Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 2507-НС
София, 29 април 2013 г.

ОТНОСНО: назначаване съставите на секционните избирателни комисии извън страната за гласуване в изборите за народни представители на 12 май 2013 г.

На основание чл. 26, ал. 1, т. 5, чл. 37 и 38 от Изборния кодекс, Решение № 2444-НС от 18.04.2013 г. на ЦИК, писмо № 1332-НС от 29.04.2013 г. на Министерството на външните работи, протокол от проведени консултации при заместник-министъра на външните работи, оправомощен от министъра на външните работи, от 24.04.2013 г., и при постигнато съгласие за съставите на СИК извън страната за гласуване в изборите за народни представители на 12 май 2013 г. Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И :

І. НАЗНАЧАВА съставите на секционните избирателни комисии извън страната за гласуване в изборите за народни представители на 12 май 2013 г., както следва:

1. Секционна избирателна комисия № 320100001, Австралия, Канбера - 5 членовеа

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пламен Бончев Чуканов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Камен Петров Куцаров
СЕКРЕТАР: Елена Христова Стефанова
ЧЛЕНОВЕ: Мария Димитрова Клинчарова-Заркова
  Даниела Василева Мирчева

 

2. Секционна избирателна комисия № 320200002, Австрия, Виена - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александър Йорданов Илиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александра Алексиева Йолова
СЕКРЕТАР: Мария Димитрова Маврова
ЧЛЕНОВЕ: Магдалена Руменова Янева
  Анна Костадинова Стойнова
  Северел Пасков Първанов
  Огнемир Ефтимов Стоименов

 

3. Секционна избирателна комисия № 320300003, Азербайджан, Баку - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ясен Руменов Томов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Златка Цветанова Чардакова
СЕКРЕТАР: Асен Петров Янчев
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Росица Христова Милчева

 

4. Секционна избирателна комисия № 320400004, Албания, Тирана- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гентиян Хаджи Пируши
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Стойнева Енева
СЕКРЕТАР: София Илиева Попова-Карапетрова
ЧЛЕНОВЕ: Христо Маринов Йовчевски
  Стефка Милчева Димитрова-Величкова

 

5. Секционна избирателна комисия № 320500005, Аржентина, Буенос Айрес - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ружка Митева Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоян Михайлов Михайлов
СЕКРЕТАР: Иван Дамянов Цанков
ЧЛЕНОВЕ: Снежана Емилова Кръстева
  Иван Димитров Иванов

 

6. Секционна избирателна комисия № 320600006, Афганистан, Кабул - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Иванов Русев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лъчезар Димитров Момчилов
СЕКРЕТАР: Вилиана Димитрова Янкова
ЧЛЕНОВЕ: Георги Младенов Цветков
  Марина Константинова Гарнизова

 

7. Секционна избирателна комисия № 320600007, Афганистан, Кандахар - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ненчо Велков Ненчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илия Георгиев Налбантов
СЕКРЕТАР: Ростислав Василев Карамфилов
ЧЛЕНОВЕ: Траян Красимиров Петров
  Дончо Радоев Атанасов

 

8. Секционна избирателна комисия № 320700008, Белгия, Антверпен - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дончо Илиев Миленов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Емилов Шабански
СЕКРЕТАР: Дженгиз Фами Хаджиюсеин
ЧЛЕНОВЕ: Върбинка Върбанова Бахчеванова
  Милена Валентинова Джоргова

 

9. Секционна избирателна комисия № 320700009, Белгия, Брюксел І - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анастасия Руменова Велева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Есин Хидаетова Елиманова
СЕКРЕТАР: Екатерина Светославова Дончева
ЧЛЕНОВЕ: Екатерина Карамфилова
  Севинч Ариф Хасан
  Руслан Василев Стоянов
  .............................

 

10. Секционна избирателна комисия № 320700010, Белгия, Брюксел ІІ - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Алекси Григоров Костадинов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Горан Георгиев Готев
СЕКРЕТАР: Елина Скарбю
ЧЛЕНОВЕ: Валери Тодоров Найденов
  Елис Рейханова Хюсменова
  Калинка Василева Плачкова
  .............................

 

11. Секционна избирателна комисия № 320700011, Белгия, Гент - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Красимиров Асенов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Али Мурад Али
СЕКРЕТАР: Джевдет Азис Сали
ЧЛЕНОВЕ: Любомира Владимирова Каралеева
  Димитър Александров Станчев

 

12. Секционна избирателна комисия № 320800012, Босна и Херцеговина, Сараево - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Георгиев Стратиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венцислав Дончев Стоянов
СЕКРЕТАР: Цветелина Иванова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Николета Чавдарова Димова
  Станислав Аспарухов Късльовски

 

13. Секционна избирателна комисия № 320900013, Великобритания, Абърдийн - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светослав Давидов Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венелин Александров Ганков
СЕКРЕТАР: Таня Романова Рудева
ЧЛЕНОВЕ: Мариам Ивайлова Давидкова
  Тодор Божинов Давчев

 

14. Секционна избирателна комисия № 320900014, Великобритания, Бирмингам - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милица Атанасова Капричева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велислав Илков Велев
СЕКРЕТАР: Райна Крумова Коемджиева
ЧЛЕНОВЕ: Елена Валентинова Андонова
  Наташa Томова Дикова- Бартон

 

15. Секционна избирателна комисия № 320900015, Великобритания, Глазгоу - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Николаев Банков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Борисов Кръстев
СЕКРЕТАР: Анелия Стоянова Петкова
ЧЛЕНОВЕ: Петя Диманова Киндалова
  Радко Олег Котев

 

16. Секционна избирателна комисия № 320900016, Великобритания, Единбург - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежина Георгиева Маринова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стоян Светославов Славчев
СЕКРЕТАР: Марлена Божидарова Баджова
ЧЛЕНОВЕ: Цветин Любомиров Спасов
  Милица Яворова Янева

 

17. Секционна избирателна комисия № 320900017, Великобритания, Колчестер - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христина Костадинова Камбурова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анна Йорданова Артарска
СЕКРЕТАР: Кристина Славова Първанова
ЧЛЕНОВЕ: Миглена Здравкова Младенова-Симеонова
  Мая Георгиева Нешева

 

18. Секционна избирателна комисия № 320900018, Великобритания, Лондон 1 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бранислав Венциславов Диков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Константинов Хаджиев
СЕКРЕТАР: Струмен Кирилов Паунов
ЧЛЕНОВЕ: Албена Великова Димитрова
  Владимир Ивов Никифоров
  Десислава Христова Христова
  Боряна Илиева Стойнова
  Нина Михайлова Месалска
  Жанет Емилова Грозева

 

19. Секционна избирателна комисия № 320900019, Великобритания, Лондон 2 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Господинов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венелин Николов Ненчев
СЕКРЕТАР: Нора Страхилова Дерменджиева
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Милена Кръстева Везенкова
  Диляна Евтимова Евтимова
  Вероника Янкова Янкова
  Емил Василев Митърчев
  Светлана Владимирова Точкова

 

20. Секционна избирателна комисия № 320900020, Великобритания, Манчестър - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Димитрова Андонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Веселинов Павлов
СЕКРЕТАР: Георги Георгиев Гущанов
ЧЛЕНОВЕ: Атанас Борисов Спиридонов
  Александър Димитров Попов
   

 

21. Секционна избирателна комисия № 320900021, Великобритания, Норич - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сашка Тодорова Гайдарджиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Николаева Недкова
СЕКРЕТАР: Александър Георгиев Гуцев
ЧЛЕНОВЕ: Георги Иванов Стефанов
  Марин Атанасов Гайдаржиев

 

22. Секционна избирателна комисия № 320900022, Великобритания, Чатам - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дора Панайотова Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Койчева Вълова-Кирякова
СЕКРЕТАР: Тони Красимиров Ницов
ЧЛЕНОВЕ: Асен Андреев Гюнелиев
  Цвета Димитрова Созонова

 

23. Секционна избирателна комисия № 320900023, Великобритания, Честър - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоана Павлова Дивани
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Малин Велинов Месалски
СЕКРЕТАР: Стефан Георгиев Върлинков
ЧЛЕНОВЕ: Светлана Георгиева Симеонова
  Галин Стефанов Минков

 

24. Секционна избирателна комисия № 321000024, Грузия, Тбилиси - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Тодоров Попов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стилиян Вилхелмов Тарлев
СЕКРЕТАР: Лука Пенчов Юруков
ЧЛЕНОВЕ: Даша Илиева Тенева
  Мария Иванова Михайлова-Тонева

 

25. Секционна избирателна комисия № 321100025, Гърция, Александруполис - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Кирилова Георгиева-Власакиду
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Григорова Стоименова
СЕКРЕТАР: Христина Иванова Янкова- Скева
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Тодоров Иванов
  Станчо Димитров Димитров

 

26. Секционна избирателна комисия № 321100026, Гърция, Атина - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариана Милкова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христина Николова Бързанова
СЕКРЕТАР: Трифон Петков Петров
ЧЛЕНОВЕ: Руслан Белизаров Баджеков
  Георги Василев Георгиев

 

27. Секционна избирателна комисия № 321100027, Гърция, Волос - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вяра Ангелова Христова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петко Видолов Калайджийски
СЕКРЕТАР: Мариела Николова Димитрова
ЧЛЕНОВЕ: Велислава Валентинова Влахаки
  Иван Борисов Иванов

 

28. Секционна избирателна комисия № 321100028, Гърция, Йерапетра - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Руменов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Иванова Бояджиева- Гунели
СЕКРЕТАР: Георги Росенов Георгиев
ЧЛЕНОВЕ: Александър Ангелов Александров
  Митко Атанасов Манушев

 

29. Секционна избирателна комисия № 321100029, Гърция, Кавала - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веско Асенов Асенов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пантелей Мирчев Спасов
СЕКРЕТАР: Никола Димитров Петков
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Костадин Тодоров Щерев

 

30. Секционна избирателна комисия № 321100030, Гърция, Комотини - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анета Иванова Семерджиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Харизан Павлов Харизанов
СЕКРЕТАР: Спаска Велкова Чобанова
ЧЛЕНОВЕ: Марин Иванов Георгиев
  Иван Димитров Димитров

 

31. Секционна избирателна комисия № 321100031, Гърция, Родос - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислава Петрова Василева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Миланов Енчев
СЕКРЕТАР: Кольо Колев Нанков
ЧЛЕНОВЕ: Диана Колева Асенова
  Евгения Маринова Стоянова

 

32. Секционна избирателна комисия № 321100032, Гърция, Патра - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недялка Маркова Бекярова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Светославов Георгиев
СЕКРЕТАР: Анка Кирилова Мильовска
ЧЛЕНОВЕ: Пламен Атанасов Саманджиев
  Даниела Веселинова Сула
   

 

33. Секционна избирателна комисия № 321100033, Гърция, Солун - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радослава Велизарова Кафеджийска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диляна Цветанова Джуровенска-Фрагопулу
СЕКРЕТАР: Янко Димитров Димитров
ЧЛЕНОВЕ: Мария Богомилова Спасова
  .............................

 

34. Секционна избирателна комисия № 321100034, Гърция, Ханя - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Тонева Цонева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Виктор Лазаров Роснев
СЕКРЕТАР: Красимира Иванова Куцарова
ЧЛЕНОВЕ: Петър Иванов Терзиев
  Пенка Петкова Манастирска

 

35. Секционна избирателна комисия № 321200035, Дания, Копенхаген - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фикрет Юмеросман Мюмюн
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йоханес Рупен Крикорян
СЕКРЕТАР: Златина Веселинова Станкова
ЧЛЕНОВЕ: Николай Бонев Трифонов
  Юксел Касим Осман

 

36. Секционна избирателна комисия № 321200036, Дания, Олборг - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Михаил Руменов Михайлов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Стойков Стойков
СЕКРЕТАР: Иван Стефанов Павлов
ЧЛЕНОВЕ: Александър Красимиров Върбанов
  Жени Димитрова Орешкова

 

37. Секционна избирателна комисия № 321200037, Дания, Орхус - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антония Георгиева Донева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомир Руменов Цветков
СЕКРЕТАР: Михаил Стефанов Делчев
ЧЛЕНОВЕ: КАЛОЯН ЮЛИЯНОВ ДЮЛГЕРОВ
  Явор Атанасов Атанасов

 

38. Секционна избирателна комисия № 321300038, Египет, Кайро - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Васил Николаев Жечев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илия Светославов Йорданов
СЕКРЕТАР: Петър Васков Томов
ЧЛЕНОВЕ: Димитринка Стефанова Танева
  Вера Гергинова Златева

 

39. Секционна избирателна комисия № 321400039, Израел, Тел Авив- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Генов Велков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Камен Станимиров Минков
СЕКРЕТАР: Рина Леон Бакалова
ЧЛЕНОВЕ: Людмила Роберт Мефано
  Катя Борисова Кирилова

 

40. Секционна избирателна комисия № 321500040, Ирландия, Дъблин - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борислав Георгиев Найденов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симона Бориславова Драгулева
СЕКРЕТАР: Венцислава Милчова Любенова
ЧЛЕНОВЕ: Ганчо Спасов Тодоров
  Райна Илиева Аргирова

 

41. Секционна избирателна комисия № 321600041, Испания, Алкана де Енарес - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анна Манолова Ангелова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дарина Тодорова Дечева
СЕКРЕТАР: Анелия Христова Сердарова
ЧЛЕНОВЕ: Иванка Димитрова Сердарова
  Снежина Иванова Кянова

 

42. Секционна избирателна комисия № 321600042, Испания, Аранда де Дуеро - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Малин Христов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Раймонд Николов Сапарев
СЕКРЕТАР: Петко Стоянов Петков
ЧЛЕНОВЕ: Правда Василева Йорданова
  Божана Георгиева Иванова

 

43. Секционна избирателна комисия № 321600043, Испания, Барселона - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ненчо Георгиев Алексиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Иванова Танева
СЕКРЕТАР: Нели Иванова Делевска
ЧЛЕНОВЕ: Боряна Славова Янева
  .............................

 

44. Секционна избирателна комисия № 321600044, Испания, Бенидорм - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариан Апостолов Уливеров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Динева Влахова
СЕКРЕТАР: Сашка Георгиева Петрова
ЧЛЕНОВЕ: Снежа Колева Георгиева
  Силвия Димитрова Маринчева

 

45. Секционна избирателна комисия № 321600045, Испания, Валенсия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Георгиева Станимирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Марков Петров
СЕКРЕТАР: Десислава Николаева Стоянова
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Нина Руменова Любенова

 

46. Секционна избирателна комисия № 321600046, Испания, Гандия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христина Русева Драганова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Миланов Николов
СЕКРЕТАР: Ирена Станчева Катъкова
ЧЛЕНОВЕ: Даниела Руменова Манчева
  Живка Тръндева Димова

 

47. Секционна избирателна комисия № 321600047, Испания, Ел Ехидо - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Русев Русев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елеонора Кирилова Велкова
СЕКРЕТАР: Валентина Димитрова Тенева
ЧЛЕНОВЕ: Невена Милчева Спасова
  Павлина Петрова Пейкова

 

48. Секционна избирателна комисия № 321600048, Испания, Енгера - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимир Георгиев Василев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иванка Росенова Димитрова
СЕКРЕТАР: Димитър Стоянов Хаджиев
ЧЛЕНОВЕ: Руси Марианов Драганов
  Ваня Атанасова Пенчева

 

49. Секционна избирателна комисия № 321600049, Испания, Канталехо - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Димова Петкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Милков Иванов
СЕКРЕТАР: Иванка Генчева Николова
ЧЛЕНОВЕ: Борил Ценков Иванов
  Георги Иванов Георгиев

 

50. Секционна избирателна комисия № 321600050, Испания, Кастельон - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жулиета Борисова Владимирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Неделчо Борисов Пенев
СЕКРЕТАР: Богомил Георгиев Чонов
ЧЛЕНОВЕ: Стефан Иванов Киряков
  Татяна Митева Димитрова

 

51. Секционна избирателна комисия № 321600051, Испания, Колядо Вилялба - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Величка Василева Дончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Соня Николова Баждарова
СЕКРЕТАР: Деяна Димитрова Влайкова
ЧЛЕНОВЕ: Валентина Пенчова Генева
  Атанаска Николова Влайкова

 

52. Секционна избирателна комисия № 321600052, Испания, Йорет де Мар - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Димитрова Драганова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Радославова Тълпигова
СЕКРЕТАР: Петър Янакиев Ангелов
ЧЛЕНОВЕ: Христо Драганов Томов
  Стефка Георгиева Енева

 

53. Секционна избирателна комисия № 321600053, Испания, Лорка - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бистра Иванова Генова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Григорова Захариева
СЕКРЕТАР: Антон Стефанов Андонов
ЧЛЕНОВЕ: Тонка Георгиева Лекова
  Илиян Пламенов Пенчев

 

54. Секционна избирателна комисия № 321600054, Испания, Мадрид - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фронка Младенова Милешкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нели Николова Симеонава
СЕКРЕТАР: Галина Андонова Яналиева
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Фиданка Илиева Тонева

 

55. Секционна избирателна комисия № 321600055, Испания, Малага - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Петков Кречеталски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Парашкевова Парушева
СЕКРЕТАР: Таня Николова Атанасова
ЧЛЕНОВЕ: Николай Василев Василев
  Малина Бориславова Тодорова

 

56. Секционна избирателна комисия № 321600056, Испания, Местолес - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Неделчев Дянков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Миглена Георгиева Иванова
СЕКРЕТАР: Галя Василева Койчева
ЧЛЕНОВЕ: Радка Николова Младенова
  Райна Петкова Атанасова

 

57. Секционна избирателна комисия № 321600057, Испания, Мурсия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ганка Аврамова Владимирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислава Петрова Папучарова
СЕКРЕТАР: Нели Генова Аврамова
ЧЛЕНОВЕ: Румянка Маринова Славчева
  Стоянка Банева Минева

 

58. Секционна избирателна комисия № 321600058, Испания, Палма де Майорка - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Саня Валентинова Копринджийска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силва Динкова Капитанова
СЕКРЕТАР: Иван Василев Кочев
ЧЛЕНОВЕ: Яна Николаева Дочева
  Радосвета Кирилова Трифонова

 

59. Секционна избирателна комисия № 321600059, Испания, Памплона - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Максим Андреев Лавчиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валери Банков Хаджиев
СЕКРЕТАР: Малин Светланов Кастаманов
ЧЛЕНОВЕ: Боян Давидов Балджиев
  Нели Георгиева Арбалиева

 

60. Секционна избирателна комисия № 321600060, Испания, Реус - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Тодорова Илиева-Дъбова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Таня Славейкова Търкаланова
СЕКРЕТАР: Димитрина Симеонова Шопова
ЧЛЕНОВЕ: Мила Илкова Хаджиминчева
  Стефан Руменов Йорданов

 

61. Секционна избирателна комисия № 321600061, Испания, Тафая - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фатме Ахмедова Шерифова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Юлиянов Чиликов
СЕКРЕТАР: Златко Емилов Юзекчиев
ЧЛЕНОВЕ: Анастасия Любомирова Дочева
  Александър Иванов Панчев

 

62. Секционна избирателна комисия № 321600062, Испания, Торревиеха - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Василка Борисова Антонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ясен Христов Василкьов
СЕКРЕТАР: Юлия Евтимова Сергиева
ЧЛЕНОВЕ: Веселин Николов Ангелов
  Антон Станков Антонов

 

63. Секционна избирателна комисия № 321600063, Испания, Торемолинос - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марина Красимирова Тончева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветелина Стоилова Вълчанова
СЕКРЕТАР: Сашка Величкова Николова
ЧЛЕНОВЕ: Ренета Иванова Владова
  Людмила Валериева Сотирова

 

64. Секционна избирателна комисия № 321600064, Испания, Хетафе - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катерина Арсениева Павлова Стоименова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Георгиева Атанасова
СЕКРЕТАР: Боряна Василева Велева
ЧЛЕНОВЕ: Никола Атанасов Влахов
  Стоян Лазаров Грамов

 

65. Секционна избирателна комисия № 321700065, Италия, Милано - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Чавдар Кирилов Адамски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирена Николаева Тодорова
СЕКРЕТАР: Ангелина Пенева Маринчева
ЧЛЕНОВЕ:  
  Силвия Стойнева Стаменова

 

66. Секционна избирателна комисия № 321700066, Италия, Неапол - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселин Велинов Венев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Йорданов Стоев
СЕКРЕТАР: Лиляна Славейкова Биволарска
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Райна Иванова Спасова

 

67. Секционна избирателна комисия № 321700067, Италия, Рим - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ермелина Пейчева Пейчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боряна Димитрова Патева
СЕКРЕТАР: Даниела Атанасова Василева
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Християна Здравкова Макрова

 

68. Секционна избирателна комисия № 321800068, Йордания, Аман - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Олга Александрова Ковачева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евгения Иванова Мандраджиева
СЕКРЕТАР: Митко Георгиев Киров
ЧЛЕНОВЕ: Пламен Дионисиев Станев
  Ангелина Георгиева Фада

 

69. Секционна избирателна комисия № 321900069, Канада, Брамптън - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Вълчев Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Петрова Драгнева
СЕКРЕТАР: Цанка Белчева Миланова
ЧЛЕНОВЕ: Димитър Деянов Календжиев
  Цветанка Иванова Христоскова

 

70. Секционна избирателна комисия № 321900070, Канада, Монреал - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Семов Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Максим Иванов Марков
СЕКРЕТАР: Васил Величков Георгиев
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Татяна Цанова Цанова

 

71. Секционна избирателна комисия № 321900071, Канада, Отава - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Стоянова Йовева-Славчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Георгиев Петров
СЕКРЕТАР: Десислава Иванова Атанасова
ЧЛЕНОВЕ: Йоана Димитрова Манолова
  .............................

 

72. Секционна избирателна комисия № 321900072, Канада, Торонто - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тотка Маринова Чивчибашиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ваня Стефанова Попова
СЕКРЕТАР: Розмари Константин Де Мео
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Емил Александров Миланов

 

73. Секционна избирателна комисия № 322000073, Катар, Доха - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Пламенов Доровски
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симона Димитрова Петкова
СЕКРЕТАР: Антоанета Иванова Палдъмова-Тиганева
ЧЛЕНОВЕ: Пламена Иванова Илайел
  Кръстина Георгиева Косанова

 

74. Секционна избирателна комисия № 322100074, Кипър, Ларнака - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милка Цветанова Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Явор Ненчев Койнаков
СЕКРЕТАР: Нонка Василева Флориди
ЧЛЕНОВЕ: Силвия Христова Иванова
  Тодор Руменов Здравков

 

75. Секционна избирателна комисия № 322100075, Кипър, Лимасол - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Атанасов Койчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Дойчинов Благоев
СЕКРЕТАР: Аделина Георгиева Ташева
ЧЛЕНОВЕ: Силвия Димитрова Григорова
  Йордан Евстатиев Христов

 

76. Секционна избирателна комисия № 322100076, Кипър, Никозия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сабрие Билял Тахир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Генова Синабова
СЕКРЕТАР: Вергиния Петрова Вутова
ЧЛЕНОВЕ: Добрин Димитров Коев
  Надежда Трифонова Радева

 

77. Секционна избирателна комисия № 322100077, Кипър, Паралимини - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стела Георгиева Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мая Александрова Жилиева
СЕКРЕТАР: Маргарита Николова Белеганска
ЧЛЕНОВЕ: Недялка Делчева Хайдара
  Марийка Златева Василева

 

78. Секционна избирателна комисия № 322100078, Кипър, Пафос- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радослав Христов Калев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ралица Цачева Цачева
СЕКРЕТАР: Анна Веселинова Владимирова
ЧЛЕНОВЕ: Борислав Славов Делчев
  Ирина Ангелова Енева

 

79. Секционна избирателна комисия № 322100079, Кипър, Полис Хрисохус - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина Георгиева Параскева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристина Желязкова Фотева
СЕКРЕТАР: Людмила Димитрова Дамянова
ЧЛЕНОВЕ: Георги Георгиев Янчев
  Росица Димитрова Илчева

 

80. Секционна избирателна комисия № 322800080, КНР, Пекин - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кремена Тодорова Кабаиванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариета Петрова Арабаджиева де Дескалси
СЕКРЕТАР: Христо Тенев Буюклиев
ЧЛЕНОВЕ: Виктория Василева Гешева
  Ивац Цветанов Владайчев

 

81. Секционна избирателна комисия № 322300081, Корея, Сеул - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Магдалена Илиева Илиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмила Атанасова Атанасова
СЕКРЕТАР: Филип Спасов
Ашминов
ЧЛЕНОВЕ: Явор Бориславов Конов
  Цветелина Георгиева Кузманова

 

82. Секционна избирателна комисия № 322400082, Косово, Прищина - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Людмил Петров Котецов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитрина Маринова Петрова
СЕКРЕТАР: Иво Викторов Андонов
ЧЛЕНОВЕ: Атанас Димитров Михнев
  Светла Боянова Илиева

 

83. Секционна избирателна комисия № 322500083, Кувейт, Кувейт - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Димитров Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветко Кирилов Димитров
СЕКРЕТАР: Любомир Владимиров Кючуков
ЧЛЕНОВЕ: Ангел Стефанов Киров
  Ани Христова Епитропова

 

84. Секционна избирателна комисия № 322600084, Ливан, Бейрут - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Богомилов Димитров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Владимир Чавдаров Аврамов
СЕКРЕТАР: Пламен Илиев Петков
ЧЛЕНОВЕ: Николай Банов Жековски
  Надежда Ставрева Маркова

 

85. Секционна избирателна комисия № 322700085, Люксембург, Луксембург - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Георгиев Гегов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надя Михайлова Даскалова
СЕКРЕТАР: Антон Христов Христов
ЧЛЕНОВЕ: Катя Василева Василева
  Стоянка Николова Ангелова

 

86. Секционна избирателна комисия № 322800086, Македония, Битоля - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маринела Лъчезарова Петреска
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Лазарова Кулевска
СЕКРЕТАР: Марийка Василева Спасова
ЧЛЕНОВЕ: Миряна Василева
  Милан Димитриевски

 

87. Секционна избирателна комисия № 322800087, Македония, Скопие - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елена Серафимова Александрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марияна Димитрова Димитрова
СЕКРЕТАР: Павлинка Бонева Атанасова
ЧЛЕНОВЕ: Биляна Иванова Тодорова
  Ангел Димитров Банджов

 

88. Секционна избирателна комисия № 322900088, Малта, Сейнт Джулиан'с - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вълчо Стойчев Вълчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антоанета Атанасова Димитрова
СЕКРЕТАР: Стефан Николов Кончев
ЧЛЕНОВЕ: Милена Петрова Добрева
  Елвира Славейкова Стоянова-Ненкова

 

89. Секционна избирателна комисия № 323000089, Мароко, Рабат - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пенчо Христов Пенчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Володя Георгиев Статков
СЕКРЕТАР: Павлина Боянова Манова
ЧЛЕНОВЕ: Евгений Георгиев Васев
  Теодор Андрей Шевалей

 

90. Секционна избирателна комисия № 323100090, Молдова, Кишинев - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселин Христов Богданов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яна Василевна Цветкова - Александряну
СЕКРЕТАР: Виктор Георгиевич Радов
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Валериан Заболотний

 

91. Секционна избирателна комисия № 323200091, Нигерия, Абуджа - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валери Христов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Теодора Кирилова Мутафчийска
СЕКРЕТАР: Албена Станиславова Бойнова
ЧЛЕНОВЕ: Ивайло Здравков Игнатов
  Богданка Кирилова Адаму
   

 

92. Секционна избирателна комисия № 323300092, Нидерландия, Амстердам - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Назми Юмер Кадир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Иванов Панайотов
СЕКРЕТАР: Стела Валентинова Назарова
ЧЛЕНОВЕ: Маргарита Етварт Гюлиян
  Гергана Петрова Ковачева

 

93. Секционна избирателна комисия № 323300093, Нидерландия, Хага - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Янчо Георгиев Янчев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хайрула Исмаилов Мюмюнов
СЕКРЕТАР: Росица Петкова Христова
ЧЛЕНОВЕ: Тодор Веселинов Терзиев
  Манол Емилов Петров

 

94. Секционна избирателна комисия № 323400094, Норвегия, Осло - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Лъчезаров Сусанин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светла Великова Димитрова
СЕКРЕТАР: Илка Цветанова Ценкова-Димитрова
ЧЛЕНОВЕ: Петя Георгиева Стоянова
  Борислав Ивелинов Илиев

 

95. Секционна избирателна комисия № 323500095, ОАЕ, Дубай - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Розалия Захариева Попова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мариета Бориславова Спасова
СЕКРЕТАР: Иво Игнатов Зарков
ЧЛЕНОВЕ: Теменужка Димитрова Азманска
  Димо Стефанов Вълев

 

96. Секционна избирателна комисия № 323700097, Полша, Варшава - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иван Емилиянов Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боян Матей Станиславски
СЕКРЕТАР: Александър Георгиев Гаджанов
ЧЛЕНОВЕ: Ангел Стамов Ангелов
  Гражина Петкова Щерева-Дирда

 

97. Секционна избирателна комисия № 323800098, Португалия, Лисабон - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кремена Тодорова Тунева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Албена Костадинова Борисова
СЕКРЕТАР: Румяна Юлианова Давидова
ЧЛЕНОВЕ: Ваня Иванова Рашева
  Мариана Желева Сивева

 

98. Секционна избирателна комисия № 323900099, Румъния, Букурещ - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Станислав Симеонов Цеков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Чавдар Бориславов Димов
СЕКРЕТАР: Николай Николов Николов
ЧЛЕНОВЕ: Емил Герасимов Тончев
  Драгомир Василев Иванов

 

99. Секционна избирателна комисия № 324000100, Русия, Москва - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Николов Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Георгиев Георгиев
СЕКРЕТАР: Поля Вескова Рачалова
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Василка Петрова Кехайова

 

100. Секционна избирателна комисия № 324000101, Русия, Санкт Петербург - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Красимиров Панайотов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румяна Бориславова Крушовенска Кърджева
СЕКРЕТАР: Любомир Дочев Христов
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Радостина Стоянова Стоянова

 

101. Секционна избирателна комисия № 324100102, Южна Африка, Претория - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валерий Иванов Аржентински
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Кръстев Радкев
СЕКРЕТАР: Йонко Веселинов Иванов
ЧЛЕНОВЕ: Николай Кънчев Субашов
  Ваня Илиянова Илиева-Смит

 

102. Секционна избирателна комисия № 324200103, САЩ, Атланта - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Димитров Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Георгиева Александрова
СЕКРЕТАР: Здравчо Евдокимов Станев
ЧЛЕНОВЕ: Емил Милков Мутафчиев
  Мариана Кирилова Стайкова

 

103. Секционна избирателна комисия № 324200104, САЩ, Бостън - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Надежда Кирилова Стоянова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боян Недялков Белев
СЕКРЕТАР: Велин Костадинов Николов
ЧЛЕНОВЕ: Нeвена Димитрова Ангелова
  Йоана Ивайлова Кузмова

 

104. Секционна избирателна комисия № 324200105, САЩ, Вашингтон - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Костадинка Георгиева Фърлъс
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елица Илиева Пенева-Рийд
СЕКРЕТАР: Любомира Димитрова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Калин Димитров Петков
  Иван Стоянов Станчев

 

105. Секционна избирателна комисия № 324200106, САЩ, Дес Плейнс - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Тодорова Данева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светла Иванова Димитрова
СЕКРЕТАР: Анни Иванова Божилска-Неделчева
ЧЛЕНОВЕ: Снежана Драгомирова Богданова
  Велина Константинова Драмска

 

106. Секционна избирателна комисия № 324200107, САЩ, Лос Анджелис - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Богдан Боянов Атанасов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марина Владимирова Владимирова
СЕКРЕТАР: Живка Кирилова Костова
ЧЛЕНОВЕ:  
  Иван Славов Вечерников

 

107. Секционна избирателна комисия № 324200108, САЩ, Ню Йорк - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Моника Симеонова Симеонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиана Иванова Горова
СЕКРЕТАР: Златко Иванов Паунов
ЧЛЕНОВЕ: .............................
  Милена Стоянова Мишев

 

108. Секционна избирателна комисия № 324200109, САЩ, Олбани - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Розов Копралев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вера Викторова Шатилова-Мицарова
СЕКРЕТАР: Нина Мариова Бъчварова
ЧЛЕНОВЕ: Емил Петров Миляков
  Александър Красимиров Камбуров

 

109. Секционна избирателна комисия № 324200110, САЩ, Сейнт Питърсбърг - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефан Костов Колаксъзов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Деян Ангелов Катрачев
СЕКРЕТАР: Димитричка Стефанова Атанасова
ЧЛЕНОВЕ: Асен Атанасов Гюров
  Илко Стефанов Мечкански

 

110. Секционна избирателна комисия № 324200111, САЩ, Сънивейл- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Иванов Иванов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Василев Ангелов
СЕКРЕТАР: Марина Иванова Ангелова
ЧЛЕНОВЕ: Красимир Георгиев Груев
  Сергей Колев Анчев

 

111. Секционна избирателна комисия № 324200112, САЩ, Форт Лодърдейл - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Васил Kирилов Велков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Великов Панайотов
СЕКРЕТАР: Георги Стоянов Сматракалев
ЧЛЕНОВЕ: Веселин Димов Парушев
  Стоян Василев Лещенски

 

112. Секционна избирателна комисия № 324200113, САЩ, Чикаго - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Борис Цветанов Борисов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Роза Ваклинова Кичукова
СЕКРЕТАР: Веселина Веселинова Цветкова
ЧЛЕНОВЕ:  
  Хриска Маринова Перфанова

 

113. Секционна избирателна комисия № 324300114, Словакия, Братислава - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Динко Петров Урумов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Тодоров Младенов
СЕКРЕТАР: Атанас Атанасов Бомбов
ЧЛЕНОВЕ: Виктория Красимирова Петрова
  Капка Василева Иванова

 

114. Секционна избирателна комисия № 324400115, Словения, Любляна - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Божидар Виолинов Патинов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Петров Петров
СЕКРЕТАР: Пламен Христов Кънчев
ЧЛЕНОВЕ: Виктор Красимиров Чаушев
  Красимира Емилова Георгиева

 

115. Секционна избирателна комисия № 324500116, Сърбия, Белград - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милена Веселинова Симеонова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Христов Енчев
СЕКРЕТАР: Латинка Любомирова Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Александрина Андреева Николова
  .............................

 

116. Секционна избирателна комисия № 324600117, Тунис, Тунис - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимир Йoрданов Петров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитър Йотов Гуленов
СЕКРЕТАР: Гачо Йотов Гачевски
ЧЛЕНОВЕ: Николай Трифонов Ненов
  Албена Людмилова Катеринска

 

117. Секционна избирателна комисия № 324700118, Турция, Анкара 1 - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кямуран Мюмюнали Рамис
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сеид Мустафа Хаджъоглу
СЕКРЕТАР: Юзял Зюлкяров Мехмедов
ЧЛЕНОВЕ: Юзгюр Касим Мехмед
  Мехмед Халил Рамадан
  Александра Димитрова Каймаканова Павлова
  Джемиле Хасан Кърбаш

 

118. Секционна избирателна комисия № 324700119, Турция, Анкара 2 - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мустафа Мехмедов Кумалиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ренгинар Ахмед Юсеин
СЕКРЕТАР: Танел Неждет Рифат
ЧЛЕНОВЕ: Осман Сали Кадъ
  Сезен Касим Мехмед
  Димитър Лазаров Мурджев
  Сузана Хасанова Мехмедова

 

119. Секционна избирателна комисия № 324700120, Турция, Анталия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Руси Маринов Русев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велизар Вергилов Алипиев
СЕКРЕТАР: Раим Мустафа Мустафа
ЧЛЕНОВЕ: Красимира Георгиева Трифонова
  Йордан Минев Йорданов

 

120. Секционна избирателна комисия № 324700121, Турция, Бабаески - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Левент Джахид Ходжа
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Роза Сергеева Кабакова
СЕКРЕТАР: Али Мустафов Дживгов
ЧЛЕНОВЕ: Фидес Еминова Молова
  Мирена Димитрова Чалева

 

121. Секционна избирателна комисия № 324700122, Турция, Бандърма - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюнай Юсеин Мемиш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Анастасов Цанков
СЕКРЕТАР: Галина Алдинова Дюлгерова
ЧЛЕНОВЕ: Сергей Тихомиров Фотев
  Бюлянт Рухиев Дандинов

 

122. Секционна избирателна комисия № 324700123, Турция, Бурса 1 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хaлил Сaбри Бeкир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Спас Спасов Спасов
СЕКРЕТАР: Али Салимехмед Юсеин
ЧЛЕНОВЕ: Феим Иляз Хатиб
  Сидер Мартинов Калинив
  Гйонюл Хазим Исмаил
  Фатме Зевджетова Халилова
  Иван Николов Райчев
  Фатме Сюлейманова Халилова

 

123. Секционна избирателна комисия № 324700124, Турция, Бурса 2 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Юриев Соколов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Невенка Николаева Кълъчйълдъм
СЕКРЕТАР: Бянкa Бoянoвa Щeрeвa
ЧЛЕНОВЕ: Галина Николаева Йълмаз
  Фикрет Ибрямов Мустафов
  Камил Ереджеп Мустафа
  Недялчо Димитров Данчев
  Ахмед Хюсеин Кулиджи
  Мюкерем Исмаилова Мустафова

 

124. Секционна избирателна комисия № 324700125, Турция, Бурса 3 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Съби Томов Ангелов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фикрет Кямил Мехмед
СЕКРЕТАР: Зехра Адилова Кьосева
ЧЛЕНОВЕ: Сунай Юсеин Местан
  Айлин Aли Aли
  Хава Алиева Ферадова
  Кадем Юсуф Юсуф
  Исмаил Ашим Юсуф
  Виолина Кирилова Петкова

 

125. Секционна избирателна комисия № 324700126, Турция, Бурса 4 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Красимирова Димитрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сeрaфим Филeв Aсeнoв
СЕКРЕТАР: Генджай Шаип Якуб
ЧЛЕНОВЕ: Шаип Якуб Шефкед
  Неджат Рамадан Тасим
  Байрамали Мехмед Насуф
  Кемал Мехмедалиев Аптишев
  Фатме Алиева Менделиева
  Антоанета Георгиева Григорова

 

126. Секционна избирателна комисия № 324700127, Турция, Бурса 5 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юсеин Изет Мюмюн
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Атанас Иванов Будев
СЕКРЕТАР: Гюнер Нури Хасан
ЧЛЕНОВЕ: Севинч Джафер Керим
  Али Сами Местан
  Емил Mлaдeнов Чaвушeв
  Сали Ниязи Мехмедали
  Зейнеп Мустафа Хаджи
  Асие Мохамед Али

 

127. Секционна избирателна комисия № 324700128, Турция, Бурса 6 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сали Мехмед Мюмюн
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петю Петков Христов
СЕКРЕТАР: Исмaил Исмaил Aхмeд
ЧЛЕНОВЕ: Сабахатин Мюмюн Кърбекир
  Шаиб Мехмед Хасан
  Шабан Сали Балабан
  Орхан Джевдет Сюлейман
  Доротея Христова Бобчева
  Себахтин Исмаил Исмаил

 

128. Секционна избирателна комисия № 324700129, Турция, Бурса 7 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сабри Тасим Хасан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бирсен Джемилова Карабаджакова
СЕКРЕТАР: Руси Методиев Христов
ЧЛЕНОВЕ: Ерджан Мехмед Мустафа
  Нeджaтин Taхир Taхир
  Шукри Мустафа Тасим
  Дургут Рамадан Мехмед
  Мустафа Ахмед Юмерходжа
  Синан Салим Салим

 

129. Секционна избирателна комисия № 324700130, Турция, Бурса 8 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюнай Мехмед Садък
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Янка Иванова Атанасова
СЕКРЕТАР: Ергюн Неджет Исмаил
ЧЛЕНОВЕ: Неджет Мюмюн Исмаил
  Нeвин Mюмюн Джeсур
  Садък Мюмюн Юсеин
  Весела Николова Иванова
  Неждет Еюб Тахир
  Мустафа Хюсеин Садък

 

130. Секционна избирателна комисия № 324700131, Турция, Бурса 9 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сeмрa Caбри Meхмeд
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сами Осман Ахмед
СЕКРЕТАР: Али Халил Мюмюн
ЧЛЕНОВЕ: Фари Али Шериф
  Радка Асенова Михайлова
  Халиме Хамди Коркмаз
  Тефик Шабан Чакър
  Джемал Сабри Бекир
  Димитринка Огнянова Механджийска

 

131. Секционна избирателна комисия № 324700132, Турция, Бурса 10 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фикрет Сюлейман Кърбаш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Али Хасан Мюмюн
СЕКРЕТАР: Христo Cтeфaнoв Бoрисoв
ЧЛЕНОВЕ: Гюлтекин Кямил Кърбаш
  Владимир Николаев Палазов
  Шефкет Шефкет Мехмед
  Емин Бейсим Мустафа
  Юкие Нихат Сюлейман
  Ралица Ангелова Димитрова

 

132. Секционна избирателна комисия № 324700133, Турция, Бурса 11 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ахмед Тефик Ахмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нeфизe Mурaдoвa Xaлилoвa
СЕКРЕТАР: Сабри Хасан Мюмюн
ЧЛЕНОВЕ: Хасан Сабри Хасанюсеин
  Владина Иванова Петкова
  Орхан Салимехмед Мустафа
  Джемил Джемал Дурмуш
  Джемиле Идриз Исмаил
  Борислав Станимиров Станимиров

 

133. Секционна избирателна комисия № 324700134, Турция, Бурса 12 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Назми Мюмюн Мустафа
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Румен Георгиев Дойчев
СЕКРЕТАР: Лятиф Ахмед Исмаил
ЧЛЕНОВЕ: Селями Мюмюн Юмер
  Андрeй Cимeoнoв Kръстeв
  Исмет Доргут Доргут
  Ахмед Дурмуш Мюмюн
  Деляна Бориславова Русева
  Мюмюн Али Йълмаз

 

134. Секционна избирателна комисия № 324700135, Турция, Бурса 13 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евгeния Бoгдaнoвa Плaмeнoвa
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Неделчо Николаев Увалиев
СЕКРЕТАР: Исмет Ахмед Мутлу
ЧЛЕНОВЕ: Сезгин Фахри Емин
  Хасан Мюмюн Чапкън
  Георги Николов Атанасов
  Лилина Игнатова Янакиева
  Джейлан Исмаил Исмаил
  Тюркер Шинаси Мюмюн

 

135. Секционна избирателна комисия № 324700136, Турция, Бурса 14 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мюмюн Хасан Чапкън
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Василева Попова
СЕКРЕТАР: Хасан Шюкрю Имам
ЧЛЕНОВЕ: Хабиб Мюмюн Мехмедали
  Елин Ceргeeв Aнгeлoв Eрхoв
  Рахми Садък Али
  Адем Мустафа Али
  Хава Сами Айогли
  Георги Стефанов Пенев

 

136. Секционна избирателна комисия № 324700137, Турция, Бурса 15 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Яшар Мюмюн Рамадан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йово Панчев Панчев
СЕКРЕТАР: Ердун Исмет Халил
ЧЛЕНОВЕ: Хатике Мустафа Ахмед
  Рaхимe Caбри Caлeпчи
  Росица Петрова Дънева
  Шабан Иляс Юнус
  Шефика Изет Садеттин
  Зехра Хакан Халил

 

137. Секционна избирателна комисия № 324700138, Турция, Бурса 16 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маджит Джавит Хасан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валери Емилов Милчев
СЕКРЕТАР: Юлия Гeoргиeвa Тaшeвa
ЧЛЕНОВЕ: Демир Мартин Мартинов
  Васил Петков Василев
  Алпер Али Али
  Рейхане Халилибрам Шакир
  Николай Николов Митов
  Мюмюн Ахмет Неджип

 

138. Секционна избирателна комисия № 324700139, Турция, бурса 17 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хайрие Хасан Емин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Велизар Методиев Иванов
СЕКРЕТАР: Веселка Фиданова Мартинова
ЧЛЕНОВЕ: Аднан Али Али
  Фaми Aли Ибрaм
  Месут Мюмюн Манав
  Саиме Исмаил Емин
  Тасим Мюмюн Мюмюн
  Валентина Петрова Лаловска

 

139. Секционна избирателна комисия № 324700140, Турция, Бурса 18 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мюмюн Мюмюнали Манав
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жулай Рушен Мюмюн
СЕКРЕТАР: Октай Халми Мустафа
ЧЛЕНОВЕ: Айсел Шериф Бейтула
  Джeвдeт Mюмюн Юмeр
  Валентин Петров Дилински
  Теодора Тодорова Велева
  Зюлфие Мустафа Хасан
  Мюмюн Мехмедали Мюмюн

 

140. Секционна избирателна комисия № 324700141, Турция, Бурса 19 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлия Минчева Милева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Ивайлова Чалова
СЕКРЕТАР: Хасан Исмаил Хасан
ЧЛЕНОВЕ: Осман Емин Мюмюн
  Салимехмед Шериф Вели
  Хабибе Садък Ахмед
  Радослав Борисов Желев
  Юмер Ахмед Юмер
  Калинка Минчева Герова

 

141. Секционна избирателна комисия № 324700142, Турция, Бурса 20 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Маринова Лозанова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елка Дончева Сурчева
СЕКРЕТАР: Нихат Наим Емин
ЧЛЕНОВЕ: Сабахтин Аптилязин Хасан
  Фикрет Исмаил Али
  Назиф Емин Кьосе
  Яхя Ниязи Автънсой
  Хасан Ибрям Али
  Ерджан Емин Мустафа

 

142. Секционна избирателна комисия № 324700143, Турция, Бурса 21 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ембие Халил Оручоглу
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ридвание Смаил Яълмаз
СЕКРЕТАР: Иван Божилов Василев
ЧЛЕНОВЕ: Айдемир Себахаттин Аптилязим
  Юсеин Али Шериф
  Мюмюн Али Тахир
  Зюхре Ахмед Юсеин
  Хасан Осман Юсеин
  Искра Цветкова Цветанова

 

143. Секционна избирателна комисия № 324700144, Турция, Бурса 22 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сабан Рамадан Мурат
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Антонова Търнева
СЕКРЕТАР: Самет Куртулуш
ЧЛЕНОВЕ: Мурат Мутлу
  Джемал Хайруллах Хайруллах
  Леман Мехмед Хайруллах
  Анелия Маринова Петкова
  Юлиян Симеонов Петков
  Сабахтин Халил Халил

 

144. Секционна избирателна комисия № 324700145, Турция, Бурса 23 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емран Суная Керим
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сузана Филипова Давидова
СЕКРЕТАР: Росица Стойнова Стоянова
ЧЛЕНОВЕ: Севгинар Рамадан Керим
  Севгиназ Юсуф Полат
  Ердун Юсеин Хасан
  Юрий Александров Цеков
  Ивелин Димитров Стефанов
  Сабахтин Мустафа Сефер

 

145. Секционна избирателна комисия № 324700146, Турция, Бурса 24 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Антония Златкова Минчева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Богдана Власаки Кръстева
СЕКРЕТАР: Севгинар Байрам Хасан
ЧЛЕНОВЕ: Северин Северинов Асенов
  Нуреттин Мюмюн Халил
  Борис Асенов Борисов
  Музафер Мюмюнали Мустафа
  Айсел Шевкетова Рамаданова
  Незиха Мехмед Сюлейман

 

146. Секционна избирателна комисия № 324700147, Турция, Бююккаръщаран - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Петрова Попова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нора Неданова Веримирова
СЕКРЕТАР: Севда Юлиянова Младинова
ЧЛЕНОВЕ: Хасан Юсеинов Исмаилов
  Диана Благоева Соколова

 

147. Секционна избирателна комисия № 324700148, Турция, Гебзе 1 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илия Филипов Илиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боян Рашев Йорданов
СЕКРЕТАР: Иззет Рошен Халисоглу
ЧЛЕНОВЕ: Златка Емилова Йозгюр
  Хазел Халим Расим
  Дорика Стефанова Цачева
  Борислав Александров Евлогиев
  Лиляна Славчева Окан
  Нихад Мустафа Реджеб

 

148. Секционна избирателна комисия № 324700149, Турция, Гебзе 2 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Ангелов Ананиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емилия Костадинова Хаджийска
СЕКРЕТАР: Сезгин Нуриев Алиев
ЧЛЕНОВЕ: Шаиб Шефиков Мурадов
  Светла Андреева Ангелова
  Шибил Мартинов Чаушев
  Мехмед Емин Юсеин
  Християна Евгениева Христова
  Димчо Русев Христов

 

149. Секционна избирателна комисия № 324700150, Турция, Даръджа - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юсеин Расим Бекир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мирчо Желязков Иванов
СЕКРЕТАР: Владко Младенов Стойчев
ЧЛЕНОВЕ: Ерджан Ахмед Мустафа
  Исай Исаев Исаев
   

 

150. Секционна избирателна комисия № 324700151, Турция, Дериндже - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рефик Мурад Молламахмуд
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бирсен Наийдин Йозсой
СЕКРЕТАР: Иван Христов Радков
ЧЛЕНОВЕ: Мая Пеева Чавдарова-Димитрова
  Юсеин Бебекир Алимола

 

151. Секционна избирателна комисия № 324700152, Турция, Ескишехир - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мехмед Изет Хамди
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мийасе Ибрям Пази
СЕКРЕТАР: Димитър Георгиев Карастоянов
ЧЛЕНОВЕ: Мийасе Ибрям Пазъ
  Алекси Асенов Косев

 

152. Секционна избирателна комисия № 324700153, Турция, Измир 1 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Вилдан Али Ибрям
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илиян Илиев Ангелов
СЕКРЕТАР: БИЛЯЛ АХМЕД БЕКИР
ЧЛЕНОВЕ: ВЕЙСЕЛ ХАЛИЛ ЗАИД
  Николай Киров Зидаров
  Силвана Младенова Пенчева
  Теодор Любомиров Недялков
  Андрей илиев Йорданов
  Байрамали Мустафа Анадол

 

153. Секционна избирателна комисия № 324700154, Турция, Измир 2 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюлбеяз Али Юсеин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Йордан Георгиев Димов
СЕКРЕТАР: САМЕТ ИСМАИЛ ИБРАХИМ
ЧЛЕНОВЕ: Райдин Рахим Юсеин
  Ридван Мюмюн Чауш
  Любомир Цветанов Спасов
  Апти Хасан Салим
  Елена Николаевна Слатинска-Ованезова
  Шукри Салифов Алиев

 

154. Секционна избирателна комисия № 324700155, Турция, Измир 3 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хюсеин Бурхан Ахмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Еленка Петрова Крумова
СЕКРЕТАР: Халил Салиф Мехмед
ЧЛЕНОВЕ: Олга Христова Кирова
  Живко Иванов Дончев
  Байрие Шефки Ибрям
  Надежда Деянова Мартинова
  Сема Валентинова Демирова
  Бюрхан Неджиб Хайрула

 

155. Секционна избирателна комисия № 324700156, Турция, Измир 4 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Латинов Тютюнджиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Авни Хамди Мехмед
СЕКРЕТАР: Шерифе Мехмед Ибрахим
ЧЛЕНОВЕ: Роза Невенова Невенова
  Панко Георгиев Панов
  Шенол Мехмед Мехмед
  Юсеин Хасан Хасан
  Танер Хасан Емин
  Деница Николова Велчева

 

156. Секционна избирателна комисия № 324700157, Турция, Измир 5 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тюркян Шукри Шабан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Огнян Илиев Митов
СЕКРЕТАР: Фахрие Махмуд Шакир
ЧЛЕНОВЕ: Фатме Якуб Хасан
  Фари Ахмед Хасан
  Ремзие Мехмед Сюлейман
  Гюлбахар Куртулуш
  Мехмед Халил Мехмед
  Мая Петрова Николова

 

157. Секционна избирателна комисия № 324700158, Турция, Измир 6 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марин Николаев Георгиев
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петър Боянов Петров
СЕКРЕТАР: Хамди Ахмед Юсеин
ЧЛЕНОВЕ: Ахмед Мустафа Мустафа
  Исмаил Хасан Ахмед
  Тасим Мюмюн Емин
  Хюсеин Осман Ходжаоглу
  Сейхан Байрам Исмаил
  Маргарита Спиридонова Новкова

 

158. Секционна избирателна комисия № 324700159, Турция, Измир 7 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ангел Ангелов Фиданов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Мартинов Антонов
СЕКРЕТАР: Адем Хазим Юсеин
ЧЛЕНОВЕ: Фахри Сюлейман Махмуд
  Лилия Филипова Зидарова
  Боян Викторов Ангелов
  Райна Николова Тонева
  Халил Салиф Мустафа
  Енвер Расим Осман

 

159. Секционна избирателна комисия № 324700160, Турция, Измир 8 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сали Байрам Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светослав Станков Станков
СЕКРЕТАР: Северин Северинов Асенов
ЧЛЕНОВЕ: Наташа Станимирова Баева
  Йордан Иванов Симов
  Галина Юлиева Борисова
  Айше Алиева Кьорова
  Весела Ангелова Лилова
  Фатме Фейимова Кьорова

 

160. Секционна избирателна комисия № 324700161, Турция, Измир 9 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недко Насков Огнянов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Медиха Фахми Камбер
СЕКРЕТАР: Иво Евгениев Велинов
ЧЛЕНОВЕ: Себиле Хабил Шукри
  Светлана Христова Йорданова
  Рамадан Ахмет Мюмюн
  Нели Ярославова Богомилова
  Нериман Юсеин Мустафа
  Наталия Мишева Мерджанова

 

161. Секционна избирателна комисия № 324700162, Турция, Измит - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Жевадие Мехмед Хасан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юлиан Косев Китипов
СЕКРЕТАР: Емел Шабанова Джемпериева
ЧЛЕНОВЕ: Айнур Хайдар Хайрула
  Атина Хараламбос Хадзопулу

 

162. Секционна избирателна комисия № 324700163, Турция, Инегьол - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мартин Сидеф Молов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Весела Иванова Станоева
СЕКРЕТАР: Халил Исмет Халил
ЧЛЕНОВЕ: Наид Рахимов Моламахмудов
  Фаик Вели Мустафа
  Емрулах Бейтулах Емрулах
  Алена Антонова Лакова

 

163. Секционна избирателна комисия № 324700164, Турция, Истанбул 1 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Йорданов Червенков
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рейхан Исмаил Ахмед
СЕКРЕТАР: Рафик Ферхат Апти
ЧЛЕНОВЕ: Хюсеин Али Нас
  Теодора Петрова Стамболова
  Мехмед Реджеб Мустафа
  Дилбер Мюмюн Ватансевер
  Сузан Насъфова Исмаилова
  Марианна Кирилова Конова

 

164. Секционна избирателна комисия № 324700165, Турция, Истанбул 2 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сунай Хасанов Мехмедов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анелия Петрова Иванова
СЕКРЕТАР: Хаяти Мехмет Мустафа
ЧЛЕНОВЕ: Алина Каменова Чавдарова
  Феодор Давидов Миленов
  Галина Генова Бъчварова
  Мехмет Ибрахим Сефер
  Афизе Кавамидин Юсуф
  Росица Демирова Бройкова

 

165. Секционна избирателна комисия № 324700166, Турция, Истанбул 3 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Али Хамза Сюлейман
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дорхан Селядин Мустафа
СЕКРЕТАР: Илиян Косев Манев
ЧЛЕНОВЕ: Сали Салибрям Йълмаз
  Садък Хамит Махмуд
  Садулла Наилов Садулов
  Тефик Фикрет Мустафа
  Весела Стоева Кьосева
  Сава Димитров Савов

 

166. Секционна избирателна комисия № 324700167, Турция, Истанбул 4 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Асъм Илхан Чауш
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ресул Салимехмед Сюлейман
СЕКРЕТАР: Марин Илиянов Маринов
ЧЛЕНОВЕ: Зеркан Мехмедов Алиев
  Сабахатин Адем Мурад
  Десислава Ангелова Найденова-Господинова
  Мариела Андреева Матеева
  Илиана Бонева Савова
  Петя Йорданова Христова

 

167. Секционна избирателна комисия № 324700168, Турция, Истанбул 5 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Цанкова Колева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нурсел Махмудова Кадирова
СЕКРЕТАР: Бисер Харизанов Давидов
ЧЛЕНОВЕ: Ертан Мюмюн Тефик
  Раим Мурадов Раимов
  Радан Радев Янков
  Елеонора Димитрова Димитрова
  Айдън Ахмед Армутлу
  Силвия Славчева Иванова

 

168. Секционна избирателна комисия № 324700169, Турция, Истанбул 6 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Милчо Христов Христов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айдън Али Хадживейсал
СЕКРЕТАР: Елеонора Стоева Багрева-Петрова
ЧЛЕНОВЕ: Байрам Несад Хаки
  Елка Асенова Чернева
  Хикмет Халилибрам Халилибрам
  Елисавета Здравкова Симеонова
  Аспарух Серафимов Калоянов
  Шерминп Юсеинова Алиева

 

169. Секционна избирателна комисия № 324700170, Турция, Истанбул 7 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ахмед Халил Ахмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Маринова Борисова
СЕКРЕТАР: Тунай Ибрамов Басриев
ЧЛЕНОВЕ: Станимир Сивилов Исаев
  Нурджан Мустафова Мутлу
  Динчер Нииази Осман
  Росен Бориславов Руфев
  Юлиян Младенов Бозаджиев
  Шекбал Ахмед Чакър

 

170. Секционна избирателна комисия № 324700171, Турция, Истанбул 8 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ергин Сами Илияз
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кемра Кадир Садкъ
СЕКРЕТАР: Нурхан Керим Зекеря
ЧЛЕНОВЕ: Пламен Петров Борисов
  Хикмет Али Хадживейсал
  Юзкан Хасан
  Мария Петкова Доневска
  Сатир Ютер Караахмед
  Емил Филипов Йосифов

 

171. Секционна избирателна комисия № 324700172, Турция, Истанбул 9 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Недим Хамит Али
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Невин Хюсню Джинджи
СЕКРЕТАР: Милена Евтимова Евтимова
ЧЛЕНОВЕ: Катерина Стоянова Христова
  Нурсел Алитинов Алиев
  Суат Нури Мюмюн
  Милена Валентинова Николова
  Росен Недков Сейреков
  Ертан Мехмед Емин

 

172. Секционна избирателна комисия № 324700173, Турция, Истанбул 10 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Исмаил Алиосман Ибрахим
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шенай Аптула Тюркай
СЕКРЕТАР: Ридван Адем Закир
ЧЛЕНОВЕ: Емин Неджиб Халил
  Елена Стайкова Гебрева
  Ридван Мюмюн Хасан
  Стилиян Димитров Митев
  Ахмед Халил Мустафа
  Стефан Арсенов Борисов

 

173. Секционна избирателна комисия № 324700174, Турция, Истанбул 11 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Христова Христова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айтен Хасас Ибрахим
СЕКРЕТАР: Вена Ивелинова Златева
ЧЛЕНОВЕ: Севилджан Сезгин Йюлдже
  Мергюл Сейфидин Махмуд
  Левент Мехмед Махмуд
  Илиана Илиева Тонова
  Елизабет Иванова Гроздева
  Мариус Лазаров Няголов

 

174. Секционна избирателна комисия № 324700175, Турция, Истанбул 12- 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нафие Мехмедова Топалова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Севдалина Боянова Щерева
СЕКРЕТАР: Халил Мюмюн Мурат
ЧЛЕНОВЕ: Тихомир Боянов Щерев
  Мурат Рафет Мурат
  Юлия Христова Желева
  Теодора Асенова Симиджийска
  Стоян Божинов Стоянов
  Радан Радев Янков

 

175. Секционна избирателна комисия № 324700176, Турция, Истанбул 13 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Марияна Николова Маринова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айшегюл Хасан Зилиабид
СЕКРЕТАР: Садриме Хасанова Хасанова
ЧЛЕНОВЕ: Айхан Салимехмет Мустафа
  Юсеин Бехчет Назиф
  Сибел Нихат Мустафа
  Златина Владкова Димитрова
  Емил Дуков Георгиев
  Александър Милков Стефанов

 

176. Секционна избирателна комисия № 324700177, Турция, Истанбул 14 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Руфат Шериф Юмер
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Айтен Алиева Алиева
СЕКРЕТАР: Илхан Ахмет Салъ
ЧЛЕНОВЕ: Емине Махмуд Анмед
  Любомира Стефанова Трашлиева
  Ваня Стоянова Захариева
  Нурдживан Идириз Байраклъ
  Николай Стефанов Николов
  Емил Андриянов Серафимов

 

177. Секционна избирателна комисия № 324700178, Турция, Истанбул 15 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Димитрова Митева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюлнар Юсуф Райим
СЕКРЕТАР: Никола Манолов Каменов
ЧЛЕНОВЕ: Константин Андреев Андреев
  Даил Наим Абдула
  Зейнеп Налилова Дермеджиева
  Ферхад Шериф Юмер
  Зайде Джемил Халибрям
  Илияна Илиева Асенова

 

178. Секционна избирателна комисия № 324700179, Турция, Капаклъ - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хайредин Халид Ефраим
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Валентин Иванов Катранджиев
СЕКРЕТАР: Сузана Невенова Косева
ЧЛЕНОВЕ: Мехмед Мехмед Адем
  Айдън Аптула Ахмед

 

179. Секционна избирателна комисия № 324700180, Турция, Къркларели - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ася Руменова Ценкова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирена Тодорова Иванова
СЕКРЕТАР: Али Рамадан Топал
ЧЛЕНОВЕ: Николай Бисеров Симеонов
  Явор Петров Иванов

 

180. Секционна избирателна комисия № 324700181, Турция, Кьорфез - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шенол Ибрям Осман
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бейхан Ибрахим Мустафа
СЕКРЕТАР: Илона Бориславова Чавдарова
ЧЛЕНОВЕ: Айше Идрис Назиф
  Теркан Юусуф Хабил

 

181. Секционна избирателна комисия № 324700182, Турция, Люлебургаз - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Иванка Дойчева Чамдерели
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Хатидже Мустафа Али
СЕКРЕТАР: Красимира Николова Денева
ЧЛЕНОВЕ: Татяна Димитрова Балтова - Заркова
  Рени Симонова Баджиева

 

182. Секционна избирателна комисия № 324700183, Турция, Маниса - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фехим Рамадан Шабан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Андрей Красимиров Влахов
СЕКРЕТАР: Сами Али Аптуллах
ЧЛЕНОВЕ: Алтан Мустафа Мехмед
  Минко Маринов Ангелов
  Mладен Емилов Янков
  Ирфан Рамадан Шабан

 

183. Секционна избирателна комисия № 324700184, Турция, Мерсин - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нешо Асенов Манолов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Катя Стоянова Лазарова
СЕКРЕТАР: Шибил Игнатов Свиленов
ЧЛЕНОВЕ: Eмин Али Осман
  Етем Хюсеин Хюсеин

 

184. Секционна избирателна комисия № 324700185, Турция, Муратлъ - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Стефка Христова Денева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шерифе Халилова Инова
СЕКРЕТАР: Галя Димитрова Жамбазова
ЧЛЕНОВЕ: Евтим Рангелов Рангелов
  Юлия Викторова Демир

 

185. Секционна избирателна комисия № 324700186, Турция, Одрин - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Шюкри Мехмет Юсеин
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Весиле Мехмед Чирак
СЕКРЕТАР: Мустафа Алиев Мехмедов
ЧЛЕНОВЕ: Емилия Василева Николова
  Мустафа Мусов Мустафов

 

186. Секционна избирателна комисия № 324700187, Турция, Сакъзкьой - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Евгений Евгениев Миланов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Александра Сашкова Костова
СЕКРЕТАР: Невен Бисеров Узунов
ЧЛЕНОВЕ: Цвета Пенчева Минева
  Симо Маринов Петров

 

187. Секционна избирателна комисия № 324700188, Турция, Сарай - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ахмед Ахмедов Рунтов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мария Стефанова Иванова
СЕКРЕТАР: Сузана Смилова Галева
ЧЛЕНОВЕ: Силвана Георгиева Цокова
  Муса Вилялов Црънгалов

 

188. Секционна избирателна комисия № 324700189, Турция, Сердиван - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ридван Вахдет Шакир
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ирина Миткова Христозова
СЕКРЕТАР: Джевджет Мехмед Ибрям
ЧЛЕНОВЕ: Касим Фарис Юнуз
  Костадин Димитров Душков

 

189. Секционна избирателна комисия № 324700190, Турция, Текирдаа - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галина Тихомирова Хаджиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Севилхан Гюкменова Кутолиева
СЕКРЕТАР: Людмила Мариянова Стаматова
ЧЛЕНОВЕ: Светозар Ангелов Димитров
  Елван Рамаданова Халилова

 

190. Секционна избирателна комисия № 324700191, Турция, Улаш - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мехмед Мехмед Осман
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Красимира Цветкова Кръстева
СЕКРЕТАР: Мехмед Сали Есад
ЧЛЕНОВЕ: Севдалин Христов Колев
  Любчо Иванов Рангелов

 

191. Секционна избирателна комисия № 324700192, Турция, Феризли - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Костадинова Николова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ехлиман Хюсеин Сейдали
СЕКРЕТАР: Явор Ангелов Емилов
ЧЛЕНОВЕ: Мехмед Ахмед Мехмед
  Стела Асенова Мартинова

 

192. Секционна избирателна комисия № 324700193, Турция, Чайърова 1 - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тургай Исметов Яшаров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светла Сергеева Маринова
СЕКРЕТАР: Сашка Петрова Гелева
ЧЛЕНОВЕ: Румен Тодоров Тошев
  Али Сефтин Али
  Рафет Раиф Яха
  Георги Зладков Христов

 

193. Секционна избирателна комисия № 324700194, Турция, Чайърова 2 - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Несрин Нурай Халил
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Лъчезара Стоянова Стоева
СЕКРЕТАР: Милко Христов Миланов
ЧЛЕНОВЕ: Севдие Халибрям Чамдалъ
  Ергюн Лютвиев Алиев
  Фатме Мехмед Халил
  Семо Събев Семов

 

194. Секционна избирателна комисия № 324700195, Турция, Черкезкьой - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ивайло Върбанов Ценов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Николай Щилянов Мартинов
СЕКРЕТАР: Юлиян Асенов Краев
ЧЛЕНОВЕ: Шукри Меджид Али
  Фидан Емилов Карамфилов

 

195. Секционна избирателна комисия № 324700196, Турция, Чорлу 1 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Филипова Филипова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Юксел Мусин Касим
СЕКРЕТАР: Силвия Йорданова Асенова
ЧЛЕНОВЕ: Севдалина Йорданова Стефанова
  Динко Белев Станчев
  Яна Стоянова Сарова
  Хърфан Ахмед Акиф
  Нора Савова Ангелова
  Жанета Петрова Иванова

 

196. Секционна избирателна комисия № 324700197, Турция, Чорлу 2 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Мустафа Менмед Сертоглу
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Сияна Наумова Стоева
СЕКРЕТАР: Сибел Мутлу
ЧЛЕНОВЕ: Альоша Петков Иванов
  Лиляна Димитрова Златева
  Ренгинар Зейнел Сюлейманоглу
  Джелил Исмаил хасан
  Тюркян Мустафа Ахмед
  Елисавета Петрова Паунова

 

197. Секционна избирателна комисия № 324700198, Турция, Чорлу 3 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Байсе Васвиева Салиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Метин Хасан Мерич
СЕКРЕТАР: Гюлсяр Зюрап Рамадан
ЧЛЕНОВЕ: Юлмия Мустафа Сабри
  Севда Емилова Алипиева
  Верка Кирилова Николчева
  Алтан Бейтула Ахмед
  Нюркян Мустафа Акиф
  Ина Петрова Кирилова

 

198. Секционна избирателна комисия № 324700199, Турция, Чорлу 4 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ибрахим Осман Джебеджи
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Боряна Василева Велева
СЕКРЕТАР: Синан Зафер Февзи
ЧЛЕНОВЕ: Никола Огнянов Шибилов
  Десислава Стефанова Колева
  Ира Андреева Йозлем
  Божидар Боянов Асенов
  Филип Асенов Асенов
  Детелина Трифонова Тончева

 

199. Секционна избирателна комисия № 324700200, Турция, Чорлу 5 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Рамадан Ахмед Али
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гюлсюм Ахмед Мехмед
СЕКРЕТАР: Невзие Фаикова Сюлейман
ЧЛЕНОВЕ: Атанас Динков Димитров
  Диляна Дикова Иванова
  Мирем Хасанова Асенова
  Орхан Вели Пехливан
  Айнур Джемал Исмайл
  Зорница Светлинова Апостолова

 

200. Секционна избирателна комисия № 324700201, Турция, Чорлу 6 - 9 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Нина Александрова Йозкан
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Анастасова Неофитова
СЕКРЕТАР: Юммюлсюн Закир Ахмед
ЧЛЕНОВЕ: Нурхан Бехадин Хамди
  Мария Стоянова Ковачева
  Ерол Джемилов Мехмедов
  Добринка Георгиева Господинова
  Лора Василева Йорданова
  Петра Косева Баева

 

201. Секционна избирателна комисия № 324700202, Турция, Ялова 1 - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Фатме Нуриева Шакирова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Весела Христова Нинова
СЕКРЕТАР: Севахатин Ферадов Шакиров
ЧЛЕНОВЕ: Фиданка Игнатова Атанасова
  Ирина Димитрова Дакова
  Цонка Добрева Рукова
  Летиф Осман Сюлеман

 

202. Секционна избирателна комисия № 324700203, Турция, Ялова 2 - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тайбе Мехмед Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кирил Ангелов Апостолов
СЕКРЕТАР: Христина Рашкова Младенова
ЧЛЕНОВЕ: Фетия Хюсеин Мехмед
  Мария Йорданова Георгиева
  Рукия Ахмед Махмуд
  Смаилхака Мустафа Мехмед

 

203. Секционна избирателна комисия № 324800204, Украйна, Киев - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Снежана Димитрова Илиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Маринела Георгиева Атанасова
СЕКРЕТАР: Бойка Младенова Веселинска
ЧЛЕНОВЕ: Весела Иванова Залогина
  .............................

 

204. Секционна избирателна комисия № 324900205, Унгария, Будапеща - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Емил Бориславов Кишмеров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Пламен Венциславов Пейков
СЕКРЕТАР: Върбан Методиев Бенишев
ЧЛЕНОВЕ: Снежина Янкова Недялкова
  .......................

 

205. Секционна избирателна комисия № 325000206, Финландия, Хелзинки - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венета Любомирова Заякова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Димитранка Йорданова Димитрова
СЕКРЕТАР: Христинка Цветанова Георгиева
ЧЛЕНОВЕ: Алекси Любомиров Алексиев
  Димитър Стоянов Димитров

 

206. Секционна избирателна комисия № 325100207, ФР Германия, Берлин - членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Памела Павлова Ненова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Албена Петкова Гетова
СЕКРЕТАР: Евгений Евгениев Димитров
ЧЛЕНОВЕ: Александър Стефанов Козарев
  Тони Божидарова Щерева

 

207. Секционна избирателна комисия № 325100208, ФР Германия, Магдерубрг - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомира Димитрова Фандъкова-Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Силвия Колева Колева
СЕКРЕТАР: Георги Георгиев Варошкин
ЧЛЕНОВЕ: Тодор Георгиев Грибнев
  Лилия Детелинова Комитска

 

208. Секционна избирателна комисия № 325100209, ФР Германия, Мюнхен - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Гергана Йорданова Щерева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Максим Стоянов Михнев
СЕКРЕТАР: Снежана Иванова Филипова
ЧЛЕНОВЕ: Никола Викторов Найденов
   

 

209. Секционна избирателна комисия № 325100210, ФР Германия, Франкфурт- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Руменов Стоименов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Костадин Атанасов Костадинов
СЕКРЕТАР: Екатерина Динкова Иванова
ЧЛЕНОВЕ: Румен Минев Бонев
  Димитър Асенов Кисьов

 

210. Секционна избирателна комисия № 325100211, ФР Германия, Хамбург - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Василева Коева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петко Дамянов Гуглев
СЕКРЕТАР: Елица Пламенова Янкова
ЧЛЕНОВЕ: Красимир Николов Калчев
  ............................

 

211. Секционна избирателна комисия № 325200212, Франция, Бордо- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Галя Димчева Дюбул-Асенова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Симона Илианова Илийчева
СЕКРЕТАР: Жулиде Рефет Шефкет
ЧЛЕНОВЕ: ...............................
  Георги Стоянов Ганчев

 

212. Секционна избирателна комисия № 325200213, Франция, Лил - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица Тодорова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Екатерина Людмилова Янева
СЕКРЕТАР: Боян Валентинов Бялков
ЧЛЕНОВЕ: Пламена Добринова Басаркова
  Данаил Йорданов Дамянов

 

213. Секционна избирателна комисия № 325200214, Франция, Лион- 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Илица Огнянова Георгиева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Христов Гутев
СЕКРЕТАР: Иво Колев Георгиев
ЧЛЕНОВЕ: Геновева Дончева Загорска
  Дарин Атанасов Матеев

 

214. Секционна избирателна комисия № 325200215, Франция, Марсилия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Клод Еме Пиер Пиера
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Даниела Ангелова Юрукова
СЕКРЕТАР: Кристина Николова Йотова
ЧЛЕНОВЕ: Радостина Борисова Русинова
  Венцислав Райчев Петревски

 

215. Секционна избирателна комисия № 325200216, Франция, Ница - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Свиленова Иванова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветанка Лазарова Вучева
СЕКРЕТАР: Соня Лъчезарова Владова
ЧЛЕНОВЕ: ......................
  Виктор Ганчев Георгиев

 

216. Секционна избирателна комисия № 325200217, Франция, Париж - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тодор Христов Тодоров
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Михаела Китова
СЕКРЕТАР: Йордан Илиев Балабанов
ЧЛЕНОВЕ: Марияна Николаева Бояджиева
  Йълмаз Рамадан Сюлейман

 

217. Секционна избирателна комисия № 325200218, Франция, Страсбург - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Росица
Петкова Коеджикова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анани Иванов Ананиев
СЕКРЕТАР: Иванка
Руменова Шарпова
ЧЛЕНОВЕ: Детелина Асенова Стамболова-Иванова
  .............................

 

218. Секционна избирателна комисия № 325200219, Франция, Тулуза - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Венета Ангелова Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Веселина Михайлова Евдокимова
СЕКРЕТАР: Кристиян Ангелов Луканов
ЧЛЕНОВЕ: Петър Мирослав Червинка
  Петър Руменов Луканов

 

219. Секционна избирателна комисия № 325300220, Хърватия, Загреб - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Диана Николаева Гласнова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ани Иванова Цонева
СЕКРЕТАР: Ива Николаева Крулева
ЧЛЕНОВЕ: Момчил Стоянов Райчевски
  .............................

 

220. Секционна избирателна комисия № 325400221, Чешка република, Прага - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Тюркян Акиф Мехмед
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кремена Димитрова Сханелцова
СЕКРЕТАР: Александра Валентинова Савова
ЧЛЕНОВЕ: Мариета Красимирова Димитрова
  ............................

 

221. Секционна избирателна комисия № 325500222, Швейцария, Базел - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Елица Тодорова Пеева
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кристиан Петров Ванев
СЕКРЕТАР: Димитър Емилов Иванов
ЧЛЕНОВЕ: Диляна Пенева Иванова
  Цветелина Георгиева Димитрова

 

222. Секционна избирателна комисия № 325500223, Швейцария, Берн - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Бистра Димова Секулич
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Анета Емилова Груйчева-Христова
СЕКРЕТАР: Виктория Тодорова Атанасова
ЧЛЕНОВЕ: Мариела Василева Тунтова
  Татяна Милчева Пенева

 

223. Секционна избирателна комисия № 325500224, Швейцария, Женева - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Кръстина Ивайлова Христова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Драгомир Валериев Заков
СЕКРЕТАР: Георги Христов Анчев
ЧЛЕНОВЕ: Боян Боев
  .............................

 

224. Секционна избирателна комисия № 325500225, Швейцария, Цюрих - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Ефрем Богданов Атанасов
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Георги Иванов Тенев
СЕКРЕТАР: Биляна Красимирова Христова
ЧЛЕНОВЕ: Велина Петрова Станкова
  .........................

 

225. Секционна избирателна комисия № 325600226, Швеция, Молмьо - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Татяна Валериева Петрова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Христо Стефанов Тодоров
СЕКРЕТАР: Станислав Здравков Апостолов
ЧЛЕНОВЕ: Николета Георгиева Нейчева
  Снежана Еленкова Петрова

 

226. Секционна избирателна комисия № 325600227, Швеция, Стокхолм - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Десислава Ангелова Костадинова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Светла Николова Йотова
СЕКРЕТАР: Сами Али Ферад
ЧЛЕНОВЕ: Емилия Венчова Стоева
  Веселин Тодоров Иванов

 

227. Секционна избирателна комисия № 325700228, Япония, Токио - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Цветелина Гаврилова Гаврилова
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Никола Георгиев Илиев
СЕКРЕТАР: Ирен Ангелова Величкова-Ямами
ЧЛЕНОВЕ: Анжела Антоний Васева
  Даниела Иванова Николова

 

ІІ. Незаетите места в секционните избирателни комисии ще бъдат попълнени по реда на чл. 37, ал. 13 от Изборния кодекс.

 

ІІІ. Министърът на външните работи или ръководителите на съответните дипломатически или консулски представителства да представят в ЦИК предложенията си за членове на СИК извън страната на незаетите места не по-късно от 7 дни преди изборния ден - 4 май 2013 г.

 

ІV. Партиите и коалициите от партии могат да правят промени в предложените от тях състави на секционните избирателни комисии извън страната. Предложението се представя в Централната избирателна комисия не по-късно от 4 май 2013 г. (7 дни преди изборния ден).

 

V. УТВЪРЖДАВА списък с резервните членове на секционните избирателни комисии извън страната за гласуване в изборите за народни представители на 12 май 2013 г. съгласно приложение № 1.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Красимира Медарова

СЕКРЕТАР:

Севинч Солакова


* Публикувано на

Календар

Решения

  • № 1152-МИ / 19.05.2022

    относно: промяна в състава на ОИК – Тунджа, област Ямбол

  • № 1151-МИ / 19.05.2022

    относно: приложимите решения на Централната избирателна комисия при произвеждане на частични избори за кметове на 3 юли 2022 г.

  • № 1150-МИ / 17.05.2022

    относно: промяна в състава на ОИК – Разлог, област Благоевград

  • всички решения