилин Стемплер (САЩ)
  67. Антоан Терар (САЩ)
  68. Тоува Уонг (САЩ)
  69. Дритан Зела (САЩ)
  70. Патрик Харви (САЩ)
  71. Трейси Торнтън (САЩ)
  72. Катарина Бъс (Холандия)
  73. Марджолайн Асенврок (Холандия)
  74. Рикко Ферийхсер (Холандия)
  75. Жанет Ферийхсер (Холандия)
  76. Матиас Крефиър (Белгия)
  77. Сухейби Руми Юнал (Турция)
  78. Синан Зерен (Турция)
  79. Степанка Ненадич (Хърватия)
  80. Александър Велан (Хърватия)

Регистрираните наблюдатели да се впишат в електронния регистър.

На регистрираните наблюдатели да се издадат удостоверения.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Красимира Медарова

СЕКРЕТАР:

Севинч Солакова

* Публикувано на

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 1833-МИ / 07.07.2020

    относно: утвърждаване образци на изборни книжа за произвеждане на нови и частични избори за общински съветници и за кметове

  • № 1832 / 02.07.2020

    относно: изменение и допълнение на Правилника за организацията на дейността на Централната избирателна комисия, структурата и функциите на нейната администрация

  • № 1831-МИ / 25.06.2020

    относно: промяна в състава на ОИК – Своге, Софийска област

  • всички решения