Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 2399-НС
София, 9 април 2013 г.

ОТНОСНО: определяне чрез жребий на реда за представяне на кандидатите, регистрирани от партии и коалиции от партии в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР в изборите за народни представители на 12 май 2013 г.

На основание чл. 141 от Изборния кодекс и във връзка с Решение № 2363-НС от 3 април 2013 г. и Решение № 2395-НС от 8 април 2013 г. на ЦИК на 9 април 2013 г. в 11,00 ч., в сградата на Народното събрание на пл. „Княз Александър I" № 1, фоайе на зала „Света София" Централната избирателна комисия проведе жребий за определяне на реда за представяне на кандидатите, регистрирани от партии и коалиции от партии за участие в изборите за народни представители на 12 май 2013 г. в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР.
След проведения жребий Централната избирателна комисия

Р Е Ш И:

І. Обявява следната поредност за представяне на кандидатите, регистрирани от партиите и коалициите от партии, в клипове и други форми на предизборна кампания по БНТ и БНР:

№ 1 ПП НИЕ
№ 2 ПП НАЦИОНАЛНО ПАТРИОТИЧНО ОБЕДИНЕНИЕ
№ 3 ПП РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС
№ 4 ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ
№ 5 ПП АТАКА
№ 6 ПП ЛИДЕР
№ 7 КП ЦЕНТЪР - СВОБОДА И ДОСТОЙНСТВО
№ 8 ПП КАУЗА БЪЛГАРИЯ
№ 9 ПП Политически клуб „Екогласност"
№ 10 ПП ГЕРБ
№ 11 ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
№ 12 ПП БДС „РАДИКАЛИ"
№ 13 ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
№ 14 ПП ДПС - Движение за права и свободи
№ 15 КП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ - СДС, Обединени земеделци,
Движение „Гергьовден", РДП, БСДП
№ 16 КП Българска пролет ( Българска Социалдемокрация, Партия на Зелените)
№ 17 КП ГРАЖДАНСКА ЛИСТА „МОДЕРНА БЪЛГАРИЯ"
№ 18 КП Демократи за силна България и Български демократически форум (ДСБ, БДФ)
№ 19 КП ГОРДА България
№ 20 КП КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ
№ 21 ПП Национално движение Единство
№ 22 ПП Движение България на гражданите
№ 23 ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
№ 24 ПП БЗНС
№ 25 ПП ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ
№ 26 ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
№ 27 ПП ДЕМОКРАТИЧНА ГРАЖДАНСКА ИНИЦИАТИВА
№ 28 ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
№ 29 ПП НОВОТО ВРЕМЕ
№ 30 ПП ХРИСТИЯН-СОЦИАЛЕН СЪЮЗ
№ 31 ПП Съюз на комунистите в България
№ 32 ПП СИНЬО ЕДИНСТВО
№ 33 ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ
№ 34 ПП ГЛАС НАРОДЕН
№ 35 ПП СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
№ 36 ПП Национално движение за права и свободи (НДПС)
№ 37 ПП НИКОЛА ПЕТКОВ
№ 38 ПП Земеделски народен съюз
№ 39 ПП ДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
№ 40 ПП ЗЕЛЕНИТЕ
№ 41 ПП БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА
№ 42 ПП ЛИБЕРАЛЕН АЛИАНС
№ 43 ПП ХРИСТИЯНДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ
№ 44 ПП Национал-демократична партия
№ 45 ПП ДАНО - Демократична алтернатива за национално обединение

ІІ. Обявява следната поредност за представяне в хрониките на парламентарно представените партии и коалициите от партии в предизборната кампания по БНТ и БНР:

№ 1 КП КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ
№ 2 КП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ - СДС, Обединени земеделци, Движение „Гергьовден", РДП, БСДП
№ 3 КП Демократи за силна България и Български демократически форум (ДСБ, БДФ)
№ 4 КП ЦЕНТЪР - СВОБОДА И ДОСТОЙНСТВО
№ 5 ПП АТАКА
№ 6 ПП ГЕРБ
№ 7 ПП ДПС - Движение за права и свободи

ІІІ. Обявява следната поредност за представяне в хрониките на извънпарламентарно представените партии и коалициите от партии в предизборната кампания по БНТ и БНР:

№ 1 ПП БДС „РАДИКАЛИ"
№ 2 ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
№ 3 ПП Политически клуб „Екогласност"
№ 4 ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
№ 5 КП Българска пролет ( Българска Социалдемокрация, Партия на Зелените)
№ 6 ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
№ 7 КП ГРАЖДАНСКА ЛИСТА „МОДЕРНА БЪЛГАРИЯ"
№ 8 ПП РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС
№ 9 ПП Национал-демократична партия
№ 10 ПП ЛИБЕРАЛЕН АЛИАНС
№ 11 ПП БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА
№ 12 ПП НАЦИОНАЛНО ПАТРИОТИЧНО ОБЕДИНЕНИЕ
№ 13 ПП ХРИСТИЯН-СОЦИАЛЕН СЪЮЗ
№ 14 ПП НИКОЛА ПЕТКОВ
№ 15 ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
№ 16 ПП ХРИСТИЯНДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ
№ 17 ПП Движение България на гражданите
№ 18 ПП ЛИДЕР
№ 19 ПП КАУЗА БЪЛГАРИЯ
№ 20 ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ
№ 21 ПП Съюз на комунистите в България
№ 22 ПП ДАНО - Демократична алтернатива за национално обединение
№ 23 ПП Земеделски народен съюз
№ 24 ПП БЗНС
№ 25 ПП НИЕ
№ 26 ПП СИНЬО ЕДИНСТВО
№ 27 ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ
№ 28 ПП Национално движение за права и свободи (НДПС)
№ 29 ПП Национално движение Единство
№ 30 ПП ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ
№ 31 ПП ДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
№ 32 ПП ЗЕЛЕНИТЕ
№ 33 ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
№ 34 ПП ДЕМОКРАТИЧНА ГРАЖДАНСКА ИНИЦИАТИВА
№ 35 ПП ГЛАС НАРОДЕН
№ 36 ПП СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
№ 37 КП ГОРДА България
№ 38 ПП НОВОТО ВРЕМЕ

ІV. Обявява следната поредност за представяне в диспутите на партиите и коалициите от партии в предизборната кампания по БНТ и БНР:

№ 1 ПП Земеделски народен съюз
№ 2 ПП Национал-демократична партия
№ 3 ПП ЛИБЕРАЛЕН АЛИАНС
№ 4 ПП БДС „РАДИКАЛИ"
№ 5 ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
№ 6 ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
№ 7 ПП БЗНС
№ 8 ПП Движение България на гражданите
№ 9 ПП ХРИСТИЯН-СОЦИАЛЕН СЪЮЗ
№ 10 ПП РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС
№ 11 ПП Национално движение Единство
№ 12 ПП ЗЕЛЕНИТЕ
№ 13 ПП БЪЛГАРСКАТА ЛЕВИЦА
№ 14 ПП ДПС - Движение за права и свободи
№ 15 ПП Национално движение за права и свободи (НДПС)
№ 16 ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
№ 17 ПП НИЕ
№ 18 ПП СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
№ 19 ПП ХРИСТИЯНДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ
№ 20 ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ
№ 21 ПП Политически клуб „Екогласност"
№ 22 ПП ЛИДЕР
№ 23 ПП ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ
№ 24 ПП НИКОЛА ПЕТКОВ
№ 25 ПП ДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
№ 26 ПП ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
№ 27 ПП ДАНО - Демократична алтернатива за национално обединение
№ 28 ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
№ 29 ПП НОВОТО ВРЕМЕ
№ 30 ПП АТАКА
№ 31 ПП СИНЬО ЕДИНСТВО
№ 32 ПП КАУЗА БЪЛГАРИЯ
№ 33 ПП Съюз на комунистите в България
№ 34 ПП ГЕРБ
№ 35 ПП НАЦИОНАЛНО ПАТРИОТИЧНО ОБЕДИНЕНИЕ
№ 36 КП ГРАЖДАНСКА ЛИСТА „МОДЕРНА БЪЛГАРИЯ"
№ 37 КП Българска пролет ( Българска Социалдемокрация, Партия на Зелените)
№ 38 КП КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ
№ 39 КП ГОРДА България
№ 40 КП Демократи за силна България и Български демократически форум (ДСБ, БДФ)
№ 41 ПП ДЕМОКРАТИЧНА ГРАЖДАНСКА ИНИЦИАТИВА
№ 42 ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ
№ 43 КП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ - СДС, Обединени земеделци, Движение „Гергьовден", РДП, БСДП
№ 44 КП ЦЕНТЪР - СВОБОДА И ДОСТОЙНСТВО
№ 45 ПП ГЛАС НАРОДЕН


ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Красимира Медарова

СЕКРЕТАР:
Севинч Солакова

 

 


* Публикувано на

Календар

Решения

  • № 1289-НС / 16.08.2022

    относно: регистрация на партия „ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ“ за участие в изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

  • № 1288-НС / 16.08.2022

    относно: регистрация на партия „ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ“ за участие в изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

  • № 1287-НС / 16.08.2022

    относно: регистрация на партия „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ за участие в изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

  • всички решения