Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 226-ЕП
София, 23.04.2014

ОТНОСНО: определяне чрез жребий на реда за представяне на кандидатите, регистрирани от партиите, коалициите и инициативните комитети в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 25 май 2014 г.

На основание чл. 192 от Изборния кодекс и във връзка с Решение № 158-ЕП от 14 април 2014 г. на ЦИК на 23 април 2014 г. в 12,00 ч., в сградата на Народното събрание на пл. „Княз Александър I" № 1, фоайе на зала „Света София" Централната избирателна комисия проведе жребий за определяне на реда за представяне на кандидатите, регистрирани от партии, коалиции и инициативни комитети за участие в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 25 май 2014 г. в различните форми на предизборна кампания по БНТ и БНР.
След проведения жребий Централната избирателна комисия

Р Е Ш И:

І. Обявява следната поредност за представяне на кандидатите, регистрирани от партиите, коалициите и инициативните комитети, в клипове и други форми на предизборна кампания по БНТ и БНР:

№ 1 БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНО-ПАТРИОТИЧНА ПАРТИЯ
№ 2 Виктор Тенчев Папазов - независим
№ 3 ПП ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ
№ 4 ПП БАСТА
№ 5 Николай Добринов Йовев - независим
№ 6 КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ
№ 7 АБВ - АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ
№ 8 РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
№ 9 Евгения Златева Банева - независим
№ 10 Коалиция НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИ ПАРТИИ НА БЪЛГАРИЯ (НПБ)
№ 11 ПП ГЕРБ
№ 12 Румяна Вълчева Угърчинска-Винсенти - независим
№ 13 БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА, ВМРО, ЗНС, ГЕРГЬОВДЕН
№ 14 ДПС - Движение за права и свободи
№ 15 Коалиция КОД - Антония Първанова, Илиана Раева - ОБ, НДСВ, СДП
№ 16 ПП БЪЛГАРСКА ЛЕВИЦА
№ 17 ЗЕЛЕНИТЕ
№ 18 ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
№ 19 Християндемократическа партия на България
№ 20 Александър Райков Алексиев - независим
№ 21 ПП АТАКА
№ 22 ПП ГЛАС НАРОДЕН
№ 23 ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (ПП НФСБ)
№ 24 СИНЬО ЕДИНСТВО
№ 25 БКП
№ 26 СЪЮЗ НА КОМУНИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ
№ 27 Янаки Ганчев Ганчев - независим

ІІ. Обявява следната поредност за представяне в диспутите на кандидатите, регистрирани от партиите, коалициите и инициативните комитети, в предизборната кампания по БНТ и БНР:

№ 1 БЪЛГАРСКА ЛЕВИЦА
№ 2 БКП
№ 3 Румяна Вълчева Угърчинска-Винсенти - независим
№ 4 ПП ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ
№ 5 Александър Райков Алексиев - независим
№ 6 ЗЕЛЕНИТЕ
№ 7 СИНЬО ЕДИНСТВО
№ 8 Коалиция НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИ ПАРТИИ НА БЪЛГАРИЯ (НПБ)
№ 9 ПП ГЛАС НАРОДЕН
№ 10 ПП АТАКА
№ 11 ДПС - Движение за права и свободи
№ 12 Коалиция КОД - Антония Първанова, Илиана Раева - ОБ, НДСВ, СДП
№ 13 ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (ПП НФСБ)
№ 14 ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
№ 15 БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА, ВМРО, ЗНС, ГЕРГЬОВДЕН
№ 16 АБВ - АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ
№ 17 ПП БАСТА
№ 18 Евгения Златева Банева - независим
№ 19 ПП ХРИСТИЯНДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
№ 20 КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
№ 21 Янаки Ганчев Ганчев - независим
№ 22 Виктор Тенчев Папазов - независим
№ 23 Николай Добринов Йовев - независим
№ 24 СЪЮЗ НА КОМУНИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ
№ 25 КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ
№ 26 БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНО-ПАТРИОТИЧНА ПАРТИЯ
№ 27 ПП ГЕРБ

ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Ивилина Алексиева

СЕКРЕТАР:
Севинч Солакова

 

* Публикувано на 23.04.2014 в 17:55 часа

Календар

Решения

  • № 1112-МИ / 16.09.2019

    относно: приемане на Методически указания на Централната избирателна комисия по прилагане на Изборния кодекс от общинските избирателни комисии в изборите за общински съветници и за кметове, насрочени на 27 октомври 2019 г.

  • № 1111-МИ / 16.09.2019

    относно: промяна в състава на ОИК – Козлодуй, област Враца

  • № 1110-МИ / 16.09.2019

    относно: промени в състава на ОИК – Ценово, област Русе

  • всички решения