Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 1317-НС
София, 10 октомври 2014 г.

ОТНОСНО: обявяване на избраните народни представители в Четиридесет и третото Народно събрание

На основание чл. 57, ал. 1, т. 1, чл. 300, ал. 2, чл. 247, т. 4 и т. 5 и чл. 298 от Изборния кодекс и Решение № 1284-НС от 7 октомври 2014 г., Решение № 1294-НС от 8 октомври 2014 г., Решение № 1295-НС от 8 октомври 2014 г., Решение № 1296-НС от 8 октомври 2014 г., Решение № 1297 - НС от 8 октомври 2014 г., Решение № 1298-НС от 8 октомври 2014 г., Решение № 1301-НС от 9 октомври 2014 г., Решение № 1302-НС от 9 октомври 2014 г., Решение № 1304-НС от 9 октомври 2014 г., Решение № 1308-НС от 9 октомври 2014 г., Решение № 1314-НС от 10 октомври 2014 г., Решение № 1315-НС от 10 октомври 2014 г. и Решение № 1316-НС от 10 октомври 2014 г. Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

1. Обявява за избрани за народни представители в Четиридесет и третото Народно събрание по изборни райони и кандидатски листи:

 

 

Първи изборен район - Благоевградски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Цветан Генчев Цветанов
2 Кирил Андонов Котев
3 Даниела Владимирова Савеклиева
4 Димитър Крумов Танев
БСП лява България
1 Кристиан Иванов Вигенин
ДПС - Движение за права и свободи
1 Алиосман Ибраим Имамов
2 Муса Джемал Палев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Атанас Петров Атанасов
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Атанас Славчев Стоянов
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Светлин Димитров Танчев
АТАКА
1 Илиан Сашов Тодоров

 

Втори изборен район - Бургаски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Ивелина Веселинова Василева
2 Димитър Бойчев Петров
3 Иван Стефанов Вълков
4 Диана Иванова Йорданова
5 Семир Хусеин Абу Мелих
БСП лява България
1 Петър Георгиев Кънев
2 Атанас Зафиров Зафиров
ДПС - Движение за права и свободи
1 Хюсеин Хасан Хафъзов
2 Дурхан Мехмед Мустафа
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Костадин Иванов Марков  
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Валери Симеонов Симеонов
2 Валентин Кирилов Касабов
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Стефан Георгиев Кенов
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Михо Димитров Михов

 

Трети изборен район - Варненски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Лиляна Павлова Николова
2 Пламен Иванов Манушев
3 Красен Кирилов Кралев
4 Красимир Петров Петров
5 Красимира Пенева Анастасова
6 Павел Алексеев Христов
БСП лява България
1 Ангел Петров Найденов
2 Красимир Христов Янков
ДПС - Движение за права и свободи
1 Йордан Кирилов Цонев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Радан Миленов Кънев
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Валентин Кирилов Касабов
2 Емил Димитров Симеонов
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Георги Александров Ковачев
АТАКА
1 Волен Николов Сидеров
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Ивайло Георгиев Калфин

 

Четвърти изборен район - Великотърновски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Цветан Генчев Цветанов
2 Клавдия Георгиева Григорова-Ганчева
3 Пенчо Стоянов Пенчев
БСП лява България
1 Мариана Радева Бояджиева
ДПС - Движение за права и свободи
1 Камен Костов Костадинов
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Иван Кирилов Иванов
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Милен Василев Михов
АТАКА
1 Любомир Владимиров Владимиров

 

Пети изборен район - Видински
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Ивайло Ангелов Московски
БСП лява България
1 Михаил Райков Миков
ДПС - Движение за права и свободи
1 Станислав Димитров Анастасов
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Иван Пенков Иванов

 

Шести изборен район - Врачански
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Петя Цветанова Аврамова
2 Красен Георгиев Кръстев
БСП лява България
1 Георги Тодоров Божинов
ДПС - Движение за права и свободи
1 Камен Костов Костадинов
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Красимир Илиев Богданов
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Явор Илиев Хайтов

 

Седми изборен район - Габровски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Цветомир Цвятков Михов
2 Добромир Проданов Проданов
БСП лява България
1 Кирил Николаев Добрев  
ДПС - Движение за права и свободи
1 Четин Хюсеин Казак

 

Осми изборен район - Добрички
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Румен Иванов Иванов
2 Живко Иванов Мартинов
БСП лява България
1 Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова
ДПС - Движение за права и свободи
1 Рушен Мехмед Риза
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Валентин Николов Иванов
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Иван Костадинов Станков

 

Девети изборен район - Кърджалийски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Цвета Вълчева Караянчева
ДПС - Движение за права и свободи
1 Лютви Ахмед Местан
2 Ердинч Исмаил Хайрула
3 Шабанали Ахмед Дурмуш
4 Салиха Хакиф Емин

 

Десети изборен район - Кюстендилски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Кирил Боянов Калфин
БСП лява България
1 Мая Божидарова Манолова
ДПС - Движение за права и свободи
1 Александър Христов Методиев
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Петър Иванов Петров

 

Единадесети изборен район - Ловешки
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Корнелия Добрева Маринова
2 Николай Нанков Нанков
БСП лява България
1 Димитър Ангелов Горов
ДПС - Движение за права и свободи
1 Джейхан Хасанов Ибрямов
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Кирил Петров Цочев

 

Дванадесети изборен район - Монтана
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Десислава Вълчева Атанасова
БСП лява България
1 Емил Димитров Райнов
ДПС - Движение за права и свободи
1 Петър Пандушев Чобанов
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Борислав Любенов Великов
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Чавдар Славчев Пейчев

 

Тринадесети изборен район - Пазарджишки
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Стоян Димитров Тонев
2 Десислава Йорданова Костадинова-Гушева
3 Димитър Иванов Гечев
БСП лява България
1 Янаки Боянов Стоилов
2 Димитър Спасов Димитров
ДПС - Движение за права и свободи
1 Делян Славчев Пеевски
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Бойка Грозева Маринска
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Христо Георгиев Тодоров
АТАКА
1 Станислав Тодоров Станилов

 

Четиринадесети изборен район - Пернишки
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Вяра Михайлова Церовска
БСП лява България
1 Валери Мирчев Жаблянов
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Валентин Любенов Павлов
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Росица Йорданова Янакиева-Костадинова  

 

Петнадесети изборен район - Плевенски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Цецка Цачева Данговска
2 Пламен Тачев Петров
3 Владислав Тошков Николов
БСП лява България
1 Румен Василев Гечев
2 Васил Миланов Антонов
ДПС - Движение за права и свободи
1 Митхат Сабри Метин
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Найден Маринов Зеленогорски
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Красимир Дончев Каракачанов
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Румен Маринов Йончев

 

Шестнадесети изборен район - Пловдив
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Бойко Методиев Борисов
2 Менда Кирилова Стоянова
3 Вежди Летиф Рашидов
4 Стефан Иванов Дедев
5 Атанас Иванов Ташков
БСП лява България
1 Георги Ченков Търновалийски
ДПС - Движение за права и свободи
1 Венцислав Йорданов Каймаканов
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Димитър Григоров Шишков
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Славчо Стоев Атанасов
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Ана Георгиева Баракова
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Борислав Михайлов Борисов

 

Седемнадесети изборен район - Пловдивски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Методи Борисов Андреев
2 Катя Николаева Попова
3 Здравко Димитров Димитров
4 Силвия Анастасова Хубенова
БСП лява България
1 Димитър Стоянов Дъбов
2 Манол Трифонов Генов
ДПС - Движение за права и свободи
1 Джевдет Ибрям Чакъров
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Николай Нанков Ненчев
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Борис Янков ЯЧев
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Мартин Стоянов Иванов
АТАКА
1 Магдалена Ламбова Ташева

 

Осемнадесети изборен район - Разградски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Валентин Стефанов Василев
ДПС - Движение за права и свободи
1 Ахмед Реджебов Ахмедов
2 Гюнай Хюсмен Хюсмен
3 Хасан Ахмед Адемов

 

Деветнадесети изборен район - Русенски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Пламен Дулчев Нунев
2 Светлана Ангелова Найденова
3 Десислава Вълчева Атанасова
БСП лява България
1 Христо Иванов Белоев
ДПС - Движение за права и свободи
1 Ферихан Илиязова Ахмедова
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Румен Димитров Христов
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Искрен Василев Веселинов
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Георги Николов Недев

 

Двадесети изборен район - Силистренски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Милена Цветанова Дамянова
ДПС - Движение за права и свободи
1 Рамадан Байрам Аталай
2 Невин Халил Хасан
АТАКА
1 Иван Тодоров Димитров

 

Двадесет и първи изборен район - Сливенски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Десислава Жекова Танева
2 Галя Енева Захариева
БСП лява България
1 Таско Михайлов Ерменков
ДПС - Движение за права и свободи
1 Янко Александров Янков
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Петър Христов Петров
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Иван Славов Иванов

 

Двадесет и втори изборен район - Смолянски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Даниела Анастасова Дариткова-Проданова
БСП лява България
1 Дора Илиева Янкова
ДПС - Движение за права и свободи
1 Мустафа Сали Карадайъ
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Петър Георгиев Кадиев

 

Двадесет и трети изборен район - София
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Александър Руменов Ненков
2 Димитър Борисов Главчев
3 Валентин Алексиев Николов
4 Теодора Радкова Георгиева
5 Данаил Димитров Кирилов
6 Милена Цветанова Дамянова
БСП лява България
1 Жельо Иванов Бойчев
2 Георги Стоянов Кадиев
3 Стоян Михайлов Мирчев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Божидар Цецов Лукарски
2 Атанас Петров Атанасов
3 Корман Якубов Исмаилов
4 Петър Владиславов Славов
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Валери Симеонов Симеонов
АТАКА
1 Миглена Дойкова Александрова
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Борислав Михайлов Борисов

 

Двадесет и четвърти изборен район - София
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Румяна Генчева Бъчварова
2 Джема Маринова Грозданова
3 Веселин Бориславов Вучков
4 Евгения Бисерова Алексиева
5 Валентин Иванов Радев
БСП лява България
1 Стефан Ламбов Данаилов
2 Георги Страхилов Свиленски
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Петър Стефанов Москов
2 Мартин Димитров Димитров
3 Гроздан Спасов Караджов
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Юлиан Кръстев Ангелов
АТАКА
1 Явор Божилов Нотев

 

Двадесет и пети изборен район - София
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Бойко Методиев Борисов
2 Красимир Любомиров Велчев
3 Станислав Стоянов Иванов
4 Красимир Георгиев Ципов
5 Лъчезар Богомилов Иванов
6 Снежана Георгиева Дукова
БСП лява България
1 Михаил Райков Миков
2 Георги Чавдаров Анастасов
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Меглена Щилиянова Кунева
2 Вили Младенов Лилков
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Красимир Дончев Каракачанов  
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Росен Петров Петров
АТАКА
1 Волен Николов Сидеров
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане)
1 Ивайло Георгиев Калфин

 

Двадесет и шести изборен район - Софийски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Ивайло Ангелов Московски
2 Петър Христов Беков
3 Галя Симеонова Георгиева
БСП лява България
1 Корнелия Петрова Нинова
2 Радослав Любчов Стойчев
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Димитър Андреев Делчев
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Велизар Пенков Енчев  
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Красимира Арангелова Ковачка

 

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Лиляна Павлова Николова
2 Димитър Христов Желев
3 Пламен Веселинов Йорданов
4 Нено Христов Влайков
БСП лява България
1 Драгомир Велков Стойнев
2 Георги Янчев Гьоков
ДПС - Движение за права и свободи
1 Делян Славчев Пеевски  
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Димитър Танев Танев
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Димитър Кирилов Байрактаров
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Кънчо Янев Филипов
АТАКА
1 Десислав Славов Чуколов

 

Двадесет и осми изборен район - Търговищки
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Дарин Иванов Димитров
ДПС - Движение за права и свободи
1 Тунчер Мехмедов Кърджалиев
2 Йордан Кирилов Цонев
АТАКА
1 Николай Веселинов Александров  

 

Двадесет и девети изборен район - Хасковски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Делян Александров Добрев
2 Евгения Даниелова Ангелова
БСП лява България
1 Чавдар Георгиев Георгиев
ДПС - Движение за права и свободи
1 Лютви Ахмед Местан
2 Мехмед Юмер Атаман
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС
1 Станислав Георгиев Иванов
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО
1 Славчо Пенчев Бинев  
КП БЪЛГАРИЯ БЕЗ ЦЕНЗУРА
1 Борислав Сабинов Иглев

 

Тридесети изборен район - Шуменски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Любомир Димитров Христов
2 Ралица Тодорова Ангелова
БСП лява България
1 Иван Валентинов Иванов  
ДПС - Движение за права и свободи
1 Айдоан Муталиб Али
2 Хамид Бари Хамид
3 Бюнямин Хюсеин Хасан

 

Тридесет и първи изборен район - Ямболски
№ по ред Име, презиме и фамилия ЕГН
ПП ГЕРБ
1 Иван Стоев Чолаков
БСП лява България
1 Атанас Тодоров Мерджанов
2 Кирчо Георгиев Карагьозов
ДПС - Движение за права и свободи
1 Илия Янков Илиев

 

 

2. Обявява кандидати, избрани в два изборни района:

 

Партия/Коалиция Име, презиме и фамилия Изборни райони
ПП ГЕРБ Бойко Методиев Борисов Шестнадесети изборен район - Пловдив
Двадесет и пети изборен район - София
ПП ГЕРБ Десислава Вълчева Атанасова Дванадесети изборен район - Монтана
Деветнадесети изборен район - Русенски
ПП ГЕРБ Ивайло Ангелов Московски Пети изборен район - Видински
Двадесет и шести изборен район - Софийски
ПП ГЕРБ Лиляна Павлова Николова Трети изборен район - Варненски
Двадесет и седми изборен район - Старозагорски
ПП ГЕРБ Милена Цветанова Дамянова Двадесети изборен район - Силистренски
Двадесет и трети изборен район - София
ПП ГЕРБ Цветан Генчев Цветанов Първи изборен район - Благоевградски
Четвърти изборен район - Великотърновоски
БСП лява България Михаил Райков Миков Пети изборен район - Видински
Двадесет и пети изборен район - София
ДПС - Движение за права и свободи Делян Славчев Пеевски Тринадесети изборен район - Пазарджишки
Двадесет и седми изборен район - Старозагорски
ДПС - Движение за права и свободи Йордан Кирилов Цонев Трети изборен район - Варненски
Двадесет и осми изборен район - Търговищки
ДПС - Движение за права и свободи Камен Костов Костадинов Четвърти изборен район - Великотърновоски
Шести изборен район - Врачански
ДПС - Движение за права и свободи Лютви Ахмед Местан Девети изборен район - Кърджалийски
Двадесет и девети изборен район - Хасковски
РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - БЗНС, ДБГ, ДСБ, НПСД, СДС Атанас Петров Атанасов Първи изборен район - Благоевградски
Двадесет и трети изборен район - София
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО Валентин Кирилов Касабов Втори изборен район - Бургаски
Трети изборен район - Варненски
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО Валери Симеонов Симеонов Втори изборен район - Бургаски
Двадесет и трети изборен район - София
ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ И ВМРО Красимир Дончев Каракачанов Петнадесети изборен район - Плевенски
Двадесет и пети изборен район - София
АТАКА Волен Николов Сидеров Трети изборен район - Варненски
Двадесет и пети изборен район - София
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане) Борислав Михайлов Борисов Шестнадесети изборен район - Пловдив
Двадесет и трети изборен район - София
Коалиция АБВ - (Алтернатива за българско възраждане) Ивайло Георгиев Калфин Трети изборен район - Варненски
Двадесет и пети изборен район - София

 

3. Кандидатите за народни представители, избрани в два многомандатни изборни района, са длъжни в еднодневен срок от узнаването писмено да заявят в Централната избирателна комисия в коя листа желаят да останат избрани. Еднодневният срок започва да тече от второто по ред публикуване на решението на ЦИК на интернет страницата на комисията и в бюлетина на БТА.

4. Заявлението трябва да е в писмена форма, саморъчно подписано и следва да постъпи в ЦИК в срока по т. 3.

5. В случай че кандидатът не подаде писмено заявление в срока по т. 3, Централната избирателна комисия го обявява за избран за народен представител от изборния район, в който първо е регистриран за кандидат за народен представител. Поредността се определя от датата и часа на публикуване на интернет страницата на районната избирателна комисия на решението на РИК за регистрация на съответната кандидатска листа.

 

Решението да се обнародва незабавно в "Държавен вестник".

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивилина Алексиева

СЕКРЕТАР:

Севинч Солакова


Ч Л Е Н О В Е:

Александър Андреев                                             Камелия Нейкова

Владимир Пенев                                                   Мария Бойкинова 

Георги Баханов                                                    Метин Сюлейманов

Емануил Христов                                                    Росица Матева 

Ерхан Чаушев                                                       Румяна Сидерова

Иванка Грозева                                                     Румен Цачев 

Ивайло Ивков                                                        Таня Цанева

Йорданка Ганчева             


* Публикувано на

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 1189-МИ / 07.07.2022

    относно: промяна в състава на ОИК – Стара Загора, област Стара Загора

  • № 1188-МИ / 07.07.2022

    относно: предложение до президента на Република България за насрочване на частичен избор за кмет на кметство Дълбоки, община Стара Загора, област Стара Загора

  • № 1187-МИ / 05.07.2022

    относно: промяна в състава на ОИК – Стара Загора, област Стара Загора

  • всички решения