Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 2311-НР
София, 23 септември 2015 г.

ОТНОСНО: определяне чрез жребий на реда за представяне на участниците в информационно-разяснителната кампания за националния референдум на 25 октомври 2015 г. в програмите на БНТ и БНР

На основание чл. 16, ал. 1 от Закона за пряко участие на гражданите в държавната власт и местното самоуправление във връзка с чл. 192 от Изборния кодекс и в изпълнение на Решение № 2296-НР от 22 септември 2015 г., в 16,00 ч., в сградата на Народното събрание на пл. „Княз Александър I” № 1, фоайето на зала „Света София”, Централната избирателна комисия проведе жребий за определяне чрез жребий на реда за представяне на участниците в информационно-разяснителната кампания за националния референдум на 25 октомври 2015 г. в програмите на БНТ и БНР. След проведения жребий Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

І. Обявява следната поредност за представяне на участниците в информационно-разяснителната кампания в клиповете и другите форми в програмите на БНТ и БНР:

 

1 ПП ЗЕЛЕНИТЕ
2 ИК, представляван от Цветелина Трайкова Попова
3 ПП ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ – ДЗ
4 ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕСКИ ФОРУМ
5 ПП ДВИЖЕНИЕ 21
6 ПП БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ
7 ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ БЪЛГАРСКИ ПЪТ
8 ПП ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ БУРГАС
9 ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ
10 ПП ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ
11 ПП НОВИТЕ ЛИДЕРИ (НЛ)
12 ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
13 ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКО ОБЕДИНЕНИЕ И СОЛИДАРНОСТ (ДЕОС)
14 КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
15 ПП ВЪЗРАЖДАНЕ
16 ПП АБВ (АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ)
17 ПП КАУЗА БЪЛГАРИЯ
18 ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
19 ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
20 ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ
21 ПП ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ
22 ПП АТАКА
23 ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ
24 ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
25 ПП ГЛАС НАРОДЕН
26 ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ
27 ПП РАДИКАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ В БЪЛГАРИЯ
28 ИК НЕ ДАВАМ ГЛАСА СИ ЗА КУПЕН ВОТ, представляван от Цоло Йорданов Линков
29 ИК, представляван от Ивайло Александров Петров
30 ПП РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ – РЗС
31 ИК, представляван от Радослав Руменов Маринов
32 ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
33 ПП ГЕРБ
34 ПП НОВОТО ВРЕМЕ
35 ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ
36 ИК, представляван от Борислава Митова Стоянова
37 ИК, представляван от Емил Петров Иванов
38 ИК, представляван от Павла Цветанова Цветкова
39 ИК ГЛАСУВАЙ БЕЗ ГРАНИЦИ, представляван от Мануела Георгиева Малеева-Франиер

 

ІІ. Обявява следната поредност за представяне на участниците в информационно-разяснителната кампания в диспутите в програмите по БНТ и БНР:

 

1 ПП ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ
2 ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
3 ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕСКИ ФОРУМ
4 ПП ГЛАС НАРОДЕН
5 ПП КАУЗА БЪЛГАРИЯ
6 ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
7 ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ БЪЛГАРСКИ ПЪТ
8 ПП ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ БУРГАС
9 ПП АБВ (АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ)
10 ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ
11 ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
12 ПП РАДИКАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ В БЪЛГАРИЯ
13 ИК, представляван от Цветелина Трайкова Попова
14 ПП ДВИЖЕНИЕ 21
15 ПП ГЕРБ
16 ПП АТАКА
17 ИК НЕ ДАВАМ ГЛАСА СИ ЗА КУПЕН ВОТ, представляван от Цоло Йорданов Линков
18 ПП ВЪЗРАЖДАНЕ
19 ИК, представляван от Павла Цветанова Цветкова
20 ИК ГЛАСУВАЙ БЕЗ ГРАНИЦИ, представляван от Мануела Георгиева Малеева-Франиер
21 ПП НОВИТЕ ЛИДЕРИ (НЛ)
22 ПП ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ
23 ПП ЗЕЛЕНИТЕ
24 ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ
25 ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ
26 ИК, представляван от Емил Петров Иванов
27 ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ
28 ПП РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ – РЗС
29 ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
30 ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ
31 ПП ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ – ДЗ
32 ПП ДВИЖЕНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКО ОБЕДИНЕНИЕ И СОЛИДАРНОСТ (ДЕОС)
33 ИК, представляван от Борислава Митова Стоянова
34 ИК, представляван от Ивайло Александров Петров
35 ПП БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ ЛИБЕРАЛИ
36 ИК, представляван от Радослав Руменов Маринов
37 ПП НОВОТО ВРЕМЕ
38 КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
39 ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивилина Алексиева

СЕКРЕТАР:

Севинч Солакова


* Публикувано на

Календар

Решения

  • № 1309-НС / 17.08.2022

    относно: регистрация на коалиция „БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД“ за участие в изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

  • № 1308-НС / 17.08.2022

    относно: регистрация на коалиция „Справедлива България“ за участие в изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

  • № 1307-НС / 17.08.2022

    относно: регистрация на партия „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО“ за участие в изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

  • всички решения