Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 2457-НС
София, 19 април 2013 г.

ОТНОСНО: регистрация на наблюдатели от сдружение „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА”, регистрирана българска неправителствена организация за участие с наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г.

Постъпило е заявление вх. № 1017-НС от 19.04.2013 г. на ЦИК от Антоанета Цонева - председател на Управителния съвет на сдружение „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА", регистрирано с Решение на ЦИК № 2210 от 26.03.2013 г., българска неправителствена организация за участие с наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г.

Към заявлението (Приложение № 31 от изборните книжа) са приложени: пълномощно от Антоанета Цонева, представляващ сдружението в полза на 27 (двадесет и седем) лица - представители на „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА", и списък с имената и единните граждански номера на упълномощените от сдружението лица за наблюдатели в изборите за народни представители на 12 май 2013 г., представен и на технически носител.

На основание чл. 26, ал. 1, т. 21б и 26, чл. 101б, § 1, т. 18, буква „б" от ДР на Изборния кодекс и Решение № 2180-НС от 20 март 2013 г. Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

РЕГИСТРИРА като наблюдатели упълномощените представители на сдружение „ИНСТИТУТ ЗА РАЗВИТИЕ НА ПУБЛИЧНАТА СРЕДА", както следва:

  1. Петранка Величкова Стаматова         ЕГН ...
  2. Александър Йорданов Тодоров                      ЕГН ...
  3. Златина Златкова Иванова                  ЕГН ...
  4. Атанас Георгиев Чобанов                    ЕГН ...
  5. Иван Петров Бедров                             ЕГН ...          
  6. Давид Мартинов Наумов                     ЕГН ...
  7. Димитрина Борисова Стоичкова        ЕГН ...
  8. Николай Михайлов Бизев                   ЕГН ...
  9. Адриан Яворов Кирилов                     ЕГН ...
  10. Силвия Милчева Ницова                   ЕГН ...
  11. Диана Димитрова Пашова                  ЕГН ...
  12. Росица Боянова Миленкова-Хронева ЕГН ...
  13. Саша Димитрова Христова                ЕГН ...
  14. Надежда Тодорова Кръндева              ЕГН ...
  15. Руслан Халет Трад                               ЕГН ...
  16. Бисер Иванов Петков                          ЕГН ...
  17. Александър Колев Стаменов             ЕГН ...
  18. Мария Тинчева Динева                       ЕГН ...
  19. Пламена Иванова Петкова                 ЕГН ...
  20. Яница Радева Радева                           ЕГН ...
  21. Йордан Богомилов Йорданов                        ЕГН ...
  22. Петър Георгиев Бояджиев                  ЕГН ...
  23. Райчин Георгиев Рачев                                   ЕГН ...
  24. Емилия Романова Медник                  ЕГН ...
  25. Маргарита Николова Ананиева         ЕГН ...
  26. Росина Обретенова Тодорова                        ЕГН ...
  27. Теодора Максимова Давидкова         ЕГН ...

Регистрираните наблюдатели да се впишат в електронния регистър.

На регистрираните наблюдатели да се издадат удостоверения.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:

Красимира Медарова

СЕКРЕТАР:

Севинч Солакова


* Публикувано на

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 3005-МИ / 29.02.2024

    относно: промяна в състава на ОИК – Радомир, област Перник

  • № 3004-МИ / 29.02.2024

    относно: предложение до президента на Република България за насрочване на нов избор за кмет на кметство Студеница, община Хитрино, област Шумен

  • № 3003-МИ / 29.02.2024

    относно: промени в състава на ОИК – Разград, област Разград

  • всички решения