Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 1148-ПВР
София, 11 октомври 2011 г.

ОТНОСНО:  назначаване на секционни избирателни комисии извън страната за изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 23 октомври 2011 г.

На основание чл. 26, ал. 1, т. 1, чл. 37 и чл. 38 от Изборния кодекс, писма на Министерството на външните работи вх. № М-438 от 05.10.2011 г. и вх. № М-535 от 07.10.2011 г.; вх. № 535-а от 07.10.2011 г. на ЦИК, протокол от проведени консултации при министъра на външните работи от 5 - 6.10.2011 г. и при непостигнато съгласие за съставите на СИК извън страната Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И :

 

І. НАЗНАЧАВА секционни избирателни комисии извън страната, както следва:

 

1. Секционна избирателна комисия № 290100001, Австралия, Канбера - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Таня Стоянова Ангелова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Николов Делчев  

 

 

Ирена Тодорова Иванова  

 

 

2. Секционна избирателна комисия № 290200002 - Австрия, Виена - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Денислава Илиева Петрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лилия Иванова Ценева  

 

СЕКРЕТАР:

Люба Петрова Матеина  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Диана Олегова Попова  

 

 

3. Секционна избирателна комисия № 290300003, Албания, Тирана - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Горяна Григорова Тодева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Виктор Божидаров Котев  

 

 

Ваня Илиева Найденова  

 

 

4. Секционна избирателна комисия № 290400004, Алжир, Алжир - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мариан Василев Антов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мирослав Руменов Радев  

 

 

Хазел Хасан Ахлуш  

 

 

5. Секционна избирателна комисия № 290500005, Аржентина, Буенос Айрес - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любомир Владимиров Стоянов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Десислава Руменова Пешева  

 

 

Стела Стоянова Алексиева  

 

 

6. Секционна избирателна комисия № 290600006, Афганистан, Кабул - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Надежда Бориславова Делибеева-Николова  

 

 

7. Секционна избирателна комисия № 290600007, Афганистан, Кандахар - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ненчо Велков Ненчев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тодор Василев Тодоров  

 

СЕКРЕТАР:

Илия Георгиев Налбантов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Игор Димитров Игнатов  

 

 

Петър Веселинов Луканов  

 

 

8. Секционна избирателна комисия № 290700008, Белгия, Брюксел - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Елвира Петрова Стоилова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Живков Христов  

 

СЕКРЕТАР:

Таня Стефанова Димитрова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Руслан Василев Стоянов  

 

 

9. Секционна избирателна комисия № 290700009, Белгия, Гент - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мартин Красимиров Асенов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ана Костадинова Кирова  

 

СЕКРЕТАР:

Таня Захариева Луканова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Десислава Дончева Иванова  

 

 

Павел Танев Страхилов  

 

 

10. Секционна избирателна комисия № 290800010, Босна и Херцеговина, Сараево - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Димитрова Величкова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ивелина Наскова Николова  

 

 

Виолин Цанков Марков  

 

 

11. Секционна избирателна комисия № 290900011, Великобритания, Лондон - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Еленка Георгиева Лулчева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Иванов Георгиев  

 

СЕКРЕТАР:

Владимир Ивов Никифоров

 

ЧЛЕНОВЕ:

Виолета Цветанова Александрова  

 

 

Жанет Емилова Грозева  

 

 

Боряна Илиева Стойнова  

 

 

 

 

 

12. Секционна избирателна комисия № 290900012, Великобритания, Глазгоу - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Мирчев Табаков  

 

СЕКРЕТАР:

Деян Нейчев Дойчев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Десислава Венелинова Иванова-Козлева  

 

 

13. Секционна избирателна комисия № 290900013, Великобритания, Дънди - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Марияна Бонева Йотова  

 

СЕКРЕТАР:

Сийка Атанасова Лалова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Николай Желев Желев  

 

 

14. Секционна избирателна комисия № 291000014, Гърция, Атина - 5  членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Рангел Иванов Иванов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нешка Петкова Даскалова  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Румяна Василева Георгиева  

 

 

Благородна Стоянова Филевска  

 

 

15. Секционна избирателна комисия № 291000015, Гърция, Солун - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Соня Русимова Димитрова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламен Веселинов Апостолов  

 

СЕКРЕТАР:

Полина Нанкова Аврамова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Радослава Велизарова Кафеджийска  

 

 

16. Секционна избирателна комисия № 291100016, Грузия, Тбилиси - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Калин Иванов Патронски  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Славея Спасова Грънчарова  

 

 

Антон Дечков Йорданов  

 

 

17. Секционна избирателна комисия № 291200017, Дания, Копенхаген - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мирослава Маринова Гецова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Емилов Гинин  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Фикрет Юмеросман Мюмюн  

 

 

Йоханес Рупен Крикорян  

 

 

18. Секционна избирателна комисия № 291300018, Израел, Тел Авив - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Радоцветов Бухтев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Надежда Богомилова Димитрова  

 

 

Димитър Филипов Серафимов  

 

 

19. Секционна избирателна комисия № 291400019, Иран, Техеран - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Силвия Петрова Кунева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Стела Робертова Иванова  

 

 

Чавдар Христов Стоянов  

 

 

20. Секционна избирателна комисия № 291500020, Ирландия, Дъблин - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Миглена Петрова Йорданова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Георги Иванов Арнаудов  

 

 

Стефан Янков Янков  

 

 

21. Секционна избирателна комисия № 291600021, Испания, Мадрид - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Миясе Ахмедова Исмаилова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мая Стоянова Ченкова  

 

СЕКРЕТАР:

Мина Василева Попова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Нели Николова Симеонова  

 

 

22. Секционна избирателна комисия № 291600022, Испания, Валенсия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ани Валентинова Пенева  

 

СЕКРЕТАР:

Божидара Христова Тодорова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росица Георгиева Станимирова  

 

 

23. Секционна избирателна комисия № 291600023, Испания, Аликанте - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стоянка Недкова Стоянова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ирена Любомирова Карамаждракова  

 

 

Нешо Петров Нешев  

 

 

24. Секционна избирателна комисия № 291600024, Испания, Алкала де Енарес - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лариса Анатолиевна Буковская-Баракова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ихтиана Цветанова Колева  

 

СЕКРЕТАР:

Мирослав Благоев Асенов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Деана Иванова Маринова-Вълкова  

 

 

25. Секционна избирателна комисия № 291600025, Испания, Бенидорм - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Десислава Димитрова Великова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Галя Венкова Иванова  

 

 

Росица Димитрова Чавдарова  

 

 

26. Секционна избирателна комисия № 291600026, Испания, Валядолид - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Явор Валентинов Христов  

 

СЕКРЕТАР:

Радка Стоянова Пенева  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росица Сандова Стойнова  

 

 

 

 

27. Секционна избирателна комисия № 291600027, Испания, Гандия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Явор Валентинов Дойков  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Богомил Ангелов Кунов  

 

СЕКРЕТАР:

Весела Тодорова Чепарова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Христо Стефанов Стайков  

 

 

28. Секционна избирателна комисия № 291600028, Испания, Ел Елхидо - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Диана Петкова Николаева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Илиян Стаменов Стоянов  

 

 

Иван Русев Русев  

 

 

29. Секционна избирателна комисия № 291600029, Испания, Енгера - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Петър Насков Ангелов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Румен Недялков Чоранов  

 

 

Димитър Стоянов Хаджиев  

 

 

30. Секционна избирателна комисия № 291600030, Испания, Кастейон - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Деница Венцеславова Вълева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Веселин Ванев Кутов  

 

 

Йорданка Минчева Данова-Кирякова  

 

 

31. Секционна избирателна комисия № 291600031, Испания, Колядо Вилялба - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветан Петков Маринов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Таня Атанасова Маринова  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мария Драгомирова Арсовска  

 

 

32. Секционна избирателна комисия № 291600032, Испания, Мостолес - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Венцислав Иванов Иванов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Илчев Илиев  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Роберто Димитров Димитров  

 

 

33. Секционна избирателна комисия № 291600033, Испания, Мурсия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мирослава Ангелова Филчева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Самуил Симеонов Тодоров  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христо Валериев Васев  

 

 

Румянка Маринова Славчева  

 

 

34. Секционна избирателна комисия № 291600034, Испания, Олерия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йордан Валентинов Шопов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Силвия Венкова Великова  

 

 

Атанас Младенов Огнянов  

 

 

35. Секционна избирателна комисия № 291600035, Испания, Палма де Майорка - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тензиле Закифова Юмерова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Борислав Димитров Керчев  

 

СЕКРЕТАР:

Явор Маринов Минков  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Иван Василев Кочев  

 

 

36. Секционна избирателна комисия № 291600036, Испания, Памплона - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Калоян Николаев Дончев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Валери Банков Хаджиев  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Камен Людмилов Тошев  

 

 

Васил Федев Павлов  

 

37. Секционна избирателна комисия № 291600037, Испания, Сарагоса - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Борислав Вихренов Илиев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Детелин Тодоров Георгиев  

 

 

Димитър Панов Райновски  

 

 

38. Секционна избирателна комисия № 291600038, Испания, Сеговия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стефан Руменов Стефанов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Симеон Петров Симеонов  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Георги Рачев Георгиев  

 

 

39. Секционна избирателна комисия № 291600039, Испания, Таррагона - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Деница Венкова Василева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Павлина Николаева Колева  

 

 

Илиана Тодорова Илиева-Дъбова  

 

 

40. Секционна избирателна комисия № 291600040, Испания, Тафая - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йоана Пенчева Астарджиева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Златко Емилов Юзекчиев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Павлина Тодорова Йосифова  

 

 

Ахмед Исмаилов Демиров  

 

 

41. Секционна избирателна комисия № 291600041, Испания, Торревиеха - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Искра Огнянова Пенчева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Лина Руменова Ваташка  

 

 

Георги Димитров Горянов  

 

 

42. Секционна избирателна комисия № 291600042, Испания, Хатива - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивайло Любомиров Йосифов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ирина Сергеевна Ропай  

 

 

Ваня Атанасова Пенчева  

 

 

43. Секционна избирателна комисия № 291600043, Испания, Хетафе - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ценка Димитрова Кирова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александър Светославов Иванов  

 

СЕКРЕТАР:

Радослав Мирчев Жаблянов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Нели Христова Кочева  

 

 

44. Секционна избирателна комисия № 291700044, Италия, Рим - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Анатоли Красимиров Павлов  

 

СЕКРЕТАР:

Мариян Николаев Ноев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ермелина Пейчева Пейчева  

 

 

45. Секционна избирателна комисия № 291700045, Италия, Неапол - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Венцислав Пламенов Савов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Венцислав Филев Панайотов  

 

 

Росен Бориславов Руфев  

 

 

46. Секционна избирателна комисия № 291800046, Канада, Отава - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Ивайло Валентинов Маринов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иван Красимиров Маринов  

 

 

Мариета Цветкова Микова  

 

 

47. Секционна избирателна комисия № 291800047, Канада, Торонто - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виктор Светлозаров Бурмов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Дончо Стоянов Дончев  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Николай Георгиев Паскалев  

 

 

48. Секционна избирателна комисия № 291800048, Канада, Монреал - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илко Стоянов Величков  

 

СЕКРЕТАР:

Иво Любенов Гърков  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Валентина Николаева Андонова  

 

 

49. Секционна избирателна комисия № 291900049, Катар, Доха - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Искрен Димитров Иванов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Калинка Василева Петрова  

 

 

Мирослав Мирославов Зафиров

 

 

50. Секционна избирателна комисия № 292000050, Кипър, Никозия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лилия Пламенова Иванова  

 

СЕКРЕТАР:

Калоян Стоянов Стоянов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Петранка Петкова Батанова  

 

 

51. Секционна избирателна комисия № 292000051, Кипър, Ларнака - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ангел Христов Димитров  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Божидар Миленов Бялков  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Тодор Руменов Здравков  

 

 

52. Секционна избирателна комисия № 292000052, Кипър, Лимасол - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Тихомир Огнянов Пенев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Цветомир Бойков Стоянов  

 

 

Ира Денкова Велкова-Папагеоргиу 

 

 

53. Секционна избирателна комисия № 292000053, Кипър, Пафос - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Луиза Атанасова Герова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Пламенов Игнатов  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Радослав Христов Калев  

 

 

54. Секционна избирателна комисия № 292000054, Кипър, Полис-Хрисохус - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламена Пламенова Петкова  

 

СЕКРЕТАР:

Пламен Радоцветов Бухтев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Кристина Георгиева Параскева  

 

 

55. Секционна избирателна комисия № 292100055, Китай, Пекин

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Симеонова Русинова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иво Георгиев Стефанов  

 

 

Красимир Кирилов Димитров  

 

 

56. Секционна избирателна комисия № 292200056, Корея, Сеул - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Калоян Ангелов Крумов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мартин Кирилов Тодоров  

 

 

Магдалена Илиева Илиева  

 

 

57. Секционна избирателна комисия № 292300057, Косово, Прищина - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милена Пламенова Ковачева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Цветелина Любенова Димитрова  

 

 

Людмил Петров Котецов  

 

 

58. Секционна избирателна комисия № 292400058, Кувейт, Кувейт - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Вилиана Иванова Йовчева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Галина Димитрова Рамчова  

 

 

Ангел Стефанов Киров  

 

 

59. Секционна избирателна комисия № 292500059, Ливан, Бейрут - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивайло Филипов Гьошев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Кремена Георгиева Сярова  

 

 

Пламен Стоянов Цолов  

 

 

60. Секционна избирателна комисия № 292600060, Люксембург, Люксембург - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любомир Павлов Ботев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Теодора Любомирова Стефанова  

 

 

Александър Милков Иванчев  

 

 

61. Секционна избирателна комисия № 292700061, Македония, Скопие - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Теодора Христова Чабанова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Мариянов Тодоров  

 

СЕКРЕТАР:

Йован Костов Чакаров  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Марияна Димитрова Димитрова

 

 

62. Секционна избирателна комисия № 292700062, Македония, Битоля - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Димитров Петров  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Христо Тодоров Ангелов  

 

СЕКРЕТАР:

Спаска Митрова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мая Христовска  

 

 

63. Секционна избирателна комисия № 292800063, Малта, Ла Валета (Сейнт Джулиан) - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Анелия Гецова Пасева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Атанас Тодоров Димитров  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ана Георгиева Паскалева  

 

 

64. Секционна избирателна комисия № 292900064, Мароко, Рабат - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Венелин Георгиев Гинчев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Веселка Костадинова Пейчева

 

 

Бойко Костадинов Костадинов

 

 

65. Секционна избирателна комисия № 293000065, Молдова, Кишинев - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Диляна Христова Тилова  

 

СЕКРЕТАР:

Деница Богомилова Панайотова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Яна Василевна Цветкова  

 

 

66. Секционна избирателна комисия № 293000066, Молдова, Вулканещ - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Даниела Руменова Илиева  

 

СЕКРЕТАР:

Боряна Юриева Петрова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Пенко Илиев Василев  

 

 

67. Секционна избирателна комисия № 293000067, Молдова, Кахул - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Елисеев Елисеев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламена Мирославова Филипова  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Лидия Иванова Владова  

 

 

68. Секционна избирателна комисия № 293000068, Молдова, Комрат - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румяна Стефанова Досева  

 

СЕКРЕТАР:

Росица Симеонова Богданова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Никола Владимиров Драганов  

 

 

69. Секционна избирателна комисия № 293000069, Молдова, Тараклия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илия Йорданов Илиев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ирина Любомирова Борисова  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Тодор Христов Маринов  

 

 

70. Секционна избирателна комисия № 293000070, Молдова, Твардица - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лина Сашева Ранкова  

 

СЕКРЕТАР:

Дилян Емилов Петров  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Георги Лазаров Йордакиев  

 

 

71. Секционна избирателна комисия № 293000071, Молдова, Чадър-Лунга - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тереза Пламенова Димитрова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христина Тошкова Христова  

 

 

Александра Георгиева Гори

 

 

72. Секционна избирателна комисия № 293100072, Мексико, Мексико - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виолета Димитрова Карамаждракова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Галя Асенова Василева  

 

 

Цветелина Антонова Велева  

 

 

73. Секционна избирателна комисия № 293200073, Нигерия, Абуджа - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мартин Дочев Тодоров  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Снежанка Красимирова Маринова  

 

 

Венцислав Константинов Венков  

 

 

74. Секционна избирателна комисия № 293300074, Нидерландия, Хага - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тодор Паришков Желев  

 

СЕКРЕТАР:

Станислав Руменов Радев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росица Петкова Христова  

 

 

75. Секционна избирателна комисия № 293400075, Нова Зеландия, Оклънд - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Василев Калчев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Любослав Стефчов Михов  

 

 

Светлана Христова Йорданова

 

 

76. Секционна избирателна комисия № 293500076, Норвегия, Осло - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Светла Дамянова Славова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Виктория Валентинова Братованова  

 

 

Аспарух Ангелов Николов  

 

 

77. Секционна избирателна комисия № 293600077, ОАЕ, Дубай - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Павлин Красимиров Петков  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Денислава Емилова Енчева  

 

 

Спаска Георгиева Генчева  

 

 

78. Секционна избирателна комисия № 293700078, Полша, Варшава - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пламена Светославова Дамянова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Боян Матей Станиславски  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Свилен Димитров Рачев  

 

 

Поля Вескова Рачалова  

 

 

79. Секционна избирателна комисия № 293800079, Португалия, Лисабон - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Снежана Йовчева Стоянова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Владимир Василев Лазов  

 

СЕКРЕТАР:

Георги Ненов Христовски  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Станимир Петков Граматиков  

 

 

80. Секционна избирателна комисия № 293900080, Румъния, Букурещ - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Боряна Яворова Седефова  

 

СЕКРЕТАР:

Венелин Светославов Русев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Любка Антонова Стоянова  

 

 

81. Секционна избирателна комисия № 294000081, Русия, Москва - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Дияна Михайлова Токарева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Румен Николов Ангелов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Александър Евгениев Кръстев

 

 

Цветан Петров Ночев  

 

 

82. Секционна избирателна комисия № 294000082, Русия, Санкт Петербург - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Великов Нанев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ангел Минчев Иванов  

 

 

Любомир Дочев Христов  

 

 

83. Секционна избирателна комисия № 294100083, САЩ, Вашингтон - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Желязко Георгиев Пишманов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Венцислав Будьониев Петров  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Людмила Желязкова Тасева  

 

 

84. Секционна избирателна комисия № 294100084, САЩ, Лос Анжелис - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Динко Георгиев Янев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Захари Захариев Бисеров  

 

 

Живка Кирилова Костова  

 

 

85. Секционна избирателна комисия № 294100085, САЩ, Ню Йорк - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Диана Гервасова Димитрова  

 

СЕКРЕТАР:

Георги Севдалинов Неделчев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Моника Симеонова Симеонова  

 

 

86. Секционна избирателна комисия № 294100086, САЩ, Чикаго - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илиян Василев Кирилов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любомира Емилова Маркова  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Ваня Лалева Богоева  

 

 

87. Секционна избирателна комисия № 294100087, САЩ, Атланта - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Наталия Кунева Найденова  

 

СЕКРЕТАР:

Надежда Александрова Драгиева  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Галина Стефанова Дулянова  

 

 

88. Секционна избирателна комисия № 294100088, САЩ, Атлантик Сити - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Еличка Кирилова Уорд  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Румяна Йорданова Рачева  

 

 

Владимир Георгиев Начев  

 

 

89. Секционна избирателна комисия № 294100089, САЩ, Бостън - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илиян Стефанов Евтимов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветана Маркова Тодорова  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Александра Иванова Грашкина-Христов  

 

 

90. Секционна избирателна комисия № 294100090, САЩ, Брумол - Филаделфия - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Продан Хараламбиев Проданов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Маргарита Желязкова Боснева

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Валерия Петкова Господинова

 

 

91. Секционна избирателна комисия № 294100091, САЩ, Дес Плейнс - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Иванов Петров  

 

СЕКРЕТАР:

Мирослав Ангелов Ангелов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Елена Любенова Спасова  

 

 

 

 

 

Анна Асенова Илиева

 

 

 

 

 

92. Секционна избирателна комисия № 294100092, САЩ, Детройт - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Васил Николов Цветков  

 

СЕКРЕТАР:

Стефка Илиева Балтова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Росица Кръстева Промкова  

 

 

93. Секционна избирателна комисия № 294100083, САЩ, Лас Вегас - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Живко Георгиев Каменов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Надя Пламенова Иванова  

 

 

Илия Димитров Атанасов  

 

 

94. Секционна избирателна комисия № 294100094, САЩ, Орландо - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Петър Йорданов Барански  

 

СЕКРЕТАР:

Кръстина Борисова Галова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Георги Великов Панайотов  

 

 

95. Секционна избирателна комисия № 294100095, САЩ, Сейнт Питърсбърг - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Яница Живкова Пейчева  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Георги Славчев Трайков  

 

 

Пламен Георгиев Георгиев  

 

 

96. Секционна избирателна комисия № 294100096, САЩ, Форд Лодърдейл, Помпано бийч - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Лора Трайчева Трайкова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Роберт Венциславов Новев  

 

 

Стефка Иванова Йовчева  

 

 

97. Секционна избирателна комисия № 294200097, Сирия, Дамаск - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Момчил Георгиев Димитров  

 

 

98. Секционна избирателна комисия № 294300098, Словакия, Братислава - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Оля Георгиева Сърбева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Петя Велиславова Георгиева  

 

 

Бойко Бориславов Хаджийски  

 

 

99. Секционна избирателна комисия № 294400099, Словения, Любляна - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Христо Йорданов Шопов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Маргарита Стоянова Стоянова

 

 

Красимира Емилова Георгиева

 

 

100. Секционна избирателна комисия № 294500100, Сърбия, Белград - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Силвия Богомилова Иванова  

 

СЕКРЕТАР:

Иван Денчев Иванов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Николай Емилов Труканов  

 

 

101. Секционна избирателна комисия № 294600101, Тунис, Тунис - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Борис Димитров Ангелов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Зорница Мониева Тодорова  

 

 

Николай Василев Лазаров  

 

 

102. Секционна избирателна комисия № 294700102, Турция, Анкара - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Станислав Митев Станчев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Цветана Цолова Петрова  

 

СЕКРЕТАР:

Зафира Велена Ахгелова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Исмаил Хълми Исмаил  

 

 

Катя Стоянова Лазарова  

 

 

103. Секционна избирателна комисия № 294700103, Турция, Истанбул - Генерално консулство - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Имрен Сабри Горал  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Димитров Мавродиев  

 

СЕКРЕТАР:

Валерия Василева Тошева  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мерсин Мюмюн Хатип  

 

 

Харалампи Иванов Даскалов  

 

 

Надежда Иванова Цветкова  

 

 

Цонка Николаева Танева  

 

 

104. Секционна избирателна комисия № 294700104, Турция, Истанбул - община Авджълар, кв. „Централен" - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Красимира Георгиева Стойчева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ерджан Хайри Мехмед  

 

СЕКРЕТАР:

Олег Георгиев Стойнов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Николай Иванов Петров  

 

 

Алексей Стоименов Стаменов  

 

 

Рейхан Исмаил Ахмед  

 

 

Бено Атанасов Бенов  

 

 

105. Секционна избирателна комисия № 294700105, Турция, Истанбул - община Газиосманпаша, кв. Саръгьол - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тургут Туран Карагьоз  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Асим Илхан Чауш  

 

СЕКРЕТАР:

Раджина Георгиева Катрачева

 

ЧЛЕНОВЕ:

Петър Петров Матеин  

 

 

Ботьо Джонов Ангелов  

 

 

Христо Георгиев Гочев  

 

 

Владя Димитрова Димитрова  

 

 

106. Секционна избирателна комисия № 294700106, Турция, Одрин - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Хикнет Аптулах Махмут  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Цветелина Бориславова Маркова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Басри Мустафа Йостурк  

 

 

Катя Димитрова Матеева  

 

 

107. Секционна избирателна комисия № 294700107, Турция, Анталия

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любомир Любомиров Грозданов

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Димитров Митев  

 

СЕКРЕТАР:

Раим Мустафа Мустафа  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иван Методиев Димитров  

 

 

Николина Стефанова Кунева  

 

 

108. Секционна избирателна комисия № 294700108, Турция, Бабаески - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Вера Мартинова Белинска  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Панайотов Околийски

 

СЕКРЕТАР:

Елена Стоянова Иванова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Захари Генадиев Иванов

 

 

Атър Рамадан Али  

 

 

109. Секционна избирателна комисия № 294700109, Турция, Бурса - община Йълдъръм - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивайло Иванов Христов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Коста Михайлов Костов  

 

СЕКРЕТАР:

Фатме Алиева Менедиева  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Панто Ценов Пантов  

 

 

Мария Дикова Драганичка  

 

 

Владимир Николаев Палазов  

 

 

Орхан Салимехмед Мустафа  

 

 

110. Секционна избирателна комисия № 294700110, Турция, Бурса - община Османгази - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Антонина Златкова Минчева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виолетка Недева Александрова  

 

СЕКРЕТАР:

Венециела Василева Миринска

 

ЧЛЕНОВЕ:

Георги Георгиев Стоянов  

 

 

Марина Йорданова Петрова  

 

 

Невин Мюмюнова Младенова  

 

 

Ирена Василева Димитрова  

 

 

111. Секционна избирателна комисия № 294700111, Турция, Бурса - община Нилюфер - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Михаил Самуилов Ефтимов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Севдалина Миткова Ангелова  

 

СЕКРЕТАР:

Зафир Благоев Пендичев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Лъчезар Огнянов Стефанов  

 

 

Светослав Викторов Вецев  

 

 

Илхан Хасан Кьок  

 

 

Светла Цветанова Стефанова  

 

 

112. Секционна избирателна комисия № 294700112, Турция, Буюккаръщъран - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Божидар Любомиров Стоилов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Нора Найденова Беримирова  

 

СЕКРЕТАР:

Стефан Младенов Димов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Валентина Бориславова Зогинова  

 

 

Севда Юлиянова Младенова  

 

 

113. Секционна избирателна комисия № 294700113, Турция, Гебзе - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Янко Атанасов Тасев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Дарина Василева Трайкова  

 

СЕКРЕТАР:

Снежана Минкова Младенова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Владислав Василев Хасъмски  

 

 

Елена Иванова Бръмбарова  

 

 

Гюрсел Хюсеин Фетта  

 

 

Вероника Кирилова Савова  

 

 

114. Секционна избирателна комисия № 294700114, Турция, Гебзе - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Хабибе Шериф Мурат  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Викторов Трендафилов  

 

СЕКРЕТАР:

Радка Минева Петрова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Станимир Андреанов Андреев  

 

 

Борислав Тодоров Борисов  

 

 

Лиляна Славчева Окан  

 

 

Тодор Миланов Николов  

 

 

115. Секционна избирателна комисия № 294700115, Турция, Ескишехир - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Оля Огнянова Тонева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Атанас Гълев Коларов  

 

 

Димитър Бойков Недков  

 

 

116. Секционна избирателна комисия № 294700116, Турция, Измир - община Буджа - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Диана Минчева Филипова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румен Любомиров Симов  

 

СЕКРЕТАР:

Светла Малинова Калинова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Неда Христова Терзиева  

 

 

Туркян Шукри Шабан   

 

 

Фахрие Махмуд Шакир  

 

 

Пламен Петков Павлов  

 

 

117. Секционна избирателна комисия № 294700117, Турция, Измир - община Сарнъч - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Георгиев Танев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кирил Спасов Танчев  

 

СЕКРЕТАР:

Марио Розалинов Пунчев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Михаил Минчев Младенов  

 

 

Кристиян Красимиров Алексиев  

 

 

Северин Северинов Мартинов  

 

 

Николай Цачев Цачев  

 

 

118. Секционна избирателна комисия № 294700118, Турция, Измир - община Сарнъч - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Огнян Петков Митов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кристиян Тодоров Камбуров  

 

СЕКРЕТАР:

Лилия Филипова Зидарова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Рашко Луков Романов  

 

 

Огнян Тошков Иванов  

 

 

Румяна Пенкова Дойчинова  

 

 

Йовка Димитрова Кръстанова  

 

119. Секционна избирателна комисия № 294700119, Турция, Измир - община Сарнъч - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Кирилов Зидаров  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ивайло Елков Цеков  

 

СЕКРЕТАР:

Светла Георгиева Велкова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Надежда Григорова Богданова

 

 

Нора Тодорова Господинова  

 

 

Ахмед Мустафа Хасан  

 

 

Красимир Пенков Петров  

 

 

120. Секционна избирателна комисия № 294700120, Турция, Измир - община Мендерес - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Рушен Юмер Юмер  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Олга Христова Кърова  

 

СЕКРЕТАР:

Красимир Минчев Кънев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Камелия Георгиева Иванчева  

 

 

Сергей Ганчев Ангелов  

 

 

Юсеин Бюрхан Ахмед

 

 

Христо Драганов Томов  

 

 

121. Секционна избирателна комисия № 294700121, Турция, Измир - община Борнова - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Калина Петрова Балабанова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милена Славова Ботева  

 

СЕКРЕТАР:

Велизар Тошков Тошев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мите Маринов Чаушев  

 

 

Алил Салих Люман  

 

 

Ивайло Бориславов Бабалев  

 

 

Александър Веселинов Манов  

 

 

122. Секционна избирателна комисия № 294700122, Турция, Измир - община Борнова - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Кемал Юсеин Махмуд  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Милчо Николов Веселинов  

 

СЕКРЕТАР:

Илия Руменов Шипков  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Невин Селяйдинова Салимова  

 

 

Тодор Петков Тодоров  

 

 

Александър Киров Бояджийски

 

 

Андрей Василев Чолаков  

 

 

123. Секционна избирателна комисия № 294700123, Турция, Измит - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ерол Акиф Мейзин  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ракип Ракип Чауш  

 

СЕКРЕТАР:

Румяна Дойчева Великова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Петър Димитров Николов  

 

 

Румен Георгиев Дойчев  

 

 

124. Секционна избирателна комисия № 294700124, Турция, Капаклъ - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Асенов Хайтов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Снежан Асенов Чавдаров

 

СЕКРЕТАР:

Николай Щилянов Мартинов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Асен Ананиев Наумов  

 

 

Светослав Петров Мартинов  

 

 

125. Секционна избирателна комисия № 294700125, Турция, Кьорфез - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Галина Атанасова Георгиева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Сергей Илиев Ангелов  

 

СЕКРЕТАР:

Красимир Петров Славов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Росица Георгиева Калоянова  

 

 

Елисавета Богомилова Шкумбова

 

 

126. Секционна избирателна комисия № 294700126, Турция, Кълкларели - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ася Руменова Ценкова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Радостина Симеонова Бонева  

 

СЕКРЕТАР:

Блажка Кръстева Величкова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

 

 

 

Благовест Карамфилов Боянов

 

 

Николай Бисеров Симеонов  

 

 

127. Секционна избирателна комисия № 294700127, Турция, Люлебургаз - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Илина Божидарова Генчева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Марийка Атанасова Димитрова

 

СЕКРЕТАР:

Недко Минков Хараланпиев   

 

ЧЛЕНОВЕ:

Илияна Илиева Моллова  

 

 

Симеон Драгомиров Симеонов  

 

 

Невен Бисеров Юзунов  

 

 

Юлко Алиева Халикова  

 

 

128. Секционна избирателна комисия № 294700128, Турция, Маниса - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Катя Петрова Божилова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ботьо Генчев Ботев  

 

СЕКРЕТАР:

Феим Рамадан Шабан  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Емил Иванов Огнянов  

 

 

Христо Генадиев Христов  

 

 

129. Секционна избирателна комисия № 294700129, Турция, Муратлъ - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Кирилов Конов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Невин Мехмед Юсеин  

 

СЕКРЕТАР:

Билян Светлинов Юлиянов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Даниела Сашева Аврамова  

 

 

Светлин Юлиянов Киров

 

 

130. Секционна избирателна комисия № 294700130, Турция, Сарай - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Росица Пенева Йотова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Стоян Драгомиров Симеонов  

 

СЕКРЕТАР:

Хюсеин Хюсеин Говедар  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Махмуд Муаремов Нуриев  

 

 

Юмер Мустафа Мома  

 

 

131. Секционна избирателна комисия № 294700131, Турция, Сердиван - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Надя Величкова Валянова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мартин Антонов Илиев  

 

 

Владина Иванова Петкова  

 

 

132. Секционна избирателна комисия № 294700132, Турция, Текирдаа - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Шабан Ахмед Юсеин  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Хинка Благовестова Асенова  

 

СЕКРЕТАР:

Ростислав Юлиянов Василев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Магдалена Чанкова Бонева  

 

 

Силвия Маринова Баркалова

 

 

133. Секционна избирателна комисия № 294700133, Турция, Чайърова - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Марина Николова Стефанова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Руско Алексиев Христов  

 

СЕКРЕТАР:

Георги Златков Христов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Димитър Фильов Иванов  

 

 

Гергина Маринова Господинова  

 

 

134. Секционна избирателна комисия № 294700134, Турция, Черкезкьой - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Александър Димитров Йонов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Давид Рашков Рашков  

 

СЕКРЕТАР:

Тургут Акиф Салим  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Боряна Руменова Тодорова  

 

 

Шюкрю Междит Али

 

 

135. Секционна избирателна комисия № 294700135, Турция, Чорлу - кв. Казимие - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Стефанов Славов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иван Методиев Методиев  

 

СЕКРЕТАР:

Гюнай Хюсню Садулах  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Емил Димитров Димитров  

 

 

Нела Маринова Данаилова  

 

 

Сабина Сашева Стоянова  

 

 

Ирина Мартинова Антонова  

 

 

136. Секционна избирателна комисия № 294700136, Турция, Чорлу - кв. Хавузлар - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Савина Костова Драганова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виктория Йорданова Иванова  

 

СЕКРЕТАР:

Михаил Михайлов Дервенски  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Илко Минков Данаилов  

 

 

Светлин Емилов Миланов  

 

 

Албена Ангелова Кръстева  

 

 

Ремзие Расим Акиф   

 

 

137. Секционна избирателна комисия № 294700137, Турция, Чорлу - кв. Йешилтепе - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Соня Върбанова Илиева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Евелина Василева Петрова  

 

СЕКРЕТАР:

Юмгюлсюм Закир Ахмед  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Емил Филипов Христов  

 

 

Янка Христова Веселинова  

 

 

Дафинка Георгиева Нешева  

 

 

Севдалин Радев Стефанов  

 

 

138. Секционна избирателна комисия № 294700138, Турция, Чорлу - кв. Йешилтепе - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Билян Евтимов Савов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мария Юлиянова Баракова  

 

СЕКРЕТАР:

Диана Галенова Иванова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Петра Валентинова Великова  

 

 

Юлия Стоянова Матеина  

 

 

Севинч Сефедин Ахмед  

 

 

Юмгюлсюм Закир Ахмед  

 

 

139. Секционна избирателна комисия № 294700139, Турция, Чорлу - кв. Шейхсинан - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Никола Огнянов Шибилов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Христин Асенов Христинов  

 

СЕКРЕТАР:

Пламен Георгиев Вражилов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Йоана Христова Вълева  

 

 

Румяна Братоева Вълкова  

 

 

Ибрахим Осман Джебеджи  

 

 

Нурен Билян Ахмед

 

 

140. Секционна избирателна комисия № 294700140, Турция, Чорлу - кв. Шейхсинан - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Николов Чичев   

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Денислава Пламенова Василева  

 

СЕКРЕТАР:

Румяна Любенова Борисова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Ангелина Манолова Юртсевер  

 

 

Диляна Лъчезарова Николаева

 

 

Ирина Мартинова Антонова  

 

 

Ибрахим Осман Джебеджи  

 

 

141. Секционна избирателна комисия № 294700141, Турция, Ялова - община Газиосманпаша - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Димитър Николаев Домузов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Аделина Цветанова Митева  

 

СЕКРЕТАР:

Смаилхака Мустафа Мехмед  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Георги Стоянов Илиев  

 

 

Георги Петров Шарков  

 

 

Фетия Хюсеин Мехмед  

 

 

Нина Ангелова Йорданова  

 

 

142. Секционна избирателна комисия № 294700142, Турция, Ялова - община Газиосманпаша - 7 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Фиданка Игнатова Атанасова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Славка Симеонова Шишкова  

 

СЕКРЕТАР:

Елица Маринова Иванова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Емил Георгиев Трендафилов  

 

 

Илко Маринов Нинов  

 

 

Фатме Нуриева Шакирова  

 

 

Деляна Бориславова Русева  

 

 

143. Секционна избирателна комисия № 294800143, Украйна, Киев - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Богомил Ценов Молов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Тони Георгиев Софрониев  

 

 

Веселин Йорданов Узунов  

 

 

144. Секционна избирателна комисия № 294800144, Украйна, Одеса - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любомир Богданов Николаев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гана Стоянова Пенева   

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Александър Венев Александров  

 

 

Илиян Костов Костов  

 

 

145. Секционна избирателна комисия № 294900145, Унгария, Будапеща - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Мартина Борисова Абрашева  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Хари Пламенов Таинов  

 

 

Ботьо Здравков Сретенов  

 

 

146. Секционна избирателна комисия № 295000146, ФР Германия, Берлин - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Атанасов Атанасов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Недялка Христова Станкова  

 

СЕКРЕТАР:

Рангел Христов Васев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Маргарита Иванова Хлебарова

 

 

Десислава Георгиева Бакалчева-Панова  

 

 

147. Секционна избирателна комисия № 295000147, ФР Германия, Бон - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Георги Руменов Стоименов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Росен Георгиев Асенов  

 

СЕКРЕТАР:

Николай Петров Стоянов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Бойко Йотов Божков  

 

 

148. Секционна избирателна комисия № 295000147, ФР Германия, Мюнхен - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Цветомир Веселинов Вълчев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христина Христова Йотова  

 

 

Мариана Добринова Георгиева

 

 

149. Секционна избирателна комисия № 295100149, Финландия, Хелзинки - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Румен Василев Кастелов  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Виктория Божидарова Илиева  

 

 

Мина Николаева Христова-Маринова

 

 

 

 

150. Секционна избирателна комисия № 295200150, Франция, Париж - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Тодор Христов Тодоров  

 

СЕКРЕТАР:

Марина Иванова Василева  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Мая Николаева Катранджиева  

 

 

Радка Балабанова-Рулева  

 

 

151. Секционна избирателна комисия № 295200151, Франция, Страсбург - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Гергана Димитрова Димитрова

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Иванка Руменова Шаркова  

 

СЕКРЕТАР:

Иван Йорданов Наумов  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Христо Христославов Загорчев  

 

 

Анани Иванов Ананиев  

 

 

152. Секционна избирателна комисия № 295200152, Франция, Лион - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Йордан Радев Метев  

 

СЕКРЕТАР:

Владислав Георгиев Чакъров  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Иван Николов Райчев  

 

 

153. Секционна избирателна комисия № 295200153, Франция, Тулуза - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Талка Левчева Акова  

 

СЕКРЕТАР:

Павлин Александров Атанасов

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Уляна Симеонова Богданска  

 

 

154. Секционна избирателна комисия № 295300154, Хърватия, Загреб - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Пенка Хубчева Стоянова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Светослав Петров Цеков  

 

 

Марин Тодоров Балтов  

 

 

155. Секционна избирателна комисия № 295400155, Чешка република, Прага - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Димитров Събев  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любен Иванов Леков  

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Горяна Григорова Ленкова  

 

 

156. Секционна избирателна комисия № 295500156, Швейцария, Берн - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Любомир Петров Кабаков  

 

СЕКРЕТАР:

Александър Кирилов Зарев  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Мирчо Желязков Иванов  

 

 

157. Секционна избирателна комисия № 295500157, Швейцария, Цюрих - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Николай Радков Георгиев  

 

СЕКРЕТАР:

Галина Ценкова Митова  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Геновева Гергиева Ненова  

 

 

158. Секционна избирателна комисия № 295500158, Швейцария, Женева - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Радко Константинов Кръстанов  

 

СЕКРЕТАР:

Величка Димитрова Котева  

 

ЧЛЕНОВЕ:

 

 

 

Володя Митков Божков  

 

 

159. Секционна избирателна комисия № 295600159, Швеция, Стокхолм - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Виолета Златкова Борисова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

Байрам Кадир Мустафа  

 

ЧЛЕНОВЕ:

Иван Стефанов Ангелов  

 

 

Светла Николова Йотова  

 

 

160. Секционна избирателна комисия № 295700160, Република Южна Африка, Претория - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Вероника Руменова Петрова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Виолета Йорданова Гинова  

 

 

Ина Илиева Стоянова  

 

 

161. Секционна избирателна комисия № 295800161, Япония, Токио - 5 членове

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Ганка Георгиева Иванова  

 

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:

 

 

СЕКРЕТАР:

 

 

ЧЛЕНОВЕ:

Елена Красимирова Даскалова

 

 

Валентина Пенчова Генева  

 

 

ІІ. Незаетите места в секционните избирателни комисии ще бъдат попълнени по реда на чл. 37, ал. 13 от Изборния кодекс.

 

ІІІ. Министърът на външните работи или ръководителите на съответните дипломатически или консулски представителства да представят в ЦИК предложенията си за членове на СИК извън страната на незаетите места не по-късно от 6 дни преди изборния ден - 16 октомври 2011 г.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:  

Красимира Медарова

 

СЕКРЕТАР:

Севинч Солакова

 

 

 


* Публикувано на

Календар

Решения

  • № 1576 / 24.11.2022

    относно: възлагане на обществена поръчка чрез открита процедура с предмет: „Поддържане, съхранение и транспортиране на до 12 837 броя акумулаторни батерии за специализираните устройства за електронно машинно гласуване (СУЕМГ) А-4 Модел 517“

  • № 1575-НС / 24.11.2022

    относно: поправка на техническа грешка в Решение № 1571-НС от 10 ноември 2022 г. относно унищожаване на неизползваните и оставените в областната или общинската администрация бюлетини като резерв и формуляри на изборни книжа от изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

  • № 1574-МИ / 17.11.2022

    относно: искане за отваряне на запечатани помещения в община Искър, област Плевен, в които се съхраняват изборни книжа и материали от произведени избори през 2019 г., 2021 г. и 2022 г.

  • всички решения