РАБОТНИ ГРУПИ

Създадени с Решение № 8 от 23.03.2014 г., изменено с Решение № 22 от 27.03.2014 г., изменено и допълнено с Решение № 250 от 28.04.2014 г., изменени с Решение № 1486 от 21 май 2015 г., изменени и допълнени с Решение № 3343 от 04.08.2016 г. и Решение № 4101 от 10.01.2017 г., изменени с Решение № 4118 от 04.02.2017 г., допълнени с Решение № 4852 от 08.08.2017 г., допълнени с Решение № 4918 от 21.11.2017 г.

 

1.1. Работна група по изработване на Правилник за организацията и дейността на ЦИК, структурата и функциите на администрацията в състав:

Ръководител: Севинч Солакова

Членове:

  • Камелия Нейкова
  • Иванка Грозева
  • Владимир Пенев
  • Йорданка Ганчева
  • Мария Бойкинова
  • Таня Цанева
  • Ерхан Чаушев
  • Росица Матева
  • Метин Сюлейман
  • Бойчо Арнаудов
  • Катя Иванова
  • Кристина Стефанова

1.2. Работна група по организационно-техническите и финансовите въпроси в състав:

Ръководител: Севинч Солакова

Членове:

  • Росица Матева
  • Ерхан Чаушев
  • Иванка Грозева
  • Румен Цачев
  • Мария Мусорлиева
  • Йорданка Ганчева
  • Мария Бойкинова
  • Метин Сюлейман
  • Кристина Стефанова

1.3. Работна група по състава и дейността на РИК, ОИК, специалистите към тях и СИК в състав

Ръководител: Иванка Грозева

Членове:

  • Росица Матева
  • Румяна Сидерова
  • Цветозар Томов
  • Румен Цачев
  • Владимир Пенев
  • Георги Баханов
  • Метин Сюлейман
  • Бойчо Арнаудов
  • Катя Иванова
  • Мартин Райков
  • Кристина Стефанова

1.4. Работна група по жалбите и сигналите в състав:

Ръководител: Мария Бойкинова

Членове:

  • Владимир Пенев
  • Йорданка Ганчева
  • Мария Бойкинова
  • Ивайло Ивков
  • Георги Баханов
  • Метин Сюлейман
  • Румяна Сидерова
  • Катя Иванова

1.5. Работна група по регистрация на партии, коалиции, инициативни комитети, кандидати, наблюдатели, застъпници и анкетьори за участие в избори в състав:

Ръководител: Камелия Нейкова

Членове:

  • Росица Матева
  • Иванка Грозева
  • Цветозар Томов
  • Румен Цачев
  • Владимир Пенев
  • Йорданка Ганчева
  • Мария Бойкинова
  • Таня Цанева
  • Ивайло Ивков
  • Метин Сюлейман
  • Бойчо Арнаудов
  • Катя Иванова
  • Мартин Райков
  • Кристина Стефанова

1.6. Работна група по Методическите указания и принципните решения в състав:

Ръководител: Румяна Сидерова

Членове:

  • Александър Андреев
  • Камелия Нейкова
  • Ерхан Чаушев
  • Иванка Грозева
  • Цветозар Томов
  • Севинч Солакова
  • Йорданка Ганчева
  • Мария Бойкинова
  • Метин Сюлейман
  • Катя Иванова
  • Мартин Райков

1.7. Работна група по условията и реда за провеждане на предизборната кампания и организиране и провеждане на разяснителна кампания в състав:

Ръководител: Росица Матева

Членове:

  • Александър Андреев
  • Камелия Нейкова
  • Румяна Сидерова
  • Цветозар Томов
  • Георги Баханов
  • Севинч Солакова
  • Ерхан Чаушев
  • Метин Сюлейман
  • Мария Мусорлиева
  • Таня Цанева
  • Йорданка Ганчева
  • Бойчо Арнаудов
  • Катя Иванова

1.8. Работна група по изготвяне и проверка на образците за изборни книжа и на технически образци на изборни бюлетини в състав:

Ръководител: Румяна Сидерова

Членове:

  • Ерхан Чаушев
  • Емануил Христов
  • Румен Цачев
  • Севинч Солакова
  • Йорданка Ганчева
  • Мария Бойкинова
  • Владимир Пенев
  • Метин Сюлейман
  • Катя Иванова

1.9. Условия и срокове за провеждане на конкурс за компютърната обработка на резултатите от гласуването, изготвяне на заданието и издаване на бюлетин в състав:

Ръководител: Емануил Христов

Членове:

  • Ерхан Чаушев
  • Цветозар Томов
  • Севинч Солакова
  • Мария Мусорлиева
  • Росица Матева
  • Иванка Грозева
  • Румен Цачев
  • Владимир Пенев
  • Метин Сюлейман

1.10. Работна група по организацията и провеждане на изборите извън страната в състав: 

Ръководител: Йорданка Ганчева

Членове:

  • Георги Баханов
  • Владимир Пенев
  • Александър Андреев
  • Ерхан Чаушев
  • Цветозар Томов
  • Мария Мусорлиева
  • Севинч Солакова
  • Мария Бойкинова
  • Росица Матева
  • Метин Сюлейман
  • Таня Цанева
  • Ивайло Ивков

1.11. Работна група по изготвяне на правила за машинно гласуване, както и за обобщаването на резултатите от него в състав:

Ръководител: Мартин Райков

Членове:

  • Ерхан Чаушев
  • Емануил Христов
  • Севинч Солакова
  • Мария Мусорлиева
  • Владимир Пенев
  • Таня Цанева
  • Росица Матева
  • Румяна Сидерова
  • Метин Сюлейман

1.12. Работна група по поддържането на публичните регистри в ЦИК в състав:

Ръководител: Румен Цачев

Членове:

  • Севинч Солакова
  • Александър Андреев
  • Ивайло Ивков
  • Иванка Грозева
  • Емануил Христов
  • Метин Сюлейман
  • Росица Матева

1.13. Работна група по поддържане и контрол на интернет страницата на ЦИК и страниците на ЦИК в социалните мрежи в състав:

Ръководител: Ерхан Чаушев

Членове:

  • Емануил Христов
  • Севинч Солакова
  • Цветозар Томов
  • Таня Цанева
  • Александър Андреев
  • Метин Сюлейман
  • Бойчо Арнаудов
  • Кристина Стефанова

1.14. Работна група по създаването на обществен съвет и взаимодействие с неправителствени организации в състав:

Ръководител: Цветозар Томов

Членове:

  • Александър Андреев
  • Севинч Солакова
  • Мария Мусорлиева
  • Георги Баханов
  • Йорданка Ганчева
  • Мария Бойкинова
  • Таня Цанева
  • Росица Матева
  • Метин Сюлейман
  • Катя Иванова

1.15. Работна група по създаването и дейността на обучителното звено в състав:

Ръководител: Ерхан Чаушев

Членове:

  • Александър Андреев
  • Росица Матева
  • Камелия Нейкова
  • Румяна Сидерова
  • Иванка Грозева
  • Емануил Христов
  • Севинч Солакова
  • Мария Мусорлиева
  • Георги Баханов
  • Таня Цанева
  • Мария Бойкинова
  • Румен Цачев
  • Владимир Пенев
  • Метин Сюлейман
  • Катя Иванова

1.16. Работна група за експериментално машинно преброяване в състав:

Ръководител: Цветозар Томов

Членове:

  • Александър Андреев
  • Владимир Пенев
  • Емануил Христов
  • Ивайло Ивков
  • Метин Сюлейман
  • Румяна Сидерова

1.17. Работна група по предоставяне и разходване на средствата за медийни пакети в състав:

Ръководител: Таня Цанева

Членове:

  • Катя Иванова
  • Бойчо Арнаудов
  • Мартин Райков
  • Цветозар Томов
  • Георги Баханов
  • Метин Сюлейман

Календар

Решения

  • № 5157-МИ/НР / 17.01.2019

    относно: промяна в състава на ОИК – Кубрат, област Разград

  • № 5156-МИ/НР / 15.01.2019

    относно: промяна в състава на ОИК – Кубрат, област Разград

  • № 5155 / 10.01.2019

    относно: възлагане на обществена поръчка с предмет: „Предоставяне на таксиметрови услуги чрез безналично плащане с ваучери за нуждите на Централната избирателна комисия“

  • всички решения