Централна Избирателна Комисия


РЕШЕНИЕ
№ 2287-НС
София, 24 март 2021 г.

ОТНОСНО: искане да бъдат регистрирани като международни наблюдатели представители на Парламентарната асамблея на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа (ПАОССЕ), за участие в изборите за народни представители на 4 април 2021 г.

Постъпило е писмо от Министерството на външните работи с вх. № НС-04-01-24\11 от 23.03.2021 г. с искане да бъдат регистрирани като международни наблюдатели представители на Парламентарната асамблея на Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа (ПАОССЕ), за участие в изборите за народни представители на 4 април 2021 г.

На основание чл. 57, ал. 1, т. 14, чл. 112, ал. 1, т. 2, ал. 5, 6 и 8 от Изборния кодекс и Решение № 2017-НС от 11 февруари 2021 г. на ЦИК Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

РЕГИСТРИРА като международни наблюдатели в изборите за народни представители на 4 април 2021 г. следните лица:

1.

Йозе Лорше (Ms.Josse LORSCHE)

Люксембург

2.

Клод Хаген (Mr. Claude HAAGEN)

Люксембург

3.

Гюстав Грас (Mr. Gustave GRAAS)

Люксембург

4.

Жил Баум (Mr. Gilles BAUM)

Люксембург

5.

Даниел Бианкалана (Mr. Daniel BIANCALANA)

Люксембург

6.

Ян Хорник (Mr. Jan HORNIK)

Чешка Република

7.

Ян Залудик (Mr. Jan ZALOUDIK)

Чешка Република

8.

Катерина Корсарикова (Ms. Katherina

KORSARIKOVA)

Чешка Република

9.

Карла Марикова (Ms.Karla MARIKOVA)

Чешка Република

10.

Жденек Ондрачек (Mr. Zdenek ONDRACEK)

Чешка Република

11.

Павел Пълзак (Mr. Pavel PLZAK)

Чешка Република

12.

Силвия Андрисова (Ms. Silvia ANDRISOVA)

Чешка Република

13.

Весна Маркович (Ms. Vesna MARKOVIC)

Република Сърбия

14.

Душица Стойкович (Ms.Dusica STOJKOVIC)

Република Сърбия

15.

Зарко Обдрадович (Mr. Zarko OBDRADOVIC)

Република Сърбия

16.

Велко Рацкович (Mr. Veljko RACKOVIC)

Република Сърбия

17.

Игор Янушев (Mr. Igor JANUSHEV)

Република Северна Македония

18.

Моника Зайкова (Ms. Monika ZAJKOVA)

Република Северна Македония

19.

Халил Снопче (Mr. Halil SNOPCE)

Република Северна Македония

20.

Биляна Огненовска (Ms. Biljana OGNENOVSKA)

Република Северна Македония

21.

Паоло Гримолди (Mr. Paolo GRIMOLDI)

Италия

22.

Франческо Моламе (Mr. Francesco MOLLAME)

Италия

23.

Вито Ватуоне (Mr. Vito VATTUONE)

Италия

24.

Луиджи Аугусори (Mr. Luigi AUGUSSORI)

Италия

25.

Алекс Базаро (Mr. Alex BAZARRO)

Италия

26.

Масимиляно Ферари (Mr. Massimiliano FERRARI)

Италия

27.

Маргарета Седерфелт (Ms. Margareta

CEDERFELT)

Швеция

28.

Бьорн Содер (Mr. Bjorn SODER)

Швеция

29.

Ясмине Посио (Ms. Ysmine POSIO)

Швеция

30.

Харалд Трох (Mr. Harald TROCH)

Австрия

31.

Андреас Миних (Mr. Andreas MINNICH)

Австрия

32.

Хуберт Фухс (Mr. Hubert FUCHS)

Австрия

33.

Хенрике Брандстотер (Ms. Henrike

BRANDSTOTTER)

Австрия

34.

Артур Герасимов (Mr. Artur GERASYMOV)

Украйна

35.

Ярослав Юрчишин (Mr. Yaroslav YURCHYSHYN)

Украйна

36.

Вадим Халайчук (Mr. Vadym HALAICHUK)

Украйна

37.

Павло Фролов (Mr. Pavlo FROLOV)

Украйна

38.

Хаик Коньорян (Mr. Hayk KONJORYAN)

Армения

39.

Николоз Самхарадзе (Mr. Nikoloz

SAMKHARADZE)

Грузия

40.

Хосе Асенси (Mr. Jose ASENSI)

Испания

41.

Марта Росик и Салтор (Ms. Marta ROSIQUE I

SALTOR)

Испания

42.

Селами Алтинок (Mr. Selami ALTINOK)

Турция

43.

Гюрсел Текин (Mr. GURSEL TEKIN)

Турция

44.

Еджем Данък Гьокче (Ms. Ecem DANIK GOKCE)

Турция

45.

Хатидже Ер Ас (Ms. Hatice ER AS)

Турция

46.

Ерхан Арабачиоолу (Mr. Erhan ARABACIOUGLU)

Турция

47.

Паскал Ализар (Mr. Pascal ALLIZARD)

Франция

48.

Андре Гатолен (Mr. Andre GATTOLIN)

Франция

49.

Фабрис Юго (Mr. Fabrice HUGOT)

Франция

50.

Андреас Бейкър (Mr. Andreas BAKER)

Дания

51.

Стефани Колчанов (Ms. Stephanie KOLTCHANOV)

Франция

52.

Димитрие Тодорич (Mr. Dimitrije TODORIC)

Република Сърбия

53.

Анжелика Иванишчева (Ms. Anzhelika

IVANISHCHEVA)

Руска Федерация

54.

Дария Боярская (Ms. Daria BOYARSKAYA)

Руска Федерация

55.

Александра Тусен (Ms. Alexandra TOUSSAINT)

Франция

56.

Лаерке Хулсрой (Ms. Laerke HULSROJ)

Дания

Регистрираните наблюдатели да се впишат в публичния регистър.

На регистрираните наблюдатели да се издадат удостоверения.


Председател: Александър Андреев

Секретар: Севинч Солакова

ТЦ/МБ


* Публикувано на

Календар

Решения

  • № 1577-МИ / 01.12.2022

    относно: промяна в състава на ОИК – Ракитово, област Пазарджик

  • № 1576 / 24.11.2022

    относно: възлагане на обществена поръчка чрез открита процедура с предмет: „Поддържане, съхранение и транспортиране на до 12 837 броя акумулаторни батерии за специализираните устройства за електронно машинно гласуване (СУЕМГ) А-4 Модел 517“

  • № 1575-НС / 24.11.2022

    относно: поправка на техническа грешка в Решение № 1571-НС от 10 ноември 2022 г. относно унищожаване на неизползваните и оставените в областната или общинската администрация бюлетини като резерв и формуляри на изборни книжа от изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

  • всички решения