Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 2406-НС
София, 09.04.2013

ОТНОСНО: регистрация на наблюдатели от сдружение „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА”, регистрирана българска неправителствена организация за участие с наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г.

Постъпило е заявление вх. № 589-НС от 08.04.2013 г. на ЦИК от Антоанета Цонева - председател на Управителния съвет на сдружение „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА", регистрирано с Решение на ЦИК № 2210 от 26.03.2013 г., българска неправителствена организация за участие с наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г.
Към заявлението (Приложение № 31 от изборните книжа) са приложени: пълномощно от Антоанета Цонева, представляващ сдружението в полза на 32 (тридесет и две) лица - представители на „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА", и списък с имената и единните граждански номера на упълномощените от сдружението лица за наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г., представен и на технически носител.
На основание чл. 26, ал. 1, т. 21б и 26, чл. 101б, § 1, т. 18, буква „б" от ДР на Изборния кодекс и Решение № 2180-НС от 20 март 2013 г. Централната избирателна комисия

Р Е Ш И:

РЕГИСТРИРА като наблюдатели упълномощените представители на сдружение „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА", както следва:
1. Богомил Борисов Шопов, ЕГН ...;
2. Велко Бориславов Милоев, ЕГН ...;
3. Лиляна Димитрова Карачорова, ЕГН ...;
4. Петър Светлозаров Бахчеванов, ЕГН ...;
5. Татяна Аркадиева Ваксберг, ЕГН ...;
6. Йордан Яворов Иванов, ЕГН ...;
7. Наталия Петрова Радева, ЕГН ...;
8. Анелия Цекова Дудинова, ЕГН ...;
9. Валентин Колев Узунов, ЕГН ...;
10. Спаска Йорданова Михайлова, ЕГН ...;
11. Ганчо Александров Илиев, ЕГН ...;
12. Емануил Тошков Кирилов, ЕГН ...;
13. Айше Ахмед Юрукова, ЕГН ...;
14. Красимир Боянов Кръстев, ЕГН ...;
15. Стефка Василева Благоева, ЕГН ...;
16. Борислав Василев Борисов, ЕГН ...;
17. Николай Ангелов Огнянов, ЕГН ...;
18. Тома Петров Гарчов, ЕГН ...;
19. Тома Благоев Томов, ЕГН ...;
20. Диян Илиев Данков, ЕГН ...;
21. Гинка Панайотова Кръстева, ЕГН ...;
22. Жанета Стоянова Райнова, ЕГН ...;
23. Тихомир Любомиров Тодоров, ЕГН ...;
24. Красимир Василев Гаджоков, ЕГН ...;
25. Даниела Иванова Рангелова, ЕГН ...;
26. Юксел Яшаров Яшаров, ЕГН ...;
27. Бисер Иванов Петков, ЕГН ...;
28. Милена Славчева Славкова, ЕГН ...;
29. Тереза Трифонова Борисова, ЕГН ...;
30. Кръстьо Николаев Асенов, ЕГН ...;
31. Любомир Недялков Гаврилов, ЕГН ...;
32. Виктор Стефан Лилов, ЕГН ...

Регистрираните наблюдатели да се впишат в електронния регистър.
На регистрираните наблюдатели да се издадат удостоверения.


ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимира Медарова

СЕКРЕТАР:
Севинч Солакова

 

 

* Публикувано на

Календар

Решения

  • № 1682-НС / 14.11.2019

    относно: обявяване на Стоян Радков Божинов за народен представител в Първи изборен район – Благоевградски, в 44-то Народно събрание

  • № 1681-МИ / 14.11.2019

    относно: жалба от Венцислав Ангелов срещу решение № 174-МИ от 22.10.2019 г. на ОИК – Русе

  • № 1680-МИ / 14.11.2019

    относно: жалба от Румен Русев срещу решение № 190-МИ от 24.10.2019 г. на ОИК – Русе

  • всички решения