Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 259-НС
София, 20 юни 2021 г.

ОТНОСНО: искане да бъдат регистрирани като международни наблюдатели представители на Парламентарната асамблея на Съвета на Европа (ПАСЕ), за участие в изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.

Постъпило е писмо от Министерството на външните работи с вх. № НС-04-01-303\6 от 18.06.2021 г. с искане да бъдат регистрирани като международни наблюдатели представители на Парламентарната асамблея на Съвета на Европа (ПАСЕ), за участие в изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.

На основание чл. 57, ал. 1, т. 14, чл. 112, ал. 1, т. 2, ал. 6 и 8 от Изборния кодекс и Решение № 82-НС от 21 май 2021 г. на ЦИК Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

РЕГИСТРИРА като международни наблюдатели в изборите за народни представители на 11 юли 2021 г. следните лица:

1.

Алфред Хеер (Mr. Alfred HEER)

Швейцария

2.

Кристиан Петри (Mr. Christian PETRY)

Германия

3.

Пиер-Ален Фриде (Mr. Pierre-Alain FRIDEZ)

Швейцария

4.

Роберто Рампи (Mr. Roberto RAMPI)

Италия

5.

Педро Сегоньо (Mr. Pedro CEGONHO)

Португалия

6.

Юнус Емре (Mr. Yunus EMRE)

Турция

7.

Анджей Шейна (Mr. Andrzej SZEJNA)

Полша

8.

Райнхолд Лопатка (Mr. Reinhold LOPATKA)

Австрия

9.

Ячек Протасиевич (Mr. Jacek PROTASIEWICZ)

Полша

10.

Александер Стокебьо (Mr. Aleksander STOKKEBQ)

Норвегия

11.

Лоранс Трастур-Иснар (Ms. Laurence TRASTOUR-ISNART)

Франция

12.

Владимир Варданян (Mr. Vladimir VARDANYAN)

Армения

13.

Фабиян Гутфард (Mr. Fabien GOUTTEFARDE)

Франция

14.

Евхения Кравчук (Mr. Yevheniia KRAVCHUK)

Украйна

15.

Дамян Котие (Mr. Damen COTTIER)

Швейцария

16.

Кристоф Хофман (Mr.Christoph HOFFMANN)

Германия

17.

Хован Игитян (Mr. Hovhannes IGITYAN)

Армения

18.

Лилиана Танги (Ms. Liliana TANGUY)

Франция

19.

Арминас Лидека (Mr. Arminas LYDEKA)

Литва

20.

Бертран Бою (Mr. Bertrand BOUYX)

Франция

21.

Александра Луи (Ms. Alexandra LOUIS)

Франция

22.

Никол Дюрантон (Ms. Nicole DURANTON)

Франция

23.

Жак льо Не (Mr. Jacques le NAY)

Франция

24.

Фредерик Пти (Mr. Frѐdѐric PETIT)

Франция

25.

Жан-Пиер Грен (Mr. Jean-Pierre GRIN)

Швейцария

26.

Жорж-Луи Буше (Mr. Georges-Luis BOUCHEZ)

Белгия

27.

Алберто Рибола (Mr. Alberto RIBOLLA)

Италия

28.

Улрих Йоме (Mr. Ulrich OEHME)

Германия

29.

Микайeл Мелкумян (Mr. Mikayel MELKUMYAN)

Армения

30.

Александeр Почией (Mr. Aleksander POCIEJ)

Полша

31.

Франк Швабе (Mr. Frank SCHWABE)

Германия

32.

Андре Валини (Mr. André VALLINI)

Франция

33.

Джо О’Райли (Mr. Joe О’REILLY)

Ирландия

34.

Виорел Ричард Бада (Mr. Viorel Richard BADEA)

Румъния

35.

Катя Полидори (Ms. Catia POLIDORI)

Италия

36.

Андрей Хунко (Mr. Andrej HUNKO)

Германия

Регистрираните наблюдатели да се впишат в публичния регистър.

На регистрираните наблюдатели да се издадат удостоверения.


Зам.-председател: Росица Матева

Секретар: Севинч Солакова

ДД/МБ


* Публикувано на

Календар

Решения

  • № 1025 / 02.12.2021

    относно: заявление за предоставяне на достъп до обществена информация

  • № 1024-ЗДОИ / 02.12.2021

    относно: предоставяне на достъп до обществена информация

  • № 1023-МР / 02.12.2021

    относно: изменение на Решение № 719-МР от 12.10.2021 г. относно възнагражденията на членовете на ОИК и СИК за произвеждане на местен референдум в с. Синитово, община Пазарджик, на 21 ноември 2021 г.

  • всички решения