РАБОТНИ ГРУПИ

Създадени с Решение № 1925 от 12.01.2021 г.

1.1. Работна група по организационно-техническите и финансовите въпроси в състав:

Ръководител: Севинч Солаков

Членове:

  • Силва Дюкенджиева
  • Кристина Стефанова
  • Катя Иванова
  • Мария Бойкинова
  • Йорданка Ганчева
  • Николай Николов

1.2. Работна група по жалбите и сигналите в състав:

Ръководител: Мария Бойкинова

Членове:

  • Силва Дюкенджиева
  • Бойчо Арнаудов
  • Николай Николов
  • Ивайло Ивков
  • Мирослав Джеров
  • Паскал Бояджийски

1.3. Работна група по регистрация на партии, коалиции, инициативни комитети, кандидати, наблюдатели, застъпници и анкетьори за участие в избори в състав:

Ръководител: Силва Дюкенджиева

Членове:

  • Йорданка Ганчева
  • Бойчо Арнаудов
  • Катя Иванова
  • Цветанка Георгиева
  • Мария Бойкинова
  • Мирослав Джеров

1.4. Работна група по Методическите указания и принципните решения в състав:

Ръководител: Таня Йосифова

Членове:

  • Силва Дюкенджиева
  • Цветанка Георгиева
  • Николай Николов
  • Емил Войнов
  • Паскал Бояджийски
  • Мария Бойкинова
  • Мирослав Джеров

1.5. Работна група по условията и реда за провеждане на предизборната кампания и организиране и провеждане на разяснителна кампания в състав:

Ръководител: Кристина Стефанова

Членове:

  • Силвия Стойчева
  • Ивайло Ивков
  • Мирослав Джеров
  • Георги Баханов
  • Йорданка Ганчева

1.6. Работна група по изготвяне и проверка на образците за изборни книжа и на технически образци на изборни бюлетини в състав:

Ръководител: Силва Дюкенджиева

Членове:

  • Цветанка Георгиева
  • Николай Николов
  • Силвия Стойчева
  • Емил Войнов
  • Паскал Бояджийски

1.7. Работна група по организацията и провеждане на изборите извън страната в състав:

Ръководител: Йорданка Ганчева

Членове:

  • Бойчо Арнаудов
  • Катя Иванова
  • Ерхан Чаушев
  • Николай Николов
  • Паскал Бояджийски
  • Ивайло Ивков
  • Георги Баханов
  • Таня Цанева
  • Мирослав Джеров

1.8. Работна група по организация на машинно гласуване, както и за обобщаването на резултатите от него в състав:Ръководител: Таня Йосифова

Членове:

  • Емил Войнов
  • Паскал Бояджийски
  • Димитър Димитров
  • Николай Николов

1.9. Работна група по поддържане и контрол на интернет страницата на ЦИК и страниците на ЦИК в социалните мрежи в състав:

Ръководител: Ерхан Чаушев

Членове:

  • Паскал Бояджийски
  • Николай Николов

1.10. Работна група за взаимодействие с обществен съвет и неправителствени организации в състав:

Ръководител: Димитър Димитров

Членове:

  • Таня Цанева

1.11. Работна група по създаването и дейността на обучителното звено в състав:

Ръководител: Таня Йосифова

Членове:

  • Кристина Стефанова
  • Силва Дюкенджиева
  • Бойчо Арнаудов
  • Георги Баханов
  • Димитър Димитров
  • Емил Войнов
  • Ерхан Чаушев
  • Ивайло Ивков
  • Йорданка Ганчева
  • Катя Иванова
  • Мария Бойкинова
  • Мирослав Джеров
  • Николай Николов
  • Паскал Бояджийски
  • Силвия Стойчева
  • Таня Цанева
  • Цветанка Георгиева

1.12. Работна група за медийните пакети

Ръководител: Таня Цанева

Членове:

  • Бойчо Арнаудов
  • Катя Иванова
  • Димитър Димитров

1.13. Работна група по въпроси и отговори на граждани в състав:

Ръководител: Ивайло Ивков

Членове:

  • Силва Дюкенджиева
  • Николай Николов
  • Мария Бойкинова

1.14. Работна група по международната дейност и връзки с международните организации в състав:

Ръководител: Таня Цанева

Членове:

  • Кристина Стефанова
  • Димитър Димитров
  • Бойчо Арнаудов
  • Йорданка Ганчева
  • Паскал Бояджийски

1.15. Работна група по назначаването и работата на Общинските избирателни комисии в състав:

Ръководител: Йорданка Ганчева

Членове:

  • Кристина Стефанова
  • Цветанка Георгиева
  • Георги Баханов
  • Таня Цанева
  • Ерхан Чаушев
  • Ивайло Ивков
  • Катя Иванова
  • Мария Бойкинова

1.16. Работна група „Електронно гласуване“ в състав:

  • Паскал Бояджийски
  • Бойчо Арнаудов
  • Димитър Димитров

 

В работните групи могат да участват и други членове на Централната избирателна комисия.

 

Списък с работните групи от 21.03.2019 г. до 11.01.2021 г.

Списък с работните групи от 21.03.2014 г. до 20.03.2019 г.

Календар

Решения

  • № 1955-МР / 26.01.2021

    относно: приложимо решение на Централната избирателна комисия при произвеждане на общ местен референдум в следните населени места от община Несебър: гр. Обзор, с. Баня, с. Приселци, с. Раковсково, с. Емона, с. Паницово и с. Козница на 28 февруари 2021 г.

  • № 1954-НС / 26.01.2021

    относно: утвърждаване образци на изборни книжа за произвеждане на изборите за народни представители за Народно събрание на 4 април 2021 г.

  • № 1953-МИ / 22.01.2021

    относно: промени в състава на ОИК – Баните, област Смолян

  • всички решения